Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apartamentai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-22, 09:44

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 15:56

Praėjo galbūt kokie trys mėnesiai po to, kai vyras vis dėlto nusprendė ieškoti Savi ir ją susigrąžinti. Ir nebuvo nė dienos, kad Dominick galvotų padaręs klaidingą sprendimą. Į jo namus grįžo visi trys kebabai, Savannah tikrai nemelavo ir buvo išmokusi per tą laiką kelis naujus triukus, dėl jo jis šiek tiek sunerimo, nes galbūt tuos triukus žino dar kas nors, tačiau apie tai jis paskutiniu metu negalvojo. Sužinojęs, jog Dominick atsisako žudyti vilkolakius, Tonis siaubingai perpyko. Jiems nepavyko susitarti, dėl to vyras išėjo iš darbo ir susirado kitą darbdavį. Dabar jis tvarkė reikalus su kai kuriais verslininkais. Jokio žudymo ar žarnų ištaškymo į visas puses, tik šioks toks pagrasinimas. Na, kulka kojoje retkarčiais, tačiau tai daugiausia, ką Dominick darydavo. Vis dar buvo geriausias medžiotojas Sietle, neatsisakydavo pavienių užsakymų, tačiau dabar atsirinkdavo aukas bei pasiūlymus.
Jam buvo velniškai sunku nuslėpti nuo moters, kur jie keliauja. Pats Dominick vos susivaldė nenusipirkęs pliušinės kengūros, nes tai būtų vienas didelis spoileris Savannah‘ai. Vyras niekada pats nebuvo Australijoje, tačiau girdėjo, kaip ten iš tikrųjų gražu, neskaitant nežmoniško karščio ir kengūrų. Jis vis dar tikėjosi, kad galės kurią nors iš jų pasikinkyti ir pajodinėti. Buvo gan sunku nuslėpti, jog jie skrenda į Australiją vien dėl to, jog pusė lėktuvo, kuriame buvo, kalbėjo idiotišku australišku akcentu.
Vis dėlto, kai jie atvyko iki viešbučio, Dominick vienaip ar kitaip tiesiog mostelėjo ranka į milžinišką „Melbourne hotel“ užrašą ir atsiduso.
- Turbūt buvo kvaila manyti, jog visą kelią nuslėpsiu, kur po perkūnais, mes skrendam. – atsidusęs jis pagriebė moterį į glėbį ir, nuėjęs prie registratūros, iškart pasiėmė kortelę, su kuria jie galėjo papulti į savo apartamentus.
Kambarys buvo gan kuklus ir paprastas. Vyras nemėgo perdėtų blizgučių, nors vienaragių dulkės jam tikrai nebūtų pamaišę. Nutrenkęs savo kuprinę (taip, jis susidėjo sau reikalingus daiktus į kuprinę), Dominick išsidrėbė ant lovos ir sunkiai atsiduso.
- Tikiuosi čia yra kengūrų, nes vien jų tiek kelio prasėdėjau lėktuve. Nejaučiu pusės savo kūno. – burbtelėjęs vyras pasitrynė akį viena ranka ir tingiai sekiojo žvilgsniu Savannah.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 16:06

Savannah taip pat gavo ko norėjo. Ne, tikrai dar nesimatavo vestuvinės suknelės, tačiau bent jau sutarė su Dominick, kad pagaliau jų loftas, kuriame gyveno kartu tiek metų, bus šiek tiek pertvarkytas. Jie nusipirko naują lovą (nes iki šiol miegojo ant kelių sluoksnių palečių užtiestų čiužiniu ir nudažytų juodai), perdažė kai kurias sienas, nusipirko ekscentriškų meno kūrinių, kurie turėjo loftą paversti tikrais namais, o ne kažkokiu ofisu su dušu ir lova. Be to, jau kurį laiką bandė įtikinti, kad jiems reikia ketvirto šuns ir Dom, matyt vis dar labai besidžiaugiantis Savannos sugrįžimu, buvo beveik įtikintas.
Negalėdama patikėti, kad Dominick pirmą kartą per jų buvimą kartu pasiėmė atostogas, Savannah sutiko keliauti pati nežinodama kur. Išsiklausinėjo vieno vienintelio dalyko - ar reikėtų įsidėti žieminių ar vasarinių drabužių. Kadangi žiemos ir šalčio nekentė, tai atsakymas, kad suknelės ir šortai puikiai tiks jai daugiau nei tiko ir patiko.
Vis dėlto, kelionė nebuvo labai lengva. Savi visą kelią pykino, skrydis buvo kur kas sunkesnis nei įprastai, o dar tas karštis.. Tai galutinai išsunkė moters jėgas. Pagaliau pasiekusi viešbučio kambarį, ji puolė prie mini baro ir išsitraukė ledinio gazuoto vandens buteliuką. Nugėrusi tris godžius gurkšnius, atbula ranka nusišluostė lūpas ir išsidrėbė ant plačios, rodos ką tik paklotos lovos.
 - Nežinau kas per nesąmonė, bet dar niekada man nebuvo taip sušiktai bloga skrendant lėktuvu. Atrodo kad visi organai išlips per burną. - susiraukusi Savi susiėmė už pilvo ir užsimerkė, giliai įkvėpdama.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 16:37

Ketvirtas šuo jų namams buvo gal ir per daug, tačiau vyras nenorėjo ginčytis. Visgi, jis taip pat nepasakė ir tvirto “taip”, tad naujas augintinis liko ateities planuose. Dominick tikėjosi, kad tai dar negreitai įvyksiantys planai, nes užteko Zefyro, kuris grįžęs pasidarė toks naglas, jog ėmė griaužti viską, kas papuola, nesvarbu, kas tai būtų – pistoletas, numestas prezervatyvų pakelis ar butelis alaus.
Vyras pats nelabai norėjo atostogų, buvo pratęs visada dirbti, tad net ir dabar su savimi pasiėmė kompiuterį, jog turėtų ką veikti – duomenų bazėse jam reikėjo surasti galimų verslininkų informaciją apie jų asmeninį gyvenimą ir šiokias tokias nuodėmes. Bet čia tik tuo atveju, jei Dominick tikrai neturės ką veikti arba naktimis čia nerodys nė vieno animacinio filmuko.
Visą kelią vyrą neramino Savi sveikata. Anksčiau jiems teko keliauti, tačiau taip prastai moteris jautėsi tik šįkart. Dominick buvo įsitikinęs, jog visai tai dėl pernelyg karšto oro, nes jam pačiam visur atrodė pernelyg tvanku, nebuvo pratęs prie tokios šilumos. Raminamai glostydamas nugarą vyras žvelgė į Savannah.
- Turbūt dėl karščio arba dėl to bomžo, kuris sėdėjo priešais mus. Nuo jo dvokė visas prakeiktas lėktuvas. Išsimiegosi ir, esu įsitikinęs, jausiesi kaip naujai gimus. – atsisėdęs Domnick trumpai pakštelėjo moteriai į smilkinį, pats nuėjo į mini baro ir išsitraukė šalto alaus skardinę. Atsigėręs gurkšnį, vyras suraukė antakius.
- Toks jausmas, lyg gerčiau šaldytą myžalą. Jei čia nėra normalaus alaus, iškart pasakau, jog Australija man patiks dvigubai mažiau. – burbtelėjęs Dominick grįžo ant lovos, skardinę alaus padėjo ant grindų, o pats vėl atsigulė ant minkštų patalų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 16:45

Drybsodama ant tobulai minkštos ir kvepiančiais patalais apklotos lovos, Savannah stebėjo kaip mylimasis vaikšto po kambarį. Buvo neįtikėtinai keista būti kažkur kitur, o ne lofte. 
- Hmmm, ar ne tu esi sakęs, kad kiekvienas alus yra skanus be gero sekso? - sukikeno, prisiminusi Dominick išmintį, kurią jis žarstė po vienos iš jų pirmųjų sueičių. Tada jie dar buvo praktiškai bomžai, todėl apie gerą alų nebuvo net kalbos. Gėrė kažkokį šlykštų pigų birzgalą, tačiau Dom pareiškė, kad po sekso su tokia kaip Savannah jam skanu bus bet kas, net pats prasčiausias alus.
 - Be to, tau tiesiog nebus kada pergyventi dėl alaus, nes statistika sako, kad kai savo ilgametę merginą pirmą kartą per šešis metus išsiveži atostogauti, nelieka laiko niekam kitam, tik seksui. - gūžtelėjusi pečiais ir plačiai nusišypsojusi, Savannah atsigėrė dar vandens. Prigulus pasidarė šiek tiek geriau, todėl ir jėgos ėmė sugrįžti. Suprasdama, kad jau gerokai per vėlu kur nors eiti, tačiau veiklos vis tiek norėdama, Savi prikando lūpą. Staiga jai gimė išganinga mintis, pažaisti žaidimą, kurio jie dar nėra žaidę.
 - Tiesa drąsa. Tik tu ir aš. Tas, kuris negali atsakyti į klausimą arba nesutinka atlikti užduoties, turi rengtis kažkurį drabužį. Žaidimas tęsiasi tol, kol kažkuris lieka nuogas. Ką manai? - velniškai nusišypsojo, žiūrėdama Dom į akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 20:25

Vaikščiodamas po kambarį vyras sustojo, įsiklausydamas moters žodžių. Vadinasi ji nepamiršo. O galvojo, jog Dominick nesąmones ji dažniausia ir pamiršta.
- Prašyčiau. Ne visas alus yra geras. Kita kalba eina apie cigaretes. Visos cigaretės po sekso yra vienodai skaniai surūkomos. – nukreipęs skardinę į Savannah, tarsi išdėstė savo pamokslą ir vėl atsigėrė didelį gurškšnį vėsaus gėrimo, nežymiai susiraukdamas.
- O kaipgi jodinėjimas ant kengūros? Mes negalim šito praleisti. – tarsi įsižeidęs Dominick nežymiai aiktelėjo, tarsi moteris nesuprastų, koks iš tikrųjų tai rimtas ir nuostabus dalykas tai yra, tas jodinėjimas ant kengūrų. Kiekvienas normalus žmogus net nebūtų norėjęs to išbandyti, tačiau vyras važiavo į Australiją vien tiktai dėl to, tad neleisti jam pajodinėti ant kengūros? Taip jau būtų nuodėmė.
Jau gulėdamas ant lovos ir klausydamas Savi pasiūlymo, jis nežymiai pasikasė smakrą, apaugusį kelių dienų šeriais, tarsi apmąstydamas šią išganingą idėją.
- Jei norėjai su manim pasidulkinti, galėjai taip ir sakyti, kam tokie žaidimai? – kilstelėjęs vieną antakį vyras kreivai vyptelėjo. Tiesa, idėjos apie tokį žaidimą jis neatmetė. Jam buvo įdomu, ko Savannah jo galėtų klausti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 20:35

Pakilusi nuo lovos, Savannah nuėjo prie balkono ir plačiai jį atlapojo. Kambaryje buvo nenormaliai karšta (ar bent jau jai taip atrodė), todėl gaivus vėjelis, paglostęs jos veidą, buvo pats tas, ko moteriai ir reikėjo. Grįžusi prie lovos, Savi vėl ant jos nudribo ir įsipatogino.
 - Jeigu aš norėčiau tik pasidulkinti, tai tu jau seniausiai būtum nuogas. Bet aš ne dėl sekso. Tiesiog pagalvojau, kad tai būtų visai neblogas būdas prasiblaškyti, nemanai? - nusišypsojusi, Savi atsigulė ant pilvo ir pasisuko į Dom, kad geriau jį matytų. Kiek pasvarsčiusi, atsigėrė dar kelis gurkšnius gazuoto mineralinio ir kilstelėjo pirštą.
 - Kadangi kažkuris bet kokiu atveju turi pradėti, tai... Dominick, tiesa ar drąsa? - moters lūpose žaidė nieko gero nežadanti šypsena. Tiek Dominick tiek pati Savannah puikiai žinojo, kad moters galvoje sukasi krūva pačių įvairiausių minčių. Tokių ir panašių žaidimų Nightingale prisigalvodavo pastoviai, norėdama šiek tiek išjudinti rutiną ir paįvairinti jų bendravimą. Be to, visada buvo įdomu apie Ferguon sužinoti šį tą naujo, o būtent tai dažniausiai ir suteikdavo tokio pobūdžio žaidimai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 20:45

Tiek kambaryje, tiek lauke Dominick manymu buvo vienoda temperatūra, tad atidarytas balkonas situacijos nekeitė. Tiesa, naktį buvo galima tikėtis, jog pro atidarytas balkono duris įropos dešimt taranturų, penki skorpionai ir dvidešimt barškuolių, nes čia juk Australija, tačiau ar Savi tai kas nors sakė? Kažin, galbūt reikės jai priminti, jei ryte prabus spiegdama, jog jai ant veido tupi milžiniškas plaukuotas voras.
- Jei norėjai prasiblaškyti, reikėjo atsivežti odinį botagėlį, kelis antrankius ir latekso drabužių. - atsirėmęs į lovos atkaltę, vyras ramiai gėrė alų, spoksodamas į besileidžiančią saulę.
- Žinoma, kad tiesa. Drąsą pasirinksiu, kai pradėsiu gerti viskį. – pakilnojęs antakius Dominick išgėrė likusį lašelį alaus ir sutrynė rankomis skardinę, padėdamas ją ant spintelės prie lovos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 20:54

Apie visokio plauko (tikrąją ta žodžio prasme, jei jau kalba eina apie voragyvius) padarus Savi neabejotinai žinojo, tačiau taip pat žinojo, kad tokiose vietose balkonai turi dar vienas duris, kurios padarytos grynai iš tinklelio, saugančio nuo mašalų, vorų ir tų pačių Dominick išsvajotų kengūrų. Todėl jie neabejotinai buvo saugūs.
Kreivai šyptelėjusi, kai išgirdo apie botagėlius ir antrakius, Savi kilstelėjo antakį ir kiek pakreipė galvą, caktelėdama liežuviu.
 - O kas tau sakė, kad aš jų neatsivežiau? Patikėk, mano lagamine galima rasti tieeeek daug visko... Šiaip ar taip, ką aš galėjau žinoti? Gi nesakei kur skrendame, tai įsidėjau visko po truputį, jei netyčia užklystume ir į kokią orgiją. - sukikenusi, Savi nusibraukė plaukus nuo akių. Pasikasiusi smakrą, tarsi įtemptai galvotų, galiausiai kilstelėjo pirštą.
 - Kol mes buvome išsiskyrę... Su kiek merginų miegojai ir ką keisčiausio ar geriausio teko su jomis patirti?
Iš įdomumo net pasilenkusi į priekį Savannah pasirėmė rankomis galvą ir nusišypsojo. Buvo akivaizdu, kad nebuvo linkusi įsižeisti kad ir kokį atsakymą išgirstų. Šiaip ar taip, pati nebuvo šventoji, o ir vienos nakties nuotykių pasitaikė nemažai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 21:11

Kaip žinia, tinklelis tikrai nesustabdytų kengūrų, tad Dominick jau ėmė fantazuoti, kas būtų, jei ryte prabudęs rastų kengūrą jų kambaryje. Tai lyg antros Kalėdos. Vyras, būdamas mažas nelabai šventė jokių švenčių, nes po visų įvykių, kurie nutiko jo šeimoje, jis gan greitai pradėjo mokytis iš tėvo jo amato. Jau būdamas dešimties mokėjo išrinkti ir surinkti bet kokį priešais save padėtą ginklą. Taip pat gan gerai šaudė iš lanko, tik su peiliais dar nebuvo pramokęs, nes tėvas nenorėjo, jog šis įsipjautų.
- Jei būčiau vežęsis tave į orgiją, patikėk, kažin ar būčiau taip ilgai iškentėjęs to nepasakydamas. – pamosavęs pirštu ore vyras pakilo nuo lovos bei nuėjo pasikuisti virtuvėje ar nėra nieko valgomo. Nieko skanaus nesuradęs, Dominick grįžo ir paskambinęs į registratūrą užsakė nachos su mėsa bei kitais ingredientais bei padažu. Jau norėjo nusitraukti marškinėlius per galvą, tačiau prisiminęs jų žaidimą vėl įsidrėbė ant lovos ir nusižiovavo. Skrydis truko beveik parą su persėdimais ir tuo metu vyras nė kiek nenumigo. Nebuvo pratęs miegoti lėktuvuose.
- Turbūt tave nuliūdinsiu, tačiau buvo dvi moterys. Ir tai gal pirmąjį mėnesį. Tiesa, viena turėjo keistą dantų fetišą, neklausk manęs, ką ji darydavo, tačiau tai tikrai buvo keista. – papurtęs galvą Dominick nežymiai šyptelėjo, tai prisiminęs. Apskritai, tuo metu gal tik pirmieji mėnesiai buvo lengvi, nes tai atrodė tarsi sapnas. Vėliau darėsi vis sunkiau, Dominick ėmė trūkti Savi, dėl to nei pats nenorėjo vestis moterų į namus, nei turėjo tam laiko, nes visą laiką paskirdavo darbui. Iš kokių pinigų jis nupirko šitą kelionę tada?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 21:25

Savannah pasidžiaugė, kad tai žaidimas, kuomet negali į klausimą atsakyti klausimu. Žinoma, Dominick galėjo sulaukti kol Savi ištars lemiamą "tiesa" ir paklausti to paties, tačiau Savannah bijojo, kad šis pokalbis galėtų priversti tik prie pykčio, nieko daugiau. Šiaip ar taip, jei Dom permiegojo tik su dviem moterimis ir galėjo tiksliai įvardinti skaičių, Savi nebūtų sugebėjusi to padaryti. Norėdama numalšinti liūdesį ir skausmą ji į namus vedėsi vieną vyrą po kito. O kartais ir iki namų nedaeidavo. Teko mylėtis ir autoservise su klientu, ir bare su barmenu, ir striptizo klube su viena iš savo kolegių. Ką jau kalbėti apie susitikimą su Raven kino teatre bei jų žaidimus po kėdėmis ant kino teatro grindų. Todėl Savannah tikrai nenorėjo skaičiuoti ir bandyti rasti bent jau artimą tiesai skaičių. Dom tik ramiau, jei jis to nežinos.
 - Dvi? Tik dvi?
Nustebusi, Savannah kilstelėjo antakius. Tokio atsakymo tai tikrai nesitikėjo. Ypač kai žinojo kaip labai Dom mėgsta mylėtis ir koks piktas būna, jei kelias dienas nepasitaiko proga visą tą seksualinę energiją išlieti. Pavyzdžiui tada, kai Savi aplanko pusseserė iš Raudondvario. Supratusi, kad dabar jos eilė, Savi krenkštelėjo ir valiūkiškai nusišypsojo.
 - Kadangi aš nesu tokia skystakiaušė kaip KAI KURIE, tai renkuosi drąsą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 21:56

Esmė ta, jog visa seksualinė energija nueidavo darbo tikslais. Pyktį išliedavo būtent ten, kur ir reikėdavo. Dėl to būdavo, jog kelias paras nemiegodavo ir nužudydavo po kelis taikinius. Su Savannah gyvenant daugiausia apsiimdavo surasti ir pradanginti nuo žemės du žmones, o tada, kai nebegyveno su ja viskas eidavo žymiai greičiau. Vyras numigdavo kelias valandas, išgerdavo kelis puodelius kavos, surūkydavo gal kokius du pakelius cigarečių per dieną ir vėl imdavosi darbo. Jį palaikydavo gyvą didelis kiekis kofeino ir nikotino, nes valgydavo tiktai vakarais. Dėl to jam dažniausia po tokių dienų nereikėdavo nei moters, nieko, tiktai lovos ir dušo.
- Tave tai stebina? Įdomu, kiek pati turėjai, jei mano skaičius tave taip nustebino. – tarstelėjęs vyras pašoko, kai į duris pabeldė. Atidaręs jis įdavė jaunam vaikinui arbatpinigių pats pasiimdamas milžinišką lėkštę su nachos. Padėjęs ją ant lovos pats atsargiai atsisėdo ir ėmė su pasimėgavimu taršyti.
- Geriau paklaustum, kiek per tą laiką nužudžiau žmonių. – burbtelėjęs pilna burna jis leido moteriai suprasti, kur dingdavo visa jo energija, nepanaudota seksui.
- Ech...net nežinau, kokią užduotį tau čia sugalvoti....gerai, tenkink save, dainuodama Snopp Dogg. – plačiai išsiviepęs Dominick tyčia labai lėtai apsilaižė vieną pirštą, pakilnodamas antakius. Puikiai žinojo, kad Savi negali pakęst Snūpio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 22:13

Negalėdama patikėti tuo ką ką tik išgirdo, Savi išplėtė akis. Ar jai jau reikėtų gailėtis, kad pasiūlė žaisti šitą žaidimą? Atsidususi moteris gūžtelėjo pečiais tarsi sakytų "na, tavo valia" ir prisitraukė prie savęs lagaminą. Kurį laiką jame pasikuitusi, galiausiai ištraukė braškių kvapo lubrikantą ir negailėdama jo užspaudė sau ant pirštų. Šiaip ar taip, galvojant apie Snoop Doggą tikrai nebūtų sugebėjusi susijaudinti pakankamai, kad neprireiktų jokios "pagalbos". Neištepta ranka nusismaukusi kombinezoną, pasistengė susikaupti, patogiau įsitaisė ir užsimerkė, kad nematytų bešlamščiančio Dominick. Pradėjusi niūniuoti "Young wild and free" (niūniavo, nes žodžių tikrai mintinai nemokėjo), ėmė lėtai save liesti. Tempas vis greitėjo, tačiau tas niūniavimas velniškai trukdė susikaupti, todėl po kelių minučių nusprendusi, kad jau gana, Savi nusivalė rankas ir vėl užsitempė kombinezoną.
 - Patenkintas? Dabar tavo eilė, ištvirkėli. - sukikenusi moteris atsigėrė dar vandens, nes visas tas niūniavimas troškino ir kelias akimirkas svarstė. Nežinojo ką reikėtų padaryti, kad atsigriebtų po tos nesąmonės, kurią sugalvojo Dominick.
 - Kadangi nebegali antrą kartą iš eilės rinktis tiesos, kad ir kaip norėtum, todėl teks būti drąsiam, mažiau. - mirktelėjusi Savannah sukryžiavo rankas ant krūtinės. - Turi sušokti striptizą pagal labiausiai nuvalkiotą visų striptizų klubų dainą. "Pour some sugar on me."
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 22:39

Jau vien moters veido išraiška sukėlė Dominick tylų ir nenutrūkstamą krizenimą. O taip, jis tikrai tai pasakė ir jo užduotis buvo gan rimta. Bet kuris ant šios Žemės vaikštantis asmuo turėjo gerbti Snoop Dogg už jo nepažabojamą talent rūkyti žolę. Garsiai kimšdamas nachos vyras patogiau įsitaisė, pasikišdamas vieną ranką po galva. Kaip tyčia dar garsiai atsidarė antra skardinę alaus, kad kuo labiau blaškytų Savannah. Visas kambarys pakvipo tuo braškiniu lubrikantu. Niekad nesuprato, kodėl jai jis taip patiko, tačiau labai į tai nesigilino. Žinoma, nuo vaizdos Dominick šiek tiek (yeah right, šiek tiek) susijaudino, tačiau tie nachos patys nesusivalgys, todėl kimšo kaip didelis, lyg žiūrėtų 3D filmą apie žuvytę Dorą.
- Šeši balai iš dešimt. Nežinojai žodžių, tad daugiau negaliu tau skirti. – caktelėjęs liežuviu jis atsigėrė alaus, jog nuplautų aštraus padažo ir nachos skonį burnoje. Išgirdęs užduotį Dominick ne tai, kad išsigando, o išsiviepė. Tai nežadėjo nieko gero vien dėl to, jog jis neišsigando. Turbūt Savannah tikėjosi kitokio reakcijos.
Vyras kūlvirščiais persirito per lovą bei bėgtute atsinešė cukrinę (rimtai?) ir užleido per televizorių tą labai smarkiai nuvalkiotą dainą. Pakilnojęs antakius Dominick pradėjo šou, nes pirma – moteris nežinojo, jog vyras neprastai šoka, antra – aštuoniolikos metų jis dirbo seksualiu gaisrininku į namus ir šokdavo būsimom nuotakom. Šito Savannah irgi nežinojo. Pašokęs pagal muzikos ritmą vyras stryktelėjo, pasiremdamas į grindis viena ir kelias sekundes palaikęs visą savo kūną ore, grakščiai nusileido ant žemės. Lėtai nusitraukdamas marškinėlius ir mesdamas tiesiai į Savi marmūzę, atsiklaupęs ant grindų gan seksualiai ant jų pasirankė ir tiesiogine to žodžio prasme pasibarstė ant savęs cukraus iš cukrinės ir prasisegiodamas džinsus. Kai kaimynai pradėjo neramiai daužyti į sieną, Dominick pašoko ant kojų ir išjungė dainą, taip leisdamas suprasti, jog jo pasirodymas baigtas.
- Tiesa, Savannah. Su kiek žmonių tu miegojai per tą pusmetį? – valiūkiškai nusišypsojęs vyras krito ant lovos, jog galėtų atgauti kvapą. Juk taip šoko prieš gerus dvidešimt du metus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 22:47

Dominick šitaip džiugiai sutikus atlikti užduotį, Savannah susiraukė. Na, veikiausiai pamiršo koks Dom gali būti jei iš tiesų manė, kad jam toks iššūkis nepatiks. Vos užgrojo muzika, Savi įsispoksojo į savo vyrą, kuris šiame amplua atrodė tiesiog per daug užtikrintas. Negalėdama sulaikyti juoko, tačiau tuo pačiu ir stebėdamasi kaip Dom juda (turėjo pripažinti, kad iš tiesų neprastai, turint omenyje tai, kad niekada prieš tai nebuvo mačiusi jo šokant), Savi ranka prisidengė burną ir sukikeno. Tačiau galutinai užsižvengė, kai jis pradėjo pilstyti ant savęs cukrų. Kvatodama moteris nusišluostė iš akies kampučio pabėgusią ašarą ir palinksėjo taip parodydama, kad jo pasirodymas tiko.
 - Buvo puiku, bet cukraus pylimas ant grindų Australijoje? Ar tu nori prisivilioti skruzdėles??? - atsidususi dėl vyro nesupratingumo Savannah sulaukė klausimo, kurio tikrai nebesitikėjo sulaukti. Prikandusi lūpą, galvodama apie skaičių, kuris galėtų būti bent jau šiek tiek arčiau tikrojo, Savi pasitrynė pirštais kaktą ir krenkštelėjo.
 - Trisdešimt? Galbūt šiek tiek daugiau. Tiesa, daugiau moterų nei vyrų. Buvau šiek tik nusivylusi vyriška gimine. - liūdnokai šyptelėjusi, pati suprasdama, kad Dominick tokia informacija tikrai nenudžiugins, pasistengė nukreipti kalbą ir mostelėjo ranka. - Bet tu negali klausti to paties, ko jau klausiau, todėl tiesa. Klausk kažko originalaus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 23:06

Nors vyras tikrai seniai šoko, tam tikrų judesių niekada nepamiršo. Kai buvo aštuoniolikos, jam reikėjo pinigų, nes buvo neseniai pabaigęs mokslus. Trūko labai nedaug iki norimų studijų, tad pasiūlymas šokti už pinigus sudomino. Dominick taip prašoko gal tris metus. Pinigų užteko nuomai, maistui ir kitoms išlaidoms. Vėliau ėmėsi medžiotojo darbo ir jį ganėtinai sėkmingai atlieka iki dabar. Studijų metais išmoktos medžiagos jam prireikė tiktai mėsinėjant kitus. Galbūt ir gerai, jog studijavo chirurgiją. Tiesa, mokslų taip ir nepabaigė. Gyvenimas užgriuvo Dominick pečius, pasiūlymų atsikratyti žmonėmis daugėjo, o laiko studijoms vis mažėjo, dėl to teko viską mesti. Tiksliau, jam buvo likusi doktorantūra, tačiau jos taip ir nepabaigė. Neturėjo jėgų ir laiko, be to, tamsioji pasaulio pusė kur narkotikai, kekšės ir smurtas traukė kur kas labiau.
- Juk yra tinklelis. – gūžtelėjęs pečiais Dominick atrodė atsipalaidavęs. Ant kūno vis dar buvo prilipę cukraus kristalai, tad atbula ranka jis juos nusivalė nuo pilvo preso bei susidėjo abi rankas už galvos. Nachos taip ir liko nepabaigti valgyti.
Išgirdęs skaičių, vyras apsimetė, jog viskas gerai. Jis juk neturėtų pykti, tiesa? Dvi moterys lovoje atrodo tikrai seksualiai. Visgi viduje Dominick pajautė nežymų gnybtelėjimą širdies pusėje. Juk reikėjo to tikėtis, tiesa?
- Gerai…papasakok, koks tavo tėvas. – žvilgtelėjęs į Savannah vyras surimtėjo. Jam vienaip ar kitaip reikėjo bent kažkiek sužinoti apie moters praeitį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 23:15

Išgirdusi tokį klausimą, moteris surimtėjo. Prikandusi lūpą, kelias akimirkas galvojo, o tada nuleido galvą, įsispoksodama į raudonai nulakuotus kojų nagus. Sugrįžo prisiminimai. Atrodė, kad viskas buvo taip seniai, kad ji neturėtų prisiminti šitiek detalių, tačiau kai taip myli, nepamiršti.
 - Jis... Jis nuostabus, tikrai. Labai protingas, labai... Ramus. Kaip liūtas, kuris tyko grobio. Jis net šiek tiek panašus į liūtą. - sukikenusi moteris ranka parodė į savo plaukus. - Jei manai, kad su mano plaukais sunku, tai neįsivaizduoji kaip atrodo jis. Milžiniška plaukų kupeta ant galvos, kaip kamuolys. Milijonai garbanėlių. - nusišypsojusi Savannah pagaliau pakėlė akis ir pažvelgė į Dominick.
 - Jis norėjo, kad jam pasitraukus vadovavimą gaujai perimčiau aš. Mane tam ruošė, planavo savo pasitraukimą vos tik būsiu pasiruošusi. Buvau vienintelis jo vaikas, todėl nieko keisto, kad visos viltys buvo dedamos į mane. Tačiau mano žiniomis po mano išvykimo jis ir toliau vadovauja gaujai. Jis nepalaužiamas. - atsidususi Savannah gurkštelėjo dar vandens ir gūžtelėjo pečiais. - Manau, kad jam patiktum. Jis turi puikų humoro jausmą. Tiesa, galbūt nepultų juokauti, nes tikriausiai mano, kad jį palikau dėl tavęs. Nekalbėjau su juo beveik dešimt metų. - jausdama, kad ima darytis įtartinai per stipriai emocionali, Savannah krenkštelėjo ir nusprendė nukreipti kalbą. Nusišypsojusi kilstelėjo antakį.
 - Tavo eilė, brangusis. Ir, jeigu neklystu.. Tiesa? - sukikenusi Savannah kelias akimirkas svarstė, kol galiausiai kilstelėjo pirštą. - Papasakok ką veikei prieš pradėdamas medžioti. Noriu žinoti kuo užsiimdavai, su kuo bendravai, su kuo miegojai, kur gyvenai.. Man įdomu viskas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 13:24

Moteriai surimtėjus, pats Dominick atrodė gan rimtesnis, negu įprastai. Gulėdamas ant nugaros jis pasuko veidą į Savi pusę ir tiesiog įdėmiai į ją žiūrėjo, tarsi tai būtų jo paskutinis kartas, kai jis ką mato. Jam kažkodėl visada patiko įsidėmėti tam tikras detales kiekvieną kartą, kai žiūrėjo jai į veidą. Šįkart jis atmintyje užfiksavo, kaip Savannah prikanda lūpą.
Pradėjus kalbėti apie savo tėvą, Savannah atrodė laiminga. Ir tai savotiškai nuliūdino Dominick, nes per jį ji negalėjo su juo susitikti labai ilgą laiko tarpą. Juk penki metai tikrai nėra mažai. O ir kaip moteris būtų pristačiusi Ferguson savo tėvui? Jo net pristatyti nereikėjo. Labai didelė tikimybė, jog jis greičiau sudraskytų jį į mažus gabaliukus, negu pripažintų Dominick kaip savo dukros vaikiną, tuo labiau vyrą.
- Smarkiai abejoju, jog jam patikčiau. Pati supranti, kokia mano reputacija mieste. Nė vienas tėvas nelinkėtų tokio jaunikio savo dukrai, - kreivai vyptelėjęs vyras pasikėlė nuo lovos ir atsirėmė į lovos atkaltę. Persibraukė per trumpai kirptus plaukus ir pasiėmė dar nebaigti gerti alaus skardinę į ranką.
Išgirdęs Savi klausimą, vyras net pats to nejausdamas suraukė antakius. Matėsi, kad arba jam nepatinka klausimas, arba jis įtemptai galvoja.
- Iš esmės medžiojau nuo vaikystės. Kai įvyko tas incidentas namuose, teko išsikelti. Su tėvu apsigyvenom miškingose apylinkėse, todėl pradžioje medžiojau tiktai gyvūnus, vėliau perėjau prie žmonių, kitų rasių. Padėjau tėvui darbuotis, vėliau dirbau vienas, kai jis mirė. Studijavau chirurgiją, tačiau vėliau mečiau. Buvo likusi doktorantūra…nebuvo laiko viskam, nes tada pasipylė užsakymai, tamsioji miesto pusė traukė labiau. Teko išsiskirti su viena mergina, su kuria draugavau per visą studijų laikotarpį. Ji buvo iš mano grupės, todėl automatiškai viskas įvyko. Nežinau po kiek laiko draugystės, tačiau buvau jai pasipiršęs. Turbūt nemaloniausia buvo, jog teko viską nutraukti. Ji buvo iš visai kito pasaulio. Nors mes gan gerai sutarėme, niekada nesipykome, tačiau ji galbūt buvo pernelyg rami. Be to, jos tėvai gan įtakingi, todėl automatiškai aš neatitikau tam tikrų keliamų standartų. – gūžtelėjęs pečiais Dominick trumpai šyptelėjo, nors žvilgsnis rode, jog jis vis dar klaidžioja savo prisiminimų labirintais.
- Galbūt po to ir nenoriu taip įsipareigoti, nes bet kurią akimirką galiu arba viską nutraukti, arba dėl darbo tiesiog kažkurią dieną dingti ir nebegrįžti. Juk esu paprastas žmogus, pažeidžiamas vienaip ar kitaip. Be to, jausčiausi kaltas, jog vėl kažką įskaudinau. – pakėlęs žvilgsnį vyras žvilgtelėjo į Savannah.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 13:33

Savannah buvo svarsčiusi apie susisiekimą su tėvu, atsiprašymą, bandymą viską sutvarkyti, tačiau tai nebuvo taip paprasta. Kuo daugiau laiko praėjo, tuo sunkiau buvo surinkti jo numerį ir pasistengti viską ištaisyti. Be to, jos tėvas buvo nepaprastai išdidus žmogus. Puikiai žinantis savo vertę ir neišduodantis savo moralės ir vertybių. Todėl Savi net neabejojo, kad sužinojęs viską ką ji buvo pridirbusi, tėvas jos net akyse nebenorėtų matyti. Ir pelnytai. Ji išdavė savo gaują, išdavė ir jį.
 - Jeigu tik būtų kitos aplinkybės, kitokia situacija, tai net neabejoju, kad jis tave pamiltų. Jam patiktų tavo humoro jausmas ir tai, kaip per daug nesureikšmini stresinių situacijų. Be to, jam labai patiktų ir tai, kad mane myli. - nusišypsojusi moteris surimtėjo vos tik Dominick pradėjo pasakoti.
 - Buvai.. susižadėjęs? Niekada apie tai net neužsiminei, neturi jokios jos nuotraukos namuose. - nežymiai susiraukusi moteris nuleido akis. Staiga pasijautė blogai. Kodėl kažkokia praeities mergina turėjo galimybę su Dom suartėti kur kas rimtesniame lygmenyje? Kodėl ji buvo verta vadintis jo sužadėtine? Savannah suprato logiką, kodėl Dominick vengė rimtų įsipareigojimų, tačiau jie kartu jau šitiek daug metų, negi vis dar nėra akivaizdu, kad Savi pasiruošusi absoliučiai viskam? Jausdama kaip staiga visas išgertas vanduo ir ryte suvalgyti sausi pusryčiai ima lipti į viršų, Savi nušoko nuo lovos ir nubėgusi į vonią užtrenkė paskui save duris.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-24, 14:27

Savo praeityje pats Dominick turėjo kelis žmones, kurių atsiprašyti reikėtų. Visų pirma tai buvo jo buvusi sužadėtinė. Net jei Trevoras ją minėjo geru žodžiu, o buvo susitikę jie gal tik du kartus, tai rode, jog mergina tikrai buvo labai gera. Galbūt netgi per gera tokiam, kaip Ferguson. Ji buvo apsiskaičiusi, nemėgo konfliktuoti, visada buvo gan protinga ir į pykčius pasitelkdavo savo loginį mąstymą, o ne jausmus. Iš kitos pusės buvo emocionali asmenybė, labai švelni ir iš pažiūros trapi. Su ja būdavo linksma leisti laiką, ji visada sugalvodavo, ką būtų galima įdomaus nuveikti. Mergina nebuvo pasikėlusi, kaip dauguma jos klasės žmonių, atvirkščiai, ji neskirstė žmonių į tuos, kurie turi pinigų ir tuos, kurie gyvenima konteineryje. Buvo kitokia. Visgi, ji buvo per gera tokiam gyvenimui, kokį gyveno Dominick. Ji niekada taip ir nesužinojo, kuo jis užsiėma ir iš kur gauna pinigų. Ji niekada nebuvo tuose rajonuose, kuriuose dažniausia trindavosi vaikinas su Trevoru. Dominick buvo tikrai nemalonu, galbūt netgi skaudu jai pasakyti, jog jie negali būti kartu. Jis nemėgo daužyti širdžių, o tai buvo bene žiauriausias dalykas, kokį jis galėjo padaryti.
- Manau visiem tėvam svarbiausia, jog būsimas jaunikis mylėtų jų dukterį. Kitaip jie jį sulaužytų tą pačią minutę, - sukrizenęs vyras pabaigė antra alaus skardinę. Pakilęs nuo lovos jis jas išmetė į šiukšliadėžę. Žinojo, jog žinia apie sužadėtuves Savi nepatiks. Juk jie tiek laiko kartu, o jis jai net pasipiršti nesugeba.
- Tai praeitis. Nematau reikalo laikyti kažką, kas man tai primintų. – ir buvo ganėtinai teisus. Loftas buvo tuščias ne todėl, kad Dominick buvo minimalistas ir nenorėjo jokių daiktų savo gyvenamojoje erdvėje. Jis pusę daiktų tiesiog išmetė, kadangi dauguma nuotraukų, paveikslų, statulėlių ir mielų menkniekių liko po to, kai jis išsiskyrė su savo buvusia sužadėtine. Jam to nereikėjo. Jis nenorėjo gyventi praeitimi, kuriai nebuvo verta tapti jo dabartimi. Vyro dabartis dabar šuoliais bėgo į tualetą.
- Ei, tau viskas gerai? Taip ir maniau, jog lėktuve maistas daromas taip pat, kaip Hesburger mėsainiai. – burbtelėjęs Dominick priėjo prie tualeto durų ir net nepabaladojęs įsirovė į vidų.
- Mineralinio? – pamosikavęs rankoje esantį buteliuką atkišo jį Savi.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apartamentai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: