Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 užsakomieji staliukai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 01:25

First topic message reminder :

Spoiler:
 


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 15:14

Samuelis merginai pasirodė išties patrauklus ir savotiškai mielas. Tai, visai gerai. Šiaip, Aurora iš dalies tikėjosi, kad jis bus koks nors baisus senis, kolekcionuojantis jaunas gražias merginas. O dabar aišku, kad tiek ant šios žemės vaikščiojantis asmuo yra kur kas įdomesnis. Gal būt, santuoka nebus tik formalumas, kaip ji tikėjosi.
- Būtinai. Tikiuosi, savo namuose atrasi ir jam vietos. Tik atsargiai, Šešėlis labai mane saugo. - Vėl mielai šyptelėjo, parodydama, kad ne tik ji pati gali apsiginti, bet Šešėlis ne šiaip sau šuo. Plius, paprašyta, mergina išsiėmė mobilų telefoną ir greit suradė šuniuko nuotrauką. - Jis paprastas vilko hibridas. - Pridūrė parodydama Samueliui šuniuką.
- Už mus. - Nuskišypsojo kilstelėdama taurę vyno ir greit gurkštelėjo raudono skysčio. Vynas maloniai šildė gerklę, o ant liežuvio žaidė malonūs skoniai. Aurora nėra vyno žinovė, bet visai patinka. - Dar vienas klausimas. - Žaismingai nusišypsojo. - Mėgsti gaminti? - Paklausė, mat pati mergina labai mėgsta suktis virtuvėje ir turėti tokį patį vyrą būtų išties malonu. Nors, smagu ir ką nors pagaminti mylimam. Tik dėja, čia meilės bent jau kol kas nebus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 15:33

Paklaustas ar atsiras vietos šiam šunėkui,bei pažvelgęs į nuotrauką tarė,- Atsiras tokiam dideliam pūkų kamuoliui vietos tai tikrai,tačiau jam reikės šepečio,kad atrodytų gražiai,kaip nuotraukoj.Vyrui šuo kažkuo patiko.Todėl jis mielai jį išsileis į savo namus.
Išgėręs vyno su mergina ir slenkant tokiam maloniam bendravimui ėmė galvoti apie piršlybas,kada traukti žiedą kūrį atsinešė.tačiau mintis nutraukė merginos klausimas
-Na valgyti mėgstu,-pasakė kiek nustebintas klausimu apie maistą,- kadangi gyvenu vienas,kai netingiu ir turiu laiko gaminu pats,nes niekas taip gerai nepagamins,kaip aš. kai skubu renkuosi geriausias vietas ,kur gamina maistą. Tad taip,kažkiek gaminti mėgstu.O kodėl klausi? Juk žinai,kas aš. kaip ir žinai,kad nebuvau geras berniukas,bent jau tokiu manęs nelaikė tėvas,-pasakė gurkštelėdamas vyno ir jausdamas ,kad greitai piršis
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 15:54

Išgirdusi, kad Šešėliui vietos atsiras, Aurora šyptelėjo. Be savo vilkiuko tikrai niekur nesikraustytų. Ne vien dėl to, kad myli šuniuką, tačiau ir dėl to, kad be jo apsaugos, likti nenori. Ypač neaiškaus demono namuose. Kad ir Samuelis pasirodė žavus, jis pragaro riteris. Nežinia ką toks asmuo gali slėpti savo rankovėje.
- Tiesiog norėjau sužinoti ar turėsim galimybę kartu gaminti. Pati tai labai mėgstu. Ir manau, kad visai neblogai gaminu. - Prisipažino ir vėl gurkštelėjo vyno. Mergina tikėjosi, kad vieną kitą kartą galės prikalbinti Samuelį kartu ką nors pagaminti. Nors, jei ir demonas nenorės gaminti sykiu, Aurora tai dažnai darys ir viena. Gal, ji ir demono duktė, tačiau tokie paprasti dalykai nėra svetimi. Matydama šiek tiek pasikeitusią Samuelio miną, Crimson suvokė, kad atėjo laikas kai vyras pasipirš. Aišku, tai visai malonus, tačiau jos nuomone kažin ar reikalingas žestas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 16:14

Apsitarus reikalus dėl šuns.Bei merginai pasakius,kad mėgtsa gaminti užsidėjo dar vieną pliusą merginos sąskaitom,nes naminis maistas geriau,nei iš restoranų ar kepyklos.
-Manau galėsim tą išbandyti.Juk noriu tave vesti ne šeipsau,-prisipažino jai. Sammael buvo ir pabodę gyventi vienam. Tad Aurora jam buvo privalumas daugybę atžvilgiu.
Vyras pagaliau nutaręs,ką sakys,nutarė nebetampyti nervų merginai tad iš kišenės išsitraukė raudoną aksominę dežutę ir tarė,- Aurora žinau,mes beveik nepažįstami. Tačiau,kai pirmą kartą susitikom pakelėje tavo grožis mane pakerėjo. Supratau,jog tu man patinki.Tpdėl noriu turėti tokią merginą ,kaip tu šalia. Kuri prasiskaidrins man dieną. Tikiuos galbūt padėsi angeliui kuris slypi mano gilumoje išlįsti. Kad apsi mano karaliene,mano žmona ir gyvenimo palydove. Tad Aurora Patricia Crimison ar tekėsi už manęs?-paklausė priklaupdamas ant vieno kelio priešais merginą. Vaikinas niekada prieš nieką neklūpėdavo Aurora buvo pirmoji.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 16:35

Jei atvirai, tai Aurora taip ir nesuvokė kodėl Samuelis nutarė ją vesti. Mergina nėra kažkuo per daug išskirtinė. Gal tik tiek, kad yra demono duktė. Su Aurora, Nox būtų galėjęs daryti ką panorėjęs, tačiau nutarė vesti. Mergina viskam pasiryžo, kad išgelbėtų savo šeimą. Aišku, vestuvės - nėra jau taip blogai. O ir pats demonas nėra toks blogas, kaip ši manė.
Matydama žiedą, Aurora nurijo seiles. Tai jai atrodė visiškai nereikalinga. Taip, jie turi tuoktis, tačiau kam ta pompastika? Žiedai, vestuvės. Negi Samuelis dar ir tradicinių vestvių užsigeis? Tačiau, juk Aurora nėra kietaširdė furija ir toks gestas privertė suvirpėti tą organą, kuris kraują pumpuoja. O dar ir tie mieli žodžiai. Aišku, vyriškis veikiausiai nėra visada toks švelnus. Juk verčia ką tik sutiktą merginą per prievartą tekėti.
- Taip. - Tyliai, gal kiek nedrąsiai ištarė, žinodama, kad jei nesutiks, nukentės Lukas, Jasmina, Maksas, Aria ir mama. O to, Aurora niekada neleistų. Aišku, gal kiek būtų buvę geriau ir padraugauti, Samuelis gal būt būtų sugebėjęs laimėti jos širdį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 16:49

Merginai pasakius taip,nors kito atsakymo būti ir negalėjo vyras užmovė jai žiedą ant piršto ir švelniai pabučiavo į lūpas.Poto grįžo į vietą,- Dabar mes susižadėję.Belieka tave perkraustyti ir susituokti.
Tikiuosi daug laiko nereiks.Su Luku apkalbėjom,kad tuoksimės bažnyčioj,todėl padarykim tai greičiau. Tikiuos po poros dienų tiks. Noriu susituokti iki naujų metų.Tad sakyk,kada atvažiuoti tavo daiktų. Nes tuoksimės lygiai vidurdienį,po dviejų dienų,-pasakė merginai nesukdamas galvos
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 16:54

Bučinys nebuvo toks blogas, kokio buvo galima tikėtis ir Samueliui atsitraukus, Aurora lengvai šyptelėjo. Visgi, šypsena dingo kai demonas ėmė kalbėti apie vestuves po poros dienų. Ne, mergina tikrai to nenorėjo. Apsritai savo sesėms ir broliui dar nespėjo apie tai pasakyti. O ką jau kalbėti apie normalių vestuvių, kokių, matyti, vyras norėjo planavimą. Visgi, jie juk ne normalūs žmonės. Todėl, Aurorai teko nuryti visas tas mintis ir paklusti. Ji tiesiog sutikdama linktelėjo. - Jei nori - kad ir dabar. - Prikando lūpą. Persikraustymas, vestuvės. Tikėkimės demonas bent vaikų nenorės. Matydama, kad Samuelis jau pasiruošęs keliauti iš čia, Aurora paskubom su juo išėjo iš restorano.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
užsakomieji staliukai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: