Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 rotušė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-08-21, 19:37

:108:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
30

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-22, 00:06

Daugelis asmenų pasirenka tik vieną barikadų pusę. Taip pat jie mėgsta arba miesto šurmulį arba ramybe dvelkiančius nuosavų namų kiemus kur nors kalnuose ar dar bala žino kur. Žinoma, kai kurie asmenys pasirinkimo neturi. Jie yra įkalinti dulkių kupiname mieste ir tik laiko klausimas kada jie galės ištrūkti kur kitur, tačiau Damienas prieš miesto šurmulį nebuvo nusiteikęs neigiamas. Nebuvo neigiamai nusiteikęs ir prieš gamtą. Vyras dažniausiai palaikydavo balansą tarp dviejų, visiškai priešingų dalykų, tad šiuo atveju – po dažno apsilankymo gamtoje, šis patraukė į miestą. Tiesa, sunku valkiotis po miestą neturint jokių svarbių reikalų ar užmojų kuriuos būtų galima čia įgyvendinti. Laimė, kad šį kartą einant miesto gatve šiam supypsėjo telefonas taip pranešdamas jog kažkam jo prireikė. Pakeitęs šiokius tokius savo planus, vampyras pasuko rotušės link, taip norėdamas sutrumpinti kelią. Sakoma, kad šuniui vingis ne problema, na, vampyrui irgi, tačiau šią dieną jis nusprendė pasielgti kaip paprastas žmogus ir palengvino sau gyvenimą. Kadangi pasielgė kaip žmogus, tai kaip mat ir žmogiškos problemos užpuolė. Atsirišęs bato raištis šį ėmė varyti iš proto. Ko jau ko, bet pargriūti kaip mažas vaikas žmonių akyse šis tikrai nesiruošė, tad neliko nieko kito, kaip patogiai pritūpus ant žemės imti ir susitvarkyti tą prakeiktą batą ir po to tęsti savo kelionę.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-22, 23:16

Mary prakeikė save, kad niekaip nesugeba prisiversti laikyti teisių. Šiek tiek ir Zacharijų mintyse prakeikė už tai, kad turėdamas tiek daug pinigų ir pirkdamas tokius dalykus kaip nekilnojamas turtas merginai, negalėjo pasamdyti ir paprasčiausio vairuotojo, kad tokiomis situacijomis kaip ši, pavežiotų Mary nuo naujų namų iki miesto ir atgal. Kadangi neseniai persikraustė į naują vietą ir padorus prekybos centras buvo pakankamai toli nuo naujų namų, mergina nusprendė apsipirkti iškart po rytinės darbo pamainos. Žinoma, nusiaubė visą parduotuvę, buvo nešina keliais sunkiais pirkinių maišais ir laikydama telefoną visa persikreipusi rankose, bandė suprasti į kurią čia jai stotelę reikia pakliūti, kad nusigautų reikiama kryptimi. Lyg ir ėjo geron pusėn, link rotušės ir už jos kampo esančios stotelės, kai netikėtai ji užkliuvo už kiek iškilusios plytelės ir drėbėsi ant kieto grindinio visu ūgiu pažerdama savo pirkinius aplink. Kažkokie paaugliai sėdėję ant suoliuko pradėjo gardžiai juoktis, o Rivera tik staigiai pažiūrėjo į telefoną, kurį prieš tai laikė delne. Šaunu, jo ekranas sudaužytas, o ji dar nepažiūrėjo kurio būtent autobuso reikia nusigauti iki namų. Įsidėjusi jau niekam nebetinkamą telefoną į kišenę, mergina atsargiai atsistojo ir apsižiūrėjo, ar nesusiplėšė drabužių. Šaunu, jos suknelės sijonas buvo pasikėlęs, todėl teko greitai nuleisti žemyn, bet rodos, rūbai buvo sveiki. Galiausiai mergina pradėjo skubiai rinkti produktus į maišelius, mat norėjosi kuo greičiau pasišalinti iš gėdingo įvykio vietos.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
30

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-26, 00:13

Šiais laikais, regis, net ir batų užsirišti neįmanoma. Vieni pradeda juoktis, kiti kitokius garsus skleisti, o tokie dalykai Damien visada erzindavo. Jis buvo sunkiai suprantama asmenybė. Iš vienos pusės gan draugiškas ir paprastas vaikinukas, kuris turi savo nusistatymus prieš tam tikrus dalykus, sukalbamas ir kartais gali pasirodyti, kad net ir švelnus, tačiau kita jo pusė buvo visai kitokia. Jis daug ko nekentė ir kartais tai akivaizdžiai parodydavo. Jis nemėgo triukšmo. Triukšmo, kurį kėlė juokas, cypiančias mergiotės šis iš kart galėdavo pasmaugti. Apskritai... bet koks kvailas elgesys jį varė iš proto ir pasakyti, kad jis nėra piktybinis tokiose situacijoje būtų lygu didžiausiai kvailystei. Baigęs užsirišti batą šis atsitiesę pakreipdamas galvą į to triukšmo pusę. Nieko keisto, kad užsikvatojo pamatę nelaimėlę. Iš pradžių stebėjęs besijuokiančią kompaniją nesusivalgė neįgėlės jiems. Žinoma, nieko nepratarė, tačiau visi taip stipriai užsikosėjo, kad išsilakstė į visas skirtingas puses. Raganiaus gabumų dažnai nenaudoja. Nėra jie tokie stiprūs, tačiau kartais be rankų prismaugti vieną ar kitą asmenį būdavo tiesiog fantastiška. Po viso fiasko jo žvilgsnis nukrypo į nelaimėlę. Atsidusęs ir patraukęs link jos. Pakėlęs keletą daiktų ir ištiesęs juos link jos, galiausiai pratarė:
-Su tokiu išsiblaškymu ir sprandą kada nors nusisuksi Mary. - Kuo arčiau prie jos ėjo, tuo jam aiškiau darėsi kas ši mergina. Laukdamas kol šioji baigs kuistis su kitais savo pirkiniais šis dar apsižvalgė. Gal prie to pačio pamatys ir daugiau pasijuokti norinčių žmonių, kurie taip pat galėtų greitai išsilakstyti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 02:49

Galiausiai kažkaip staiga pašaipus juokas nutilo ir mergina pakėlė akis nesuprasdama kas vyksta aplinkui. Prieš save ji pamatė Damien ir gerokai nustebo, mat nesitikėjo jo pamatyti tokioje vietoje kaip ši. Po gana kandžios pastabos, šviesiaplaukė gerokai išraudo, jau ir taip gerokai gėdos prisidarė prieš aplinkui esančius žmones, negana to, pasišiukšlino ir prieš pažįstamą personą. - Tikiuosi, kad taip nenutiks, mano sprandas man dar patinka, - pabandė viską juokais nuleisti šviesiaplaukė ir kažkaip užglaistyti tą raudonį pasirodžiusį veide.
Surinkusi viską ką pati rado nuo žemės, ji perėmė ir kelis produktus iš vaikino rankų, kuriuos taip pat sumėtė į pirkinių maišus. Ačiū dievui, jie nesuplyšo, mat jei tektų viską nešti rankose, tikriausiai Mary dar ne vieną kartą susipynus kojoms išsitėkštų ant žemės. - Ačiū, - padėkojo mergina Damien už paduotus pirkinius ir galiausiai atsidususi įsikišo sumaitotą telefoną į kišenę. - Gal galėčiau pasinaudoti tavo telefonu? Persikrausčiau į naują vietą ir nežinau koks autobusas link ten važiuoja. Mano telefonas sugebėjo sudužti, tad esu visiškoje aklavietėje, - pasiteiravo vaikino paaiškindama situaciją. Daug visgi neprašė, reikėjo jai kažkaip nusigauti iki namų, tad kitos išeities nebuvo. Na, jeigu Damien neturi visgi su savimi mobilaus interneto, galėtų ji pagainioti kokius praeivius, ar ko nors prie autobusų stotelės pasiklausti.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
30

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-27, 02:37

Damien matė daug. Ko ne viską merginos fiasko, tiek su pasikėlusiu sijonu ir ryškiu apatinių pasimatymų, jos pasimetimą, išraudonavimą, greitą širdies plakimą ir toliau. Jis ne tik vyras, bet ir vampyras, o su šių dviejų dalykų kombinacija, jokia mergina nėra praleista pro akis šiaip. Kad ir kaip ten bebūtų, Damien buvo sunkoka sužavėti. Per gyvenimą matė daug, simpatijų turėjo ne vieną ir ne kelias, tačiau rimtos meilės taip ir nerado, nes neieškojo. Nereikalinga ji man buvo ir tiek.
-Tau gal ir patinka, bet kitiems... gali būti, kad ne. - gūžtelėjęs pečiais tik tarp kitko pasakė, tačiau savo žodžius užbaigė su šypsena. Ale pajuokavo, nors iš ties ne. Šis pasaulis pilnas monstrų. Monstrų tokių kaip jis ir dar baisesnių. Gyvybė šiais laikais nieko nereiškė, nereiškė ir ankščiau, bet čia jau kita tema. Dabar jei tau kas patinka tai nereiškia jog tai patiks ir kitiems. Ir pats Damien keliasi pirštais galėtų nusukti plonytį merginos kaklą, bet jis gi geranoriškas. Tokių dalykų veltui nedaro.
- Ne. - Trumpai atkirtęs susikišo rankas į kišenes ir nužvelgė merginą nuo galvos iki kojų. - Pasakysi kur gyveni ir aš tave iki ten palydėsiu. - linktelėjęs nenuleido akių nuo merginos veido. - Ir žinoma, duok tuos prakeiktus pirkinius, o tai ir vėl visas grožybes visam svietui parodysi. - Vėl išsitraukęs iš kišenės rankas šis ištiesė jas į merginą laukdamas kol šioji perduos savo pirkinius jam. - Aš čia vietinis, palydėsiu, o už tai galėsi man aprodyti savo naujuosius namus. - Regis, kito pasirinkimo merginai jis nesuteikė, bet ką jau padarysi. Toks jis buvo. Pasako ir taškas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 18:18

Mergina tylėjo per visus Damien žodžius, stovėjo ir galvojo, ar jis rimtai taip kalba, ar jis čia taip nevykusiai bando pajuokauti. Net jei ir Mary yra pakankamai rami ir geranoriška mergina, neleis, kad joks vyras jai šitaip nepagarbiai komanduotų, ant galvos liptų ir dar šiktų. Net jei ji ir parkrito ant rotušės aikštės grindinio, tai visiškai nesuteikia Damien teisės taip šaipytis ir su ja šlykščiai elgtis. Netgi Zacharijus, tikras kontrolės maniakas, jos taip nežemino, kaip šitas nepraustaburnis pilietis. Galbūt studentų cementofkėj Damien atrodė visai nieko, bet dabar Mary apie jį pakeitė nuomonę kardinaliai. Kuomet šis ištiesė rankas pirkiniams paimti, Rivera tik žengtelėjo žingsnį atgal nuo jo. - Susitvarkysiu pati, ačiū, - tyliai suburbėjo ne itin patenkinta vyro akiplėšiškumu. Galvojo jis maloniai jai padės, o ne taip grubiai veršis į Mary namus. O ko jis tikisi, kad Faith kaip kokia kekšė sutiks ir įsileis vidun praktiškai nepažįstamą žmogų. Oi ne, ji tokia nebuvo, turėjo galvą ant pečių ir ja naudojosi. - Viso, Damien, - tyliai atsisveikino ir apėjo vaikiną pasiruošusi vieną nueiti iki stotelės ir ten pasiklausinėti kur kas malonesnių žmonių kelio.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
30

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-28, 00:33

Iš esmės Damien nei juokavo, nei kalbėjo rimtai, o ir atsiprašyti už ką nelabai turėjo. Gi jis gan tiesmukiška persona. Dažniausiai ką sako tą ir galvoja, o ne visus jo žodžius reikia suprasti pagal žodyno pateiktą vertimą. Tiesa, nematė savo žodžiuose nieko, kas galėtų įžeisti merginą. Jos kekše gyvenančia iš jo tėvo pinigų gi nepavadino, o ir tokia jos nelaikė. Jei Damien tikrai norėtų ką nors įžeisti, tai to žmogaus be ašarų akyse tikrai nebūtų matyti. Emocinius žaidimus jis moka žaisti puikiai, tad jo viena ar kita pareikšta frazė "gyvųjų draugijai" būna tik švelnus paplėkšnojimas per petį.
-Tikiuosi nemanai, jog sakydamas, kad aprodysi man savo namus, tikėjausi atsidurti tavo lovoje, ar ne? - kilstelėjo antakius kiek susiraukdamas. Ant tiek jis nedegradavo ir kažin ar degraduos. Merginas jis gerbė kiek tai leido jo prigimtis. Jei jau norėtų ant ko nors užšokti, tai bent jau vakariene pavaišintų ir šiaip po gražias vietas pasivedžiotų. - Man prie širdies labiau brunetės, čia tik tarp kitko. - gūžtelėjęs pečiais tarstelėjo. Iš ties tai jam jokio skirtumo kokia pas paną tie plaukai, bet tarkim. Iš ties ji gi viską žinojo apie Mary ir savo tėvą, tad iš geros širdies čia ir stovi neapsisukdamas ir nepalikdamas jos likimo valioje. - Tenorėjau padėti, bet jei nenori, kaip sau nori. - Gūžtelėjęs pečiais ir pats nusisuko, tačiau paėjęs kelis žingsnius vėl atsisuko atsidusdamas. - Galiu būti šimtu procentu garantuotas, kad stotelė, kurios tau reikia yra visai kitoje pusėje... ir prašau... leisk man palaikyti tau kompaniją. Tiek jau to. Palydėsiu tave iki durų. - Ah kaip jį užknisdavo tokie dalykai. Seniai jau būtų savais keliais patraukęs, bet ne. Gi geras vyrukas jis, ne toks kaip tėvas, bent jau kai kuriais atvejais.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-28, 01:20

Tiesą pasakius, Mary savotiškai buvo Zacharijaus kekšė. Tik ne seksualine prasme. Mergina jam suteikdavo savo saldaus nekalto kraujo, emocinio peno savo nesuvaidintomis ryškiomis emocijomis, tuo pačiu ištikimybę ir savo sielą. Už tai ji gaudavo materialine prasme viską: pinigų kiek paprašo, naują būstą, skudurus ir visokių kitokių gėrybių. Žinoma, apie tikruosius Mary ir Zacharijaus santykius niekas nieko nežino. Galbūt Arabellei yra kažkada pati Mary minėjusi, kad jos ir Zacharijaus niekas nesieja apart kraujo ir pražūtingą akimirką užklumpančių emocijų. Bet nuo to pokalbio praėjo nemažai laiko ir iš tiesų šių dviejų asmenų santykiai tikrai nėra padorūs visomis prasmėmis. Tačiau kol niekas to nežino, tol abiems, tiek Zacharijui, tiek Mary, pavyksta išlaikyti orumą.
Kuomet Damien užsiminė apie lovą, šviesiaplaukė tik išpūtė akis. Pasirodo, jis iš tiesų labai netaktiškas ir nepagarbus žmogus. Tuo labiau jo tas komentaras, kad jam patinka labiau brunetės nuskambėjo labai vaikiškai. - Damien, net jei tave ir vesčiausi į savo namus, tikrai patikėk manimi, su tavimi nepermiegočiau, - atsidususi atsakė ji. - Tiesiog nesivedu nepažįstamųjų į namus, tai mano privati erdvė ir nuomininkui nepatiktų tokia idėja, - turint omeny, kad dabar ji gyvena name, kurį nupirko merginai Zacharijus, apskritai ten kažką vesti buvo pakankamai pavojinga svečių atžvilgiu. Ypač vyriškos lyties, mat tokiems Zacharijus ir skalpą nuimtų. Galiausiai kuomet vaikinas ją sustabdė dėl stotelės, Mary visgi nusileido per savo principus, net jei ir jautėsi kiek įžeista vaikino žodžių. - Užteks ir iki gatvės. Spring street'e gyvenu, - suteikė Damien šansą ją palydėti bent jau iki gatvės, mat nepasitikėjo juo tiek, kad parodytų kur gyvena tiksliai. Nepaisant priimto pasiūlymo, mergina visgi nusprendė pirkinius pasinešėti pati.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
rotušė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: