Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 kiemas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ethics and oversight are what you eliminate when you want absolute power.
avatar
Ethics and oversight are what you eliminate when you want absolute power.
POSTS :
2315

REPUTATIONS :
236

CREDIT :
Icon: just, Code: unknown srr, gifs: tumblr


2016-08-22, 13:38

:108:
Back to top Go down
View user profile
Catch on fire with enthusiasm and people will come for miles to watch you burn.
avatar
Catch on fire with enthusiasm and people will come for miles to watch you burn.
NAME :
Si

POSTS :
704

REPUTATIONS :
33

CREDIT :
mad_gangsta

CLAIM :
P.Tonkin

ABOUT :
just simple fallen angel with two little horns and sometimes big and warm smile in sometimes very bitchy face.


2016-12-21, 20:43

Nepaisant savo nepaaiškinamo nemirtingumo, Dhaara nebuvo didelė drąsuolė. Į tokias vietas jei ir eidavo, tai tikrai ne viena. Na, kartais padarydavo ir išimčių. Pavyzdžiui - tada, kai ji sekdavo nesuvokiamų balsų ir visiškai prarasdavo kontrolę, tačiau tokiais atvejais, dažniausiai net neprisimindavo kur, kada ir su kuo buvo. Šis atvejis buvo kiek kitoks. Pusę dienos prabuvusi mieste, ji nusprendė bent trumpam atitrūkti nuo šurmulio. Eidama namų link žymiai vingiuotesniu keliu, mergina visai netikėtai atsidūrė prie apleisto namo. Iš esmės - nieko keisto ir neįprasto. Kažkas kažkada jį pastatė ir atėjo laikas, jog visi iš jo dingo. Gal... o gal ten įvyko kažkas baisaus ir ten vis dar klajoja ramybės nerandančios sielos. Dėl paskutinės galimybės ji vidun ir neeis, bet ir pro šalį ramiai praeiti kažkas neleido.
Priėjusi prie aprūdijusių vartų, Dhaara apsižvalgė. Nesinorėjo būti užkluptai "nusikaltimo" vietoje be jokio doro pasiaiškinimo. Kadangi aplink nė gyvos dvasios nebuvo, tai ši vikriai ir įslinko vidun. Kieme tvyrojo keista atmosfera, tačiau apie ją merginai perdėtai negalvojo. Tiesiog patraukė tolyn jau žole apaugusiu takeliu. Užėjusi už namo, akimis permėtė aplinką. Tipinis šeimos namas. Gan erdvus kiemas su keliais suoleliais ir ramiai vėjyje besilinguojančiomis supynėmis. Prie pastarųjų mergina ir patraukė. Atsargiai atsisėdusi ant jų, pradėjo lėtai sūpuotis tai pirmyn tai atgal.
I will find you here inside the dark. I will break through no matter where you are. I will find youI'll be the light and lead you home when there's nowhere left to go. I'll be the voice who always know when you're lost and all alone. I won't let you go
Back to top Go down
View user profile
 
kiemas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: