Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Rūmų tiltas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-23, 21:03

Sankt Peterburge virš Nevos upės esantis Rūmų tiltas buvo pastatytas 20 amžiuje. Tai yra vienas iš lankomiausių turistinių objektų mieste. Vykstant šiuo tiltu galima patekti į Vasilevskiy Ostrov salą, kurioje įsikūręs garsusis Žiemos sodas, Paveldo muziejus ir daugelis kitų lankytinų objektų.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 00:58

Kaip jau įprasta tokiu laiku, Rusija be sniego ne Rusija. Stovėdamas tarp turistų žiūrėjo kaip iiš lėto leidžiasi abi tilto dalys, kad galėtų praplaukti milžiniškas laivas. Jam tai nebuvo pirmas kartas kai tai regėjo, kaip jo buvimas Sant Peterburge. Tačiau šis miestas jį visados kažkuo žavėjo, jo žmonės ir atmosfera... to niekur kitur negalėtum rasti ar sulyginti. Jo mintis nutraukė telefono skambutis, atsiliepęs, grįžo prie pagrindinio tikslo kodėl čia ir atėjo. Išklausęs ir korėjietiškai atsakęs, kad suprato nuspaudė ir įsimetė į kišenę. Po dešimt minučių, kai tiltas pagaliau buvo atidarytas, važiavimui ir ėjimui. Jis su minia patraukė per jį, priėjęs maždaug vidurį. Sustojo ir atsisukęs į vandens pusę, laukdamas, kad dauguma žmonių nutoltų, pažvelgė į panoramą. Buvo vakaras, todėl ir virš jo užsidegė senovinis šviestuvas. Pasukęs galvą prie šviestuvo, akimis pradėjo dairytis, tarsi ko ieškodamas.
Back to top Go down
 
Rūmų tiltas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: