Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apartamentai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-22, 09:44

First topic message reminder :

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 14:34

Sukritusi prie klozeto moteris į jį įsikabino viena ranka, o kita dar spėjo sugriebti bent priekinę dalį plaukų. Supratusi, kad nebesusilaikys, tačiau nelabai turėdama iš ko vemti ji išvėmė tik mineralinį. Nuleidusi vandenį, Savi atsirėmė į šaltą sieną ir užsimerkė. Visą kūną purtė ir tąsė, jai buvo nepakeliamai karšta. Ir nors tikrai nenorėjo, kad Dominick pamatytų ją šitokią, už mineralinį buvo dėkinga.
Paėmusi buteliuką, nugėrė kelis gurkšnius ir šiaip ne taip pakilo nuo žemės. Susvyravusi moteris įsikibo kriauklės ir pasiėmė dantų šepetuką ir pastos. Užsitepusi balto tiršto produkto ant rožinio šepetuko, Savannah skubiai išsivalė dantis, nes negalėjo pakęsti to nemalonaus nešvaros jausmo. Išsiskalavusi burną bent keturis kartus, nusiplovė veidą šaltu vandeniu ir pažvelgė į Dominick.
 - Atleisk. Matyt tas skrydis mane paveikė kur kas labiau nei maniau.
Išgėrusi dar kelis gurkšnius mineralinio, moteris pavėdino save ranka. Kambarys ėmė suktis, todėl vėl įsikibo kriauklės ir užmerkė akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 14:53

Jis matė tiek daug šalia jo vemiančių žmonių, ypatingai klientų, kurie pamatę išdarkytą lavoną sunkiai nulaikydavo skrandžio turinį, jog vemianti Savannah jo nei kiek nenustebino. Čia beveik tas pats, kas žinoti, jog moterys irgi stumia rudį. Arba gadina orą. Taip, jos tai daro, bet kažkodėl visiems yra susidariusi nuomonė, jog jos net nežino, ką tai reiškia.
Pamatęs, kaip moteris vos pastovi vietoje nesukritusi ant grindų, vyras viena ranka apsivijo jos liemenį, kita su ėmė ją per kelius bei paėmė Savannah į rankas kaip nuotaiką. Bent jau kelias minutes galės pasidžiaugti, jei ne sužadėtuvėmis, tai tuo, jog Dominick ją panešios. Ir nors iki lovos buvos buvo gal keli metrai, vyras buvo gan ryžtingai nusiteikęs.
- Vsio, užteks žaidimų. Tu atsigulsi ir išsimiegosi, o rytoj jausies kur kas geriau, nei dabar. Nenorėčiau, jog apvemtus visas sienas. – patraukęs ją per dantį, Dominick nunešė moterį iki lovos bei paguldė. Pakštelėjęs šiai į kaktą, vyras paėmė nuo savo pusės nachos ir nunešė juos ant baro, pakeliui dar suvalgydamas pora.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 15:00

Dominick ją paėmus ant rankų, Savannah tyliai sukikeno. Kad ir kaip blogai jautėsi, vis dėlto negalėjo nesijuokti, kai jis elgėsi šitaip absurdiškai. Šiaip ar taip, iki lovos buvo vos keli žingsniai, jai tikrai nereikėjo nei palydos, nei, tuo labiau, nunešimo. Tačiau ji žinojo, kad neverta su Dominick ginčytis. Kai Ferguson paguldė ją į lovą, Savannah įsipatogino ir susimąstė. Prisiminė, kad jai buvo bloga ir prieš kelias dienas. Prisiminė kaip ją supykino vedžiojant šunis, kai reikėjo surinkti jų siurprizus žolėje. Ji tada per daug apie tai negalvojo, tačiau vis tiek pasirodė keista, kad po šitiek metų ją supykina darant kažką, ką ji darydavo kasdien, bent kelis kartus per dieną. Be to, per visus darbus ir lėkimą ji net nepastebėjo, kad šį mėnesį buvo labai daug netrukdomo sekso. Nusprendusi, kad vis dėlto čia susidėjo nervai ir skrydis, Savi užmigo.
Savi buvo prabudinta jausmo, kad lova supasi. Pramerkusi akis moteris apsidairė. Dominick knarkė šalia, laikrodis rodė dešimtą valandą ryto. Ji tikrai šitiek ilgai miegojo? Gi užmigo dar prieš vidurnaktį. Nusibraukusi plaukus nuo akių moteris pasikėlė ir sužiaukčiojo. Akyse susikaupė ašaros ir Savi puolė iš lovos. Vos spėjusi paskui save užtrenkti duris, suklupo prie tualeto ir išsivėmė. Kol kas atrodė, kad per kelias dienas vėmė daugiau nei per pastaruosius dešimt metų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 15:13

Kai Savannah susisuko į paklodę ir užmigo, Ferguson dar ilgai slampinėjo po kambarį. Išsitraukęs nešiojamą kompiuterį, surinko dalį medžiagos ir prasilaužė į kai kurias duomenų bazes, jog gautų tai, ko jam reikia. Turbūt prasėdėjo prie kompiuterio iki keturių ryto, tyliai kramsnodamas nachos ir gerdamas mineralinį vandenį. Palikęs viską ant baro maždaug pusę penkių vyras nutipeno į lovą ir tyliai atsigulė, jog nepažadintų Savi.
Turbūt taip ir būtų miegojęs, bet dešimtą valandą išgirdo garsiai užsitrenkiant tualeto durims. Kažką neaiškiai suniurnėjęs, Dominick pasivartė lovoje.
- Vis dar pykina? – šūktelėjęs apsimiegojusiu balsu vyras šįkart nesikėlė. Miegojo tik kelias valandas, tad lovos ir minkštas patalų glėbys nenorėjo jo niekur paleisti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 15:20

Išgirdusi Dominick riksmą, Savannah nieko neatsakė. Nugara atsirėmusi į sieną ji ėmė skaičiuoti. Bandė prisiminti kada tiksliai paskutinį kartą sirgo, tačiau kuo ilgiau galvojo, tuo labiau viskas darėsi aišku. Va kodėl jai buvo taip bloga, va kodėl mylimiausi aptempti džinsai, paskutinį kartą kai juos bandė užsidėti, atrodė tokie nepakeliamai ankšti ir nepatogūs. Ir va kodėl kojos buvo ištinę ir netilpo į vienus iš aukštakulnių. Be to, tai paaiškintų nepakeliamą norą visą laiką valgyti. Pakilusi nuo žemės, Savannah išsivalė dantis ir palindo po dušu. Nusipraususi kūną ir išsiplovusi galvą Savi susisuko į viešbučio chalatą ir tylomis išėjo į pagrindinį kambarį. Priėjusi prie telefono, paskambino į registratūrą.
 - Labas rytas, norėčiau prancūziško skrebučio, blynų su uogiene ir šonine, omleto ir keptų bulvyčių. - laukdama kol moteriškė viską užsirašys, Savi sukikeno. - Ne, dar ne viskas. Taip pat norėčiau apelsinų sulčių, šokoladu glaistytų spurgų ir ledų. Iš McDonaldo, su šokoladu ir karamele. Dabar jau viskas.
Padėjusi ragelį, Savi stipriau susivyniojo į chalatą ir atsisėdo į fotelį prie lango. Nežinojo ką reikės pasakyti Dominick, tačiau puikiai suvokė, kad to nuslėpti nepavyks, gi vemti norisi kas dvidešimt minučių.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 15:33

Paleistas vanduo reiškė, jog moteris maudosi. Dominick tuo metu dar nusmigo kokioms dešimčia minučių. Kai vonios durys atsilapojo, vyras pramerkė vieną akį, įsispoksodamas į Savannah.
- Ar visos moterys turi taip trankyti durimis? – burbtelėjęs jis atsivertė ant nugaros ir pasitrynė veidą abiejomis rankomis. Viena ausimi klausydamas moters užsakymo, Dominick pasikėlė viena ranka iš lovos, pats atrodė ganėtinai nustebęs.
- Ar ketini visa tai suvalgyti? O gal pasikvietei pusryčiams visą krepšinio rinktinę? – kilstelėjęs antakį vyras dar puikiai atsiminė, kaip prieš mažiau, nei dešimt minučių Savannah leido simfoninio pobūdžio garsus, apsikabinusi unitazą, o dabar suvalgyti kokių keturių ar penkių žmonių pusryčių porciją.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 15:38

Sėdėdama ant fotelio ir užsigalvojusi Savi net nepastebėjo kai Dominick pabudo. Sukikenusi moteris papurtė galvą ir pirštu bakstelėjo į vyrą.
 - Žinai, jeigu šaipysiesi, tai dar ir tave suvalgysiu. Ir tada baigsis tavo svajonės apie pajodinėjimą kengūra.
Mirktelėjusi moteris pašoko nuo kėdės vos tik išgirdo beldimą į duris. Patenkintą suplojusi rankomis ji plačiai atlapojo duris ir patenkinta įsileido vaikiną, kuris priešais save vežėsi sidabrinį vežimėlį nukrautą maistu ir gėrimais. Nurodžiusi jį palikti viduryje kambario, Savannah įdavė vaikinui penkių dolerių kupiūrą ir patenkinta pasisuko į padėklą. Įsipylusi sulčių, pasiėmė lėkštę su blynais ir omletu, įsikando spurgą ir vėl įsitaisė į fotelį. Pasidėjusi gėrimą ant staliuko šalia savęs, pagavo Dominick žvilgsnį link maisto ir pamojo ranka.
 - Ei, neprisigalvok ten nieko, visas tas maistas man. Jei kažko nori pusryčiams, tai pats ir užsisakyk.
Skubiai sušlamštusi spurgą, rodos visai pamiršusi, kad ką tik buvo siaubingai bloga, Savannah įniko pirma į omletą su šonine, o po to į blynus su uogiene.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 22:37

Faktiškai vyras buvo jau seniai prabudęs. Bet kas būtų prabudęs, kai Savannah taip trinktelėjo durimis, kai šuoliais nubėgo iki tualeto. Tiesa, dėl to Dominick nepyko. Tikėjosi, jog gaus nusnausti dar dieną, jei jie nesugalvos eiti į kokią nevykusią ekskursiją po Australijos gamtą ir būriu siauraakių su tais tipiniais šortais. Jie visada atrodo kaip didžiausi moksliukai, apsikarstę žemėlapiais ir anglų-japonų žodynais.
- Aš netilpsiu. Tikrai ne po pusryčių, pietų ir vakarienės, kuriuos valgysi vienu metu. – kilstelėjęs antakį vyras sukišo savo veidą į pagalvę ir ją apsikabino abiejomis rankomis.
- Ir užsisakysiu….kai dar numigsiu valandą. – pamosikavęs viena ranka ore, tarsi sakydamas “neaiškink man, moterie” Dominick nuleido ranką ant pagalvės ir patogiau įsitaisė lovoje, ketindamas dar valandą rimtai pamiegoti arba bent jau pasivartyti lovoje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 08:52

Šlamšdama blynus su uogiene pilna burna, Savannah spoksojo į Dominick. Ji visada daug valgė, tačiau dabartinis apetitas buvo milžiniškas. Ji jau neprisiminė kada paskutinį kartą jautėsi tokia suknistai išalkusi. Pabaigusi blynus, omletą ir šoninę, moteris pakilo nuo fotelio jau kiek sunkiau ir pasiėmė ledus ir bulvytes. Mirkydama bulvytę į ledus su šokoladu, šlamštė toliau. Galiausiai pilna burna sumurmėjo.
 - Kokia prasmė atkeliauti į Australiją, jei tu visą laiką ketini pramiegoti? Aš maniau, kad nori pajodinėti ant kengūros.
Susiraukusi moteris dar kartą pamirkė bulvytę į ledus, susigrūdo ją į burną ir gūžtelėjo pečiais.
 - Be to, aš maniau, kad kai moteris nėščia, viskas ką daro vyras, tai masažuoja jai kojas ir pildo kiekvieną norą, net labiausiai absurdišką. O čia.. Pati užsisakiau maisto, pati kojas pasimasažuosiu, o tu tik guli.
Paburbėjusi, ji ir vėl įniko į bulvytes. Žinojo, kad galbūt tai nebuvo pats geriausias būdas pranešti apie nėštumą, tačiau juo ji buvo įsitikinusi - šiaip ar taip, vėluojančios mėnesinės, nesuvokiamas alkis, silpnumas ir pykinimas jai sakė, kad pilve gyvena vaikutis. Ir jie buvo sutarę nuo šiol nieko nuo vienas kito nebeslėpti, tai Savannah ir nebeslėpė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 12:37

Kad Savannah daug valgė ir visai nestorėjo, buvo moksliškai įrodytas faktas. Turbūt dauguma striptizo klube dirbančiu jos kolegių moteriai juodai pavydėjo, nes ji galėjo be jokio gėdos jausmo suvalgyti dvigubą sūrainį ir nebijoti, jog visai tai atsidurs jai ant šlaunų arba ant pilvo. Net keista, kai pagalvoji.
- Prasmė yra. Tu atkeliauji į kitą pasaulio kraštą, kad pamiegotum kitoje laiko juostoje ir pažiūrėtum kaip nuleistas vanduo tualete sukasi į kitą pusę, nei namuose. – burbėdamas pro pagalvės medžiagą vyras net nesijudino iš lovos. Tik staiga pakilo, pamosikuodamas pirštu ore.
- Tavo žiniai, kengūros vis dar miega. – trenkdamas veidą į pagalvę Dominick vėl patogiau įsitaisė lovoje ir galvojo jau galės kiek nors numigti, tačiau kiti moters žodžiai privertė jo kūną trumpam įsitempti, o skrandį susitraukti. Jis tai susapnavo ar Savannah rimtai pasakė, jog laukiasi? Dominick lėtai atsivertė į šios pusę įdėmiai stebėdamas kaip ši valgo ledus su bulvytėmis, kas atrodė visiškai nelogiška. Jo, o pats tai valgydavo raugintus agurkus su nutela, labai normalu.
- Ką tu pasakei? – suraukęs antakius jis tiesiog spoksojo į moterį, laukdamas atsakymo, nors turbūt to nereikėjo laukti antrą kartą. Jam nebuvo aštuoniasdešimt, jo klausa buvo ideali. Dominick turbūt norėjo, jog Savannah tai pakartotų vien dėl to, jog smegenys įsisavintų informaciją ir pradėtų panikuoti. Dabar.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 12:43

Savannah savo puikią kompleksiją ir itin greitą medžiagų apykaitą paveldėjo iš tėvo. Be to, ar daug esat matę storų vilkų? Va būtent. Šiaip ar taip, Savi tikrai daug kas pavydėjo, nes kol visos naktipiečiams sau leisdavo suvalgyti dubenėlį salotų, Nightingale pati viena sukimšdavo šeimyninę picą ir viską užgerdavo kola. Ir net ne dietine. Todėl toks gausus Savi valgymas tikrai neturėjo Dominick šitaip labai stebinti, turint omenyje tai, kad vakar ji valgė tik pusryčius.
Toliau šlamšdama savo keistą bulvyčių ir ledų su šokoladu derinuką, Savi suzyzė, kai pamatė, kad bulvytės baigėsi, o ledų dar liko. Nuo padėklio pagriebusi šoninės, pamirkė ją į bebaigiančius ištirpti ledus ir skaniai sutraškino, apsilaižydama riebaluotus pirštus.
Kelias akimirkas pagalvojusi, moteris gūžtelėjo pečiais ir kilstelėjo antakius. Apsimetė, kad nesuprato ką jau tokio čia pasakė, į ką reikėtų kreipti bent šiek tiek daugiau dėmesio.
 - Mmm.. Kad pati pasimasažuosiu pėdas?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 14:03

Dominick visada erzindavo, kai moteris apsimesdavo, jog nesupranta, ką pasakė. Ji dažniausia jį išerzindavo taip iki tokio lygio, jog galiausia vyras ją gerai padulkindavo, kol ji išrėks, ką teikėsi jam pasakyti. Tai iš vienos pusės priminė “piktą seksą”, nes juk vis tiek…Ferguson suerzintas nebūdavo pačios tobuliausios nuotaikos.
Ranka jis persibraukė sau per veidą, o išraiška labiau priminės “enough of this bullshit”. Išlipęs iš lovos vyras atėmė ledus su šoninę ir laikė juos toliau nuo Savi, jog ši negalėtų jų pasiekti, o tai buvo gan lengva, žinant jų ūgio skirtumus.
- Kažką minėjai apie nėštumą, zuiki. – kilstelėjęs antakius Dominick susikišo vieną šoninės gabaliuką į burną ir laisvąją ranka pamosikavęs ore, taip tarsi skatindamas Savannah kalbėti, kol nesuvalgė visos jos šoninės ir ledų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 14:19

Vos Dominick atėmė jo maistą, Savi pasiuto. Suurzgusi iš pykčio moteris pašoko nuo fotelio ir ėmė strykčioti, kad galėtų pasiekti savo skanumynus. Šiaip ar taip, desertą tai reikėjo pabaigti, o ledai taip greit tirpo ir iš jų būtų likusi tik saldi šilta košė. Supratusi, kad neturi jokio šanso atsiimti savo šoninę ir ledus, Savi atsiduso ir sukryžiavo rankas ant krūtinės.
 - Tu gi žinai, kad galėčiau pasiversti vilku ir nukąsti tau ranką su visa šonine?
Atsidususi moteris atsisėdo į fotelį, tarsi pavogti skanumynai jai visiškai nerūpėtų ir nusibraukė plaukus nuo akių. Pasirodė keista, kad taip greit užduso nuo penkių pašokimų į orą, tačiau nusprendė, kad taip yra tik dėl to, kad šitiek prisivalgė. Net Savannos mastais tai buvo labaaaaai daug maisto. Per daug. Krenkštelėjusi ji patrynė pilvą ir gūžtelėjo pečiais.
 - Nu.. vaikas. Jo. Sorry.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 14:47

Tas strykčiojimas visada prajuokindavo vyrą. Prunkštelėjęs, kaip Savannah it normaliai nesuaugęs burundukas šokinėja aplink jį, Dominick toliau valgė jos šoninę, akivaizdžiai mėgaudamasis maistu ir išleidamas malonumo atodūsius. Nes tik maistas sugebėdavo visus žmones be išimties priversti aimanuoti.
- Žinai, kad jei nukąstum man ranką, tai tikimybė, jog tau pasipirščiau būtų gal viena iš milijardo? – kilstelėjęs antakį vyras demonstratyviai pasukinėjo mažą raudono aksomo dėžutę rankoje. Pala, iš kur jis išvis ištraukė tą dėžutę? Kur jis ją slėpė? Atsakymas – po pagalve. Taip, tai nėra pati tinkamiausia vieta slėpti žiedą, tuo labiau, tai nėra pats tinkamiausias būdas pasakyti moteriai, jog jai peršiesi, bet ji juk nesureikšmino NĖŠTUMO.
Kai Savannah nustojo šokinėti ir pagaliau nusiramino, Dominick atkišo jai ledų indelį su šonine ir pritūpė šalia jos, įdėmiai žiūrėdamas jai į veidą, vėliau nukreipdamas žvilgsnį į jos dar kol kas plokščią pilvą.
- Tu įsitikinus? – burbtelėjęs jis neramiai žvilgtelėjo į moters akis. Matėsi, jog vyras šiek tiek bijo. Vaikas buvo didelė atsakomybė, o pats Ferguson dar nebuvo visiškai suaugęs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 15:07

Savannah, nors ir žinojo, kad Dominick ją erzina, tam erzinimui pasiduodavo. Paprasčiausiai dėl to, kad pačiai būdavo smagu jį erzinti tada, kai jis žaisdavo kartu. Tačiau atrodė, kad šokinėti jai darysis vis sunkiau ir sunkiau. Pamačiusi aksominę dėžutę, moteris išplėtė akis. Nebuvo viena iš tų, kurios jau draugystės pradžioje išsirenka suknelę ir bažnyčią, bet akys vis tiek sublizgėjo. Šiaip ar taip, vestuvės visada smagu. Nieko nelaukdama, pasinaudodama proga, kad Dom užsispoksojo, Savi atėmė iš jo dėžutę ir staigiai ją pravėrė. Auksinis žiedelis su maža žalia deimanto akute viduje. Visai kaip jos akys. Ir velniškai gražiai atrodantis prie jos odos. Išplėtusi akis, Savi staiga prisimerkė.
 - Pisi protą. Ištraukei iš kokio žaidimo automato ir pisi man protą. - suzyzė ir nusivylusi padėjo dėžutę ant spintelės. Atsidususi palinksėjo. Taip, buvo visiškai šimtaprocentinai įsitikinusi, kad joje augo mažas nedorėlis, toks vilkės ir žmogaus mišinukas.
 - Yup. Šimtu procentų, be jokių abejonių.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 22:13

Dominick seniau jau svarstė apie piršlybas, tačiau tai buvo tik trumpos idėjos, kurios šaudavo jam į galvą. Apskritai, juk pirmosios jo sužadėtuvės nesibaigė gerai. Jis vis dar puikiai atsiminė tą skausmą savo tuometinės merginos akyse, kai vyras viską nutraukė. Jam pačiam buvo nejauku, nors to ir neparodė. Dėl to su piršlybomis dabar jis neskubėjo. Visgi, kai prarado Savannah, suprato, jog be jos gyvenimas nebus toks pats. Dėl to pagalvojo, kad…galbūt sužadėtuvių reikia. Ne, jis nenorėjo taip jos prisirišti, jokiu būdu, tiesiog…tai buvo savotiškas būdas parodyti, kad jis į šitus santykius žiūri rimtai.
Žiedas buvo tikrų tikriausias. Suplojo už jį daugiau, nei reikėtų, tačiau buvo verta. Pamatęs, kaip moters akys sužiba, tas iškart mintyse ją praminė šarka.
- Aš norėjau pasipiršti gražiai ir romantiškai, bet kadangi tu taip pasakei, kad laukiesi, tai…tekėsi už manęs ar ne? Ar man priduot tą žiedą į lombardą? – kilstelėjęs antakį vyras atsiklaupė priešais Savi, kad bent tai primintų normalias sužadėtuves. Nors jų santykiai nebuvo normalūs, o tikėtis normalių sužadėtuvių? Beprasmiška.
Vis dar spoksodamas į jos pilvą, Dominick uždėjo ranką ant jo. Nors dar nieko nesijautė, tačiau giliai viduje jis jautė baimę, kuri kaustė jį visą. Ar jis bus geras tėvas?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 09:35

Stebėdama Dominick, Savannah kreivai šyptelėjo. Nesitikėjo, kad ši diena galėjo būti tokia turininga. Vieną akimirką jie buvo tik medžiotojas ir vilkolakė. Paprasta pora, niekuo neypatinga. O dabar? Dabar jai po širdimi augo kūdikis, jų kūdikis. Ir Dominick darė tai, ko Savannah manė niekada nesulauksianti - siūlė jai tapti jo žmona. Tiesiog neįtikėtina. Suprasdama kad Dom nejuokauja, Savi pradarė dėžutę dar kartą ir nusišypsojusi užsidėjo žiedą ant lieso piršto.
- Aišku, kad tekėsiu. Šiaip ar taip, nenoriu gi, kad imtum ir pabėgtum po pirmo karto, kai teks tam mazgiui pakeisti pampersą.
Sukikenusi Savannah pasilenkė, pakštelėjo Dominick į lūpas ir valiūkiškai nusišypsojo. Buvo akivaizdu kad kažką sugalvojo, nes akyse užsižiebė ugnelės.
- Žinai, paprastai kai yra sudaroma sutartis, ji būna užtvirtinama

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 12:20

Kiekvieną dieną po naujieną kaip sakoma. Tiesa, ši diena kol kas rodėsi, kuo toliau, tuo geresnė. Visgi, baimės dėl to ar bus geras tėvas Dominick numalšinti nesugebėjo. Jam kirbėjo įvairiausi klausimai, daugybė klausimų. Juk tai pirmas (turbūt) jo vaikas, vyrams visada kyla lengva panika, kai jie sužino, jog reikės surimtėti ir rūpintis kažkokiu mažu burbulu, kuris savarankiškai net pavalgyti nesugebės. O kur dar jo mokymas ir visa kita? Juk Ferguson negalėjo leisti vaikui rasti namuose visus jo ginklus, peilius ar dar velniai žino ką. Dabar vaikai pasismaugia, būdami vieni automobilyje, tai jei mažą vaiką paliksi vieną kambaryje su pistoletu, kokia tikimybė, jog grįžęs jį vis dar rasi gyvą?
- Aš mažiau dar ne tiek, manai mane išgąsdins pridaryti pampersai? – kreivai vyptelėjęs vyras prisitraukė ją arčiau, kilstelėjo audinį, kuris slėpė Savi pilvą ir ėmė švelniai jį bučiuoti. Suskystėjo biškį Dominick, bet ką jau padarysi, svarbu, dar neapsiverkė.
- Kaip manai, būsiu geras tėvas? – burbtelėjo pro bučinius ir kilstelėjo akis, jog galėtų pažvelgti į moters veidą.
- Apie kokį tiksliai užtvirtinimą kalbi? – kilstelėjęs vieną antakį Dominick atitraukė veidą nuo Savi pilvo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 15:39

Savannah taip pat pergyveno, tačiau ne dėl to kokia bus motina. Ją labiau neramino tai, koks bus pats vaikas. Šiaip ar taip, niekam ne paslaptis, kad užauginti vaiką vilkolakį - sunkus ir daug jėgų bei žinių reikalaujantis užsiėmimas. Vaikas turi būti išmokytas valdyti savo pasivertimus, jam reikia padėti iškentėti pilnatis, paaiškinti kas vyksta. Be to, jei Dominick būtų buvęs pilnai žmogus, viskas būtų buvę kiek paprasčiau, tačiau jis turėjo ir vilkolakio kraujo, todėl Savi net neabejojo, kad bus sunku. Labai labai sunku.
Stebėdama kaip Dom bučiuoja jos pilvą, kuris vis dar buvo visiškai plokščias ir net neprimenantis nėščiosios, moteris nusišypsojo. Buvo gera matyti, kad nepaisant to, kad mylimasis bijo, jis tuo pačiu ir džiaugiasi.
 - Manau, kad tu būsi geras tėvas, bet geresnis draugas. Manau, kad tu būsi tas mylimas tėtukas, kuris maitina ledais ir leidžia iki išnaktų žiūrėti filmukus, o aš būsiu ta bjaurybė, kuri liepia suvalgyti brokolius ir varo miegoti laiku. Ir dar pareikalauja, kad namų darbai būtų padaryti.
Nusišypsojusi Savannah pakilo nuo fotelio. Nenorėjo sakyti apie kokį sutarties užtvirtinimą eina kalba, norėjo parodyti. Rankomis nuslydusi Dom krūtine žemyn, ji jo pilvą nusėjo mažais bučiniais ir atsiklaupė priešais. Nutempusi jo apatinius žemyn, vis dar erzindama sužadėtinį bučiniais, Savannah nagais suspaudė jo užpakalį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 19:57

Dominick per visą tą laiką net nepagalvojo apie tai, koks galėtų gimti jų vaikas. Žinoma, vyro šeimoje buvo toks atvejis, jog didžioji dalis vaikų nepaveldėjo motinos geno ir jie buvo žmonės, tačiau tas genas vis tiek liko. Užslėptas, tačiau liko jų gyslose. Ferguson negalėjo tiksliai pasakyti, jog jiems taip pat taip bus ir gims žmogus. Juk ne visada būna tokių stebuklų, kartais tam tikra mutacija būna kur kas stipresnė.
Vyras galvojo apie daugybę dalykų, kuriuos galėtų daryti su savo vaiku, kai jis dar net negimė. Šiek tiek keista, tiesa? Nesvarbu, tai būtų berniukas ar mergaitė, jie būtinai kartu žaistų krepšinį arba futbolą, o gal net abu. Kai vaikas šiek tiek paaugtų, galbūt Dominick išmokintų jį naudotis ginklais, jei Savannah už tai jo neužtrankytų su keptuve.
- Draugo apibūdinimas man patinka. Tu galėsi būti tas blogasis faras mūsų šeimoj, - kreivai vyptelėjęs Dominick viduje pajautė kažkokį gnybtelėjimą širdies pusėje. Jis pirmą kartą po tiek metų panaudojo žodį „šeima“ ir tai apibūdino save, Savannah ir tą pyplį, kuris augo moters viduje.
Stebėdamas kaip Savannah slysta žemyn, Dominick išsišiepė kaip vaikas, gavęs dovanų Kalėdų rytą naujausią telefono modelį ir valdomą mašinėlę, ir dar velniai žino ką. Tiesa, mintyse šmėstelėjo klausimas ar tokie dalykai nekenks vaikui, bet jo dar net per mikroskopą nesimato, todėl pamiršęs savo pyplį, kuris dar tik vystosi Savi gimdoje, vyras patraukė nuo moters veido plaukus, suimdamas juos į kumštį ir šiek tiek patempdamas, jog atloštų moters galvą.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apartamentai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: