Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apartment

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-05-29, 20:30

Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-03, 19:52

Po matematikos pamokos Alexa nesistengė Zack vengti, tačiau buvo dėkinga, kad vaikinai jį užkalbino, kadangi jai ir Anai reikėjo skubėti į treniruotę. Dėl visą savaitę vyksiančios parodos sporto salėje, tiek vaikinams, tiek merginoms, treniruotė vyko lauke ir vienu metu. Pašalinus vieną tribūnų dalį, šokėjos turėjo pakankamai vietos šokti, o vaikinai galėjo pilnai naudotis futbolo aikšte. Vienas pliusas buvo tas, kad Aleksai neteko matyti Kate iki rytojaus, kitas - ji galėjo susikaupti ties šokimu. Visa bėda tame, kad bėda po vieną nevaikšto ir Cordilio taip spaudė save ir merginas bešokant, jog sudėtingo suktuko dėka, kada ji buvo išmesta į orą ir turėjo nusileisti horizontaliai, mergina skausmingai nikstelėjo riešą. Per pusę metų pirmą kartą viešai ir riebiai nusikeikus Aleksa, sujuokino visą savo būtį iki ašarų, kadangi tokia maža ir smulkutė mergina, kuri susikeikė kaip užkietėjęs jūreivis, atrodė juokingai. Tačiau ir pati susijuokus Aleksa paleido dalį pykčio, kurį šiandien nuo pat ryto laikė savyje. Likusias penkiolika minučių ji nešoko, tačiau vaikė merginas dar kartą ir dar kartą kartoti viską nuo pradžių, kol šios nebepajėgė atsistoti ant kojų ir išvadino ją negailestingiausia tirone žemėje.
Apie ketvirtą valandą parsigavusi namo Alexa jau rado Melisą, bekraunančią šviežius maisto produktus į šaldytuvą. Pasisveikinus su mama, mergina iškart ją nuramino dėl ant riešo uždėto juodo neopreninio riešo, kol ši nepradėjo panikuoti, kad tai tik menka trauma ir, kad po paros jos riešas bus lyg naujas. Palindus po dušu, Aleksa persirengė į laisvo stiliaus aprangą ir drėgnus plaukus susirišo į netvarkingą aukštą kasą. Norėdama pasibaigti matematikos užduotis, tamsiaplaukė išsitraukė visas pamokas ir neradusi sąsiuvinio, pasiėmė telefoną ketindama parašyti Anai, ar ji negalinti pagrįžti jo paieškot. Deja, jos tekstinės žinutės nebuvo išjungtos, todėl pirmas dalykas ką Aleksa pamatė, buvo ta nelemta nuotrauka. Sunkiai atsidusus ji tuoj pat užblokavo Kate numerį ir pašalino visą grandinę žinučių.
- Gerai, pati pasakysi ar man reikės iš tavęs ištraukti, kodėl atrodo, kad po namus vaikšto banda dramblių, o ne mano dukra? - įkišus galvą į svetainę, kurioje Aleksa baigė ruošti namų darbus Melisa kilstelėjo antakį. Tiesą sakant mergina net nejautė, kad jos žingsnis buvo piktas. Ant Kate. Ant savęs. Vis tik ta višta atrado Cordilio silpnąją vietą ir tuo naudojosi ir tamsiaplaukė niekaip negalėjo pamiršti jos tų kvailų minų ir tos sušiktos nuotraukos.
- Kodėl blogi žmonės visada laimi? - užvertus anglų kalbos knygą Aleksa atsiduso ir atsistojus prisijungė prie mamos virtuvėje, kur jos turėjo gaminti lazaniją pagal močiutės receptą. - Kodėl vaikinai kartais tokie žiopli? Kodėl jie bučiuojasi su merginomis, net jei žino kokios jos yra iš tiesų? Uhh, - užpuolusi mamą klausimais septyniolikmetė nusiplovė abi rankas, persidėdama įtvarą iš naujo ir papasakodama visą istoriją. Alexa Zack vardo joje neminėjo, tačiau Melisa spėjo suprasti, kad tai kažkas iš merginos vyriškosios lyties draugų, kurių ji turėjo daugiausiai tris. Tiksliau du, nes Joshua atkrito.
- Na...vaikinai iš tiesų kartais būna naivūs ir kvaili, tačiau mes negalime iš jų tikėtis, kad jie perskaitys mūsų mintis, - šyptelėjus Melisa atėmė iš dukters peilį ir ėmė vietoj jos pjaustyti daržoves, perleisdama jai lengvesnį darbą - mėsos kepimą, kuriam reikėjo vienos rankos. - Iš kur tam vargšui reikėjo žinoti, kad jis tau patinka? Jam septyniolika, jis turi poreikių, jis nėra įsipareigojęs, jis gali daryti ką nori su bet kuria mergina mokykloje, - pamačius liūdną dukters veido išraišką Melisa šyptelėjo. Ji visuomet su Aleksa šnekėjo atvirai, - aš žinau, kad tau skaudu, tačiau tokiu atveju turėtum ne pykti, o pasakyti jam tiesą. Juk bet kokiu atveju, dabar jis jau žino, kad tau galimai patinka. Suprantu, kad baisu ir nesinori prarasti draugystės, tačiau tu greičiau ją prarasi viską laikydama savyje ir po truputį jį atstumdama nuo savęs nei kad surizikuodama pasakyti kaip yra iš tiesų, - susakiusi auksinius žodžius Melisa padrąsinamai šyptelėjo. Jos mama iš tiesų rasdavo paaiškinimą kiekvienai situacijai... Aleksa jau seniai nebepyko ant Zack, nes tiesa buvo ta, kad jis nepadarė nieko blogo. Mergina ketino jo atsiprašyti už savo prastą elgesį mokykloje, tačiau abejojo ar išdrįs pasakyti jam tiesą, kadangi iš vaikino šiandieninės reakcijos nesimatė, kad šis galėtų merginai jausti ką nors panašaus. Alexa pastebėjo tik pagirias ir susierzinimą dėl jos elgesio. Jų draugystė jai buvo svarbesnė nei jos pačios jausmai, kuriuos ji galėjo sustabdyti. Juk galėjo, tiesa?
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem I can't afford
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
23

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem I can't afford

2018-06-03, 21:59

Šyptelėjęs Albertui, kuris pasiūlė žaidimų vakarą su alumi, Zack atsisakė, sakydamas, jog šįvakar turi reikalų, tačiau kitą vakarą jis tikrai neatsisakys pažaisti „Dark Souls“ ir suskaičiuoti kelintą kartą jis mirė, taip ir neįveikęs pagrindinio „boso“. Su Albertu bei dar keliais vaikinais jie pasidarydavo tikrai linksmą vakarą su konsolėmis bei alumi. Žinoma, žaidžiant „Dark Souls“ turi suvokti, kad mirsi kas dešimt minučių, todėl alus labai greitai pasibaigdavo.
Atsisukęs į tą vietą, kur turėjo sėdėti Alexa, vaikinas jos nerado. Užtat rado paliktą jos sąsiuvinį. Nusikeikęs mintyse William pagalvojo, kad jau antrą kartą turės bėgti paskui tą merginą. Jam tai nebuvo sunku, galbūt giliai viduje jam tai netgi kažkiek patiko, tačiau jis tiksliai taip ir nežinojo, ko Alexa iš jo nori. Taip, jai visada jis rūpėjo, tačiau Murray tai interpretavo kaip draugiškumą. Jis irgi ja rūpindavosi. Paskutiniu metu visada ją parveždavo namo, jis netgi kelis kartus spėjo pastebėti, jog ši sutaria su Jason‘u, kas įrodė, jog ilgiau kalbėjosi ligoninėje, kol pats Zack miegojo kaip princesė. Jam patiko ta mintis, jog Cordilio sutaria su jo artimiausiu draugu. Žinoma, Markas ir Tyler taip pat buvo jo artimi draugai, tačiau tarp jų su mergina vis dar buvo galima jausti įtampą. Mažesnę, tačiau įtampa vis tiek buvo ir William nežinojo ar ji kada nors dings.
Ji pavydėjo. Tai buvo gana akivaizdu, tačiau Zack sunkiausia buvo suvokti, kokio velnio ji pavydi? Jis nemanė, jog Alexa galėtų juo susižavėti, kadangi ji turėjo tikrai nemalonios patirties, būdama santykiuose su futbolo komandos žaidėju. Antrą kartą į tą pačią upę nė vienas nenorėtų bristi, galbūt dėl to vaikinas visada nuneigdavo tą faktą, jog kartais ji juo per daug rūpinasi ir jai per daug rūpi.
O jis? Kaip jis? William jausmų atveju merginoms buvo ganėtinai uždaras. Kaip jau minėjau, kelis kartus jis tikrai manė, jog galbūt norėtų su Alexa draugauti, tačiau tada dar buvo labai anksti apie tai mąstyti ir be to, ji juk buvo palaikymo komandoje. Bet antrasis variantas nesiskaito kaip labai rimtas argumentas, o pirmasis irgi išnyksta, kadangi jie jau buvo pažįstami gana ilgai. Tai kur gi bėda? Zack galbūt bijojo, jog gali pradėti elgtis kaip Sam, o to jis tikrai nenorėjo. Jis nežinojo kaip prieiti prie tokios merginos, kaip Cordilio, kuris per plauką nebuvo išprievartauta, jos neišgąsdinant.
Po pamokų vaikino automobilis sustojo prie Alexos namų. Kadangi dar nelankė treniruočių, Zack turėdavo marias laiko po pamokų, todėl nusprendė, jog geriausia bus grąžinti jai sąsiuvinį ir jei ši pagaliau nuo jo nebėgs, pasikalbėti. Išlipęs iš automobilio ir lengvai užkopęs laiptais jis paskambino ten, kur buvo užrašyta Cordilio pavardė.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-03, 22:31

Išklausius mamos, Alexa kelias akimirkas tylėjo kramtydama apatinę lūpą. Ji žinojo, kad mama buvo teisi. Ji puikiai suprato Zack poziciją, ji suprato netgi Kate. Bet Alexa buvo septyniolikos metų mergina, kuri per pastaruosius penkis metus patyrė daugiau skausmo nei džiaugsmo, todėl ji dar nemokėjo suvaldyti savo vis naujai atsirandančių emocijų. Ji tiesiog neturėjo tokios patirties ir su kiekvienu savo gyvenimo įvykiu, ji mokėsi. Ji norėjo tapti geresne savo versija ir sekantį kartą, iškilus tokiai situacijai jos reakcija bus kitokia. Deja, bet šiandienos ji negalėjo ištrinti kaip kad ir daugelio prieš tai įvykusių situacijų. - Dieve, kartais norėčiau pasiskolinti tavo protą, - pasisukus į motiną Alexa tarstelėjo ir nusišypsojo, - bent jau tokiomis akimirkomis, kaip kad šiandien. Tikiuosi per savo pavydą nesugadinau mūsų draugystės, - vėl sugrąžinus dėmesį ties kepamu jautienos faršu Alexa atsiduso, po to suspausdama lūpas. Tuomet tikrai sau nesugebėtų atleisti, jeigu per savo...kvailumą? ji prarastų Zack apskritai. Pamaišius mėsą, pridėjo į ją reikiamų prieskonių, o tada ir kelias saujas reikiamų daržovių, kurias Melisa vikriai supjaustė.
- Bet kuriuo atveju, chiquita, viskas išsispręs taip, kaip turėtų išsispręsti, - mirktelėjus dukteriai Melisa įjungė 80-ųjų radijo stotį, kurią jodvi klausydavo kiekvieną kartą kartu gamindamos. Pasigirdus Bon Jovi grojamai "Bed of Roses", Melisa plačiau šyptelėjo ir padidino garsą iki tiek, kad gatvėje išgirdus, galėjai pamanyti, kad kažkur name vyksta vakarėlis. - I wanna laaay you down on a bed of roses, for tonight I sleep in a bed of naiiiiiiiils, - besišypsodamos moterys užtraukė priedainį toliau gamindamos lazaniją. Jeigu tai būtų TV serialo epizodas, vaizdas iš šono atrodytų sinchroniškai, iš kurio aiškiai pasimatytų, kad Alexa su savo mama buvo be proto artimos, kadangi nuspėjo viena kitos judesius, ką iš kurios virtuvės vietos reikėjo paimti. Nors muzikinį talentą mergina paveldėjo iš tėvo, Melisa taipogi turėjo ganėtinai neblogą balsą, kuriuo kartais nustebindavo net ir jaunąją Cordilio.
Lygtai pasigirdus durų skambučiui, Alexa primažino garsą ir kai skambutis suskambėjo dar kartą, ji kaip tik pabaigusi kepti mėsą, perkėlė ją ant šaltos elektrinės viryklės vietos. - Aš atidarysiu, gal Ana surado mano matematikos sąsiuvinį, - informavus mamą, Cordilio lengvu bėgimo žingsneliu nusigavo iki durų, jas plačiai atidarydama savo sveikąja ranka. Jos veide buvo matyti šypsenos likučiai, kadangi nuotaika begaminant su Melisa visuomet buvo pati geriausia. Vos nepraradus pusiausvyros Alexa pasirėmė į duris ir nukreipus akis į svečią gerokai nustebo. Pirma mintis šovusi į galvą: "ar aš sapnuoju?", antroji mintis- "ar tikrai buvo sunku pasižiūrėti į veidrodį prieš atidarant duris?".
- Zack, - atgavusi amą, mergina draugiškai šyptelėjo. Gerai, galbūt šiek tiek kaltai šyptelėjo, - labas, - kiek nepatogiai pasijutus, nes neįsivaizdavo ką dabar jam pasakyti, mergina vėlgi - šyptelėjo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem I can't afford
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
23

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem I can't afford

2018-06-03, 23:24

Kažin ar Zack taip smarkiai supyktų ant Alexos vien dėl to, jog ši pavydėjo Kate dėl visiškai absurdiško dalyko. Jis labiau ant jos pyktų dėl to, kad ji pastoviai pabėga, kai įvykių būna tiesiog per daug. Taip, visi turi savaip su tuo susitvarkyti. Vieni nuo tokių neigiamų emocijų bėga ir stengiasi vieni jas išnarplioti, kiti kalbasi su draugais arba su antra puse ir bando tai išspręsti. Kadangi William buvo pratęs, jog tėvas jo neišleisdavo iš darbo kambario tol, kol jie nepasikalbės, galbūt dėl to jis ir dabar taiko tokį dalyką savo gyvenime. Anksčiau tai labai padėdavo ir Hannah dėl to netgi padėjo Murray, kai jie skyrėsi. Tai buvo normalus ir suaugusiųjų būdas spręsti iškilusias problemas. Nors vaikinas negalėjo savęs įvardinti suaugusiuoju, tačiau jis bent jau stengėsi elgtis taip, kad jam pačiam nebūtų gėda dėl savo elgesio. Žinoma, tas bučinys su Kate buvo pakvailiojimas, tačiau jis yra laisvas, neįsipareigojęs vaikinas. Jeigu Kate naudojasi situacija vien tam, jog paerzintų kitą asmenį, šiuo atveju – Cordilio, tai kodėl iškart reikia spręsti, jog jis nusprendė su ja draugauti? Čia Kate nusprendė ją paerzinti, niekas neužsiminė apie draugystės, net pati Kate. Jau vien dėl tos nuotraukos galima spėlioti, jog jie draugauja, net jei nė vienas to tiesiogiai nepasakė? Kate tikrai nenorėtų praprasti dar kokių penkių vaikino dėmesio, dėl to ji nesiskelbia, jog su kažkuo draugauja, nebent tai labai rimta. Su Marku tai buvo rimta, tačiau vien dėl to, jog jis buvo ir yra futbolo komandos kapitonas.
Atsidarius durims, William pakėlė žvilgsnį nuo savo savo rankose laikomo sąsiuvinio į žmogų priešais ir šyptelėjo tokia pačia „I‘m sorry“ šypsena. Pripažinkim, net ir būdamas „pagiriotas“ jis neturėjo teisės šiurkščiai kalbėti su Cordilio. Tiesa, ji atrodė daug mieliau, negu visada. Jos paprastas ir susitaršęs stilius namuose jai tiko daug labiau.
- Palikai sąsiuvinį po matematikos. Nusprendžiau užvesti ir jei įmanoma, pratęsti pokalbį, nes mes dar neišsiaiškinom visų detalių, - ištiesęs sąsiuvinį į Alexos pusę, William vos šyptelėjo, tačiau buvo akivaizdu, jog jis taip visko tikrai nepatiks.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-04, 01:37

Taip, iš šono žiūrint tai atrodė absurdiška, tačiau Aleksai tas bučinys reiškė daugiau nei, greičiausiai, pačiam Zack. Jis tai matė kaip apsvaigusį, nereikšmingą pasilinksminimą, ji tai matė kaip tikrą užmegztą ryšį su mergina. Ryšį, kurio ji norėjo, tačiau neturėjo ir tai buvo skaudus priminimas, kad Murray pasirinko Kate, o ne ją. Kad ir kvailam, girtam bučiniui. Jis pasirinko tą blondinę,o ji tuo mėgavosi rašydama ir skleisdama Aleksai melą.
Mergina žinojo, kad bėgiojimas tik uždelsė neišvengiamą baigtį, tačiau tai buvo jos įprotis, jos būdas susitvarkyti. Taip, Alexa žinojo, kad toks katės-pelės žaidimas iki tam tikros ribos buvo įdomus, tačiau esant santykiuose- tai pati blogiausia konfliktų sprendmo priemonė. Mergina nebuvo patyrusi šioje srityje, kadangi Sam buvo jos pirmas rimtas vaikinas, tačiau vargu ar tai buvo galima skaityti rimta draugyste. Tai buvo daugiau populiarumo sutartis, kuri kartais priversdavo pasijausti reikalimgam. Nors tiesa ta, kad Alexa daugiau jausdavosi vieniša nei kad reikalinga.
Taip, Zack mokykloje buvo ganėtinai šiurkštus, bet ir ji nebuvo pati draugiškiausia vyšnaitė, todėl šiuo atveju jie buvo atsiskaitę. Priešais savo akis išvydus sąsiuvinį Alexa lengviau atsiduso, - tu mano didvyris, - paleidus durų rankeną, ši paėmė sąsiuvinį iš Zack ir prirėmė sąsiuvinį prie krūtinės su laikinai neveiksnia ranka. Matematikos mokytoja Alexą mėgo, bet nepalankamai, kad atleistų už nepadarytus namų darbus. Sekantys vaikino žodžiai privertė merginą giliau įkvėpti. Jeigu pasaulyje ir egzistavo už ją labiau užsispyręs asmuo, tai buvo Zack William Murray. - Nuo šito neišsisuksiu, tiesa? - šyptelėjus Alexa žvilgtelėjo į Zack, kelias akimirkas tyrinėdama jo veidą. Bet kokiu atveju kelio atgal jau nebuvo, tai gal buvo verta surizikuoti ir pasakyti tiesą? - Zack, aš atsiprašau už prieš tai...aš--
- Mieloji, kodėl gi Anai nepasilikus...- staiga tarpduryje pasirodžiusi Melisa stabtelėjo įsmeigdama žvilgsnį į vaikiną, - tu ne Ana, - nusijuokus moteris smalsiai dirstelėjo į dukterį, - Aš Melisa, Alexos mama. Judu turėtumėt užeiti vidun, lauke jau pakankamai šalta, - draugiškai šyptelėjus Melisa mostelėjo ranka namų link.
- Mama, tai Zack, - pristačius Murray Alexa stipriau prispaudė sąsiuvinį, tikėdamasi, kad jos mama nesuves galų, jog čia ir yra tas "draugas".
- Ak taip, pagaliau galiu pridėti veidą prie vardo, - Melisa atsakė, - nagi, užeik, privalai paragauti Cordilio lazanijos, - džiaugsmingai pasakius moteris apsisuko ant kulno net neduodama progos Zack to pasiūlymo atsisakyti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem I can't afford
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
23

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem I can't afford

2018-06-04, 10:45

Na, šiuo atveju galbūt vaikinas žiūrėjo į tą bučinį pernelyg lengvai. Kai kuriems bučinys reiškia kur kas daugiau, negu vien tiktai girtumo pasekmes. Tačiau Zack žino to bučinio priešistorę, todėl tai tikrai nėra kažkoks pajausto ryšio įrodymas. Jie tiesiog žaidė „tiesą – drąsą“. Kadangi visada būna grupėje koks nors žmogus, kuris užduoda vieniems pasibučiuoti, tai nieko nuostabaus, jog taip įvyko ir šįkart. William su Kate galėjo rinktis ir jie galėjo nueiti į sodo įrankių daržinę, kad pasibučiuotų, tačiau jeigu jie būtų nuėję tenai, mergina tikrai būtų pasinaudojusi proga ir visiem pasakiusi, jog jie permiegojo. Net girta Murray versija tai suprato, todėl jie pasibučiavo prie visų. Tai buvo tiesiog užduoties įvykdymas.
Nežinia kaip Sam elgdavosi, kai Alexa imdavo taip slapstytis ir jo vengti, jeigu ji nesugebėdavo susitvarkyti su savo emocijomis, tačiau net ir tokiam subingalviui turėjo būti sudėtinga, ką jau kalbėti apie William, kuris pratęs viską išsiaiškinti ir bandyti taisyti situaciją. Nors, jeigu Sam tai ypatingai mažai rūpėjo, galbūt jam buvo nesvarbu, kodėl mergina jo vengia ir jis elgdavosi kaip visada, neišsiaiškindamas priežasčių ir leisdamas jai taip bėgioti.
Ponia Anderson iš visos klasės mėgo du mokinius. Tai buvo Albertas ir Zack, kurie bene geriausia mokėsi, nors vienas buvo daugiau muzikantas, o kitas labiau sportininkas. Jie turėjo tą vadinamą „auksinę gyslelę“ ir mokėjo dirbti su skaičiais. Ponia Anderson bandė juos abudu prikalbinti eiti į olimpiadas, tačiau vienintelis Albertas sutiko, kadangi tuo metu William turėjo daugybę varžybų ir pasiruošimo tam. Šiais metais turbūt ir pats vaikinas nuo jos prašymo neišsisuks, nes olimpiada bus už mėnesio, o jis dar negali treniruotis su vaikinais kaip anksčiau.
- Niekaip, - šyptelėjęs atgal Murray tiktai patvirtino, jog šįkart Alexa niekur negalės pabėgti ir turės paaiškinti, kas darosi. Visgi, jos žodžius nutraukė tarpduryje pasirodžiusi Cordilio mama. Santūriau šyptelėjęs jis linktelėjo, taip pasisveikindamas, tačiau kiek nustebo, išgirdęs pakvietimą į vidų. Pamindžikavęs prie durų, Zack vis dėlto įžengė į vidų, žvilgtelėdamas į Alexa.
- Ar ji visada tokia maloni? – šnipštelėjęs jis šyptelėjo, kadangi jis pažinojo savo mamą. Misaki prie aplinkinių galėjo būti labai maloni, visi William draugai sakydavo, kad norėtų tokios mamos, tačiau vos tiktai jie išeidavo, ji tapdavo tikrąja mama ir tada jau geriau nepakliūk jai akiratyje.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-04, 12:53

Na, Alexa tos priešistorės nežinojo, todėl kai Kate tiesiog bučiniu pasigyrė, tiksliau specialiai atsiuntė merginai tą nuotrauką, vos tik Zack prie jos prisėdo matematikos pamokoje, tamsiaplaukė automatiškai pagalvojo, kad tai buvo "tikras" bučinys. Jeigu mergina būtų buvusi tame vakarėlyje, galbūt viskas būtų kitaip, tačiau nebuvo ir apskritai abejojo ar dalyvaus šių metų šokiuose. Nors Cordilio niekam to nepripažino, po įvykio su Sam ji jautė baimę dalyvauti tokiuose renginiuose, kur alkoholis liejosi laisvai ir ji vėl galėjo būti apsvaiginta prieš savo valią. Galbūt tai buvo potrauminis stresas, galbūt jai reikėjo žmogaus, su kuriuo ji jaustųsi saugi, tačiau kol kas – vakarėliai buvo padėti ant lentynos.
Alexos ir Sam santykiai nebuvo labai artimi. Ji negalėdavo su juo atvirai pasišnekėti, jų temos, apskritai dažniausiai apsiribodavo mokyklos renginiais, vakarėliais, mokyklos hierarchija ir Aleksos atsisakymu su juo mylėtis. Nenuostabu, kodėl didžiąją laiko dalį ji jautėsi vieniša. Cordilio galėjo rimtai pasikalbėti tik su Monika ir, aišku, su mama, bet pastarajai mokykloje vykstančių dalykų ji negalėjo pasakoti. Galbūt todėl Melisa vos pirmą kartą išvydus Sam, norėjo pakasti jį po žemėmis, kadangi to vaikino žvilgsnis pasakė daugiau nei reikėjo. Tarp jos dukters ir to vaikino nebuvo jokios chemijos, jokios šilumos, kurią Melisa norėjo, kad Alexa pajustų.
- Velnias, - vaikinui patvirtinus faktą, kad Aleksa nuo pokalbio neišsisuks, ji prikando lūpą ir išpūtė pro jas orą, o po to šyptelėjo. Rimčiau, bet šyptelėjo. Merginai reikėjo iš kažkur „parauti“ pakankamai drąsos, kad pasakytų Zack tiesą. Arba reikėjo butelio tekilos, tada būtų kur kas lengviau.
- Neapsigauk, ji turi savo strategiją, - sušnibždėjus atgal Alexa nusijuokė, uždarydama paskui save duris, - turėtum bėgti, kol dar turi šansą, - pajuokaudama mergina kreivai šyptelėjo ir padėjo sąsiuvinį ant koridoriuje stovinčios komodos.
- Alexa Marisol Cordilio, aš viską girdėjau, - šūktelėjus iš virtuvės Melisa dirstelėjo į orkaitę, patikrindama kaip kepa lazanija.
Išgirdus savo antrąjį vardą, kurio mergina taip nemėgo, tačiau privalėjo nešioti garbingai, nes jį mergaitei suteikė močiutė, atsiduso.-  Buvai įspėtas, dabar jau per vėlu, - sukrizenus ir nukreipus Zack virtuvės link, ji mostelėjo šiam, kad atsisėstų prie stalo, - ką nors gersi? Turim...visko, - nusijuokus Alexa dirstelėjo į praverto šaldytuvo asortimentą, - prašom rinktis, - atidarius šaldytuvą pakankamai plačiai, kad vaikinas matytų visus gėrimus, sukrautus pirmose dvejose lentynose, ji žvilgtelėjo į Melisą, kuri šypsojosi šypsena, kuri nežadėjo nieko gero. Aleksa žinojo, kad artėja jos sugėdinimo metas ir Zack išbandymų metas. Mama po Niujorko visus jos draugus netiesiogiai išbandė. Jie net nenutuokė, kas vyksta, tačiau Aleksa puikiai žinojo savo motinos „tardymo“ strategijas.
- Alexa, stalo dengimui imk juodą rinkinį, - tarstelėjus Melisa toliau darbavosi ties gaiviomis šviežių kopūstų salotomis, - Zack, kaip tavo ranka? Kai kalbėjau su tavo mama, sakė, kad vis dar lankai reabilitaciją? – sutelkus dėmesį ties vaikinu ji klausiamai kilstelėjo antakius ir nusišypsojo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem I can't afford
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
23

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem I can't afford

2018-06-05, 12:01

Nors Alexai nepasisekė su pačiais pirmaisiais santykiais, dar nereiškia, jog jie visi turi būti nenusisekę. Jie buvo dar tiktai paaugliai, kurie ne visai suprato, kas yra toks dalykas, kaip kad „meilė“. Toks pažinimas ateina su laiku ir su laiku jie gali suvokti, koks tai iš tikrųjų yra gilus jausmas.
William motina visada sakydavo, jog jo santykiai su Hannah yra trumpalaikis dalykas, kadangi jie dar tiktai paaugliai ir nežino, ką reiškia iš tikro mylėti, tačiau vaikinui atrodė atvirkščiai. Nors jie su mergina išsiskyrė po metų draugystės, tačiau jie tikrai rūpinosi vienas kito, stengėsi vienas dėl kito ir buvo kartu. Jiems tikrai buvo gera kartu. Jei ne tai, kad merginos tėvai susirado darbą Europoje ir persikėlė į ten, Zack turbūt iki dabar draugautų su Hannah.
- Negi ji dar baisesnė už mano mamą, jog siūlai man bėgti? – kilstelėjęs vieną antakį Murray šyptelėjo bei nusiavė savo sportinius batelius. Nusitraukęs nuo pečių futbolo komandos džemperį jis persibraukė ranka per juodus plaukus. Tiesa, kai išgirdo antrąjį merginos vardą, jis žvilgtelėjo į ją, su tam tikrų klausimu akyse. Zack niekada negirdėjo, jog ji naudotų antrąjį savo vardą. Jis aplamai negirdėjo, jog netgi mokyklos dokumentuose Cordilio būtų įrašytas ir antrasis jos vardas.
Atėjęs į virtuvę jis ant kėdės atlošo pasikabino savo džemperį ir atsisėdo, dirstelėdamas į virtuvėje besisukinėjančias Cordilio moteris. Buvo šiek tiek (gerai, labai) keista sėdėti Alexos namuose ir dar stebėti, kaip ji su mama gamina vakarienę. Jo namuose motina dažniausia vakarienę ruošdavo viena, o jeigu ji būdavo pernelyg apsikasusi darbais, Zack ir Teresa kartu kažką pasigamindavo. Net jei ir buvo vaikinas, tai nereiškė, jog jis nemoka gaminti.
- Ačiū, išgersiu sulčių. – trumpai šyptelėjęs vaikinas susidėjo rankas ant kelių, ramiai apžiūrinėdamas kiekvieną patalpos kampelį. Kol buvo reabilitacijoje, negėrė nieko su laipsniais. Žinoma, tą taisyklę jis sulaužė po vakarėlio, tačiau bent jau iki to laiko jis nebuvo gėręs nieko su laipsniais, o po vakar vakarėlio ir šiandienos savijautos jis pagalvojo, jog galbūt bent jau tuos likusius du mėnesius jam tikrai reikėtų negerti. Arba negerti tiek daug.
- Taip, dar liko du mėnesiai. Po jų galėsiu tęsti treniruotes su komanda ir vėl dalyvauti rungtynėse, - linktelėjęs galva Zack trumpai šyptelėjo. Iš jo akių matėsi, kad jis nekantrauja grįžti į aikštelę. Kiekvienam sportininkui toks laiko tarpas nieko nedarant buvo tikra kančia, tačiau nei treneris, nei jis pats nenorėjo persitempti, kadangi jo kairė ranka dar nebuvo tokia stipri, kad galėtų atlaikyti smūgius.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-05, 13:15

- Ji velnias angeliuko kailyje, - prunkštelėjus Alexa pasistengė tai pasakyti kuo tyliau, tačiau ryškiai to padaryti neišėjo, kadangi Melisa aiškiai parodė, kad viską girdėjo. Išvydusi aiškius klaustukus Zack veido išraiškoje Alexa šyptelėjo, - Kūdikystėje buvau pakrikštyta Meksikoje ir tą vardą man davė močiutė, bet kai su šeima persikėlėm į Niujorką, reikėjo iš naujo persidaryti dokumentus ir jo aš tiesiog neįrašiau, - paaiškinus situaciją, kai jiedu įėjo į virtuvę truktelėjo pečiais.
Zack paprašius sulčių, Alexa linktelėjo ir ištraukė ąsotį su šviežiomis apelsinų sultimis. Mergina galėjo prisiekti, kad matė kaip Melisa šyptelėjo, patenkinta tokiu vaikino sprendimu. Paprastai ji pati pasiūlydavo kažką atsigerti ir taip savotiškai patikrindavo vyriškosios lyties dukters draugus, nors Aleksa niekada nesuprato, ką toks pasirinkimas parodydavo. Atsakomybę? Gerą auklėjimą? Padėjus ąsotį ant spintelės, Alexa paėmė stiklinę, tada ją padėjo šalia ąsočio, tada paėmė ąsotį ir jo turiniu pripildė stiklinę. Kadangi viską reikėjo daryti viena ranka, mergina užtruko šiek tiek ilgiau. Padėjus pilną stiklinę prie Zack, Cordilio jam šyptelėjo ir atsisuko į mamą, - tu juk supranti, kad mano galimybės ribotos? - pamojus su laikinai imobilizuotu riešu, Alexa čiupo už kėdės ją nuvilkdama iki spintelių, o po to ant jos užlipdama ir imdama traukti "juodą" rinkinį, kuriuo jodvi serviruodavo stalą, kai namuose būdavo svečių, iš viršutinės virtuvinės spintelės. Na, nesijuokit, visos Cordilio moterys nesiekė 1,60 cm ūgio.
- Kas kaltas, kad nejauti ribų? Dieve, kartais tikrai nesuprantu, iš kur pas tave tiek užsispyrimo, - pavarčius akis Melisa šyptelėjo ir nukreipė dėmesį į Zack, - jau nuo darželio laikų turėjau suprasti, kad čia bus skiriamasis charakterio bruožas. Alexa turėjo rožinį pliušinį triušiuką, kurį su savim visur tampydavosi--
- O dieve...maaaam, stok, - pertraukus Melisą Aleksa jau pradėjau raudonuoti it braškė lysvėje, kadangi šios istorijos ji nepasakojo nei vienam jos naujajam draugui, kas reiškė, kad Melisa suprato, kad Zack ir buvo tas vaikinas, kuris Alexai patiko.
- Kaip sakiau, - toliau tęsdama istoriją moteris plačiau išsišiepė, ignoruodama Aleksos prašymą - su tuo triušiuku ji nesiskyrė nei sekundei- lova, smėlio dėžė, darželis... Net vonioje, jis maudydavosi kartu su ja, man atrodo kažkur dar yra nuotraukų, žodžiu, ir aišku, atėjo tas metas, kai žaislas tiesiog ėmė plyšti. Siuvom tol, kol galėjom, tačiau kai nebebuvo ką siūti, Aleksa vis tiek atsisakė jį paleisti ir vieną dieną, pasiėmiau ją iš darželio ašarotom akim ir klausiu, kas atsitiko, o ji ir sako: "vienas berniukas tyčiojosi iš mano triušiuko, kad jis neturi kojų" ir tada jos išraiška pasikeitė į tokį ryžtą ir ji atkišo man patį baisiausią žaislą, kokį buvau regėjusi gyvenime, ir pareiškė, kad ji atėmė to berniuko roboto kojas ir priklijavo jas prie savo triušio ir dabar jo vardas...koks buvo jo vardas?
- Robotriušis... - nutęsus Aleksa papurtė galvą. Šiuo momentu ji norėjo, kad grindyse atsivertų juodoji skylė ir ją įtrauktų. Merginos skruostai buvo išraudę, ji net nenorėjo pažvelgti į Zack akis. Ar jos mama tikrai ką tik papasakojo tą nelemtą istoriją?
- Tikriausiai jau nekantrauji išbėgti į aikštelę, - šyptelėjus Melisa pabaigė maišyti salotas, - Alexa minėjo, kad dabartinis saugas tau neprilygsta, - pridūrus moteris plačiau šyptelėjo. Jos mamai tikrai reikėjo nustoti kalbėti. Šiaip ne taip pabaigus nuimti visus reikiamus indus, mergina nulipo nuo kėdės, kurią nutempė atgal prie stalo, o po to ėmė galvoti kaip čia geriau viską išdėlioti, kadangi po vieną indą nešioti atrodė ganėtinai juokinga.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem I can't afford
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
23

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem I can't afford

2018-06-05, 14:31

- Tau nepatinka vardas, kurį tau davė močiutė? – kilstelėjęs vieną antakį vaikinas perklausė, kadangi jis pats turėjo du vardus. Vienas vardas buvo senelio ir kartu tėvo, todėl kai jis mirė, tai įgavo savotišką reikšmę. Nors William kaip septyniolikmečiui skambėjo pernelyg oficialiai, tačiau jis niekada nesakė, kad nenori, jog kas nors jį vadintų antruoju vardu. Jam jis patiko, kadangi tai jam priminė tėvą ir senelį. Kadangi senelis iš tėvo pusės taip pat buvo miręs, dabar tiek tėvą, tiek senelį Zack‘ui priminė jo antrasis vardas.
Tik dabar pastebėjęs, jog Alexos viena ranka surišta ir ji negalinti visko atlikti taip lengvai, vaikinas atsigėrė sulčių ir pakilęs nuo stalo priėjo prie jos bei padėjo išimti likusius indus. Kadangi jam nereikėjo pasilipti ant kėdės ir jo abi rankos buvo sveikos, todėl viskas vyko daug greičiau. Sudėjęs visus išimtus indus ant stalelio, Zack pasisuko į Cordilio motiną, klausydamas jos istorijos. Tai iš dalies priminė jį, kadangi vaikinas taip pat būdamas mažas turėjo savo mylimiausią žaislą, su kuriuo nesiskirdavo. Tai nebuvo pliušinis žaislas, jis labiau buvo panašus į išlankstomą transformerį. Bėgant laikui, tas transformeris liko be pusės galūnių, kadangi jos visos buvo nulaužytos per neatsargų William žaidimą. Taip pat jis buvo ištepliotas nagų laku, nes vieną kartą Teresa nusprendė paeksperimentuoti su motinos kosmetikos rinkiniu, tačiau Zack niekada to žaislo neatsisakė. Su juo žaidė tol, kol vieną dieną Misaki neapsikentusi tiesiog jį išmetė, kol Murray buvo mokykloje. Grįžęs jis to žaislo ieškojo valandų valandas ir neradęs labai liūdėjo, tačiau tada tėvas prižadėjo jam nupirkti dviratį, kurio jis anksčiau labai norėjo ir visas liūdesys bematant išgaravo.
- Na, vaikystėje aš taip pat turėjau mėgstamą žaislą, todėl manęs toks originalumas nestebina, - šyptelėjęs William pasiėmė lėkštes bei įrankius, palikdamas Cordilio nunešti tiktai servėtėles bei stiklines gėrimams. Greitai bei tiksliai viską išdėliojęs ant stalo su precizišku tikslu (nieko keisto, nes jis turi japono kraujo, o jiems viskas turi būti tobula), vaikinas atsisėdo į savo vietą, žvilgsnį vėl nukreipdamas į Alexos motiną.
- Tikrai taip. Jau atsibodo viską stebėti nuo atsarginių suolelio, - šyptelėjęs William atsigėrė savo sulčių.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-05, 15:34

Žvilgtelėjus į Zack Aleksa pagalvojo, kad niekada nepasakojo jam istorijos apie savo tėvą. Galbūt todėl, kad tuomet jie nebuvo pakankamai artimi, todėl mergina Zack užsiminė tik apie faktą, kad jis paliko jų šeimą, kai ji buvo maža. Tačiau dabar visko papasakoti nebuvo laiko ir ji nenorėjo, kad Melisa išgirstų ją kalbant apie tėvą, kadangi mamai, turbūt, tai buvo girdėti skaudžiau nei kad Aleksai. Juk vis dėl to, tas vyras pirmiausiai paliko ją pažadėjęs pasaulį, kadangi mergaitė tada dar buvo per jauna, kad suprastų, kas vyksta. - Jį man davė močiutė iš tėčio pusės. Ir tuo vardu jis dažniausiai į mane kreipdavosi, - šyptelėjus kiek tylesniu tonu atsakė. Aleksos atveju tas vardas jai priminė ne tik meksikietiškas šaknis, bet ir tėčio išdavystę mamos atžvilgiu, todėl ji jo paprasčiausiai atsisakė, nepaisant to, kad pasak Melisos, tai buvo tiesiog vardas.
- Bent vienas žmogus mane supranta, - dėkingai šyptelėjus Zack, mergina plačiau išsišiepė mamai, kuri kilstelėjo antakius ir nutaisė tamsiaplaukei gerai žinomą veido išraišką. Tai buvo dar vienas Melisos išbandymas, kurį Murray sėkmingai išlaikė. Vaikinui apsisukus nunešti lėkščių, Aleksa be garso tarstelėjo "liaukis" mamos pusėn, į ką Melisa tik numojo ranka. - Matai? Visi vaikystėje turėjo tokį žaislą, kurio nenorėjo paleisti,  - lyg įrodžius savo teisingumą Aleksa atsargiai suėmė stiklines ir jas nunešė prie stalo, išdėliodama prie lėkščių, kurios buvo taip pedantiškai išdėliotos. Kreivai šyptelėjus ir žvilgtelėjus į Zack, ji sumurmėjo "pedantas" pakankamai garsiai, kad šis išgirstų, jį savotiškai paerzindama. Humoro forma, žinoma.
- Taip, ir tai tik parodo labai aiškų faktą, kad judu abu vienodai užsispyrę, - caktelėjus liežuviu Melisa šyptelėjo abiems jaunuoliams ir padėjo dviejų rūšių salotas ant stalo. Tada nuėjo patikrinti lazanijos orkaitėje, o tuo tarpu Alexa ant stalo padėjo ir servetėles - Jis labiau užsispyręs nei aš, - nusišypsojus Alexa nekaltai truktelėjo pečiais, o po to atsisėdo ant vienos iš kėdžių. Ji dabar iš dalies suprato, ką reiškė turėti tik vieną ranką ir su ja viską daryti. - Ir tau reikėjo tris mėnesius vaikščioti su ta langete, pagarba, - nusijuokus Aleksa pagaliau atsigėrė šaltų sulčių, žvilgtelėdama į Zack.
- Pilnai tikiu, - nusišypsojus Melisa ištraukė patiekalą iš orkaitės ir padėjusi ant medinės lentelės, ėmė su mentele jį pjaustyti, - ir jeigu bet kuris Niujorko komandos žaidėjas bent pabandytų su jumis kontaktuoti, turi pasakyti savo mamai arba man. Kaip sakant, nebandykite būti herojais ir tvarkytis patys, - šyptelėjus moteris padėjo lazaniją ant stalo vidurio, - tave taip pat tas liečia, Alexa, - žvilgtelėjus į dukterį Melisa perspėjo, į ką Alexa tik linktelėjo, kadangi Sam buvo su ja susisiekęs po tokio nuosprendžio dėl Niujorko komandos. - Prašom ragauti, skanaus, - palinkėjus moteris įsidėjo gabalėlį maisto. Po palinkėjimo Aleksa taipogi palinkėjo visiems skanaus ir ėmė valgyti. Pirma pusė vakarienės apsiribojo gėdingomis istorijomis iš Alexos gyvenimo, kita vakarienės dalis prasidėjo nuo klausimo ar Zack turi merginą, brolių, seserų, kuo domisi, kaip pažymiai, ką nori studijuoti ir pan. Žodžiu, absoliutus vaikino ištardymas, kurio metu Cordilio atsiprašinėjo Zack atgailaujančio šunelio žvilgsniu. Ir tikrai, visi ištvėrę Melisos tardymo technikas, buvo auksinės kantrybės žmonės.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem I can't afford
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
23

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem I can't afford

2018-06-05, 16:28

Iš to, kaip tyliai Alexa jam paaiškino savo antrojo vardo priešistorę, vaikinas suprato, jog jos santykiai su tėvu nebuvo tokie geri, kaip kad jo. William vyresnysis turbūt galėjo būti geriausias tėvas, kokį kada nors Zack pažinojo. Jo draugų tėvai taip pat būdavo malonūs ar griežti, kai to reikėdavo, tačiau vaikinas visada manė, jog jo tėvas pats geriausias. Ir tai nebuvo vien dėl to, jog jis nupirkdavo jiems su Teresa kokių nors žaislų ar palepindavo juos, nusiveždamas į atrakcionų parką. Jis buvo geras dėl to, jog sugebėjo tiek Zack‘ui, tiek Teresai įskiepyta geras ir tinkamas vertybes bei išmokyti juos elgtis taip, kad Misaki dėl savo vaikų nebūtų gėda. Nors William ir nežinojo, jog mirs palyginti anksti, jis lyg nujausdamas mokė savo vaikus taip, kad galėtų jais didžiuotis.
Į „pedantą“ vaikinas atsakė šypsena, paslėpdamas ją, kai priglaudė prie lūpų stiklinę su apelsinų sultimis. Visi jam tai kartojo, kadangi jei kas nors ir buvo toks pedantiškas, tai William. Dauguma vaikinų juokaudavo, kad būdamas toks jis tikrai nesusiras merginos, tačiau šiuo atveju jam tai neatrodė taip nepakenčiama. Jis tiesiog mėgo tvarką. Jo šeimoje visi, išskyrus Teresą, buvo tvarkingi. Įėjus į sesers kambary galėdavai nusisukti galvą, kadangi ten vyraudavo meniška betvarkė. Drabužiai mėtydavosi ant grindų, lovos, netgi ant stalo. Visos sienos buvo nukabinėtos Teresos eskizais bei piešiniais ir tuo pačiu kaulų bei raumenų nuotraukomis, kadangi ji, nors ir buvo meniškos sielos, ketino studijuoti mediciną.
Išgirdęs apie Niujorko komandos vaikinus, Zack mandagiai linktelėjo, tačiau į tai nieko neatsakė, kadangi jis, net jei ir nebuvo tas, kuris pirmas pradėdavo kabinėtis prie žmonių, jei kiti imdavo prie jo lįsti, tai jis tikrai nestovės ir nesileis, kad su juo taip elgtųsi. Kažkodėl vaikinas nujautė, jog Sam dar tiktai pradėjo atsiskaitinėti su Zack ir jis tikrai nebus tas, kuris leisis stumdomas.
Padėkojęs ir palinkėjęs skanaus, William pradėjo valgyti. Nieko keisto, jo to gabalėlio jo lėkštėje neliko akimirksniu – jis buvo gan didelis vaikinas ir dar nebuvo pavalgęs pietų. Tokiam kaip Zack reikėjo tikrai nemažai maisto, ypatingai dėl to, jog jis sportavo. Atsakęs į visus Cordilio motinos klausimus dėl merginos jis pasijautė kiek nejaukiai. Nors jos ir neturėjo, vaikinas nesuprato, kodėl Alexos motina jo to klausia. Vis dėlto, nuslėpęs pasimetimą, jis į viską atsakė gana sąžiningai ir nemeluodamas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-05, 17:17

Vienintelis dalykas, kurį Aleksa perėmė iš savo tėvo, buvo meilė bei talentas muzikai. Ji galėjo prisiminti nuotrupas vakarų, kada jiedu su tėčiu terasoje mokėsi groti gitara arba kada jis leisdavo groti jai būgnais, kol ši sėdėjo jam ant kelių. Tas vyras visuomet ją prajuokindavo ir priversdavo jaustis saugiai, tačiau jis išėjo ir tuo metu Aleksa nesuprato kodėl. Iš pradžių ji dėl to jautėsi atsakinga, kadangi po tėčio išėjimo, Melisai prireikė labai daug laiko, kad ši atsigautų po išsiskyrimo. Mergina galėjo prisiminti kiek kartų girdėjo mamą beverkiant savo miegamajame, o po to apsimetančią, kad viskas gerai. Aleksa tik prieš pora metų sužinojo tiesą, kad Rodrigo savo pasauliniame ture išdavė Melisą su jaunesnėmis moterimis. Ir ne su viena, o su keliomis, įvairiose šalyse. Kadangi jiedu niekada nebuvo susituokę, to vyro, nors ir gerai žinomo roko pasaulyje, niekas nesiejo su Cordilio šeima. Tik vienas kitas žinojo, kas jis buvo iš tikrųjų.
Aleksa spėjo atkreipti dėmesį į tai, kad netgi vaikino suolas visuomet būdavo tvarkingas. Aleksa spėjo pastebėti ir tai, kad jeigu jiems tekdavo kartu dirbti, Zack net nejausdamas pataisydavo ir jos knygas ar sąsiuvinius taip, kad iš to galėjai padaryti profesionalią "plokščią" nuotrauką Instagram'e. Ji pastebėjo pedantiškumą ir Zack judesiuose - jie buvo vyriški, tačiau tuo pačiu elegantiški. Galbūt tokios menkos detalės Aleksą ir privertė justi kur kas gilesnes emocijas nei kad draugystė.
Alexa viena ausim klausėsi kaip Zack sąžiningai atsakinėja į mamos beriamus klausimus. Kelis kartus merginai norėjosi sau gerai trinktelti per kaktą, kadangi Melisa tiesiog neturėjo filtro. Kitus kartus ji tiesiog vos spirtelėjo mamai į kauliuką, bandydama ją sustabdyti. Bet ta moteris sustojo tiktai tada, kai pati to norėjo ir buvo patenkinta bei įsitikinus, kad Murray buvo geras vaikinas. Todėl po viso tardymo, moteris patapo kur kas šiltesnė ir jaunatviškesnė, priversdama visus susijuokti iš jos pasakojamų jaunystės istorijų. Kai vakarienė buvo suvalgyta, Melisa surinko lėkštes atsiliepdama į verslo skambutį. Atsidusus moteris nutildė mikrofoną, - Atleiskit jaunimas, bet turiu reikalų. Zack, jeigu nori, dar yra pyrago, - nusišypsojus Melisa išėjo pro virtuvės duris, o po to pagrįžo, įkišdama galvą į virtuvę - Alexa, žinai taisykles, kambario durys lieka praviros, - galutinai nužudžius Aleksą iš vidaus, Melisa užsidarė savo kabinete.
- Švenčiausia Marija... - vos nepaspringus savo sultimis po motinos žodžių Aleksa vėl nuraudo ir užsidengė delnais veidą, - atleisk už mano mamos elgesį, - atsiprašius mergina nervingai nusijuokė, - paprastai ji būna...kitokia, - papurčius galvą Aleksa jau žinojo, kad Zack išėjus, mamai nuskaitys moralą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem I can't afford
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
23

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem I can't afford

2018-06-05, 19:26

Zack‘o šeimoje niekada nebuvo išdavysčių. Jo tėvai vienas kitą įsimylėjo, kai William praktikavosi Japonijoje ir universitete susipažino su Misaki. Tai tiesiog buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Ir ji buvo tokia stipri, kad vaikinas stebėjosi, kaip motina nepralieja nė vienos ašaros per tėvo laidotuves. Moteris elgėsi taip, lyg viskas grįžo į savas vėžes po poros dienų ir tai Murray tiesiog siutino. Jis negalėjo suprasti kaip asmuo, tai nežmoniškai mylėjęs kitą, gali po kelių dienų pamiršti, kad jį palaidojo. Tiesa, jis nežinojo, jog motina stengėsi būti stipri dėl vaikų. Tiek Zack, tiek Teresa nematė, kaip jai viskas krenta iš rankų, kaip naktimis ji negalinti užmerkti akių, kaip darbe tyliai kūkčioja užsidariusi tualete. To niekas nematė. Galbūt, jei Zack būtų žinojęs, būtų kitaip elgęsis su motina, tačiau dabar jis vis dar jautė pyktį. Pyktį, kad ši taip elgėsi lyg niekur nieko prie judviejų, pyktį, kad ji niekada nenusprendė pasikalbėti, kaip jie visi jaučiasi dėl tėvo mirties.
Po viso tardymo William nė pats nepajautė, kaip giliau atsiduso iš palengvėjimo. Jis nemanė, jog nori gerai pasirodyti prieš Alexos motiną, kai nepajautė, kaip įtampa pamažu atslūgo. Vis dėlto, iš kitos pusės jis galbūt ir norėjo, kad ta moteris į jį žiūrėtų palankiai. Jeigu jie pagaliau šiandien pasikalbės ir nuspręs išsiaiškinti, kas vyksta, tada to palankumo jo naudai tikrai prireiks.
- Paprastai ji netardo vaikinų? Abejoju. – sukrizenęs William atsirėmė nugara į kėdės atlošą ir baigė gerti savo sultis. Padėjęs tuščią stiklinę ant stalo ji trumpam atsiduso.
- Gerai, kad vieną kartą jau buvau praėjęs tokį tardymą ir dabar nujaučiau, ko galima tikėtis, - šyptelėjęs vaikinas dirstelėjo į raudonuojančią Alexą. Jis juk turėjo pokalbį su Hannah‘s tėvais. Tiksliau tariant, tėvu. Tas pokalbis buvo žymiai baisesnis, kadangi jis buvo užsidėjęs marškinėlius su taisyklėmis, iš kurių dvi buvo „aš nebijau vėl atsisėsti į kalėjimą“ ir „kad ir ką padarysi mano dukrai, aš tau padarysiu tą patį“.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-05, 19:56

Kada Zack iš palengvėjimo atsiduso, Aleksa nusijuokė balsu. Vaikinas neatrodė pasimetęs ar įsitempęs, kada kalbėjo su Melisa, todėl faktas, kad jis šiek tiek nervinosi ir norėjo gerai pasirodyti prieš merginos mamą, išties buvo mielas. Tai reiškė, kad William gerbė Aleksą ir jos motiną, kas uždirbo jam papildomų karmos taškų, nors, pripažinkim, jų vaikinui, Aleksos atžvilgiu, nebereikėjo. - Gerai, tu teisus, tardo, - pripažinus mergina nusijuokė, - bet paprastai ji ir apsiriboja tardymu ir į tai nekiša mano gėdingų vaikiškų istorijų, - Aleksa tik lengviau atsipūtė, kad Melisa neatitempė krūvos albumų...Nors greičiausiai būtų, jeigu ne verslo skambutis.
Mergina jau spėjo girdėti Zack buvusios merginos vardą ir šiek tiek apie ją. Tiek Joshua, tiek Ana, tiek ta pati Zoja jau spėjo papasakoti istoriją, kodėl jie išsiskyrė. Galbūt dėl to Aleksa dar labiau bijojo pripažinti, kad vaikinui jaučia daugiau nei draugystę. Juk su Hana jis draugavo metus ir išsiskyrė tik dėl to, kad ji persikraustė į kitą žemyną... - Na, jeigu tau tai padės jaustis gerai, ji taip pat ištardė Joshua ir netgi Aną, - šyptelėjus mergina pabaigė savo sultis ir dirstelėjo į savo kairiąją ranką, ant kurios puikavosi juodas riešo įtvaras. - Manau, kad po Niujorko ji bando mane apsaugoti, bijau net įsivaizduoti ką ji padarytų, jeigu sužinotų visus dalykus, kurie dedasi mokykloje ir už jos ribų, - atsegus įtvarą mergina atsiduso ir kiek pamiklino pirštus. Ranką skaudėjo, bet ne tiek, kad reikėtų vaistų, - tiesa, gal rimtai nori pyrago? - lyg pabudinta iš sapno Aleksa pasiteiravo. Na, gerai, galbūt ji vengė tos akimirkos, kai reikės pasakyti, kas šiandien nutiko mokykloje. Tiesą sakant, tamsiaplaukė net neįsivaizdavo kaip tokį pokalbį reikėtų pradėti.
- Ir aš tikrai atsiprašau už šiandieną. Visą šiandieną, - šyptelėjus mergina leido savo akims nusileisti ant Zack. Ji buvo nuoširdi, ji neturėjo teisės pykti ant Zack. Kate, kita vertus...kuo toliau, tuo labiau Aleksos kantrybė jos klausimu seko, tačiau ji kol kas nieko dėl to neketino daryti. Karma tą turėtų sutvarkyti, tiesa?
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem I can't afford
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
23

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem I can't afford

2018-06-06, 14:50

- Man įdomu, kodėl prie tardymo ji nepridėjo ir tavo vaikystės nuotraukų peržiūrų? Dauguma mamų taip elgiasi. Mano mama taip elgiasi. – pavartęs akis Zack sukikeno, nors iš tikrųjų ir sakė tiesą. Misaki neturėjo filtro, ko nereikėtų sakyti merginai, kuri ketina draugauti su jos sūnumi. Ji Hannah‘i išrodė visas turimas nuotraukas, kai William buvo mažas. Turiu omeny net ir tas, kurioje jis yra nufotografuotas nuogas vonioje, bežaidžiantis su guminėmis antytėmis ir naro figūrėle. William tąkart sėdėjo ant sofos susiėmęs veidą rankomis ir net negalėjo pakelti akių į merginą ir pamatyti jos veido išraiškos, kadangi matėsi, jog ji turi sutelkti visas įmanoma pastangas, kad nepradėtų juoktis balsu. Žinoma, vėliau Hannah krito iš juoko ir galimai nenustojo krizenti visą valandą, kol jie buvo kartu ir rinkosi, kokį filmą parsisiųsti.
- Ar ji klausė Joshua dėl jo dabartinių santykių statuso? – kilstelėjęs antakį Murray susidėjo rankas ant krūtinės, lyg norėdamas įrodyti kažkokį argumentą, jog jam reikėjo iškentėti daug daugiau, negu Alexos draugas. Vis dėlto, jis nesiskundė. Cordilio motina atrodė linksma, tačiau turbūt ji buvo tokia tiktai tada, kai Alexos draugai jai patikdavo. Įdomu, kaip ji elgdavosi su tais, kurie jos testų neišlaikydavo? Vaikinas to tikrai nenorėjo sužinoti.
- Žiūrint koks tas pyragas, - sukikenęs Zack smalsiai stebėjo, kaip mergina atsisega įtvarą bei pasukinėja ranką ir pamiklina pirštus. Jei ji judino juos visus, vadinasi jokio sunkesnio sutrenkimo ji negavo ir viskas yra gerai. Tiesa, kai Alexa vis dėlto pradėjo pokalbį apie šiandienos įvykius, William nežymiai surimtėjo.
- Jei tau bus nuo to lengviau, mes tiesiog žaidėm „tiesą – drąsą“ ir mum liepė pasibučiuoti. Galėjom rinktis ar eiti nuošaliau ar būti ten. Kadangi suvokiau, jog jei nueisim nuošaliau, Kate išrutulios tą situaciją į dar didesnį burbulą, negu dabar, nusprendžiau pasilikti ten, kur buvom. – gūžtelėjęs pečiais ir papasakojęs savo įvykių versiją (jis buvo girtas, tačiau ne tiek, kad visko neatsimintų) William dirstelėjo į merginą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-06, 15:24


- Ooo, džiaukis, kad iki to nepriėjom, - nusijuokus Aleksa nežymiai papurtė galvą. – Ji būtų išrodžiusi pačias gėdingiausias akimirkas, ir čia kalbu apie albumus, kurie ir skirti būtent tam, kad parodyti koks nerangus vaikas Alexa buvo, - sukrizenus mergina kreipėsi į save trečiuoju asmeniu, - ir be to, esu tikra, kad tai nėra pats linksmiausias tavo vakaro praleidimo būdas, todėl džiaukis, - šyptelėjus tamsiaplaukė nupūtė nuo ant skruosto užkritusias maištingas plaukų sruogas.
- Ne, - geriau pagalvojus Cordilio prunkštelėjo, - bet čia dėl to, kad ji vos Joshua pamačius suprato, kad jis žaidžia kitai komandai. Ta prasme, jis persistengė su apranga, bet pasak jo paties, tai padarė specialiai, kad mano mama jį iškart pamėgtų, - sukikenus prisiminė draugo paaiškinimą, kodėl jis ant kaktos užsirišo rožinę kaubojiškų motyvų skarelę. Paprastai Melisa Cordilio buvo linksmas, jaunatviškas, šiek tiek išprotėjęs žmogus, kuris kartais elgdavosi vaikiškiau nei kad pati Alexa, tačiau jeigu kas nors bent pabandydavo merginą įskaudinti, jos negailestingumas buvo žiaurus. Po to, kai ji sužinojo, jog duktė išsiskyrė su Sam, jam pabandžius atsiprašyti su gėlėmis ir šokoladiniais saldainiais, Melisa juos su maža šypsena priėmė ir prie vaikino akių nunešė iki konteinerio. Tai moteriai nereikėjo net žodžių, užteko jos žvilgsnio ir Sam, kad ir koks „kietas“ bebūtų, išvažiavo nieko nepešęs.
- Meksikietiškas obuolių pyragas su meksikietišku ruduoju cukrumi, - atsakius mergina klausiamai kilstelėjo antakius. Cordilio šeima dažniausiai gamindavo meksikietiškos arba itališkos virtuvės patiekalus, todėl nieko nuostabaus, kad netgi tokie elementarūs patiekalai buvo gaminami meksikietišku stiliumi. – Žiauriai skanus, bet žiaauuuriai saldus ir jeigu būtum mažas vaikas, nenusiramintum iki vidurnakčio, - susijuokus iš tokio palyginimo Aleksa gūžtelėjo pečiais ir vėl iš naujo užsidėjo įtvarą.
- Ne, nuo to paaiškinimo aš jaučiuosi dar.. kvailiau, - nuoširdžiai atsakius tamsiaplaukė atsiduso. Ji buvo tikra, kad tokią drąsą paliepė viena iš jos draugių, kad jos galėtų Alexai nusiųsti tą nuotrauką. – Neturėjau jokios teisės ant tavęs pykti, - giliau įkvėpus Aleksa pasukinėjo savo sulčių stiklinę ir trumpai žvilgtelėjo į vaikiną.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem I can't afford
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
23

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem I can't afford

2018-06-06, 22:40

- Aš vis laukiu, kad kuris nors tėvas iš mano pažįstamų būtų toks pats, kaip ir mano mama ir bent jau kažkam padarytų gėdos. Negadink viso džiaugsmo. – sukikenęs William apsimestinai patempė lūpą ir nepatenkintas atsiduso. Jis buvo visuose draugų namuose ir nė vienas iš tėvų neparodė to „gėdingojo“ albumo, kuriame velnias žino kiek įamžintų akimirkų, kai būdami vaikais Zack draugai elgėsi kvailai ir tuo pačiu komiškai. Jis buvo beveik įsitikinęs, jog Jess Tyler‘io „gėdingąjį“ albumą tikrai buvo mačiusi, tačiau ji apie tai net neužsiminė. Bet kokiu atveju, jiedu buvo be galo tvirta pora. Kad ir koks Tyler galėjo pasirodyti palaidūnas, jis niekada neišdavė Jess ir net jei pasitaikydavo tokia proga, visada ją apeidavo. Zack tikėjo, jog jis tą merginą labai mylėjo, kad ir kaip kartais taip neatrodydavo.
- Bet Joshua tikrai pusiau žaidžia kitai komandai. Juk prieš tai jis draugavo su merginomis. – nežymiai suraukęs antakius vaikinas pasikasė pakaušį. Bent jau kiek atsiminė, Zack visada Joshua pastebėdavo su viena ir ta pačia mergina mieste. Ji buvo iš kitos mokyklos, be to, jie dažnai elgdavosi kaip pora, todėl vaikinas manė, jog Joshua yra biseksualus. Tiesą sakant, tuo metu jam nelabai rūpėjo. Jis draugavo su merginomis ar vaikinais – tai jau asmeninis jo reikalas.
- Deja, tada turėsiu atsisakyti. Nemėgstu per šaldžių dalykų. – gūžtelėjęs pečiais Murray trumpam šyptelėjo, stebėdamas Alexą. Matėsi, jog jai kažkas neduoda ramybės, tačiau jis nusprendė, jog jos nespaus ir jeigu ši norės, pati pasisakys.
- Nematau prasmės tau jaustis kvailai. Dažnai žmonės apie vienus dalykus pagalvoja visai kitaip, negu turėtų. Man tiktai neaišku, kodėl tu aplamai supykai? Juk kaip draugė tu neturėtum turėti tokios teisės? – retoriškai paklausęs Zack įsistebeilijo į Cordilio. Kažkodėl jis manė, kad mergina jam kažko nesako ir jis norėjo tai sužinoti. Visgi, William negalės pastoviai to paties klausinėti, jeigu toks pyktis pasikartos, o kažkas jam giliai viduje sakė, jog tokie pykčiai tikrai gali pasikartoti. Jei ne su Kate, tai tikrai su kuo nors kitu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
I need more hours with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

I need more hours with you

2018-06-06, 23:16

- Palauk, tai dabar aš kalta, kad nespėjai pamatyti mano gėdingųjų nuotraukų? - besijuokdama mergina perklausė. Zack išraiška buvo pernelyg miela, todėl Aleksa nestipriai spirtelėjo vaikinui į kauliuką. - Išgelbėjau tave nuo bedantės mergaitės, kuri buvo labiau panaši į varlę nei kad į mielą princesę, - sukikenus Aleksa linktelėjo. Na, bent jau jai taip atrodė. Tikriausiai daugeliui vaikystės nuotraukos atrodė gėdingai nei kad mielai. Arba juokingai. Joshua ir Ana negalėjo nustoti verkti iš juoko, kai pamatė Aleksą ant dviračio, su mikimauzo kostiumu ir išsišiepusią su šypsena be dantų. Nors ta diena merginai turbūt buvo viena įsimintiniausių, kadangi tą dieną ji ir išmoko važiuoti dviračiu.
- Jis ir dabar ieško ne tik vaikinų, bet ir merginų, iš kurių daugiau nei pusė panašūs į serijinius žudikus arba į būsimus serijinius žudikus. Arba į persekiotojus... - padarius pauzę Aleksa prisimerkė. Jos su Ana jau pakeitė jo "Tinder" paskyrą. - Bet, turbūt ji matė, kad mudu, nors ir esam sielos seserys, niekada negalėtumėm būti pora, - truktelėjus pečiais Aleksa šyptelėjo. Ir iš tiesų, tarp jųdviejų su Joshua nebuvo jokios chemijos ar traukos, tiesiog šiltas draugiškas ryšys.
- Aš irgi, - šyptelėjus mergina trumpai žvilgtelėjo į vaikiną. Ji šį pyragą valgydavo kartą į pusmetį ir to pilnai užtekdavo, tačiau jos mama tiesiog negalėjo gyventi be kažko labai saldaus, todėl šis obuolių pyragas būdavo kepamas bene kiekvieną savaitę.
Ir štai, atėjo tas momentas, kada Zack uždavė lemtingąjį klausimą. Arba dabar, arba niekada. Ar buvo verta rizikuoti jų draugyste? Pora akimirkų Alexa kramtė savo apatiniąją lūpą svarstydama ką daryti. Ji galėjo nuo to išsisukti apkaltindama mėnesines arba tiesiog erzinantį Kate elgesį, bet ar to reikėjo? Neapsikentusi mergina atsigėrė savo sulčių ir giliau įkvėpė. - Taip, aš neturėjau teisės. Ir daugiau tai buvo pyktis ant Kate, susimaišęs su pavydu, - visiškai netvirtu tonu pripažinus Cordilio giliau įkvėpė. - Pirmiausia tai buvo dėl to, kad jeigu tu būtum kartu su...ja, - tarstelėjus Alexa ėmė nervingai tai atklijuoti, tai užklijuoti įtvarą ties nykščiu, - ji padarytų bet ką, kad mes neliktumėm draugais. Nežinau kodėl ta mergina taip manęs nemėgsta, tačiau tai pirmiausiai mane išgąsdino, - atskleidus dalį tiesos ji trumpai žvilgtelėjo į Zack. Alexa, išprotėjai...absoliučiai išprotėjai, - aš tikrai nežinau kodėl...na, gerai, žinau kodėl, tik nežinau kada mūsų santykiai man patapo daugiau nei draugyste... - žodžiams palikus Cordilio lūpas, ji giliau įkvėpė. Jai tikrai prireikė labai daug pastangų, kad ši tai Zack pasakytų garsiai ir išlaikydama akių kontaktą. - Ko gero tai galutinai supratau vakar ir dėl to gavosi tokia pernelyg stipri reakcija. Nežinau, kodėl nepaminėjau to anksčiau, tiesiog...turbūt nenorėjau prarasti to, ką mes turime. Viskas su tavimi yra geriau...lengviau. Su tavim galiu būti savimi ir nenorėjau to gadinti, - kiek per greitai subėrus žodžius Alexa blausiai šyptelėjo. Iš vienos pusės jai palengvėjo, iš kitos pusės ji net neįsivaizdavo ko galėjo tikėtis iš vaikino. Murray niekada neparodė, kad nori kažko daugiau. Arba ji tiesiog nepastebėjo, kadangi jiedu buvo ganėtinai artimi ir taip nevengė tam tikrų prisilietimų.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apartment
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Abandoned apartment building
» Blue Lightning's Apartment
» After the Storm - Marcus' Apartment - Dima/Marcus Jaint

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Cordilio-
Jump to: