Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 egzotinių gyvūnų narvai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-05-01, 15:48


Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-19, 17:10

Šią dieną Margaret nusprendė praleisti kažkaip kitaip. Paprastai ji visad prasėdėdavo namie arba gamtoje. Deja, dėl žiemos šalčių gamtoje baltapūkė jautėsi nebe taip gerai, tad nusprendė išeiti iš savo komforto zonos ir išeiti į miestą. Besvarstydama, kur galėtų užsukti, mergina pasirinko Zoo parką, nes ši vieta bent kažkiek priminė jos dažniausiai lankomas vietas. Susimokėjusi už bilietą, Liusė patraukė link egzotinių gyvūnų aptvarų. Daugelio gyvūnų nebuvo, nes jiems buvo per šalta. Priėjusi prie vieno iš aptvarų, Margo pradėjo gailėtis, kad atėjo čia. Juk šioje vietoje esantys gyvūnai buvo suvaryti per prievartą, niekas nenorėjo su jai cackintis. Mergina vaizdavosi, kad gali pajusti, ką jaučia tie gyvūnai. Vieniems galbūt per šaltą, kitiems per šiltą, dar kai kuriems per mažas aptvaras, bet turbūt visi jautė baimę. Atsidususi baltapūkė pasitraukė toliau nuo aptvaro ir nunarinusi galvą nuėjo toliau. Jai buvo pradėję atrodyti, kad išties nereikėjo čia eiti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 15:42

Keli metai tikrai bus prabėgę nuo paskutinio karto kai Jasmine lankėsi zoologijos sode. Kai dar buvo mažytė laikydamasi tėčiui už rankos labai dažnai čia ateidavo ir leisdavo popietes. Nuo pat mažens smalsi mergaitė domėjosi visais čia esančiais gyvūnais ir būtų galėjusi čia prasėdėti nuo ryto iki vakaro, ar stebėdama kokią šaltakrauję gyvatę savo narve laisvai šliaužiojančią ar žuvyčių akvariumą, kuriame gyvenimas virė dvidešimt keturias valandas per parą. Povandeninis pasaulis buvo toks įdomus ir nenuspėjamas.
Nusipirkusi bilietėlį Crimson praėjo pro kasas ir lėtai žingsniuodama skaitė naują lankstinuką buvusį paliktą prie pat moters pardavinėjusios bilietus. Išvydusi jame, jog egzotiškų gyvūnų salėje yra atvežti keli nauji gyventojai, Sophie su šiokia tokia baime ir smalsumu būtent ten pirmiausiai ir nuėjo. Įėjusi iškarto apžvelgė visus čia esančius, o jų buvo nedaug, ir neilgai trukus nubedė žvilgsnį į naujai čia atvežtuosius roplių kilmės padarus.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
egzotinių gyvūnų narvai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: