Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 mini baras

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 01:25

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 01:17

Radus trokštamą laisvą vietą, jau prasisegusi paltuką, numeta jį ant kedės šalia, prieš tai išsitraukusi iš jo kišenės telefoną su raktais. Prisėdus, Theodosia nusišypso prisistačiusiam barmenui, užsako sau ir draugei po lengvą kokteilį pirmai pradžiai ir paklausta, ar norės meniu, atsakė teigiamai. Kalėdinis metas kėlė norą suryti kokią kalakuto koją, ir net jei abejojo, ar paprastai prie baro čia teikiami tokie rimti patiekalai, kaip nors galbūt išsiderės, juk ji Theodosia Forsythe, jai nusišypsojus negalima atsakyti neigiamai. O galbūt tepasitenkins česnakine duona, kalakuto spės atsivalgyti. Pažvelgus dar į telefone rodomą laiką, galiausiai gauna savo skaitalą, į kurį belaukdama Jasmine ir sutelkia dėmesį, be reikalo flirtuoti su restorano darbuotojais dar nebuvo nusiteikusi, per mažai alkoholio kraujyje ar maisto skrandyje, kad pajėgtų tai daryti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 01:28

Nors šventinis laikotarpis Jasmine aplinkoje jau spėjo įsisiūbuoti, sukubė jam neleido paveikti jos nuotaikos ir jaučiamos kalėdinės dvasios. Kasmet pasikartojanti karštinė galinti labai lengvai nuvaryti į skolas, pasiglemžia naujų aukų nesugebėjusių mastyti objektyviai. Ehh.. kaip kartais nori gero, bet nieko iš to neišeina ir nelieka nieko kito kaip tik spardyti medžius ir kaltinti praeivius dėl nelaimingo savo gyvenimo. Subtiliai, bet būtent tai ką reikia, nupirkusi savo visai šutvei seserų ir broliui bei tėčiui, ramiai, vengdama kliūčių (žmonių su pirkinių ir dovanų maišais, kaip šimtakilograminės karvės užimančios visą šaligatvį) skubėjo iki restorano kur jos laukė draugė. Šį kartą nusprendusi iki vietos atvykti pėsčiomis, padarė sau gerą, galės dabar nusitašyti ir kaip reikiant pasilinksminti nebijodama, kad kas iš jos mašiniuko ištrauks audio ar nuleis ratus, kainuojančius irgi nepigiai. Įėjusi į vidų iš karto pamatė Theo, o tai automatiškai įjungė šypseną.
- Labutis! Tikiuosi neilgai lauki,- pabučiavusi į vieną, kitą, jos skruostą krito į fotelį/kėdę lengvai atsidusdama ir jau pašalindama iš savęs šalto, įkvėpto oro lauke likučius.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-02, 21:51

Lyg ir sugebėjusi išsirinkti, ko norės, išgirsta, kaip netoli jos vietų kažkas artinasi, o netrukus pasukusi galvą išvysta ir draugę, tad netrukus siektielėjusi rankute pasiima savo tašytę, atlaisvinadama jai vietą, atsistoja ir taip pat baksteli lūpomis per jos skruostų odą.
- Sveikutė, gersi ko nors? - pasiteirauja iškart, grąžindama savo sėdimąją ant kėdės ir rankinuką pasidėdama ant kelių, vis vien netrukus mokėsis už gėrimus. - Atrodai nuostabiai. Ir ne, neilgai, nesijaudink, - nužvegusi ją geriau, Theodosia nusišypso ir patikinusi tik lengvai patraukia pečiais, jau svajodama, kaip siurbčios savo kosmopolitaną.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 19:36

Kaip gera susitikti su draugais ir kas kart pažvelgus akis į akį pamatyti, kad niekas nepasikeitė. Taip buvo ir su Theo, Jasmine su ja jau seniai palaikė ryšius ir turbūt palaikys dar daug metų jei žinoma koks bernas ar mergina nesutrukdys.
- Tai būtinai, jaučiu norėčiau librės, o ką tu planuoji?,- paklaususi šiek tiek paganė žvilgsnį pro salę, ten, prie vieno staliuko sėdėjo grupelė jaunimo, kurie Jasmine bematant pasikvietė padavėją ir nusišypsojo Jasminai. Dar kelias akimirkas ši žvelgė į situaciją už draugės nugaros, kol tai pasidarė nebeįdomu.
- Kaip sekasi, kas gero asmeniniame gyvenime, turi ką nusižiūrėjusi ar tave kas nors gal vis lepina dėmesiu reguliariai?,- po truputėlį įjungė pavarą uždavinėdama labiausiai rūpimus klausimus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 01:05

Theodosia daugumos buvo matoma tik kaip buvusi kažkieno, kas kažkada buvo garsus, jauna žmona, barakuda, iš perspektyvaus menininko išmelžusi daug pelno ir nedavusi nieko atgal. Visi tie, kurie galėjo ją palaikyti, ir žinojo apie ją, kaip asmenybę, ir gana garsią, buvo likę užnugaryje, Europos pietvakariuose, tad net ir norėdama palaikyti ryšį su jais, dėl to vidutiniško laiko juostų skirtumo, turėjo pašvęsti arba ankstyvus rytus, arba vėlyvas naktis, tad jau seniai negirdėjo nė vieno jų balso. Su tomis dramomis ir bemiegėmis naktimis tai buvo per didelės pastangos. O ir dauguma ryšių prieš jai pasiryžtant išskristi į JAV buvo šiek tiek pašliję, tad tas atstumas jų tikrai nelipdė atgal. Čia daug draugų dėl anksčiau minėtos reputacijos nebuvo susiradusi, bet jau ką turėjo, tą tikrai sau buvo prisiekusi branginti. Jasmine buvo viena iš tos artimų draugų saujelės, tad buvo malonu ją matyti - jei kas joje iš pirmo žvilgsnio ir atrodė joje pakitę, tai tik į teigiamą pusę.
- Mąsčiau apie kosmo, vėliau žiūrėsim, - po kelių paskutinių dienų Theo buvo kilęs noras normaliai nusitašyti, bet dar nebuvo tokia vienišė ir alkoholiui pavaldi asmenybė, kad gertų viena dienos vidury, tad nusprendė, jog šis kartas tiks jos planams įgyvendinti. Na, ką čia nusitašyti. Užteks pereiti prie kelių vodkos stikliukų ir gal poros kažko spalvoto. Daugiau sau pati nusivažiuoti neleistų, mat jos savisauga bet kokiu atveju buvo stipresnė už norą pasiduoti priklausomybei.
- Dievaž, norėčiau, kad kas taip slaptai, na, nebūtinai slaptai, palepintų dėmesiu, - pasvajojusi atsidūsia. - Miela, kad darai tokią prielaidą, - priduria nusišypsodama draugei, duodama suprasti, jog pas ją reguliarus palydovas neatsirado. - Na, kai kas įvyko, bet vargu, ar čia kažkas gero... Caleb prieš kelias dienas, jau sutemus, visiškai girtas nusprendė atvažiuoti išsiaiškinti, kodėl jį padaviau skyryboms. Tarsi toks jo elgesys būtų pateisinamas, - papurto galva, atsainiai mostelėdama ranka žemyn, o tuomet trumpam akis nuo draugės nusukdama į besiartinantį barmeną, tad tęsdama judesį, demonstratyviai mosteli į savo pusę, parodydama, kad aptarnautų jas. - Visa laimė, jog dar sugebėjo taksi išsikviesti, nes abejoju, jog tik alkoholiu jis buvo apsinuodijęs, - priduria, su vienintele emocija, kurią gebėjo išskirti iš jausmų buvusiam vyrui - gailesčiu. Netrukus šyptelėjusi priėjusiam barmenui susako jų užsakymus, ir vėl užmezga akių kontaktą su Crimson. - O šiaip žinai mane, gyvenu darbu, neseniai gavau pasiūlymą antraplaniui vaidmeniui, tai skaitau gautą scenarijų ir svarstau ar priimti jį, ar ne. Kol kas atrodo neblogai, bet šiek tiek stabdo tie keli mėnesiai darbo Holivude, - pasidalina abejone Forsythe, jau pagaliau apsipratusi prie nemažo namo Sietle ir viso miesto, jo apylinkių, žmonių, kuriuos po truputį ima pamėgti.
- O kas naujo pas tave? Šeimoje viskas tvarkoj? - netrunka rūpimų klausimų užklausti ir Sophie, nors atsakymą į pastarąjį žino. Pasakojimai apie Crimson šeimą Dosiai buvo beveik kaip telenovelė, kurios serijos negalis sau leisti praleisti, nors ji įtarė, kad toks jos kamantinėjimas vieną ne tokią jau ir gražią dieną baigsis negeruoju. Bet tas smalsumas juk nugali viską.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
mini baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: