Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Sodyba

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 13:36
Last edited by Alexa Cordilio on 2018-05-27, 14:12; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 14:06

Bene visą savaitę tiek Markas su Tyler‘iu, tiek pati Kate, su kuria Zack nesišnekėjo, bandė prikalbinti jį važiuoti į vakarėlį. Visą savaitę vaikinas galvojo apie tą pokalbį su Alexa, kai ją nusprendė pavežti namo. Su ja, kaip ir su Jason‘u ir Teresa, vaikinas galėjo jaustis savimi. Žinoma, mokykloje jie staiga nepradėjo leisti laiko drauge ar tiesiog bendrauti, bet kartais, jei treniruotės William‘ui užsitęsdavo ilgiau ir mergina vis taip pat laukdavo autobuso, jis pasisiūlydavo ją pavežti. Taip jis ją namo parvežė dar kelis kartus ir dar kelis kartus jis rado progą su ja pasikalbėti ir vėl jausti tą lengvumą, jog gali nesislėpti po jokia kauke.
Po ilgų ir erzinančių įkalbinėjimų, Zack vis dėlto sutiko dalyvauti vakarėlyje, nors ir buvo prižadėjęs treneriui kitą dieną atvažiuoti į papildomą treniruotę. Tas vyras buvo tarsi antras tėvas vaikinui ir reikalavo iš jo maksimumo, nes žinojo, jog William gali pasiekti kur kas daugiau, nei dauguma kitų komandos narių.
- Turėtum pasipuošti. Gal pagaliau susirastum merginą. – sėdėdamas ant sofos Jason rėmėsi ranką į lazdelę, kuria vis dar pasiremdavo eidamas. Susižvalgęs su Teresa, kuri sėdėjo šalia ir valgė obuolį, nusišypsojo ir vėl nukreipė į Zack žvilgsnį, kurio vartomas akis matė veidrodžio atvaizde.
- Nevartyk akių. Jis sako tiesą. Koks futbolo komandos narys neturi merginos? – kilstelėjusi antakį Teresa atsikando didžiausią kąsnį obuolio ir patenkinta savo replika kelis kartus linktelėjo galva.
- Man ne santykiai dabar galvoje. Ir tai, važiuoju ten, nes kitu atveju Kate ir Markas nuo manęs neatstos. – burbtelėjęs Zack persibraukė vis dar nuo dušo drėgnus plaukus ir žvilgtelėjo į savo aprangą. Kad ir kiek kartų Jason sakė, jog jam reikėjo apsirengti kažką gražesnio, vaikinas darė savaip. Neketino vakarėlyje būti labai ilgai.
Nuvežęs Jason‘ą namo, vaikinas iškart patraukė prie sodybos. Marko sodyba buvo tikrai ne tokia sunkiai randama. Masyvus dviejų aukštų pastatas su liepteliu prie ežero bene rėkte rėkė: „Čia vyksta didžiausi vakarėliai“. Gale namo buvo dar vienas papildomas namelis, kuriame, Zack žinojo, kartais vaikinai rūkydavo žolę arba išsidrėbę ant sofos žaizdavo kompiuterinius žaidimus.
- My man. Galiausia nusprendei nepraleisti progos ir pasižiūrėti į galybę trumpų sijonų, - vos tiktai atidaręs duris Markas paplekšnojo William per petį, įleisdamas į jau sausakimšą namą. Grojo garsi muzika lauke dauguma žaidimą beer pongą, merginos šoko į ritmą judindamos klubus. Viduje kai kurie rūkė Tyler‘io atsivežtą žolę bei sukamą tabaką, gėrė alų ar stipresnius gėrimus. Trumpai šyptelėjęs Zack patraukė su Marku prie stalo, pasiimdamas alaus, nors žinojo, jo to daryti nereikėtų. Vis dėlto, pora skardinių nepakenks ir po poros valandų jis galės važiuoti namo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 14:31

Alexa vylėsi, kad jai pavyks išvengti vakarėlio. Mergina tikėjosi pasilikti namuose ir pagaliau prisėsti prie muzikos kūrimo. Deja, Ana ir Joshua turėjo kitų planų. Kaip tik todėl jiedu įsiveržė pas ją į namus vidury dienos, prikalbino Melisą, kad ši juos užtartų ir Alexa buvo įspeista į kampą. Ji neturėjo kur dėtis kaip tik sutikti važiuoti į tą nelemtą sodybą. Merginos mama džiaugėsi, kad duktė jau spėjo susirasti tokius šaunius draugus ir tik paragino važiuoti kartu su jais. Melisa buvo labai jaunatviška ir praktiškai Alex geriausia draugė, todėl nieko nuostabaus, kad daug kas pagalvodavo, kad ji Aleksos vyresnioji sesuo, o ne motina. Viena iš priežasčių buvo ta, kad ji pati visiems padarė alkoholinį (nestiprų, žinoma) kokteilį ir patarė visais mados klausimais.
Besiruošiant ir besijuokiant iš kvailiausių dalykų paaiškėjo, kad Ana nervinasi dėl vakarėlio dėl to, kad jame bus jai patinkantis vaikinas iš kitos Sietlo vidurinės. Jiedu susipažino per vieną fotografijos konkursą ir nuolat bendravo per feisbuką, tačiau niekada neišdrįso vienas kitam pasakyti, kad iš tų santykių nori daugiau. Kaip tik todėl, Alexa ir Melisa, abi pasikuitusios Alex drabužių spintoje, atrado pritrenkiamą derinį Anai, kuris turėjo priversti Bryan žengti pirmą žingsnį. Vėliau, trijulė išrinko ir geriausią aprangos variantą Aleksai, po to sekė makiažas ir reikalingiausių daiktų sutalpinimas į tašę, jeigu jie nuspręstų pasilikti per naktį kaip dažniausiai ir būdavo. Melisa nufotografavus trijulę iš visų įmanomų kampų, paliepė jiems likti saugiems, vartoti alkoholinius gėrimus atsakingai ir iškilus bet kokiai problemai su ja susisiekti bet kuriuo paros metu, kadangi ji turėjo begalę darbo prie naujos žmogžudystės bylos ir neketino eiti miegoti tol, kol nepasidarys reikiamų darbų.
Trijulei besišnekant apie praeitus vakarėlius, kalba pakrypo apie sportininkus ir faktą, kad Alexa neinformavo Anos apie visus kartus, kai ją Zack parvežė namo. Nuo tokios žinios Joshua staigiau sustabdė automobilį, priversdamas abi merginas jį iškeikti įvairiausiais žodžiais. – Ar tu bandai mus nužudyti? – Ana suburbėjus pasitaisė ant veido užkritusius plaukus ir atsiduso.
- Tai Alex kaltė, kad ji nesugeba pasidalinti tokia svarbia žinia, - suburbėjęs vaikinas prisimerkė, lyg pykdamas, tačiau jo veide sužibo šypsena, - žinai, per visą istoriją, kiek Murray pažįstu, jis merginų taip dažnai nevežioja namo. Tiesą sakant, niekada apskritai nemačiau, kad jis ką nors be savo draugų ar sesers vežtų, - susimąstęs sustojo prie šviesoforo.
- Apart buvusios merginos Hanos, - pridūrus Ana priminė, - jis garantuotai bus tame vakarėlyje. Gal visai ne aš, o tu šiandien būsi laimingoji meilės departamente, - plačiai išsišiepus Ana nurodė kryptį, kur Joshua reikia pasukti.
- Ar jau baigsit planuoti mano vestuves? – nusijuokus Alexa nužvelgė abu draugus nuo galinės sėdynės, - jis tik parvežė mane namo. Kas čia tokio? Jesus, - žaismingai pavarčius akis Cordilio paslėpė menką raudonį su ištiesintais juodais plaukais.
- Mhm, tai kodėl raudonuojate, panele Cordilio? – paerzinus draugę Ana pakilnojo antakius, kad privertė tamsiaplaukę jai įžnybti į pašonę.
Po gerų penkiolikos minučių, trijulė atsidūrė milžiniškos sodybos kieme, kuriame jau stovėjo mažiausiai dvidešimt automobilių. Giliau įkvėpus Alexa išsiropštė iš Joshua džipo ir pasitvarkė sijoną. Užrakinę automobilį jie patraukė į vidų pasisveikindami su kai kuriais pažįstamais. Daugelis žmonių buvo nevietiniai ir tamsiaplaukė jautėsi keistai. Į tokius vakarėlius mergina kadaise vaikščiodavo kiekvieną savaitgalį, o dabar, tai atrodė lyg visiškai svetima teritorija.
- Eime, nykštuke, tau reikia alaus, kad atsipalaiduotum, - paerzinęs draugę Joshua permetė ranką jai per pečius. Net ir su aukštakulniais Alexa buvo ganėtinai žema ir gal 15 centimetrų žemesnė nei draugas, todėl kumštelėjus jam į pašonę ši nusijuokė ir leidosi vedama prie alaus jūros.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 15:28

- Gerai, kad atvažiavai. Bus proga tave supažindinti su gražiausiomis New York palaikymo komandos šokėjomis. Aš Sam. Markas pasakojo, jog savo komandoje turi vieną geriausių žaidėjų, norėjau gyvai jį išvysti. – iš kažkur išdygęs šviesiaplaukis, gero sudėjimo vaikinas nudegino žvilgsniu Zack, kuris gėrė antrą skardinę alaus ir kalbėjosi su visais lauke apie šio sezono rungtynes. Ištiesęs ranką vaikinas paspaudė Sam ranką, kuris įžūliu žvilgsniu bei kreivai šypsenėle labai priminė Marką. Nieko nuostabaus, jog jie bendrautų. Abudu buvo drėbti iš to paties molio. Kiek Zack‘ui teko girdėti, Sam savo komandos narių negerbia. Pliusas Markui, nes jis su visais iš eilės elgėsi tarsi su broliais. Jam komanda buvo tarsi antra šeima.
- Nemaniau, jog Markas apie mane kam nors bus užsiminęs. – trūktelėjęs pečiais vaikinas įtariai nužvelgė besišypsantį Sam ir gurkštelėjo savo alaus kaip tik tuo metu, kai prie jo grįžo Markas ne su bet kuo, o su Kate, kurios žvilgsnis nušvito, vos ji pamatė William.
- Kaip matau šnekiesi su Zack‘u. Jis geriausias saugas, kokį esame turėję. – linktelėjęs galva draugo pusėn, Markas net nesidrovėdamas gyrė jį, kai tuo tarpu William nemanė esantis toks geras. Jis žinojo, kur daro klaidas ir stengėsi jas taisyti. Treneris šiuo atveju jam padėjo, todėl pirmosios varžybos ir praėjo taip lengvai. Jie bene sutriuškino kitą komandą.
- Taip, taip. Gali liautis į liaupsinti. – nusijuokęs Sam gurkštelėjo savo gėrimo, nužvelgdamas Kate, kuri net nesivargino į jį atkreipti dėmesio. Ji kaip mat prisigretino prie Zack ir apsimestinai suklupo. Kadangi vaikinas nebuvo toks šaltakraujis, jis nepastebėjo, jog tai buvo tiesiog gerai apgalvotas veiksmas ir padėjo Kate atgauti pusiausvyra, o ši pasinaudojo proga bei įsikabino jam į parankę, taip tarsi sakydama, jog Zack priklauso jai.
Dar šiek tiek besišnekučiuojant vaikino žvilgsnis sugavo pažįstamą siluetą svetainėje. Kadangi stovėjo prie stiklinių durų, vedančių į namo vidų ir iš jo, William aiškiai galėjo matytis, ypatingai, kai šiam prie šono įsikabinusi į parankę stovėjo Kate ir ginčijosi su Marku, kuris žaidėjas iš Bostono komandos turi stipriausią metimą. Pasekdamas Zack žvilgsnį, Sam susidomėjęs pasisuko ir išvydo ne ką kitą, o savo buvusią merginą, kuri ne tik jį paliko „mėlynais kiaušais“, bet dar ir apkvailino jį prieš visą komandą. Nė viena mergina iki tol jo nebuvo tiesiog metusi.
- Trumpam atsiprašysiu, matau labai pažįstamą veidą, - sukirtęs rankomis su Marku vaikinas dar kartą žvilgtelėjo į Zack, tarsi perspėtų jį žvilgsniu nesiartinti prie jo nuosavybės. Prasibrovęs per žmonių minią jis dėbtelėjo į Joshua, kuris akivaizdžiai buvo permetęs ranką per Alexos pečius.
- Kokie žmonės. New York‘e visi tavęs jau ilgisi, - plačiau šyptelėjęs Sam stengėsi nesukelti scenos vos tiktai pasirodęs, tačiau jo žvilgsnis taip degino, jog Joshua nė pats nepajautė, kaip jo ranka dingo nuo merginos pečių.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 16:25

Atsidūrę šalia stiklinių galinių durų terasoje, kur buvo pastatytos kelios statinės alaus bei bokštas stipresnių alkoholinių gėrimų butelių, Joshua įpylė abiems merginoms po bokalą tamsaus alaus, tą patį pakartodamas trečią kartą ir pasiimdamas sau vienkartinį mėlyną bokalą. Dėkingai šyptelėjus draugui, Alexa tuoj pat gurkštelėjo iš savo stiklinės, akimis peržvelgdama visą aplinką. Sodyba iš tiesų buvo milžiniška. Ana jau spėjo informuoti, kad ji priklausė Marko šeimai. Jo pavardę Cordilio žinojo gerai, kadangi jo tėvas buvo skautas, kuris rinkdavo jaunuosius atletus į beisbolo jaunių rinktinę ir ne kartą lankėsi Niujorke ir jų mokykloje. Tiesą sakant Markas siaubingai priminė tipinį turtingų tėvų vaiką ir, žinoma, Alexos ex, tad nenuostabu, kad būtent ant jo nuosavybės buvo rengiami geriausi vakarėliai.
- Dieve, kiek čia žmoniųųų, - nutęsus Ana didelėmis ir smalsumo kupinomis akimis nužvelgė auditoriją, - man atrodo praeitais metais tikrai buvo daug mažiau chebros, - susimąsčius ji nervingai apsilaižė lūpas. Matėsi, kad ji jaudinosi bei nekantravo, žvilgsniu ieškodama Bryan.
- Nusiramink, Ana-banana, jis tave išvydęs pats prisistatys, - tarstelėjęs Joshua gurkštelėjo savo alaus ir vėl apkabino Alexą per pečius,
- Ar aš tau panaši į ramstį? - erzindama draugą žnybtelėjo jam į šoną, priversdama Aną sukikenti.
- Taip, tu tokia maža, kad tavęs nesimato nuo žemės, - iškart kiek atsitraukęs nuo draugės, kad negautų dar vieno įžnybimo pakštelėjo jai į smilkinį.
- Tau pasisekė, kad man patinki, kitu atveju už tokius žodžius stiklinės turinys puikuotųsi ant tavo pernelyg išpuoselėtų plaukų, - besijuokdama Alexa patraukė Joshua per dantį ir pati susilaukė menko pakutenimo, tačiau to pilnai užteko, kad ši gerai vožtelėtų draugui per petį. Ir tas gestas paskatintų jį atsiprašyti.
- Dieve, negaliu žiūrėt į tą vištą, - tarstelėjus Ana vos suraukė antakius stebėdama Kate apsimestinį parklupimą ir taktišką įsikabinimą į Zack parankę. - Kam ji apskritai apsirengė, jei ta suknelė vos dengia jos užpakalį? - ironiškai kalbėdama Ana paskatino Joshua ir Alexą žvilgtelėti jų pusėn. Kadangi Zack žvilgsnis jau buvo nukreiptas Cordilio link, šiems susidūrus, tamsiaplaukė draugiškai šyptelėjo taip su vaikinu pasisveikindama. Ji ignoravo Kate, tačiau galėjo justi jos deginantį žvilgsnį lyg jai būtų nevalia su vaikinu kalbėtis. Alexa nei paneigė nei pritarė Anos komentarams, nors žinojo, kad Kate taip elgėsi specialiai. Tamsiaplaukė veikiau vertino faktą, kad Murray, nors ir buvo apsirengęs paprastai, atrodė labai labai LABAI simpatiškai. Tiesa, vos jos žvilgsnis pakrypo į vaikiną netoliese, kuris pamatęs Alexą patraukė jos link, merginos šypsena virto nemalonia nuostaba ir šiokiu tokiu šoku matant Sam šiame vakarėlyje. Alex panosėje nusikeikus privertė abu draugus į ją klausiamai pažvelgti ir vos suraukti antakius, kai ši atsigėrė pernelyg didelį gurkšnį alaus. Bėgti nebuvo kur, scenos kelti taipogi nesinorėjo, tačiau jos buvęs vaikinas, kaip visada sugebėjo vyriškos lyties atstovus pasijusti nepatogiai. - Kaip matau ir toliau gali meluoti į akis, - ironiškai šyptelėjus atsakė, turėdama omenyje tą menką faktelį, kad Sam permiegojo su Monika ir apie tai tylėjo puse metų. Vos tik apie ją pagalvojus, Alexa labai stipriai tikėjosi, kad šios šiame vakarėlyje nebuvo, kadangi tokiu atveju ši situacija pasidarytų labai labai negailestinga. - Kaip Monika? - kilstelėjus antakius Alexa nežymiai šyptelėjo, tikėdamasi, kad aiškus merginos nenoras bendrauti su buvusiu vaikinu, jį atbaidys ir jai neteks klausytis tokio melo kaip "visi spėjo tavęs pasiilgti".
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 16:53

- Zack‘ai, jaučiuosi šiek tiek pavargus. Gal galėtum mane palydėti iki namelio? Markas sakė, jog ten ramiau ir galėsiu trumpam numigti. – pakėlusi galvą Kate žvilgtelėjo į vaikiną ir vos šyptelėjo ta nuovargio kupina šypsena, nors iš Marko ir greitai prie jų prisijungusio Tyler‘io žvilgsnių bei niukstelėjimų į šoną buvo aišku, ko iš tikrųjų mergina tikisi. William tikrai nebuvo kvailas, juk tokiuose vakarėliuose didžioji dalis mokyklos vaikinų pereidavo per didžiąją dalį mokyklos merginų ir jos dėl to nesiskųsdavo. Kate niekad nesiskundė, nes anais metais ji permiegojo su Jeff‘u, kuris įstojo į Harvardą ir buvo geriausias žaidėjas, bene pralenkdamas sumanumu Marką. Be to, jis nebuvo toks šiknius, kaip kad Markas ir bendravo su visais, nesvarbu, priklausė „elitinei“ grupei ar ne.
- Aš...tuoj pabaigsiu savo alų, gerai? – kadangi nebuvo kaip dingti iš šios situacijos, nežymiai tarstelėjo blausiai šyptelėdamas, tačiau žvilgsnio nenuleisdamas nuo Sam. Galbūt dėl to Kate ir ketino jį nusivesti kitur. Ji matė, jog Alexa net ir nebendraudama su Zack gauna daugiau dėmesio.
Tuo tarpu pats Sam šypsojo savo kojas pakertančia šypsena ir spitrėjosi į merginą, tarsi iš naujo būtų ją įsimylėjęs. Žinoma, tai buvo labai gera vaidyba – jis tiesiog norėjo gauti tai, dėl ko kentė Alexą bene tris metus ir nėrėsi iš kailio. Ta naktis su Monika jam pakišo koją, tačiau ko mergina tikėjosi? Kiekvienas vaikinas, jo nuomone, turėjo tam tikrų poreikių, o jei Alexa nesugebėjo jų patenkinti, tai kur čia jo kaltė?
- Aš nemeluoju. Visa palaikymo komanda tavęs pasiilgo...aš tavęs pasiilgau. Žinau, jog sugadinau viską savo elgesiu, tačiau galbūt galim ramiai apie tai pasikalbėti? – gūžtelėjęs pečiais jis idealiai suvaidino liūdną bei susirūpinusį. Turbūt nepažįstantys Sam būtų patikėję jo tokia vaidyba.
- Monika? Monikai sekasi puikiai. Ji pati kelis kartus buvo užsiminusi, jog tokios geros palaikymo komandos šokėjos kaip tu niekur neras. Ji taip pat tavęs ilgisi ir apgailestauja dėl to, kas buvo, Alexa. Juk buvai jos draugė. – irgi melas, tačiau mergina juk to nežino. Monika po to karto ir aplamai po visų nutikimų nė karto nebuvo užsiminusi apie Cordilio. Toks jausmas, jog ji nebeegzistavo. Visgi, verta pabandyti sakyti tokias kvailystes, nes Sam tikrai neketino dabar merginos taip lengvai paleisti.
O už poros metrų William išgėrė savo gėrimą bei palydėjo neva pavargusią Kate iki namelio. Vos tiktai šis uždarė duris, mergina priartėjo prie jo, stiebdamasi link jo veido, tačiau vaikinas šią sustabdė už pečių.
- Tu girta, Kate. Geriau nereikia. – trumpai tarstelėjęs tamsioje patalpoje jis žvilgtelėjo į jos sumišusį ir įsižeidusį veidą. Toks jausmas, jog jis ką tik iš vaiko atėmė saldainį. Nusileidusi ant žemės Kate piktai spoksojo į jo veidą, nesuprasdama, kas vyksta.
- Dink man iš akių, Murray. – tarstelėjusi ji ranka persibraukė įraudusį veidą ir nudelbdama žvilgsnį į grindis. Tyliai tarstelėjęs „atsiprašau“, Zack dar kartą žvilgtelėjo į Kate, kuri dabar sėdėjo ant sofos atlošo ir kiek negrabiai pasitempė suknelę žemyn, ir atidaręs duris išėjo, palikdamas ją vieną bei vėl įsimaišydamas į žmonių minią.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 17:28

Vienintelis pusiau teisingas dalykas, išsprūdęs iš Sam lūpų, buvo tai, kad iš tiesų kai kurios palaikymo komandos šokėjos jos pasiilgo. Tačiau dėl tos priežasties, jos sugebėjo su Alexa susisiekti asmeniškai, ne taip, kaip kad Monika. Cordilio niekaip nesuprato kaip bene visą gyvenimą trukusi draugystė galėjo taip drastiškai nutrūkti. Iš vienos pusės merginai dar iki šiol buvo skaudu, kadangi merginos už mokyklos ribų ir per šešiolika metų turėjo labai daug nepamirštamų gražių prisiminimų, iš kitos pusės ji žinojo, kad pasielgė teisingai nutraukdama ryšius su žmogumi, kuris po to su ja elgėsi taip pat negailestingai kaip ir su kitomis merginomis.
- Merginos, susirasiu jus vėliau, - tarstelėjęs Joshua vos linktelėjo Sam ir pasišalino iš įvykio vietos, prieš tai žvilgsniu įsitikinęs, kad jos sugebės savimi pasirūpinti. Šiaip ar taip tas vaikinas Alexą pažinojo, juk nieko jai negalėjo padaryti, tiesa?
- Mums nėra apie ką kalbėti Sam, - tarstelėjus Alex akimis nusekė Zack, kuris išsivedė Kate iš patalpos. Kažkodėl tamsiaplaukės viduje sukirbėjo nelabai malonus, vos deginantis jausmas. Raminkis, Alexa, jis gali daryti ką nori ir su kuo nori. Juk jie nebuvo pora, Cordilio net nežinojo ar jie galėjo skaitytis draugais, nors jųdviejų bendravimas buvo toks paprastas ir natūralus, kad mergina galėjo įsivaizduoti jį kaip savo draugą, kuriam galėtų bet ką papasakoti. Deja, ji abejojo ar ta draugystė bus įmanoma, kai šalia vaikino trynėsi Kate, kuri Aleksos stipriai nemėgo.
- Kritinis žodis tavo sakinyje "buvo", - tarus Alexa pabaigė savo alų, išmesdama vienkartinį bokalą į netoliese buvusią šiukšliadėžę. Cordilio net nespėjo pastebėti kaip Ana nusliūkino iki Bryan, tačiau pačiu laiku prie jos sugrįžo, norėdama juodu supažindinti ir tamsiaplaukė dar niekada nesijautė tokia dėkinga kaip kad dabar.
- Atleiskit už sutrukdymą, bet pasigrobsiu Aleksą, - vos šyptelėjus Sam, Ana nusitempė draugę šalin supažindindama ją su Bryan, kuris apdovanojo merginą plačia bei šilta šypsena. Jis buvo geras vaikinas, Alexa tą jautė ir galėjo aiškiai matyti, kad šis buvo pametęs galvą dėl Anos. Persimetę pora žodžių, trijulė nusprendė pasivaišinti stipresniais kokteiliais. Dievas žino, po pokalbio su Sam, Aleksai reikėjo nuplauti tą kartėlį, kuris sugrąžino per daug neigiamų praeities detalių. Bėda tame, kad tamsiaplaukė per savo išsiblaškymą nežiūrėjo kas darė jos kokteilį, ar kas su kuo galėjo susižvilgčioti ar tuo labiau ką primaišyti. Cordilio tik dėkingai šyptelėjo Markui, kuris jai perdavė kokteilį, o po to nusliūkino į šokių aikštelę prie draugų. Muzika ir gera kompanija kuriam laikui padėjo užsimiršti ir Aleksa atsipalaidavusi susiliejo su muzika. Pora kartų reikėjo atsiginti kelis vaikinus, kurie norėjo kiek intymesnio šokio, tačiau nepaisant to viskas buvo puiku.
Viskas buvo puiku iki to momento, kai mergina įpusėjo savo kokteilį ir staiga pasijuto labai prastai. Jai buvo silpna, mušė karštis, o vaizdas pradėjo suktis. Alexa sugebėjo Anai pranešti, kad eina į lauką gryno oro, į ką draugė sureagavo rūpestingai, tačiau tamsiaplaukė spėjo padrąsinamai šyptelėti, kad ši liktų su Bryan. Apgraibomis nuėjusi paradinių durų link, Alexa išėjo į lauką, vidinį kiemą, kuris buvo tuščias. Nulipusi laiptais žemyn ji giliau įkvėpė ir pasirėmė į pavėsinės sieną. Nejaugi nuo vieno alaus ir vieno kokteilio buvo galima taip nusigerti? Ne, kažkas buvo ne taip. Mergina pabandė užmerkti akis, kad vaizdas nustotų suktis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 20:45

- Mums tikrai yra apie ką kalbėtis. Aš susimoviau ir nesugebėjau tau pasiaiškinti dėl savo elgesio. – Sam žvilgsnyje kaip visada įsižiebė ryžtingumas, kai jis norėdavo, jog viskas vyktų pagal jo sugalvotą planą. Bėda tame, jog jis ir dabar nebūtų Alexai pasiaiškinęs. Tąkart jis elgėsi tikrai gana šaltakraujiškai ir prigautas kaip išdavikas ir neištikimas su Monika, vaikinas tiesiog nusivaipė Alexai į veidą, sakydamas, jog ji nieko daugiau ir negalėjo iš jo tikėtis, kai pati neduoda to, ko jam reikia. Sam tuo metu ir dabar jautėsi teisus. Jis nesuprato to, kaip merginos gali saugoti savo nekaltybę. Didžioji dauguma palaikymo komandos šokėjų buvo minimos įvairiausiais vardais, tačiau nė viena to neneigė, kaip ir neneigė fakto, jog joms patinka seksas. Tik viena Alexa laukė velnias žino ko.
Kada merginos draugė ją nusitempė, tiktai tada pasirodė tikrasis Sam veidas. Tyliai nusikeikęs jis sužaibavo žvilgsniu ir galvojo, ką daryti, jog Alexa bent jau šiam vakarui juo patikėtų. Kaip tik tuo metu jo ir Marko žvilgsniai susitiko ir šis, plačiau nusišypsojęs, įdavė merginai gėrimą, kurį buvo ruošęs kitai palaikymo komandos šokėjai. Jų žvilgsniai pasakė daugiau, nei reikėjo ir Sam patenkintas linktelėjo Markui, kuris nepastebimai iškėlė ore „viskas gerai“ ženklą bei nuėjo per naują ruošti kito „gėrimo“.
Tuo tarpu Zack susirado Kajų bei susėdę gėrė alų bei šnekėjosi apie ateinančias rungtynes, kai pro juos praėjo Kate, įsikibusi į parankę Dominic‘ui, vienam iš Sam draugų. Ji net nežvilgtelėjo į William ir šis dalinai ją suprato, tačiau vis tiek nesuprato, kodėl, būdama tokios būklės, ji vis tiek trinasi aplink vaikinus. Jie juk galėjo ja pasinaudoti, o Dominic būtent taip ir atrodė, vesdamasis ją į antrą sodybos aukštą. Tą akimirką prie sodo staliuko, prie kurio sėdėjo Kajus ir Zack, pripuolė Tyler.
- Tai vis dėlto nesidulkinot? Will, juk turėjai puikią progą, žmogau. – žvilgtelėjęs į pradingstantį riestą Kate užpakaliuką draugas sunkiai atsiduso, išgerdamas savo gėrimo.
- Ką? Zack turėjo progą permiegoti su Kate ir to nepadarė? Kartais aš tavęs tikrai nesuprantu. Juk ji bene karščiausia mokyklos mergina. – niukstelėjęs Murray į šoną, Kajus suraukė antakius ir toliau pasinėrė į suktinės sukimo procesą.
- Ji buvo girta. Tai nebuvo „puiki proga“, tai veikiau būtų jos išnaudojimas, bet matyt ji to ir nori, - atsidusęs Zack papurtė galvą, kai abudu draugai į jį žvilgtelėjo į taip, tarsi nesuprastų apie ką jis kalba. Numojęs ranka vaikinas nukreipė kalbą kitur, paimdamas iš Kajaus suktinę bei vos įtraukdamas nikotino ir marihuanos į plaučius, išpūtė dūmus į orą. Jo žvilgsnis kaip mat tapo aštresnis ir atrodė, jog jis viską pastebi iškart. Jis pastebėjo Cordilio.
Pasekęs, kol Alexai pasidarys negera, o žinojo, jog tai įvyks labai greitai, Sam bene tą pačią akimirką prie jos prisistatė lauke. Apsimestinai susirūpinusia veido išraiška jis žvilgtelėjo į merginą.
- Alexa, ar gerai jautiesi? Atrodai išblyškusi. Eime, nuvesiu tave į ramesnę vietelę, - apglėbdamas viena ranką ją per liemenį vaikinas patraukė tiesiai į atokų namelį, į kurį Kate bandė nusitempti Zack. Priėjus prie durų jis šias atidarė ir įvedė merginą, paskui save uždarydamas duris. Namas skendėjo prieblandoje ir tiktai blausios šviesos nuo sodybos apšvietė namelio vidų. Privedęs Alexą prie sofos-lovos, Sam ją pasodino ir nuėjęs pripylė stiklinę vandens bei atnešė merginai.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 21:10

- Savo elgesio nepateisinsi, Sam. Tiesiog...negrįžkim į praeitį, kurios nepakeisim, - dar atsakiusi vaikinui Alexa nežymiai atsiduso. Jųdviejų dialogas priminė per daug skaudaus "šūdo", apie kurį mergina nenorėjo galvoti. Apskritai, šiuo momentu ji labai stipriai gailėjosi, kad leidosi įkalbama mamos ir draugų atvykti į šį vakarėlį. Cordilio jau spėjo pamatyti dvi situacijas, kurios jai nepatiko, o juk viso to būtų buvę įmanoma išvengti...
Alexa jautėsi taip tarsi tuoj atpils visą savo skrandžio turinį. Jos galūnės, rodėsi, atsisakė jos klausyti, todėl pavėsinės siena buvo tikrų tikriausias išsigelbėjimas, kadangi kitu atveju mergina būtų suklupusi. Cordilio žinojo ką reiškė būti visiškai nusigėrusiai. Tai buvo panašus jausmas, tačiau toli gražu kelis kartus žiauresnis. Kūną pylė neapsakomas karštis, merginai norėjosi užsimerkti ir užmigti, kad pagaliau tokia savijauta dingtų. Nugara pasirėmus į vėsų pastatą Alexa kelis kartus giliai įkvėpė ir atsimerkus bandė sufokusuoti vaizdą. Šiaip ne taip, gryname ore buvo šiek tiek geriau nei viduje, kur karšti studentų kūnai drebino šokių aikštelę. Ganėtinai sėkmingai laikydama pusiausvyrą, Alexa kilstelėjo vieną koją, nusimovė aukštakulnį batelį, tą patį pakartodama su kita koja. Vėsi žemė po basomis kojomis buvo į naudą. Pridėjus atbulą delną sau prie kaktos tamsiaplaukė nusibraukė karštį vėl giliau įkvėpdama. Jos planas buvo sėdėti šioje vietoje tol, kol pasijus pakankamai gerai, kad susirastų draugus ir sugalvotų kaip toliau elgtis. Deja, tokias merginos mintis išbaidė Sam balsas. Rimtai? Ar jis dabar ją ir persekios? Tas vaikinas buvo paskutinis žmogus žemėje, su kuriuo mergina norėjo kalbėtis. - Ne, palik mane čia, - prikimusiu balsu Alexa vos suraukė antakius stengdamasi patraukti Sam rankas nuo savo liemens. Tačiau jos koordinacija buvo sutrikus ir Sam rankos nugalėjo.
Atsidūrusi tamsiame namelyje mergina pasijuto nejaukiai. Nepaisant sutrikusios kūno veiklos bei silpnumo, Alexa mąstė šaltai. Galbūt dėl to, kad išgėrė ne visą, bet pusę kokteilio. - Ačiū, aš susitvarkysiu, - tarstelėjus mergina paėmė vandens stiklinę ir ištuštino jos turinį per kelis gurkšnius. - Tu turėtum grįžti pas savus, - paraginus Sam ji atsirėmė į sofos- lovos atlošą ir pridėjo stiklinės dugną sau prie kaktos.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 21:29

Nors Sam žvilgsnį tąkart buvo gana aiškus, William juo tiesiog nepasitikėjo. Ji buvo toks kaip Markas, galbūt dar žiauresnis, todėl nieko nuostabaus, jog kai šalia, matomai blogai besijaučiančios Cordilio, pamatė tą tipą, suprato, jog kažkas negerai. Tiesa, kol kas jis tikrai neketino nieko daryti, kadangi nematė, jog mergina priešintųsi, kai šią Sam vedė link namelio, kuriame pats Zack jau spėjo pabūvoti. Tai nebuvo pats maloniausias vaizdas, kadangi jis buvo susidaręs nuomonę, jog Alexa tikrai nėra kaip kokia nors palaikymo komandos šokėja, kuri nusigeria ir permiega su puse futbolo komandos per vieną vakarėlį. Visgi, jis juk negalėjo žinoti, kas dedasi kito asmens galvoje. Galbūt Sam Alexai buvo kažkoks labai svarbus asmuo ir jo pasirodymas pakeitė jos elgesį. Tai, aišku, Zack nenuramino ir neprivertė jaustis geriau.
Dar šiek tiek pasišnekučiavęs su Kajumi, kol šis baigė surūkyti suktinę ir Tyler‘iu, kuris vėliau nuėjo ieškoti Jess, kadangi ji nuėjo į sodybos vidų ieškoti tuščių kambarių jiems, vaikinas galiausia liko vienas, neskaitant kažkur tolumoje girdimo krykštavimo, nes kai kurie ėjo maudytis prie netoliese esančio ežero ir karts nuo karto kokia nors porelė grįždavo iki sodybos. Dauguma vis dar šėlo namo viduje pagal trankų muzikos ritmą. Atsilošęs kėdėje, Zack trumpam užsimerkė ir sunkiai atsiduso. Turbūt jam taip pat teks eiti ieškotis tuščio kambario, nes galimai nesugebės parvairuoti namo. Galbūt vėliau taip, tačiau jau dabar buvo antra valanda nakties, jis jautėsi siaubingai pavargęs. Jam reikėjo bent poros valandų miego, jog galėtų ne tik išmiegoti alkoholį bei žolę ir sėsti prie vairo.
Tuo tarpu Sam sėdėjo tyloje prie Alexos ir stebėjo jos veidą. Nors namelyje skendėjo prieblanda, jis galėjo aiškiai regėti jos užmerktas akis bei žandikaulio liniją.
- Manai, jog paliksiu tave vieną, kai blogai jautiesi? Aš nesu toks siaubūnas, kokį manai žinanti, - vos šyptelėjęs jis nutylėjo tą faktą, jog dėl jo dabar ji ir jaučiasi taip sumautai, tačiau negi jis ims ir viską pasakos? Paėmęs iš merginos rankų stiklinę jis pakilo bei nuėjo pripilti dar vandens.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 21:53

Alexa niekada nebuvo iš tų merginų, kuri seksą vertino taip kasdieniškai kaip daugelis jos bendraamžių merginų. Net ir būdama savo blogiausia versija ji neperžengė galutinės ribos su tuo pačiu  Sam. Galbūt kažkur giliai viduje jos pasąmonė žinojo, kad tai bus klaida ir kad to vaikino ji nemylėjo. Juk jie buvo visiškai skirtingi. Gerai pagalvojus jų santykiai susidėjo iš begalės bučinių ir vakarėlių. Tik pora kartų Sam buvo nusivedęs ją į restoraną, ar apskritai pasimatymą, kadangi tikėjosi su Cordilio permiegoti. Deja, net ir tada Alexa nebuvo tam pasiruošusi. Galbūt buvo naivu ir kvaila tikėtis, kad pirmas kartas turėjo būti vienaip ar kitaip ypatingas. Ar bent jau su žmogumi, kurį mylėjai. Sam nebuvo tas asmuo. Niekas iš jos senos mokyklos nebuvo.
Mergina ne tai, kad vertino nekaltybės statusą, tačiau mylėtis ketino su žmogumi, kuriam jautė neapsakomą trauką ir, žinoma, daugiau nei draugystę. Būnant populiarios grupės dalimi tai buvo ganėtinai nepriimtina, kadangi vaikinai tikėjosi, kad palaikymo komandos šokėjos tiesiog kris po jų kojomis, kad vaikinai jų nepaliktų.
- Aš pasijusiu geriau kai pamiegosiu, - vangiai atsakius Alexa jautė, kad jos sąmonė po truputį temo, o jos rėkiantis protas, kad dabar nebuvo laikas miegoti, buvo nutildytas. Alexa užsnūdo vos tik Sam pakilo nuo lovos ir njėjo pakartotinai įpilti jai vandens. Minkšas baldas buvo viskas ko reikėjo kūnui, kuris atsisakė veikti, tad netrukus Alexa  pasidavė ir užsnūdo. Pamiegojus bus geriau.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 22:21

Dauguma merginų manė, jog seksas gali pagerinti santykius arba apskritai juos sukurti. Kaip ir dauguma vaikinų manė, jog seksas užbaigia visas pastangas. Juk nebėra kur stengtis ir dėl ko, gavai viską, ko norėjai. Žinoma, buvo ir tokių, kurie taip negalvojo. Zack susipažino su Hannah per vieną bendrą vakarėlį. Ją buvo pakvietusios Sietlo vidurinės merginos, kadangi jos buvo neišskiriamos draugės. Jos nebuvo iš palaikymo komandos, tai buvo paprastos merginos, kurios nesikabino vaikinui ant kaklo vien dėl to, jog šis yra futbolo komandos narys. Galbūt tai pirmą kartą Zack išgąsdino, nes jis buvo pripratęs, kad merginos bene susileidžia vietoje, pamačiusios jį ar Marką. Hannah buvo iššūkis, tačiau tuo pačiu metu su ja buvo beprotiškai lengva bendrauti. Jie vienas kitu rūpinosi. Taigi, draugystė iš lėto vystėsi į kiek rimtesnius santykius. Jie tapo pora. Kai Zack tėvas mirė, Hannah, apart Marko ir Tyler‘io, buvo tas žmogus, kuris už visus geriausia jį suprato. Jie abudu buvo savotiškai nesuprasti. Vaikinas savo draugų tarpe dėl kartais keistų pasisakymų ar motinos, kuri stengėsi elgtis taip, lyg nieko nenutiko, o Hannah buvo nesuprasta savo bendraklasių, galbūt netgi tėvų. Mokykla buvo sunkus laikotarpis ir Zack manė, jog jie tai ištvers kartu, o po mokyklos...kas galėjo žinoti. Jis tikėjosi, jog šie santykiai bus kažko naujo pradžia, deja, viskas baigėsi. Merginai teko kraustytis ir nors William dar manė, jog jiems gali pavykti palaikyti santykius per atstumą, taip nenutiko. Viskas nutrūko.
Sam pripildė stiklinę vandens ir atnešė ją iki Alexos, o kai pamatė, jog ši praktiškai miega, tyliai padėjo ją ant stalelio priešais. Nužvelgęs mergina apatišku ir kiek šaltu žvilgsniu jis nusprendė, jog dabar atėjo laikas, kada jis pasiims tai, ko negavo per tuos metus, draugaudamas su Cordilio. Palinkęs link jos vaikinas užgulė Alexą, kol jo rankos kilo merginos nuogomis kojomis, palindo po sijono medžiaga bei suėmė sėdmenis ir patraukė ją vos žemyn. Jo lūpos prisiglaudė prie Alexos kaklo odos, kol jo rankos klaidžiojo po jos kūną. Viena ranka jis ėmė segiotis diržo sagtį bei džinsus, kol kita laikė merginos kūną.
Tuo tarpu Zack atmerkė akis, kai šalia jo praėjo porelė su maudymosi kostiumėliais. Pasitrynęs akis jis nusprendė, jog derėtų susirasti, kur numigti, o vėliau važiuoti namo. Pakilęs nuo kėdės jis persibraukė tamsius plaukus ir patraukė link namo, praeidamas pro namelį, kuriame buvo Alexa ir Sam.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-27, 22:56

Nors Alexa labai greitai prisijungė prie palaikymo komandos šokėjų dėl savo talento šokti, ji niekada nežvelgė į sportininkus, kad ir kokie jie karšti buvo, kaip į partnerius. Tiesą sakant, mergina net negalvojo, kad jau pirmais gimnazijos metais susiras rimtą vaikiną. Ji netikėjo ta teorija, kad palaikymo komandos kapitonė privalėjo draugauti su futbolo komandos kapitonu kaip kad rodydavo per kiekvieną vidurinės filmą. Ji apskritai buvo atspari vaikinų dėmesiui ir neatkreipė dėmesio, jeigu ją šie bandydavo "nukabinti". Tik Monikos dėka per vieną vakarėlį, susirinkus nedideliai kompanijai, ganėtinai romantiškoje aplinkoje prie židinio, ji pirmą kartą pajuto šiokią tokią simpatiją Sam. Tuomet jie visi dar buvo nekalti, naivūs ir per mažai subrendę, kad darytų tokius nesuvokiamus dalykus kaip kad vėlesniais metais. Tai buvo jos pirmasis rimtas bučinys, o  po to, ta pati kompanija tiesiog pradėjo kartu leisti laiką ir mokykloje. Ilgainiui jie buvo įvardinti kaip populiarusis elitas, kas privertė visus užriesti nosį ir pasijusti taip, tarsi jie buvo mokyklos vadovai. Ir iš dalies buvo, jei paminėsime faktą, kad Sam tėtis buvo vidurinės direktorius ir jo draugams ir tuo labiau merginai, atleisdavo visas nuodėmes.
Alexa šaltai atsijungus leido tamsai pasiglemžti jos mintis bei sapnus. Jeigu ne keistas jausmas ir kūno siunčiami signalai, kad ji ne viena, mergina taip būtų išmiegojusi iki ryto. Visa laimė, kad ji neišgėrė viso kokteilio, kitaip tikrai nebūtų sugebėjusi prabusti. Jausdama svetimą kūno svorį ant savęs, Cordilio plačiai atmerkė akis tamsoje išvysdama vyrišką  siluetą. Tik iš gerai pažįstamų kvepalų kvapo ji atskyrė, kad tai Sam. - Sam, ką tu darai, - kimiai tarė suraukdama antakius ir kai protas suvokė tai, ką matė jos akys, Alexą galutinai prabudino baimės jausmas. Ne baimės, o panikos. - Paleisk mane! - jau ryžtingiau ir garsiau tarus Alexa delnais įsirėmė į buvusio vaikino krūtinę, bandydama pasikelti aukščiau, kad būtų patogiau jį nustumti, tačiau Sam buvo ryžtingai nusiteikęs ir savo svoriu lengvai nugalėjo merginos pastangas. - Sam...prašau, - jausdama kaip iš baimės skruostais ima riedėti ašaros, mergina toliau įnirtingai bandė nuo savęs nustumti vaikiną.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-28, 00:00

Iš jų grupelės galbūt tiktai Markas ir Tyler dažniausia turėdavo merginą. Niekas pernelyg nekreipė dėmesio, kad kita dalis futbolo komandos neturi antrosios pusės, o jei ir turi, tai ne visada ji yra matoma kitų akims. Galbūt čia, Sietlo vidurinėje, viskas buvo šiek tiek paprasčiau, negu New York‘e. Zack tik po išsiskyrimo su Hannah visi pradėjo ieškoti antrosios pusės, kadangi jie manė, jog kita mergina sugebės greitai grąžinti tą Zack‘ą, kurį draugai buvo pratę matyti. Tiesa, nei kita mergina, nei kas nors kitas negalėjo pakeisti to, kad jis pagaliau atmerkė akis ir suprato, jog visą laiką elgėsi neteisingai ir užmerkdavo akis, nekreipdamas dėmesio į tai, kaip komandos nariai elgėsi su kitais mokiniais. Jie negalėjo ir neturėjo teisės taip elgtis.
Praeidamas pro namelį vaikinas sustojo, dirstelėdamas į uždarytas duris. Atsidusęs William jau ketino suktis ir žingsniuoti link sodybos bei ieškoti bent vienos tuščios lovos, jog galėtų išmiegoti bent kelias valandas prieš treniruotę, tačiau išgirdo keistus kartus. Tiksliau, išgirdo Alexos reikalavimą ją paleisti. Tas balsas buvo kupinas išgąsčio ir dar velnias žino kokios emocijos, tačiau Zack neketino to aiškintis. Jis atplėšė namelio duris, priversdamas Sam pakelti galvą ir atsitraukti nuo merginos. Tiksliau, bent jau pakelti galvą.
- Manau buvau gana aiškus, nors tau nieko ir nesakiau. Dink iš čia, - burbtelėjęs vaikinas nesiruošė keltis nuo Alexos, tad pusė jo kūno vis dar buvo užgulusi ją. Tiesa, William nekreipė dėmesio į Sam grasinimus ar įspėjimus. Priėjęs jis tiesiogine to žodžio prasme atplėšė jį nuo merginos, priversdamas nusiridenti ant grindų. Atsistojęs jis nebijo patenkintas, todėl puolė Zack, tačiau jis smūgio išvengė. Visgi, pats Sam nebuvo toks vikrus, todėl gavo smūgį į šonkaulius, kas privertė jį susiriesti iš suurzgti iš skausmo. Stumtelėjęs jį link išėjo William atsitiesė, sužaibuodamas akimis.
- Antrą kartą nebūsiu toks švelnus. – tarstelėjęs jis stovėjo taip, kad pusiau užstotų Alexą ir ši galėtų susitvarkyti, kol Sam vis dar galvojo, ką šiuo atveju daryti. Tik dabar jo žvilgsnyje pasirodė abejonė, nes jėgų skirtumas buvo akivaizdus. Kaip saugas Zack buvo stipresnis už Sam, nors ir jis palaikė formą. Nusikeikęs vaikinas dėbtelėjo į Alexą už William nugaros ir nusisukęs greitai patraukė sodybos link. Tuo tarpu Murray atsisuko į merginą, ją nužvelgdamas.
- Kaip tu? Jis nespėjo nieko padaryti? – vaikinas išlaikė gana korektišką atstumą, jog ir šis nepasirodytų Alexai tarsi grobuonis. Visgi, tai buvo pirmas kartas tokioje situacijoje, todėl jis nelabai žinojo, kaip elgtis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-28, 00:47

Buvo sunku pasakyti, kas sukosi merginos galvoje, kada Sam bandė ją išprievartauti. Viena vertus ji velniškai išsigando, kadangi ši situacija iš tiesų nebuvo tik vidurinės patyčių forma ar buvusio vaikino kerštas. Tai buvo nusikaltimas. Ir jis buvo vykdomas vaikino, su kuriuo ji draugavo beveik tris metus. Ar Alexa buvo toks siaubingas žmogus, kad nusipelnytų tokios praeities vaiduoklio išdaigos? Ar tai buvo jos atlygis už visus siaubingus užgauliojimus ir "bajerius" iškrėstus nekaltiems žmonėms? Cordilio niekada nemanė, kad taps tokio akto auka. Ji niekada negalvojo, kad pats Sam gali nusileisti iki tokio lygio. Juk jis turėjo tiek gerbėjų, kad seksu galėjo užsiimti dešimt kartų per dieną. Kodėl ji?
Alexa nenustojo kovoti ir kartoti vaikinui, kad ją paleistų. Jos balso tonas buvo beviltiškas, toks sulūžęs, kad galėjai pagalvoti, jog atėjo pabaiga. Nors Cordilio akimis ji ir atėjo. Jos gyvenimas niekada nebebus toks pat. Jai teks su šia paslaptimi susigyventi ir kažkaip gyventi toliau, kadangi mergina tikrai nesiruošė kam nors skelbti, kad buvo išprievartauta. Ji žinojo, kad tokia etiketė niekuomet nepaliks jos užnugario, jei kam nors apie tai prasitars. Ir be to, kaip ji įrodytų savo žodžius? Niekaip.
Leisdama ašaroms riedėti, Alexa toliau bandė nustumti Sam nuo savęs, kai staiga jo svoris dingo. Išdrįsus atmerkti akis tamsiaplaukė suprato, kad jiedu nebebuvo dviese. Patalpoje atsirado trečias asmuo ir tai buvo...Zack. Merginą tuo pat metu užplūdo trys emocijos - palengvėjimas, baimė, ir gėda. Jai palengvėjo, kad kažkas už ją kovojo ir kad ši naktis nesibaigė tragedija. Baimė, kad visiškai niekuo dėtas ir vienintelis normalus vaikinas, neskaitant Joshua, nukentės dėl jos kaltės. Gėda, kad mergina nesugebėjo savimi pasirūpinti ir kad Murray, ko gero, pagalvos, kad ji tokia pati kaip ir daugelis, kad ji pati prisiprašė, nes padaugino, nors taip nebuvo. Ji pyko ant savęs ir kol stebėjo vykstantį incidentą, susitvarkė ištaršytus drabužius ir susikėlė kojas ant sofos, apsikabindama save per liemenį. Vaizdas nebesisuko, tačiau ji vis dar jautėsi silpnai, tačiau jos kūnu tekėjo adrenalino dozė, susimaišiusi su išgąsčiu. Tikriausiai Alexa niekada nebuvo taip stipriai išsigandus kaip kad dabar.
Kai į ją buvo kreiptasi, ji norėjo vaikinui atsakyti, tačiau jos burna atsisakė kooperuoti, o ašaros nenustojo kapsėti ant jos sijono ir dalies kojų. Vis tik, Alexa sugebėjo papurtyti galvą kelis kartus giliau įkvėpdama ir tankiau pamirksėdama. Sam nespėjo jai nieko padaryti Zack dėka ir tamsiaplaukė turbūt visuomet jam liks dėkinga, tačiau tuo pačiu ji troško, kad tai būtų buvęs kas nors kitas, o ne vaikinas, kuris jai patiko. Alexa nenorėjo, kad William ją matytų tokią palūžusią ir negalinčią suregzti sakinio, tačiau laiko atgal negalėjai atsukti ir jai teks su tuo susitaikyti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-28, 10:41

Kiekvienoje mokykloje buvo gandų, todėl nieko nuostabaus, kad ir Sietlo vidurinėje sklandė apkalbos, jog kai kurie futbolo komandos nariai per daug sau leidžia, jei kalbėsime apie merginas. Niekas nežinojo ar tai iš tikrųjų yra tiesa. Tiksliau, galbūt ir žinojo arba nutuokė, tačiau apie tai nekalbėjo. Labai dažnai pasitaikydavo, jog Zack nugirsdavo iš Marko, jog praleido naktį su mergina, tačiau kiek vėliau paaiškėdavo, jog ji buvo tokia girta, jog nelabai atsimena, kas įvyko. Vaikinas žinojo, jog taip elgtis nėra gerai. Jo tėvas niekada neauklėjo William negerbti moterų ar tuo labiau tylėti, kai mato, jog kažkas vyksta ir tai jam atrodo neteisinga. Visgi, kelis metus Zack tai buvo užmiršęs. Jis nesielgė taip, kaip draugas, tačiau nieko dėl to nesakė. Nesakė, jog Markas neturėtų taip elgtis ir nesakė, jog už tai jis galėtų papulti į kalėjimą, jei kuri nors mergina sugalvotų nueiti į policiją ir viską papasakoti. Juk ji iš esmės nedavė sutikimo su ja užsiiminėti seksu, nes tiesiog buvo pernelyg apsvaigusi.
Uždaręs namelio duris William iškart pajungė kelias stalines lempas, jog patalpoje nebūtų visiškai tamsu ir mergina nejaustų pavojaus, būdama ne viena. Nuėjęs prie vienos spintelės virtuvėje, sujungtoje su ta pačia patalpa, kur sėdėjo Alexa, Zack surado nepraplėšta pakelį vienkartinių nosinaičių. Priėjęs prie Cordilio padėjo pakelį netoli jos, pats atsisėsdamas ant grindų ir atremdamas nugarą į sofos šoną. Jis nežinojo, ką šiuo atveju reikėtų sakyti merginai, tačiau jis leido jai savotiškai pabūti vienai tuo pačiu būdamas su ja. Vaikinas būtų neapdairus, jei būtų palikęs Alexą vieną namelyje, kadangi nežinojo ar Sam ruošiasi grįžti ir pabaigti tai, ką pradėjo, o tol, kol bus čia, ji galėjo jaustis ramiau.
Jo paties rankos dar šiek tiek nežymiai virpėjo nuo adrenalino ir baimės. Užsimerkęs Zack atsiduso ir leido kūnui nežymiai atsipalaiduoti, nes jei būtų visai atsipalaidavęs, tai tą pačią minutę būtų tiesiog užmigęs.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-28, 12:41

Alexos ašaros tekėjo iš išgąsčio ir veikiamų psichotropinių medžiagų labiau nei dėl bet ko kito. Šokas, kad jos buvęs vaikinas taip galėjo su ja pasielgti taipogi buvo šioks toks rodiklis, tačiau tuo pačiu, tas faktas nestebino. Juk Sam buvo melagis ir visada gaudavo tai, ko norėdavo. O jis visada norėjo jos. Galimai buvo apsėstas tos minties, kad Alexa negali būti ta vienintelė mergina, kuriam ji pasakė griežtą "ne" mažiausiai šimtą kartų per visus metus ir neatsidavė. Prieš akis išvydęs progą, Sam ja pasinaudojo su kaupu, žinodamas, kad bet kokiu atveju jis bus saugus, kadangi nebus jokių įrodymų, kas būtų įvykę tame namelyje.
Kada patalpoje pasidarė šviesiau ir Alexa galėjo matyti aplinką, ji pasijuto geriau. Tai padėjo jai orientuotis nepaisant organizmą veikiančių medžiagų ir sutelkti dėmesį į svarbesnius dalykus, tokius kaip faktą, kad su Zack ji buvo saugi. Virpančiomis rankomis išpakavusi pora servetėlių Alexa įkvėpė oro gūsį ir pagaliau nuraminusi save, nusivalė ašaras. Ji neatrodė kaip "Kiss" grupės vokalistas, tačiau bet kas pamatęs ją tokioje stadijoje būtų supratęs, kad ji verkė. Pora minučių stebėdama Zack, kuris sėdėjo žemiau jos ant žemės Alexa galvojo kaip reikėtų elgtis tokioje situacijoje. Ką pasakyti vaikinui, kuris ką tik tave išgelbėjo nuo blogiausio dalyko, kuris galėjo nutikti merginai? "Ačiū" atrodė taip...sausai.
Pasiekus stiklinę vandens, kurią prieš tai atidžiai apžiūrėjo ir pauostė, tamsiaplaukė atsigėrė kelis gurkšnius vandens ir nežymiai atsiduso. Ji nusprendė šios situacijos per daug nepergalvoti ir elgtis taip, kaip ją skatino instinktai. Todėl sukaupus jėgas, Alexa nuslydo ant žemės, atsisėsdama šalia Zack ir atsiremdama į sofą. Pasinaudojus ta proga, kad vaikino veidas buvo atsuktas profiliu į ją, Cordilio priglaudė savo lūpas prie vaikino skruosto jam padėkodama. Viduje sužibo keistai malonus jausmas, kurį mergina nuignoravo manydama, kad tai ją veikiantys svaigalai, - Neturiu žalio supratimo ką dabar reikėtų pasakyti, apart to, kad visada liksiu tau dėkinga, - vos šyptelėjus Alexa akimis perbėgo per jau atsisukusio vaikino veido bruožus. Ar jis tikrai buvo taip arti? Žvilgsniui nuslydus ties jo lūpomis, tada vėl ties akimis, Alexos vidinis balsas tuoj pat pasireiškė žodžiu "abort" ir mergina sutelkė dėmesį į priešais save buvusias duris, pro kurias kartas nuo karto praeidavo mokiniai. - Dieve, tikriausiai manai, kad aš tikrų tikriausia idiotė, - nežymiai papurčius galvą Alex delnais nubraukė ant veido užkritusius plaukus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-28, 13:14

William daugiau ar mažiau pačiam dabar reikėjo trumpam atsigauti nuo to, kas nutiko. Automatiškai jis pradėjo galvoti apie tai, kas būtų buvę, jei vietoje Sam būtų buvęs Markas. Turbūt jį tą pačią akimirką būtų ištikęs šokas, tačiau jis vis tiek būtų pasielgęs taip pat. Iš dalies Zack buvo džentelmeniškas, kadangi daugybę gerų savybių paveldėjo iš tėvo. Deja, tam tikros situacijos ir kiti veiksniai neleido jo gerosioms savybėms pasireikšti. Murray pernelyg bijojo pasitraukti iš savo draugų rato, kadangi matė ir žinojo, ką kartais tokiems išdavikams jie gali padaryti. Jeff‘ui kelis kartus jie bandė pakenkti, tačiau jis labai aiškiai parodė, jog geriau su juo neprasidėti. Tada didžioji dauguma stengėsi ignoruoti tą faktą, jog jis bendrauja ir su kitais mokiniais, su kuriais „neturėtų“ bendrauti. Kartais William norėtų, jog galėtų būti toks, kaip Jeff. Jis buvo geriausias komandos žaidėjas, geras draugas ir aplamai, turintis tam tikras vertybes. Jis nė vieno iš mokinių nežemino ir nejautė tam noro. Jis buvo paprastas ir neužrietė nosies vien dėl to, jog buvo beisbolo komandos kapitonas.
Zack atsimerkė tiktai tada, kai pajautė ir išgirdo bruzdesį prie savęs. Nežymiai žvilgtelėjęs į prie jo atsisėdusią Alexą jis galvojo, jog ši iš esmės elgiasi ganėtinai keistai, žinant faktą, kad jos neseniai vos neišprievartavo. Žinoma, William nebuvo tas, kuris ketino kažką blogo padaryti merginai, tačiau jis manė, jog šiai bet kokiu atveju reikia erdvės ir būti bent jau saugiu atstumu nuo bet kurio vaikino. Visgi, bučinys į skruostą turėjo dar labiau nustebinti. To jis neparodė, nes pati Alexa turbūt dėl to dar labiau susigėstų, tačiau keistas jausmas Zack viduje vis tiek išliko.
- Taip būtų pasielgęs bet kuris sveiko proto žmogus. – gūžtelėjęs pečiais jis nežymiai šyptelėjo, sugaudamas Alexos žvilgsnį. Ne, net negalvok apie tai. Net nebandyk lenktis arčiau jos.
- Kodėl turėčiau manyti, kad tu idiotė? Jeigu visi manytų, kad visos merginos idiotės, gatvėmis vaikščiotų labai daug pavojingų vyrų. – tarstelėjęs William irgi žvilgtelėjo į uždarytas duris. Įdomu, ką dabar veikė Sam? Ar jis jau spėjo visiems išpasakoti, kas įvyko ir pateikti savo įvykių versiją?
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-28, 13:59

Atsiriboti nuo žmonių, kuriuos pažinojai nuo kūdikystės, iš tiesų buvo labai sunku, kadangi pasitaikius progai išlįsdavo vienas kitas geras prisiminimas, kuris paskatindavo persigalvoti. Taip atsitiko ir Aleksai su Monika. Po Megan nelaimės, Alexa pora mėnesių bandė atsiriboti nuo tos toksiškos aplinkos, kurią kūrė jos grupelė mokinių. Netgi kai visiškai nekalta mergina atsidūrė psichiatrijos centre, Monika ir toliau iš Megan šaipėsi. Tai buvo galutinis taškas, paskatinęs Aleksą pratrūkti. Ir dievaži ji pratrūko...Tą dieną ji viduryje futbolo rungtynių, per ilgąją pertrauką su drauge susipyko taip, kad kilo tikrų tikriausias skandalas ir visos akys, stebėjusios rungtynes iš tribūnų, buvo sutelktos ties jomis. Cordilio išliejo viską, ką taip ilgai savyje laikė, ji nenaudojo užgaulių žodžių, ji tiesiog psichologiškai absoliučiai sumenkino Moniką ir jos autoritetą. Tas video vis dar plaikstėsi interneto platybėse, kadangi po išrėžtų žodžių Aleksa tiesiog išėjo. Viduryje varžybų ji paliko savo kapitonės postą, ko niekas per visą mokyklos istoriją nebuvo padaręs ir net neketino padaryti. Ir po tos dienos, prasidėjo tikrasis pragaras, kurį iš keršto vykdė Monika. Aleksa su ja nekovojo, kas tik dar labiau buvusią draugę siutino, kaip tik todėl ji puikiai žinojo kaip reikėjo elgtis su Kate ir kodėl jos nebijojo. Niekas negalėjo būti žiauresnis nei kadaise buvo ji pati ir niekas negalėjo būti labiau kerštingesnis nei Monika, kuri buvo absoliučiai pasišventusi sužlugdyti Cordilio viešai.
Šioje vidurinėje viskas turėjo būti kitaip. Alexa turėjo būti nematoma, praskrieti pro mokslo metus it vaiduoklis, susitelkiant ties mokslais ir projektais, kuriuos reikėjo pateikti, kad įstotų į Džiulijardą. Deja, mokslo metams dar net deramai neprasidėjus ji vėl papuolė į dramų sūkurį. Ar ji buvo pati kalta, kad drama tiesiog ją persekiojo? Dievaži, ji net nenorėjo pagalvoti, ką apie šį vakarą pripasakos Sam ir ką jau dabar jis garantuotai pasakojo jos naujiems bendraklasiams girdint. - Nepatikėtum kiek vaikinų tokioje situacijoje tiesiog būtų nesikišę, - liūdnai šyptelėjus Alexa tarstelėjo. Niujorke buvo lygiai tas pats. Mokykloje sklandė kalbos apie puse futbolo komandos žaidėjų, kurie naudojosi apsvaigusiomis merginomis ir jas įamžindavo nuotraukose kaip vyriškumo ženklą.
- Nežinau. Pati gerai nesuvokiu, kas atsitiko, - atsakius Alex sutelkė žvilgsnį ties savo rankomis, kurių pirštai nervingai tai sulankstė, tai ištiesė sijono kraštą, - išgėriau du gėrimus, o jaučiuosi taip, tarsi būčiau išgėrusi visą degtinės butelį, - ji galėjo prisiekti, kad Markas įdavė jai kokteilį, tačiau šiuo momentu nebuvo tuo tikra ir nenorėjo Zack to sakyti. Juk jis buvo jo draugas. Be to, nepaisant fakto, kad ji jautėsi su Murray saugi, ji nežinojo, ar gali juo pilnai pasitikėti. Ji apskritai nežinojo kaip galės pasitikėti bet kuriuo vyriškos lyties atstovu po to, kas atsitiko.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-05-28, 15:17

Tarp Marko ir William niekada nebuvo didelių pykčių, tačiau vaikinas visada būdavo draugo sąžinės balsas. Su Tyler‘iu jis neturėjo tokio ryšio, kokį turėjo su Marku. Nors jis dažnai Murray nepaklausydavo, visgi retkarčiais būdavo galima pastebėti, kaip kartais jo elgesys imponuoja draugui. Kaip tąkart valgykloje. Jis visada nekentė, kai Zack įjungdavo tą „tėvišką“ balso toną, kuris priversdavo Marką nurimti, bet jeigu jie būdavo dviese, jis niekada dėl to nekeldavo vėjo. Jis žinodavo, jog pasikarščiavo, tačiau kaip ir daugelis tokių tipų, Markui būdavo sunku pripažinti, jog buvo neteisus, tuo labiau, kad padarė kažką blogo. Jam visada būdavo sakoma, jog jis yra pats geriausias ir tai dažniausia sakydavo jo aplinkos žmonės. Zack buvo tas, kuris bent jau minimaliai stengdavosi nuleisti jį ant žemės, jog jis netaptų toks, kaip kad Sam. Žinoma, vaikinas negalėjo kardinaliai pakeisti draugo mąstymo, tačiau kartais Markas tikrai elgdavosi kaip žmogus. Retai, bet tuo jis parodydavo William, jog vis dėlto jis nėra toks gyvulys, kokiu jį laikė dauguma mokyklos.
- Tada labai gaila, tačiau tie vaikinai nėra verti vadintis vaikinais. Bent jau taip pasakytų mano tėvas. – tarstelėjęs Zack nežymiai atsiduso ir viena ranka pasitrynė akis. Kai adrenalinas dingo, visas šio vakaro nuovargis sukrito jam ant pečių ir jis jautė, jog jam reikia išmiegoti bent pora valandų, kitaip šios dienos treniruotėje nuvils trenerį. O jis juk sau prisižadėjo, jog pabus vakarėlyje tiktai pora valandų ir grįš namo.
- Pasitaiko. Galbūt vienas gėrimas buvo stipresnis. Galbūt paskutiniu metu negėrei ir nedalyvavai tokiuose vakarėliuose. Svarbiausia, jog dabar viskas gerai. – pasisukęs į merginą William šyptelėjo, tarsi padrąsindamas ją. Galbūt tuo pačiu jis drąsino ir pats save. Alexą dėl to, jog ši nesijaustų blogai ir nekaltintų savęs dėl tokio įvykio, kadangi ji nebuvo kalta. Ji nesuteikė Sam progų manyti, jog kažkas gali įvykti, jis pats tai susigalvojo, todėl Cordilio neturėtų savęs kaltinti dėl to, kad Sam yra paprasčiausias šiknius, švelniai tariant. Zack nenorėjo iškart priklijuoti prievartautojo etiketės tam tipui, tačiau jis nežinojo ar nuo jo nenukentėjo daugiau merginų.
- Turėtum pamiegoti. Bent jau pora valandų. Jaustumeisi geriau. Man ir pačiam praverstų miegas. – sukrizenęs William galbūt galvojo apie stojimąsi nuo žemės, tačiau kūnas tiesiog atsisakė judėti ir nusprendė, jog čia bus jo miegojimo vieta.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Sodyba
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ežeras-
Jump to: