Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apartamentai nr.2

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:40

:054:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-23, 23:51

Atėjęs su mergina čia nužvelgė kambarį,- Atrodo gerą,kambarį užsakiau,- pasakė patenkintas. Aišku čiabuvo tik viena lova,bet koks skirtumas vaikinas apie tai negalvojo,nors žinojo,kad pora dienų čia tikrai praleis.Juk pasirodys viešbučio renginyje,kaip šokėjai
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-23, 23:58

Visus reikalus sutvarkęs Semas, nusitempė Vero į kambarį. Žinoma ji galvojo, kad jie gyvens atskiruose kambariuose, bet deja klydo. Nespėjo nė prasižioti nusekė paskui vaikiną. Pasiekusi apartamentus, įžengė vidun ir uždariusi duris apsidairė. Šyptelėjo ir klestelėjo ant lovos, - Jauku visai, - pažvelgė į jį ir tęsė, - Kiek pamenu minėjai jog gyvensim atskiruose kambaruose? - užklausė, nė nepastebėdama jog čia tik viena lova. Iš tiesų ji nė kiek nesikrimto dėl to kad gyvens viename kambaryje, bet vaikinui to nedera žinoti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 00:03

Paklaustas apie atskirus kambarius,vaikinas puikiai atsiminė,kaip sakė apie atskirus,bet sugalvojo,kad bendras linksmiau,nenorėjo vienas tūnoti,tad kiek padelsė,o poto užsakė liuksą,- na pagalvojau,jog liuksas geriau,beto tik jis ir tebuvo,-pasiteisino Semas,sakydamas beveik tiesą.
-Manau laikas įsikurti,juk liukso apartamentai,geriau nei atskiri mažiukai,-šyptelėjo pasidėdamas lagaminą prie spintos.
Vyras žinojo,jog šiandien laikas gerti eliksyrą,tik svarstė,kada ištaikyti proga.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 00:09

Paraukė kaktą, paraukė lūpas, darydama vaizdą jog nė neįtaria, jog jis meluoja. Bet koks skirtumas, jai ši mintis patiko. - Na taip, tu teisus, - linktelėjo besišypsodama ir nusirengusi striukę mestelėjo ją ant sofutės kuri stovėjo netoliese. Kol vaikinas krapštėsi prie lagaminų, Veronika priėjo prie lango ir įsistebeilijo į vaizdą už jo. Apsikabino save per pečius ir užsimąstė apie kažką. Vaizdas kurį ji matė, buvo kažkas nustabaus, visur papuošta tvinksinčiomis lemputėmis, kurios sekundei užvaražino mergiotę. Atsidususi ji kiek parymavo prie lango, nesinorėjo jai atsitraukti, pasakiškai gražu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 00:17

Semas pasikabino striukę,ir atsitraukė lagaminą,- tuomet viskas gerai,-pasakė praktiškai nemeluodamas,nes padorių laisvai tikrai nebuvo,o šitas jam patinka.Vaikinas mėgo prabangą.Todėl niekada negailėjo pinigų.
Kol mergina dairėsi po kambarį vaikinas pasikabino,kostiumą į spintą,o ant stalo išsitraukė ir pasidėjo gal 100ml dydžio buteliuką,kuris priminė mini buteliuką vandens. Tuomėt pasisuko į merginą,- einu į vonią,aš tuoj,-pasakė užsidarydamas vonios kambaryje. Atlikęs reikalus ir nusiplovęs rankas planavo išgerti savo eliksyrą. Kurio išgėręs išlosi metų ir grožio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 00:24

Tiesiog linktelėjo galva ir vis dar įstabei žiūrėjo pro langą. Tik išgirdusi durų trenksmą, ji lyg atsipeikėjo ir pasisuko link kambario. Dar kartą apsidairiusi jį nužvelgė ir jos dėmesį patraukė buteliukas. Paraukė antakius ir išlėto priartėjo. Nu cekava buvo, o dar jei kas iš gėrimų tai jos akį visuomet patrauks. Kaip koks mažas vaikas, viską į burną kimšo.Ir nė nenutuokė kad tai eleksyras, pagalvojo jog viežbučio dovanėlė. Čiupo, apžiūrėjo, buteliukas buvo niekuo neišsiskiriantis iš kitų, patrūkčiojo pečiais ir atsidarius mauktelėjo visą tą bizalą. Susiraukė kaip kaliausė, nes tas gėralas buvo tikrai neskanus. Nepraėjus nė sekundei, ji pradėjo dusti, siaubingai dusti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 00:51

Grįžęs iš vonios ir pamatęs,kad mergina dūsta o tada tiščią buteliuką nusikeikė,-po velnių ką tu padariai,-padakį uždėdamas rankas ant pečių,-nurimk giliai kvėpuok ir atsipalaiduok.Pirmas kartas tik toks,-pasakė perbraukdamas jai per skruostą.
Viskas turėjo praeiti jis juk toks pat žmogus ir negers kas jį žudytų
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 00:57

Jai buvo visiškai nė motais, ką rėkia vaikinas. Siaubingas skausmas galvoje, ir stiprus dusulys. Stipriai užsimerkė. Išgirdusi Semo žodžius ji atsipalaidavo ir po akirmirkos viskas nurimo. Vis dar užsimerkusi ji bijojo atsimerkti, galvoje sukosi mintys, o jai ji mirė. Tuomet suėmusi save į rankas, pramerkė akis ir priešais save išvydo jį. Iškarto pagalvojo, gal jis koks angelas, bet paskui suvokė jog tai Semas. Nurijusi karčią seilę, suklapsėjo akutėm. Šiektiek pasvirduliavus, ji pajautė vaikino rankas ant pečių. Tuomet susiraukė, ir dievazi dašilo, - Kas po velnių tai buvo Semai? - tėškė garsiu ir skardžiu balsu. - Po galais, nori mane nunuodyti atsakyk? - dar piktesniu balsu tarė pabrėžusi paskutinį žodį ir žengė labai arti vaikino, vis dar žiūrėdama jam į akis savo piktu žvilgsniu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 01:20

Merginai pagaliau nurimus ir viskam praėjus lengviau atsikvėpė.Svarbiausia jog
merginai viskas buvo gerai.Paklaustas,kas ten buvo ir apkaltintas nuodyjimu tarė,-Jei pasakysiu nepatikėsi.O dėl nunuodyjimo tikrai ne.Tai greičiau gyvybė.Tai buvo skirta man,o dabar abu patekom į bėdą.Nežinau ką daryti,bet jei nesugalvosiu abiem šakės -konstatavo faktą vaikinas
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apartamentai nr.2
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: