Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Gatvė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

Mon 31 Oct - 23:56


Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

Tue 1 Nov - 0:00

Zakarijus visą kelią iki šios namų pratylėjo. Viena ranka ant vairo apatinės dalies, kita ant pavarų svirties. Veidas rimtas, antakiai šiek tiek suraukti. Nežinia kas dabar sukosi jo galvoje. Buvo visiškai kitoks, nei kad prieš valandą. Lyg būtų kitas asmuo. Sietlą pažinojo pakankamai gerai, tačiau ne tiek, kad žinotų kur koks daugiabutis, todėl suvedęs duomenis į automobilio navigacinę, greit buvo nuvestas prie Riveros būsto. Keitėsi gatvės, keitėsi rajonai ir pagaliau prabangus automobilis sustojo prie vieno iš daugiabučių. Išlipęs iš automobilio, šį lėtai apėjo ir atidarė dureles šviesiaplaukei.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

Tue 1 Nov - 0:06

Mary sugebėjo prabusti tik mašinos varikliui užgesus ir kai pro pravertas mašinos dureles pajuto naktinę vėsą. Pravėrus sunkius vokus, Rivera kilstelėjo galvą į vyrą ir suraukė savo kaktą. Ji nieko taip ir neištarusi išlipo iš automobilio bei lengvai svyruodama nuėjo į laiptinę, nė akimirkos neatsisukdama atgal į Zacharias. Jis nenusipelnė po visos šios nakties švelnių merginos gestų ar bent paprasto atsisveikinimo. Kad ir kokia Faith gera buvo, tačiau ji brutalumo pateisint negalėjo ir jei šį vakarą stengėsi išlikti maloni, tai tik tam, kad išneštų sveiką kailį. Zacharias dar pasigailės, kad šiąnakt sužeidė Mary.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Fri 4 Nov - 23:45

Tikrai negirdėjęs jos mergina bandė pridurti sau penkias minutes, per kurias spėtų nusileisti į apačią, Damian jau po dešimties ar dvylikos minučių prisiparkavo prie šaligatvio, nuo kurio kuo puikiausiai matėsi durys į namą. Pritildęs muziką, išjungęs variklį vaikinukas išlipo ir nugara pasirėmęs į juodą mustangą laukė pasirodančios šviesiaplaukės, kuri techniškai dar nevėlavo, tačiau niekas nenusistebėtų, jeigu tektų laukti dar penkiolika minučių, kol ji teiksis pasirodyti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Fri 4 Nov - 23:48

Pagaliau Mary teikėsi nusileisti žemyn, gal ir ne pačiu laiku, tačiau labai smarkiai nevėlavo. Ant pečių didžiausia kuprinė, vienoje rankoje dar didesnis lagaminas, o kitoje didžiulė dėžė su viduje esančiu tortu. Visa persikreipusi šiaip net taip blondinė priėjo prie Damian mašinos. - Labas, - priėjusi pakštelėjo skruostan, būtų apkabinusi, bet rankų neturėjo. - Gali atidaryt bagažinę? Turiu mantos truputuką, - plačiai išsišiepė mergina, mat jos truputis mantos visai nepanašėjo į truputį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 0:02

Būtent tuo momentu, kad Merė išėjo iš laiptinės, Damian buvo užsižiūrėjęs į kažkokį keistai atrodantį vaikinuką, kuris stovėjo viduryje šaligatvio ir atrodė įtartinai, tarytum tuoj išsinertų iš savo odos. Žinant, kad po valdžios nutarimo paversti Sietlą saugia zona čia visko galima išvysti, vaikinukas per daug nesijaudino ir pasuko akis į priešais stovinčią šviesiaplaukę.- Sveika.-su šypsenėle veide pasitikęs bučinį stvėrė už lagamino rankenos ir ją suskleidęs paėmė į vieną ranką, su kita jau atidarinėdamas bagažinę.- Tu ten mėnesiui išvažiuoji ar kaip?-paklausė dėdamas mantą vidun ir akies kampučiu nužvelgdamas savo tašę, kuri prilygo pusei lagamino ir tai didžioji dalis joje esančių daiktų - lauktuvės ponui Riverai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 0:08

Išgirdusi vaikino komentarą Mary tik nusijuokė. - Kokiam dar mėnesiui... Tėčio seniai nemačiau, lauktuvių vežu. Buvau apsipirkt, tai iš miesto paėmiau visokių dalykėlių, kurių kaime nerasi, - vyptelėjo Rivera, kuri be galo mylėjo savo tėtį. - Gali ir šitą saugiai įtaisyti, kad nesusispaustų? Vakar kepiau pusę dienos, - padavė vaikinui į rankas didžiulę dėžę su tortu, o tuomet nusiėmė kuprinę nuo pečių, prasisegė ją ir išėmė šviežių spaustų apelsinų sulčių buteliuką ir sumuštinių dėžutę, kuriuos paruošė kelionei. Užsegus kuprinę atgal įdėjo į bagažinę prie kitų daiktų. Kuomet viskas buvo sudėta, Mary įsitaisė ant priekinės keleivio sėdynės ir užsisegė diržą. Iš tiesų, Damian automobilis buvo klasiškas ir kiekviena mergina norėtų būti Mary vietoje. O pati Rivera nors ir žavisi tokiu daikčiuku, greičio nemėgsta nors tu ką. Bijo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 0:25

Kelis kartus linktelėjęs galva, neva tikėtų, kad tokį didžiulį lagaminą ir dar kuprinę ji vien lauktuvių pridėjo, Damian paėmė tortą ir palaukęs kol šviesiaplaukė susisuks uždarė. Merei jau sėdint viduje atsidarė vairuotojo dureles ir pasilenkęs per atlošą padėjo skanėstą saugiai ant vienos iš dviejų galinių sėdynių, kurios realiai nebuvo naudojamos pagal paskirtį, mat vaikinui nepatiko važinėti su didesnėmis kompanijomis. Įsitaisęs vairuotojo kėdėje Bowman uždarė dureles ir prisisegęs diržą su šypsena nužvelgė Riverą. Jis puikiai žinojo, kad mergina nėra greičio fanė, tačiau nė neplanavo stabdyti. O kam, kai ši mašina sukurta greičiui. Net jos pavadinimas tai bylojo.- Nebijok, tėvo rančą pasieksi saugiai.-pasakė suspausdamas merginos ranką, tarytum ją palaikydamas.- Beje, kol važiuosime galėsi papasakoti kur po velnių buvai dingusi tiek laiko.-sakant šiuos žodžius jo tonas nebebuvo toks draugiškas, o ir žvilgsnis į tolį atrodė niūrus. Automobilio varikliui suburzgus, o ratams šaižiai sucypus jų kelionė prasidėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 0:33

Saugiai prisisegusi diržą, mergina dėžutę su sumuštiniais pasidėjo ant kelių, o buteliuką su sultimis į durelių kišenę. Padangoms čaižiai sucypus, mergina tvirčiau įsikibo pirštais į diržą, mat ji velniškai bijojo greičio. - Damiaaanai, prašau nelėk taip, man baisu, - tuoj suzyzė mergina, mat jai greitis nebuvo prie širdies. Ji kaip sena bobutė, prisiskaičius prisižiūrėjus apie kelių erelius, net baisu pagalvoti, kad atsitiks kokia avarija ir Damian bus sužalotas. - Jei nesulėtinsi, tikrai aš nieko tau nepasakosiu, - kiek sucypė mergina per daug bijodama chuliganiško draugo važiavimo, nekentė, kai jis taip elgėsi. Merginai kur kas labiau patiko leistinu greičiu važiuoti, prasidarius langus ir pučiant šiltam vėjui. Dar kokį radiją pasijungi, dainuoji kantri dainas ir šnekučiuojiesi kimšdamas sumuštinius - pasaka.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 0:42

Važiuodamas per miestą Damianas nestabdė, nors šalia sėdinti Merė klykavo, tačiau sužinoti kas jai nutiko buvo pagrindinė šios kelionės priežastis, tad vos pasiekęs pagrindinę gatvę atleido greičio pedalą ir ėmė važiuoti 'tvarkingai'.- Patenkinta?-nusivaipė pasisukęs į merginą ir greitai grąžino žvilgsnį į kelią, mat ir vėl būtų aprėktas per anksti pasenusios gražuolės.- Su kuo buvai išvykusi?-tarytum tarp kitko pasiteiravo, mat skambučių nukreipimas į Europos šalį, kuomet jis bandė jai prisiskambinti, daug ką pasakė. Dar nepamirškime ir išjungto telefono bei jos nebuvimo nei darbe, nei kavinėje, nei universitete. Taip, Bowman visais varpais skambino jos ieškodamas ir jau kone kreipėsi į policiją, tačiau Merė teikėsi apsireikšti ir pasirodyti esanti gyva. Nors žiūrint į ją buvo aišku, kad nutiko kažkas itin baisaus. Nepaisant džiaugsmo važiuojant pas tėtį ji atrodė tarytum tuščias indas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 0:54

Mary jautė, kad Damian kiek pyksta ant jos, kad buvo prapuolusi kaip į balą. Bet ji bijojo kam nors pasirodyti su mėlyne ant veido bei išbalusi tarsi mumija. Žinoma, draugas spėjo išsiaiškinti, kad ji buvo išvykusi iš šalies kuris laikas. Mary tik atsiduso, pasidėjo sumuštinių dėžutę ant panelės, kadangi jie jau pakankamai ramiai vairavo, kad ji nenukristų ar nenuslystų. - Buvau Graikijoje, Atėnuose, - pradėjo nuo atsakymo į klausimą, tačiau vis dar nerado žodžių kaip nupasakoti su kuo ji buvo ir apskritai ką veikė. - Buvau... Buvau... Su Zacharijum Windsor, - nežinodama kaip įvardinti jų santykius, tiesiog pasakė vardą ir pavardę. - Toks tipas, dirbantis savivaldybėje, - pridūrė nežinodama ar Damian žino valdininkų sudėtį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 1:10

Pyktis buvo tik kaukė slepianti vaikino rūpestį ir neviltį, kurią jis jautė nežinodamas kur Merė, su kuo, kas jai nutiko. Tomis dienomis jis jautėsi toks bejėgis. Jam niekada nepatiko jaustis bejėgiu, nors prieš porą metų suvokė esantis toli nuo mitybos grandinės viršaus. Priešingai nei mergina, jis žinojo kokiame pasaulyje gyvena ir kad kelios dienos dingimo gali reikšti jog jau esi šeši metrai po žeme. Riverai galiausiai teikusis atsakyti, Damian įdėmiai klausėsi. Windsor pavardė jam buvo puikiai žinoma, mat Sietle nėra daug aukštas pozicijas užimančių, pasiturinčių žmonių ir kiekvienas priklausantis šiam sluoksniui žinojo vieni apie kitus. Bowman asmeniškai niekuomet nebuvo susidūręs su tuo vyru, tačiau žmonės kalbėjo, kad jis - bėda.- Ką tu veikei su Zacharijum Windsor? Mere į ką tu įsivėlei?-šį kartą jo balse buvo galima girdėti nerimą, mat nors jis ir nežinojo, jog šis vyras nėra žmogus, jau kurį laiką turėjo tokių spekuliacijų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 1:21

Mary nežinojo kaip Damian viską paaiškinti kuo subtiliau ir švelniau. Mergina net nepajuto, kaip vienu delnu pradėjo trintis kaklą prisiminus, kaip Zacharijaus dantys susminga į jį ir jos venos pamažu tuštėja. - Dieve, Damian, man taip gėda, - sumurmėjo ji rausdama ir paslėpdama žvilgsnį sau tarp delnų. Ji kuris laikas tylėjo, ieškodama tinkamų žodžių kaip švelniau visa tai apibūdinti, tačiau sunkiai sekėsi jų rasti. Mergina kelis kartus giliai įkvėpė ir iškvėpė, kol galiausiai nusprendė prisipažinti pirmam žmogui apie savo iškrypimus. - Jis karts nuo karto geria mano kraują, ir man tai be galo patinka... - tyliai, vos girdimai sušnabždėjo. Žinoma, bijojo pasakyti Damian, kad Zacharijus pakėlė prieš ją ranką ne kartą, manipuliavo, grasino, kad tik pasiektų ko nori. Juk nenorėjo, kad Damian stačia galva pultų ieškoti Zacharijaus ir prasimesti su juo vienas ant vieno.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 1:45

Pirmoji į galvą šovusi mintis buvo ta, kad Merė sugalvojo norinti vyro turinčio daugiau patirties, nei bet kuris jos bendraamžis, tad permiegojo su daugiau nei per pus už ją vyresniu vyru. Iš dalies jos juntama gėda tai patvirtintų. Deja. Viskas buvo kur kas blogiau ir Damian spekuliacijos, kad Windsor ne žmogus, pasitvirtino. Po tokio akibrokšto vaikinas nebegalėjo išlikti ramus ir jo koja nuspaudė greičio pedalą. Automobilis sukaukė ir ėmė lėkti tuščiu keliu. Jis tylėjo. Jeigu būtų pradėjęs kažką sakyti kol dar sėdėjo už vairo, greičiausiai tai būtų išprovokavę avariją. Už gerų trijų kilometrų mustangas nusuko nuo pagrindinio kelio ir pradėjo važiuoti miško keliuku. Kiek atokiau nuo kelio mašina sustojo. Damian kvėpavo giliai ir tankiai, tarytum šią minutę norėtų kažką nugalabyti. Gana aišku kas tas kažkas. Atsisegęs diržą vaikinas palinko Merės link, patraukdamas nuo kaklo plaukus. Kaip ir tikėjosi išvydo dvi mažas, užgyti bebaigiančias žaizdeles.- Mere ar tu visai proto netekai?-paklausė žmogiškai patamsėjusiomis akimis žvelgdamas į ją.- Nejau nežiūri žinių? Neklausai radijo? Neskaitai laikraščių? O gal tiesiog manai, jog tai paistalai? Zacharijus Windsor yra vampyras.-taip, tai skambėjo itin kvailai. Juk bet kuris sveiko proto žmogus iš to tik pasijuoktų, tačiau Bowman žinojo tiesą, mat studijavo ne šiaip mediciną, o antgamtinių padarų anatomiją ir vampyrai buvo plačiausiai aprašyta rūšis.- Jis pavojingas. Džiaukis, kad vis dar esi gyva.-šiek tiek apsiraminęs pasakė, nors jo akyse vis dar degė liepsnelės.- Aš užmušiu tą šunsnukį.-vos girdimai suburbėjo panosėje vėl stipriai gniauždamas vairą. Jeigu ne jau suplanuota išvyka į rančą, jis šią minutę apsisuktų ir apsilankytų pas kai ką svečiuose, tačiau jautė, kad ir taip sugadino Riverai savaitgalį ir dar labiau to daryti nenorėjo.- Atleisk... Tiesiog nenoriu, kad tau kas nors nutiktų.-jis juk nežinojo, kad šis tas baisaus jau nutiko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 5 Nov - 15:01

Mergina, kai draugas supykęs nuspaudė greičio pedalą, kad ir kaip tai jai nepatiko greitis ir varė siaubą, Mary tylėjo nenorėdama dar labiau sunervinti Damiano. Tad tik tvirčiau įsikibo į sėdynę ir smarkiai užsimerkė, mat greitis merginai varė kaip reikalas stresą. Įsukus į atokų miško keliuką, sumažėjus greičiui, Rivera buvo kiek mažiau įsitempusi, atpalaidavo raumenis, tačiau vis tiek jautė įtampą tvyrančią mašinoje. Sustojus ji neatsisegė diržo, liko su juo, it būtų saugiau. Tokio pikto Damian ji dar nėra mačiusi ir tai ją baugino. Kuomet jis pasilenkė prie merginos, ši kiek atsilošė atgal tarsi bijodama, kad ją nuskriaus. Žinoma, Damian to negalėtų padaryti, bet po smurto patiriamo pastaruoju metu, merginai jau atsirado baimė. - Vampyras? - pakartojo mergina kiek nustebusi po vaikino analizės. Ji tomis antgamtinėmis būtybėmis nelabai tikėjo, o žiniasklaidai nei augdama rančoje, nei Sietle neskyrė per daug dėmesio. Tačiau dabar viskas tapo aišku. Štai kodėl Zacharijus nežemiškai stiprus, geria jos kraują ir žudo viską aplink save. Pagaliau atsirado logiškas paaiškinimas į visą tai ir tą suvokusi Mary įsikibusi į delnus pradėjo verkti. Jai tikrai šakės, ilgai netemps, mat žinojo, kokie vampyrai žiaurūs sutvėrimai ir retai palieka gyvus žmones. O jų darbelius kruopščiai dangsto valdžia.Jau ir taip negana to Zacharijus ilgą laiką ją terorizavo, o paskutinį kartą jos gyvybė kabojo ant nusususio plaukelio. Jau ji nebegirdėjo Damian žodžių, tiesiog įsikalė į galvą, kad ramaus gyvenimo Sietle nebeturės.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sun 6 Nov - 8:37

Pirmą kartą gyvenime Damian jautė viduje taip staiga ėmusį kunkuliuoti pyktį ir tai jam velniškai nepatiko. Jis nepyko ant Merės — negalėjo. Jis pyko ant savęs, kad nesugebėjo pamatyti to ankščiau, kad nesuvokė jog mergina veliasi į pavojingus žaidimus, kad taip atsidavė darbui ir studijoms, neskirdamas laiko jai. Visdar tvirtai spausdamas vairą vaikinas kone griežė dantimis, trokšdamas akis į akį, čia ir dabar susidurti su tuo šunsnukiu, kuris pasinaudojo naivia mergina kaip kraujo banku. Sumautu kraujo donoru! Jau žiodamasis kažką sakyti Damian išgirdo kūkčiojimą. Merės kūkčiojimą. Jos ašaros suspaudė vaikinui širdį, o pyktį pakeitė gailestis ir šiluma. Bowman nenorėjo matyti princesės verkiančios, tad dabar kur kas švenliau ištiesęs ranką perbraukė šviesiaplaukei per žandikaulio linija, nes tai buvo vienintelė veido vieta neuždengta rankomis.— Neverk. Juk žinai, kad neapkenčiu tavo ašarų.—itin švelniu balsu taręs dabar jis žiūrėjo tik į ją.— Aš tave apsaugosiu. Tas monstras daugiau niekada tavęs nepalies.—šią akimirką buvo aišku, kad Merė jam yra pasaulio centras ir kad dėl šios mėlynakės jis galėjo padaryti bet ką, net jeigu tai aiškus mirties nuosprendis. Damian niekada nebuvo didis kovotojas, jis — mąstytojas, tad nors ir žinojo kaip pribaigti vampyrą vargu ar būtų pajėgęs tai padaryti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sun 6 Nov - 17:51

Merė išgirdusi, kad Damian ruošiasi pulti į karą su Zacharijum, nusisegė saugos diržą, pasisuko į vaikino pusę, ir apsikabino jį įsikniaubusi veidą į krūtinę. Kūkčioti nors ir nustojo, tačiau nenorėjo, kad vaikinas pamatytų jos apsiašarojusį veidą. - Prašau, nereikia.. Nekelk savo gyvybei pavojaus, - tyliai sušnabždėjo Rivera, mat ji vampyrą puikiai pažinojo. Jis žiaurus, visuomet gaunantis ko nori, ir be abejonės pašalina visas kliūtis iš kelio jei yra tam reikiamybė. Mergina nenorėjo rizikuoti vieninteliu tikru draugu. Dėl to ji ir bijojo pasakoti apie Zacharijų bijodama kaip viskas gali pasisukti. Mary nedrįso pasakoti visos tiesios apie vampyrą, kad jis terorizuoja merginą ir jau ne kartą yra pakėlęs prieš ją ranką. Tiesiog nenorėjo visko dar labiau apsunkinti. - Aš susitvarkysiu pati, kaip matai, esu gyva ir sveika, o jo akyse jau kelias savaites nemačiau, tikriausiai jis mane pamiršo, - tarstelėjo Faith šluostydama ašaras nuo akių ir paleisdama vaikino kūną. - Važiuokim į rančą, aš tėčiui parašiau prieš išeidama iš namų, jei priversim jį ilgai laukti, ims nerimauti. O jam tokiam amžiuje nervintis negalima, - kiek surimtėjo mergina daugiau nenorėdama kalbėti apie savo problemas, kurias žada pati viena išspręsti nenorėdama bereikalingai įvelti kitus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Wed 9 Nov - 17:16

Baimė dėl sveikatos ar gyvybės buvo užgožta pykčio šunsnukiui, kuris turėjo užtektinai drąsos prisiliesti prie švenčiausio Damianui dalyko, tad jis nė neplanavo stovėti nuošalėje ir leisti Merei pačiai tvarkyti reikalus. Ji tokia švelni ir trapi, kad tikrai nesugebėtų pastovėti už save, net jeigu tas padaras pakeltų prieš ją ranką. Ką greičiausiai jis jau ir buvo padaręs. Apglėbęs merginą rankomis Bowman suspaudė ją savo glėbyje. Su juo ji buvo saugi.- Mere, aš dėl tavęs galėčiau viską padaryti. Neleisiu jam tavęs daugiau nei piršteliu priliesti.-jo balsas nuskambėjo tvirtai, tarytum per paskutiniąsias dienas jis būtų įgavęs kažkokios iki tol nematytos drąsos ir užsidegimo, tarytum puikiai žinotų kaip susitvarkyti su tokiais monstrais. Tiesa, jis ir žinojo. Zacharijus jos tikrai nepamiršo ir greičiausiai nepamirš, kol šviesiaplaukė neišleis paskutinio atodūsio arba dar blogiau - netaps tokia pati kaip jis. Damian negalėjo leisti tam įvykti, tačiau nenorėdamas dar labiau apsunkinti situacijos linktelėjo galvą.- Gerai, važiuojam į rančą. Jau išties vėlu.-vėl užsisegęs diržą jis liūdnu žvilgsniu dar kartą pažvelgė į Riverą ir užvedė variklį. Apsisukęs vaikinas išvažiavo ant pagrindinio kelio ir dabar jau normaliu greičiu ėmė važiuoti rančos link.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Gatvė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: