Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 15:31

First topic message reminder :

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 01:21

Iš tikrųjų merginai dėrėjo stebėti kas vyksta aplinkui, nes kitą kartą jai gali taip nepasisekti. Žiūrėk, dar į kokį prezidentą atsitrenks...-Labai didelę?-Kiek liūdnokai perklausė ir pažvelgė į tamsiaplaukį šuniuko akytėmis. Pasirodo jai pasisekė, nes šis pilietis nežada praeiti su gražiu "Nieko tokio, kavos dėmė nebūtų sugadinusi man dienos".-Atsiprašau?-Sekundei Viola pasimetė. Tik mintyse pagalvojo, kad vyriškis mažų mažiausiai nedraugiškas, šis iš kart pasiūlė jai darbą. Darbas jai buvo reikalingas, ir ne todėl, kad kitą kart atsitrenkusi mokės už drabužių valymą, bet todėl, kad būto nuoma jai palengva darosi neįkandama, o gatvėje gyventi nesinorėjo.-Žinoma, darbas būtų puiku! Koks būtų?-Mergina patenkinta išsišiepė, o akyse sužibo laimės žyburėliai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 01:28

Pamatęs,kad mergina išsigando nutarę ją nuraminti,juk negavęs ko nori nenorėjo išgąsdinti merginos.
-Juokauju,būtų užtekę apmokėti valymo išlaidas arba vakarienės su manimi,vizgi artėja kalėdos,dovanų metas,-pasakė šypsodamas vyras ir vaidindamas angelą,kokiu kadaise buvo. Dabar jis atrodė malonus ir geras.
Merginai užsikabinus už pasiūlymą dėl darbo tarė,- man reikia pagalbininkės namuose ir padėjėjos. Į pasiūlymą įeina apgyvendinimas,maistas,o galėtų proga ir nemokamas apsilankymas Lux naktiniame klube-pasakė vaikinas puikiai žinodamas,kad ji gaus viską,tačiau tuo pačiu ir nieką,nes jei eis į klubą tikrai ne linksmintis,nebent to norės pats Sammael.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 01:38

Pasirodo pirmas įspūdis apie šį vyriškį buvo klaidingas, kadangi jis nuramino išsigandusią Viola, kuri negalėtų sau leisti tokio dalyko.
Kalėėėėdos...-Ji nutęsė it kokia kvaiša, nors svarbiausia, kad veidą vėl nutvieskė plati šypsena, kurios tikriausiai niekas nenupūs.
-Ir aš jums tinku?-Sabella dar kartą paklausė nežinodama kaip čia jai taip pasisekė. Pasirodo Dievas yra, ir ji išklausė mergaičiukės maldas, nusprendė padėti jai šiam gyvenime.-Kaip smagu! Ačiū! Ačiū! Ačiū!-Mergina krykštavo iš laimės ir net nesidrovėdama apkabino vyriškį, kuris tikriausiai po šitokio vaikiško Violos elgesio svarstė, kad galėjo geriau jos nesamdyti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 01:47

Pirmas įspūdis buvo geras ir labai.Tiesiog vaikinas jos norėjo,dėlto tapo geručiu.
-Taip taip kalėdos, ir žinoma tinki. Atrodai gera paslaugi mergina,-pasakė ramiai jai ramiai. Dievas buvo ir ne tik jis bet ir visa angelų ir arkangelų gvardija. Tačiau šįkart jos klausėsi pragaras ir jo riteris.
-nėra už ką,-pasakė,kai mergina jį apkabino. vaikinas stengėsi išlikti ramus ir neišlieti gavos,kai jį lietė niekinga žmonių mergina.
- tai,gal judam pas mane susitvarkysim popierius viską parodysiu,-pasakė atrakindamas savo kabrioletą ir atidarydamas merginai dureles,- beje aš Sammael Nox prisistatė merginai
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 01:55

Pavadinta gera ir paslaugia Viola net išraudo ir delniukais užsidengė savo rausvus skruostus, na, bet patenkintos šypsenos jai nepavyko nuslėpti.
-Jūs net neįsivaizduojant kaip pradžiuginot.-Vapėjo ji sau patenkinta ir jau matė kaip palengva išsikapsto iš skolų, o nuomininkei ramia galva perveda pinigus.
-Yra, tame ir esmė, kad yra.-Atsitraukusi Viola patikino vyriškį, nes realiai jis išgelbėjo merginai degantį užpakalį.-Gerai, žinoma.-Sabella greitai sutiko ir suplojo delniukais dar vis negalėdama patikėti, kad šiaip taip smarkiai pasisekė. Mergina jau girdėjo kaip jos mama ir tėtis šaukia iš laimės, kad jų mergaitė suaugo, kad pradės dirbti, ir pagaliau nebeverkšlens kiekvieną mėnesį, kad atsiūstų pinigų.-Malonu.-Draugiškai šyptelėjo Sammael.-Viola,-Ji paprastai tarė, bet pagalvojo, kad kažkaip nederamai nuskambėjo, todėl greitai pridūrė.-Viola Sabella.-Galiausiai prisistatė ir padėkojusi įlipo į Sam automobilį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 02:02

merginai prisistačius Sammael savimi didžiavosi,akd taip lengvai apsuko ją aplink pirštą beliko gauti parašą,bet čia jau buvo smulkmena.Mergina dėkojant ir sakant ,kad yra už ką vyras jau galvojo,"manau daug maž po valandos mane keiksi ir nekęsi"-pasakė pats sau mintyse. Violai prisistačisu ir pagaliau įsėdus uždarė dureles ir įsėdo pats,kavą įstatęs į jai skirtą vietą,pirkinių maišelį numetęs į galą užvedė variklį,-malonu susipažinti Viola,o dabar važiuojam,-nurūko su vėjeliu į savo namus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-17, 02:08

Nežinia kokio velnio Sammael didžiavosi, nes apsukti Violą aplink pirštą galėtų net ir penkiametis vaikas, kuris žodžio "šikšnosparnis" nemokėtų gerai ištarti. Nors atrodo gyvenimas vis mėto jai nelaimių strėles, kad tik ši atsikratytų savo niekam nereikalingo naivumo, bet Sabella lyg tyčia jo nepraranda tikėdamasi, kad tai tik laikinos negandos. Tik draugiškai šyptelėjusi mergina užsisegė saugos diržą iir nuėkė su Sam į jo namus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 10:49

Pasiekus prekybos centrą matėsi,jog jis pasiruošęs Kalėdoms. Neskaitant kalėdinių dekoracijų prie prekybos centro buvo pardavinėjamos gyvos eglės. pastatęs mašiną ir išjungęs varaiklį pasisuko į merginą,- Tai traukiam į vidų?-paklausė jos išlipdamas ir atidarydamas šviesiaplaukiai dureles,nes žinojo,kad su šuniukais išlipti nėra paprasta.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 20:13

Atvažęs į prekybos centrą,pastatė mašiną netoli įėjimo ir pasisuko į merginą,- gerai galim judėti tvarkyti reikalų,- Šešėlį manau paliksim mašinoj?-pasidomėjo vyras,nes isi žinojo,kad šunims prekybos centre ne vieta.
-Beje su vienu reikalu gausi man padėti,-pridūrė jis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 20:18

Išvažiavus iš tėvų namų Aurorai išties pasidarė liūdna. Net Šešėlis gale nunarino galvą. - Jis dar jaunas. Su manimi porą metų. - Atsakė į Samuelio klausimą ir tiesiog įsižiopsojo į kelią priešais. Tik sustojus aikštelėje, mergina bent šiek tiek nusiramino. Dar pažvelgė į vilką, lyg sakytų, kad jis ramiai pasėdėtų.
- Kuo reikės padėti? - Paklausė prieš pat išlipdama ir uždarydama mašinos dureles.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 21:02

Išgirdęs,kad patinas jaunas,nusprendė,jog jam šiandien išties sėkminga diena,-Tuomet pačiame jėgų žydėjime ir damų mylėjime,-šyptelėjo vyras užrakindamas mašiną,-pamatysi lai bus tau staigmena,-pasakė paslaptingai vyras,-O kolkas sakyk kokie tavo reikalai,galvoju,kaip protingiau suvaikščiojus,kad abu sutvarkytume,aks reikia,-paaiškino sužadėtiniai merginai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 21:35

Visos kalbos apie Šešėlį, Aurorai nelabai patiko. Apksritai, geriau jau būtų vilkiuką palikusi namie. O dabar teks susitaikyti su visais Samuelio pričiūdais Šešėlio atžvilgiu. - Staigmena. - Blausiai šyptelėjo Aurora, sykius su sužadėtiniu žingsniuodama link prekybos centro. Tokių staigmenų mergina nemėgo. Ypač, žinant, kad kažkuo teks padėti vyriškiui. Tik kokios gi pagalbos gali reikėti pragaro riteriui iš paprastos merginos?
- Man tereikia užeiti į body shop ir tada ėdalo Šešėliui. - Išdėstė savo planus, tikėdamasi, kad nereikės niekur per ilgai užgaišti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 21:50

-Gerai tuomet susitinkam gyvūnų parduotuvėj už 15 minučių,-pasakė nutardamas,kad pats tikrai per tiek laiko susisuks,o ir mergina turėtų spėti.Tuomet abu patraukė į prekybcentrį
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
įėjimas/išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: