Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Rūmų tiltas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
God shows us the path; the Devil shows us the possibilities.
avatar
God shows us the path; the Devil shows us the possibilities.
POSTS :
1681

REPUTATIONS :
113

CREDIT :
Endlessroutine

CLAIM :
David Gandy


2016-04-23, 21:03

Sankt Peterburge virš Nevos upės esantis Rūmų tiltas buvo pastatytas 20 amžiuje. Tai yra vienas iš lankomiausių turistinių objektų mieste. Vykstant šiuo tiltu galima patekti į Vasilevskiy Ostrov salą, kurioje įsikūręs garsusis Žiemos sodas, Paveldo muziejus ir daugelis kitų lankytinų objektų.SOMEDAY
THERE WILL BE A WOMAN
one who takes your breath away. You won’t be afraid of commitment. You’ll want to move heaven and earth to make her happy and see her smiling face. God help you then. He’s the only one who can.
Back to top Go down
View user profile
They wanted a monster I decided to give them one
avatar
They wanted a monster I decided to give them one
POSTS :
118

REPUTATIONS :
2

CLAIM :
T.O.P. or Choi Seung Hyun


2017-01-09, 00:58

Kaip jau įprasta tokiu laiku, Rusija be sniego ne Rusija. Stovėdamas tarp turistų žiūrėjo kaip iiš lėto leidžiasi abi tilto dalys, kad galėtų praplaukti milžiniškas laivas. Jam tai nebuvo pirmas kartas kai tai regėjo, kaip jo buvimas Sant Peterburge. Tačiau šis miestas jį visados kažkuo žavėjo, jo žmonės ir atmosfera... to niekur kitur negalėtum rasti ar sulyginti. Jo mintis nutraukė telefono skambutis, atsiliepęs, grįžo prie pagrindinio tikslo kodėl čia ir atėjo. Išklausęs ir korėjietiškai atsakęs, kad suprato nuspaudė ir įsimetė į kišenę. Po dešimt minučių, kai tiltas pagaliau buvo atidarytas, važiavimui ir ėjimui. Jis su minia patraukė per jį, priėjęs maždaug vidurį. Sustojo ir atsisukęs į vandens pusę, laukdamas, kad dauguma žmonių nutoltų, pažvelgė į panoramą. Buvo vakaras, todėl ir virš jo užsidegė senovinis šviestuvas. Pasukęs galvą prie šviestuvo, akimis pradėjo dairytis, tarsi ko ieškodamas.


 
...Desire and fantasy go hand in hand, making reality jealous...
Back to top Go down
View user profile
 
Rūmų tiltas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: