Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Laukimo salė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-05-01, 15:24

First topic message reminder :

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-13, 17:37

Žmonių venose pulsuojantis karštas kraujas vyrą vedė iš proto. Nors jo pozyva liko rami, nepalaužiamai šalta, troškimą valdyti jam buvo sunku. Grėsmingas Alfonso žvilgsnis bėgiojo nuo vienos aukos prie kitos. Šalti pirštai spaudė moters kaklą. Galėjo tuojau pat sutrupinti kaulelius, tačiau jis neskubėjo. Tapęs vampyrų, Capone gavo galimybę žudyti pačiu amoraliausiu būdu ir ja, savaime suprantama, naudojosi. Vyrui nebereikėjo slėpti fakto, jog yra idealiai sukonstruota žudymo mašina. Dabar tai tapo jo vizitine kortele.
- Labai gražus, lygus kaklas, - sukuždėjo, nykščiu braukdamas per pašiurpusią odą. Kol žmona tvarkėsi su vyruku, Alfonsas atsargiai, kankinančiai lėtai suleido dantis į moters kaklą. Po akimirkos ar dviejų atsitraukė. Norėjo sukelti įspūdį, jog jos kraujo tenorėjo paragauti. Norėjo suteikti jai vilties, kad galbūt ištrūks. Vis dėlto, cypiančios aukos nepaleido. Šaižus riksmas ir spurdėjimas kėlė beprotišką malonumą. Moterį jis paleido tik tada, kai šalia atsirado Izabelė. Aršiai atsakydamas į kraugerišką žmonos bučinį, Alfonsas nejučia suurzgė ir pajuto, kaip nevaldomas geismas metą šešėlį ant racionalaus mąstymo. Godžiu žvilgsniu stebėjo su moterimi besitvarkančią šviesiaplaukę ir išsiviepė. Žavu. - Izabele, nebūk godi, - neva papriekaištavo, akimis permesdamas jau krauju spėjusią nusidažyti patalpą. Ant žemės besiraitantis cypiantis jaunuolis ir kvapą gaudanti moteris, kruviną žaizdą atkakliai spaudžianti delnu. Vyras pažvelgė į paskutiniąją auką - blondinę, kuri išblyškusi susispeitė į kampą ir net bijojo pajudėti. Koks beprotiškai nuostabus reginys. - Na, ką darysim su tavim? - kreipėsi į merginą. Žinoma, jokio atsako nesulaukė. Švelniai paėmęs žmoną už rankos, Alfonsas grėsmingai išsišiepė. - Mieloji, manau, ją mes turėtume išsiurbti iki paskutinio lašelio.. O galbūt pusę šiandien, pusę rytoj? - kilstelėjo antakius, iškart permesdamas visas galimybes. Iškart nužudyti pernelyg nuobodu. Alfonsas mėgo kankinti. Visad jautė tam palankumą.
Back to top Go down
avatar
Svečias
Guest

2016-11-14, 18:13

Šiltas kraujas ką tik palikęs moters kūną ir ant Izabelės lūpų atsidūręs tapo šaltas ir vėsus, toks kokia buvo moters oda. Šalta ir skaisčiai balta. Jausdama tokį pasimėgautiną skonį vampyrė jautė ir savo aukos prisiminimus ir šią palietusius praeities įvykius. Kas kartą vis naują kraujo grupę išbandydama Capone įsitikino, nesvarbu kokia ji bebūtų - bet kurio žmogaus kraujas perduoda praeities šešėlius. Darydamas paslaugą ir kraujasiurbiams. Visada yra naudinga žinoti apie savo auką kuri jau niekada nebus tarp gyvųjų, sielai iškeliavus į dangų ar į pragarą, o gal tiesiog pasilikus žemėje dėl nebaigtų reikalų, paliks atšalusį kūną galbūt ateityje reinkarnuosianti kitu pavidalu žemėje. Jei iškiltų kokių neramumų ar sumėtyti pėdas pasidarytų sudėtingiau, žinojimas apie svarbiausias ir kartais netgi daugiau žmogaus detales puikiai išgelbėja iš situacijos.
Aistringas bučinys paverstas dar labiau liepsnojančiu kai Alphonse taip pat grubiai į jį atsakė, virto kol kas didžiausią malonumą sukėlusiu atoveiksmiu jų sukurto plano. Netgi kraujo skonis kuris buvo toks stiprus, tam neprilygo. Protas atrodo maišėsi su grasinančia savo veiksmais beprotybe, o jaučiami pasitenkinimo aidai tik tolino gerąsias žmonių savybes - gailestingumą, nuoširdumą, supratingumą. Nors vampyrė kažin ar jų turėjo. Viskas išgaravo kaip dūmas kai pabudo nemirtinga, prieš akis atsivėrus naujam pasauliui atsivėrė ir naujas požiūris bei supratimas, prieš kuriuos žinoma Isabelė nekovojo ir leidosi jų užvaldoma. Gal tai kažkiek įtakojo ir tai, kad Alphonse taip pat tapęs nemirtingu, meile besidalinančiu šaltuoju, visiškai supaistė žmoną kuri nenorėjo nieko kito kaip tik būti su juo. Besąlygiška ištikimybė kuri siejo Capone buvo griaunanti jėga.
Mintims ir toliau šėlstant, Izabelė priėjo prie kraujais besitaškančio vaikino ir suėmusi jį už pakarpos staigiai suvarė dantis į jo kaklą. Visas skystis kuris palaikė jo gyvybę ir darė kūną šilta ir gyvybingą netrukus buvo jau nebe aptinkamas. Nuleidusi jo kraują iki paskutinio lašo metė lavoną į šalį ir apsilaižė lūpas. Nusišypsojusi tik jos vyrui pažįstama ir jaudinančia šypsena, priėjo prie jo.
- Brangusis, manau su ja, geriausias pasirinkimas būtų kankinimas. Kol šioji maldaus nužudoma, nes dabar ji manęs neįtikina. Juk mes nenorim daryti to, ko ji neprašo tiesa?,- delnu perbraukė per vyro krūtinę, o netrukus paliko jį už kaklo. Nykščiu glostė jo žandikaulio liniją, kuri buvo taip idealiai, paties Dievo nubrėžta. - Verkšlenimai niekam neįdomus.. noriu pamatyti tą veidą, kai paskutinis džiaugsmo lašas išgaruoja iš jos proto ir vienintelis dalykas kurio ji mūsų mels visa savo esybe, bus mirtis. Pasimėgaukim tyra kančia, kuri laukia mūsų visai čia pat,- netrukus baigusi kalbėti pasilenkė ir pabučiavo mylimojo kaklą. Jo kūnas buvo tobulas, kiekvienas įlinkis ir jo dalis Izabelei buvo nepakeičiamas skulptoriaus meistriškumo įrodymas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-15, 20:50

Įstabus mirties tvaikas įsivyravo mažoje patalpėlėje. Tuštumos, skausmo ir kančios pojūtis tapo toks aiškiai juntamas, kad Alfonsas galėjo visa tai cirkuliuojant savo viduje. Menka šypsenėlė žybčiojo blyškiame jo veide, o geidulingas žvilgsnis skenavo žmoną. Izabelė velniškai gundė, kiekvienu savo judesiu, kiekvienu žodžiu. Jusdamas bučinio, sumišusio su kaip niekad gardžiu krauju, pėdsakus ant savo lūpų, vyras vargiai begalėjo save valdyti. Išgąsčio sukaustyta, kamputyje susispietusi auka net ėmė šiek tiek erzinti. Kraujo troškimas ir žudymo manija, pagavusi Alfonsą, sunkiai nebeapleido. Jis norėjo kuo greičiau sutrupinti tai merginai kaklą ir visą likusį laiką paskirti tik Izabelei. Dabar vyras galėjo drąsiai šviesiaplaukei žadėti amžinybę. Amžinybę, praleistą kartu. Tai jo galvoje skambėjo tiesiog idealiai.
Ranka apvyjęs moters liemenį, Capone kiek palenkė galvą, įkvėpdamas šios plaukų aromato. Liežuvio galiuku perbėgo per savo lūpas ir nežymiai linktelėjo. Izabelės planas skambėjo tiesiog puikiai. Rodos, net išgirdo auką išgąstingai įkvėpiant. Alfonsui patiko, kad ji tiesiog surakinta baimės. Tai buvo pats gražiausias vaizdas, tarsi milijonus kainuojantis meno kūrinys. Kiekvienas išsigandusio žmogaus širdies dūžis - nuostabiausia simfonija, palaiminga melodija. Duslus, gerklinis juokas išsprūdo iš vyro lūpų ir šis spustelėjo Izabelę arčiau savęs. Kaip beprotiškai jis savo žmoną mylėjo... Tą nepalaužiamą, nenuspėjamą, pavojingą moterį. Nebuvo geresnio dalyko nei psichais būti kartu. Nei naikinti kartu. Nei kelti chaosą kartu. Juodu buvo tai, ką turėtų pateikti kaip pavyzdį prie žodžio destrukcija.
- Žinai... mano kankinimų rūsyje kaip tik laisva vieta, - sukuždėjo žemu balsu ir kraugeriškai išsiviepė. Lūpomis švelniai prisilietė prie grakštaus Izabelės kaklo ir sušnarpštė. Nevaldomas troškimas pamažu temdė bet kokį racionalų mąstymą. - Izabele... jei jau ketini nuolat kartu su manim medžioti, teks kažką daryti. Negali manęs taip gundyti, nes liksim be vakarienės, - nusišypsojo puse lūpų, giliai gerdamas į save svaiginantį žmonos aromatą, taip ryškiai alsuojantį nepalaužiamu šalčiu.
Back to top Go down
avatar
Svečias
Guest

2016-11-17, 03:56

Sutuoktinių darbas nebuvo kruopščiai suplanuotas. Nebuvo pasirašytas planas ir dėl to nebuvo kažkas atidėta ar atsigabenta. Spontaniškai Capone užvaldžiusi mintis kai tam nereikėjo nieko daugiau tik šiek tiek laiko ir pasitikėjimo vienas kitu, buvo pats idealiausias planas. Protą apsėdęs mirties troškimas niekada nedingo ir nedings nė iš vieno asmenybių ir veiksmų, o tai jau kažkas nepaprasto. Per gyvenimą retai kada žmonės sutinka tokius sielos draugus, kurie dėl tavęs galėtų padaryti tiek daug, retai kada padarysi tokius dalykus kurių nesikratė daryti Izabelė ypatingą judviejų ryšį ir toliau kurstydama naujomis idėjomis ir žaidimais, dėl kitų stengtis yra gera.. Tuo moteris su savo šaltakrauja antrąja puse ir skyrėsi nuo viso pasaulio, kažin ar atsiras tokie žmonės, ar tie patys kraujasiurbiai kuriuos jungs ne tik didžiulė meilė ir priklausomybė vienas kitam, bet ir troškimas žudyti, pralieti nekaltą kraują vardan malonumo, vardan tos emocijos kuri suteikia didžiulę jėgą ir dar labiau nujuodina ir taip suterštą ir juodą kaip smala vampyrų sielą. Izabelė tikėjo ją turinti. Nors kūnas buvo šaltas ir be jokios gyvybės, tikėjo šią išlaikiusi.
- O laisvą vietą reikia kuo skubiau užpildyti, argi ne taip?,- sutelkė visą savo dėmesį mylimajam ir mintyse dėliodama jo genialų planą jau nekantravo jį pradėti. Izabelė dar nebuvo mačiusi Alfonso minėtosios salės todėl smalsumas su kiekviena akimirka vis augo. Moteris žinojo jį esant nepriekaištingu žudiku besimėgaujančiu šiltu krauju taip pat dažnai kaip ir ji. Pakraupęs judviejų paskutinis kraujo maišas kampe sėdėjo stiklinėmis akimis nesuprasdama ar realiai viską mato ir girdi kas buvo išgirsta, ar čia miražas toks tikroviškas ir savo pačios kūnu jaučiamas ir atimantį su kiekviena akimirka vis daugiau fizinių ir emocinių jėgų. Panika, baimė, stresas - visos tos emocijos artino negrįžtamą sumišimą, artino norą viso to atsikratyti. Žmonės buvo labai paprasti padarai, juos perprasti ne tik, kad buvo vieni juokai, juos sunaikinti buvo galima taip paprastai kaip spragtelti pirštais sukeliant nedidelį ir lauktą garsą.
- Tau padengsiu, kad ir visą stalą. Ilgą, nutiestą balta staltiese.. puošta žvakėmis bei vyno taurėmis.. Šalia tuzinu gyvųjų.. savo kraują mielai tau paaukosiančių..,- meiliai kuždėjo šiuos žodžius vyrui prie ausies lyg pačią gražiausią meilės priesaiką. Capone žodžiai ir buvo, pagrįsti visiškos ištikimybės, pagarbos, pasitikėjimo, meilės visapusiško supratimo pagrindais. Alfonsas tai puikiai žinojo, bet Izabelė niekuomet nenustos lepinti savo partnerio tokiais ausis glostančiais pasisakymais.
- Rūsyje padėti tašką bus vakarienės kulminacija,- pridėjo netrukus palaimindama žinoma vampyro planą nuskambėjusį dar kraupiau nei buvo pasakyta sužalotai blondinei, kitos dienos ryto jau nebesulauksiančiai. Jei Izabelės kūnas būtų toks kaip ankščiau, šią akimirką jis pasidengtų piestu pasistojusiai plaukeliais. Šaltos jo lūpos teikė malonumą ir kvietė atsakyti tuo pačiu. Kelis kartus sumirksėjusi nusprendė tai atidėti į šalį ir paerzinti ir savo vyrą ir save. - Pabaigai, aš visa, kaip ir per amžius būsiu, tavo,- apsigręžė ir nuėjo prie paskutiniosios Capone aukos visą kampą iškruvinusios brangiu, liejamu krauju kuris buvo kaip brangiausias ir geriausiais išlaikytas vynas tokiems skonio gurmanams kaip Alfonsas ir Izabelė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-20, 14:16

Pirštais braukdamas per krauju suteptą savo paltą, vyras šaltu žvilgsniu vėrė auką. Susigūžusį baimės kamuoliuką, besitikintį, kad kampe jo niekas nepastebės. Karštas kraujas, tekantis merginos venomis... tai buvo beprotybė. Alfonsas puikiai konservuodavo savo pojūčius, tačiau šįkart išlaikyti buvo sunku. Pagunda, troškimas, senkanti kantrybė ėmė valdyti jį. Tokie neplanuoti pasimaitinimai nebuvo Capone sfera. Jis mėgo viską susidėlioti iki smulkmenų, net pačius akivaizdžiausius dalykus. Alfonsas buvo absoliutus kontrolės maniakas, bet jo planai niekad negriūdavo. Šis sugebėdavo praslysti iš pačių bjauriausių situacijų. Kad ir ši - dabar jiedu su žmona buvo savotiškai įspausti į kampą. Jeigu jie paskutinę auką nugalabytų čia pat, viskas eitųsi kur kas paprasčiau. Tačiau merginą sutuoktiniai panoro parsigabenti namo... o čia jau reikėjo plano. Po pusvalandžio, o gal net anksčiau, į banką vėl sugūžės žmonės, suvokę, jog aliarmas tebuvo netikras pavojus. Alfonsas galvoje dėliojo visus už ir prieš, svarstė visas menkiausias smulkmenas. Tvirta jo ranka bėgiojo per žmonos nugarą, kol šis įtemptai mąstė. Plano griaučiai, susidėję mintyse, buvo šioks toks postūmis į priekį. Kad bus pavojinga - faktas, vis dėlto, kad ir kaip mėgtų adrenaliną, jiedu turėjo prasprūsti nesugauti. Net ir po sąlyginės mirties Alfonsas turėjo statusą visuomenėje. Tad jei kas sužinotų, jog šis tapo vampyru, griūtų ir jo įtaka.
- Taigi... - žemas, gerklinis balsas vėl užpildė ankštą, kraujo aromato prisigėrusią patalpą. Capone iš kišenės išsitraukė nosinę, nusivalė veidą ir įsižiūrėjo į mylimosios akis. - Jeigu norime šitą kąsnelį parsigabenti namo, teks veikti labai greitai. Ir įtikinamai, - šią akimirką jis buvo ne iki skausmo mylintis vyras, o savo užduočiai pasišventęs planuotojas. Nesvarbu, kad Izabelė buvo jo žmona, nesvarbu, kad juodu siejo ypatingas ryšys - taip pat, kaip ir iš kitų, Alfonsas iš jos tikėjosi besąlygiško paklusnumo, kai kažkas pasisukdavo apie jo planą. Kiekviena klaida jiems galėjo daug kainuoti. O klaidų jis neapkentė. - Šitai vargšei mes sutrenksime galvą, neva, ji išsigandusi sirenos alpo ir kažkur stuktelėjo pakaušį. Geriausia būtų ją dabar palikti be sąmonės, - ramiai dėstė, neleisdamas jokioms emocijoms atsispindėti veide. - Tai paaiškintų, kodėl mes išsitepę krauju. Tada aš suvaidinsiu, kad esu gydytojas ir greit išnešim ją pro duris. Jei kas klaus, greitoji mūsų laukia prie gatvės kampo, - baigęs aiškinti, jis kilstelėjo antakį. - Klausimų bus? Gal turi ką pridėti? - jau kiek švelniau paklausė, pirštų pagalvėlėmis priliesdamas krauju išteptą moters skruostą.
Back to top Go down
avatar
Svečias
Guest

2016-11-22, 05:23

Dabar kai jų linksmai leidžiamoje popietėje išaušo akimirka padėti paskutinį tašką, vampyrė buvo tam pasiruošusi geriau nei reikia. Išlikdama tokia pat rami kokia išbuvo ir visą savo laiką čia, dar sykį nužvelgė gyvybės ženklų nerodančius kūnus ir mintyse padėjo pliusą prie dar vieno sėkmingo sumanymo įgyvendinimo. Likęs paskutinis žingsnis tebuvo mažumėlę įdomesnis posūkis vakarui prasidedant, kai dangų uždengę platūs debesys praleido vos kelis saulės spindulius, kurie nutiesė savo rankas pro banko pastato stiklus ir paliko laikiną žymę ant parketo prie raudonų, vos pastebimų jau, kraujo balų. Išklausiusi Alfonso nesudėtingo plano pažvelgė į tirtančią paskutinę likusią auką ir tai, kaip ši vos laikėsi kėlė malonų pasimėgavimą. Akivaizdu, ji buvo šoko būsenoje, ašaros ramiai niekieno netrukdomos riedėjo krauju išteptais jos skruostais ir ši pati atrodė jog būtų patyrusi patį didžiausią siaubą savo gyvenime. Jos išraiška ir kūno kalba bylojo apie puikiai atlikto poros darbo pasekmes.
- Viskas aišku, galim nedelsdami pradėti.,- jau ne tokiu švelniu, bet rimtu balsu sutiko imtis nustatytų veiksmų nuoseklumo. Lauke dar nesibaigianti lengva sumaištis ir gaisrinės signalizacija pranešanti visiems aplinkiniams apie savo greitą pasirodymą jau darėsi labai aiški, o jautrios klausos savininkei net per daug. Atsisukusi į Alfonsą jau buvo pasiruošusi veikti ir skvarbiu žvilgsniu tai jam priminė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 18:28

Žmonai patvirtinus, jog jau yra pasiruošusi, Alfonsas linktelėjo. Žengęs kelis didelius žingsnius prie susigūžusios aukos, vyras suimė šią už kaklo. Aišku, ne per stipriai, ne tiek, kad uždusintų ar sulaužytų smulkius kaulelius. Jis ramiai apžiūrėjo išsigandusį merginos veidą ir vos šyptelėjo. Teatrališkai elgtis ar žaisti laiko per daug neturėjo, tačiau matyti įbaugintą žmogų buvo pernelyg didelis malonumas. Capone pasisuko į Izabelę ir vos susilaikė nenusijuokęs.
- Tik pažiūrėk į ją, mieloji, - sukuždėjo, pasukdamas merginos veidą mylimosios pusėn. - Argi ne gražu? - velniškas šypsnis išsiraitė vyro veide ir jis trinktelėjo aukos galvą į betoninę sieną. Savaiem suprantama, kad gerokai sulaikė savo jėgas, neleisdamas joms veikti visu pajėgumu. Praskėlęs jos pakaušį, Alfonsas patikrino, ar mergina prarado sąmonę. Supratęs, kad viskas veikia pagal planą, šis paėmė šviesiaplaukę ant rankų ir pažvelgė į sutuoktinę. - Na, ar mokėsi suvaidinti išsigandusią? - kilstelėjo antakį. Žinoma, šiuose žodžiuose slėpėsi šioks toks komplimentas, juk Izabelės vyras niekad nematė persigandusios. Žmona visad būdavo nepalaužiamai drąsi ir tvirtą. Tuo Alfonsas labai didžiavosi. - Atidaryk duris ir lekiam, - sukomandavo, įsitempdamas ir atidžiai nužvelgdamas aukos veidą. Jame sustingęs išgąstis ir siaubas vyrui kėlė beprotiškai malonius pojūčius. Jis jautėsi galingas, nes tikrai ne bet kas gali užšaldyti tokias emocijas žmonių veiduose. Alfonsas be galo laukė, kada jiedu su Izabele grįš namo ir galės visiškai atleisti vadžias. Galės patenkinti tas nesveikas, sadistines fantazijas.
Back to top Go down
avatar
Svečias
Guest

2016-12-02, 10:26

Pastebėjusi kas ir taip buvo aišku - žmonės susipratę apie galimybę grįžti į pastatą tapo trigdžiu, todėl veikti reikėjo labai greitai. Pravėrusi duris dar apsižvalgė ar niekas nesivaidena netoliese ir pamojusi delnu davė ženklą veikti. Išėjus iš patalpos Isabelle nusišypsojo džiaugdamasi šios dienos sėkme.
- Brangusis.. abejodamas manimi žeidi ir niekini,- nors vyro domėjimasis ir buvo labiau profilaktinis, moteris neatsispyrė progai jam to priminti. Isabelle kratėsi, o niekada ir neleido, kad kitų akyse imtų atrodyti silpna nuo Alphonse priklausoma moterimi. Šviesiaplaukė pasižymėjo itin gerai garsiausių praeities vadų vertinamomis savybėmis: ryžtu, šaltakraujiškumu, taip pat išsiskyrė iš kitų kaip puiki startegė, tas buvo nepaneigiama.
- Sėkmės, nors tau jos neprireiks,- pabučiavo vyrą karštai jo lūpose palikdama lūpdažio žymę kas reiškė ne tik, kad porą siejo santuokos saitai, bet ir tą, kad Al buvo tik jos. Tas įprotis prieš kiekvieną įdomesnį žingsnį susijungti bučiniui Isabelės buvo mėgstamiausias. Žengtelėjusi į šoną pažvelgė per turėklą žemyn ir vos moters akys sugaudė pirmuosius į banką grįžtančius žmones, tai jau buvo signalas, kad veikti reikia dabar pat.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Laukimo salė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: