Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Įėjimas/Išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 01:14

First topic message reminder :

:092:
Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 00:34

jai pravėrus duris, vaikino žvilgsnis iškart nužiūrėjo ją nuo galvos iki kojų, negalėjo susilaikyti. Tačiau greitai surimtėjęs, Markas atsistojo priešais ją ir plačiau nusišypsojo.
- pamaniau, kad būsi alkana.. - žvilgtelėjęs į pilną maisto maišą, jis nusijuokė ir pasukiojo jį rankose, atsiremdamas į durų staktą. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 00:50

Jasmine pajuto teigiamų emocijų antplūdį todėl žengtelėjusi į priekį draugiškai apsikabino atėjusį vampyrą kuriam pakvietimo užeiti į namus tikrai nereikėjo.
- Labas, beja. Užeik, netrypčiok lauke, namuose kadangi be manęs ir Melancholijos mano kambaryje nieko nėra, gali jaustis kaip namie.,- šyptelėjusi palydėjo jį į vidų užrakindama iš karto duris, kad koks baubas neįlėktų netyčia ar koks demonas nesumanytų, jog tinkamas laikas vizitacijai. - Ką gero atnešei?,- užsikišo plaukų sruogelę už ausies ir šiek tiek pasirąžė, patampydama kūną kuris jau kelias valandas buvo sąstingyje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 01:02

- sušių, vištienos, ledų, - greitai išvardinęs, vaikinas įėjo į vidų ir pastebėjęs, kad ji užrakino duris, puse lūpų šyptelėjo, - nenori, kad kas nors mums trukdytų? - viena ranka  ją apglėbęs, Markas prirėmė ją prie sienos ir plačiau nusišypsojo. Vaikinas tikrai džiaugėsi, kad namuose ji viena.
- rodyk kelią, mieloji - davęs jai trumpą bučinuką į lūpų kamputį pasisveikinimui, jis atsitraukė ir besišypsodamas nusekė paskui ją.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Įėjimas/Išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Crimson-
Jump to: