Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Drabužių skyrius

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 15:34

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-23, 05:06

Vampyras visą kelią tylėjo, iki tol kol suskambo telefonas ir šis pažvelgęs į ekraną, kelias sekundes dvejojo, kol galiausiai atsiliepė. Šnekėjo apie pinigus, apie ką daugiau gali jis šnekėti. Kažkokia neaiški situacija, kai kažkam kažkas pažadėjo neįvykdė ir panašiai. Zakarijus sakė jog paveš, bet kur, jau neminėjo. O nusprendė vyriškis atvažiuoti į prekybos centrą. Kone visą kelią iki jo, šnekėjo telefonu, kol galiausiai stovėjimo aikštelėje ėmė trukinėti ryšys ir jis paprašė palaukti. Suradęs vietą, prisiparkavęs, išlipo, bei atidarę dureles Mary ją skatindamas išlipti dar suėmė už alkūnės. Ją iškrapščius, uždarė dureles, bei užrakino automobilį. Įžengus į liftą ryšys iš viso dingo ir jis galiausiai numetė ragelį ir tiesiog parašė žinutę. Tik durims prasivėrus ir išlipus iš lifto rūbų parduotuvių aukšte, jis pasisuko į Mary. - Išsirink kažką gražaus, nes tai, - mostelėjęs į jos aprangą, - nes tai man nepatinka. - Zakarijus net nebandė apipavidalinti kažko, jei jam nepatinka tai ir taip sako, o nevynioja į saldų popierėlį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 05:11

Mergina supratusi, kad Zacharijaus tikriausiai neperkalbės ją nuvežti į darbą bei pirkinių dieną nukelti kitam kartui, paskambino pati savo kolegei ir paprašė susikeisti su ja vietomis, pažadėjo savaitgalį padirbti už ją, jei šiandieną ji nudirbs už Riverą. Aišku, kolegė nepraleido tokios galimybės ir greitai sutiko su pasiūlymu. Galiausiai atsiradus firminių drabužių parduotuvėje, šviesiaplaukė kilstelėjo į vampyrą akis nesuprasdama ką visa šitai reiškia. O dar jo komentaras buvo labai neaiškus. - Kuo tau negerai taip, kaip rengiuosi? - nesupratusi paklausė Mary ir net nenutuokė ką išsirinkti, kad ir vampyrui patiktų ir jai pačiai tiktų. - Jei tau mano drabužių skonis nepatinka, tuomet tu ir išrink kokį drabužį norėtum matyti ant manęs, nes man labiausiai patinka uždari, bohemiški drabužiai, - pakomentavo mergina, pagalvojusi, kad mažiau sugaiš laiko, jei Zacharijus pats ir pabus jos stilistu.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-23, 05:20

- Rūbai velkasi žeme ir nesuprasi kas po jais, berniukas ar mergaite. - Zakarijus nuo ryto nebuvo pats geriausias asmuo , šiaip, negalėjo pakęsti rytmečio , galbūt todėl kad tai sugadina tokią jaukią ir nuostabią tamsą. Jai pasakius kad pats gali rinkti, gūžtelėjo pečiais. Nerinko jis moterims rūbų, kas liečia jo rūbus, niekam to nepatikėjo, per šimtmečius susikūręs tam tikrą įvaizdį, jo nekeičia. Vos įėjus į pirmąją parduotuvę, prisistatė pardavėja, Zakarijus greit sudiktavo ko pageidautų, t.y. figūra pabrėžiančių, tačiau ne vulgarių apdarų jaunai merginai, vieni gali tikti tik kasdieniniam gyvenimui, o kiti kažkam prašmatniau. Kol mergina ir kolegė sukiojosi tarp kambarių, o viena galiausiai pakilo į antrą aukštą, Zakarijus ėjo pagal sieną, bei ramiausiai rinko vieną ar kitą rūbą, po kol kas rankoje gulėjo tik bordinė suknelė su trumpomis rankovėmis. Praėjus gal geroms penkiolikai minučių, pas jį dar atsirado baltos kelnės, bei baltas sijonas su mėlynais raštais, o štai darbuotojos pririnko ne vieną komplektą, prisistačiusios prie jųdviejų nukreipė prie rūbų kabinų, kur Zakarijus ir patraukė.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 05:26

- O dieve, negi tu rimtai, - subambėjo Rivera, jai patiko jos apranga, ji jautėsi joje saugiai ir patogiai. Visos tos seksualios jaunatviškos mados atrodė kvaila. Tačiau visgi nepriešgyniavo Zacharijui, priedo, jei pats teikiasi už viską sumokėti, tai kodėl gi ne. Mary pati drabužių nesirinko, tiesiog laukė, kol pardavėja pririnks jų šūsnį ir gavusi pirmą komplektą mergina nuėjo link persirengimo kabinų, palikdama Zacharijų ir pardavė kuistis tarp skudurų vienus. Mary greitai nusirengė savo įprastus rūbus ir įsispraudė į itin aptemptus šviesaus marmuro džinsus. Ačiū dievui, pardavėja pakankamai nuovoki buvo paimti kasdieninę liemenėlę, kuri Mary nelabai patiko. Atrodo patogiai, bet ji mėgo kiek subtilesnius, neriniuotus ir elegantiškus apatinius. Ant viršaus ji užsitempė palaidinę, kuri buvo itin aptempta ir vos dengė merginos pilvą. Iš tiesų, veidrodyje esantis vaizdas buvo pakankamai seksualus, jaunatviškas ir žaismingas. Kasdieninė įprastos merginos apranga. Išgirdus, kaip ateina pardavėja su Zacharijum, Mary kiek nedrąsiai išlindo iš kabinos, mat nebuvo pratusi prie tokių varžančių drabužių. - Na, kaip? - paklausė lėtai apsisukdama apie ašį abiejų asmenų.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-23, 05:35

Šis pagaliau tik dabar ėmė budintis, bei kol Mary persirenginėjo, šnekučiavosi su jauna mergina. Sužinojo, kad baigė studijas suijusias su mada ir dabar čia atlieka praktika. Galbūt iš šono galima būtų pasakyti, kad Zakarijus flirtuoja su jauna mergina, bet toks jo bendravimo būdas, maloniai ir su šypsena šnekėtis. Mary išėjus iš kabinos, šis sunėrė rankas ant krūtinės bei kritiškai šią nužvelgė. Visai kas kita, bet atviras juosmuo, šiam nebuvo itin priimtinas. Pardavėjai užbėgus už akių ir paaiškinus, kad neva dabar "madoje" jis tik linktelėjo. - Gerai, žodžiu, dydžiai tinka, tinka vadinasi imam, supakuokit, ką jūs ten atnešėt. - Gal net kiek šaltai pasakė net nepagalvodamas, kad pardavėja nesupras kodėl jo emocija pasikeitė. Darbuotojoms pasišalinus, Zakarijus kiek atidžiau nužvelgė išpuoselėtą Mary figūrą. - Lauksiu prie kasos. - Tai pasakęs šis pasisuko ta linkme, kol Mary persirengs, sumokės. Tad jau po minutės jis stovėjo prie pardavėjų, bei pasirėmęs į stalą ranka, su jomis šnekučiavosi.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 05:39

Mary jautėsi visiškai nepatogiai naujuose drabužiuose, todėl gavusi palaiminimą, kad drabužiai tiks ir kitų net nereikia matuotis, mergina lengviau atsikvėpė. Į Zacharijaus priminimą, kad bus prie kasos, šviesiaplaukė tik nebyliai linktelėjo ir grįžo atgal į kabiną, žinoma, skubiai persirengė savo patogiais drabužiais, kuriuose žymiai patogiau jautėsi negu naujuosiuose. Abejojo, ar juos labai nešios, gal tik susitikdama su Zacharijum, nors jis dažniausiai pasirodo netikėtai. Susirinkusi drabužius, Mary nuėjo prie kasų, leido už visą vampyrui sumokėti, galiausiai su pirkiniais ji sėdosi į mašiną ir nuvažiavo toliau Sietlo keliais.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Drabužių skyrius
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: