Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Miesto centras

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-23, 20:12

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 21:39

Bartui nesvetima šalis, kurioje jo rasė turi gilią praeitį ir rašytiniuose šaltiniuose ne vieną pateiktą, kas kartą vis kitaip interpretuotą iliustraciją apie džinus, traukė jį apsilankyti ne taip jau ir retai. Palikęs visus atidėliotinus reikalus, džinas atvyko į Egiptą ir jau spėjęs užsiregistruoti viešbutyje, nusprendė pratampyt batus sukdamas radus apie miesto aikštę. Įprastas garsas, dar labiau iki skausmo pažįstama turgaus smarvė, kuri buvo pasklidusi net iki miesto aikštėje esančios restoranų alėjos bei takų. Ramiai žvalgydamasis tiesiog ieškojo kas čia buvo pasikeitę po pastarojo karto kai Turow čia lankėsi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-23, 21:48

O ką daugiau jaunajai Snape atžalai veikti pasitraukus iš namų? Tik tai keliauti po visą pasaulį! Japonijoje pabuvojo, taip kad sugalvojo skristi kuo toliau nuo Rusijos. Teko pasirinkti Egiptą. Tatuiruotės jau buvo nusistovėjusios, taigi saulės šviesos irgi nebuvo dėl ko išsigąsti bei dengti viso kūno. Vos nusileidusi iš padangių, ši, iš kart pasiėmė kambarį velniai žino kokiame viešbutyje, kurio daugiau niekad turbūt nebeaplankys, pasiėmusi savo tušinuką su užrašų knygele (jų niekad iš rankų nepaleisdavo), išpėdino apsižvalgyti. Vos išėjusi į gatves apsižvalgė. Žmonių čia buvo tikrai pakankamai, taigi nieko negalvodama pasisuko eiti su ta visa žmonių srove.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Miesto centras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: