Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Staliukai viduje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-05-01, 15:23


Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 22:19

Šiaip Serena jau kurį laiką ledainėje nesilankydavo. Ne dėl to, kad nenorėdavo, ar panašiai - nes nu kaip galima nenorėti eiti ten, kur galima įsigyti skaniausių ledų? Bet va dėl to, kad pastoviai rasdavo vieną kitą žmogelį, kuris jai su mielu noru ledų į namus pristatydavo. Bet matyt šiandien suveikė kažkoks instinktas, kad sugalvojo pati čia ateiti - apsižvalgyti, ir kaip gerais, senais laikais pasmaguriauti vieno - kito skonio ledais. Būtent dėl to, įžengusi į ledainę, atsistojo į visai nedidelę eilę, dar palyginus, visai normaliai, nepravartydama žmogelių išstovėjo, ir paprašė šokoladinių ledų, nes kam gi nepatinka šokoladas? Pasirinkusi palaukti tų ledų šalia kasos, šiek tiek pasitraukė į šoną, leisdama kitiems žmonėms užsisakyti, o po penkių minučių laukimo, pasiėmė tą tokią gan nemažą porciją, iškart susimokėdama, ir apsižvalgiusi labai greitai susirado laisvą staliuką. Kadangi šiandien, kaip ir visada - mergina niekur neskubėjo, nuėjo link to laisvo staliuko, įsipatogino vienoje iš kėdžių, ir atsirėmusi į tos kėdės atlošą kuo ramiausiai kartas nuo karto ragaudama tų ledų, žvalgėsi aplink, kiekvieną smulkmeną nužvelgdama
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 00:46

Po eilinės nakties, kupinos šėlionių ir įvairiausių dirty reikaliukų, Kevinas prisiminė, jog jo mėgstamu pagirių objektu buvo kaip tik ši ledainė. Nežinia kas čia per juodosios magijos, tačiau sušveitęs ledų porciją pasijusdavo kur kas žvalesnis. Netrukus vaikinas įsuko į ledainę, praverdamas modernias stiklines duris. Bent jau ledainė nebuvo sausakimša, nes šiuo metu Keviną lydėjo retai jam būdingas irzlumas, o kovoti su pagunda ir išsilieti, nušluojant visus čia esančius gyvius nuo paviršiaus, galėjo būti labai sudėtinga. Žiovaudamas, jis prisijungė prie eilės, sudarytos vos keletos menkų žmogelių. Galiausiai tikslas buvo pasiektas ir vampyras savo rankose laikė plačią lėkštę, prikrautą arbūzinių ledų, kurie, dievaži, dėl savo skonio buvo verti nuodėmės. Kiek sulinkusiais keliais, jis nykiai nulūkuriavo link stalelių. Pasirinkimas buvo didelis, tačiau jis akimis ieškojo kuo nuošalesnio stalelio, norėdamas atsiriboti siena nuo nereikalingo šurmulio. Lėtai lakstančios po patalpą akys, galiausiai sustojo ties gan patraukliai atrodančia mergina. Kas per velnias... JI? Kevinas netgi atliko keletą realybės testų, norėdamas tvirtai įsitikinti ar tik nebus jam prisisapnavę. Rodos, kad tai buvo tikrų tikriausia realybė. Dabar vaikino galvoje užsiplieskė ne pačios pozityviausios mintys, o senas keršto geismas, kuris keletą metų jau buvo užgesęs. Bet, štai dabar, vos už kelių metrų sėdėjo mergina itin stipriai apsukusi Keviną aplink pirštą, kas buvo lygu stebuklui, pabrėžiant jo amžių, sukauptą patirtį ir aštrų protą. Tačiau jai tai pavyko. Ir už tai, dievai mato, ji dar savo atsiims. Užteko vos vieno susitikimo, o juodaplaukė apkrovė jį svetimomis problemomis.
Visas pasyvumas savaime išsigaravo, seniai jau Kevinas besijautė toks motyvuotas ir kupinas brutalios energijos. Akyse tiesiog degė rūstybė. Pasisukęs ant kulno, jis greitu žingsniu nuskriejo link stalelio, kur ir sėdėjo Serena. Įžūliai atsisėdo prieš mėrginą.
-Ką gi, ką gi... - lipšniu balsu prabilo ir agresyviai įsisteibelijo į merginą. Veidas atrodė ramus, tačiau akys nežadėjo nieko gero. Na ir dar visą įsiūtį išdavė kūno kalba: ant stalo padėta ranka, kietai suspausta į kumštį ir išryškėjusios gyslos. Kevinas jautė tokį nesveiką norą, spjaut ant visų čia esančių žmonių ir tiesiog pašalinti tiesiai prieš jį sėdinčią vampyriūkštę. - Na ir pagaliau likimas mus suvedė. Tu net neįsivaizduoju, kaip laukiau šios akimirkos. Nepakartojama vėl į tave žvelgti, kale. - pasisisveikino ramia gaida, su akivaizdžiai juntamu ironijos prieskoniu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 01:36

O Serena kuo ramiausiai sėdėjo sau, žvalgėsi po ledainę, lyg kažko labai ieškodama- nors iš tikrųjų tik bandė įvertinti aplinką- čia vaikštinėjančius žmones, bei dar spėjo save pastatyti į kokios nors Interjero dizainerės rolę, įvertindama kaip pati ledainė pasikeitė, po jos paskutinio vizito čia, tik ne tokio malonaus kaip dabar, mat prisiminus paskutinį vizitą čia- mergina nebuvo tokioje puikioje nuotaikoje kaip dabar, todėl logiška, kad jai ir ledai nepatiko, nu o kai jai kažkas nepatinka, dažniausiai padaro, kaip jai tuo metu atrodo teisingiausia. Tarkim tada- mergina be sąžinės graužaties nužudė kokius penkis darbuotojus, bet nu ką gi jinai kalta, jinai tik elgėsi, kaip jai atrodė teisingiausia. O kad pasielgė teisingai tai tikrai- juk dabar ledams jokių priekaištų mergina neturi. Todėl lėtai besigardžiuodama tuo šaltu šokoladiniu stebuklu, dar kokią minutę sėdi labai ramiai, įsivaizduodama kokia eilinė ir nuobodi šita diena bus, bet rodos, nereikėjo taip iškart šitos dienos nuvertinti- juk merginai dažniausiai liūdna nebūna, ir tenka pripažinti, kad po tos ramios minutės pamatytas priešais veidas privertė merginą labai jau trumpam suklusti. Mathers'ų džiaugsmas, ir dar vienas vampyras, su kuriuo kadaise taip profesionaliai sužaidė. Tiesa, jos gyvenime tokio pačio likimo- vampyru kuriuos mergina vienaip ar kitaip apgavo buvo daug, bet šitas buvo išskirtinis- jis netgi tą naktį nužudė tuos kelis pikčiausius merginos priešus, su kuriais pati tikrai nebūtų susidorojusi, tai taip gera ant širdies buvo, nors tu ką- juk tokią puikia paslaugą padarė. Tačiau šio susitikimo mergina visai nelaukė- juk kitaip būtų tą dieną nebėgusi iš miesto- bet kaip sakoma, kai padai svyla- bėk. 
Kažkodėl ir dabar nujautė, jog malonios šypsenos neturėtų sulaukti, juk šiaip ar ne taip labai negražiai pasielgė su juo- bet nu jinai greičiau pradėtų nešioti neoriginalius batus, negu susivoktų, jog labai jau negerai padarė. Dabar irgi mielai būtų sprukusi- tik bėda tokia- jinai vis dar tų ledų nepabaigė, ir kažkaip netiki, kad jisai pasiryžtų pulti merginą šitoje vietoje- nes nu čia šventa vieta, ledų požiūriu. Išgirdusi tokį ne itin malonu kreipinį, bet dažnai girdimą tik nusijuokė provokuojančiai alkūnėmis pasiremdama į stalą, ir tada kilstelėjusi antakį paklausė.
- graži diena, ko toks piktas? tau netinka žinok.- paklapsėjo blakstienomis taip mandrai nusišypsodama. Net pati nesuprato, kokio velnio čia jinai rizikuoja prieš velnias žino kokio senumo vampyrą, bet jinai visada tokia buvo- net jeigu ir atsirasdavo baimė, dažniausiai to Serena neparodydavo. Gal dėl to dažniausiai pasiekdavo ko užsimaniusi, nes gi ne visi yra pakankamai protingi suvokt, kada jinai rimtai, kada tik koketuojančiai bando kažką pasiekti, ar išsisukti iš vienos- kitos bėdos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 19:05

Jeigu Serena būtų supažindinus jį su savo problemomis ir gražiai paprašius padėti, galbūt viskas būtų kitaip ir jis iš geranoriškumo būtų tas problemas išsprendęs. Tačiau pastarajai geriau pasirodė sužaisti ir nušauti du zuikius vienu metu: atsikratyti problemų, išduriant ir patį jų sprendėją. Aukštas pilotažas. Sakykime, net ir toks senis kaip Kevinas galėjo kažko pasimokyt iš šios lapės. Vampyras buvo tvirtai įsitikinęs, jog už tokią jo atliktą "paslaugėlę" turi būti atlyginta, galimai praliejant kraują. Gal jis ir buvo per daug principingas, tačiau niekada neleis būti vedžiojamas už akių. Tik ne jis. Kevinas buvo akių dūmimo meistras, o būti apgautam, turint tokį laipsnį yra pati didžiausia negarbė.
Dabar vampyras sugėrė keletą klausiamų dėbtelėjimų iš aplinkos, kadangi vedinas inercijos ir pagiežos, buvo kiek persisvėręs per stalą ir akimis skenavo merginos veidą. Tokia rami ir šalta jos reakcija tik dar labiau bandė jo kantrybę. Nevertėtų tampyti liūtą už ūsų.
-Jeigu dar čia atsišaudysi, galiu prižadėt, jog momentaliai tapsi mano ledų ingredientu. - sušnypštė, dar tvirčiau suspausdamas kumštį. Ranka pradėjo mašinaliai drebėti. Tvardytis su kiekviena sekunde buvo vis sunkiau. Kerštauti ledainėje būtų labai neapdairu ir nelogiška, bet velniop tą logiką. Troškimas nuplėšti Serenos dailią galvą nuo jos pečių vis didėjo. Giliai įkvėpęs jis atsilenkė.
-Gerai. Dabar aš klausiu, o tu atsakai. Jokių išsisukinėjimų. - po trumpos pauzės prabilo. Pertraukėlė atrodė truko šimtmečius, nes tai buvo vidinė kova su žvėrimi, kuris jau su fanatišku noru budo iš žiemos miego. - Kas buvo tie idiotai? Ar tokių gerbėjų turi daugiau? - pažėrė klausimus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 19:51

 Serena iš dalies suprato jo padėtį, juk niekas šitame pasaulyje nenori likti taip baisiai apgautas - ypač tada, kai kalba eina apie šutvę vampyrų, kurie iki to laiko keršijo visiems merginos pažįstamiems - na bet dabar jų nėra, kas buvo tikras palengvėjimas. Šiaip mergina ir toliau būtų sau besislapsčiusi nuo tų nepatenkintų vampyrų, bet bala žino kas jai tada užplaukė - šitokia geniali idėja. Bet šiaip tam buvo šiokia tokia priežastis - jinai pati ne nuo gimimo tokia šiknė buvo, todėl natūralu, kad jai užsispyrę žmogeliai ir ne žmogeliai nepatiko - o Kevinas jai išvis atrodė pats didžiausias užsispyrelis, ir toks savanaudis kažkodėl, ir šiaip nujautė, kad jam bendravimas su ja tik kažkoks žaidimas, nu tai pati tą žaidimą pabaigė - aišku, laimėjo jinai, bet vistiek, skaitosi. 
Ramiu veidu stebėjo Keviną šiuo metu besidžiaugdama, kad šitas nelemtas susitikimas įvyko būtent čia, o ne kur kitur- nors kažkodėl nujautė, kad jis laisvai ją galėtų nudėti ir prieš visus čia susirinkusius žmones, bet vistiek, kažkodėl dar tikėjosi, kad ledainėje jis nesugalvos kažkokių žudynių kelti. 
- Baik gi, galima ir draugiškai pasikalbėti. Kaip senais gerais laikais, ar ne? - kilstelėjo antakį taip gan kandžiai atsikirsdama. Nors tiesa sakant, mažiausiai jinai čia dabar norėjo peštis dėl praeities, jau verčiau - stengtis išsaugoti savo kailį, tai galbūt reikėjo truputį nuoširdžiau bendraut - nes šioks toks išgąstis vis dar buvo užvaldęs merginos galvą, juk kas čia žino ką jis sugalvos, bėda tame, kad nuoširdžiau jinai nemokėjo, bent jau kol kas. Todėl kuo ramesnę dabar bandė primest, dar kartą užkabindama ledų tuo šiokiu tokiu šaukšteliu ir įsimesdama į burną. Dabar nutarė jį paignoruot, bet sekantys klausimai buvo įdomesni už tylą - gal jeigu paaiškins, situacija nors kiek pagerės? O kadangi čia buvo pati pirma mintis tokia - tai taip ir nutarė padaryti. Pastačiusi savo ledus ant stalo, dar kartą atsirėmė į tą kėdės atlošą, ir pakėlė akis į jį.
- Tokių kaip jie- ne. Tie 'kvailiai' buvo vokiečiai. Vyriausias iš jų įsižeidė labiausiai - kai nužudžiau jo žmoną, bet taip konkrečiai netyčia, todėl nenuostabu, dėl ko jis užsiundė savus, ir per visus mano pažįstamus ėjo. O aš rizikuot savimi negalėjau.- gūžtelėjo pečiais rimtu balsu išdėstydama viską, ir apsižvalgiusi dar 'pagaudė' kelių darbuotojų žvilgsnius, net susimąstydama, ar galėjo jie išgirsti ką čia jinai ką tik papasakojo - nes nu Serena šiandien buvo tokios geros nuotaikos, todėl natūralu, kad šalinti kažkokios ledainės darbuotojų nesinorėjo
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 21:13

Prakeiktas temperamentas ir sugebėjimas užsiplieksti, kaip degtukas dažnai keldavo pavojų Kevinui. Na, dar ir principingumas. Visgi, kai tau yra virš trijų tūkstančių metų, nori tu to ar nenori, visvien tampi pasyvesniu, nei buvai jaunystėje. Galimas daiktas, jog šis reiškinys vyksta dėl to, jog visas gyvenimas tampa rutina. Per tokį ilgą laiko tarpą tu gali išbandyti absoliučiai viską, ko tik širdis geidžia. Taigi, netgi ir surasti priežastį tęsti savo egzistenciją gali būti sunku, o ką jau kalbėti apie gyvenimo malonumus. Nepaisant to, Kevinas gebėjo kovoti su paranojiškomis mintimis, visgi jis užkietėjęs party animal. Tačiau principai, kaip puikus pavyzdys situacija tarp Kevino ir Serenos, neišnyko. Savo vardą reikia ginti nagais ir dantimis. O, kad buvo užkietėjęs užsispyrėlis - tai akivaizdu.
Apie ledus Kevinas jau buvo visiškai užmiršęs, o šie negailestingai tirpo. Galiausiai, nusprendęs, jog maistu švaistytis nevalia, jis atleido suspaustą kumštį ir čiupęs sidabrinį šaukštelį atgnybo ledų viršūnę. Vampyras plastišku judesiu lyžtelėjo ledus, išlaikydamas užsitęsusį kontaktą, slegiantį nuo įtampos.
-Žinai, jeigu dar nori išsaugoti savo dailią subinę, siūlyčiau palaikyt liežuvį už dantų. - atšiauriai įspėjo, kuomet mergina pradėjo ironizuoti. Tikriausiai nei ji pati, nei pats Kevinas nenorėjo prisiminti tų "senų gerų laikų". Vaikinas sunėrė pirštus ir tingiai juos, vieną po kito sutraškino. Klausimas ar reikės terliotis su šituo problemų "maišu" dar tebekybojo ore. Išties, gaila būtų suknežinti tokį gražų veidelį. Kevinas ištempė ausis, kuomet kalba pasisuko link klausimų-atsakymų. Jam tikrai buvo nuoširdžiai įdomu, kokios kilmės vampyrus jis kadaise taip įmantriai pražudė. Sužinojęs jų tautybę, vampyras prunkštelėjo. Ahh, vokiečiai-vampyrai - bene didžiausiai bukapročiai vaikščiojantys šia žemele. Gal tai ir tebuvo stereotipas, bet remiantis asmenine patirtimi, Kevinas galėjo drąsiai teigti, jog jie idealiausiai apibūdina sąvoką "idiotas". Kvailai pasipūtę, pilni pasitikėjimo savimi ir besiskundžiantys savo smegenų turiniu. Daugelis vokiečių vampyrų buvo Hitlerio pasekėjai ir štai iš kur senasis fiureris kildino naująją rasę - arijai. Jie tebuvo paprasti, niekuo neišsiskiriantys vampyrai, tačiau Hitleriui tai buvo anomalija.
-Na, dabar suprantama, kodėl taip pasielgei. Pagaliau gavau atsakymus. - išgirdęs pasakojimą su dirbtiniu supratingumu palinksėjo galva. - bet pasielgei nedovanotinai. Turiu idėją: galbūt pažaiskim ir vėl katę ir pelę? Tik šį kartą medžiosiu aš, o ne būsiu medžiojamas, na, o, tu pabūsi pelytė? Kaip tau tokia idėja? - išrietęs dešnįjį antakį draugiškai nusišypsojo ir isidėjo dar vieną ledų kąsnelį į burną. - arba gali pasiūlyt savo variantą, kaip galėtum išpirkti savo kaltą. Prisiekiu, jeigu neišgirsiu nieko protingo, gyva šių patalpų neapleisi. Man nusispjaut ant šių žmonių, per daug privirei man košės, mergyt. - mirktelėjo akute ir sukryžiavo rankas ties liesa, bet raumeninga krūtine, kurią dengė apsitempęs megztinis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 22:08

Logiška - toks ilgas gyvenimas bet kam taptų rutina, va Serena gerokai mažiau laiko egzistuoja - vos virš penkių šimtų metų, bet jau tiek daug įspūdžių per tokį laiko tarpą jinai yra apturėjusi, kad oho. Tik problema tame, kad jau gerus tris šimtus metų mergina pasižymi savanaudiškumu ir perdėtu pasitikėjimu savimi, todėl dažniausiai ir įsivelia į įvairias problemas - tai ir gyvent linksmiau būna. Galų gale mirti - mergina tikrai nenori, nes nu nepaisant to tokio įtempto gyvenimo, jinai įsitikinusi, kad dar turi dėl ko gyventi - galų gale yra daug žmonių, kuriems mergina dar neatsikeršijo, tai kaip gi mirti ir palikti keršto likučius? Nu nieku gyvu, tik ne Serenos supratimu.
Dabar logiška - kad mergina kažkodėl nieko gero nesitikėjo. Deep deep inside jinai jautė, kad negerai pasielgė, bet nu jeigu pripažins tai, tai jos savivertė kris. Ir ne kitaip. Tačiau geriausia mintis dabar buvo susitaikyt, ar bent šiaip kažką panašaus į taikos pirštinę numest, nes nu ginčytis ir pyktis su nežinia kiek tūkstantmečių pragyvenusiu vampyru tikrai neprotingiausia mintis, ir tai Serena pati suvokia. O tai, koks jis piktas buvo, galėjo pasakyt net jam čia nepasirodžius - bet tiesa sakant, tai buvo dar viena priežastis dėl kurios jinai prieš šitiek metų nešė muilą - gi nenorėjo dar labiau įklimpt, nes kas ten žino kur jinai būtų įsivėlus - nors bendriau, kas čia žino, gal būtų tikrai kokiais labai gerais draugais patapę.
Išklausiusi jo žodžių, tą draugišką, tokį įtikinantį žvilgsnį pakeitė toks juokingai rimtas, lyg be žodžių norėtų paklaust- 'are you fucking kidding me?', nes nu po tų pirmų žodžių jinai tikėjosi, kad praslys dabar taip gražiai, o dar matai, jis mano - jog šita mergina kaltę jaučia, nes turėtų ją kažkaip atpirkt. Nu bet esmė tame, kad jinai tos kaltės nejaučia, jai svarbiausia greičiau pabaigt šitą dramą melodramą, nes nu gal nelabai dar suvokia, kokia čia rimta situacija yra.
- Tai palauk, tau neužtenka to, kad po šitiek metų, pagaliau sužinojai, kas ten per debilai bandė šokinėt? - kilstelėjo antakį stebėdama jį, ir bandydama suvokt, kokio velnio jis tos taikos nenori - nes nu pagal ją, tai po tokių žodžių čia visi turėtų pasidžiaugt ir susitaikyt. O kažkoks kaltės išpirkinėjimas- ne jai, juk jinai per daug užsispyrusi, kad pripažintų, jog šitaip šūdinai pasielgė. 
- Katę ir pelę? O tai tau nepabos mane vaikytis, su tikslu - nužudyt. Man kažkaip šitas tavo variantas neįdomiai skamba. Čia tas pats jeigu pasiūlyčiau pavaišinti ledais. O protingo varianto iš manęs nesulauksi, nes pats dar tokio nepasiūlei. - mirktelėjo taip gražiai jį atkartodama, nes nu jinai tikrai nebuvo kažkokia mižnė, kad va paimtų ir nusileistų taip lengvai. Todėl atmetė plaukus atgal ir lyg niekur nieko kilstelėjo tuos ledus, su šaukšteliu užkabindama, ir kuo ramiau įsidėjo į burną
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Staliukai viduje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: