Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 In/Out/Kiemas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 00:50

Back to top Go down
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-04, 15:59

Atvažiavusi su savo mustangu, įvažiavo į kiemą ir pasistatė prie įėjimo mašiną. Prieš išlipdama pasiėmė svarbiausisu daiktus ir susidėjusi į delninukę, išlipo iš mašinos. Uždariusi dureles,trumpai apsižvalgė ir pasitvarkė savo rūbelius. Nežymiai apsilaižiusi lūpas, nuėjo prie durų ir paspaudusi skambutį, laukė ,kol raganius atidarys duris. Šiuose namuose jau buvo kelis kartus apsilankiusi, bei Douglas šiek tiek pažinojo.Todėl nenuostabu,kad net jautė jo kvapą aplinkui ir žinojo,kad vyras yra namuose.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 20:41

Kaip tik dabar, Douglas tvarkėsi truputi namus. Nes mažas remontas vyko, tad nemažai kas buvo netvarkoje. O žinant jo pomėgį į tvarką, tai jis jau kuitėsi kelias valandas. Bet spėjo viską padaryti, kol atėjo laikas susitikti su šią mergina. Tad prieš tai palindo po dušu ir persirengė klasikiniais savo rūbais. .
Išgirdęs mašinos garsus ir tada išgirdus skambuti, jis neskubėdamas nuėjo prie durų. Jas atrakino ir atvėrė plačiai.
- Kaip malonu, kad taip greitai atvykai,-jis maloniai pasakė ir tada vos pasitraukė nuo durų, leisdamas jai užeiti. Nes kieme buvo vėsoka ir geriau tokį pokalbį kaip jų, pradėti kur truputi jaukiau ir šilčiau.
Back to top Go down
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
45

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-04, 21:11

Laukdama ,kol durys atsidarys, Arabella mąstė ar tikrai pasirinko gerą sprendimą, pakentkti tėvo žaislui/meilužei/simpatijai. Bet kadangi ši vienintelė Windsor duktė buvo velniškai išlepusi ir jai jokia kita moteris nerūpėjo, kaip tik pati ji, tad tik truktelėjo pečiais, per daug nebegalvodama,kad gailėsis ir tiesiog laukė pasirodančio raganiaus. Galiausiai prasivėrus durims, Ophelia nužvelgė vyrą, kuris išties karštai atrodė ir net nejučiom kilstelėjo savo lūpų kampučius.
- Ruošiesi mane gundyti ar kaip? - trumpai nusijuokė ir priėjusi arčiau vyro, pakštelėjo į žandą, pasisveikindama. - Man taip pat malonu tave matyti, - išsišiepė ir dar kart nužvelgė Douglas. Nu dievino Arabella vyrus su kostiumais. Taip klasiška ir seksualu. - Atsinešiau lauktuvių, - išsitraukusi vyną iš savo rankinės, pamosikavo ore ir išsišiepusi, stebėjo raganiaus veidą. - Manau turim daug ką aptarti ar ne? - kilstelėjo antakius linksmai ir žengė kelis žingsnius viduj, laukdama tolimesnių Payne nurodymų, kur toliau eiti. Vampyrės būdas visada būdavo linksmas. Su visais savo partneriais ji buvo iš ties nuotaikinga. Mat tai viską tik palengvindavo ir kartais net pasukdavo viską tik geraja linkme.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 21:24

- Nebandysiu specialiai gundyti, bet jeigu taip gausis,-linksmai pasakė vaikinas ir aišku, pats nužiūrėjo ją. Vampyrė šioji, su bet kokia apranga, atrodydavo gražiai. O dėl pačio Douglo aprangos, tai jo stilius klasikinis, ir pasirodo nemažai kam tokie dalykai patinka. Tas skatina jį toliau rengtis taip, net namuose. O kai dabar laukė jos, apsirengė ne taip ir paprastai.
Sulaukęs to bučinuko, vaikinas šypteli plačiau,- Malonu ir man, kad dabar neteks namie sėdėti vienam,-paprastai pasakė ir akis nusekė, tą jos atnešta lauktuves, tik apsilaižė. Žino mergina, ką reikia neštis pas jį, kad gautų geros nuotaikos raganių ir tiesiog vakaras bus smagesnis, nei su paprasta arbata.
Kai ji užėjo vidun, vaikinas uždarė duris ir tada vos paėjo koridoriumi, kuris vedė link svetainės, - Taigi bandysi nugirdyto mane, kad gautum geresnį sandėrį?-eidamas link vietos kur galės patogiau įsitaisyti paklausė ir dar pats pažiūrėjo ar ji eina paskui. Dėl aptarimų, tai vaikinas pratęs svetainėje. Tad galiausiai paėmė jos laisvą ranką ir taip nusivedė, nes namas gal aiškiai suplanuotas, bet kai kuriems gali būti kėblu atrasti kelią. Tad nusivedė link svetainės.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
In/Out/Kiemas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Douglas Payne-
Jump to: