Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Kelias

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-09, 21:41

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-09, 21:49

Saulė jau kuris laikas buvo pasislėpusi ir dangų nušvietęs mėnulis rodė Aurorai kelią Sietlo link. Pora dienų mergina buvo išvykusi, kad sutvarkytų kelis itin svarbius ir laiko atžvilgiu jautrius reikalus, tad dabar džiaugėsi galėdama grįžti į jaukius namus ir susisukti paklotuose su knyga rankose. Vinguriuojant apsnigtais keliais, mergina stengėsi nenuslysti į prarają, kai pajuto automobilį keistai šoktelint ir imant mėtytis. Nuspaudusi stabdžio pedalą Crimson šiaip ne taip suvaldė transporto priemonę, sustodama kelio pakraštyje. Tvirtai laikydama vairą kelis kartus giliai įkvėpė oro, stebėdama medžius priešais ir galiausiai nusiraminusi po ištikto šoko, atidarė dureles. Išlipusi iš automobilio ir įsijungusi telefono blykstę mergina pamatė tai, ko naktį pamatyti tokiam užkampyje tikrai nesinorėtų - nuleistą padangą. Suvokdama, kad užvažiavo ant kažkokio aštraus akmens ji gana stipriai spyrė į nuleistą ratą ir ėmė skrolinti per kontaktus, vildamasi, kad paskambinusi broliui sulauks jo vietoje greičiau, nei ją užklups koks vilkas ar grizlis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-09, 22:05

Sammael jau kuris laikas galvojo,kaip užkalbinti merginą,ją stebėjo ir sekė savo pakalikų dėka. Vaikinas galiausiai nusprendė jog laikas imtis veiksmo,ne tik stebėti,todėl pasamdęs vieną iš savo šunyčių suorganizavo misija"pradurk padangą".Todėl pirmai progai pasitaikius demonas pasidarbavo su padanga ir buvo laiko klausimas,kada ji sprogs. Ilgai laukti neketino,tad demonas vietoj geros vakarienės spėjo išgerti skarbonkę colos ir nuvažiuoti,nei daug nei mažai apie 40km.
Nox buvo,gudrus ir suktus jis specialiai prilėtino mašiną,akd neatrodytų,jog visą laiką ją sekė. Galiausiai priartėjęs sustojo,-Labas vakaras matau ištiko bėda,gal galėčiau pagelbėti?-paklausė išlipdamas iš mašinos,bei nužvelgdamas merginą kuri atrodė dieviškai graži. Sam suprato,jog turi gerą skonį visame kame,ir mintyse užsidėjo riebų pliusą. Baltas paltukas,juoda suknelė,atrodė kaitinančiai, "tikra pragaro princesė ir tobula žmona,deranti prie jo"-svarstė vaikinas nužiūrėdamas merginą
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-09, 22:24

Trečia kartą bandydama skambinti Maxui ir vis nesulaukdama atsakymo, Aurora suvokė, kad jaunėlis veikiausiai kokiame klube stengiasi nukabinti sporto salėje didžiąją laiko dalį praleidžianti gražuoliuką, dievinantį savo kūno demonstravimą prieš kameras. Įsijungusi dar vieną adresatą - tėvą, mergina kelias sekundes svarstė ar verta jam skambinti ir paprašyti pagalbos, tačiau tiesiog papurtė galvą ir įsidėjo aparatą į palto kišenę - verčiau jau pati pasiraitojusi rankoves pasikeis tą prakeiktą padangą. Laimei, per savo gyvenimą prisirinkusi užtektinai karmos taškų, Calli išvydo žibintų šviesas. Prabangiam sportiniam automobiliui sustojus šalia ir iš jo išlipus aukštam, kostiumuotam ir aiškiai savo išvaizdai daug dėmesio skiriančiam vyrui, mergina suabejojo ar verta juo pasitikėti, ar verčiau pasakyti, kad ir pati gali susitvarkyti, tačiau priminusi sau, kad jau keturis amžius vaikšto žeme kilstelėjo lūpų kampučius į viršų.
-Panašu, kad užvažiavau ant aštresnio akmens, nei mašinos padanga galėjo atlaikyti.-trūktelėjo petukais kuomet švelniu balsu ištarti žodžiai paliko putlias lūpas.- Ar mokate pakeisti padangą?-pasiteiravo kilstelėjusi antakį, mat vyras atrodė kaip toks, kuris dažniausiai važinėja su asmeniniu vairuotoju ir palieka pastarajam visą atsakomybę dėl transporto priemonės.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-09, 22:38

Merginai nužvelgus jį įtariai vaikinas ėmė svarstyti ,kad gal geriau būtų pasirinkęs džinsus,nei kostiumą,bet ne reikėjo atskaityti moralą porai bukagalvių,plius laukė susipažinimas su būsima žmona,tad pasirinko kostiumą ir tamsiai mėlynus marškinius,vizgi nenorėjo atrodyti visiškai juodas,be to pasižadėo,pats sau bent iki vestuvių nevilkėti visiškai juodai,o pažadų sau visada laikydavosi.
Išklausęs merginos bėdos pasišvietė į padangą,- Aha nedorėlis rimtai sugadino padangą negerai,jei nebūtumėte tokia gera vairuotoja galėjo baigtis ir liūdnai,-paskė nužvelgdamas padarinius,o mintyse į darbotvarkę pasižymėjo,kad reikės įkrėsti savo šunyčiui smegenų,juk sakė prakiurdyti,o ne nudėti.Jei mergina bent kiek praščiau būtų vairavusi,tikrai nebūtų suvaldžiusi automobilio.
-Jokių problemų pakeisu tačiau gausite,man pašviesti vizgi ne diena,-pasakė nusivilkdamas švarką,- atsarginę padangą turite?-pasidomėjo vaikinas ruošdamasis darbui
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-09, 23:06

Kostiumas ir pasitempusi laikysena jos visiškai neglumino, mat tokie vyrai merginą traukė, tačiau faktas, jog jis pasirodė tarytum iš nieko, kėlė abejones, kurios su kiekviena minute blėso. Nors jis turėjo kažką nežmogiško, Aurora stengėsi žvelgti į tamsiaplaukį, kaip į bet kurį kitą vyrą, tikėdamasi, kad jis tik tai - eilinis vyrukas, sustojęs padėti gražuolei. Sulaukusi pagyrimo dėl savo vairavimo rudaplaukė dar kartą kilstelėjo lūpų kampučius į viršų, parodydama palankumą.
-Augau automobilių apsuptyje.-nors jeigu tiksliau, tai stebėjo kaip keičiasi mašinos, kaip primityvios transporto priemonės virsta vis modernesnėmis ir žinoma jas išbandydavo, vos tik gaudavo progą prisiliesti. Kadaise tai padaryti buvo sunku, mat moterimis niekas nepasitikėjo, tačiau dvidešimt pirmame amžiuje ji galėjo mėgautis tuo be jokių suvaržymų.- Atsarginis ratas bagažinėje.-pasakė jau pati judėdama link automobilio galo ir nuspaudusi mygtuką kilstelėjo dangtį. Viduje viskas atrodė perdėtai tvarkinga, priešingai, nei pas kitas moteriškosios lyties atstoves, o ratas laikėsi pritvirtintas viršuje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-09, 23:22

Išklausęs jog mergina augo automobilių apsuptyje susimąstė. Juk ir pats kadaise buvo buvo angelas,gražus tamsių juodų garbanų sniego baltumo sparnais. Jis mėgo žemę ir jos teikiamus dalykus,tad net nublokštas į žemę ir nukirstais sparnais,kūrių taip ilgėdavosi. tas skrydžio teikiamas malonumas varė jį iš proto. Todėl kai niekas nematydavo,jis atverdavo skrynią ir paliesdavo švelnius it šilkas savo sparnus.Apie kuriuos žinojo tik jis.Tačiau kartais svarstė jog šią paslaptį atskleis ir savo žmonai.
Būdamas pragere jis stebėjo žemę,kaip viskas keitėsi ir pats joje lankėsi ir išbandydavo viską,nuo žirgų ir buvimo riteriu,iki naujausių mašinų atėjus naujiems laikams.
-Nuostabu aš taip pat mėgstu mašinas,-pasakė dirstelėdamas į saviškę ir džiaugdamasis,jog pats ją tvarko reikalui esant,mat jo bukagalviai tik sulaužytų ar subraižytų šią mažulę,kurią jis taip dievino.
Priėjęs prie mašinos, jis išsiėmė atsarginį ratą,tuomet priėjęs prie saviškės atsidarė bagažinę pasiėmė keltuvą pirštines ir raktų rinkinį.pakėlęs,keltuvu mašiną atsuko ratą ir parideno jį į šoną.
-Nežinau,kas keitė tavo padangas,bet jis buvo visiškas bukagalvis,-jos niekam tikusios,konstatavo faktą.matydamas ,kaip nusidėvėję padangų grioveliai.

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-09, 23:39

Palyginus judviejų mašinas buvo aišku, kad jie turi šiokių tokių panašumų, mat jos abi buvo kone antikvariatinės - seno modelio chevrolet converter ir nemirtinga klasika - impala. Kol vyrukas traukė padangą, Aurora įdėmiai nužvelgė converte, tarytum vertindama kiek ji, tokios nepriekaištingos būklės, galėtų kainuoti šiais laikais. Faktas, kad tikrai nemažai ir tai tik patvirtino, jog vyrukas stambus verslininkas, galintis neskaičiuoti pinigų ir elgtis kaip jam patinka. Keista, kaip kokie blondinė, su perdėtai atvira iškirpte, nesėdėjo keleivio vietoje ir nepudravo savo riestos nosytės.
-1962 Chevrolet Corvette C1... Puikus pasirinkimas.-atitraukusi akis nuo automobilio pažvelgė į vyruką. Kaip jam nešalta? Lauke temperatūra buvo minusinė, o jis tarytum niekur nieko nusivilkęs švarką darbavosi tik su šilkiniais marškiniais. Vien nuo minties pajutusi per kūną prabėgusi šaltuką Aurora suėmė palto kraštus ir apvijo liemenį rankomis, taip paslėpdama aptemptą juodą suknutę. Prakalbus apie padangas mergina sukikeno.- Ačiū. Aš jas pati keičiau.-gana rimtai pasakė, nors žinoma juokavo. Ji nusimanė apie automobilių markes, metus, jų kokybę ir galimybes, tačiau niekada nekišo nagučių po kapotu ar prie ratų, mat tai už ją padarydavo profesionalai, kuriais mergina pasitikėjo, nors akivaizdu, kad nevertėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-09, 23:53

Merginai pakomentavus jo mašiną nusišypsojo,o mintyse glostė savo ego,kad neprašovė su žmona,graži protinga,seksuali,ko benorėti.
-Jūs visiškai teisi mėgstu senas mašinas,nors nemeluosiu turiu ir šiuolaikinę,-prasitarė jai,tik nepasakė modelio,lai tai lieka paslaptis.
lauke buvo vėsu,tačiau vaikinas judėjo,tad šiluma palaikė jo kūną,tačiau,kad nesusimautų tarė,- Žinote čia vėsoka,todėl kviečiu jus kai baigsiu ,kur nors sušilti ir išgerti kavos ar arbatos,-pasiūlė primontuodamas padangą,o išgirdęs,kad ji keitė padangas,mintyse riebiai nusikeikė.Jei prieš minutę būtų ją prileidęs prie savo mašinos dabar jau abejojo
-Labai atsiprašau,kad išvadinau tave bukagalve,bet tos padangos tinkamos,tik garažo dekorui.Reikia js pakeisti,jei norit galėsiu tuo užsiimti rytoj,gaila būtų,jei per tą,kas įkišo jums niekam tikusias padangas su nudilusiais protektoriais,žūtų tokia gražuolė,kaip jūs,-pasakė pagaliau baigęs krapštytis bei apsivilko švarką ir paltą,kūrį laikė mašinoje.
-na štai baigta,- pasakė rinkdamasis įrankius ir kišdamas seną padangą į bagažinę
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 00:32

Vyruko žodžiai tik dar kartą patvirtino faktą, kad jis neskaičiuoja pinigų ir mėgaujasi gyvenimu, kuris sprendžiant iš to, kad nėra auksinio žiedelio ant piršto - viengungiškas. Nieko stebėtino, tokie kaip jis nelinkę įsipareigoti vienai moteriai ilgesniam laikui ir kurti šeimos su pulku iš proto vedančių vaikų. Toks gyvenimas Aurorai taip pat neatrodė itin patrauklus, tad ji per keturis šimtus metų nė nesistengė suteikti jokiam vyrui vilčių apie laimingą pabaigą.
-Dvi mašinos. Kaipgi kitaip.-caktelėjo liežuvio galiuku, nors vyrukas to ir neturėjo girdėti, mat juos skyrė kelių metrų atstumas, o garsas buvo itin tylus. Gavusi pasiūlymą su juo pratęsti vakarą nejaukiai pasimuistė. Jai patiko pasilinksminti su vyrukais, net jeigu tai vienkartinis dalykas, tačiau po ilgos kelionės žmogiškas kūnas reikalavo poilsio, o ne nuotykių. Kita vertus ji negalėjo pasakyti ne savo gelbėtojui.
-Žinau jaukią kavinukę Sietlo centre.-atsakė leisdama suprasti, kad sutinka su jo pasiūlymu. Visgi lauke tikrai buvo šalta, o pasėdėjimas kavinėje dar nieko nenužudė, net jeigu kažkoks tylus balselis merginos viduje kuždėjo vyruką esant tikrai bėdai.
-Nusiraminkite, aš net padangos nedrįsau keisti pati, tad tikrai nepraleidžiu prie jos daug laiko.-sukikeno nustebusi tokios vyro reakcijos.- Nesirūpinkite, tiesiog susirasiu kitą specialistą.-atsakė ne itin norėdama prasidėti su juo, mat nors daugelis merginų atiduotų viską, vien tam, jog kuo daugiau laiko praleistų su išvaizdžiu ir turtingu vyru, Aurorai tai neatrodė taip šaunu.- Ačiū.-mielai nusišypsojo žvelgdama vyrui į akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 00:44

Tas tiesa Sammael,niekada nebuvo vedęs,nors meluotų jei sakytų,kad niekada nebuvo susižavėjęs mergina. Buvo keletą kartų,bet deja nieko rimto,nesigavo. Džiulijata nusižudė,kurios dėka Šekspyras parašė pjesę,o kita buvo per daug mirtinga,tad vaikinas ją paleido. Tačiau dabar po tiek tūkstantmečių užsigeidė vesti,jo pakalikas Lucas buvo išvaizdus vyras,bent taip sakė jo demonės,todėl vaikinas nusprendė,kad ir jo vaikai turėtų būtų gražūs,ko pasekoje , Sam gaus gražią žmoną ir gražius vaikus,apie kuriuos beveik niekada nesusimąstydavo.
Vaikinas turėjo daugiau nei dvi,kiekvienai savaitės dienai po vieną,tad gavosi kažkur 7. tačiau tai nereiškė,jog jie nepaildys savo kolekcijos,nauju modeliu.
Merginai pasiūlius kavinukę miesto centre linktelėjo galvą,-Puiku man tinka.beje neprisistačiau Samueal Nox,arba tiesiog Semas ar Semis. Prisistatė vaikinas vos pakeisdamas savo vardą,bei panaudodamas jo trumpinius. Tiesa jei Semu dar galėjai išgirsti, Semiu beveik niekada,šią privilegiją turės tik Aurora,kiti gautų iš pirmo pasitaikiusio daikto po ranka per galvą.
Merginai jį nuraminus lengviau atsikvėpė,kad nesusimovė,- malonu girdėti,jei reikės pagalbos aš visada jūsų paslaugoms,-pasakė užtikrintai pasižadėjęs rūpintis savo žmona,o jos skriaudėjams iškaršti kailį,kad atsimins visą gyvenimą ir ne tik.
Merginai padėkojus šyptelėjo,-Nėra už ką tokiai gražuolei padėti buvo malonumas,-pasakė tiesą tamseplaukis
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 01:20

Susižavėjimas ir nuoširdi, nesumeluota meilė buvo du kardinaliai skirtingi dalykai ir nors Aurora buvo susižavėjusi ne vienu vyru istorijos tėkmėje, niekada nieko nemylėjo taip stipriai, kaip myli savo šeimą, kurios, nepaisant visų barnių, niekada negalėtų išsižadėti. Juk jeigu ne tėvai, ji jau seniai būtų trys metrai po žeme, supuvusi, suryta kirminų ir palikusi tik kaulų krūva. O vyrai... Visi žmonės jos gyvenime ankščiau ar vėliau miršta ir tai atlaikyti yra itin sunku, žinant kad tavo kūnas niekada nepasens, mirtis (kuri yra jos krikštatėvis) niekada nepasiųs į kitą pusę, kas jos atveju būtų pragaras, nors per gyvenimą buvo gana gera - kraujas yra kraujas, o jos venomis teka demoniškas pradas.
Vyrui prisistačius Calli nežymiai prisimerkė, mat vardas atrodė itin keistas ir negirdėtas, tačiau pastaruoju metu tai ją vis rečiau nustebindavo.- Malonu, Samuael, aš Aurora. Aurora Crimson.-taip pat prisistatė gana oficialiai, kaip kad tai padarė jis, nors ir neminėjo pravardžių, kurios jai niekada neprilipdavo. Galbūt dėl to, kad ji aiškiai parodydavo, kad tai jai nepatinka.
Ne gana paslaugus, bet ir saldžialiežuvis - tipinis vyras. Calli mėgo išskirtinumą, galią, o ne perdėtą mandagumą ar pasitikėjimą savimi, tačiau teko pripažinti, kad Samuael akyse žaidė velniukai, priverčiantys kūnu nubėgti šiurpuliukams.- Saldžialiežuvis.-kreivai šyptelėjusi atidarė automobilio dureles ir pajusdama iš vidaus sklindančią šilumą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 02:36

Vaikinas elgėsi gražiai,tą jis mokėjo daryti kai tik norėjo.Sam iki vestuvių planavi būti geru,norėjo apsukti merginai galvą,kad ji jį pamiltų kad bent pradžioja viskas būtų gerai.Po vestuvių jo elgesys būtų priklausęs nuo žmonos,kuri dabar kam patiko,labiau nei tikėjosi,-gerai rodyk kelią,o aš važiuosiuosiu paskui pasakė merginai.
-O blogai,kad saldžiiežuvis,-paklausė prieidamas prie savo mašinos ir ruošdamasis važiuoti paskui merginą
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 02:49

Eilinis gatvėje sutiktas vyrukas, kuris po kelių dienų dings iš galvos, tarytum jo ten nė nebūtų buvę - štai kas Aurorai buvo Samuael. Ji nė negalėjo įsivaizduoti, kad greitai tai pasikeis, tad nesuko sau galvos ir kalbėjo tai, ką galvojo, nelaikydama nieko uždaryto viduje.- Tai tiesiog daug ką apie tave pasako.-caktelėjo liežuviu ir įlipusi į mašiną uždarė dureles, palikdama jį visą kelią svarstyti, ką ji turėjo omenyje. Dar kelias akimirkas, jau užvedusi variklį palaukė, kol vyras įsės į automobilį ir įmetusi bėgį nuspaudė greičio pėdalą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 03:40

Įsėdęs į automobilį vaikinas užvedė variklį ir laukė kada mergina rodys kelią
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 01:15

Visą kelią , kol Carmen važiavo su savo vaikinu, jie riejosi it pasiutę. Neesmė, kad vyras buvo už vairo ir turėjo stebėti eismą. Merginai šiuo momentu buvo tai nė motais ir jie pykosi dėl susidėjusių problemų. Carmen dabar viskas buvo nesvarbu. Norėjo kuo labiau išrėkti savo visą nepasitenkinimą ir išsakyti savo jausmus ir mintis, nes visa ta našta slėgė merginą jau ilgą laiką. Po jos gero užrėkimo ir pareiškimo, kad ji nori skirtis, jos vaikinas nebekreipdasmas dėmesio į eismą, bandė atsegti Carmen diržą ir tiesiog pasiūlyti jai išlipti iš važiuojančio automobilio. Tačiau tam nespėjus įvykti, vaikinas nebesuvaldė mašinos ir automobilis nuvažiavo nuo kelio. Dideliu greičiu nuslydo nuo kelio ir nuskrido šlaito link, vartydamasis dar kokius 3 kartus. Prieš pirmąjį kritimą, Carmen priešakyje prabėgo visas jos gyvenimas. Kaip ir yra sakoma. Mašinai nusiridenus nuo šlaito, Carmen ausysė viskas spiegė. Ji nebegirdėjo ir beveik nieko nebematė. Aukštyn kojom sedėdama keleivio vietoje, Carmen kūnas buvo visas kraujuotas, nuo žaizdų. Kraujas nepaliaudamai bėgo ,o Elise net nesuvokė, kas vyksta. Buvo susitrenkusi gerokai galvą, todėl reikėjo gerų dešimt minučių ,kad atsipeikėtų. Lėtai pasimarksčiusi akis, pradėjo rėkti iš skausmo, šaukdamasi pagalbos, nes šis nepakenčiamas skausmas vis didėjo ir didėjo. Pati O'Connor nesugebėjo išlipti iš mašinos, nes kojos buvo įstrigusios, o pati neturėjo jėgų per tokisu skausmus išsilaisvinti.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
SI

REPUTATIONS :
61

CREDIT :
mad_gangsta/BLØØDXSTAIN

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-22, 15:17

Azraelis kaip visada - atsiranda laiku ir vietoje. Tada, kai jo labiausiai reikia, o gal tiksliau - kai jam reikia kažko iš kitų. Pavyzdžiui - gyvybių. Niekas negali jo teisti už jo darbą, pareigą ir egzistencijos prasmę, nes visi šie trys dalykai buvo tie patys. Nuo pat pasaulio sukūrimo pradžios jis blaškėsi po šį pasaulį mažindamas joje gyvųjų skaičių. ilgus metus jis net nesusivokė, jog gali gyventi kaip žmogus, tiksliau sakant - kaip žmogiškosios formos esybė. Jis tebuvo vėjo gainoma laukinė siela, kuri laikui bėgant suprato, kad gali būti ir kažkas daugiau. Kažkas tokio, kas gali iš ties mėgauti savo gyvavimu, kad ir koks jis iškreiptas bebūtų.
Lėtais žingsniais žingsniuodamas gatvės šalikeliu, jis laukė reikiamo automobilio. Akimis ramiai nulydėdamas vis pravažiuojančias ir atvažiuojančias mašinas, jis galiausiai pastebėjo tą, kurios jam ir reikėjo. Jis mažiausiai dėmesio kreipė į tai, kas vyko automobilyje. Žmonių barniai dėl įvairiausių niekų jo jau seniai nežavi, o atvirai sakant - niekada ir nežavėjo. Žmonių problemos jam rūpėjo tiek pat, kaip krokodilui skraidymas. Automobiliui vis artėjant, Azraelis kelioms sekundėms pasirodė prieš jį. To pakako, kad vairuotojas susimėtęs paprastų automobilio kontrolę ir nulėktų nuo kelio kelis kartus apsiversdamas. Nulydėdamas žvilgsniu besiverčiantį automobilį, šiam sustojus, Azraėlis patraukė jo link. Pasigirdęs moteriškas riksmas jam išdavė, kad mirti turėjusi persona liko gyva, tačiau neilgam. Azraelis artėjo, o su juo ir neišvengiama merginos lemtis. Priėjęs prie automobilio, vaikinas patraukė link keleivio pusės. Pritūpęs prie išdaužto lango, jis žvilgtelėjo vidun. Kančios. Kiek daug kančių kurias jis akimirksniu galėtų nutraukti, tačiau nenutrauks. Kodėl? Iš principo. Niekas nesako, kad mirties darbas turi būti liūdnas. Bent jau ne jam pačiam. Žvelgdamas į merginą, Azraelis ramiai šyptelėjo. Skausmo kamuojama moteris turėjo susivokti, kas jis toks iš tiesų. Vis dėl to, tokioje situacijoje niekas nedvelkia tokia keista ramybe ir odą verčiančiu pašiurpti sunkiai suvokiamu jausmu.
We're burning with the stars, We shine so bright Like Jupiter and Mars, We own the night. Keep running with the fires, This time is ours We're destined through the clouds. Something in the air makes me feel so good tonight. Release the energy and take it for a ride. Make it in a run speed, pushing it to the edge. I am supernova and tonight I wanna forget.

Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 16:17

Atrodė jog ši avarija truko amžinybę. Skausmas buvo nebepakeliamas ir ašaros, bei riksmai iš skausmo nesiliovė. Keikė savo mintyse, kad taip viskas pasibaigė. Norėjo dabar pat turėti kažkokią galią atsukti laiką ir ištaisyti visas klaidas, kurias padarė. Tačiau tai buvo neįmanoma ir tą Carmen žinojo. Vieną ranką vos ne vos ištraukusi iš saugos diržo, ji pirštais bandė apčiuopti segiklį ir išsilaisvinti save iš keleivio vietos. Deja, tai jai nepavyko. Drebančiais kruvinais pirštais susiėmė už pilvo, iš kurio upeliais tiekėjo kraujas. Ta agonija tieisog nežmoniškai žudė Carmen ir ji jautė kaip po mažu pradeda nebesuvokti , kas vyksta ir darosi dar silpniau.
Staiga pamačiusi kažkokį dailų vyrą priešakį, kelis kartus pasimarkstė, nes atrodė, kad tai jau nebetiesa. Matyt jos pasąmonė jau kūrė įvairiausius vaizdinius.
- Ne, ne, ne ,ne, ne..., - pradėjo murmėti sudžiuvomis lūpomis ir krauju bėgančiu per jos veidą. -Prašau ne, ne , tik nedabar, tik nedabar, - vis garsiau ir garsiau murmėjo žodžius. O'Connor nesusitaikė su tuo faktu, kad dabar jau viskas. Gyvenimas pasibaigė ir ateina gražioji mirtis. Tai jai buvo baisiausia apie ką galėtų pagalvoti. Gi tiek daug nepamatyta ir neišgyventa. TIek daug neišgirsta ir nepasakyta. Šviesiaplaukei dabar buvo tikrai per anksti mirti, kad ir kaip likimas jai viską buvo parengęs. - Aš nenoriu... aš nenoriu mirti..., - murmėjo, bandydama nenutraukti žvilgsnio ir merdėdama iš agonijos. Stiklo šukės dabar buvo aplink visą Carmen kūną. Nežinia kiek pateko jų į odą ir supjaustė jos kūną. Merginos vyras buvo jau seniai miręs. Jo vairuotojo pusė nukentėjo labiausiai, tad jo mirtis buvo lengva ir greita. Bet kodėl negalėjo tiap būti ir jai? Tas velniškas kankinimasis buvo nepakeliamas ir mergina nieko negalėjo apie tai padaryti. Tikėjosi tik vieną - kad medikai atvyks laiku ir išgelbės ją nuo mirties slenksčio.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
SI

REPUTATIONS :
61

CREDIT :
mad_gangsta/BLØØDXSTAIN

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-22, 17:41

Įdomus tas žmonių gyvenimas Azraelio akimis. Iš pradžių gražus ir nerūpestingas gyvenimas, o po to prasideda sumaištis kuri tęsiasi iki pat mirties. Iš pradžių pykčiai su tėvais, tada su draugais, tada su mylimaisiais ir galiausiai - visais aplinkiniais. Barniai ir nieko daugiau. Per juos visi praranda ne tik nuotaiką, bet ir sveikatą, o to pasekoje - Azraelis turi daugiau darbo. Darbo, kurio galėtų ir išvengti jei žmonės nebūtų tokie kvaili ir taip lengvai išvedami iš kantrybės. Tačiau jis primena sau, kad jie tėra paprasti žmonės. Mirtingi ir pažeidžiami padarai, kuriais tarsi marionetėmis gali žaisti visi, kurie buvo už juos stipresni.
Vos tik išgirdęs pirmuosius merginos sapaliojimus, kurie priminė žodžius, vaikinas patempė apatinę lūpą nutaisydamas liūdną veidelį.
-Taip, taip, taip ir dabar, dabar dabar... - lėtai linguodamas galva į šonus, vis dar tupėdamas prie automobilio, Azraelis sumurmėjo. Ne jis prižiūri žmonių gyvenimo laikroduko tuksenimą, tačiau ne paslaptis, kad gali juo žaisti. Mirštantiems gali suteikti antrą šansą, o ir sveikiausius gali bet kurią akimirką pakirsti. Esmė tame, kad šios situacijos jis laukė, tad tikrai nenumos ranka ir su šypsena veide nesuteiks galimybės iš automobilio išsiropšti gyvai. - Manau, kad nebeesi maža mergaitė ir tokie žodžiai kaip "noriu" ir "nenoriu" jau seniai prarado prasmę. Šioje situacijoje jie irgi neturi reikšmės. Čia nėra "noriu" ar "nenoriu". Čia yra tik "teks" ir nieko daugiau. - linktelėjimu baigęs trumpą pamokslą, Azraelis trumpam apsižvalgė, o tada palinko dar arčiau merginos tam, kad geriau matytų visą dabartinę merginos situaciją. Nieko linksmo. Azraelis kelis kartus cakcelėjo liežuviu pakraipydamas galvą į šonus. - Nereikėjo tiek rietis... gi visada yra svarbesnių dalykų... - vos girdimai sumurmėjo pasilenkdamas ir ko ne pusiau įlįsdamas į automobilį. Ranka pasiekęs saugos diržo sagtį ją spusteli taip atsegdamas jį ir leisdamas merginos kūnui išsivaduoti iš pančių bent jau akimirkai. Akimirkai, kol šios kūnas susilauks dar daugiau skausmo parkritus. - Išpildykim bent vieną vaikino norą. Gi prieš nulekiant nuo kelio, jis tiek stengėsi atsegti tą prakeiktą saugos diržą, tai lai ir būna jo valia. - Tiesa, tik saugos diržas merginą ir apsaugojo nuo staigios mirties. Argi ne ironiška?
We're burning with the stars, We shine so bright Like Jupiter and Mars, We own the night. Keep running with the fires, This time is ours We're destined through the clouds. Something in the air makes me feel so good tonight. Release the energy and take it for a ride. Make it in a run speed, pushing it to the edge. I am supernova and tonight I wanna forget.

Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-22, 18:04

Skausmo perkreiptas veidas ir raudonos akys ne tik nuo nubėgusio kraujo, bet ir nuo ašarų, maldavo pasigailėjimo. Carmen dabar čia pat būtų viską atidavusi, kad tik išliktu gyva. Per daug brangino savo gyvenimą, kad dabar čia pat per savo vaikino kaltę, ji taip lengvai jį atiduotų. Žinojo, kad nieko kito nebegalės padaryti, bet kodėl tas vyras neiškviečia paramedikų? Kodėl nebando jai padėti išsiropšti iš mašinos kol ji nesprogo..?
- Skauda...labai skauda.., - inkštė iš skausmo, vis susiimdama už skirtingos vietos. Nežinia kiek kaulų dabar buvo susilaužiusi, bet tikrai ne vieną ir ne du. Negalėjo net suregzti normalių sakinių. Sunku buvo galvoti, nes agonija stipriai ėmė viršų. Drebančiomis ir kruvinomis rankomis vos ne vos bandė sugrabalioti netoliese numestą telefoną. Paėmusi jį į rankas, bandė spaudinėti mygtukus ir rinkti 911 numerį, tačiau tai nebuvo taip lengva. Gaudydama orą, nespėjus jai surinkti mygtukų, vyriškis išlaisvino ją iš diržu ir ji visu kūnų tėškėsi ant metalo ir pabirusių stiklų. Tai tik dar labiau pablogino viską, nes dabar į žaizdas prilindo dar daugiau stiklų. Lėtai pakėlusi galvą nuo žemęs, pasuko savo žvilgsnį į vaikiną ir lėtai paėmė jį už rankos, pakeldama savo iš skausmo veriančias akis. - Maldauju...išgelbėk..prašau.., - karčioms ašaroms bėgant per jos dailų veidą, prašėsi ir maldavo pagalbos. Kiekviena minute jautė kaip jos kvėpavimas sunkėja, akys vis labiau merkiasi, o pati darėsi vis silpnesnė ir silpnesnė. Žinojo ,kad dabar greit jau buv viskas ir ji neturės šanso atsisveikinti su visais, kuriuos myli. - Padėk man išsilaisvinti iš šito..skausmo...padarysiu bet ką, bet ką, ką tik nori..., - ir toliau murmėjo žodžius, vis dar neprarasdama viltį, kad kažkas išties jai pagalbos ranką. Tačiau jos jėgos pamažu slinko ir galiausiai padėjo galvą ant stiklų, nes nebeturėjo jėgų išlaikyti jos. Tyliai alsuodama ir garsiai kvėpuodama, svajojo apie geras akimirkas, kurios įvyko jos gyvenime. Peikė save,kad buvo tokia naivi įvairiose situacijoje ir kažkokiam pašlemėkui leido viską taip lengvai sugriauti. Lėtai markstydamasi, stebėjo vyrą, kuris buvo gana linksmai nusiteikęs ir nesuprato, ką jis čia veikia. Nors jo veidas ir atrodė matytas, tačiau niekad nežinojo , kas jis toks. Ir tai kėlė Carmen sumaištį, nes būtent šis tamsiaplaukis nė nesistengė padėti. Juk normaliai žmonės iškviečia greitąją ar dar kaip nors padeda. Bet gal jis jau paskambino? Įvairios mintys sukosi O'Connor galvoje, bet stengėsi vis dar palaikyti kvėpavimą ,kas darėsi dabar jau nežmoniškai sunku.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Kelias
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: