Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 krantas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-22, 13:25

:089:
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 00:10

Kartais reikėdavo tiek nedaug,kad pasijaustum laimingu.Tikriausiai todėl Stef ir sugalvojo padaryti ką nors neįprasto.Susitikinėjo jie ilgai,o ir be reikalo.Tai gal reikėjo visus santykius keisti?Parašęs žinutę,vyras iš karto patraukė ežero link.Reikėjo tik palapinės,butelio vyno,vaisių ir ko nors saldaus.Pasimatymas,kuris parodys,kas iš tikrųjų vyksta tarp šių žmonių.Priėjęs prie kranto,kur nebuvo nei vienos gyvos dvąsios,Tom pradėjo darbuotis.Palapinė buvo pastatyta vos per penkiolika minučių,šakas laužui sudėjo akimirksniu.Viską gražiai papuošęs valgiu,Verny prisėdo ant šilto smėlio,kurį apšvietė besileidžianti saulė ir užmerkęs akis laukė greitai ateisiąnčios moters.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 00:16

Daria išties stengėsi pasirodyti čia kuo greičiau. Nors vis tiek praėjo beveik valanda po žinutės, nieko keisto, save gerbianti moteris juk neišlėks iš namų nesusitvarkius savo išvaizdos, o tuo labiau sirena. Iš tolo dar pamato krante stovinčią palapinę ir pati sau šypteli. Seksas gryname ore... negi atsisakysi? Po poros akimirkų Mercier jau stovi prie palapinės, o veide iškart sužaidžia žavingas šypsnis.
 - Čia netikėtas aplinkos pakeitimas... bet jei jau sakei, kad jokių klausimų - tyliu, - nusijuokusi Daria pritūpia priešais demoną ir nieko nelaukusi vietoj labas, tiesiog įsisiurbia šiam į lūpas. Sirenai nebuvo įprasta taip dažnai susitikinėti ir gult į tą patį guolį su tuo pačiu vaikinu, ji labiau mėgdavo juos pakaitalioti, tačiau Stephen..dievaži, šis vyras turėjo kažką tokio, kas traukė sireną prie jo kaip naktinę plaštakę prie šviesos šaltinio. Po poros akimirkų nutraukusi bučinį, Darija pasislenka arčiau ir neilgai trukus jau sėdi ant Tom kelių, o kojomis mikliai apsiveja vyro liemenį, - turiu pripažinti... man visad velniškai malonu sulaukti iš tavęs žinios, kuri leidžia suprasti, kad pasiilgai manęs... - puse lūpų šyptelėjusi mergina šiek tiek palenkia galvą į šoną, žvelgdama tiesiai demonui į akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 00:36

Užmerkęs akis,Steph prisiminė pirmąjį susitikimą su moterimi,kuri tapo jo gyvenimo dalimi.Tai buvo kažkas neįprasto,tuo labiau gyvenant žemėje jau tūkstantį metų.Daria buvo kopija tos moters,kuri galbūt iš dalies sugadino jam gyvenimą,bet juk taip linksmiau.Pajutęs,jog kažkas artinasi link jo,Verny giliai įkvėpė.Vėl tas nepaprastas jausmas būnant prie sirenos.Galbūt todėl,jog ji antgamtinė būtybė,tamsiaplaukį taip ir traukia?Švelnus balsas pasiekė Tomo ausis ir šis pagaliau atmerkė akis.Žiojosi jau,jog galėtų atsakyti į moters žodžius,bet ir vėl buvo užčiauptas.Bučinys,kuris perbėgo per Verny kūną lyg elektros srovė,privertė jį tik nusišypsoti.Turint tokią merginą šalia,lieka tik džiaugtis ir šypsotis,nes nežinia,kada ji gali pabėgti.Bučiniui nutrūkus,vyras apsilaižė lūpas,o tada pagaliau tarė:
-Mes tuo čia neužsiminėsime,brangioji,-šyptelėjęs padėjo savo delnus Dariai ant liemens ir labiau pritraukė prie savęs.,-juk žinai,jog daugiau neturiu nieko,ką galėčiau pasiilgti.O ir šiandien lygiai metai,kai mes susitikome.Todėl nusprendžiau,jog pabūti kartu vakarą,o ir naktį pravertu mums abiems,-vyro veidą puošė plati šypsena.Dabar jis džiaugėsi lygiai taip pat,kaip ir tada,kai ši nepažįstamoji jam nusišypsojo.Dabar,Stef galėjo ją bučiuoti,justi tai,ką gali duoti tik Mercier ir tai labiausiai jį džiugino.
-Beje,kodėl pagalvojai,jog čia pasikviečiau vien dėl sekso?Negi mes negalime pabūti be to?,-tačiau nieko nelaukęs,vyras pats pasilenkė ir įsisiurbė į tamsiaplaukės lūpas.Tegul pati galvoja,ką daryti,jog šis nustotų tai daryti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-12, 00:45

Darija sunkiai galėjo apibūdinti, kokius jausmus ir emocijas jai sukelia šis demonas. Rodos, po Julijaus mirties, ji jau manėsi, kad nieko negalės prisileisti arčiau savęs ir, tuo labiau, ilgiau negu nakčiai. Tačiau šis vyras buvo kitoks, dievaži, jo žvilgsnyje slypėjo kažkas, kas atėmė žadą... Jis į ją žvelgė kaip į karalienę, kaip į gražiausią bei nuostabiausią moterį, kurios kojos liečia šios žemės paviršių. Mercier manė, kad daugiau niekas į ją taip nežiūrės. Ir, vis dėlto, iš šių santykių ji nesitikėjo nieko daugiau, tik aistringų glamonių ir karšto sekso. Nes tik tai galėjo sau leisti sulaužytos sielos savininkė. Būtent dėl to demonas apie ją žino nedaug...tiksliau, žino neesminius dalykus, žino jos dabartį, tačiau praeities, kuri ir yra svarbiausia sirenos gyvenime – ne. Nes pasauly buvo tik vienas žmogus, kuris viską žinojo, tačiau Darijai jį teko skausmingai paleisti. Atiduoti būtent demonui. Tai buvo dar viena priežastis, kodėl moteris iki šiol laiko tam tikrą vidinį, emocinį atstumą tarp savęs ir Verny. Vienas demonas jau yra ją siaubingai įskaudinęs, kas sakė, kad kiti taip nepasielgs?
- Oho, netikėta kaip, - kreivai šypteli akivaizdžiai pajuokaudama, nors išties šiek tiek sutriko. Ji gali prisiminti gal tik porą susitikimų, kurie būdavo labai ramūs ir nesibaigdavo lovoje ar šiaip kokiam patogesniam kampe. Jiedu tiesiog į pasimatymus niekuomet nevaikščiodavo. Meilužiai ir tiek, abiems, rodos, šis statusas kuo puikiausiai tiko, - tu atsimeni... – kelias akimirkas net patyli po demono žodžių, o tuomet šyptelėjusi tik dviem žodžiais išreiškia savo nuostabą bei lengvą sutrikimą. Išties, tie metai prabėgo velniškai greitai, Mercier net nespėjo susigaudyti. Ir vargu ar būtų galėjus pati įvardinti, kiek laiko jiedu jau pažįstami, - ir kaip tu sugebėjai mane net metus laiko ištvert.. – nusijuokia stengdamasi visiškai nesuskystėti ir nesusileisti prieš demoną, nors tą daryti buvo ganėtinai sunku, - mes galim pabandyti, bet mus abu žinant..tai gali būti nelengva, - dar spėja sumurmėti atsakydama į paskutinį Tom klausimą, kol ją nutildo dar vienas bučinys.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
krantas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: