Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 moterų tuoletas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 01:23

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 00:18

Įėjus vidun patalpa buvo tuščia. Kas atrodo pagelbėjo jai netrukdomai ir gan greitai atsirasti kabinoje, kurioje merginai trūko vietos. Iš pradžių tiesiog pabandė įsitalpinti vietoje, tačiau tai, kad nebebuvo kojų, o didelė įvairiomis spalvomis žėrinti uodega vertė ją atrodo klykti mintyse ir klausti savęs ką daryti. Kol išdžius praeis kažkiek laiko. Jei vaikinas nelauks ji tikrai puikiai žinojo nepyksianti ant jo. Tačiau kaip jai reiks pasiaiškinti... Bateliai, kurie dabar tikrai nebuvo ant ko užmauti gulėjo netoliese ir dar suknelė. Ji buvo kiek permirkusi vandeniu. Tad Nereida norėjo ją irgi nusirengti, bet persigalvojusi pasiliko ant savęs. Niekam tikusi undinė, kuri nemoka valgyti. Ji nebuvo ragavusi vištienos, dar tas gėrimas. Ji nenumanė kas ten, bet skonis nežavėjo. Kažkiek tarsi galvoje buvo keista. Ši uždarė duris pati ranka atremdama jas, lyg tai sustabdytų tuos kas norės ateiti pas ją. Ir ėmė galvoti kaip suktis tokioje situacijoje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 11:47

Raganiui judant link čia, jam pasisekė irgi kad tuščia patalpa buvo. Tad nepastebimas kitų darbuotojų, įlindo vidun ir tada apsižvalgė. Kadangi nematė taip iš kart merginos, tačiau viena uždaryta kabina, rodė, būtent ten ji yra. Vaikinas arčiau priėjo ir tada vos patukseno į dureles. Nelindo per daug agresyviai, tačiau vaikinas buvo labai susirūpinęs ją, kad taip viską paliktu.
- Kaip jautiesi? Tikiuosi neišgąsdinau dabar?-paklausė tyliai, nors žinodamas, kad ji puikiai turėtu girdėti. Norėjo jai padėti, bet kol kas nenutuokė, dėl ko taip įvyko. Maybe vynas ar tiesiog maistas ne toks buvo. Juk pats vyrukas tai išrinko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 12:17

Mergina bijojo, kad vyrukas gali išnykti ir ją palikti. Ji taip staigiai dingo. Tačiau neįsivaizdavo ką galėjo padaryti, kad taip nutiko. Atsiradus tualete ir turint uodegą tai tikrai nelengvino situacijos. Neilgai trukus ji persibraukė pirštais per uodegą kiek atsidusdama. Tikrai eilinį kartą viską sumovė ir jai dabar bus gėda net pažvelgti link jo pusės. O ką daugiau pasakyti. Ganėtinai beviltiška situacija. Ji kiek pakraipė galvą į visas puses.
- Pranyk prakeiktoji. – Sumurmėjo paplekšnodama ir kiek desperatiškai užsidengdama veidą. – Jai patiko buvimas undine, bet dabar tai buvo gan didelė problema.
Išgirdusi atidaromas duris ji sugniaužė ranką į kumštį ir papurtydama galvą atsidusdama iki kol pasigirdo beldimas ir klausimas apie tai.
- Nemanau, jog tau reiktų to klausti tau, greičiau man derėtų. – Tarstelėjo nuspręsdama pasižiūrėti kaip bus. Ji juk norėjo jam pasakyti. Pravėrusi duris ši suėmė vaikino ranką truktelėdama jį prie savęs ir uždarydama duris.
Pirmiausia tai moterys labai keistai pasižiūrės į tai, kad jis čia, o iš kitos pusės ji nebijojo mirties.
- Matai, ne man reikia bijoti tavęs, o tau manęs. – Tarstelėjo ir patraukė ranką nuo durų atsisukdama į jį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-13, 12:34

Kai buvo įtrauktas taip į tą kabiną, kuri nebuvo tokia didžiulė, vaikinas truputi nustebo. Bet aišku, ne tiek, kiek pamatęs mergina kurią dabar puošė tokią žvilganti uodega. Galbūt būtu paprastas vaikinas, išsigąstu ir bėgtu, tačiau, per jo ilgą gyvenimą, matė daug ko, tad tokie dalykai jam nestebino. Vaikinas tik pakėlė akis ir tada pažiūrėjo į jos veidą.
- Kodėl turėčiau tavęs bijoti?- truputi nesuprato šio dalyko Douglas,- Matai nebijau tavęs. Ir nemanau kad padarytum ką nors, kas priverstu tai padaryti, tad nusiramink,-lėtai pasakė ir nužvelgė dar kartą ją visą. Nagi jis pirmą kartą mato tokią kaip ji gyvą, tačiau jau seniau nemažai skaitė iš knygų apie jos rasę. Dabar jo galvoje buvo atsakyti nemažai klausimų, kuriuos jis turėjo, nuo tada kai su ją susipažino.
- Dar karta tada paklausiu, čia taip pabėgai dėl maisto ar dėl to vyno?-lėtai užklausė ir nežinojo ką daryti. Galbūt pabandytu padėti jai greičiau kad jos uodega pasislėptu, bet nieko nedarė, nes nežinojo ar turėtu. Juk tam reikia leidimo iš jos pusės ir nenori pasirodyti per daug toks įkyrus jai pačiai. Bet raganius visą laiką dabar buvo šilto veido ir nenorėjo kad ji jaustųsi dėl visko nejaukiai, -Jeigu tik leisi, galiu pabandyti vieną dalyką. Tai paprasta magija kuri tiesiog surinktu tą vandenį nuo tavo kūno ir pašalintu. Manau tokiu būdu, pačios uodega vėl pasislėptu ir vėl atrodytum kaip paprasta panelė. Tačiau nenoriu per daug būti įžulus ir palauksiu pačios pasakymo, ar tai daryti ar ne,-mielai šypteli. Dabar vaikinas netyrinėjo jos, tiesiog rodė savo draugiškumą ir galbūt šiokia tokią simpatija, kurią atrado per tuos jų susitikimus.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
moterų tuoletas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: