Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Deliuxe kambarys

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-18, 20:16

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 21:56

Grįžusi į kambarį, Reina pasirąžė ir atsiduso. Jautėsi visiškai išsekusi. Nusirengusi suknelę, pasikabino ją į spintą ir nusispyrė aukštakulnius, kurie tiesiog žudė po skrydžio šiek tiek patinusias ir skausmingas kojas. Nusitempusi juodas pėdkelnes, numetė jas ant kėdės ir nuėjusi į vonios kambarį nusivalė makiažą, nusiprausė veidą, išsivalė dantis ir atliko visas kitas savo vakarines procedūras su kremukais ir visokiais kitokiais pasitepliojimais. Galiausiai nusirengė ir apatinius ir įslinko į lovą, kuri dabar taip viliojo, kad apie nieką kitą Reina ir negalėjo galvoti. Padėjusi galvą ant pagalvės kiek užtruko kol įsipatogino, bet po keliolikos minučių jau miegojo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 22:19

Kambario durys, pranešdamos apie Claudius grįžimą, atsivėrė gerokai po vidurnakčio. Vyras stengėsi įslinkti vidun tyliai, bet sekėsi sunkiai - jis šiek tiek svirduliavo, akivaizdžiai padauginęs brendžio, balažin iš ko krizeno ir šiaip baladojosi į sienas bei durų staktas. Šiaip ne taip nusispyrė lakinius batus, išsivilko iš švarko. Su marškinių sagomis bei kaklaraiščiu žaidė kiek ilgiau, bet galiausiai ir šiuos numetė ant kėdės. Tada nusitraukė kelnes, paskutinę akimirką prisiminė dar ir kojines nusimauti bei pagaliau patraukė į lovą. Nors manė, kad po patalais lenda tyliai ir švelniai ir Reina nieko nepajaus, iš tikrųjų jis įsivertė, sudrebindamas visą lovą. Galiausiai susirangęs po antklode, Claudius nuslopino dar vieną lauk lendantį kikenimą bei užmerkė akis. Tik bėda ta, kad miego jau kuris laikas nebenorėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 22:22

Kai lova sudrebėjo, Reina krūptelėjo. Ir jūs krūpčiotumėt, jeigu kažkas verstųsi į lovą šitokiu garsu ir šitokiu trenksmu. Atsisėdusi lovoje, ne iš karto suprasdama kas įvyko, moteris pasitrynė akis ir kiek prisimerkusi pažvelgė į šalimais įsitaisiusį Klaudijų. Jautė nuo jo sklindantį brendžio ir moteriškų kvepalų kvapą, girdėjo kaip jis kikeno ir kaip tą kikenimą bandė užgniaužti. Kas ta moteris, kad jos vyrą privertė kikenti kaip mažą vaiką? Susiraukusi moteris atsirėmė į lovos atlošą ir kilstelėjo antakį.
 - Tai gal papasakosi kas sieja tave ir Klarą?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 22:30

Senokai vyrui nebuvo taip smagu su kažkokiu kitu žmogumi be Reinos. Juk paprastai su niekuo kitu Claudius savo laiko neleisdavo, tad tai šiek tiek paaiškina, kodėl šis taip keistai elgėsi. Pasimuistęs pataluose, jis iki nosies užsitraukė antklodę ir atsiduso. Manė, kad tikrai tikrai tamsiaplaukės nepažadins, bet teisybė buvo kitokia. Išgirdęs merginos balsą, Claudius nustebęs kilstelėjo antakius ir pabandė ją normaliai įžiūrėti prietemoje.
- Mus su Klara? - smagiai perklausė ir nusišypsojo. - Mudu seni draugai... nuo uuuuniversiteto,- kažkaip keistai nutęsdamas paaiškino ir susirado po antklode Reinos ranką. - Kodėl nemiegi? - pasiteiravo, tikrai neslėpdamas susidomėjimo. Juk taip tyliai įslinko į lovą.. tikrai negalėjo prižadinti merginos. Bent jau pats buvo taip įsitikinęs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 22:34

Visas šitas paslaptingumas, nutęsimai ir pagalvojimai prieš atsakant Reinai ėmė labai nepatikti. Ji enbuvo iš tų, kurios puola daužyti indus vos įtaria vyrą, kad jis buvo neištikimas, tačiau neabejotinai buvo nelabai kantri. Ir jos kantrybė seko, ypač kai Klara buvo tokia graži. Tvirtai suspaudusi lūpas Reina papurtė galvą.
 - Jūsų susižvalgymai, pakikenimai, be to, dar ir grįžai toks laimingas, kokio turbūt niekada tavęs nemačiau. Kas ji, Klaudijau? Negi negali man pasakyti? - susiraukė ir atsigulė, pasisukdama į vyrą visu kūnu. Akys ėmė apsiprasti su tamsa, todėl vyro veidą matė puikiai. Ir matė, kad jis buvo labai stipriai išgėręs.
 - Aš nemiegu, nes į lovą įdribai kaip dramblys.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 22:44

Claudius atidžiai žvelgė į merginą, ar tiksliau į tą vietą, kur ji turėjo būti. Tikėjosi, jog švelnus rankos spustelėjimas nustums šitą pokalbį šalin. Vyras nenorėjo aptarinėti savo santykių su Klara su Reina ir ypač išgėręs. Galėjo leptelėti ne tą, ką reikia, tamsiaplaukę suerzinti ir išprovokuoti niekam nereikalingą konfliktą. Tiesa, pusgirčiam buvo sunku sudėlioti tinkamus atsakymus, bet Jaeger stengėsi.
- Draugė. Klara yra draugė, mieloji, - jis gūžtelėjo pečiais. - Daug draugų aš neturiu ir nemačiau jos kelis metus. Rytoj visi kartu pietausime. Elkis su ja draugiškai, - kapotai išdėstė ir šyptelėjo. Liežuvis pynėsi, galva irgi veikė ne visu pajėgumu, todėl Claudius šiek tiek pasimuistė, ruošdamasis miegoti. Nėra čia ko naktimis diskutuoti tokių dalykų. - Kaip dramblys? Nusišneki... aš taip tyliai įslinkau, - susiraukė, akivaizdžiai nelabai patenkintas tokiu Reinos palyginimu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 22:48

Kuo toliau, tuo labiau Reina erzinosi. Žinoma, prisidėjo ir tai, kad buvo siaubingai pavargusi, tačiau Klaudijaus paslaptingumas tiesiog žudė. Susiraukusi, negalėdama patikėti, kad jis vis dar nesugebėjo jai pasakyti kas čia per situacija, moteris papurtė galvą. Po šitiek laiko tikrai neketino tiesiog pasiduoti, tik ne dabar.
 - Elgtis su ja maloniai? Tarsi aš šiaip su žmonėmis elgiuosi nemaloniai? - susiraukė. Toks pasakymas pasirodė dar įtartinesnis nei visi prieš tai, todėl Reinos šnabždesys virto šiek tiek nežymiai pakeltu balsu. - Klaudijau, aš per daug pavargus, kad tave kamantinėčiau, juokaučiau ir vaikščiočiau ratais ir kvadratais. Tiesiog pasakyk kas ji tokia ir einam po velnių miegoti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 22:56

Claudius buvo beprotiškai gerai nusiteikęs, bet merginos klausimai jau ėmė erzinti. Ar girtas, ar blaivas vyras nekentė būti kamantinėjamas, todėl šįkart net neketino daryti išimčių. Jis tyliai atsiduso, suraukė antakius bei persivertė ant šono, visu kūnu pasisukdamas Reinos pusėn.
- Sakiau anksčiau, sakau ir vėl: Klara yra drau-gė, - aiškiai pabrėžė abu žodžio skiemenis ir sunkiai nuryjo seiles. - Nežinau, kokio atsakymo iš manęs lauki, Reina, nes apart draugiškų santykių mudviejų niekas nesieja, - jau šiek tiek išvargintas viso šio pokalbio tarstelėjo ir susisuko į antklodę. - Ar jau galiu miegoti? - nepatenkintas sumurmėjo, pajusdamas, kaip gera nuotaika subliūkšta tarsi balionas. Reikšmingą žvilgsnį mestelėjęs Reinos pusėn, vyras dar išrietė antakį. Visas šitas pokalbis jam atrodė absurdiškai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 22:59

Jausdama, kad šis pokalbis absoliučiai niekur neveda, moteris linktelėjo. Nieko nebesakė, taip Klaudijus turėjo suprasti, kad gali eiti miegoti. Išlipusi iš lovos, Reina įsispyrė į viešbučio suteikiamas vienkartines tapkes su logotipu, apsivilko kailinius ant nuogo kūno ir nuo spintelės pasigriebė cigarečių pakelį ir žiebtuvėlį. Iš mini baro išsitraukusi nedidelį buteliuką romo, išėjo į balkoną ir užvėrė paskui save duris. Pajutusi šaltą vėją, kuris nemaloniai kuteno nuogas kojas, Reina parietė jas po savimi atsisėsdama ant krėslo. Prisidegusi cigaretę, išpūtė dūmus ir vienu mauku ištuštino romo buteliuką. Tai turėjo padėti negalvoti, tačiau Reina tiesiog nujautė, kad kažkas buvo nutylėta.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 23:08

Naktį Claudius miegojo prastai. Vis neramiai vartėsi lovoje, nuolat prabudinėjo. Nusprendė, kad viskas dėl to, jog miega svetimoje vietoje, nors pati priežastis slypėjo naktiniame pokalbyje su Reina. Vyras nenorėjo sukelti jokių įtarimų, tad šiek tiek jaudinosi, kad mergina galėjo supykti.
Ryte atsibudęs, jis pasirąžė ir pakėlė sunkią galvą nuo pagalvės. Tamsiaplaukės šalia savęs jau neberado, tad suskubo judintis ir pats. Nusiprausęs po dušu, Claudius apsirengė vieną iš merginos įdėtų kostiumų bei išėjo į balkoną. Prisidegė cigaretę, žvelgdamas į miestą, besidriekiantį apačioje. Viešbutis stovėjo pačioje Berlyno širdyje, todėl reginys iš viešbučio balkono - įspūdingas. Baigęs rūkyti, Claudius patraukė prie rašomajo stalo ir, įsijungęs kompiuterį, perskaitė keletą dokumentų. Taip visas rytas ramiai ir prabėgo. Nepastebimai atėjo pietų metas.
- Reina, Klara sakė, jog restorane bus pirmą, - garsiai prabilo, nes šalia merginos nebuvo ir norėjo, kad ji girdėtų. - Turime pusvalandį, - dar pridūrė ir užvertė kompiuterį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 23:13

Reina akivaizdžiai Klaudijaus vengė. Kai jis pabudo, ji jau buvo išėjusi, o grįžo tik kur kas vėliau. Nesiaiškino kur buvo, tiesiog nuėjo tiesiai prie spintos ir persirengė. Išgirdusi, kad už mažiau nei pusvalandžio jiems teks būti restorane, Reina kreivai šyptelėjo.
 - Na, gi nenorime priversti ją laukti, tiesa? - vyptelėjo, nors Klaudijus to ir negalėjo matyti. Pavarčiusi akis, Reina iš spintos ištraukė pritrenkiamą baltą aptemptą suknelę. Žinodama, kad su ja atrodo nuostabiai, o ir krūtinę ji išryškina taip, kad Klaudijus negali nuleisti akių, Reina būtent ją ir apsivilko. Apsiavusi juodus aukštakulnius, atnaujino makiažą, šiek tiek susigarbanojo plaukus ir mostelėjo ranka. - Aš pasiruošusi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 23:19

Merginos elgesys jį trikdė, bet Claudius to pernelyg nesureikšmino. Manė, jog tik įsivaizduoja ir be reikalo sukeltų šurmulį, jei šitą temą pakutentų. Todėl nieko nesakęs vyras palaukė kol Reina susiruoš ir tada iš savo vietos pakilo pats. Nužvelgęs tamsiaplaukę šyptelėjo ir mirktelėjo akimi.
- Atrodai nuostabiai, - pabrėžė ir ištiesė Reinai ranką. Restoranas buvo visai netoli viešbučio, todėl jiems nereiks net pasigauti taksi. Ir Claudius norėjo, kad jiedu ten nueitų kartu, merginai įsikibus į parankę, kaip tikra pora. Tarsi to nemalonaus pokalbio vakare nė būti nebuvę. Todėl, kai jiedu išėjo iš kambario, Jaeger šiltai nusišypsojo merginai, apkabinęs ją per liemenį, išsivedė iš viešbučio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 15:45

Vyrui šitaip įžūliai pareplikavus po to, kai penkiolika minučių jie ėjo šalimais tylomis, Reinos kraujas užvirė. Nedaug reikėjo, kad ji susierzintų ar prarastų kantrybę, tačiau palyginus su senesniais kivirčais, šiandien ji atsilaikė tiesiog didvyriškai. Negalėdama patikėti, kad Klaudijus ir toliau ją provokuoja, moteris nejučiomis sugniaužė kumščius ir pasisuko į Jaeger.
 - Jeigu nepastebėjai, per paskutines penkiolika minučių nesakiau absoliučiai nieko, nes jeigu leidžiu sau pasakyti, kad didysis nuostabusis Klaudijus Jaeger kažką daro ne taip, esu išvadinama paranojike, iš manęs pasišaipoma ir liepiama visko nesureikšminti ir neprisigalvoti to, ko nėra. - vyptelėjo. - Žinai, Klaudijau, apie mane gali sakyti daug ką, bet aš bent jau turiu padorumo prie tavo akių skambiai nesijuokti prieš kitą vyrą, neliesti jo rankos, jo neglostyti ir nesakyti tokių dalykų kaip "Nu tu atrodai visai kaip prieš dvidešimt metų". - nusivaipė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 15:54

Vyras atrakino kambario duris ir akivaizdžiai įsiutęs įvirto vidun. Minutę ar dvi nesakė nieko, tvarkingai nusivilko paltą, pasikabino jį, nusiavė batus. Tuomet pasisuko į merginą ir sukryžiavo rankas ant krūtinės.
- Kas jau kas, bet tu, Reina, neturėtum man prikaišioti padorumo, - negalvodamas leptelėjo ir papurtė galvą. - Klara buvo vienintelė moteris, be tavęs, su kuria aš bendravau per pastaruosius... tris mėnesius? Taip, galbūt anksčiau mes kartu miegodavom, tačiau tai buvo prieš dvidešimt metų, - Jaeger balsas nepaliaujamai kilo. Jis nebesivaldė. Nebesugebėjo. - Aš jos neparsivedžiau į namus ir neišdulkinau, todėl nematau priežasties kelti šito skandalo, - kone suurzgė ir, atsukęs Reinai nugarą, sunkiais žingsniais nukeliavo prie lango. Rankomis pasirėmė į palangę bei žvelgė į apačioje besidriekiantį miestą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 15:58

Įėjusi į kambarį, koridoriuje taip pat tylėdama, nes visiškai nenorėjo rėkauti ten, kur kiti gali išgirsti, Reina uždarė paskui save duris. Nusirengusi kailinius, nusiėmusi pirštines ir šaliką, viską sukabino į spintą ir nusispyrė juodus aukštakulnius, pasisukdama į Klaudijų. Ketino kažką jam atsakyti, tačiau jo komentaras, primenantis tai, kas nutiko dar visai neseniai, Reiną tiesiog pribloškė. Papurčiusi galvą, tarsi negalėtų patikėti tuo, ką girdi, moteris persibraukė ranka per plaukus.
 - Tai, ką tu dabar darai - žemas lygis, Klaudijau. - kiek prikimusi ištarė. Gerklėje susidarė gumulas, o rankos susigniaužė į kumščius. - Priminti tai, ką padariau kai mes net nebuvome kartu? Ką padariau kai buvau laisva moteris? Viską pateikti taip, tarsi draugaudama su tavimi tavo lovoje išdulkinau geriausią draugą - paprasčiausiai žema.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 16:15

Claudius užsivedė. Taip smarkiai, kad nė nemąstė, jog gali merginą skaudinti. Jis siuto, pats tiksliai negalėdamas įvardinti dėl ko, tačiau tas įtūžis užtemdė protą bei akis. Jaeger į tamsiaplaukę nė neatsisuko, toliau tuščiai žvelgė pro langą. Dantimis negriežė, bet trūko nedaug.
- O tu pyksti dėl to, kas nutiko, kai tavęs dar net nepažinojau, - šaltai atsakė ir papurtė galvą. - Vakar vakare aiškiai pasakiau, jog mudu su Klara - seni draugai, tačiau tu vis tiek ieškai prie ko prikibti, - galiausiai šiek tiek pasuko veidą merginos pusėn ir nutvilkė ją žvilgsniu. - Būtent todėl tau visko nepasakiau iškart, nes žinojau, jog įsižeisi. Nepririšk manęs prie savęs, - griežtai šnekėjo. - Tai, kad dulkinau Klarą, kai buvau studentas, nereiškia, kad dulkinu ją ir dabar, - atsainiai, nemaloniai pasakė ir nužingsniavo į kitą kambario galą. Kai nervindavosi, visad imdavo vaikščioti iš kampo į kampą. - Dabar žinai viską. Patenkinta? - tarsi šaipydamasis paklausė ir išrietė antakį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 16:20

Reina jautėsi įskaudinta. Taip, vakar kamantinėjo šiek tiek daugiau nei turėjo, o šiandien pamynė Klaudijaus orumą pasiūlydama jam ir Klarai praleisti dieną kartu, tačiau kaip dėl visko, ką padarė Klaudijus? Vakar jis ją paliko vieną ir nuėjo gerti su Reinai nepažįstama moterimi, šiandien per pietus visiškai savo moterį ignoravo, flirtuodamas ir juokaudamas su kita. O vėliau dar ir iškasė senas nuoskaudas, vėl iškeldamas jas į dienos šviesą. O dabar paaiškėjo, kad ji prie savęs Klaudijų prisirišo? Moteriai visko buvo per daug. Ji jautėsi įskaudinta, gerklėje gumulas tik didėjo.
 - Aš bandau tave prie savęs prisirišti? Ir tai sako žmogus, kuris jau daugiau nei metus pats nesugeba net sumuštinio susitepti ir savo asistentę apgyvendina savo namuose, kur ji būtų visą parą pasiekiama? Taip, veikiausiai aš esu šioje poroje ta, kuri mėgsta ką nors pririšti. - vyptelėjo. Neberėkė, nebeskėsčiojo rankomis, jos žvilgsnis ėmė atrodyti apatiškas.
 - Klaudijau, aš nemanau, kad visa tai gali tęstis. - galiausiai ištarė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 16:31

Claudius visąlaik perdėdavo. Visąlaik išpūsdavo burbulą, jame pats save įkalindavo ir tuoj pat viską susukdavo taip, kad neatrodytų kaltas. Todėl dabar šis nė neatsižvelgė į tai, jog įskaudino Reiną. Galbūt susivoks, kai pyktis šiek tiek atslūgs, bet dabar tai jam buvo nė motais. Tamsiaplaukės žodžiai Jaeger žeidė ir šis nė neketino to nuslėpti. Smarkiai suraukęs antakius, Claudius pasirėmė į minkštais tapetais išmuštą sieną bei giliai įkvėpė.
- Nuostabu, Reina, dabar prikišk dar ir darbą, - suurzgė, nusukdamas žvilgsnį į šalį. Jau žiojosi kažką dar sakyti, tačiau jį sustabdė merginos žodžiai. Šiek tiek sutrikęs Claudius pažvelgė į ją ir išrietė antakį. - Kas nebegali tęstis? - suglumęs paklausė ir žengtelėjo arčiau jos. Prie merginos nesilietė, net netiesė rankos jos pusėn, tačiau degantį žvilgsnį įsmeigė į Reinos akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-07, 16:36

Reina jautėsi pasimetusi. Ji ėmė įsimylėti šį žmogų, jai jis buvo tapęs velniškai svarbiu. Galbūt net svarbiausiu jos gyvenime. Reinai patiko su juo užmigti ir patiko šalia jo prabusti. Patiko apkabinus jį pajausti, kaip jos glėbyje jis atsipalaiduoja. Patiko tai, kaip jis rūpindavosi, kad ji nepervargtų, kaip norėjo jai parodyti pasaulį, kurio dalimi pats buvo. Tačiau tuo pačiu jis buvo taip įpratęs būti vienas, kad kartais pamiršdavo ką reiškia bendrauti su kitu žmogumi. Ką reiškia jį įskaudinti ir ką reiškia atsiprašyti, mokėti pripažinti savo kaltę.
Papurčiusi galvą, Reina galiausiai pravėrė lūpas.
 - Tu. Aš. Mes. - mostelėjo ranka. - Mes kartu taip trumpai, tačiau tiek daug mūsų pykčių įsisiūbuoja dėl to, kad vos man pasakius, kad kažką padarei ne taip, tu užsipuoli mane. Aš nežinau ar galiu būti su žmogumi, kuris nemato toliau savo paties nosies, kuris nemoka pripažinti, kad klydo, o tada atsiprašyti. - nuleidusi akis moteris nejučiomis pati save apglėbė rankomis, kad taip pasijaustų bent šiek tiek saugesnė.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Deliuxe kambarys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: