Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 šaltinėlis

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-22, 13:20

:027:
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-01, 10:20

Kažkodėl visada, šitas vaikinas galėjo atsirasti keistuose vietose, kur niekas nesitikėjo, kad jis bus. Tačiau jau nuo pat vaikystės mėgo bastytis po kampelius ir kur galėjo pabūti tik su savimi. Nesitikėdamas nieko, jis jau nemažai laiko žingsniavo mišku, kol priėjo prie tokio upelio- šaltinėlio. Čia buvo labai ramu ir gražu, tad nusprendė sustoti. Akimis susirado geresnę vietą ir pasitiesė tokį užtiesalą, kad jam nebūtu vėsu sėdėti ant žemės. Pasidėjo tašę ir vos pasipatogino. Šiandienos oras buvo ne toks ir šaltas, tobulas oras iškylai.
Atsigulė net ant nugaros ir žiūrėjo į dangų. Galėjo čia būti ilgai, nes jautėsi neblogai, apsuptas visų tų gamtos galios ir švelnaus vėjelio.
Back to top Go down
avatar
Svečias
Guest

2016-12-01, 11:24

Nors lauke oras buvo toks kai įprasti gyventojai rengėsi jau šiltesniais drabužiais, pagal sezoną keitėsi avalynę ir prižiūrėjo save labiau nei vasaros metu, Claire lengvai apsirengusi ir užsimetusi švarkelį išrūko tolyn nuo miesto triukšmo į gamtos prieglobstį. Kur ne kur, bet čia sirena jautėsi ypatingai. Pastačiusi automobilį šalia kelio, netrukus jau pėsčiomis dėjo pėdsakus ant pirmojo sniego artėdama prie netoliese esančio šaltinėlio. Ne kartą dėl labai žemos temperatūros žiemos metu užšąlantis, šiais metais be išimties turėjo pasikartoti, tad kol tai neįvyko, Odessa turėjo pamatyti paskutinį kartą iki šiam pasidengiant ledu. Mėgiamai muzika per ausinuką grojant, sirena lengvai siūbavo pečiais negreitindama savo žingsnio ir jau beveik priartėdama prie vandens telkinio pasižyminčio savo įspūdinga forma bei grožiu. Nors nebuvo pasakiškai didelis, tas faktas, kad jis buvo įsiraizgęs tarp ąžuolo šaknų, buvo neaprėpiamas - gamtoje atradęs savo vietą derėjo kaip niekur kitur.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-01, 11:32

Raganius tiesiog gulinėjo ir ramiai lyg ir meditavo šiame gamtos kampelyje, kol nepajuto, kad netoliese judėjo kažkas, kieno aura, nepanaši buvo į paprasto mirtingojo. Tad vaikino akys pasisuko į tą pusę. Kelias akimirkas nieko nematė, bet vėliau išvydo mergina su tokia apranga, kuri nesiderino su pačiu oru. Tačiau jau daug kartų matydavo tokių, šiame mieste, tad nedaug nustebino.
Douglas iš tokio atstumo, ne iš karto pažino ją. Galbūt tai prisidėjo, kad dažniausiai ją mato kitokiam apšvietime, nes klubuose ir baruose, būdavo jų eiliniai susitikimai. O dabar keista, kad jie abudu pasirinko tą pačią gamtos vietelę, ir tą pačią dieną.
-Pasirodo ne vieną mane traukia gamtos grožis,-pasakė vos garsiau, kad mergina ir per ausinukus turėtu išgirsti tai. Pats jau dabar atsisėdo tik ir toliau vos pasisuko, link jos puse. Senokai nebendravo su Claire, tad dabar veide jo švietė plati šypsena. O po to, akis pasuko link to vandens telkinio, kuris ramiai buvo ir tik nedideles bangelės buvo paviršiuje, dėl vidutinio vėjo miškuose. Akimirką tik akimis pasekė jas, ir tada vėl sugrįžo prie jos pačios. Dabar smalsu buvo, kokios priežastys ją čia atvedė. Bet truputi nuramino savo tokį klausimų pomėgį, nenori jos nuvyti greit.
Back to top Go down
avatar
Svečias
Guest

2016-12-02, 00:03

Senas geras draugelis Douglas - būtent jį sirenos akys aptiko netoliese sėdint pasiklojus ant žemės ir vos ne su lagaminu rankoje. Laikas bėga, bet kas tiesa tas ne melas, kad žmonės nesikeičia. Visuomet jei būtų paklausta, Claire vyrą prisimindavo kaip pasitempusį, linksmo būdo, mėgstantį vakarėlius. Lengva šypsenėlė atsirado tamsiaplaukės veide, o kojos nunešė artyn D. Šiems susitikus atsirado grėsmė gimti pačioms neįtikėčiausioms idėjoms pasilinksminimui, mat nei vienas nei kitas niekad nesiskundė fantazija ir išradingumu.
- Kaip matai nesivaidena, labas! Kaip laikaisi?,- pasisveikinusi porą bakstelėjimu į abu skruostus, taip itališkai, prisijungė bei atsisėdo šalia. Kojas ištiesė į priekį, o daiktus pasidėjo šalia ramiai iškvėpdama susikaupusį orą ir įkvėpė netrukus šviežio. Sirena nejuto šalčio, kažin kodėl, bet jautėsi kaip niekada gyva ir gyvibinga.
- Tai ką čia veiki.. negi atleido iš darbo, kad atmynei prie šaltinėlio nuleisti garą?,- lengvai juokdamasi pašiepė visgi nesusilaimydama Douglas šios dienos įvaizdžio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-02, 00:26

Pramogų, tai to ir trūko jam, jau kelias dienas. Per daug darbo ir mažai linksmybių, Douglo galvai netiko. Ir tad dabar pats pasiėmė sau laisvo laiko nuo visko. O kadangi atsitiktinumas lėmė, kad susitiko būtent ją, tad linksmybės garantuotos. Raganiui tai sukėlė linksmumą didesnį, nei iki šiol.
Sekė jos kiekvieną judesį akimis ir tada kai ji įsitaisė prie jo, vaikinas pasisuko į jos pusę labiau, kad geriau matytu.
- Tad laikausi gerai, bet jau kuris laikas nuobodžiaujantis. Nebuvo geros kompanijos, kurie išlaikytu pabūvimus klubuose ir baruose su manim,- vaikinas vos šypteli ir tada net nusijuokė kai išgirdo jos kitus pasakytus žodžius. Būtent jo tos tradicinis aprangos kodas, visada sulaukdavo jos priekaištu. Nes jis kitaip nesirengia einant į miškus ar į klubus.
- Sunku mane atleisti, kai dirbu pats sau. Taigi šitas juokelis, nelabai tinka, su manim,-linksmai pasako,- O pati ką veikinėji tokioje vietoje? Kažkodėl maniau, kad linksti prie miesto centro, kad būtu lengviau vilioti vyriokus, ar ne?-smalsus dabar pabuvo ir negalvojo, kad tai yra įžeidimas ar kažkas panašaus. Tiesiog vaikinas, ką galvojo, tą kalbėjo, daugmaž visada, - O pati kaip laikaisi? Senokai nemačiau tavęs klubuose. Galvojau kad dingai iš šio miesto. Būčiau pradėjęs ieškoti, jeigu kelias dienas, nieko nebūčiau sužinojęs žinok,- linksmai pasakė ir pats ištiesė kojas, nes truputi nepatogiai buvo jas padėjęs. Tad dabar kentėjo užtirpimą.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
šaltinėlis
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: