Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Ledo arena

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-05-01, 15:47


Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 22:39

Pagaliau. Ji čia. Priėjo prie krašto ir sustojo. Nusiėmė pačiūžos apsaugas ir pažvelgė į ledą. Gerklėje susidarė gumulas. Prieš akis pasirodė visi jos krytimai. Ne vienas lūžis buvo šioje ledo arenoje. Rankos. Kojos. Net praskelta galva. Bet muzika išmušė šią iš vėžių. Sena daina. Meilė: Eros. Tai tikrai nepadėjo Iri. Kiek giliau įkvėpusi ši užlipo ant ledo. Vis dar pastovėjo. Tačiau kaip ir tą kartą nesugebėjo paleisti atbrailos. "Velnias!" Nuskambėjo šios galvoje. Kūnas buvo sukaustytas. Kaip ir praeitą kartą.
- Iri.. Nebijok..- Tyliai pati sau pasakė spausdama kairės rankos kumštį kuo stipriau ir laikydama šį sau ties krūtine. Atsimerkė. Nužvelgė ledą, virš kurio buvo susidaręs rūkas. Papurtė galvą ir pagaliau paleido atbrailą. Ji vėl čiuožė. Vieną kart atsispyrė. Antrą kart. Ji vėl sugebėjo pastovėti ant ledo. Kuo toliau, tuo labiau ji atgavo savo formą ant lodo. Staiga ši sustojo vidurį ledo. Kairės kojos stabdžiai susmigo į ledą ir ši save apkabino. Altin užsimerkė ir nuleido galvą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 23:12

Kaip tik per pasibaigusią dainą Iri išgirdo kažkieno balsą. Nuleidusi rankas ši atsimerkė ir pažvelgė į merginą. Kiek sutriko ją čia pamačiusi. Galvoje iš kart nuskambėjo mintis "negi vėl trukdau kam nors?.." nors nė nenutuokė kas toji galėjo būti per viena ir iš kur šioji ją žinojo.
- Am..- Kiek pasimetė. Nė nežinojo ką atsakyti.- Taip?..- Tyliai paklausė vėl kairę koją pastačiusi ant ledo paprastai. Čiuožėjos formos ji vis dar nebuvo praradusi. Bet bijojo vėl pradėti čiuožti. Visų pirmą dažniausiai viską atlikdavo būdama viena, tik tai su savo treneriu. Nieko daugiau ant ledo nebūdavo. Tik tai ji, ledas ir muzika. Ji įsiklausydavo į kiekvieną žingsnį. Viskas buvo tobula. Iki konkurso kuriame ji susimovė. Gal į tai pastūmėjo tuometiniai pykčiai su vaikinu? Viskas dėl to dabar užmiršta. Dabar Iri norėjo tik tai pabandyti. Nors daugiau turbūt niekada nesugebės čiuožti konkurse.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Ledo arena
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: