Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Jaegerių namas Havajuose

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 00:09

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 00:14

Po skrydžio Claudius jautėsi kažkoks apdujęs. Galbūt dėl to, jog jam trūko miego, o lėktuve niekaip negalėjo sumerkti akių. Visą kelią iki judviejų namo jis buvo padėjęs galvą ant Reinos peties ir stebėjo, kaip taksi vairuotojas laviruoja gatvėmis. Galiausiai automobiliui sustojus vyras sumokėjo taksistui ir išsiėmė iš bagažinės lagaminus. Claudius padėkojo vairuotojui ir, pamojęs jam ranka, nutempė lagaminus takeliu namo link. Jis sustojo prie durų ir besišypsodanas pasisuko į Reiną. Saulė maloniai šildė kiekvieną apnuogintą odos lopinėlį ir vyras jau svajojo, kaip įšoks į vėsų vandenį.
- Raktai pas tave, - šūktelėjo merginai ir pasirėmė į namo sieną.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 00:19

Nors Klaudijus ir nemiegojo, užtat Reinai nebuvo jokios problemos nusnausti. Turint omenyje tai, kad ji nemiegojo visą naktį, moteris miegojo kaip užmušta, padėjusi galvą ant Klaudijaus galvos. Prasibudinusi tik lėktuvui leidžiantis, sėdėdama taksi Reina jau buvo gyvybinga, juokavo, kikeno ir svajojo apie jūrą, baseiną, kokteilius ir visus kitus malonumus, kuriuos jiems turėjo suteikti Havajai. Pagaliau pasiekus savo išsvajotą namelį, Reina išsitraukė iš rankinės raktus ir plačiai atlapojo duris. Įbėgusi į vidų, patenkinta aplėkė visus kambarius, kol galiausiai nuleido galvą žemyn. Visos grindys buvo stiklinės, o po Reinos kojomis plaukiojo įvairiaspalvės žuvys, žydėjo koralai. Cyptelėjusi, moteris pasisuko į mylimąjį.
 - Net nežinau kas man patinka labiau, ta keturvietė lova, kurioje galėsim verstis kūliais ar šitos grindys. Ar tai, kad pagaliau galiu nusirengti. - sukikenusi, Reina per galvą nusitempė megztinį ir numetė jį ant sofos. Atsisegusi kelnes, numetė jas ten pat ir vėl išėjo į lauką, jausdama saulės spindulius sau ant odos. - Gali man pasakyti kodėl mes per visus tuos metus sugebėjome išvykti tik į suknistą lietingą Berlyną? Ar mes nebuvome nusipelnę Havajų? Ir saulės? Ir jūros? - palaimingai atsiduso.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 00:38

Patekęs į namo vidų, vyras smalsiai apsidairė. Numetė lagaminus prie durų ir pažvelgė į grindis. Tikrai gražu, negalėjo ginčytis. Claudius smagiai šyptelėjo, nusitraukdamas megztinį ir išsilipdamas iš džinsų. Šiltus batus, kurie negailestingai šutino kojas, nuspyrė šalin kartu su kojinėmis. Apėjo visus tris name buvusius kambarius ir palinkčiojo galva.
- Lovą būtinai reiks išbandyti, - klastingai šyptelėjo ir žengtelėjo prie merginos. Sudėjo rankas ant apnuoginto jos liemens ir švelniai pabučiavo. - Dabar prie jūros tave vešiu dažniau, - tykiai pažadėjo ir mirktelėjo akimi. Tuomet apsižvalgė ir mestelėjo akį į lagaminus. - Aš tuojau pat susirandu glaudes ir galėsim eiti atsigaivinti, - Jaeger nusišypsojo ir, paleidęs Reiną, nužingsniavo prie savo lagamino. Jį atsegė, susirado glaudes ir tuojau pat nusimovė apatinius. Pakraipė savo pliką subinę, pasimaivydamas merginai ir užsitempė juodas glaudes. - Niekad nemačiau tavęs su bikiniu, - Claudius pasisuko į merginą ir sukryžiavo rankas ant krūtinės. - Per šitiek laiko! - pavaidino labai nustebusį ir šokiruotą, tačiau galiausiai nusijuokė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 00:44

Reina taip pat nuskubėjo ieškotis savo maudymosi kostiumėlio. Turėjo įsidėjusi netgi septynis, todėl išsidėliojo juos visus priešais save ir bent penkias minutes stovėjo besirinkdama. Nusprendusi, kad prie jos odos (o ir prie nuotaikos) labiausiai derės auksinis, apsitempė kelnaites, o tada užsisegė ir liemenėlę. Jausdamasi nepaprastai smagiai ir pakylėtai, moteris užmetė žvilgsnį į veidrodį. Nuotaika trumpam subjuro, todėl pasistengė kuo greičiau pasitraukti nuo to nuotaikos gadintojo. Priėjusi prie Klaudijaus, Reina plačiai nusišypsojo ir apsikabino mylimojo kaklą, prisiglausdama prie vyro visu kūnu.
 - Niekada nematei manęs su bikiniu, nes niekada nesivežei manęs kur nors, kur jo galėtų reikėti. Be to, niekada nemačiau tavęs su glaudėmis. - sukikeno. Apėjusi aplink Klaudijų, pliaukštelėjo delnu per jo užpakalį ir atsitraukė. - Tu baltas kaip sūris. Ir labai plonas. Aš jau šiandien pradėsiu tavo penėjimo programą. Visą sūrį, kurį turėsi suvalgyti, galėsiu tarkuoti ant tavo šonkaulių. - sukikeno.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 00:54

Claudius nužvelgė į bikinį įlindusią merginą ir patenkintas išsiviepė. Tvirtai ją apkabino, rankas sudėdamas ant jos užpakalio ir, tarsi netyčia, spustelėjo sėdmenis. Smagi šypsena žaidė vyro veide, išduodama, kad šis kažkam nusiteikęs. Tik dar neaišku kam. Jaeger pakštelėjo merginai į lūpas ir papurtė galvą.
- Galėsi šerti mane kiek tik nori, - nusijuokė, nejaukiai dirstelėdamas į iššokusius savo šonkaulius. Tik dabar pastebėjo, kaip išties akivaizdžiai jie matosi. Claudius nebuvo linkęs kompleksuoti, bet atrodė tikrai ne kaip. - Tik pasistenk, kad nebūčiau per daug apvalus, - vyptelėjo ir atsiduso. - Bet gana apie tai. Einam... pasilinksminti, - su tais žodžiais jis pakėlė Reiną nuo žemės ir persimetė ją per petį. Nesmarkiai pliaukštelėjo tamsiaplaukei per užpakalį ir išsinešė ją iš namelio. Klastingai besišypsodamas nukeliavo ten, kur buvo patogiausias krantas lipti į vandenį, ir tuomet Reiną pasiimė normaliai, ant abiejų rankų, kaip nuotaką. Pasūpavęs ją, galiausiai ėmė bėgti į vandenį ir, pasiekęs normalų gylį, įmetė merginą į jį. Kai tamsiaplaukė išniro, Claudius patenkintas tuo, ką padarė, išsišiepė. Ir dar apteškė ją vandeniu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 01:02

Dėl maitinimo Reina tikrai nejuokavo. Jai buvo baisu matyti koks mylimasis sulysęs, kiek mažai jis įpratęs valgyti. Žinoma, ir anksčiau jis kartais pamiršdavo, tačiau kai Reina persikraustė gyventi atgal pas Klaudijų, buvo akivaizdu, kad turi jam priminti kada yra metas valgyti. Tai moterį šiek tiek neramino. Tačiau ji buvo nusiteikusi rimtai - vakare jie valgys kalnus bulvyčių, šokoladinį tortą, ledų, burgerių ir šiaip visko, ko jie kasdien tikrai sau neleisdavo. Ir ko Reina nebuvo valgiusi jau metus. Vis dėlto moters mintys buvo nutrauktos Klaudijaus plano. Pajutusi, kad mylimasis ją pakėlė ant rankų, tamsiaplaukė iš nuostabos sucypė ir rankomis užsidengė akis, bijodama vien pagalvoti apie akimirką, kai bus įmesta į vandenį. Vis dėlto, nebuvo taip ir baisu. Panėrusi, moteris atsispyrė nuo žemės ir vėl išnėrė, įkvėpdama oro. Vis dėlto, vos spėjo pasirodyti, Klaudijus ją dar ir aptaškė. Visa šlapia ir nustebusi, Reina pakilo ant kojų ir vietoje to, kad jį aprėktų ar kitaip iškeiktų, moteris prisitraukė jį arčiau ir įsisiurbė į mylimojo lūpas. Kojomis apsivijusi jo liemenį, o rankomis kaklą, tamsiaplaukė po kelių akimirkų atsitraukė ir įsižiūrėjo į Klaudijaus akis.
 - Myliu tave. Žinai tai? - sušnarėjo, nosimi perbraukdama jo skruostą. Nebuvo sakiusi to daugiau nei metus. Niekam. Tačiau dabar taip atrodė teisinga. - Kad ir kaip stengčiausi, negaliu be tavęs, Klaudijau. Tu mano gyvenimo meilė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 19:42

Stovėdamas vandenyje, Jaeger ramiai stebėjo mylimąją. Gauta proga pagaliau pailsėti atrodė neįtikima, tačiau kartu ir be galo maloni. Galbūt poilsis buvo tai, ko reikėjo. Jiems abiems. Susilaukęs bučinio ir apkabinimo, Claudius nusišypsojo ir rankomis irgi apsivijo merginą.
- Žinau, - žaismingai mirktelėjo ir sukikeno. Bučkiais apdovanojęs abu vandens lašiukais nusėtus Reinos skruostus, vyras atsiduso. - Aš irgi tave myliu, labai labai, - vienu iškvėpimu pasakė, ranka braukdamas per šlalpią jos nugarą. Tuomet švelniai paleido merginą ir atsigulė ant vandens. - Prie viso šito galima priprasti. Niekada nenorėsiu grįžti namo, - Jaeger išsišiepė, akimis perbėgdamas per visiškai giedrą ir kaip niekad žydrą dangų. - Dabar supranti, kodėl niekad nevažiuodavau atostogauti? Darai man blogą įtaką, - atsiduso, neva labai nuskriaustas. Išties, atostogauti nebuvo taip blogai. Ne dėl gero oro, maloniai vėsaus vandens ir gražios aplinkos. Tai vyrui neturėjo labai didelės reikšmės. Gėris buvo tame, jog čia yra ne vienas, o su Reina. Vienam jam čia nebūtų ką veikti ir namo Claudius parskristų po kokių poros dienų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 19:49

Reina jautė, kaip organizmas po ilgos kelionės ir tiesiog ilgo laikotarpio, praleisto be narkotikų, ima jaustis blogai. Rankos šiek tiek virpėjo, moters akys neramiai lakstė tyrinėdamos aplinką. Tačiau moteris nenorėjo išsiduoti. Žinojo, kad Klaudijus tik susierzins, kad nuliūs. Negalėjo sau leisti sugadinti jų kelionę, todėl sugalvojo vieną gudrybę. Jiems po pasipliuškenimo išlipus iš vandens, moteris pareiškė, kad eina pasirūpinti vakariene, o tuo tarpu nuėjo prie vieno iš pasamdytų darbuotojų, kurie prižiūrėjo namus, juos tvarkė, pirko maistą ir panašiai. Paėmusi stambią kupiūrą į delną ir prispaudusi ją nykščiu, moteris pasilenkė ir tyliai ištarė.
 - Kokaino. Švaraus, kokybiško, geriausio kokį gali rasti. Kad pakaktų bent savaitei. - nusišypsojusi, jau kiek garsiau ištarė. - Šviežių vaisių, daržovių, mėsos ir alkoholio. Šiandien aš gaminsiu vakarienę. - nusišypsojusi, moteris nuėjo į miegamąjį, kur buvo ir Klaudijus, nusitempė nuo kūno šlapią bikinį ir apsidairė, ieškodama ko nors, ką galėtų apsirengti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 20:03

Išlipęs iš vandens, Claudius ranka atsainiai brūkštelėjo per šlapių plaukų kupetą ant galvos. Nusišypsojęs merginai, nieko blogo neįtardamas, vyras nužingsniavo į namo vidų. Iškart patraukė į miegamajį, persirengė ir mirktelėjo Reinai.
- Einu apsižvalgyti, būsiu netoliese, - pareiškė ir iškeliavo. Iš tikrųjų tiesiog nuėjo ir atsisėdo netoliese namo, prieš tai įsitikinęs, jog tamsiaplaukė jokiais būdais jo nepamatys nei pro virtuvės, nei pro miegamojo langus. Iš kišenės išsitraukęs mobilujį, surinko reikiamą numerį ir ėmė su kažkuo šnekėtis. Claudius Jaeger reikalus tvarkydavo net Havajuose. Baigęs dėstyti visus nurodymus žmogui kitame ragelio gale, vyras nutraukė pokalbį ir įsimetė telefoną atgal į kišenę. Užmetė akį į vakarėjantį dangų ir nužingsniavo atgal į namą, pasukdamas tiesiai į virtuvę pas Reiną. - Pamaniau, kad po vakarienės galėtume išeiti pasivaikščioti, - klastingai šyptelėjo ir atsisėdo ant vienos iš kėdžių. Rankas pasidėjo ant stalo ir nužvelgė merginą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 20:09

Klaudijui pasirodžius jai iš už nugaros, moteris, vis dar įsijautusi į paslaptingumo nuotaiką, bene pašoko išgirdusi jo balsą. Krūptelėjusi, Reina griebėsi už krūtinės ir galiausiai nusijuokė suprasdama, kaip absurdiškai elgiasi.
 - Atleisk. Užsigalvojau. Luktelėk, tuoj persirengsiu. - šyptelėjo. Iš lagamino ištraukusi lengvą vasarinę suknelę, moteris užsimetė ją per galvą. Ir neaišku dėl ko, dėl staigaus pasilenkimo ar dėl staigaus atsistojimo, moteriai apsvaigo galva. Jausdama keistą kutenimą nosyje. Reina giliai įkvėpė ir užvertė galvą. Pačiu laiku, nes būtent iš ten prapliupo bėgti kraujas. Nusikeikusi, tamsiaplaukė įpuolė į vonią ir atsuko kraną, lengvu judesiu nuplaudama kraują nuo veido. Vėl nusikeikusi, nes puikiai suprato, kad organizmas ją labai ne laiku išdavė, Reina sušlapino rankšluostį ir priglaudė jį prie nosies, atsisėsdama ant vonios grindų. Užsimerkė ir meldėsi, kad Klaudijus neįeitų. Žinojo, kad jis matė kas įvyko, todėl tiesiog suinkštė.
 - Žinau ką sakysi. Nereikia, gerai?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 20:18

Puiki nuotaika ir smagumas tuojau pat susitraukė ir prapuolė. Jaeger susiraukė, stebėdamas kaip greitai Reina išlėkė į vonią. Vyras nesiveržė vidun, tik atsisėdo ant žemės prie uždarytų durų ir parėmė galvą į sieną. Tykiai atsiduso ir papurtė galvą. Nenorėjo pernelyg tamsioms mintims leisti lįsti į galvą, tačiau tai buvo tiesiog neišvengiama. Claudius nuoširdžiai tikėjosi, kad taip nutiko ne dėl to, apie ką jis galvoja, bet tai buvo daugmaž akivaizdu ir.. logiška.
- Ar viskas gerai? - suraukęs antakius, kiek įmanoma ramiau prabilo ir sulenkė kojas per kelius. - Gal ką nors atnešti? - pasiteiravo ir tvirtai suspaudė lūpas. Neliepė Reinai aiškintis, nepuolė į nevaldomą paniką. Gal taip ir reikėjo. Juk merginai sugrįžus pas jį, vyras pasižadėjo sau, jog taps geresnis. Jog nebesielgs kvailai, jog viską apgalvos ir nepasiduos emocijoms. Tačiau dabar Claudius jautė, kad yra ant plonytės ribos ir reikia tiek nedaug, kad pratrūktų. Jaeger giliai įkvėpė, užgniauždamas viską viduje ir atsiduso. Malonūs planai bjauriai nublanko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 20:23

Palaukusi kol kraujas nurims, nieko Klaudijui nebepasakiusi, Reina nusivalė kraujuotą veidą ir pasiėmė iš kosmetinės pudrą. Papudravusi ja veidą, kad jis bent šiek tiek įgautų spalvos, moteris išsišukavo plaukus ir grįžo į miegamąjį. Matydama Klaudijų tokį liūdną, tamsiaplaukė giliai įkvėpė ir atsiklaupė priešais jį, atsisėsdama sau ant kojų. Kelias akimirkas rinko žodžius, kol galiausiai teikėsi prabilti ir pakelti akis į Klaudijų.
 - Tu žinojai, kad aš turiu problemų. Ir tai... - susiraukusi, akivaizdžiai omenyje turėdama kraują, moteris numojo ranka. - Tai nieko nereiškia. Tiksliau, tai reiškia tik tai, kad nosies pertvara šiek tiek pažeista. Bet ei, pagalvok apie tai, kad kai vaikystėje susilaužiau nosį, taip pat pažeidžiau pertvarą. - nusijuokė, suimdama Klaudijaus ranką. - Neleiskime tam sugadinti mums vakaro. Prašau. - sušnarėjo, švelniai nusišypsodama. - Eime. Pasivaikščiosime pajūriu, veiksime ką tik tu norėsi. Gerai?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 20:37

Reinai išlindus iš vonios, vyras kilstelėjo akis ir atsiduso. Švelniai paėmė jos rankas į savąsias ir lėtai linktelėjo. Nedrįso priekaištauti, tiesiog palinkčiojo galva ir atsistojo, kartu nuo žemės pakeldamas ir ją. Pakštelėjo merginai į skruostą ir išspaudė pusėtiną šypsnį. Ką vyras išmoko per tuos metus be tamsiaplaukės, tai priversti save nusišypsoti, net jei baisiai nesinori. Jaeger sunėrė judviejų rankų pirštus ir paėmė nuo staliuko raktus nuo namo.
- Einam pavaikštinėti, - galiausiai išspaudė ir išsivedė ją į lauką. Užrakino namų duris bei nusivedė merginą pakrante. Dangus buvo giedras, žvaigždėtas. Nebuvo vėjo, jūroje nesimatė nė bangelės. Claudius menkai šyptelėjo, kai tolumoje išgirdo grojant muziką. Kiek reikliau timptelėjo Reiną į save, priversdamas šią paskubėti. Netrukus prie jų priėjo dvi havajietės merginos ir užnėrė jiems ant kaklo spalvingas gėlių girliandas. Vienoje pusėje stovėjo trys muzikantai, grojantys linksmas tradicines dainas, o kitoje moteris, kuri tuojau pat pribėgo prie poros. Vidutinio amžiaus ribą perkopusi havajietė padavė jiems po šampano taurę ir palydėjo į pastatytą pavėsinę. Ten stovėjo stalas, nukrautas užkandžiais, degė žvakės, buvo pamerktos gėlės. - Norėjau, kad tau šios atostogos būtų įspūdingos, - Claudius pasisuko į Reiną ir švelniai nusišypsojo. - Todėl suorganizavau... šitą, - pamojo ranka. - Tau patinka?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 20:43

Prieš Reinai išeinant, jų namo darbuotojas jai mirktelėjo, taip parodydamas, kad moters prašymas buvo įvykdytas. Vis dėlto tai tamsiaplaukės nenudžiugino taip labai kaip turėjo. Ji jautėsi kalta. Žinojo, kad Klaudijus puikiai supranta jos problemą, o ir jos nespaudžia, tačiau Reina tuo pačiu suprato, kad yra per silpna, jog taip imtų ir mestų. Kai pabandė, naktimis ją ir vėl kankino košmarai, o bendravimas su žmonėmis buvo kančia. Ji nenorėjo kankintis, ypač po visko, ką buvo patyrusi. Eidama pakrante su Klaudijumi, akivaizdžiai susimąsčiusi, moteris pakėlė galvą tik Klaudijui ją timptelėjus. Nusišypsojusi, moteris su nuostaba veide apsidairė, prie jų pasirodžius žmonėms. Apsidairiusi, apsisukusi aplink savo ašį, moteris pagaliau pasisuko ir į Klaudijų.
 - Ar man patinka? Tai nuostabu. - nusijuokė. Nebuvo pats romantiškiausias žmogus pasaulyje, tačiau Klaudijaus pastangos ją žavėjo. Gurkštelėjusi šampano, pažvelgusi į taurę jo rankoje, moteris giliai įkvėpė ir kiek prisimerkusi pažvelgė į Klaudijų. - Aš žinau, kad nesu pozicijoje tai sakyti, tačiau... Galbūt tau nereikėtų gerti? - atsargiai užsiminė. Žinojo, kad Klaudijus su tuo turėjo problemų. Ir tikėjosi, kad bent jau jis turės daugiau valios nei ji.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 22:04

Stovėdamas pavėsinėje, Claudius stebėjo mylimąją. Nusišypsojo, išgirdęs, jog jai čia patinka. Kaip mat pasijuto lengviau, tykiai apsidžiaugė, kad pastangos pasiteisino. Juk jam sunku buvo iki smulkmenų planuoti dalykus, kuriuos menkai išmanė. Paėmęs Reiną už rankos, vyras sunėrė judviejų pirštus ir švelniai spustelėjo. Žvelgė į ją tyro džiugesio kupinomis akimis. Taip, kaip dar nežvelgė į jokį kitą žmogų pasaulyje.
Išgirdęs pastabą dėl šampano, Jaeger šiek tiek sutriko, tačiau galiausiai linktelėjo. Reina buvo teisi. Vyras taurę padėjo ant balta staltiese nutiesto stalo ir atsiduso.
- Atleisk, nepagalvojau, - susigėdęs šyptelėjo ir palenkė galvą į šoną. - Nori prisėsti ar.. pasivaikščioti? - švelniai paklausė, pagalvodamas, kad galbūt po incidento namuose mergina jausis prastokai ir nenorės ilgai vaikštinėti jūros pakrante. Claudius nesugebėjo nustoti rūpinęsis ja, nė vienai akimirkai. Net tada, kai tamsiaplaukė šypsojosi ir sakė, jog viskas gerai. - Dangus lyg tyčia giedras. Tarsi būčiau suplanavęs ir tai, - vyras lengvai nusijuokė, permesdamas ranką per jos petį. - Ačiū tau už šias atostogas. Nė už ką pats nebūčiau čia atsidūręs.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Jaegerių namas Havajuose
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: