Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Raganos

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
453

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Samuel Larsen

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-15, 20:44

Fidelia Åkerman

1079 || inlove with Henri Jansen

Viena iš seniausių raganų, sukaupusi tikrai ne mažą glėbį žinių. Mokėsi ne vienos srities, tačiau apsistojo ties spiritizmu ir dabar yra skaitoma viena iš galingiausių šios srities žinovių. Tiesa, Fidelia labai atsargi, prie savęs neprileidžia beveik nieko. Iš pirmo žvilgsnio ji labai šalta, elitinė poniutė, save laikanti aukščiau visų. Bet taip ji tik užtikrina, kad su ja niekas nenorės bendrauti. Iš tiesų moteris labai šilta asmenybė, nuoširdi ir kenčianti. Tiek metų gyvenant, teko patirti daug išdavysčių. Dabar per savo neatsargumą pamilo Henri Jansen liko visai apakinta jo meilės ir net nenutuokia apie jo tikruosius kėslus.
Hunter Luther Shade

817 || SINGLE

Galingiausias pasaulyje mediumas, specializavęsis į savo sritį nuo pat tos akimirkos kai pardavė savo sielą. Pardavinėja savo spiritizmo paslaugas iš dešimttūkstantines sumas tik mažam klientų ratui. Apie Hunterį eina garsas visame pasaulyje, todėl jis labai geidžiamas savo srities atstovas. Tačiau pakankamai bjaurus, kas liečia verslo reikalus. Aptekęs pinigais, perfekcionistas, turintis itin griežtus nusistatymus. Tuo pačiu beproto ištroškęs žinių, todėl slapčia daro bandymus su antgamtinėmis būtybėmis.  
Daniel Visper

120 || dating with Eleonora Windsler  

Gana jaunai atrodantis vyras perkopęs trisdešimtą dešimtį mėgaujasi gyvenimu žmonių apsuptyje . Nėra vulgarybių mėgėjas , savo galias pasitelkiantis tik išskirtinais atvejais laisvą laiką mieliau leidžia savo nuosavame Kazino Royale bare . Nors merginų dėmėsio gauna daug , pats nesileidžia į rimtus santykius išskyrus Eleonorą, kuri savo atkaklumu šį vyrą žavi.
Morena Dukes

26 || SINGLE  

Savo sielą velniui pardavė vos prieš pora metų. Prieš tai skendo skurde ir stengėsi ištrūkti iš smurtaujančios šeimos, dabar ji mėgaujasi turtais. Greitai mokosi, trokšta naujų žinių taip labai, kad net vogia iš kitų raganų bei raganių, o dėl šios priežasties, jau yra užsitraukusi ne vieną prakeiksmą. Morena dar nėra pakankamai aprūpinta žiniomis apie kitas rūšis, tad mano esą neliečiama ir savo burtus naudoja prieš bet ką. "Naglai" panelei pabodo gyevnti vienai, tad dabar bando surasti auką ir sužinoti, kaip kažką "pririšti" prie savęs amžiams.
Benjamin Dorner

84 || SINGLE

Jaunas vyrukas savo sielą atidavęs velniui tiesiog dėl smagumo . Ekstremalas , visą savo gyvenimą stengęsis įgauti kuo daugiau adrenalino ir lipdamas siaura virve vidurį mirties ir gyvenimo kraštų galiausiai išsilaisvino atsisakęs savo esybės . Dabar jis šėlsta , kontroliuoja ir mėgaujasi nerūpestingu gyvenimu.
Eleonora Marlene Windsler

26 || Dating with Daniel Visper 

Įspūdingo grožio mergina savo sielą pardavusi prieš penkis šimtus metų. Rizikos mėgėja, keršytoja ir nevisai stabilių nervų persona. Savo dienas ir naktis leidžianti su įvairaus plauko rūšių atstovais, gyvenanti ir nematanti vargo. Pastaruoju metu itin draugiškus santykius palaiko su Daniel Visper bei stengiasi išlikti jam ištikima.
Matt Barthélemy

22 || in relationship with Gabriel Capone

Gimęs sirenos ir mediumo šeimoje, vaikinas paveldėjo tėvo sugebėjimus. Nuo ketverių metų buvo mokomas, kaip susigyventi su matomomis dvasiomis bei kokios naudos gali iš to gauti. Atsitiktinai nužudė savo tėvą iškviestomis dvasiomis. Kiek vėliau įsimylėjo vaikiną, tačiau per vėlai suvokė tiesą, jog šis buvo tik pasiklydusi siela. Po patirtų įvykių Matas tapo itin sudėtinga asmenybe, o užšalusi širdis atgijo Gabrielio dėka, kuris vis dar stengiasi iškęsti visas vaikino daromas klaidas.
Selene Freya Newell

25 || single

Selene gimė istoriko archeologo ir dailininkės šeimoje. Nuo pat mažumės daug keliaudavo, taip pat daug laiko leido Graikijoje, kur dirbdavo jos tėtis. Po lėktuvo avarijos Selene neteko dviejų artimiausių žmonių - tėvų. Likusi viena kaip pirštas ji prieglobstį rado pas tėčio bendradarbį, kuris su žmona apsiėmė jos globa. Visgi tėvų žūtis smarkiai paveikė merginos požiūrį į mirtį ir gyvenimą, į amžinybę ir laikinumą. Vos aštuoniolikos susipažino su keletu vietos raganų ir pati labai susidomėjo savo sielos pardavimu. Galiausiai ji pasiryžo tapti ragana, tiksliau alchemike. Pašventė savo gyvenimą savo įgūdžių tobulinimui, daug keliavo, praktikavosi pas kitus alchemikus.
Dorothy Félicie Charron

24 || sugniūždyta širdis nebegali mylėt

Lyg paauglė atrodanti moteris yra ragana. Senai, prieš daugiau nei du tūkstančius metų ji pardavė savo sielą pačiam velniui ir pradėjo praktikuoti juodąją magiją. Ne dėl to jog ji buvo blogio įsikūnijimas, iš charakterio mergina neišsiskirė iš kitų , tačiau dažnai Dorothy jautėsi silpna ir per daug paprasta. Praktikuodama juodąją magiją ji jautėsi galinga, sugebanti kažką daugiau nei kiti. Apdovanota. Taigi per du tūkstančius metu ji vis stengės labiau įsilieti į baltąją, praktinę magiją ir užmiršti juodąją, kadangi ši varydavo ją iš proto. Tad štai šiandieninė Dorothy, šiek tiek pakvaišusi, impulsyvi tačiau naudojanti tik baltąją magiją.
Paulette Celia Windsor

38/926 || single

Pietų Prancūzijoje, Viduržemio jūros pakrantėje buvo įsikuręs miestas pavadinimu Nice. Šį žvejybinį uostą valdė keletas labai įtakingų šeimų tarp kurių buvo ir Paulettes šeima. Nuo pat mažens ji buvo auklėjimą būti dama ir mokoma kaip valdyti turtingus vyrus. Septyniolikos ji buvo priversta ištekėti už kilmingo Brito. Pamilusi Zacharijų jam pagimdė šešis vaikus, tarp kurių buvo tik viena mergaitė. Vėliau šeimoje įsivyravo vyro smurtas, kuris metams einant peraugo į žudymus. Motinai labiau pasisekė nei vaikams, nes ši sugebėjo išnešti sveiką kailį. Tapusi ragana ilgą laiką pragyveno sau. O dabar atėjo laikas suvienyti šeimą.
ANDREW JOHN MORIARTY

30 || Single

Vaikinas užaugo netoliese Sietlo, tačiau ilgą laiką jis augo pačiame centre. Andrew visai netyčia nusprendė tapti alchemiku, tačiau tai nebuvo nuspręsta prieš tai. Jis neįsivaizdavo, kad tapimas raganiumi pridarys jam tiek bėdų ir galiausiai mirė jo mylima moteris ir jis negalėjo nieko padaryti. Netgi jokie jo ruošti gėrimai nepadėjo jai išgelbėti gyvybės. Dabar šis nebesistengia susirasti žmogaus, kuris jam atstos tai kas buvo prarasta. Didžiąją laiko dalį jis praleidžia keliaudamas ir stengdamasis išvengti problemų.
Alison Baumgarten

30/400 + || single

Alison neatsimena savo vaikystės ir paauglystės, nes tai buvo laikotarpis, kai pasaulis keitėsi ir moteris turėjo keistis kartu su juo. Visgi, ji puikiai atsimena tą laikotarpį, kai dvidešimties ji susipažino su savo būsimu vyru. Atrodė, jog nuostabesnio žmogaus Alison surasti negalėjo. Jie buvo tarsi tos dvi sielos puselės, kurias sujungus gaunasi tobula pora. Viskas galbūt būtų tęsiasi ir moteris būtų sulaukusi vestuvių dienos, tačiau jos sutuoktinis buvo paimtas į karą. Deja, iš jo jis negrįžo. Ragana labai dėl to išgyveno. Turbūt iki dabar išgyvena, nes daugiau nei du šimtus metų ji neatranda vyro, su kuriuo galėtų jausti tą visą kūną nusmelkiančią meilę ir vėl gyventi taip, lyg nieko nebūtų nutikę.
Summer Jill Griffin

25 || husband Sam Griffin

Summer, jauniausias vaikas daugiavaikėje šeimoje, todėl nieko keisto, kad jaunėlė buvo ir tebėra visų numylėtinė. Kadangi augo apsupta šilumos ir meilės, užaugo itin gera ir šilta persona. Jaunos merginos gyvenimas pasikeitė vos tik ji susipažino su raganiumi Sam. Ji liko visiškai pakerėta šio vyro ir magijos supančios jį. Dėl Sam mergina pardavė savo sielą velniui, kad galėtu amžiams likti su savo nauju vyru ir jų niekas negalėtų išskirti. Taip sakant, Summer kiek nesveikai, spontaniškai ir beprotiškai įsimylėjo ir dėl savo meilės padarytų bet ką.
Sam Griffin

biologinis 500 ||Summer Jill Griffin

Gyveno kartas gražus vaikinas, norėjo būti amžinai jaunas gražus pardavė sielą,tapo raganiumi, susirado merginą,ją vedė,o kas bus toliau laikas parodys.
Nellane Maureon

19/650 || Single

Nuodėmės vaisius, užgimęs jaunoje raganoje nežadėjo nieko gero. Apgaulės dėka moteris suviliojusi nekaltą bei dorą vyrą greitai galėjo vadintis mama. Tikros meilės sukurta gyvybė niekada neturėjo išvysti dienos šviesos, tačiau Nellane gimė, įgaudama visą mamos turėtą blogį. Sakoma, kad tikslas pateisina priemones, o būtent, turėti mylimą vyrą šalia bet kokia kaina, buvo raganos tikslas, neatsižvelgiant į tai, kad ragana kentėti pasmerkė niekuo dėtą kūdikį. Karas tarp poros užsibaigė tuo, kad vyras, pasiėmęs mergytę, kurios, nepaisant nieko, nesugebėjo atsisakyti, dingo iš raganos gyvenimo amžiams.
Blogio ir gėrio kova Nellanėje vyko nuo pat mažumės, nors tėvo meilė, auklėjimas, sulig kiekviena diena naikino tą blogio sėklą. Mergytė nuo pat mažens tėvą laikė pavyzdžiu, mokėsi iš jo medžiojimo meno, ir greitai tapo jo kompanjone per gyvenimą ir visus jo etapus.Mokydamasi patirti gėrį, padėti kitiems, ir būti pačia geriausia kokia tik gali būti, visiškai nenuslopino merginoje buvusio blogio, kurį tik pakurstė nugirsti gandai, kad ji buvo išplėšta iš motinos rankų, dėl savanaudiškų tėvo tikslų turėti šeimą, kurios jis kadaise neteko. Pyktis po pykčio, ginčas po ginčo, tai, ką galima buvo pavadinti paauglyste, iš tiesų buvo beužgimstanti neapykanta tėvui, patikėjus gandais. Blogis ėmė viršų. Galiausiai Nellane pareiškė tėvui, kad nori surasti motiną, išgirsti jos pasakojimo versiją ir pasiteisinimus, kodėl ji ją paliko, mergina paliko Einar ir patraukė savais keliais.
Kiekvieni metai, kiekvienas amžius buvo vis sunkesnis. Visur buvo tik apgaulė, kerštas, blogis. Kiekvienu žingsniu pirmyn link blogio, mergina pamilo vaikiną, kuris, kaip ir tėvas, sugebėjo nubudinti gražiausius ir tyriausius jausmus Nellanėje. Kol ji prisiekinėjo amžiną meilę, vaikinas siekė vienintelio- jos magijos. Tai gavęs vaikinas amžiams dingo iš Nellanės gyvenimo, palikęs ją su sudaužyta širdimi, skausmu, vienatve, ir noru sunaikinti viską, kas tik aplinkui yra. Po tos nesėkmės mergina prisiekė, jog niekada daugiau nesivadovaus jausmais, kas Nellanę padarė motinos kopija. Savanaudė, bejausmė, žiauri bei atžagari, o svarbiausia- nelaiminga, Nellanė pasitikėjo tik savimi, tęsdama kelionę per gyvenimą viena kaip pirštas.
Pasaulis tikriausiai nematė žiauresnio žmogaus nei ši ragana, kurios blogų darbų neįmanoma suskaičiuoti. Mirtys, skausmas, atėmimas iš kitų kažką brangaus, tai palaikė merginos gyvastį visą tą laiką. Nellanė ne tik sunaikino gėrį savo viduje, tačiau naikino gėrį aplinkui. Kai nebeliko tikslo dėl ko gyventi, kai pasaulis aplinkui prisibijo Nellanės vardo, mergina niekad neužmiršo vieno brangaus žmogaus, iš kurio nieko negirdėjo kelis šimtus metų. Susekusi savo tėvą, Nellanė atvyksta į Sietlą su juo susitikti, tačiau mergina visiškai nebeprimena tos žavios ir mielos tėvelio dukrytės.
Killian Dante Whitmore

28/310 || single

Anglijoje, dar būdamas vaikas buvo priverstas su šeima bėgti iš gimtosios šalies. Persikėlę į ATR, gyveno Varšuvoje, bet šešerių Killian buvo išsiųstas į Vilnių – mokytis pas Jėzuitus. Baigė Vilniaus akademiją, filosofiją ir retoriką, tačiau nuo pat vaikystės domėjosi paslaptingu alchemijos mokslu ir žmonėmis, kurie skelbėsi esą jo žinovai. Dvidešimt ketverių išvyko į Prūsiją, daug keliavo, įstojo į universitetą Berlyne. Ten įsitraukė į vietos alchemikų veiklą ir pardavė savo sielą šėtonui už magiškas galias. Daug praktikavosi, ilgus metus dirbo Europoje, tačiau prasidėjus neramumams persikėlė į Sietlą.
Azalea Larsson

73 || single

Raganos galias gavo mainais į savo sielą, ką padaryti pastūmėjo liguistas noras amžinai likti jaunai, o tapusi ragana nevengė išmėginti ir juodosios magijos. Pernelyg savo galiomis nepiktnaudžiauja, atsižaist jau spėjo, bet vienaip ar kitaip tikslą - gyventi per amžius - jau pasiekė ir daugiau ko, tiesą pasakius, jai nelabai reikia. Pakankamai paviršutiniška ir savanaudė asmenybė, dėl ko toli gražu ne vienąsyk yra stipriai nudeginusi mylimus žmones ir šiai dienai likusi be nieko, ką mielai glaustų šalia.
Back to top Go down
View user profile
 
Raganos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: personazai, situacija, veidai etc.-
Jump to: