Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Įėjimas/Išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 01:14

:092:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 20:26

Atėjęs prie durų vaikinas pabeldė į duris ir laukė,kol kas atidarys. Jis norėjo suvesti reikalus su Lucu nusibodo laukti kantrybė baiginėjosi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 20:31

Arija kiaurą dieną sėdėjo savo kambaryje neturėdama jokio noro kažkur eiti. Daugiausiai laiko tiesiog skaitė. Visgi, planas nieko neveikti neišdegė, nes kažkas matyt užsimanė į svečius. Niekam kurį laiką net nesiruošiant atidaryti durų, Ari irgi nesiruošė kažką daryti, bet tada nusprendė, kad gal tai koks laukiamas svečias ir jei neatudarys durų - gaus velnių. Na, o jei ten bus žmogus,tai Magdalenai bus kaip tik vakarienė. Atsidusus tamsiaplaukė išlindo iš savo kambario ir nukeliavo ligi durų. Atidariusi pamatė kažkokį vyriškį jr susidomėjusi vampyrė šiek tiek pakreipė galvą.
- Labas, kažko reik?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 20:45

Atidarius tamsiaplaukei duris ir taip nepagarbiai kalbant prunkštelėjo,-Visų pirmą pagarbos mergyt,visų antrą labas vakaras.Visų trečia atėjau pas tavo tėvą.tad vesk pas jį,-pasakė ramiai,bet užtikrintu ir griežtu tonu vyras
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 20:53

Išgirdus ką pasakė tas nepažįstamasis, Arija įsiuto.
- O Dieve mano, aš pasisveikinau ir paklausiau ar kažko reik, ko tu siunti?- suirzo ji ir atmetė plaukus
Šiek tiek pasvarsčius galiausiai nusisuko ir sušuko:
- Tėti, kur esi?! Pas tave svečių yra!
Tada atsirėmė į durų staktą ir pradėjo apžiūrinėti savo nagus. Jeigu tas diedas amžinai prie visko kibs, tai tegu nieko gero nelaukia iš Arijos. Niekas jai nevadovaus. Greičiausiai to kaltė buvo užstrigimas paauglystės tarpsnyje. Vis dėlto, kad ir kas bebūtų - Magdalena tikrai nesilankstys prieš tą svečią.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
453

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Samuel Larsen

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-11, 20:57

Kuomet išgirdo savo mažiausios namų atžalos riksmą, Lucas nieko negalėjo su savimi padaryti ar pagreitinti proceso. Nuo didelių nervų, streso ir ne kokio maisto, vyrui pastoviai užkietėdavo viduriai ir be kokių praeitų penkių candy crush lygių, jam niekaip neišeidavo išspausti iš savęs tą visą susikaupusį blogį per kelias dienas.
- Brangioji, užimk svečią dar penkiolikai minučių! - suriko jis iš tūliko, nors abejojo, ar penkiolikos minučių užteks atsikratyti tuo dariniu subinėje, kadangi skatinimas ir spaudžiantys laiko terminai jam nepadeda. Ir taip sunku atsipalaiduoti žaidžiant candy chrush...


 
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 21:04

Išgirdusi ką atsakė tėvas, Arijai užėjo noras tiesiog išnykt. Kokio velnio dabar jai reikia sėdėt su šituo seniu. Ji juk ne kokis klounas, kad svečius linksmintų. Visgi, su tėveliu ji nenorėjo pyktis.
- Taigi, kaip matai nieko negaliu padaryt taigi gali tiesiog palaukti už durų arba ateiti vidun ir manęs nenervinti,- atšovė melsdamasi visokiem pagonių dievam, kad šis nuspręstų pabūti už durų arba išvis dingti. Greičiausiai tai ir tebus tik maldos, bet juk viltis miršta paskutinė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 21:06

-Tu nemandi,o nemandagių aš nemėgstu,-pasakė ramaii  Ariai.Merginai pašaukus tėvą nekantriai ėmė laukti. Jis puikiai girdėjo Luko balsą,tad pasisukęs į merginą tarė,- gal pakviesi į vidų ir nešaldysi namų ir manęs?-paklausė tamsiaplaukės,dėl kurios jau nutarė atskaitys Lukui pamokslą.Merginai pakvietus vidun ir taip kalbant vos valdėsi jos nepamokęs,- Rinksi žodžius,-te pasakė jai jo akys pajuodavo,kaip demono,nebeliko,jokio baltymo,tada vėl tapo normalios.
-O dabar rodyk kelią,-įėjo į vidų uždarydamas duris
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 21:12

- Aš pasisveikinau labai normaliai, tad baik kabinėtis ir aš baigsiu,- atrėžė ir atsidusus atlošė galvą. Tuoj šitas dziedas jai nervus ištampys, nors su juo bendrauja tik kelias minutes. Jeigu tėtušis greit neateis, Arija spjaus į šitą mėšlą ir tegul jie daro ką nori.
- Sakysiu ką norėsiu, čia laisva šalis!- atšovė, bet pamačius jo juodas akis, išvis prunkštelėjo,- tai turėjo mane išgąsdint? Prašyčiau gyvenu su trim demonais ir pati esu vampyrė,- vis dar besijuokdama atrėžė, o tada apsisuko ir nuėjo link svetainės. Iš karto jau buvo nusprendus nieko jam nesiūlyt, o jei kažko bus ant staliuko - specialiai nuims.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-11, 21:15

Vaikinas tikrai nebuvo demonas,greičiau puolęs angelas. jei ne Aurora,Aria senai būtų pakabinta ant lubų.Tačiau vyras valdėsi ir nusekė paskui merginą
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:34

Jasmine sulaukusi antro pakeleivio užvedė variklį ir pajungė geros muzikytės per radiją. Kolonkėms gale ir prieky jau maloniai daužant dainos ritmą ir keliant merginai nuotaiką, ši pasukinėjo rankinį ir netrukus keturių ratų žirgelis pajudėjo iš aikštelės prabangaus Jas rajono link.
- Nu ko toks piktas.. Bet gerai.. prasidedant su tokiomis temomis reikia jau skrandyje turėt kažko aitraus, tad suprantu,- riedėdama keliuku prie namo tarė,- Kaip matai, atvykom saugiai, nors pala, liko dar porą šimtų metrų, kas ten žino, gal atsitrenksiu į medį..
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:41

- pritariu, - išgirdęs jos mintį, Markas tik palinksėjo. Džiaugėsi, kad bent kuriam laikui ši tema liks nepaliesta.
- gal apseikim be medžių, tegu auga, - besižvalgydamas pro langą, vaikinas nusijuokė ir atsisegęs diržą, laukė kada mašina sustos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:46

Saugiai atvykusi iki namų, nes dar vykdama greitkeliu taip nemenkai paspaudusi ir kelias mašinas lenkusi, dabar jau viską išjungė ir prigriebė rankinę nuo galinės sėdynės bei galiausiai išlipo iš automobilio.
- Ką mėgsti gert?,- vaikinui išlipus įjungė signalizaciją, o kas ten žino, gal kas girtas užsimanys pavarinėt dar visai naujais jos ratais ir davaryt iki itin skausmingos piniginei sumelės. Tad apsidrausdama, dar luktelėjo prieangyje Demarko jau iš kišenės traukdama raktus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:50

- viską, kas dega. Bet labiausiai viskį, - išlipęs iš mašinos, vaikinas atidžiai apžiūrėjo namą.
- Gražiai įsikūrus tu čia, - dar kartą apžiūrėjęs jį, Markas atsistojo prie Jasmine, - žinok, išgėręs, aš galiu nesuvaldyt rankų, tai labai nepyk, žinai mane, - perbraukęs ranka per jos nugarą, vaikinas nusijuokė ir palaukė, kol ji atrakins duris.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:54

Jasminėlė jau buvo atrakinusi duris, kai perspėjimas nuskriejo jos pusėn. Tai atrodė kaip nereikalingi žodžiai, nes nors ir išgerdavo daug, mergina nebuvo iš tų kurios lipšnios ir trokšta meilės, kaip tik, eina ramiai miegot, kad dar kokio bardakėlio nepridarytų.
- Hmm... let me count.. Čia kaip minimum gyvena penki žmonės, tad žinai, erdvės biškutuką reikia.,- numetė flirto šiokio tokio persmelktą žvilgsnį ir įėjo į vidų kuprinę iškart palikdama prie skėčių laikiklio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:59

Vaikinas įėjo į vidų ir nusekė paskui merginą, dar nužiūrėdamas ją iš galo. Draugė tai draugė, bet nieko negalėjo pasakyt, labai jau graži, o savo akyčių irgi suvaldyt negalėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 21:14

out
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 21:24

Su visais maišeliais kuriuos kurjeris atvežė, Jasmine nukulniavo į virtuvę, štai ir prasidės dabar didžioji kiniškos vištienos puota.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-02, 23:50

Priėjęs Jasmine namus, numetė cigaretę toliau nuo jų ir priėjęs prie durų, paspaudė skambutį. Žinoma, jis galėjo mėginti laimę ir bandyti patekti į namus pro langą bei tikėtis, kad pataikys į jos kambarį, bet pabijojęs įsibrauti pvz. į jos tėvo kambarį, atsisakė šios minties. Būtų labai nemalonu. Nuspaudęs mygtuką, jis šiek tiek atsitraukė ir tikėjosi, kad Jasmine bus namie.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 00:21

Jasmine leido laiką ramiai namuose, kai kažkas atsibeldė visiškai nelauktai. Padėjusi popkornų dėžę ant grindų ir išsiritusi iš lovos paspaudė pristabdymo mygtuką, rodomame filme, kad nepraleistų dėl kokio ne ten pataikiusio asmens svarbios akimirkos ir nusileido žemyn. Vilkėdama pačiais paprasčiausiais rūbais atidarė duris ir už jų pamatė ne ką kitą kaip Demarką.
- Ooo.. nesitikėjau tavęs,- šyptelėjo kiek plačiau praverdama duris.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Įėjimas/Išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Crimson-
Jump to: