Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Rasių aprašymai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
453

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Samuel Larsen

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-15, 20:26

Vampires


My time as a human is over, but I've never felt more alive. I was born to be a vampire.Vampyrai - tai užsikrėtę virusu žmonės. Kad taptum vampyru, tenka paragauti vampyro kraujo ir numirti nesava mirtimi. Virsmas būna itin skausmingas, dažnas atvejis, kad virsmas nepavyksta ir žmogus tiesiog numiršta. Pirmomis naujo gyvenimo dienomis vampyrai būna itin jautrūs saulės šviesai, juos kankina nepasotinamas kraujo troškimas, todėl naujagimiai vampyrai skerdžia viską kas yra gyva aplink save būtent naktimis. To pasekoje nemažai jų miršta nužudyti vyresnių vampyrų ar kitų antgamtinių būtybių. Būtent dėl tokių priežasčių vampyrai labai atsargiai dalinasi savo krauju. Nužudyti vampyrą yra sunku, įmanoma tik sudeginti arba perverti širdį mediniu kuolu. Šios būtybės yra vienos galingiausių, jie turi nežmonišką greitį, stiprybę, aštrius pojūčius bei puikią nuojautą. Kad vampyras išgyventų, jam būtina pastoviai maitintis žmonių krauju. Tam juos gamta apdovanojo gebėjimu žaisti su aukų protais, kad liktų nepastebėti ir šališki.

Werewolves


Maybe the wolf is in love with the moon and each month it cries for a love it will never touch.


Tikriausiai tai vienintelės būtybės, kurios visiškai negali sukontroliuoti ir suvaldyti savo prigimties. Vilkolakio genas yra paveldimas, šio prakeiksmo palikuonys niekaip negali išvengti. Vilkolakiai neišvengiamai virsta pabaisomis per pilnatį. Jie tuomet būna panašūs į peraugusį vilko ir žmogaus hibridą, jų nagai yra mirtinas ginklas tiek žmonėms, tiek kitoms antgamtinėms būtybėms. Vienas iš įdomių aspektų, kad vilkolakio įkandimas ir įdrėskimas labai sunkiai gyja tiek žmonėms, tiek kitoms būtybėms. Vilkolakiai paprastai gyvena gaujomis, taip jie apsaugo savo jauniklius nuo pilnaties padarinių. Tik seni vilkolakiai gali kontroliuoti savo virsmus, šie gali pavirsti betkuriuo momentu, kaip ir atsiversti. Kas dar liečia šią rasę, vilkolakiai ne itin mėgsta kitas būtybes, yra itin ištikimi ir lojalūs savo gentainiams ir gana liguistai gina vienas kitą nuo visų blogybių. Vilkolakius galima nužudyti tik sidabru. Tam reikia arba pašauti sidabrine kulka, arba padurti vilkolakį sidabriniu durklu/kardu.


Sirens


Chemistry is you touching my mind and it setting my body on fire.Sirenos, tai būtybės itin traukiančios žmones tiek savo išvaizda, tiek kvapu, tiek maniera ar demonstruojamomis charakterio savybėmis. Šie padarai turi gebėjimą apžavėti auką. Jų gebėjimai palyginus su kitom būtybėm nėra itin išvystyti, nes viskas ko jiems reikia išgyvenimui, yra jų itin patraukli fizionomija. Net jei ir žmogus sugebėtų atsispirti sirenai ir nepasiduoti jos grožiui bei žavesiui, sirena turi kitą kortą - mirtiną bučinį. Šios būtybės seilėse yra nuodų, kurie yra itin stiprus afrodiziakas sukeliantis nežmonišką aistrą bei haliucinacijas. Paprastai auka po tokio bučinio neišgyvena, mat sirena minta žmogiena. Pats skaniausias sirenos delikatesas - širdis. Sirenos yra fiziškai stipresnės už žmones, jos greitos, sumanios, turi suaštrėjusius pojūčius ir gana sparčią regeneraciją. Jas nužudyti galima tik sudeginant, apipylus sieros rūgštimi arba padalinus kūną dalimis. Deja, bet sirenos neveikia jokių kitų antgamtinių būtybių, tik žmones.

Demons


Life is nothing without a little chaos to make it interesting.Tikriausiai daugelis žino kas yra demonai. Tai būtybės burtų ir ritualų pagalba sukurtos paties Liuciferio. Pirmiausia, žmogaus siela pereina visus pragaro kankinimus ir tik tuomet, labiausiai palaužti ir traumuoti tampa demonais. Šių individų siela tampa juoda kaip naktis. Tai dažniausiai nulemia ir polinkį į blogį, skausmą. Nors, pirmieji demonai susikūrė tuomet, kai Liuciferis krito, iš sykiu puolusių angelų. Svarbu, tai, jog silpniesiems būtina apsėsti žmogaus kūną, kad išgyventų, o stipriausieji, patys gali jį įgyti. O iš kitų būtybių juos išskiria ir juodos arba raudonos akys. Demonai, ne taip kaip kitos būtybės dar turi ir savo hierarchiją. Jie skirstomi pagal turimus gebėjimus, stiprybes. Stipriausi - pragaro riteriai. Dažniausiai šios būtybės yra kilusios iš sykiu su Liuciferiu puolusių angelų, tačiau yra ir karjeros laipteliais pakilusių sielų. Demono pavidale, pragaro riteriai - tik skaisčiai raudoni dūmai, o įgyti žmogaus pavidalą jiems vieni juokai. Pragaro riteriams nusileidžia kryžkelių demonai. Šios būtybės užsiima sandorių su raganomis ir paprastais žmonėmis sudarymu, pragaro pripildymą sielomis. Kryžkelių demonai pasižymi tuo, kad dažniausiai patys gali įgyti žmogaus pavidalą, nors naujokai dar turi tam susirasti žmogų. Šių demonų akys - kraujo raudonio, o demono pavidale dūmai - juodi. Na ir patys silpniausi pragaro vaikai - juodaakiai demonai. Jie, kad išgyventų turi apsėsti žmogų. Labai retas šį pavidalą gali įgyti be indo pagalbos. Šios būtybės daugiausia praleidžia pragare, arba tarnaudami stipresniems demonams. Jų akys juodos, o demono pavidale dūmai taip pat.

Witches


Those who don't believe in magic will never find it.Raganomis vadinami žmonės, kurie praktikuoja magiją. Šie žmonės pradžiai pradeda žaisti dvasinius žaidimus, šitaip susiekę su anuo pasauliu įgyja antgamtinių galių. Kad tapti ragana ar raganiumi, privalai parduoti savo sielą šėtonui ir tuomet gali mėgautis magijos teikiamais malonumais. Raganų stiprumas priklauso nuo patirties, įgūdžių. Jos specializuojasi į kelias rūšis. Pavyzdžiui mediumai bendrauja su dvasiomis, turi itin stiprų ryšį su pomirtiniu pasauliu, geba žaisti su sielomis, persikelti į svetimus kūnus, kurti astralines kopijas. O tarkim alchemikai yra specializuoti eliksyrų ir viralų gamintojai, kuriais gali keisti tiek savo gebėjimus, tiek kitų. Kaip pavyzdžiui išgydyti nuo nepagydomų ligų, likti amžinai jaunais ar net priversti nevaisingas būtybes genetiškai susilaukti palikuonių. Taip pat yra burtininkų, kurie piktnaudžiauja įgytomis galiomis patenkinti savo įgeidžius ar pakenkti kitiems. Jie tiesiog pildo savo norus vienas po kito. Raganos yra linkusios bendradarbiauti tarpusavyje, todėl suvienijusios jėgas jos tapo praktiškai nemirtingomis ir nenugalimomis. Tik šitaip jos sugebėjo apgauti šėtoną ir mėgautis amžinu gyvenimu. Pavienes raganas sumedžioti yra gana nesudėtinga, tačiau pakliūti į jų irštvą nei vienas nenorėtų...  

Humans


It is human nature to think wisely and act foolishly.Žmonių šiam pasaulyje taip pat yra įvairių. Vieni nutuokia apie antgamtines būtybes, kiti ne. Todėl ir žmonės skirstomi į kelias rūšis. Viena jų yra medžiotojai. Dėl tam tikrų susiklosčiusių aplinkybių jie medžioja tam tikrą rasę arba net kelias. Tą gali įtakoti įvairūs veiksniai: kerštas, ambicijos, pinigai, genetiniai tyrimai, valdžios troškimas. Taip pat yra žmonių, kurias seksualiai traukia antgamtinės būtybės arba jie trokšta tapti vienais iš jų. Apskritai paėmus, maždaug trečdalis planetos gyventojų nutuokia apie antgamtines būtybes, tračiau žiniasklaidoje bei spaudoje apie tai nedrįsta viešinti bijodami pasekmių.  

Others


We stopped looking for monsters under our bed when we realized that they were inside us.Tai itin unikalios ir retos būtybės, baigiančios išnykti. Pasaulyje jų egzistuoja vienetai ir jas labai sunku sutikti arba atpažinti. Jos paprastai būna itin atsargios ir apsimeta kitomis, populiaresnėmis būtybėmis.  Last edited by Lucius Ba'al Mercury on 2016-04-17, 21:46; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
 
Rasių aprašymai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: personazai, situacija, veidai etc.-
Jump to: