Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Knygų skyrius

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-05-01, 16:04


Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 01:29

Pirštų galiukais braukdama per senų, sutrupėti baigiančių knygų nugarėles, žingsnis po žingsnio iš lėto tarp lentynų juda Azalea. Konkrečiai nežino, kokios knygos jai reikia, tačiau pakankamai ilgai brandinusi idėją išmėginti išvirti eliksyrą, apie kurį girdi jau senokai ir vis nedrįsta to daryti, nusprendžia smalsumo dėlei paklaidžiot krautuvėj ir jei rast ne kokią tai receptų knygą ar ką panašaus, tai bent jau šį tą, kas patrauktų jos akį. Net ir tykodama už eilės lentynų juodaplaukė jaučia ją tiesiog degte deginantį už prekystalio sėdinčios moteriškės žvilgsnį, suprantama, jau visai vakaras, visgi iki krautuvės užsidarymo dar lieka apie penkiolika minučių ir Larsson leidžia sau itin neskubėti, tuolab, kad vėlesnis jos vakaras nėra suplanuotas. Žvilgsniu sekdama iš lėto per nugarėles judančius savo pirštus, netrukus Azalea stabteli ir iš lentynos ištraukusi jos dėmesį sugavusią knygą, atverčia jos viršelį net jei tai toli gražu ne tai, ko jai reikia, ir sau šypteli, ką padaryti raganą priverčia ganėtinai absurdiškas knygos pavadinimas. Tuoj pastarąją grąžinusi vieton, pereina į kitą, jau paskutiniąją eilę, neketindama pernelyg ilgai čia užsibūti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 01:44

Knygos apie magiją? Count Kaya in. Ne tam, kad pati ką paskaitytų, ne, merginai niekad per daug nerūpėjo eliksyrai ir burtažodžiai. Kaya šitas knygas pirkdavo tam, kad vėliau galėtų nekaltai šias įkišti į kvailų mergaičių spinteles, kad jos taip susidomėtų netikėtai atsiradusia knyga, kad viską atiduotų, jog galėtų praktikuoti tai, kas siūloma. Lengviau gauti nekaltų sielų ir būti negali. Todėl tokį gūdų vakarą Kaya ir užsuko į krautuvę. Juk neisi pirkti knygų apie tikrą magiją į knygyną. Jie ten pardavinėja tokį šlamštą, kad D'Alvorado niekad nepasiektų savo skaičių. Ir taip sunkiai dirbo, kad įsitilptų į savo kryžkelės demono normas, nereikia vėl būt nužemintai į pakalikus. Jau ir taip praleido daug laiko požemiuose, nebuvo nieko geriau, nei įkvėpti gryno oro ir turėti visą laisvę, kurią galėjo. Į vidų įslinkusi vargiai sukeldama kokį garsą, Kaya pamojo jau pažįstamai pardavėjai ir pradėjo sukiotis pro lentynas. Visai nekreipė į kitą pirkėją dėmesio, iki ištraukiant knygą iš lentynos Kaya atsitiktinai užmatė šios veidą. Tą pačią akimirką D'Alvorado užmiršo ko čia buvo atėjusi, ką veikė, užmiršo ir savo vardą. Atrodė, kad būtų pamačiusi medūzą, kuri šią pavertė į akmenį. Neilgam, žinoma. Kelis kartus sumirksėjusi ir papurčiusi galvą, mergina greitai padėjo knygą atgal ir apėjo lentyną taip, kad susidurtų su Azalea akis į akį.-Labas.-krenkštelėjo, greitai sumodama, kad ši Kayos turėtų nepažinoti.-Negalėjau nepastebėti tavo švarkelio - tobulas.-užsikišdama plaukų sruogą už ausies, Kaya nepatogiai nusijuokė, tarsi toks užkalbinimo variantas būtų atliekamas pirmą kartą. Išlaikydama žmogiškas akis, ji sutiko savo žvilgsnį su Azalėjos ir trumpai prikando lūpą.-Gal galiu sužinoti kur jį pirkai?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 02:10

Nespėja tamsiaplaukė nė žingsnio žengt, kai tiesiai prieš akis iššoka nepažįstama būtybė, kūnas instinktyviai įsitempia dėka netikėtumo faktoriaus. Buvo įsitikinusi, kad krautuvėje yra vienintelė lankytoja, todėl turi priežastį lengvai nustebti. Nepatikliai žvelgdama į priešais atsiradusią merginą, Azalea vengia prabilti nesuprasdama kodėl apskritai čia išsivysto kažkoks pokalbis, mat noru užmegzti naujas pažintis, ir dar tokioje vietoje, toli gražu nedega, tačiau ir nustumt merginą į šoną negali. Nepaisant to, kad raudonplaukės veidas neatrodo matytas, nuo jos sklinda tarytum pažįstama energija ir trumpai akimirkai apima tarsi dežavu jausmas, keliantis ne itin gerą nuojautą, vis tik pastarąją Larsson nusikrato. - Tiksliai nepasakysiu, senai pirkau, - trumpai atsako nenorėdama tęsti pokalbio, jei vargiai užsimegzti spėjusį dialogą galima taip pavadinti, bei nežymiai kilstelėjusi lūpų kampučius bent jau pabandydama šyptelėt iš elementaraus mandagumo, apeina merginą, ganėtinai aiškiai parodydama, jog su pastarąją Azalea reikalų turėti nenori.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 02:21

Ok, Kaya bando, tikrai labai bando būt mandagi. Ji net gi roleplayina vietoj to, kad suknežintų šitos pakaušį į knygų lentyną. Ir ji vis tiek elgiasi kaip kalė. Ką gi. Turbūt tokios kaip Larsson niekad nesikeičia. Krenkštelėjusi dar sykį, Kaya žengteli atgalios ir vėl užkerta Azaleos kelią. Ji vis dar išlaiko šypseną veide, bet ši jau neberėkia draugiškumu. Tai jau daugiau buvo tai, jog demonės kantrybė seko. Kaya niekad nepasižymėjo kantrybe, realiai.-Garantuoju, kad nešioji mano dydį. Galiu jį iš tavęs nupirkti?-jausdama, jog po truputėlį jos kvėpavimas dažnėja, Kaya susikišo rankas į kišenes ir kilstelėjo vieną antakį, bandydama išsilaikyti natūrali. Neprisiminė kiek tiksliai metų prabėgo po paskutinio merginų susitikimo, bet žinojo, jog išsiskyrė abi nevisai draugiškai. Bėda buvo ta, kad Kaya su Azalea visai skirtis nenorėjo ir iki šiol nebūtų norėjusi. Ir dabar, gavusi tokią galimybę susitikti su Larsson dar sykį, šios taip lengvai vėjais nenupūs. Žinojo, jog priešais demonę stovi ragana, juk dar pati pavertė ją tokia, bet nebuvo jokių šansų, kad juodaplaukė savo galias panaudotų čia pat. D'Alvorado prisiminė, jog nei viena iš jų nepasižymėjo ypatingai geru temperamentu, bet ką jau čia. Juk raganaitė nerizikuotų savo galiomis norėdama pakenkti senai pažįstamai, ką?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 16:53

Pastangos visiškai civilizuotai ir mandagiai išsisukti iš nepageidautinos situacijos, panašu, nueina perniek, kuomet nepažįstamoji leidžia sau įžūliai darsyk užstoti Larsson kelią. Yra beveik įsitikinusi, jog švarkelis nėra pagrindinis merginos susidomėjimo objektas, juk tai paprasčiausiai juokinga, prie viso to prisideda ir ramybėj nepaliekanti negera nuojauta, kurios ignoruoti ragana nėra linkusi, o tai tik suteikia dar vieną ir pakankamai svarią priežastį su nepažįstamąja neprasidėti. - Atstok, - sekundę ar kitą stebėjusi pasyvia agresija degte degančią merginą, šaltai nukerta Larsson ir grubiu judesiu raudonplaukę pastumia, patraukdama šią sau iš kelio. Kantrybės ji išties stokoja, tačiau tokio elgesio toleruoti tikrai neketina ir tik per plonytį plauką laikosi nepanaudojusi savų galių, ką be pagrindo daryti šiaip jau vengia. Grįžtelėjusi per petį, Azalea atšiauriai dėbteli į sau už nugaros paliktą merginą ir be jokio menkesnio žodelio žengia į sekančią lentynų eilę, pratęsdama savo paieškas, ir nors žalios akys bėgioja per knygų nugarėles, juodaplaukės dėmėsys dabar net labiau nei prieš tai yra sukoncentruotas į merginą, iš kurios nėra tikra, ko gali tikėtis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 20:05

Pastūmė? Rimtai? Kayai net neberūpėjo pasistengti, kad akys liktų žmogiškos. Akims užsidegus raudonai (ar juodai, neatsimenu realiai xD), Kaya apsisuko ant kulno ir keliais žingsniais vėl atsidūrė už Azaleos, tik šį kartą jau ir pati panaudojo fizinę jėgą. Sugriebė merginą už vieno riešo, kurį užsuko ant nugaros, kita ranka sugriebdama juodus merginos plaukus ir atlošė šios galvą taip, kad savo lūpomis galėtų daugiau mažiau kuždėti šiai į ausį.-Argi taip reikia kalbėti su sena drauge, m?-žinodama, kad pardavėja, kuri atsainiai stebėjo šitą sceną, nereaguos nebent abi merginos pradės gadinti jos inventorių, tyliai ištarė Kaya. Dar akimirka ir ji seną pažįstamą paleido, dar šią stumtelėdama į priekį. Buvo pasirengusi, kad Larsson naudotų savo galias, ne kartą buvo galvojusi apie šitą jų susitikimą ir šį kartą, Kaya buvo daugiau nei pasirengusi. Radusi seniai krauju pasirašytą juodaplaukės kontraktą, šį gerai ir atidžiai išnagrinėjo radusi vieną nedidelį loop. Dabar vien pirštų spragtelėjimu galėjo atimt raganos galias, su ta sąlyga, kad grąžintų šiai siela. O žinot kas juokinga? Jeigu siela grįš, Larsson vėl bus techniškai mirtinga. Ir galės pasenti. Ir Kaya žinojo, jog ragana to bijojo kaip kad demonė šventinto vandens.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 02:06

(nžn pagooglink gal?xd)
Vogčiom akies krašteliu Larsson stebi merginą ir tik pastarajai pajudėjus iš vietos, ji fiziškai iš lentynos griebia pirmą pasitaikiusią knygą, ketindama šia tvoti, tačiau praktiškai tuoj pat mergina surakina jos ranką, priversdama sunkų tomą paleist ant žemės, ir griebia už plaukų, absoliučiai palenkdama raganą savo valion. Širdis iškart nusirita į kulnus, staiga apima suvokimas ką per padarą sutiko - nereikia net sulaukti demonės žodžių, jau vien šimtąkart prieš raganą naudotas veiksmas ir raudoniu nusidažę merginos akių obuoliai išduoda, su kuo Azalea turi reikalą ir dabar jau tampa visiškai aišku, kodėl iki pat šios akimirkos ją kankino bloga intuicija. Momentui ji net sustingsta, atrodo apskritai pamiršta, kur randasi, kas tokia yra ir kaip turi naudotis savo galiomis, vis tik D'Alvorado šnabždesys, nemaloniu šiurpu nubėgęs per stuburą, primena, kaip stipriai šia būtybe ji šlykštisi ir pasukusi galvą kiek įmanoma, spjauna demonei į veidą prieš pat pajusdama pastarosios nagus atlaisvinant jos ranką. - Kaip?? - tesugeba sušvokšti traukdamasi atgal, piktas ir sumišęs žvilgsnis narsto Kayos bruožus, nors net ir naujas veidas nepaslėpia jos esybės. Larsson negali suprasti kaip demonė sugebėjo ją rasti. Buvo įsitikinusi, kad po paskutinio jųdviejų išsiskyrimo burtais pasirūpino, kad D'Alvorado sutikti jai jau tikrai nebetektų, viską padarė tiksliai taip, kaip reikėjo, o dabar... ne, kažkas ne taip, reikia vėl imtis kokių nors priemonių ir kuo greičiau, tuo geriau, nes nujaučia, tiesiog žino, jog Kaya ne itin patenkinta faktu, kad Larsson nuo jos pabėgo, ir dar tokiu būdu, bei sieks keršyt.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 17:08

Jeigu atvirai, Kayą labiau sunervino ne spjūvis į veidą, o faktas, kad seilės ant akies voko galėjo nugadint jos taip ilgai pieštą vingį su šlapiu akių pieštuku. Pasivaliusi akį pirštu ir atidžiai apžiūrėjusi, ar ant jo nebuvo juodulių, mergina nuo savo pirštų pakėlė demoniškas akis ir karčiai nusišypsojo.-Negi tikrai taip mane nuvertini?-pasivalydama šlapią pirštą į kelnes, Kaya dar pabuvo tokia gera ir pakėlė numestą knygą, kurią padėjo į vietą. Nenori problemų su pardavėja, kuri vis dar pakankamai atsainiai stebėjo šias dvi.-Bet kokiu atveju, mes juk turim nebaigtų reikalų.-Kaya nematė reikalo kalbėti garsiai. Jautė, kad Azalea gerte sugers kiekvieną D'Alvorado žodį ir pasitenkinimas nuvilnijo demonės kūną žinant kokį išgąstį raganai sukėlė. Žinojo, kad ji naudojo magiją ir visas savo žinias, kad pabėgtų, dėl to jau seniai buvo pasidavusi jos paieškoms, bet čia turbūt sugličino ir pačios Larsson magija, jeigu Kaya sugebėjo su ja visiškai atsitiktinai susitikti. Bet negi demonei tas rūpi. Svarbiausia, kad jos mylimiausias žaislas grįžo į radarą ir dabar merginos vėl galės pasilinksminti kaip pridera. Kaip linksminosi anksčiau.-Aš labai tikiuosi, kad vardan senų laikų tu labai nesispardysi, jeigu pasiūlysiu išgerti...hm... kavos?-labai draugišku tonu pasiteiravo, leisdama savo veidui aiškiai iš raganos šaipytis. Neapsisprendė ar norėjo merginą atjungti ir išsitempti kur užsigeidusi ar buvo geriau paprasčiausiai šiai porą kartų stipriai vožtelėti, kad ji paklusniai sektų kur D'Alvorado norėjo ją nusivesti.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Knygų skyrius
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: