Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 įėjimas/išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

Sun 17 Apr - 15:31

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 3:19

Hadrielė kaip tik baiginėjo kalbėti su tėčiu, kuomet ėjo link išėjimo. Telefoną buvo prispaudusi petimi, kadangi abi rankos buvo užimtos didžiuliais pirkinių maišais. Apskritai mažoji Turow turėjo apsipirkinėjimo ir daiktų kaupimo manija. Kartais ji kaip kokia šarka apsivogdavo nesuvokdama, kad tai yra negerai. Bet niekada nebuvo įkliuvusi ir dažniausiai vogdavo iš savo aukų, kurių gyvybės galiausiai užgesdavo kartu su merginos tatuiruočių mėliu. Pabaigusi pokalbį mergina pastatė maišus ant žemės ir perėmusi telefoną į rankas padėjo išjungė aparato ekraną. Įsikišusi telefoną į kišenę, mažoji juodaplaukė sumetė maišus į vieną krūvą ir patogiai, minkštai ant jų atsisėdo laukdama pasirodančio tėčio automobilio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 3:41

Bartholomew sėdęs į vieną iš keletos jam priklausančių automobilių tarė žodį jau dešimtis metų jam dirbančiui vairuotojui ir šis kaip visuomet nieko netardamas, kaip ir įprasta atsakė linktelėjimu ir pradėjo kelionę. Su savo personalu šnekučiuotis kelionės metu Bartas niekuomet nesiteikė, ar tai buvo pernelyg didelis ego, ar jo kaip lyderio pareiga, nebuvo itin svarbu. Laikydamas valdžią savose rankose puikiai mokėjo paskirstyti laiką visur ir visada. Po dešimties minučių juodas automobilis sustojo prie vieno lankomiausių miesto prekybos centrų. Kol jį pralenkdami žmonės vis dirsčiojo siekdami numalšinti savo smalsumą, už vairo sėdėjęs Turow vairuotojas Čarlis išlipo ir merginos pirkinius sukrovė į bagažinę, kai Bartas ramiai laukė ant galinės sėdynės atidaręs duris pakankamai plačiai, kad būtų pastebėta jos. O jis nemėgo laukti, dėl to neretai sugalvodavo kokį būdą kaip paerzinti Hadrielę, kad tokie dalykai nepasikartotų, nors tai niekada nesuveikia Bartui smagu bandyti kaip ir abiems iš to pasijuokti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 3:47

Pamačiusi tėčio automobilį kaip mat Hadrielė pašoko ant kojų nudžiugusi, kad daugiau nė sekundės daugiau nebereikės laukti. Ji nebuvo iš tų asmenybių, kurios pasižymi didele kantrybe, anaiptol. Išlipus automobilio vairuotojui, mergina plačiai išsišiepė pamačiusi pažįstamą veidą:
- Labas, Čarli, - pamojavo ji augalotam vyrukui, bet netrukus jos dėmesį atkreipė prasivėrusios durys keleivio pusėje. Pamačiusi tėtį Hadrielė pamiršo savo pirkinius, kuriuos paprastai būtų padėjusi sunešti. - Tėti! - šūktelėjo ji džiaugsmingai ir vos ne keturiomis įsiropštė į mašiną pro dureles. Net nespėjusi jų uždaryti paskui save ji apsisikabino Bartolomėjų ir pabučiavo dideliu riebiu bučkiu į žandą. - Pasiilgau tavęs labai labai, - priglaudė skruostą tėčiui prie krūtinės, labai džiaugėsi pagaliau pamačiusi paprastai itin užimtą tėvą. Galiausiai ji susigriebusi paleido jo kūną ir uždarė mašinos dureles su tamsintu stiklu, kad šiuo spektakliu pašaliniai neimtų džiaugtis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 4:01

Bartas sekdamas kaip darbuojasi Čarlis neliko nepatenkintas. Šis buvo vienas jo mėgstamiausių darbuotojų, mat niekuomet nieko neklausinėdamas ir savo darbą atlikdavo kaip tikras profesionalas. Aišku, geras atlyginimas bet ką tokiu paverstu, tačiau šis turėjo savitą būdą. Kiek spėjo pastebėti Bartalomėjus, Čarlis su niekuo jo valdose nekonfliktuodavo. Kol šis dar užimtomis rankomis lakstė ta pačia trąsa jau kokį dešimtą kartą, Turow pasitiko dukrą kaip žaibas smigusią ant odinės sėdynės šalimais. Stipriai, be tuo pačiu švelniai suspaudęs savo nedorėlę glėbyje, pabučiavo šiai į plaukus ir netrukus atleido. Plati šypsena ir lengvas skambus jo juokas vis tik nulydėjo jos pasirodymą.
- Man prireiks nemažai laiko, kol visus gerbėjus nuo šitos gražuolės atmušiu, labas, Hadriele,- tarė galiausiai įsitaisydamas savo vietoje patogiau. Čarliui grįžus šis nė neklausė maršruto, iš karto užvedęs tyliai veikiantį automobilio variklį pajudėjo namų kryptimi. - Prasinešei per visas parduotuves?,- kandžiai šovė žiūrėdamas pro šoninį jos pusėje įtaisytą užtamsintą stiklą. Čia paveldima savybė - go big or go home. Niekaip kitaip.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 4:08

Iš tiesų, Hadrielė užaugo begalo mylima savo tėčio. Net jeigu ir neteko patirti jai motiniškos meilės, tėtis sugebėjo atstoti merginai visą pasaulį. Tikriausiai ji niekuo taip labai nepasitikėjo kaip Bartolomėjui, kuriam juodaplaukė galėjo išsipasakoti. Jam prakalbus apie gerbėjus, mergina tik prunkštelėjo.
- Kokie dar gerbėjai? Matai, tokia didelė pana, o dar kavalieriaus neturiu. Kas į mane tokią žiūrės, - pavartė rudas it šokoladas akis mergina ir atsiduso. Liūdni tie meilės reikalai, kitą padorų džiną sutikti labai sunku, o su seniais ji apskritai visai nenori prasidėti. Žinant, koks tėtis tiesmukas kalbant apie kraujomaišą, kitokių variantų mergina nelabai turėjo. - Nespėjau pro visas, tik porą mėgstamiausių aplankiau parduotuvių, naujos kolekcijos visada daug žadančios, - plačiai išsišiepė kai kalba pasisuko apie pirkinius. Tikriausiai didžiumos nusipirktų drabužių mergina nė karto neužsidės. Bet kas jai darbo, kai yra turtingo tėvelio dukrytė?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 4:21

Nors ir užvedė kalbą apie juos, čia nėra net abejonės, kad kiekvieną atsiradusį bent per penkiasdešimt metrų ir pastebėtą bent du kartus besisukinėjusį prie Turow, Bartalomėjus patikrins padarą visose duomenų bazėse.
- Kas ir jeigu žiūrės geriau tegu rimtai, nes kažkokių hipsterių su smartfonais ir nuplyšusiom vos subinę dengiančiom kelnėm nei man nei tau nereikia,- šyptelėjo. Nuo pat vaikystės auginęs, dėmesio gal ir skurdžiai suteikęs tačiau puikiai žinodamas savo mergaitės skonį ir požiūrį visame kame, buvo susidaręs maždaug įsivaizduojamą jaunikio portretą. - Jei bent šitame centre yra kažkas vertas dėmesio..,- burbtelėjo abejodamas, kad atrastų čia kažką jam patinkančio ir tinkamo Hadrielei padovanoti. Nemėgo jis švaistytis pinigais, tačiau H' jų niekad negailėjo, o kai kalba prasidėdavo apie šventes, tai jas planuodavo pats. Nesiimdavo nei kitų pagalbos nei tai patykėdavo savo parankiniams.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 4:28

Tėčio patarimas privertė merginą nuoširdžiai užsikvatoti, kadangi ji bandė įsivaizduoti Bartolomėjaus žodžiais nupiešto kavalieriaus paveikslą. - Prašau, jei kada su tokiu pasirodysiu namuose, papurtyk mane gerai, - vis dar krizeno mergina, mat buvo puikiai išauklėta ir į visokius pienburnius nei iš tolo nežiūrėjo. Pavyzdžiui, su žmogumi ji nieku gyvu nesusidėtų, jie jai bukos ir neprotaujančios būtybės atrodo. Na o kitos antgamtinės būtybės.. iš tiesų jos merginai itin patrauklios, tačiau ji nežino, kaip tėtušis reaguotų jei į namus parsivestų kokią sireną ar raganių. - O kaip vampyrai? - taip tark kitko pasidomėjo, kadangi jau ilgą laiko tarpą internetu bendravo su tokiu vienu. Žinoma, susitikti nespėjo, bet maža kas... Apie prekybos centrą Hadrielė daugiau nebevystė temos, nes kol kas susirado kur kas įdomesnę. - Ir apskritai... Kada tu su moterim padoria pagaliau pasirodysi, a? - uždavė nepatogų klausimą tėčiui, kuriam irgi reikėjo kokių nors santykių, kad ir kiek bandytų tam prieštarauti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 4:44

Išgirdęs žodžius kuriuos ir norėjo girdėti vos pastebimai linktelėjo. Smagu būdavo prisiminti buvusius Hadrielės kadrus kurių profilius stebėdamas Bartas juokėsi išsijuosęs ir tikrai atmetęs juos kaip galimus, buvo ramus, nes tokio normalaus dar neregėjo džino akys. Nors jau keletą savaičių Turow mintyse kirbėjo idėja, kad būtų visai nieko dukrą supažindinti su vienu jo kompanijos partnerių sūnumi, kuris per kažkada vykusias amerikietiško futbolo rungtynes nepasirodė toks kaimo japis koks buvo jo tėvas, pinigais aptekęs, bet bukas ir tuščiaviduris kaip supuvusio medžio kamienas. Tačiau reikės viską dar apsvarstyti. Niekur neskubėdamas, pirmiausia nusprendė apkartinti Hadrielės gyvenimą savo nuostabiaisiais jai sukurtais planais. Eilinį kartą išgirdęs pasiūlymą kažką susirasti, Bartalomėjus šyptelėjo jau žvilgsniu su dukra susitikdamas.
- O kas ką sakė, kad nesusitinku? Tačiau tai nenagrinėtina tema.. Geriau pakalbėkime apie tave. Juk žinai kaip mėgstu viską žinoti, taigi, pasakok. Pasakok viską - kas vyksta tavo gyvenime, noriu žinoti,- paslėpęs šypseną kažkur labai toli, ramiu, švelniai įsakmiu balsu pareiškė, temą apie savo rikiuotę meilužių palaidodamas giliai po dešimt sluoksnių žemės ir dvylikos sluoksnių nuodėmės.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 14:31

Kuomet tėtis taip ir neatsakė į jos klausimą apie vampyrus, Hadrielė ėmė nervingai kandžioti apatinę lūpą. Ar jis nenori apie tai kalbėti ar apskritai neišgirdo? Visgi, kadangi džinei tai buvo begalo įdomu, nusprendė, kad reikia dar kartą užklausti, kad šiuo klausimu viskas būtų aišku iš tėčio pusės. - Tėti.. Neatsakei į mano klausimą. Ką manai apie vampyrus? - pakartojo mergina dar kartą. Bartolomėjus apie antgamtines būtybes buvo išmokęs pagrindines jų savybes mažąją Turow pakankamai gerai. Tačiau klausimas ar jai apskritai galima turėti draugų ne džinų?
Tėvui atsisakius kalbėti apie moteris, mergina tik demonstratyviai pavartė akis. - Jei susitinki, tai kodėl į namus neatsivedi? - pasiteiravo visgi neužbaigdama tos temos, nors tuo pačiu norėdama ir šiek tiek pasipasakoti ką pastaruoju metu veikia. - Na... Pastaruoju metu daug laiko praleidžiu už namų, tobulinu medžiojimo įgūdžius, jie kas kart vis gerėja. Tuo pačiu ir linksminuosi, vaikštau po parduotuves, kavines, kinus, pas drauges ir panašiaai. Kada gi pasimėgausiu gyvenimu, jeigu ne dabar, - išsišiepė Hadrielė. - O kaip tau, tėtuši, sekasi? - pasiteiravo apie tėtį, nes taip pat apie jį norėjo žinoti viską.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 22:40

Kai klausimas buvo pakartotas, Bartalomėjus jau neturėjo preteksto išsisukinėti, o ir slėpti kažką nuo Hadrielės apie tuos kraujasiurbius tikrai neketino. - Jei nuoširdžiai, man jie nepatinka. Kiek spėjau jų pastebėti savo kelyje visi savotiškai nekontroliuojami. Nenorėčiau, kad jie sukinėtųsi aplink mane, ar tave.,- ramiai kalbėjo jau suuosdamas, kad klausimas aikštėn dar kartą buvo iškeltas ne šiaip sau. - Kodėl klausi?,- atsisukęs pervėrė žvilgsniu mergaitę kažką tikrai slepiančią. Dukters smalsumas apie Barto meilužes buvo nediskutuotinas dalykas ir prieš tai davęs suprasti, kad šia tema nekalbės, nesunkiai galėjo tai ir pakartoti. - Tai nėra mano prioritetų sąraše numeris vienas dalykas kurį turėčiau padaryti ir tai paskutiniai žodžiai šia tema, kaip jau minėjau,- kalbėdamas padarė nedidelę pauzę ir netrukus nesumažindamas įtampos ėmė šaudyti klausimais kurių atsakymus privalėjo žinoti. - Man nepatinka tavo toks itin laisvas gyvenimo būdas, todėl nuo kitos savaitės noriu, kad ateitum ir pabandytum dirbti mano kompanijoje. Nieko nereikalauju tačiau noriu pamatyti, kad galiu tavimi visapusiškai pasitikėti ir ramiai gyventi žinodamas, kad bet kada galiu tavimi pasikliauti bet kokioje situacijoje, taip pat ir darbinėje aplinkoje.,- išdėstė aiškiai savo ketinimus, bet kai pro plonas dukters lūpas iššoko tas bjaurastį keliantis žodis, Turow čiut nepaspringo. - Tėtuši? Ar aš tau panašus į tėtušį? Hadriele, malonėk šį išsireiškimą išbraukt iš žodyno, bet kad mano ausys jo nebegirdėtų,- nutiesė žvilgsnį pro savo langą baigdamas savo šios minutės paskaitą ir tikėdamasis, kad jo vaikas visą tai įsisavins kaip įmanoma greičiau.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 22:54

Visgi, kartais Bartolomėjus pavirsdavo į blogąjį, griežtąjį tėtį. Ir toks jis Hadrielei nelabai patiko. Išgirdusi jo nuomonę apie vampyrus, mergina suprato, kad naujojo draugo tikrai negali tėčiui parodyti vien tik dėl to, kad jo plikomis rankomis nepasmaugtų. Žinoma, kad ponas Turow susigriebė, kad dukra ne šiaip sau domisi jo nuomonės apie vampyrus. - Tiesiog pastaruoju metu juos tyrinėju, skaitau daug literatūros ir jie man kažkodėl atrodo panašūs į mus. Na žinai, jie taip pat medžioja žmones, kad išgyventų. Yra ilgaamžiai ir patrauklūs, kartais kiek agresyvūs, tačiau tuo pačiu ir labai įdomi rasė. Tiesiog įdomu, gal turi pažįstamų rate vampyrų ir gali plačiau apie juos papasakoti iš savo pusės, mat knygose informacija labai sausa, - kruopščiai melavo mergina visiškai neišsiduodama. Per tiek metų gyvenant su skrupulingu tėvu išmokti idealiai meluoti yra milžiniškas privalumas, jei nenori, kad tavo kailį kaip reikalas iškarštų.
Tėvui prakalbus apie merginos įdarbinimą, ši net išsižiojo. Ji niekada nebūtų pamanius, kad Bartas sugalvos įdarbinti savo mažąją princesę. Dirbti ji visiškai nenorėjo ir nematė tam jokios prasmės. Juk Bartolomėjus gyvens amžinai, kaip ir valdys kompaniją, todėl kokia prasmė jam darbinti savo dukrą? - Darbas? - pakartojo tėvo mintį mergina. - Kam man dirbti, kai viską turiu? - ji visiškai nesuprato tėčio noro. - Nejaugi tu manim nepasitiki? Gi su tavimi užaugau, kam tie bereikalingi testai.. - suburbėjo Hadrielė, kuriai prastas darbas nebuvo pioritetas. Ji norėjo pažinti pasaulį, o ne kiurksoti kokiam biure su nuobodžiais popieriais. Tai ne jos būdui.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 23:28

Ne pats dukters melas privertė Bartą grįžus namo imtis veiksmų, bet tai, kad ji iš viso sumastė domėtis apie tuos negyvėlius kraujo narkomanus. Pastarieji Turow buvo dar švelniai pasakyta 'nepatinka' šiam jie buvo pasišlykštėtini šliužai kuriuos jei tik kas, pati mažiausia smulkmena jam nepatikdavo jis nesibodėjo lengvu judesiuku apsukt jų galvyčių trijų šimtų šešiasdešimt laipsnių kampu. - Tokiu atveju turi labai daug laisvo laiko, kurį naudoji neteisingai. Nėra tikslo jais domėtis, kai visas viltis dedu į tave, kaip itin talentingą vadovę ir protingą asmenybę taip nesidominčią vaikštančiais lavonais,- laisvai kalbėjo sekdamas žvilgsniu lekiantį pro šalį pasaulį. Vyro žodžiuose buvo ir informacijos ir atskleistas požiūris kuris jei pas tamsiaplaukę būtų kitoks, tai iki galo atvertų kelią Bartui pasimankštinti laikant delne savo mėgiamiausią kataną. - Matau tavęs nepradžiugino mano pasiūlymas.. Kodėl nenori pabandyti?,- atsisuko žvelgdamas į savo brangiąją dukrą kurią mylėjo labiau už viską ir saugojo labiau nei bet ką pasaulyje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 23:38

Hadrielė suprato, kad tėtis tiesiog negali pakęsti vampyrų kaip ir daugumos kitų antgamtinių būtybių. Ot nusistatymas pas seniuką... Vadinasi visas draugystes su vampyrais arba teks kruopščiai slėpti, arba tiesiog jas nutraukti. Visgi, Lucia protinga mergina, sugalvos ką nors. Tačiau tėvo beribis noras ją įdarbinti nekėlė merginai nuotaikos. - Kaip į vadovę? Tėti, tu tikiuosi rimtai nekalbi... - sudejavo tamsiaplaukė pavartydama akis. - Aš nemoku vadovauti kitiems, tai tavo arkliukas, ne mano. Ir apskritai.. Nemėgstu offisų ir panašių dalykų, nemėgstu popierizmo, biuro, personalo... Nemėgstu darbo, suvaržymo, atsakomybės. Beje, kas mūsų šuniukais rūpinsis namuose, kai aš dirbsiu? Niekas jų taip gerai neprižiūri, kaip aš. Geriau tėti leistum man pakeliauti po pasaulį su kokia drauge, tai žymiai naudingiau būtų negu įdarbinti mane. Pasaulio pamatyčiau, patirties įgyčiau, sužinočiau kas dedasi už Sietlo ribų, kur mistinės būtybės nėra užėmę valdžios, - pasiūlė mergina kiek kitokią alternatyvą negu darbas. Žinoma tėtis daug ką pasiekė dirbdamas, tačiau jo atžalai nereikėjo kažko siekti, ji viską turėjo Barto dėka.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Tue 8 Nov - 23:56

Nors Hadrielės reakcija buvo būtent tokia kokios tikėjosi, jis tikrai savo plano atidėti į šalį nesiims. Kritiškas jos požiūris į nors ir neįdomų, bet šiokių tokių dalykų išmokantį darbą buvo lengvai pakeičiamas, ir kaip tai padaryti Bartalomėjus tikrai žinojo.
- Visų pirmiausia, Hadriele. Tau niekas neduos vadovės darbo, kai nieko apie tai neišmanai. Visų antrą niekas tarp kalno popierių taip pat nesodins. Paskirsiu tau tokį įvairiapusį darbą, kuris subrandins tave kaip dar ne vienos srities specialistę. Neliepiu ir net neleisiu tau ten kirmyti visą gyvenimą, bet noriu ir laukiu tokio pat sprendimo iš tavęs, kad to be kitų atsikalbinėjimų imtumeisi. Kelionės yra puikus pomėgis, bet tik tada kai turi pagrindą po kojomis.,- Hadri jau turėjo suprasti, kad su tėvu dėrėtis šia tema jai buvo beprasmiška. Kol mergaitė virškino pateiktą informaciją, Bartas paėmė vieną iš savo mobiliųjų ir perskaitė gautą elektroninį laišką. Valdydamas ne tik nuosavą kompaniją kuri jam ne tiek daug ir rūpi kiek jo įkurta ir miestą valdanti grupuotė ir jos veikla, Turow turėjo labai daug įtakos visoje kosmopolitinėje šalyje. Išsiuntęs atsakymą, vėl sutelkė dėmesį į Hadrielę. - Patirties iš jos neturinčių pasaulyje besimėtančių bedarbių neįgysi,- pridėjo ramiai nuleisdamas ant žemės, be kita ko, Bartas laukė tinkamos akimirkos kuomet galės išmokyti mergaitę savo paties atrastų naujų būdų kaip peržengti džino įprastinės galios galimybes.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Wed 9 Nov - 0:47

Hadrielė jau seniai suprato, kad su tėvu ginčytis yra beprasmiška, tad pati nežinojo kodėl atsikalbinėjo. Ji išklausė Bartolomėjaus žodžius, žvelgdama pro mašinos langą kaupė jėgas priimti teisingą sprendimą, svarstė ar verta toliau priešintis kol pradės verkti ir galiausiai gaus ko nori, ar visgi paklausyti tėčio. Visgi, Lucia betkokiu atveju mylėjo ir gerbė savo tėvą, todėl suvokė, kad visas tas vaikiškas ožių rodymas drasko jam širdį bei gadina nervus. Ji juk suaugus, tiesa? Kaip seniai atšventus savo devynioliktą gimtadienį, galėtų ir daugiau atsakomybės prisiimti negu šunų priežiūra. - Na gerai, - atsiduso mergina pasukdama galvą į tėtį. - Ir negalvok, kad tai tu mane įkalbėjai. Tiesiog tave myliu ir nenoriu pyktis, - papūtė lūpas Hadrielė, tarsi čia jos sprendimas būtų, be jokios pašalinės įtakos priimtas. - Tai apie kokį tu konkrečiau darbą kalbėjai? Ir ar galėsiu pati pasirinkti kada dirbti, kada ne? Ta prasme, turiu omeny darbo valandas ir grafiką. Beje, būtų smagu dirbti bent su vienu bendraamžiu... - pradėjo šnekėti taip, lyg viskas būtų taip paprasta ir tėtukas parūpins savo mergytei svajonių darbą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 17 Dec - 1:01

Vaikinas buvo atvažiavęs į prekybos centrą šįkart jam prireikė naujų marškinių. Įsigijęs savo prekę ,pakeliui prisigriebė didelį puodelį latte kavos,bei ramiai žingsniavo prie automobilio. Mintyse vyras bandė susidėlioti savo darbotvarkę ir planus kurių,kaip visada buvo nemažai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 17 Dec - 1:07

Viola tikriausiai vos ne kiekvieną dieną lekia į prekybos centrą, nes... realiai nėra tam priežasties. Tiesiog jai patikdavo matyti įvairius žmones, visokio turto pilnas vitrinas, na ir čia būdavo geras wifi. Taip ir šiandiena nieko nesiskyrė nuo kitų dienų. Sabella įmerkusi akis į savo mobilus maigė žinutę ir net nesidairė kur eina, kol galiausiai jai kelią pastojo aukštas žavus vaikinas, į kurį vos ne vos neatsitrenkė.-Ak, labai atsiprašau, ot būtų buvusi nelaimė, jei būčiau atsitrenkusi...-Viola plačiai išsišiepė ir pradėjo berti žodžius tikėdamasi, kad labai smarkiai neraudonuoja.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

Sat 17 Dec - 1:16

Vaikinas ,kaip tik rausėsi kišenėje telefono,kai per plauką nesusitrenkė su mergina. Šiai ėmus atsiprašinėti pakėlė akis į ją. Atpažinęs merginą suprato,jog čia toji pati raudonplaukė kurią stebėjo kelias dienas ir buvo puiki proga prisivilioti,todėl nutarė nepraleisti šanso,-tai jau taip. jei būčiau išliejęs kavą būtūmet skolinga,man apvalę sumelę už valymą,-nužvelgė merginą nuo galvos iki kojų ir svarstė sutvarkyti reikalą greituoju ar lėtuoju būdu.Vaikinas vis dėlto nutarė rizikuoti,- galbūt ieškote,ne tik nelaimių,bet ir darbo?-paklausė tiesiai šviesiai.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
įėjimas/išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: