Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 kelias

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 20:13
PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 20:30

Įsidarbino Laura, tėvo paprašyta, o tiksliau pareikalauta, šiaip tai jokiu gyvu nebūtų ėmusi dirbti. Darbas nebuvo sunkus, užkandinėje už miesto, prie vieno iš pagrindinių greitkelių, dirbti padavėja. Nedidelis atlyginimas, bet bent jau arbatos nemažai susirenka, daugiausia tai iš tolimųjų reisų vairuotojų už gražias akis. Šiandien į motinystės atostogas išleidžia bendradarbę, taip pat padavėja, tad Melody ir visa komanda uždarytoje užkandinėje išbuvo iki pirmos valandos. Tai tikriausiai pirmas kartas, kada Fox negėrė per kažkokį susibūrimą. Draugė žinojo jos problemą, o ir šiaip buvo užsispyrusi mat jos manymu net ir negimusio kūdikio aplinkoje negali būti alkoholio. Pagaliau atsisveikinus su visais ji įsėdo į automobilį. Ne juokais nuvargusi kurį laiką važiavo autostrada, tada nusuko į vieną ar kitą nuošalesnį kelią. Regis viskas buvo tvarkoje su automobiliu, naujas, saugus, tepalų, degalų, visko užteko. Bet važiuojant medžiais apsuptais keliais, transporto priemonė ėmė kvailioti, tai nebereaguojant į spaudžiama greičio pedalą, tai išsijungiant elektronikai. Laura ėmė kiek panikuoti, bet galvelėje nesusisuko mintis sustoti. Galiausiai viename iš ne itin stačių posūkių, vairą ėmė darytis vis sunkiau sukti, kone ėmė rėkti sudedama visas pastangas, o po sekundės jis visai užsiblokavo ir Laura nuvažiavo nuo kelio. Kaip mat ėmusi spausti stabdį vis vien nesugebėjo išvengti nelaimės. Automobilio priekis įsirėžė į medį. Išsiskleidusios oro pagalvės ją bloškė atgal. Laura kosėdama nuo susidariusių dūmų iš pagalvių, atsisegė saugos diržą bei puolė iš automobilio. Iš pradžių stovėjo šoke, drebėdama ir nesuprasdama kas įvyko, bet ne daug laiko prireikė kad ji pradėtų riebiai keiktis ir spardyti automobilio ratus. Susiradusi rankinę, bandė kažkam prisiskambinti bet ryšio miškingoje vietoje, visiškai nebuvo. Taip pat ir automobilių srautas buvo kone lygus nuliui, kažkur girdėjo juos važiuojant, bet nei vienas nepasirodė. Iš tos nevilties net ėmė verkti nežinodama ką daryti, tad tik dar kartą ėmė keikdamasi spardyti prakeiktą automobilį.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 20:51

Konstantin vakarais dažnai išvažiuodavo pasivažinėti. Jam nebuvo likę tiek daug pramogų, todėl bent jau šitaip sugebėdavo nukreipti mintis. Užsileisdavo mėgstamą muziką visu garsu, išvažiuodavo į tuščią kelią ir lėkdavo, apie nieką negalvodamas, niekuo savęs nejaudindamas, trumpam pamiršdamas drebančias rankas, jį pavedančią galvą ir skaudamą kūną. Vairuojant neskaudėdavo. Niekada. Nei tada, nei dabar. Klausydamasis vokiško metalo (tai buvo viena iš kelių likusių sąsajų su jo gimtine), Konstantin važiavo tuščiu keliu per daug nesidairydamas, tačiau netoliese išvydo kylančius dūmus ir neaiškius judesius. Pristabdęs automobilį, galiausiai sustojo kelkraštyje ir įtariai pažvelgė į šoną. Buvo akivaizdu - nuo kelio buvo nuvažiavusi mašina. Nusprendęs, kad rankos nenukris, jeigu pasiteiraus ar viskas gerai, Konstantin lėtai išlipo iš automobilio ir jį užrakino, įsimesdamas raktelius į kišenę. Atsargiai nusileidęs šlaitu žemyn, prisiartino prie mašiną spardančios smulkios mergaičiukės ir kreivai šyptelėjo, sukryžiuodamas rankas ant krūtinės.
 - Mieloji, mašinai retai kada kalta, kai šeimininkas nuvažiuoja nuo kelio. Nėra reikalo ją spardyti, ji ir taip pakankamai prisikentėjo. - atsiduso, švelniai paglostydamas mašiną, tarsi tai būtų žmogus, kuriam reikia paguodos patyrus tokią nesėkmę. Nužvelgęs įvyko vietą, kilstelėjo antakį, pasisukdamas į bestrikinėjančią mergaičiukę šalimais. - Reikia pagalbos? Ar ketini problemą išspręsti daužydama automobilį? Nes jei taip, tai aš jau keliausiu. - vyptelėjo.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 21:06

Iš esmės juk galėjo eiti link pagrindinio kelio, žinojo šiuos kelius, vis gi jau šeik tiek daugiau nei mėnuo, važinėja į ir iš darbo. Bet ne, vietoj to toliau visą savo pyktį ir neviltį sudėjo į automobilio "skriaudimą". Nuo jo sklido nemalonus sieros kvapas, bet tai nebuvo ta situacija kai kažkas užsidega. Automatiškai įsijungusios avarinės šviesos tik dar labiau ją erzino. Taip plūdo metalo laužą, kad nė neišgirdo automobilio, durelių užtrenkimo ar tiesiog artėjančios figūros. Vis gi stovėjo kitoje pusėje ir nebuvo aukšto ūgio tai net mašinos stogo nematė. Vyriškas balsas privertė Laurą krūptelėti, bei žengti kelis žingsnius atgal, susigūžiant. Savisauga dar kažkur po tuo pykčiu, egzistavo. Atsitiesusi buvo pasirengusi plačiai nusišypsoti, maloniai šnekėti ir kaip kitaip lysti į sėdynę, kad tik būtų pavežta.
- Šiaip tai, aš tikrai nekalta ir šitas sumautas metalo laužas kaltas! - Tuoj pat ėmė gintis gestikuliuodama. - Vairas nebesisuko, prisiekiu! Jei jau būtų mano kaltė tai nepykčiau o bliaučiau kur nors prie medžio... - Teisinosi it privalėtų, pagavusi save tai darant, suspaudė lūpas į vieną liniją ir dėmesį nukreipė nuo beverčio daikto į nepažįstamąjį. - Reikia, ta prasme... Aš nemanau ar šitas daiktas, - numojo ranką į sidabrinės spalvos automobilį, - dar važiuos, tai būčiau labai, labai dėkinga, - staiga nutilusi ji įlindo pro atidarytas dureles į vidų, bei išsitraukė šviesią rankinę. - turiu grynųjų, tikrai atsidėkosiu jei pavežtum bent jau iki miesto. - Dar lyg įrodydama išsitraukė piniginę, bei šią atitraukė. Kas sakė, kad Laura protingai elgiasi gyvenime? Na tikriausiai joks protingas žmogus taip nepasakytų asmeniui kuris atvirai demonstruoja piniginės turinį, suglamžytas klientų kupiūras.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 21:13

Konstantin nebuvo vienas iš tų panikuotojų, kurie rėkauja, klykauja, spardosi ir visaip kitaip reiškia savo pyktį. Todėl matyti merginą tokią supanikavusią buvo gal netgi šiek tiek juokinga. Sukryžiavęs rankas ant krūtinės, tarsi stebėtų spektaklį, Weitz kreivai šyptelėjo ir dar palinksėjo, net nepažvelgdamas į merginos demonstruojamą piniginės turinį. Matydamas, kad mergina arba nelabai protinga, arba nelabai apdairi, arba tiesiog labai labai naivi (o gal tinka ir visi trys variantai), Konstantin atsiduso. Pašaipi šypsenėlė nedingo iš jo veido, tačiau jis norėjo, kad mergina bent šiek tiek išsigąstų.
 - Ar manai, kad šitaip elgtis protinga? Rodyti savo piniginės turinį pirmą kartą sutiktam, niekada nematytam ir akivaizdžiai ne pačiam maloniausiam vyrukui? - papurtė galvą, mostelėdamas ranka. - Aš galiu būti prievartautojas. Galiu būti žudikas maniakas. Galiu būti psichopatas vampyras, tu gi nieko apie mane nežinai. Ar tavęs tėvai niekada nemokė nelipti į nepažįstamo žmogaus automobilį? - neišvengė didaktikos ir moralizavimo, tačiau buvo akivaizdu, kad merginai to mirtinai reikėjo. - Turi telefoną? Tiesiog paskambink kam nors, kas galėtų tave pasiimti.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 21:34

Mergina vis dar buvo sukrėsta nuo incidento, regis net siela drebėjo, bet tai tik emocija viduje, nes šiaip tai ją labiau valdė pyktis, nei kad baimė ar šokas. Po vyro žodžių ji kiek primerkusi akis pažvelgė į tą neaiškią šypsenėlė, bei užtraukė užtrauktuką ir vėl įsimetė piniginę į rankinę, o ją užkabino ant peties. Jo netrumpas monologas, jau po poros žodžiu ėmė trikdyti. Nemokėjo ir galiausiai nemėgo slėpti emocijų, todėl suraukti antakiai aiškiai pavaizdavo jos nesupratimą. Jam baigus dėstyti, Laura nužvelgė vyrą nuo galvos iki kojų ir kurį laiką patylėjo. Arba ji, tėvo dėka, visiškai nebesiklauso kitų žmonių grasinimų ir moralų, arba tiesiog visai nuo proto nušokusi.
- Klausyk, - žengdama žingsnį arčiau pasakė, bet į asmeninę erdvę taip ir nepakliuvo, - arba tu mane paveži iki miesto ir taip užsidirbi pinigų arba važiuok savo keliais ir man čia galvos nekvaršink, gerai? - Pakėlusi galvą į aukštesnį asmenį, kiek nepatenkinta ir vis dar supykusi, dėstė. - Jei esi koks nors ten prievartautojas, psichopatas ar ką tu ten minėjai, tai pirmyn, ką aš tau padarysiu? - Baigusi burbėti tik atsiduso neatitraukdama akių nuo vyro kuris neatrodė draugiškai, bet Melody juk nelabai ir reaguoja į žmonių išvaizdą. - Nėra ryšio. - Trumpai pasakė dar išsitraukdama telefoną iš džinsų kišenės, bei pasitikrindama.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 21:43

Merginai pradėjus skeryčiotis ir visaip kitaip reikšti savo nepasitenkinimą, Konstantin tyliai sukikeno. Mergina priminė mažą vaiką, kuris bando strykčiodamas sugauti saldainį, kurį vyresnysis brolis iškėlė sau virš galvos - nervinasi, plūstasi, nerimsta, rėkauja, tačiau absoliučiai nieko negali pakeisti. Rodos, netgi mėgaudamasis vaizdiniu, Konstantin galiausiai patraukė rankas sau nuo krūtinės ir tvirtai suėmė Melody už pečių. Juos gniauždamas savo stipriose, net jei šiek tiek kartais ir virpančiose rankose, vyras pasilenkė, kad būtų viename akių lygyje su pašnekove ir visiškai rimtu veidu nukirto, užtildydamas merginą.
 - Pa-ty-lėk. - išskiemenavo, aiškiai ir tvirtai, žiūrėdamas tiesiai merginai į akis. - Baik isterikuoti, baik stresuoti, tiesiog nusiramink, gerai? - kiek pakreipė galvą, tarsi tikrindamas, ar mergina supranta kas jai yra sakoma. - Tu elgiesi neapgalvotai ir kvailai. Ir tau velniškai pasisekė, kad nesustojo koks nors idiotas, kuris viena ranka tave galėtų perlaužti pusiau. Todėl nenuvaryk nuo savęs vienintelio žmogaus, kuris gali tau padėti ir patylėk. O gal nori žygiuoti namo pėsčiomis?
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 21:55

Darbe ėmė mokytis ką ir kada sakyti, net valdyti pyktį jei koks nusmurgęs klientas bando įrodinėti savo tiesą (gal jis ir teisus, bet šiaip tai Laura visados teisi). Bet vat dabar tai nė neketino čia kažkam nusileisti, įrodinėti ar bandyti ją pamokyti. Fox mokėjo ar bent manė kad moka už save pastovėti, tad tai dabar ir darė. Suimta už pečių kaip mat žengė žingsnį atgal. Nemalonus jausmas ne tik dėl to kad šiek tiek skaudėjo, bet ir dėl to kad buvo pažeista jos asmeninė erdvė.
- Baik tu man čia aiškinti! - Pakeltu balsu atšovė, principinga mergiotė, o čia ima kažkas ją varžyti ir aiškinti, tai ji tik dar labiau pasišiauš ir isterikuos. Vis gi protingai jis šnekėjo ir prireikė milžiniškų pastangų kad laikyti liežuvį už dantų. Laura suspaudė lūpas į vieną liniją, sukryžiavo rankas ant krūtinės, bei svorį permetė ant vienos kojos, kitą pastatydama į priekį. Akis kažkur nusukusi į šoną ne tik kad dabar reikėjo nusileisti, bet ir dėl tvirto, sunkiai atlaikomo žvilgsnio, pagaliau prabilo. - Aš tik taip klausiu, ar paveši ar ne? - Tyliu, jau pakankamai ramiu bet aiškiai vis dar nepatenkintu balsu pasakė.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 22:01

Konstantin nebuvo nei labai mokytas, nei labai malonus, tačiau jo negalėtum pavadinti nemandagiu. Jis dirbo nuo pat mažumės, todėl buvo įpratęs gerbti kitą žmogų, net tada, kai jis yra akivaizdžiai ir nenuginčijamai neteisus. Tačiau kai kas nors pademonstruodavo nepagarbą jam, ypač tada, kai Weitz to visiškai nebuvo nusipelnęs, jis arba pasiusdavo, arba nuspręsdavo keršyti. O šitoje situacijoje mergina jam pakankamai nerūpėjo, kad jis keršytų. Matydamas kaip ji, net paprotinta, neketina nusiraminti ir blaiviai pažvelgti į šią situaciją iš šalies, Konstantin nuleido rankas sau prie šonų ir nužvelgė tai sugadintą automobilį, tai merginą. Žinojo kad ji neturi kito pasirinkimo, žinojo kad jos telefonas negaudo ryšio (o ir negaudys, tokia jau čia vietovė), žinojo kad ji viena ir išsigandusi. Tačiau jo paslaugumas turėjo ribas, kurias mergina peržengė, nesugebėdama net atsiprašyti už savo mažvaikišką ir nemalonų elgesį. Papurtęs galvą, Konstantin ir vėl nusišypsojo savo akinamai balta šypsena.
 - Ne. Labos nakties, gero kelio. - vyptelėjo ir apsisuko. Su šiokiu tokiu pykčiu nužvelgė šlaitą, į kurį užkopti jam bus tikrai kur kas sunkiau nei buvo nulipti, tačiau neleido sau išsigąsti. Tvirtai pasidėjęs koją ant šlapios ir slidžios žemės, ėmė neskubėdamas lipti į viršų, link savo automobilio.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 22:13

Laura visą, na tiksliau didžiąją dalį gyvenimo gavo ko norėjo, tai tokie žodžiai kaip prašau ar maldauju, tiesiog neegzistavo. Pasakai, suspragsi pirštais ir gauni, viskas taip paprasta. O dabar, kai turi dirbti viskas kitaip. Jai tikrai reikėjo grįžti bent į miestą. Aišku pagalvojo, kad eitų link aktyvaus kelio, bet iki ten nusigauti šiek tiek laiko užimtų, galėtų miegoti automobilyje iki ryto, kol prasidės didesnis eismas, bet sušals. Ir dabar šis vyras kuris nesugeba kaip normalus žmogus padėti į nelaimę patekusiai merginai. Žodžiu, net kraujas užvirė, tėvui paskambinti reiks, aišku moralo sulauks, ryt velniai žino kaip į darbą nusigaus... Vienos bėdos. Jam paleidus Lauros pečius, ji kaip mat žengė žingsnį atgal. Bet išgirdusi žodžius net išplėtė akis ir šiek tiek išsižiojo. Kelias akimirkas tylėjo nesupratusi ką jis daro, bei tik stebėjo nueinant. Nu bet Fox ne iš tų kurie pasiduoda. Dažniausiai. Tad bėgte pajudėjo iš vietos bei tuoj pat atsirado prie vyro.
- Jezus, ar taip sunku pavežti iki miesto?! Gi sakau, kad sumokėsiu! - Eidama šalia, įkyriai šiam kartojo ką jau sakė. - Vis vien į tą pusę važiuoji, - mostelėjo ranka, - tau negaila kad sustos koks psichopatas, prievartautojas ir mane užmuš? Tada jau tai guls ant tavo sąžinės! - Tikriausiai iš tėvo išmoko lipti žmonėms ant jausmų ir jais manipuliuoti, gal ir nebloga dovanėlė. Galiausiai jau greit pasiekus automobilį, atsistojo prieš vairuotojo dureles. - Prašau, dėl dievo meilės, bent iki pagrindinio kelio, atiduosiu visą piniginės turinį! - Jau beviltiškai jausdamasi pasakė.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 22:20

Konstantin nekentė žmonių, kurie gimė su auksiniu šaukštu burnoje. Kuriems viskas gyvenime buvo lengva ir paprasta, nes visada atsiras kažkas, kas gali padėti, visiškai nesvarbu kokiu klausimu - ar reikėtų į universitetą įstoti, ar darbą susirasti, ar sutvarkyti kokius rimtus reikalus. Ir galbūt Weitz nebuvo pats nuovokiausias žmogus pasaulyje, tačiau jam nuovokos užteko kad atpažintų turtuolius. O būtent tokia Melody ir buvo - turtingų tėvelių dukrytė, kuri vos trepteli koja ir viskas susidėlioja taip, kaip jai norisi. Na, galbūt jos tėvai, artimieji ir draugai šoko pagal Melody dūdelę, tačiau Konstantin taip elgtis visiškai neketino. Girdėdamas merginos kudakavimą šalimais, vyras ir toliau kopė į kalniuką, spoksodamas į savo automobilį kaip į Everesto viršūnę. Padėjęs ranką ant savo numylėtos mašinos stogo, galiausiai teikėsi pažvelgti į ramybės neduodančią ir akivaizdžiai į paniką puolusią Fox.
 - Klausyk, mergaite, aš sustojau tik dėl to, kad ketinau tau padėti. Būčiau davęs telefoną paskambinti, būčiau parvežęs ir į miestą. Tačiau tu esi bjauri ir nemandagi, mane erzina tavo isterija ir nuo visos tavęs man tiesiog skauda galvą. Man nereikia tavo pinigų ir tikrai nereikia kad maldautum. Tau tiesiog būtų užtekę mandagiai paprašyti. Kadangi to padaryti nesugebėjai, dabar jau nebe mano problema kokiais būdais nusigausi iki miesto. - vyptelėjo. Išsitraukęs iš kelnių kišenės raktelius, spragtelėjo mašinos užraktą ir įlipo į vairuotojo vietą, paskui save užtrenkdamas duris.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 22:40

Jei ko užsimano, tai ir gauna, dabar nori namo, tai vadinasi ir važiuos namo. Kadangi per visą pokalbį nepravažiavo nei vienas automobilis, tai tik griovė Lauros viltį susistabdyti kažką kitą. Klausydamasi vyro žodžių vėl susiraukė. Aišku jai atrodė, kad jis nusišneka ir ji elgėsi normaliai, bet jis pats pirmas pradėjo. Juk būtų buvusi gera mergytė ir nusišypsojusi, bet buvo apkaltinta neapdairiu vairavimu, o tai akmuo į jos daržą ir nemenkas įžeidimas, juk po velnių, blaiva, tai čia iš viso nužeminimas.
- Ką tu vadini mergaite? - Ėmė purkštauti, bet greit buvo nustumta į šoną ir nepažįstamasis įsėdo į automobilį. Kaip mat suskambėjo visi savisaugos varpeliai, bei vidinis balsas, kad net ir su šituo bepročiu, privalo važiuoti į miestą, įkalbėti jį, ją pasiimti. Kurį laiką tylėjo tiesiog degindama jo profilį pro langą ir tvardydamasi, kad neiškeiktų ir nepradėtų dabar šito automobilio trankyti. Paėjusi į šoną ji atsistojo prieš automobilį bei uždėjo rankas ant kapoto. - Gerai... - Sumurmėjo kažką po nosimi. Kelias sekundes tylėjo, nes liežuvis tiesiogine žodžio prasme, neapsivertė, regis pasprings žodžiais kuriuos ruošėsi pasakyti. - Atsiprašau už savo elgesį, bei prašau pagalbos, tai yra, ar galėtumėte pavežti iki miesto? - Pro sukąstus dantis pasakė, su aiškiai dirbtine šypsena.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 22:47

Sėdėdamas automobilyje, jau ketindamas jį užvesti, Konstantin pats savęs jau šimtąjį kartą klausė kodėl iš viso sustojo padėti. Jis nebuvo kažkoks gerasis samarietis, tikrai nepuldavo tiesti pagalbos ranką kiekvienam nuskriaustam, namo netempė sužeistų kačiukų ir sušalusių paukščiukų, kai pamatydavo vorą - jį pritrėkšdavo, o ne saugiai nunešdavo į lauką. Tačiau veikiausiai jį taip paveikė nuobodulys ir savo paties problemos, kad nusprendė įsigilinti ir į kito bėdas. Dabar jau gailėjosi, tačiau buvo per vėlu - jo nauja problema jau stovėjo priešais automobilį ir, rodos, neketino trauktis kol negaus to, ko nori. Bene suurzgęs, Konstantin įkišo raktelį į tam skirtą ertmę, įmynė sankabą ir užvedė mašiną, taip įjungdamas šviesas ir jomis apšviesdamas merginą. Tamsoje nepastebėjo kokia ji jaunutė. Ji priminė jam jo sesę. Atsidusęs, pats suprasdamas, kad gailėsis ir keiks save visą kelią iki miesto, Weitz bene pusę minutės spoksojo į Melody, kol galiausiai atsidarė langą ir per jį iškišo galvą.
 - Ar tai pirmas kartas gyvenime kai ko nors atsiprašinėji? Nes nieko labiau apgailėtino nesu matęs, o man teko žiūrėti kaip vaidina Kristen Stewart. Nagi, lipk į vidų kol nepersigalvojau. - vyptelėjo. Įkišęs galvą atgal į automobilį, jis uždarė langą ir spragtelėjo užraktą, taip leisdamas Melody lipti į vidų.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 23:09

Laukdama atsakymo suvokė, kad per daug pažadėjo, vis gi piniginėje kelių dienų arbata, tai reiškia ten šimtas ar du tai tikrai buvo. O gi sakė atiduos visą turinį. Nu žodžiu Fox nebūtų Fox jei iš tos situacijos nebandys išsisukti, kaip nors, o jei ką tai darys ką pažadėjusi. Automobiliui užsivedus, sugrąžė dantimis, galvodama, kad jis jau ims ir pervažiuos ją, juk ten šnekėjo apie kažkokius psichus, tai gal pats toks buvo. Bet Lauros laimei, iškišęs galvą, įžeidė bet vis gi pakvietė į automobilį. Tai kas be ko ją nudžiugino, tad pasirodė plati šypsena, kuri tuoj pat buvo suvaldyta, gi nusižemino, ko čia džiaugtis. Tad neva rimtu veidu atidarė dureles, įsėdusi jas uždarė bei prisegė saugos diržą.
- Ačiū. - Labai tyliai, tikriausiai net negirdimai pasakė, o tada rankinę pasidėjo prie kojų, o į rankas paėmė telefoną. Gi reiks medžioti ryšį, kada gi pagaliau galės kam nors paskambinti.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 23:15

Melody įlipus į jo automobilį, Konstantin kiek prisimerkė. Bet ko čia tikrai neįsileisdavo - šiaip ar taip, jo automobilis buvo jo meilė. Jis prie jo knisdavosi bene kasdien, kiekvieną sekmadienį nuplaudavo iki blizgėjimo, išsiurbdavo saloną, išpurtydavo kilimėlius ir nuvalydavo visus paviršius. Jis nebuvo jokios moters mylėjęs taip labai, kaip mylėdavo savo mašinas. Merginai vos girdimai padėkojus, Weitz kreivai šyptelėjo ir linktelėjo. Įjungęs pirmą pavarą, parodė posūkį kairėn ir įsuko į kelią, akimirksniu pagreitindamas automobilį. Pasukęs galvą link šalia sėdinčios merginos, Konstantin kilstelėjo antakį ir krenkštelėjo.
 - Kur važiuoti? Turi kur nakvoti? - burbtelėjo, vėl pasukdamas galvą į kelią. Žvilgtelėjęs žemyn, įjungė muziką ir ją šiek tiek pritildė, kad būtų įmanoma susikalbėti, tačiau šioks toks fonas vis tiek būtų. Suprasdamas, kad mergina galėjo sušalti kol lauke strykčiojo, įjungė ir salono šildymą. Pasijautė kaip koks suknistas taksistas.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 23:24

Tik automobiliui pajudėjus iš vietos, bei padidėjus greičiui, nejučiomis Laura viena ranka įsikabino į dureles. Gal to ir nepripažino bet tiesiog nekentė greičio. Buvo patekusi į velniai žino kiek avarijų tiek vairuodama pati tiek su girtais draugeliais, tad šiokia tokia baimė yra, bet kas kitas paklaustų kaip ji nebijo pati vairuoti. Melody akys buvo įsmeigtos į telefoną. Ji vis spoksojo į stulpelius kampe, vis laukė kada atsiras ryšys. Sulaukusi klausimo, norėjo žiotis, pasakyti vartų bendruomenės adresą, bet suvokė, kad tėvas ir taip ją kaip pro padidinamąjį stiklą stebi, visai siaubingą ultimatumą iškels jei pamatys grįžtant svetimu automobiliu, o tada sužinos kad pačios sudaužytas. Tylėdama, kramtė apatinę lūpą kol galvoje sukosi mintys kur čia ir pas ką. Vis gi savo pinigų ant viešbučio leisti nenorėjo, o pigūs moteliai... Na juose apsilankydavo tik gerai įkaušusi arba apsisvaiginusi, tad tokioje būsenoje jie netraukė.
- Ummmm... - Neužtikrinta norėjo prabilti, - aha aš tuoj susirasiu, kol miestą pasieksim jau turėsiu. - Galiausiai pasakė ėmusi pirštu braukti per kontaktų sąrašą kuris buvo stebėtinai ilgas, tačiau didžioji dalis arba vadinamieji vienos nakties nuotykiai arba draugės kurios taip vadintis nenusipelnė.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 23:31

Konstantin žiūrėjo į kelią, rankomis gniaužydamas oda aptrauktą vairą. Vairavimas jį ramino, todėl greit pyktis ir susierzinimas, kurie buvo šiek tiek užtemdę protą, ir vėl pasitraukė. Anksčiau jis taip greit neužsidegdavo. Prieš avariją, prieš nelaimę. Buvo ramus, malonus vyrukas, žinoma, kovojantis už savo įsitikinimus, tačiau išaugęs iš tos paauglystės fazės, kuomet kiekvienas netinkamai pasakytas žodis galėjo reikšti smūgį į nosį kokiam nors nelaimėliui. Tačiau kartu su jo laime dingo ir jo ramybė. Dabar Weitz buvo kaip degtukas - menkiausias nesąmonė galėjo jį suerzinti, priversti supykti.
Viena akimi stebėdamas tai, ką daro Melody, kaip ji eina per stebėtinai ilgą kontaktų sąrašą ir nežino kam skambinti, vyras nejučiomis nežymiai šyptelėjo. Jautė, bene galėjo užuosti jos paniką, tačiau leido jai dar bent kelias minutes pasikankinti prieš prabildamas.
 - Tėvai? Jiems skambinti negali? Bijai kad pyks dėl automobilio? - kilstelėjo antakį, vėl trumpai žvilgtelėdamas į pakeleivę.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 23:38

Fox pagaliau iš dalies sąrašo sustojo ties viena mergina, su kuria ganėtinai dažnai eidavo į klubus, ar bent juose atsitiktinai susitikdavo, tad pakėlusi telefoną prie ausies ji klausėsi skambančio pyspėjimo ir neramiai, nejusdama, nervingai judino koją. Bet signalai užsibaigė moters balsu kuris pranešė jog ji gali tiesiog palikti pranešimą balso pašte. Tik suniurzgėjusi ji vėl ėmė naršyti po sąrašą. Nepažįstamojo pasiūlymai taip pat nepridėjo laimės.
- O taip, tikrai apie juos nesusimąsčiau. - Nė nepakeldama akių pasakė, rizikinga, na bet Laura juk sako ką galvoja. - Tėvai, visai kas kita, motina neatsilieps, na o tėvas.... - Atsikrenkštusi net nusipurtė nuo šalčio perbėgusio per nugarą, kurį sukėlė nusivylusio tėvo veidas bei numanomas moralas. - Nieko gero iš to nebūtų. - Po šių žodžių Laura ėmė skambinti kitam asmeniui, visa laime jis atsiliepė. Mergina iš pradžių šnekėjo draugiškai, bet išgirdusi Lauros prašymą apsistoti ėmė mykti ir numetė ragelį. Tik sukandusi dantis vėl ėmė ieškoti kito kontakto.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 23:46

Matydamas kaip pakeleivė ir toliau panikuoja, Kontis kreivai šyptelėjo. Virš muzikos grotuvo buvo nedidelė anga, kur jis paprastai laikydavo visokius patogius menkniekius - telefoną, raktus, kramtomają gumą, cigaretes, todėl būtent jas ir pasigriebė. Viena ranka laikydamas vairą ir pakelį vienu metu, kita išsitraukė vieną nuodingą pagaliuką ir žiebtuvėlį, kuris buvo įkištas kartu. Prisidegęs cigaretę, pakelį padėjo ten pat kur jis buvo prieš tai ir šiek tiek pravėrė langą. Laikydamas nuodingą pagaliuką lūpų kamputyje, Konstantin ir vėl žvilgtelėjo į Laurą.
 - Jeigu tėvai ne variantas, tai negi neturi brolių? Seserų? Kokių nors draugų, kurie galėtų tave nakčiai priimti pernakvoti? - nežymiai susiraukė. Atrodė neįtikėtina - taip prašmatniai atrodanti mergina, o neturi kam paskambinti. Gi negalėjo jos tiesiog numesti kur nors mieste prie kelio ir palikti. Nebuvo toks beširdis. Kelias akimirkas jis rūkė galvodamas, kol galiausiai ir vėl teikėsi prabilti. - Žinau kelis motelius. Nebrangūs, tačiau tvarkingi. Na, jeigu nieko kito nesugalvosi. - gūžtelėjo pečiais, nelabai daugiau žinodamas ką pasiūlyti. O ir nežinojo kodėl jam reikėtų galvoti variantus - šiaip ar taip, tai buvo Melody problema, o ne jo. Jis ir taip jai buvo per geras.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-07, 23:54

Kitas kontaktas aiškiai numetė. Na ko norėti, jau artėja trečia valanda nakties, dauguma jau devintą sapną sapnuoja. Galiausiai vėl suniurzgėjusi ji susirado šefo numerį ir pranešė, kad į darbą nuo ryto neatvyks, tik po pietų geriausiu atveju. Ji tikrai nespės pamiegoti, o geriausiu atveju nusigauti autobusu iki darbovietės. Vėl kitas kontaktas, kol šalia ausies pypsėjo signalas, ji taip pat klausėsi ir užsirūkiusio vairuotojo, kuris nė nepasivargino jai pasiūlyti.
- Esu vienturtė. - Šaltai atkirto. O gal ne, niekados nepasitikėjo motina, gal kur laksto dar brolis ar sesė, bet tikrai ne nuo to pačio tėvo, jei toks egzistuotų tai tikrai bandytų Montį pririšti dar labiau prie savęs. - Kaip matai visi miega... - Suniurzgėjo nesulaukusi dar vieno atsakymo į skambutį. - Pamesk mane kur nors centre, moteliai tikrai ne man. - Laura tiesiog nusprendė, kad eis į pirmą pasitaikiusi pažįstamą butą ir bandys įsiveržti ten, jei jau nekelia ragelio, tai gal bent duris atidarys.


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
kelias
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: