Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apartamentai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

Thu 15 Dec - 18:53

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Thu 15 Dec - 19:15

Evangelinos gyvenimas pasikeitė, kuomet ji pavirto vampyre. Jis virto į vieną didžiulį niekada nesibaigiantį kraujo vakarėlį. Todėl nieko keisto, kad šią merginą pakvietė, vienas iš labiausiai mėgstančių kruvinus pasilinksminimus vampyrų,  į savo sadistinį žmonių bei kraugerių vakarėlį. Pagrindinė taisyklė - nieko nežudyti. O daugiau gali daryti ką nori, nuo įprasto svaiginimosi ar nuogo pasiplaukiojimo baseine, iki kruvino, sadistinio sekso viename iš miegamų kambarių, kurių čia buvo pakankamai daug, kad kiekvienas galėtų užsiimti kuo nori.
Pusę nakties mergina svaiginosi svaigalų liūne, pradžiai išbandė lengvus narkotikus, o paskui reguliariai gėrė spalvingus, linksmus šotus vis pasičiupdama kokį vieną kitą nuo kokio nors staliuko. Vampyrams itin sunku apsvaigti, bet kai pasistengi gali tą padaryti. Kaip ir didžiuma apsvaigusių merginų, Evangelina užsimanė kvailų sekso žaidimų su kokiu augalotu, dvigubai už ją didesniu vyriškiu. Ir žinoma, pastebėjusi juodaodį miesto komisariato viršininką, kuris šiuose vakarėliuose itin dažnai lankėsi, Evangelina iškart susidomėjusi ėmė rėžti sparną apie jį. Užteko kelių intymių žodelių į jo ausį, kaip jis ją galėtų surišti ir patvarkyti viename iš kambarių, kad vyras susijaudintų ir už alkūnės grubiai suėmęs vampyrę nusitemptų į laisvą miegamąjį.
Jie nesibučiavo, tai buvo greičiau dviejų agresyvių ir ištvirkusių panterų žaidimas. Vyras, suvokdamas su kuo susidūrė ir norėdamas valdyti esančią padėtį, užlaužė vampyrės rankas jai už nugaros ir surakino riešus antrankiais. Tuomet suplėšė jos palaidinę, liemenėlė irgi netruko atsirasti ant grindų, apnuogindama tobulas vampyrės krūtis. Jis pastūmė Evangeliną ant lovos, veidu į čiužinį, ketindamas ją gerai išdulkinti. Tačiau prieš nutempdamas odines kelnes nuo jos prisirpusio užpakalio, komisaras įsimetė kažkokią keistą piliulę į burną, manydamas, kad nuo narkotikų poveikio seksas bus tik geresnis. Tačiau tai buvo lemtinga klaida, narkotikai sukėlė šalutinį poveikį ir vyras padauginęs susmuko ant žemės. O kadangi Evangelina nematė, kas vyksta jai už nugaros, toliau gulėjo ant pilvo lovoje, specialiai kilstelėjus savo užpakalį išsiriesdama. - Nagi, gal jau išpisi šią nedorą vampyrę? - su kiekviena sekunde Evangelinos kantrybė seko, o visa apkvaitusi nuo svaigalų ji nesugebėjo suvokti, kad jos sekso partneris ką tik pakratė kojas, todėl toliau laikėsi iškrypusio plano seksualiai išsirietusi ant lovos, su odinėmis kelnėmis, aukštakulniais, nuoga krūtine bei surakintomis rankomis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Thu 15 Dec - 19:45

Derekas jau seniai niekur viešumoje nesirodė,nes paprastai vyras ilgai vienoje vietoje neužsibūna.Nežinia kokiu būdu,tačiau jį pakvietė į vakarėlį,kuriame vyks žudynės,purvinas seksas ir alkoholis liesis per kraštus.Vampyras nė nemirktelėjęs priimė šitą kvietimą.Derekas jau seniai nebuvo niekur išėjęs,todėl čia jam buvo jam pirmas kartas,kada jis sugalvojo pasirodyti viešumoje.Vos atvykęs vampyras pastebėjo,kad vakarėlis įgavo kulminaciją.Aplink baseiną mėtėsi krūvos lavovonų,o vampyrai vienas po kito užsiiminėjo nekaltų kraujo maišelių žudymu.Būtų ir jis mielai prisidėjęs,tačiau kaip visada pavėlavo į visas linksmybes.Kvaili kamščiai kelyje privertė Dereką pavėluoti,tačiau jis labai ir neskubėjo.Tiesa,aplinkui mėtėsi ne vien lavonai,bet ir vampyrai,beužsiimantys seksu.Derekas kreivai šyptelėjęs pro juos praėjo ir peržengęs kažkokį lavoną palei duris,įėjo tiesiai į namo vidų.Vampyras troško ko nors išgerti,nes tik svaigalai galėjo numalšinti jo susierzinimą dėl kelyje susidariųsių spusčių.Tai nebuvo vienintelis aspektas dėl kurio Derekas jautėsi susierzinęs,tačiau dabar tai nebuvo svarbu.Prie jo priėjo vėl viena mergina ir paėmusi Cook'ą už rankos pradėjo tempti jį į viršų.Vampyras nežinojo kas ji tokia,tačiau tai nebuvo svarbu.Ji juokėsi ir kažką neaiškaus jam šnaždėjo į ausį,Derekas gerai nesuprato ką,tačiau ir tai nebuvo svarbu.Vyras tikrai nesiruošė atsisakyti gero ir atsitiktinio sekso,todėl pamanė,jog šiokia tokia pramoga jam nepakenks.Stabtelėjęs prie atvirų durų jau prispaudė merginą prie sienos,ranka keliavo jos šlaunimi ir kai kilstelėjęs jos sijoną aukštyn ketino padovanoti jai grubų bučinį,išgirdo garsus.Kadangi durys buvo praviros,jis nė pats to nenorėdamas pažvelgė pro jas.Pataikė kaip tik tada,kai Eva su kažkokiu storu vyriškiu užsiiminėjo seksu.Kai pamatė Evą išsišiepė gana pergalinga šypsena.Pirmą kartą jo susierzinimas išgaravo,liko tik nenumaldomas džiaugsmas.Tai kitai merginai su kuria ketino užsiimti seksu pasakė eiti ir palaukti jo apačioje.Mergina nieko nelaukdama pakluso,regis pati nesuprato ką daro,o Derekas tuo metu susikoncentravo į širdžiai ,,mielą'' vaizdelį.Kai vyriškis kažką įsidėjęs į burną susmuko,Derekas nė nemirktelėjo.Jis tik stebėjo Evą,nes mergina gulėjo labai jau patogioje pozicijoje ir dar išrietusį savo dailų užpakaliuką.Išgirdęs klausimą,Derekas labai tyliai įėjo į vidų.Nužvelgęs gulinčią merginą ant lovos,šis prisėdo šalia.Iš pradžių nesakė nė žodžio,tačiau galiausiai pridėjęs ranką prie merginos užpakalio gana stipriai jį spustelėjo.  -  Gal ir verta dėmesio mintis,bet buvai tikrai nedora vampyrė.Todėl atėjo metas man atsilyginti už viską,ką man padarei,o tiksliau už tai,ką iš manęs pavogei.,- prisiminė savo kraujo kekšės padarytą darbelį už kurį tikrai nesiruošė dovanoti.Šiek tiek paspyrė tą storo vyro lavoną toliau,kad netrukdytų ir belaukdamas merginos atsakymo svarstė kokia bausmė galėtų būti jai tinkamiausia.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Thu 15 Dec - 20:06

Evangelina niekada nepasižymėjo kantrybe, tuo labiau kai būdavo apsvaigusi ir susijaudinusi. Jau ketino ji suktis ant nugaros ir pradėti priekaištauti augalotam juodaodžiui ko jis taip ilgai delsia, tačiau ši pagaliau pajuto kažką ant savo kūno. Tai buvo delnas, suspaudžiantis odinėmis kelnėmis aptemptą užpakalį. Mergina tik dar labiau išsirietė, savo sėdmenis keldama į viršų ir taip gundydama gana seksualiu vaizdeliu vyrą. Ji juk nesuvokė, kad tai yra ne tas pats juodaodis, su kuriuo ketina pasidulkinti, juk jo veido nematė, kadangi pati viskas, ką prieš akis matė, tai tik lovos atkaltė ir siena. Tačiau vyro balsas, ir jei jų nebūtų atpažinusi, tai dar ir žodžių turinys, jį išdavė. Vampyrė, suvokusi, kad jos užpakalį liečia praeities vaiduoklis, staigiai atšoko, atsivertė ant nugaros ir vis dar būdama su surakintomis rankomis šiaip ne taip sugebėjo prisėsti savo kojas, pusiau klūpėdama, pusiau sėdėdama ant lovos. Jos tamsūs plaukai užkrito ant nuogos krūtinės taip ją bent kiek pridengdami. Merginos akys išdavė, kad ji žiauriai apsinešusi, nelabai suvokia kas vyksta, o įkaitęs kūnas tik ir prašėsi būti patvarkytas. Ar jai vaidenasi akyse bei ausyse? Tikriausiai ne. Ji visuomet buvo atsargi, vengė savo buvusio šeimininko kaip velnias kryžiaus, pasidomėjo, kad jis tokiose vietose kaip ši tikrai nesilanko ir pamačiusi jį čia mergina iš ties buvo priblokšta. Jos akys, kaip ir vyzdžiai nuo narkotikų, buvo išsiplėtę, o iltys nuo susijaudinimo ir užplūdusios aistros kaip tik įsitraukė atgal, pajutus pavojų. Vampyrė nevalingai pažvelgė į juodaodžio lavoną ir tuomet susiraukė it atsikandus kažko rūgštaus. - Puikiai jau dabar atsilyginai. Aš ketinau su juo pasidulkinti, o tu jį nužudei. Labai tau ačiū, - sumurmėjo Evangelina manydama, kad juodaodis komisaras ne pats užsilenkė, o Derekas jį pribaigė pamatęs su kuo augalotas vyras teikiasi pasismaginti. Iš tiesų, vien iš merginos žodžių buvo galima suprasti, kaip smarkiai ji pasikeitė. Ji nebebuvo ta nuolanki žmogysta, kuri apgalvodavo kiekvieną žodį prieš pasakydama Derekui, kupina baimės ir pagarbos. Ko jai dabar bijoti? Kad ją nužudys? Prašyčiau, juk ji dabar nemirtinga ir lygiai tokia pat pavojinga kaip ir jis. Na, gal tik jos dabartinė situacija itin nedėkinga, ji velniškai apsvaigusi ir dar surakinta. Sunkiai koordinuoja savo veiksmus, vargiai sugebėtų kovoti, net iš antrankių tokioje būsenoje neišsilaisvintų, ką lengvai galėtų padaryti blaiva.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Thu 15 Dec - 20:49

Derekui buvo labai didelė naujiena,kad ji dabar vampyrė.Štai kodėl jis negalėjo jos surasti,nes  manė,jog ji žmogus.Vampyras labai kvailai apsigavo ir buvo pats apgautas.Suprantama jis  gal kiek ilgokai užsižaidė su Eva,kai ji dar buvo žmogus,tačiau viskas buvo pateisinama vardan smagumo.Jei ji nebūtų pasakiusi,jog yra vampyrė tai Derekas nė nebūtų supratęs.Gal ir būtų,tačiau jai eilinį kartą pavyktų jį apkvailinti.Jis norėjo būti atpažintas,dėl to su Eva taip ir kalbėjo.Jam nepatiktų  merginai kelti skausmą,kai ji gulėtų tokioje gundančioje pozoje ir taip mėgintu tokiu vaizdeliu sujaukti vyro smegenis.Eva turėjo gana dailų kūnelį,kuris tiesa sakant buvo kur kas dailesnis nei jai būnant žmogumi.Derekas tai pastebėjo vos įžengęs į šitą kambarį ir dar tai,kad ji pasikeitė.Gal ir nebėra ta pati nuolanki jo kraujo kekšė kaip anksčiau,tačiau Derekas vis tiek už ją buvo stipresnis.Šį kartą vampyras jos nepaleis.Kambarys nebuvo panašus į kankinimo kambarį,tačiau kaip pradžiai tiks.Nusisukęs nuo merginos,Derekas peržvelgė kambarį,kai ši tuo pat metu atsisėdo ant to savo dailaus užpakalio.Jos plaukams užkrentant ant krūtinės šis šyptelėjo.Kai ji dar atkišo savo surakintas rankas,Dereką viduje paėmė piktdžiugiškas juokas.Vampyras buvo gana šaltų emocijų,todėl visada sugebėdavo paslėpti tai,ką ištiesų jaučia.Šiuo metu kaip nekeista jis negalėjo paslėpti savo pergalingos šypsenėlės.Žiūrėjo į Evą taip,tarsi jo būtų sultingas fazano kasnelis.- Tikėjausi,kad tavo skonis nėra toks prastas..bet,nesijaudink.Šitas žmogelis buvo tik atsitiktinė savo paties kvailumo auka ,- labai šaltai ištarė,nes jam nė kiek tai nerūpėjo ar Eva gaus sekso ar ne.Pamatęs tą jos nevalingą akių trukčiojimą ir keistą žvilgsnį,Derekas suprato,jog ji gerokai įkaušusi ar šiaip ko pavartojusi.Tai nebuvo svarbu,nes šis netrukus vampyrišku greičiu pagriebė už jos antrankių grandinės,truktelėjo Evą į save ir prisitraukęs merginos veidą arčiau savojo labai lėtai ištarė:- Kur mano medalionas?,- paklausė jos taip gana griežtai ir negana to kilstelėjo jos smakrą,žvilgtelėdamas į jos dailų kakliuką. -Negalvok,kad tau niekas negresia,nes tu nemirtinga.Galiu laisvai sukelti tau skausmą vos panorėjęs,todėl antrą kartą nekartosiu,širdele. ,- ironiškai šyptelėjo ir buvo pasiryžęs viskam.Kad ir prirakinti jos priešus prie radiotariaus ir nuleisti jos kraują,jei tik reikės.Ar tiesiog pasiimt bet kokį aštrų daiktą ir pradėti žaloti jos dailų kūnelį,kad ir kaip jam netiktų žaizdos.Galbūt nužudyti jos negali,tačiau vampyrai irgi jaučia skausmą,taigi Evos laukia ilgas kankynių vakaras per kurį tikriausiai negaus taip ilgai laukto sekso,tačiau jei bus gera mergaitė tai viskas gali apsiversti aukštyn kojom.Šiaip aišku jis nenorėtų žaloti jos dailaus kūnelio,tačia sadištiška jo pusė nė nemirktelėtų jei tektų tai daryti savo labui.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Thu 15 Dec - 21:13

Merginos rankos buvo jai už nugaros, surakintos ir tai tik dar labiau komplikavo visą šitą situaciją. Galbūt dabar pasidulkinti surakintai pasirodė pati prasčiausia idėja, kadangi jei jos rankos būtų dabar ne už nugaros ir nesuvaržytos, mergina turėtų daugiau galimybių. Dabar ji net nežino kur raktelis nuo antrankių yra, o vėlgi, būnant su rankomis už nugaros, būtų labai sudėtinga ieškoti būdų kaip išsilaisvinti. Nors iš kitos pusės vaizdelis pakankamai gražus turėjo būti. Tobulos išvaizdos, seksualiai apsirengusi vampyrė, nuo surakintų rankų jos pečiai atlošti atgal, todėl krūtinė automatiškai pakyla į viršų gundydama vyrišką akį. Galbūt ji galėtų sugundyti Dereką savo seksualumu ir sušvelninti padėtį? Betkokiu atveju, be pusiaudienio ji neišsiblaivys, o kadangi čia su savimi neturi amuleto, ji negali likti namuose ilgiau negu iki aušros. Galva net tvinkčiojo nuo minčių, kaip išsisukti, bet apsvaigusios smegenys buvo visiškai bergždžios liečiant galimybę sau padėti.
Kuomet vampyras pakomentavo Evangelos skonį, ji tik pavartė akis. - Man niekada nepatiko tokie, kaip tu, - kandžiai tarstelėjo. Vampyrei patiko aukšti, dideli ir perdėtai raumeningi tipai. Būtent kaip tas juodaodis, kuris atrodė kaip vaikščiojanti spinta ir prie jo mergina jautėsi maža ir gležna. Tikriausiai toks jos požiūris išliko iš tų laikų, kuomet ji buvo Dereko vergė, jai patiko vaidinti auką, trapią ir nieko negalinčią padaryti kekšę.
Patempta už antrankių grandinės, mergina kiek slystelėjo per patalus šonu, mat rankos buvo už nugaros. Žinoma, skaudėjo, bet moteris net nesucypė. Skausmas per daug žmogiškas faktorius, kad sukeltų vampyrei didžiulį diskomfortą. Taip, skaudėjo, bet nepasakysi, kad nebuvo malonu ar erotiška. O kuomet vyras suėmė jai už veido, Evangelina palinko į priekį, specialiai išriesdama savo nugarą ir sėdmenis pakeldama viršun. Nukarus plaukams žemyn, atsidengė jos nuostabios krūtys, o veide pasirodė žaisminga šypsenėlė. - Koks medalionas? - apsimetė nieko nesuprantanti paklausta apie itin vertinga alchemikų kūrinį, kurį pavogė iš Dereko prieš penkis metus. Žiūrėdama į vyrą iš apačios, moteris naglai šypsojosi taip ir prašydamasi, kad Derekas vožtų į jos snukį. Bet vargu ar ji labai jaustų skausmą, nepamirškim, kad ji velniškai apsinešusi ir išoriniai pojūčiai kiek iškreipti. - Nagi, Derekai... Turi nuostabią progą patvarkyti mane kaip senais gerais laikais, negi ja nepasinaudosi? - vis dar žaismingai besišypsodama gundomai paklausė. Žinoma, tais laikais ji buvo daugiau prievartaujama, negu laisva valia dulkinama. Tačiau dabar ji buvo susijaudinusi, jos kelnaitės permirkusios nuo drėgmės ir ją siutino baisiai tas faktas, kad gulintis paslikas juodaodis negali užbaigti to, ką pradėjo, nes yra suknistai miręs.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apartamentai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: