Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 kiemas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
avatar
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
NAME :
V.

POSTS :
2280

REPUTATIONS :
229

CREDIT :
Icon: endlessroutine, Code: unknown srr, gifs: tumblr

CLAIM :
Oscar Isaac


2016-08-22, 13:38

:108:
Back to top Go down
View user profile
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
avatar
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
NAME :
Si

POSTS :
673

REPUTATIONS :
33

CREDIT :
mad_gangsta

CLAIM :
P.Tonkin

ABOUT :
Nefilimė aka puolusio angelo ir žmogaus vaikas, kuris ant šio žemės paviršiaus vaikšto 59 metus net nesuvokdama kas tokia yra, kodėl nesensta, yra stipresnė ir greitesnė nei žmonės, bei negali numirti. Šiaip dažniausiai yra geras asmuo, tačiau taip pat dažnai pasiduoda ir savo blogajai pusei. Kadangi turi angeliško kraujo, sugeba girdėti angelų ir demonų balsus, kuriems ji nevalingai pasiduoda. Tokiu atveju ji praranda kontrolę ir tampa tuo, kas ją "valdo". Gali nužudyti ir po to net neprisiminti ką padarė. Tokiu atveju ji tampa kraujo ištroškusiu "dievu" kuriam į viską nusispjaut.


2016-12-21, 20:43

Nepaisant savo nepaaiškinamo nemirtingumo, Dhaara nebuvo didelė drąsuolė. Į tokias vietas jei ir eidavo, tai tikrai ne viena. Na, kartais padarydavo ir išimčių. Pavyzdžiui - tada, kai ji sekdavo nesuvokiamų balsų ir visiškai prarasdavo kontrolę, tačiau tokiais atvejais, dažniausiai net neprisimindavo kur, kada ir su kuo buvo. Šis atvejis buvo kiek kitoks. Pusę dienos prabuvusi mieste, ji nusprendė bent trumpam atitrūkti nuo šurmulio. Eidama namų link žymiai vingiuotesniu keliu, mergina visai netikėtai atsidūrė prie apleisto namo. Iš esmės - nieko keisto ir neįprasto. Kažkas kažkada jį pastatė ir atėjo laikas, jog visi iš jo dingo. Gal... o gal ten įvyko kažkas baisaus ir ten vis dar klajoja ramybės nerandančios sielos. Dėl paskutinės galimybės ji vidun ir neeis, bet ir pro šalį ramiai praeiti kažkas neleido.
Priėjusi prie aprūdijusių vartų, Dhaara apsižvalgė. Nesinorėjo būti užkluptai "nusikaltimo" vietoje be jokio doro pasiaiškinimo. Kadangi aplink nė gyvos dvasios nebuvo, tai ši vikriai ir įslinko vidun. Kieme tvyrojo keista atmosfera, tačiau apie ją merginai perdėtai negalvojo. Tiesiog patraukė tolyn jau žole apaugusiu takeliu. Užėjusi už namo, akimis permėtė aplinką. Tipinis šeimos namas. Gan erdvus kiemas su keliais suoleliais ir ramiai vėjyje besilinguojančiomis supynėmis. Prie pastarųjų mergina ir patraukė. Atsargiai atsisėdusi ant jų, pradėjo lėtai sūpuotis tai pirmyn tai atgal.“We are all the pieces of what we remember. We hold in ourselves the hopes and fears of those who love us.”
Back to top Go down
View user profile
 
kiemas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: