Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Deliuxe kambarys

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-18, 20:16

First topic message reminder :

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 16:52

Jaeger žvelgė į moterį, negalėdamas normaliai įsisavinti to, ką ji jam pasakė. Tie žodžiai vyro galvoje skambėjo absurdiškai, tarsi pati didžiausia nesąmonė. Claudius papurtė galvą, tvirtai sukando dantis ir sutrikęs paskėsčiojo rankomis.
- Šįkart aš tavęs neužsipuoliau ir pati šitą žinai, - šaltai atsakė, nė nesuvokdamas, kokiu plonu ledu eina. Vyras sukryžiavo rankas ant krūtinės ir prisimerkė. - Bet juk nueiti lengviausiu keliu daug paprasčiau, ar ne? - įžūliai, kone šaipydamasis tarė ir atsiduso. - Jeigu nori viską užbaigti dėl tokios absurdiškos priežasties... - Claudius nusisuko, vėl imdamas vaikštinėti po visą kambarį, - tai gal taip ir geriau, - galiausiai išspaudė ir gūžtelėjo pečiais. Atrodė, kad jam visai nesvarbu, tačiau jis dar deramai visko nesuvokė. Neįsileido informacijos į savo mintis ir elgėsi šitaip neatsakingai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 16:58

Reina žinojo, kad jos sprendimas priklausys nuo to, ką Klaudijus pasakys toliau. Ir jis, vaikščiodamas tuo plonu ledu, labai greit įlūžo. Liūdnai šyptelėjusi, pati sau pripažindama, kad to, deja, ir tikėjosi, Reina linktelėjo. Jeigu Klaudijus nesugebėjo sau pripažinti kaltės net tada, kai susidūrė akis į akį su savo moters praradimu, tai akivaizdu, kad jam nėra labai svarbu kaip viskas baigsis, o liūdna santykių baigtis nepriverčia pakeisti požiūrio. Priėjusi prie spintos, Reina iš jos ištraukė supakuotą dėžutę ir kilstelėjo ją, lėtai, tarsi ginklą policininkui paliepus, padėdama ant lovos.
 - Ketinau tau tai paduoti paskutinę konferencijos dieną, kai turėjai sakyti savo kalbą, tačiau manęs tuo metu jau nebebus. - liūdnai šyptelėjusi, moteris nužvelgė dėžutę. Joje esantis šilkinis kaklaraištis kainavo visą mėnesio atlyginimą, tačiau Reina nesigailėjo. Nurijusi burnoje susikaupusius skysčius, moteris nežymiai šyptelėjo. - Net neabejoju, kad tavo paskaita bus puiki. Būtinai kada nors pasižiūrėsiu įrašą.
Nuleidusi akis, Reina įsispyrė į batelius ir iš spintos išrideno savo lagaminą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 17:19

Liūdna moters šypsena šiek tiek suvirpino paširdžius, bet Claudius neleido sau atsileisti. Išsilaikė tvirtas ir šaltas iki pat galo, net ir gavęs dovaną. Vyras kiek atsainokai pažiūrėjo į dėžutę ir linktelėjo. Buvo skaudu, be galo, bet Jaeger nenorėjo pasirodyti pernelyg desperatiškas. Netgi įtikino save, kad galbūt jiems tikrai reikia šiek tiek erdvės.
- Ačiū, Reina. Saugaus skrydžio namo, - sausai tarstelėjo, merginai jau einant pro duris. Jai dingus, Claudius apsisuko ir nuėjo prie rašomojo stalo. Reikėjo pravalyti mintis.
-
Savaitė praėjo labai greitai. Darbais užspaustas Jaeger neturėjo kada per daug mąstyti. Pagaliau atėjo laikas skristi namo ir vyras atsakingai krovėsi į lagaminą daiktus. Dar keliskart patikrino, ar nieko nepalieka, ir atidavęs kambario raktus registratūroje, su taksi išvažiavo į oro uostą.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Deliuxe kambarys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: