Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Kiemas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 16:43

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 00:36

Vos tik Blackwood'as suvoke, kad medikamentu atzvilgiu i ji ziurima gan laisvai - kuo daugiau jis ju vartoja, tuo laimingesni visi yra - vaikinas issiprase buteliuka raminamuju 'naktiniams kosmarams' palengvinti. Juokinga, turint omenyje tai, kad jis nepamena, kada paskutini karta is tiesu miegojo. Net istikus priepoliui, kai jam suleidziama arklio doze slopinanciu vaistu, jaunuolis tiesiog nugrimsta i keista transa, kazkuo gal ir primenanti miega, taciau jo protas, samone lieka budrus, neleisdami jam pilnai atsipalaiduoti. Del tu bemiegiu paru jam nuolatos maude kuna, o galvoj rodes, jog sprogineja fejerverkai. Tokiomis akimirkomis ir tekdavo save malsinti visais imanomais budais. Cole jau gera pusvalandi lindejo kieme. Salta temperatura neatbaide vien jo - priziuretojai, seseles ir kiti pacientai sildesi pastato viduje, o kadangi siandienai jis buvo konstatuotas 'nekenksmingu', gavo proga pasimegauti salciu vienatveje. Nepaisant ziemisko oro, jaunuolio oda dege, jei tai nebutu iprasta busena, manytu, jog karsciuoja. Taciau suprates, kad jo maldavimais ir kliedesiais vienaip ar kitaip niekas netiki - o tikintieji del to nieko nesiima - Blackwood ilgainiui nustojo skustis del kiekvieno savo simptomo ir tiesiog...egzistavo. Stai dar viena piliule, tarsi tic-tac, ikrito i jo nasrus, tad vaikinas apsipatenkines palaimingai atsiduso. Toks apsvaigimas buvo nuolatine jo stadija, mat blaivas buvo priverstas kaktomusa susidurti su vidiniais savo demonais...ar kad ir kaip siuometinis jo daktarelis vadino ta busena.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 01:00

Nesiliaujantis spengimas galvoje buvo tik vienas požymių, kurie išsirikiavę vienas po kito kankino jaunos merginos sielą, jei ji iš viso dar tokią turėjo. Daja nemastė apie tai ar joje bent kiek žmogaus yra išlikę, svarbiausia buvo nenužudyti tokio kiekio žmonių, kad neliktų nepastebėta, ir mitinių būtybių prikimštame mieste vienos tokios nenužudyta. Nakties prieglobstyje bei vėjo stumdama į visiškai bet kurią pusę, ghoulė akimirkai susivokė kas vyksta tik kai nuo jos rankų ėmė lašėti dar šiltas, nieko dėto žmogaus, tik ne taip į ją pažiūrėjusio kraujas. Mėgaudamasi šiluma, to metalo skoniu užpildžiusiu ją visą ir atskleidusią tokią monstrę kokia ji ir yra bei nekrentanti niekam į akis - taip leido savo pirmąsias naktis. Tas mažytis, silpnas balselis atspindėjęs dar šiokį tokį supratingumą buvo įspraustas kampe be jokios galimybės įtakoti Clark pasirinkimų. Užbaigusi savo jau nebe pirmą puotą kūną, arba tiesiog tai kas iš jos liko likučius išmetė į netoli psichiatrinės ligoninės neseniai atsivėrusią statybų aikštelę. Kruvinais pirštais, ašarotomis, bet nejausmingai akimis mergina atklydo iki pastato durų. Tai, kad pasirodžiusi tokia žmonių akiai neįprastai atrodančia išvaizda ko gero iš karto pritrauktų nereikalingų apsauginių dėmesį, todėl Daja įsmuko į bepročiais užpildytą tvirtovę pro paradines. Suklupusi koridoriuje spoksojo į savo delnus ignoruodama aplinkinį pasaulį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 01:45

Tokioje spengiancioje tyloje kiekvienas krebzdesys aidejo tarsi taip, tarsi vyktu priepat taves, tad nieko keisto, jog prie paradiniu duru ivykus kazikokiam sujudimui, Cole instinktyviai pakilo nuo suoliuko, tamsoje megindamas iziureti, kas po galais ten ivyko. Po akimirkos velei stojo tyla, taciau jaunuolis buvo isitikines, kad kazka mate. Seseli, ismunkanti vidun. Balsais galvoje Blackwood niekuomet nesiskunde, nors viziju ir buvo turejes ne viena, taciau sikart, net kiek apsvaigus, visi instinktai rekte reke, jog tai nera jo vaizduotes ar prisiminimu vaisius. Kiek suraukes antakius, vaikinas pajudejo link iejimo, nuolatos paranojiskai dairydamasis per peti ar i langus koridoriuose, kad tik kas jo nepamatytu. Vos vos praveres duris, Cole savo turkio spalvos akimis bande susigaudyti prietemoje. Keleta metru priesais ji nugara atsukusi stovejo jauna mergina. Atrode kiek sutrikusi, nesiorientuojanti, taciau Blackwood nenorejo kistis. Jis pradejo save itikindineti, jog savu problemu turi apsciai, kad dabar pradetu rupintis kitais. Staiga jo lupas isriete sarkastiskas sypsnis. Kokios dar problemos? 'Ligonio' egzistencija buvo tokia nuobodi, kad atsitikus tokiems netiketiems ivykiams reikejo ju griebtis tarsi siaudo. Jei ne siekiant issigelbejimo, tai bent kiek paivairinti nuobodziai kasdienybei. Koridoriuje pasigirdus zemu kulniuku kauksejimui, Cole buvo priverstas greitai veikti. Jis greitai ismuko i pastata ir sugriebes tamsiaplauke uz dilbio, nusitempe ja sau is paskos. Pora drasiu greitu zingsniu ir jis isitempe nepazistamaja i gan ankstu sandeliuka. Duru uzdarymas reiske bereikalinga triuksma, tad jis tik jas privere, pro tarpa stebedamas situacija. Viena ranka jis nesamoningai glaude mergina prie saves, kita laike uzspaudes jai burna, kad tik si necypteltu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 13:27

Daja nors ir buvo atsimerkusi, ji nematė nieko daugiau kaip praeito gyvenimo nuotrupas ir šio pačias ryškiausias akimirkas. Kai viskas tarsi susiliejo į vieną, bet tuo pačiu atsiskyrė, nakties monstrę labai kankino nežinojimas kada ir kuo visa tai pasibaigs. Ji nebuvo tikra, kad įstengtų kovoti su atsiradusia priešprieša ir pasirinkti lengvesniąją, tuo pačiu ir atsiduoti instinktui jai atrodė paprasčiau, visapusiškai priimtinesnis dalykas. Daja šiame mieste gyvena viena, neturi jokio sąlyčio su artimaisiais gyvenančiais Niujorke, ir laiko tai savo pačios kalte, nors numatyti, kad vieną dieną kažkas su ja pasielgs itin žiauriai ir pavers ghoule, ji negalėjo. Todėl nebuvo nė vieno žmogaus kuris galėtų pakeisti jos nuomonę. Žudymas dabar tapo pagrindine ir vienintele jos gyvenimo prasme. Ir ji to nesikratė, nė karto neapsigalvojo. Lyg iš niekur pasirodęs vaikinukas ir dar nusitempęs Dają į ankštą, tamsų sandėliuką malonios padėkos tikrai nenusipelnė. Kurį laiką besimuistydama, jį vis trankė kuria kūno dalimi tik buvo įmanoma, nes prispaustai tai padaryti yra labai sunku. Mergina nesikuklindama dantimis įkando jam į ranką pradrėksdama ją iki kraujo, pabėgo iš sandėliuko. Lėkdama ne visai greitai, bet ir nešliauždama kaip dieną žmonės mieste, atkreipė sanitaro dėmesį, o šis iš kaip mat stvėrė ją, smulkaus sudėjimo ir blyškios bei šaltos odos sutvėrimą už sprando ir paspartinęs žingsnį link kažkur labai suskubo. Daja spardėsi, pėdomis trankėsi į jo kūną neilgai trukus pasiekdama tai, kad jis susvyravo. To ir tereikėjo. Įgavusi daugiau laisvės Clark ant jo staigiai užšoko nuo to smūgio parblokšdama jį ant žemės. Sekundžių klausimas, kai jos pražūtingas instinktas jau atiminėjo vyro gyvybę ir stabdė širdį prieš keletą minučių dar įprastu ritmu plakusią.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-10, 21:45

Cole sukandes dantis kente smugius, kurie nebuvo tokie silpni, kaip kad butu galima tiketis. Jaunuolis grieze dantimis, nenoredamas isleisti didesnio garso ar pradeti plustis, nors tyleti buvo vis sunkiau ir sunkiau...ypac tada, kai visa ranka staiga nuplieske is pirsto sklindantis skausmas. Vaikinas instinktyviai paleido mergina, laisva ranka susiimdamas uz kraujuoti pradejusio pirsto. Sumisusiu zvilgsniu jis nuzvelge nemaza zaizda, tada pakele akis, pasiruoses ilga litanija nepazistamajai apie etiketa ir, na, zmogiskuma, taciau jos salia jau nebebuvo. Riebus keiksmazodis paliko jo lupas, Blackwood'ui svarstant, ko griebtis. Kaip greitai vaikinui buvo priminta, kodel jis niekuomet nesistengia padeti kitiems.
Jis kystelejo nosi i ilga koridoriu, kuriame sklido grumtyniu garsai. Nebuvo nieko matyti, tad Cole pasidare isvada, kad juodaplauke bus nubegus gilyn, link vieno is daktariuksciu kabinetu sparnu. Dar vienas keiksmazodis issprudo, kai jis susivoke pats skubantis link tos puses. Kodel jis po galais negali rupintis savo bedomis? Vaikinas pasuko, kur girdejo sklinant sveiku protu nesuprantamus garsus, iskaitant keista gargaliavima, kai staiga, sukrestas vaizdo, krito atatupstas. Protas ijunge visus savigyniskus instinktus, megindamas sustabdyti jaunuoli, inerciskai judant priesinga kryptimi, tad teko gan skausmingai nusileisti ant subines, atbulai, tarsi veziui, kapanojantis atgal. Kur dingti - nebuvo - jis greitai nugara isireme i siena. Cia pat, vos uz poros metru, ta pati tamsiaplauke tiesiog dorojo karta jau matyta sanitara. Dominic buvo perdaug sukrestas, kad kazko imtusi. Tas vyriokas nebuvo jam toks svarbus, kad jis net dristu kazka pratarti, meginant sustabdyti nepazistamaja. Kanibalizmas? Vaikinas buvo girdejes apie tokius, taciau niekuomet neisivaizdavo ta pamatyti gyvai. O ir visa veiksma isivaizdavo kiek...graziau. Teatraliskiau. Su vyno taure...galbut. Bet tikrai ne taip atvirai, cia pat ant psichiatrines ligonines grindu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 01:48

Instinkto, į išorę išsiveržusių emocijų veikiama D'aja klūpėdama priešais jau negyvą sanitarą, dar kelias minutes bukai spoksojo į nejudantį objektą. Merginos pirštai piešė nematomus takelius jo kūno krašteliais taip lyg brėždami parašą, kol jos mintys sukosi apie galimos ateities planus ir tai, kaip ir kur reikės judėti toliau. Tik dar tvirčiau juodaplaukė įsitikinusi, kad jos nesuvaldomos dvasios geriau nė nebandyti kontroliuoti, galėjo padėti tašką ir kol nieko daugiau koridoriuje be to paties vaikinuko nesimatė, paslėpti kūną. Stumtelėjusi jį nuo savęs atsistojo, kraujuotas rankutes pasivalė į jo rūbus bei nukulniavo prie to paties tamsaus kambarėlio kuriame prieš tai buvo slėpta. Viską pastebintis gholės žvilgsnis šį kartą nesidairė ir tiesioginio tikslo vedama, D'aja netrukus švariai išplautas rankas valė į vieną iš daugybės ant lentynos virš jos galvos sukrautų rankšluosčių. Dar šiek tiek apvaliusi ir ant kūno užtiškusį svetimą kraują, panaudotą reikmenį pametė kažkur į kambarėlio gilumą. Lateksinėms pirštinėms jau dengiant plonus, šaltus mergaitės pirštus ir šiai vėl pasirodžius po lempomis, atėjo laikas ir pradiniam planui. Nors vyras buvo stambus ir pagal savo amžiaus grupę atitinkantis, netekus vidurių, jis savaime aišku tapo lengvesnis. Pasičiupusi už kojų Clark ėmė vilkti tai kas iš tos mėsos krūvos likę į sandėliuką. Tuomet ir pažvelgė juodaplaukė į kampe sumišusį užpuoliką nelabai apsisprendžiantį ką reikėtų daryti. Žvilgsnis kaip greit įamžinęs priešą atmintyje, taip greit vėl dėjo į ją vaizdinius kaip kraujuotų organų ir griaučių rinkinys puikiai sutilpo patalpos kampe. Kad nekristų taip iš karto į akis jį mergina uždengė šalia padėtais beveik pilnai pripildytais šiukšlių maišais, kuriuos matyt čia sukrovusieji ketins išnešt dar šį vakarą ir pasišalino iš kambarėlio. Likusias kraujo šliužes nusprendė palikti, bus kaip užuomina, kaip trupinukų kelias iki netoliese paslėpto lavono.
- Liksi čia ir lauksi kol tapsi fariūkščių kale?,- šiokia tokia šypsena šmėžavo jos veide priėjus arčiau tamsiaplaukio ir pirmiems jos žodžiams gulinčiajam pasigirdus. Visą kas buvo nė kiek jos jau nejaudino, todėl nusprendusi išsiaiškinti kokiam čia padarui ji pasimaišė, ir toliau nenuleido akylaus žvilgsnio.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Kiemas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: