Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Gatvė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

2017-10-08, 03:13

Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-10-08, 03:21

Carmen po pokalbio su seserimi, nuėjo į miegamąjį pas vyrą besiruošiantį į darbą, stovėdama tarpduryje ji stebėjo, kaip Gideon persirengia, kol pagaliau pastebėta, ji kreipėsi į jį. Pasakė, kad ale skambino sesuo ir už pusvalandžio atvažiuos, nors iš tiesų Carmen pati jai paskambino, bet tą faktą nuslėpė nuo paranojiko vyro. Pranešė, kad tikriausiai vyks į prekybos centrą moteriškai apsipirkti, o vakare užvažiuos pas Sigird apžiūrėti naujojo namo, tikriausiai nakvos, mat pono Lachner nebus, o sesuo naujuose namuose nenori viena pasilikti. Aišku, ji viską išgalvojo, kad tik vyras sutiktų ir prisižadėjusi likti ryšio zonoje, Carmen gavo leidimą išvykti susitikti su seserimi. Kol vyras ruošėsi į darbą, moteris įsimetė į sportinį krepšį kelis drabužius, pižamą, kosmetikos, higienos kelias priemones, savo mėgstamiausius kvepalus ir apsirengus taip, kaip maždaug išvaro į miestą, moteris pakštelėjus vyrui į skruostą nulėkė į namo priekinį kiemą. Pralaukus kelias minutes galiausiai pamatė sesers automobilį ir nukaukšėjusi aukštakulniais iki gatvės, pasitiko seserį.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

2017-10-09, 18:47

Išjungusi telefoną Sigrid tingiai pakilo iš lovos. Kelis kartus riktelėjo vyro vardą, tačiau atsakymo nesulaukusi įsitikino, kad namuose daugiau nė gyvos dvasios. Iš dalies Belletor apsidžiaugė, mat niekas neuždavinės jokių klausimų, kur ir su kuo eina, ir neskaitys begalės moralų, kodėl ji turėtų likti namie. Jokių bereikalingų konfliktų... Lėtai slankiodama po namus, susirinko daiktus, pasiknisus ten kur nereikia, pasiėmė savo mašinos raktelius. Galiausiai praėjusi truputi daugiau nei pusvalandžiui, sėdusi į mašiną, Sigrid išvažiavo pasiimti sesers. Gaudžiantis prabangios mašinos variklis buvo girdėti dar automobiliui nepasirodžius Carmen akiraty. Privažiavusi prie stovinčios sesers atidarė keleivio pusės langą.
- Prašome sėstis,- Sigrid veide tiesiog švietė plati šypsena, lyg ji būtų vaikas ką tik gavęs saldainį.
Back to top Go down
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 20:13

Kajus buvo atkreipęs dėmesį, kad Jillian niekuomet per daug nebendravo su merginomis, su kuriomis jis rimčiau draugavo. Iš pradžių tai pasirodė kiek keistoka, bet galiausiai vaikinas nusprendė, kad jai apskritai labiau patiko vyriška kompanija, nes realiai ji turėjo vieną geriausią draugę ir jį kaip geriausią draugą. Dar buvo pora vaikinų iš filmavimo grupės, kurie kartais prie jų prisijungdavo per ilgąją pietų pertrauką, kurie gerai sutarė su Jil, tad nebuvo sunku prieiti prie tokios išvados. Dėl to Kajus kartais mintyse palygindavo Emą su Robin iš "How I met your mother".
FDR kuo puikiausiai atsiminė tą vaikiną, su kuriuo Jillian draugavo. Prisiminė ir faktą, kad už stadionio sienos jam prigrasino, kad jeigu ją įskaudins- gaus į snukį. Ir kiek Jil leido suprasti, jis buvo dėmesingas, kultūringas ir nesitempė jos į lovą, kas Kajui visada sukeldavo šypseną, nes tikriausiai vargšą taip prigąsdino, kad dar dabar pamatęs jį einantį mokyklos koridoriumi, įsmeigdavo akis į žemę. Ko gero, Crevier to niekad ir nesužinojo, nes jei sužinotų, turbūt spirtų Kajui į kiaušus.
Vaikinas atsidusęs įsmeigė akis į Emos ir labai lėtai iškvėpė, - Tu ir David buvot apsikabinę kaip naujai gimus pora, suveikė pavydas, gerai? - prisipažinęs pažvelgė į jos akis, tada vėl lūpas, tada akis. Buvo labai sunku susivaldyti ir vėl merginos nepabučiuoti. - Kate man nerūpi. Prisiekiu, - perbrėžę kryžių sau ant krūtinės. Kai Kajus taip padarydavo, vadinasi sakydavo teisybę arba kažką prižadėdavo ir to pažado nesulaužydavo. - Kiek laiko žinojai, kad jauti man kažką daugiau? - pasidomėjęs Kajus nepaleido merginos rankos, kada jiedu pagaliau išlindo į apšviestą gatvę gyvenamajame rajone.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 20:56

Faktas, kad Emai labiau sekėsi bendrauti su vaikinais buvo daugiau ar mažiau nenuginčijamas. Aplink merginą visada sukdavo daug vaikinų, su kuriais ji bendraudavo labai šiltai, tačiau nė viena draugystė neperaugdavo į kažką daugiau. Tiesa, tokių, kurie tikrai norėjo, jog jų bendravimas peraugtų į kitą lygmenį, buvo bent jau du. Iš pradžių mergina tiesiog to nepastebėdavo, o vėliau, jei ir atkreipdavo dėmesį, tiesiog nesugebėdavo pasakyti kitiems vaikinams, jog būtų galima pamėginti, kadangi jos visas įmanomas širdies kerteles buvo okupavusi miegančioji princesė a.k.a Kajus. Su merginomis Jillian taip pat bendraudavo, tiesa, ne taip mažai, nes jai pilnai užtekdavo ir savo gyvenime vykstančių melodramų. Kitoms tiesiog nelikdavo nei laiko, nei vietos.
Ema visada įsivaizduodavo, jog lauks pilnametystės, kad kam nors atsiduotų. Anksčiau tikrai galvojo, kad taip ir bus, tačiau tada, kai draugavo su tuo vaikinu, viskas atrodė kur kas sudėtingiau įgyvendinama. Taip, mergina sakydavo Kajui, jog šis yra labai kulūringas ir nesitempia jos į lovą, tačiau jis nežinojo ar tikrai. Galbūt merginai būdavo sudėtingiau apie tai šnekėti vis augant traukai Kajui, nes vis tiek...tai buvo jos intymus gyvenimas. Kelis kartus tas vaikinas pasielgė tikrai negražiai ir pasakė žodžius, kurių jam nederėjo sakyti, tačiau Ema pati su tuo susitvarkė ir galbūt tie įvykiai tik paskatino jos apsisprendimą nutraukti santykius.
- Rimtai? Tu manęs pavydi? – vos tramdydama šypseną, kuri reiškė „aww, that‘s so cute“ tarstelėjo dėliodama kojas priešais. Išgirdusi vaikino klausimą ji vos suspaudė lūpas ir šiek tiek nuraudo. Gerai, jūsų žiniai, savo simpatijų objektui būna labai sunku pripažinti, kiek laiko apie jį svajojai, nes gali būti išvadinta nesveika.
- Na, mes pažįstami kokius tris metus, jei ne daugiau...hmm...turbūt bus metai su puse, - gūžtelėjusi pečiais lyg ką tik būtų pasakius visiems aiškiai žinomą ir suprantamą faktą apie kainų kilimą Ema trumpai žvilgtelėjo į Kajų. Ji buvo apsvaigus, bet dar ne tokia kominė, kad nejaustų šiokios tokios gėdos. Ji apie savo jausmus nekalbėjo praktiškai su niekuo, todėl prisipažinimas Kajui (savotiškas, nes trenkimas antausį nėra prisipažinimas techniškai) reikalavo iš jos daug pastangų.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 21:20

Nuolatos besisukiojantys bernai Kajų šiek tiek nervino, bet laikui bėgant jis prie to priprato, kadangi dažniausiai būdavo kartu su Jillian, o kai Kajus stovėdavo su bet kuria mergina, nei vienas kitas vaikinas nedrįso prie jos lįsti. Nors Kajus ir buvo geros širdies, galėjo atrodyti labai labai grėsmingai. Aišku, daug ką darė jo ūgis ir nepriekaištingas sudėjimas. Dar pridėkime faktą, kad jis žaidė futbolą ir jo smūgis buvo tris kartus stipresnis nei žmogaus...Vieną kartą Kajui teko susikibti su bendraklasiu, kuris užsipuolė visiškai niekuo dėtą mokslinčių, kuris buvo dar ir gėjus. Kada Lindstrom išmušė bendraklasiui dantį ir buvo pakviestas į direktoriaus kabinetą, galvojo, kad tikrai bus išmestas iš mokyklos. Bet kadangi turėjo nemažai pinigų, parėmė mokyklą, nupirkdamas naujutėlaičius MAC kompiuterius informatikos klasėms. O nuo tos dienos, niekas iš futbolo komandos nesikabino prie to ar kito 'kitokio' žmogaus. Populiarumas kartais galėjo būti naudojamas ir geriems darbams.
Kajus akimirką pagalvojo ką atsakyti, bet kadangi jau ir taip prisipažino, kad ji jam patinka ir dar pabučiavo, nebuvo tikslo slėpti ir fakto apie pavydą. - Tegul David džiaugiasi, kad netrenkiau jam per snukį, - atsiduso, nes tas bjaurus vaizdas jam vis dar neišgaravo iš galvos. Jis gi nežinojo, kad ten buvo nelaimingas pastūmimas, kuris atrodė kaip apsikabinimas.
Vaikinas pasukęs galvą į šoną, bet nenustodamas eiti pirmyn, įsmeigė akis į Jillian smilkinį, - Kodėl nieko nesakei anksčiau, mėnuli? - paklausė, bet jai dar nespėjus atsakyti šyptelėjo, - bijojai sugadinti mūsų draugystę? - timptelėjo Jil atgal taip, kad pats atsistojo priešais ją. Vėl ją apsikabino savo tvirtomis rankomis, - dabar jau šaukštai po pietų. Viskas nebus taip pat, juk žinai? - kilstelėjo antakius ir priglaudė savo kaktą prie jos.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 21:56

Jillian kelis kartus buvo atkreipusi dėmesį į tai, jog dažnai vaikinai bijodavo Kajaus. Galbūt ne tai, kad bijodavo, tačiau elgdavo šiek tiek kitaip, kai aplinkui būdavo jis. Jie tarsi pasitempdavo ir bandydavo būti...geresni? Mergina nežinojo, kodėl jie taip persimainydavo, nes ji buvo mačiusi jų kitus veidus, kai Kajaus nebūdavo mokykloje. Bet tas pasikeitimas jai visai patiko. Mergina buvo tikra, kad jis kituose žmonėse atranda gerų savybių ir priverčia juos į tai atkreipti dėmesį, elgtis geriau, nei jie galėtų.
- O ką man tada reikėjo galvoti, kai pamačiau tave su Kate ir dar tokioj situacijoje? Beje, tavo žiniai, vaikinai David pakišo koją, kai jis ketino eiti alaus ir jis netyčia ant manęs užvirto. Todėl ne, aš su juo neflirtavau, atvirkščiai nei tu, ir ne, tas užvirtimas man visai nepatiko. Ir David nereikia užvažuoti per snukį, - šyptelėjus puse lūpų Ema jautė šiokį tokį palengvėjimą. Palengvėjimą dėl to, kad jie pagaliau kaip išsiaiškino savo santykius ir palengvėjimą dėl to, kad niekam nieko nereikės mušti. Įdomu ar tokį pats palengvėjimą ji jaus rytoj ryte išsiblaivius.
Mergina net nespėjo atsakyti į pirmąjį klausimą, kai Kajus, galima sakyti, perskaitė jos mintis ir ši linktelėjo, kaltai šyptelėdama . Vėl atsidūrusi vaikino glėbyje, Ema jau net nebenorėjo žiūrėti į savo namų pusę, kurie buvo už poros žingsnių, bet tiek jai, tiek jam reikėjo pailsėti. Šiandien buvo pernelyg daug visko.
- Kaip tai ne taip pat? Nori pasakyti, kad negalėsim daryti to, ką visada darydavom kartu? Aišku, kad galėsim. Skirtumas tik tas, kad bendravime atsiras daugiau „poriškų“ dalykų. Supranti, ką norėjau pasakyt, - faktas, Emai bus nemažas šokas, kai ryte išsiblaivys ir supras, ko pridirbo. Ji ir dabar negalėjo patikėti, kad viskas vyksta iš tikrųjų, todėl atrodė, kad kiek nedrąsiai priglaudė delną prie Kajaus skruosto, perbėgdama akimis jo veidą. Nu ne, ji lyg ir nesapnuoja. Šiek tiek pasistiebusi ji sujungė jų lūpas bučiniui. Nu kažin ar ji sapnuotų tokius realius dalykus.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2017-10-25, 22:15

Kajus, ko gero, pats iš savęs skleidė gėrį ir teisybę. Galbūt todėl ir norėjo studijuoti teisę, kad galėtų padėti nekaltiems žmonėms bei pasodinti tuos, kurie to nusipelno. Taip, jis buvo pusiau demonas, bet vaikinas tą pusę be proto stengėsi užgniaužti. Jis nenorėjo nieko žudyti, vien ta mintis šešiolikmetį purtė. Tuo labiau, kai demonai tuoj pat galėjo susegti jo pėdsakus. O šiuo atveju jo pėdsakai vedė ir prie visiškai niekuo dėtos Jillian.
- Aš ją pakviečiau šokti, bet jos nebučiavau, - paaiškino iškart, kad nekiltų jokių nesusipratimų, - kada ji taip pasielgė, palikau ją ramybėje, nes supratau, kad buvau asilas, - atsiduso tikėdamasis, kad jo mylimas mėnulis sugebės ištrinti tą vaizdą iš galvos ir daugiau nepriminti, nes Kajus tikrų tikriausiai baigė visus santykius su Kate. Žinoma, elgsis civilizuotai, neketino apsimesti, kad ji neegzistuoja, jeigu ši nuspręs pasakyti 'labas'.
Išgirdęs visą pilną istoriją Kajus tik dar labiau pasijautė mulkiu. Kaip jis galėjo išvis pagalvoti, kad David, matydamas, kad kažkas vyksta tarp jo ir Jil jau ne pirmas mėnuo, ims ir flirtuos su mergina, kol jis jiems nešė alų. Kvailas kvailas pavydas, eilinį kartą pakišo vaikinui koją. Kartais Kajus buvo per daug karštakošis ir tai sukeldavo nemažai problemų. Reikėjo kažkaip tą dalyką keisti, nes jis tikrai nesusivaldęs galėjo pridaryti daug daugiau žalos nei kad paprastas smūgis į nosį.
- Turiu omenyje, kad niekada nebūsime tik draugai, - šyptelėjo nubraukdamas užkritusią plaukų sruogą nuo jos veido, - bet aš pasiruošęs rizikuoti, jeigu ir tu esi tuo tikra, - pridūrė. Bet kokiu atveju, net jei ir Jillian rytoj atsibudus persigalvotų, jų santykiai niekuomet nebūtų tokie patys ir, ko gero, jie vienas kito vengtų. Ir jų trijulė iširtų, kad būtų labai labai apmaudu.
Kada mergina jį pabučiavo, Kajaus lūpų kampučiai pakilo į viršų ir šis stipriai suspaudęs ją per liemenį, laisvai kilstelėjo nuo žemės. Taip, labai romantiškas momentas, bes beveik raudonplaukis ir buvo romantikas, menininkas, gerietis riteris ant balto vienaragio. - Pailsėk, mėnuli, rytoj tikiuosi sulaukti tavo dailios subinaitės mokykloje, - kada jų bučinys baigėsi, vaikinas nuleido Jil ant žemės ir dar kartą pakštelėjo jai į lūpas atsisveikindamas. Merginai atsidūrus už savo namo tvoros, Kajus dar kartą jai pamojo ir nupėdino gatve tolyn, kur stūksojo jo paties tuščias namas.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Gatvė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 February-
Jump to: