Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Murray rezidencija

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-10, 22:00
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-10, 22:34

Po paskutinės William ir Margo konfrontacijos praėjo savaitė. Vyras turėjo nemažai darbų, be to, porai dienų buvo išvykęs iš miesto su darbo reikalais, todėl nieko keisto, jog šie nesimatė. Vis dėlto, jie gana nemažai bendravo telefonu. Tai buvo keista, žinant tai, jog vyras sakėsi nenorėsiantis jokių santykių ar apribojimų, tačiau bendravimas su moterimi išliko gana neutralus ir kasdieniškas. Nė vienas neklausinėjo su kuo jie ir ką veikia. Kiekvienas turėjo savų reikalų. Murray didžiąją laiko dalį, kol buvo išvykęs, praktiškai net nemiegojo, kadangi turėjo suderinti kelis svarbius aspektus su partnerių įmone, be to, jam pastoviai skambindavo Thomas dėl konkurso pusfinalio. Jo patėviui buvo pernelyg sudėtinga susitvarkyti su kai kuriais dalykais, kurie reikalavo aštraus proto ir Jason tą puikiai suvokė, dėl to paliko Bryan‘ą už viską atsakingą, tačiau tas mulkis paskutinėmis dienomis nesugebėjo padaryti elementariausių dalykų, todėl net ir išvykęs William turėjo viską sutvarkyti pats. Kartais jis norėdavo gerai užvažiuoti netikram broliui į galvą, tačiau kažkokiu būdu susitvardydavo.
Grįžęs po kelionės jis pora dienų tikrai pramiegojo, todėl buvo dingęs iš ryšio zonos. Nieko nuostabaus, jog kai prabudo, gavo milijoną žinučių. Thomas džiaugėsi, jog finale liko Margo ir Teris, tačiau baiminosi, jog koją jiems gali pakišti jų draugystė. Visgi, sužinojęs tokias naujienas vyras nepatingėjo nusiųsti žinutės moteriai bei pasveikinti su tuo, jog ši pateko į finalą.
Paskutinėmis dienomis Murray vėl grįžo į savo įprastą ritmą. Po darbų jis kaip visada nuvažiavo į sporto salę ir tenais atidavė duoklę. Vėliau grįžęs namo palindo po dušu, patikrino elektroninius laiškus bei padarė trumpą video konferenciją darbo kambaryje, kadangi atvejis buvo skubus. Greitai apsirengęs ir leidęs dar šlapiems nuo dušo plaukams kristi ant šono, William pasirodė studijoje, kai Thomas dėliojo paskutinius štrichus kitos savaitės finalui. Visą tą laiką Jason nepastebimai sekiojo Margo žvilgsniu. Vis dėlto, jis buvo jos pasiilgęs. Tiesą sakant, stebėjosi, kaip šiai dabar neįsisiurbia į lūpas.
Palaukęs, kol baigsis repeticija, Jason pagaliau sulaukė, kol moteris liko viena. Pasisiūlęs ją pavežti iki namų jis savotiškai laimėjo daugiau laiko. Keista, nes jie nors ir sutarė būti „draugai su privalumais“, privalumų kol kas nė velnio nesimatė.
Važiuodami automobiliu jie šnekučiavo apie visiškai neįdomius dalykus, tačiau bent jau William turėjo kažkaip užimti savo mintis, nes jau vien sėdėti automobilyje su Margo darėsi sudėtinga. Prakeikta trauka. Iš tokių minčių jį ištraukė telefono skambutis. Automobilyje pasigirdo guvus Thomas balsas.
- William, ar negalėtum trumpam užsukti iki namų? Paskutinį kartą, kai buvai, taip ir nepasiėmei tų dokumentų dėl „Kingsman“ . Dereck man jau skambino ir milijoną kartų klausinėjo ar tu nepasirašei sutarties. – kažkur fone girdėjo motinos balsas, kuris nors ir stengėsi būti piktas, tačiau paskutinę minutę sušvelnėjo, kai liepė Evai baigti siausti svetainėje. Sesuo ruošėsi savo gimtadieniui, kuris turėjo būti atšvęstas po Thomas konkurso finalo, todėl mergina jau rinkosi, ko norėtų ir nenustygo vietoje.
- Būsiu už dešimties minučių, - trumpai tarstelėjęs jis išjungė pokalbį ir nežymiai suspaudė lūpas į vieną liniją. Ta sutartis jam visai iškrito iš galvos. Vyras turėjo būti ją pasirašęs prieš savaitę. Tai buvo bene didžiausias jo sandėris. Kad ir kaip jis nenorėjo Margo vežtis į Murray rezidenciją dėl tam tikrų priežasčių (Ana Elisabeth tikrai prisigalvos ne to, ko reikia), jis apsuko automobilį.
- Kelionė namo trumpam bus atidėta, jei tu nieko prieš. – trumpai tarstelėjęs jis nepažvelgė į moterį, tačiau matėsi , jog ta mintis jam nelabai patinka. Vien dėl to, kaip jo veide atsirado įtampa, buvo galima spręsti, jog namuose jis ne visada jaučiasi gerai.
Atsidūrus Murray rezidencijoje, William numetė automobilio raktelius ant stalelio prie durų bei įvedė Margo į milžinišką holą, iš kurio ėjo keturi išėjimai. Vienas vedė į svetainę, kitas į virtuvę bei valgomąjį, trečiasis – į antrą aukštą, o ketvirtasis į galinį kiemą.
- Pabūk čia, aš greitai grįšiu. – sausai tarstelėjęs Jason užkopė laiptais į antrą aukštą taip, tarsi jis nebūtų trisdešimt penkerių, o veikiau vis dar būtų septyniolikos bei dingo už posūkio į dešinę. Namuose tyliai sklido klasikinės muzikos garsai, kažkur terasoje ir galiniame kieme girdėjosi merginos garsus juokas bei „tėti, man kutena“ priekaištas, kurį vėl nusinešė garsus kikenimas. Šiuose namuose William atrodė it balta varna. Jį supo šaltis ir atšiaurumas, o šie namai buvo tiesiog pripildyti šilumos ir gerų emocijų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
He's contagious. A sickness I'm dying to catch.
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
543

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Eiza Gonzalez

CREDIT :
Starboy

He's contagious. A sickness I'm dying to catch.

2018-04-11, 00:34 Online

Prieš pusfinalį Margo dienotvarkė buvo absoliučiai užimta. Laisvą minutę moteris gaudavo tik tuomet, kai buvo laikas valgyti, tačiau ir tokia privilegija ji ne visada pasinaudodavo, kas nervindavo Terį ir priversdavo jai moralizuoti apie vitaminų stokos žalą organizmui. Šioje vietoje reikėtų paminėti tai, kad vaikinas maitinosi visiškai sveikai ir be proto daug sportavo. Paskutinis faktas Reyes kiek erzino, kadangi po vėlyvos repeticijos, apie 12 nakties ji buvo ištempta į sporto salę. Tiesa, vienintelė paguoda buvo ta, kad tokiu draugo poelgiu ji galėjo pasiskųsti William, su kuriuo, nors ir susitikdavo rečiau, tačiau nuolat palaikė kontaktą telefonu. Tai buvo keista. Viskas, kas įtraukė Murray į jos kasdienybę, buvo keista. Bendravimas buvo paprastas, draugiškas, su humoru. Jis neįpareigojo, tačiau sukūrė tam tikrą artumą , kurio reikėjo, kad seksas nebūtų tik pasinaudojimas vienas kito kūnais. Tai tuo pačiu buvo rizikinga, nes tokią liniją buvo kur kas lengviau peržengti.
Margo negalėjo patikėti, kad pateko į finalą. Bet kuriuo atveju ji jau jautėsi laimėjusi. Tuo labiau, kai jos priešininkas buvo jos geras draugas. Jiedu su Teriu šnekėjo apie tokį scenarijų ir nutarė, kad jų santykiai nebus gadinami konkurencijos. Jiedu, vardan šventos ramybės, nediskutavo dainų pasirinkimo ir apskritai nekalbėjo apie repeticijas, veikiau jau dalindamiesi savo svajonėmis kokią muziką po projekto ketino atlikti. Tiesa, kai Will ją pasveikino patekus į finalą, Margo negalėjo nenusišypsoti, kas sukėlė įtarimą Teriui, kad ši susirado antrą pusę. Visa laimė, kad jos telefone, William buvo užvadintas kaip M. Pirmasis pavardės inicialas, kuris neleido įtarti, kad tai galėtų būti  Murray, nes automatiškai visi pagalvodavo apie vardo pirmąją raidę. Teris nebuvo išimtis, todėl jiedu skaniai pasijuokė, kuomet draugas paminėjo Maiklo, creepy durininko, vardą.
Repeticija tęsėsi jau trečią  valandą, kada Margo jau buvo beprarandanti viltį pritaikyti idealią aranžuotę pasirinktai vienai iš finalinių dainų. Ji ketino atlikti savo,Cher- Believe,  dainos versiją ir savo originalią dainą, kurią norėjo išleisti kaip pirmąji singlą. Tedo ir Margo nuomonės nesutapo, jiedu ginčijosi iki kol neįsikišo Thomas, kuris pasiūlė kompromisą- įrašyti abi versijas ir pažiūrėti, kuri labiau atitiko finalinę viziją. Visa laimė, kad didžioji dauguma pritarė moteriai, tačiau į repeticiją atvykus William ir išsakius, kas dar geriau aranžuotėje veiktų, vėlgi privertė pradėti nuo pradžių. Margo jautė vyro akis ant savęs, keistas jausmas užliejo jos vidų. Ir tai nebuvo trauka. Tai buvo ilgesys ir noras jį parodyti. Ji velniškai norėjo Murray pabučiuoti.
Automobilyje buvo ankšta. Trauka, susimaišiusi su ilgesiu, užėmė visą vietą odiniame salone. Margo negalėjo sulaukti, kada šie atsidurs prie jos namų, kad moteris galėtų parodyti kaip vyro nebuvimas ją veikė. Gerai, galbūt jai norėjosi atsilyginti už tuos du kartus, kurių metu ji negalėjo deramai funkcionuoti. - Viskas gerai, tai skamba skubiai, - nežymiai šyptelėjus Margo trumpam dirstelėjo į William veido profilį. Net ir vakarop jo akys neprarado savo žydrumo.
Atsidūrusi erdviame hole. Reyes susilaikė nešvilptelėjusi. Pripažinkim, ji niekada nesilankė tokio dydžio namuose. Ji automatiškai pagalvojo, kiek daug vaikų iš jos buvusio gyvenamo kvartalo Argentinoje, čia sutilptų. Aplinkui girdėjosi įvairūs, šilumos apipinti garsai. Ar tai namai, kuriuose William augo? Mintyse bandydama įsivaizduoti jaunojo Murray portretą, Margo tyrinėjo ant aukštos sienos sukabintas nuotraukas. Jų čia kabojo per penkiasdešimt. Kažkas iš gyventojų buvo fotografijos auka arba labai sentimentalus asmuo, nes norėjo įamžinti kiekvieną gyvenimo akimirką.


If love is a lie, then why do we need it?
We swear we're alive, but we're falling to pieces. We fight like lions. We howl at the moon. We should be flying, instead we bury the truth. But I know inside we're beautiful creatures
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-11, 23:03

Pajautęs, jog Margo iš tiesų savotiškai pasiilgo, tokias mintis William labai greitai sudraudė ir pašalino iš savo galvos. Jis negalėjo jausti tokių jausmų, kadangi jie buvo susieti vien tiktai seksu tarpusavyje. Tiesa, jų bendravimas tikrai pasidarė kelis kartus geresnis, kadangi vyrui nereikėjo kovoti ir save kažkaip varžyti, jog turi nuo moters atsiriboti. Ir tai akivaizdžiai jautėsi. Bent jau pati Margo galėjo tikrai tai pajausti, kadangi jo bendravimas, nors ir išliko ganėtinai santūrus, tačiau bent jau nebuvo toks siaubingai atšiaurus ir šaltas.
Kol Murray antrame aukšte darbo kambaryje ieškojo sutarties (Ana Elisabeth visada, kaip tipinė mama, sutvarkydavo viską taip, jog būdavo neįmanoma nieko rasti) bei surinko Dereck‘o telefono numerį, norėdamas su juo pasikalbėti, iš terasos it vijurkas įsiveržė nuo ausies iki ausies besišypsantį Eva. Ji buvo su lengvo audinio šviesia bei gėlėmis marginta suknele. Kaštoniniai ilgi garbanoti plaukai buvo surišti į netvarkingą kuodelį, o kelios storos sruogos krito jai ant veido. Kramsnodama obuolio gabalėlį ji sustojo it įbesta hole, kai išvydo bestoviniuojančią Margo. Nežymiai suraukusi antakius, tarsi nesuprasdama, iš kur ji čia atsirado, jos šypsena pasidarė vos santūresnė, o akys sužibėjo susidomėjimu.
- Mam, turim svečių, - surikus per visus namus mergina įsimetė paskutinį gabalėlį obuolio į burną, pasukdama galvą į tą pusę, iš kurios išlindo Ana Elisabeth. Evą ir motiną retai galėdavai vadinti tomis, kurias siejo motinos ir dukters ryšys. Moteris atrodė taip jaunai, jog prie Evos dažniausia atrodydavo it vyresnė sesuo. Šiandien ji irgi buvo susirišus plaukus į netvarkingą kuodelį bei užsirišus skarelę. Buvo apsivilkusi įprastais pastelinės spalvos marškiniais bei mūvėjo sportinius džinsus. Kilstelėjusi aukštyn antakius moteris žvilgtelėjo į dukrą, o vėliau į Margo.
- Ar tik nebūsi Thomas šou dalyvė? Kelis kartus buvau užsukus į filmavimus, kažkur esi man matyta, - moteris plačiau šyptelėjo, tačiau matėsi, jog ši vis dar sutrikusi, kadangi nežinojo, ką čia Emilia veikia.
- Ji su manimi. – trumpai tarstelėjęs iš antro aukšto su dokumentų dėklu pasirodė William ir nusileido laiptais, stebėdamas, kaip jo šeimos moterys apspito Margo it skėriai. Jo lūpos trumpam susispaudė į tiesią liniją, o žandikaulis įsitempė, kai Ana Elisabeth prišoko prie jo ir tvirtai jį apsikabino. Jos veidas nušvito, pamačius sūnų. Tą patį buvo galima pasakyti ir apie Evą. Matėsi, jog jis šiuose namuose yra retas svečias.
- Gerai, Ana, mes jau važiuosim. – išsilaisvinęs iš motinos glėbio, vyras patraukė link Margo, kai šį už rankos sučiupo Eva ir truktelėjo atgal. Žinoma, šis nė nepasijudino iš vietos, nes sesuo neturėjo tiek jėgos.
- Ei, nė nebandyk pasprukti. Šiandien mes kepam dešreles ant grotelių, privalai pasilikti. Tegul ir Margo pasilieka. – patempusi lūpą sesuo nutaisė šuniuko akis, kas privertė Murray nežymiai pavartyti savąsias. Kaip tik tą akimirką iš terasos į namus įėjo ir Thomas. Nors buvo jau metuose, tačiau jis tikrai galėjo sužavėti už save jaunesnes merginas, kadangi prisižiūrėjo ir palaikė figūrą. Vis dėlto, nors ir buvo menininkas, Ana Elisabeth kažkokiu būdu sugebėjo jį priversti pamiršti apie kitas moteris.
- William, tu čia ir...su Margo? Vienaip ar kitaip, pasilik vakarienės. Turiu tau dar vieną užduotį. Būtų pravartu išgirsti tavo nuomonę, o Margo būtų neprošal pailsėti. – priėjęs prie Anos Elisabeth jis susižvalgė su ja, persimesdami įtartinais žvilgsniais, tačiau jų veidus dengė šypsenos, todėl negalėjai suprasti, ką jie galvoja, matydami antrą moterį, kuri kad ir netyčia, tačiau buvo atvesta William.
Back to top Go down
View user profile
avatar
He's contagious. A sickness I'm dying to catch.
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
543

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Eiza Gonzalez

CREDIT :
Starboy

He's contagious. A sickness I'm dying to catch.

2018-04-11, 23:40 Online

Margo pajuto esminį lūžį jų santykiuose, tačiau to pernelyg nesureikšmino, kadangi to ir tikėjosi- kad jų bendravimas taps pakankamai draugiškas ir toleruotinas. Tiesa, tik kai jiedu kažkurį vėlyvą vakarą susirašinėjo, moteris pagavo save besišypsančią it paauglę, kuriai rašė jos simpatija. Tuo momentu ją staigiai užvaldė panika, todėl ši pasistengė nenuskambėti labai grubiai, kai palinkėjo vyrui labos nakties. Margo taip bijojo jausti, kad bandė save sustabdyti net ir nuo tokių elementariausių dalykų. Nuo to viskas ir prasideda... - kartojo sau lyg taisyklę, kurią nuo šiol privalėjo vykdyti. Deja, viskas nebuvo taip paprasta. Tuo labiau, kad ir aplinkiniai spėjo pastebėti, jog jie bendravo draugiškai ir daugiau nei įprastai.
Margo įsijautusi tyrinėjo fotografijas, kai jos akis užkliuvo už jauno William, Evos ir Bryan nuotraukos. Ji buvo tokia juokingai miela, kad privertė moterį po nosimi sikrizenti. Net ir vaikystėje Will buvo rimčiausiai nusiteikęs. Nežymiai papurčius galvą ji peržvelgė Thomas ir jo žmonos vestuvinę nuotrauką. Jiedu buvo savotiškai panašūs, o juk buvo sakoma, kad jeigu pora yra skirta viena kitam, su laiku supanašėja ir tampa neišskiriami. Tik į holą įsirovusi Eva privertė Reyes krūptelėti. Kodėl staiga moteris pasijuto taip, lyg pirmą kartą būtų supažindinama su savo vaikino šeima? Nurijus seiles, kada akiratyje pasirodė ir Ana, Margo giliau įkvėpė. - Sveiki, - pasisveikino šyptelėdama abiems moterims, kurios buvo viena kitos jaunesnė arba senesnė versija, žiūrint iš kurios pusės pažiūrėsi. - Teisingai. Margo, - prisistačius ištiesė mielai moteriai ranką, draugiškai nusišypsodama. Nors Reyes buvo be proto nejauku, ši neprarado kalbos dovanos ar tuo labiau gerų manierų. - Eva, tiesa? Dar kartą atsiprašau už suknelę, - nukreipus žvilgsnį į jauną merginą kaltai šyptelėjo. Margo žinojo, kad ši vis dar galvojo, kad tai buvo netyčinė nelaimė, tačiau vis tiek norėjo atsiprašyti.
Išgirdus William " ji su manimi" Margo viduje kažkas sukirbėjo. Tai priminė jaudulį. Ir šilumą. Net nebandyk.... Sudrausminus save ji dirstelėjo į apkabinamą William, kol sekantys Evos žodžiai nepasiekė jos ausų, - Ačiū už pakvietimą, bet nenorėčiau trukdyti šeimos vakarienės, - šyptelėjus Margo užkišo plaukų sruogą sau už ausies. Į patalpą įsiveržus ir Thomas, Margo suprato, kad atsidūrė ne vietoje ir ne laiku. Kodėl ji negalėjo pasilikti mašinoje? - Thomas, jūs kaip visada per daug manimi rūpinatės, - šyptelėjus vyrui numojo ranka lyg niekur nieko, tačiau tiesa buvo ta, kad tas vyras buvo teisus. Margo reikėjo poilsio ir maisto, kadangi nuo įtempto darbo tempo ji vis dažniau praleisdavo pietus, kas nepatikdavo nei Teriui, nei pačiam Thomas ir jis užsispyrusiai įkišdavo bent maistingą batonėlį į šios rankas. Margo stebino toks organizatoriaus elgesys, tačiau ji buvo dėkinga. Ir turbūt iki gyvenimo galo liks. Ne tik už suteiktą galimybę projekte, bet ir už rūpestį.


If love is a lie, then why do we need it?
We swear we're alive, but we're falling to pieces. We fight like lions. We howl at the moon. We should be flying, instead we bury the truth. But I know inside we're beautiful creatures
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-12, 23:57

William tai atrodė ganėtinai normalus dalykas. Jis ir anksčiau turėjo santykių, kurie apsiribojo seksu. Tuo metu jis taip pat ganėtinai normaliai bendraudavo su moterimi, su kuria būdavo, kadangi ji juk buvo ta, kuri duodavo jam tai, ko tuo metu vyrui reikėjo. Vienintelis dalykas, kuriuo jis galėdavo už tai atsidėkoti, tai palyginti mandagiu elgesiu bei savotišku rūpesčiu – nuvežti ten, kur reikia arba tiesiog nupirkti tai, ko tuo metu tai moteriai reikėdavo. Taip, tai labiau priminė santykius, kai moteris naudodavosi jo pozicija ir pinigais, o Jason – šios kūnu, tačiau tuo metu abi pusės buvo patenkintos, todėl kažkokių klausimų dėl to tikrai nekildavo. Buvo įdomu ar taip bus ir dabar, nes Margo neatrodė kaip moteris, kuri sutiktų su tokiu santykių statusu ir visgi, ji su tuo sutiko. Tai ganėtinai William nustebino, tačiau jei ji atvers jausmų kortą, jis iškart galės jai parodyti duris. Vyras niekada to nežadėdavo moterims, jis neketino to žadėti Margo, kadangi net jai neketino atsiverti daugiau, negu reikia.
Ana Elisabeth, nors ir šypsojosi savo mieliausia šypsena, kuri galėtų ištirpdyti ledkalnį, buvo budri. Galbūt dėl to prie jos ir priėjo Thomas, jog savo buvimu ją nuramintų. Ta moteris į kiekvieną moterį, atsiradusią William gyvenime, dabar kiekvieną kartą žvelgdavosi įtariai. Lillian atrodė tokia miela ir žavi mergina. Deja, teismo salėje ištarti žodžiai kirto smarkiau, negu kiečiausias rimbas. Ir jai nerūpėjo, ką Lillian pasakys apie ją arba apie Thomas. Regėdama kaip ši nuodingais žodžiais drasko William širdį, moteris norėjo tiesiog tą mergaitę gerai papurtyti. Negi ji nesuprato, ką jam daro? Negi nesuvokė, kaip labai jis ją mylėjo, jog ryžosi nužudyti prakeiktą asmenį? Taip, jis buvo paveiktas afekto būsenos, tačiau tai nesušvelnina fakto.
- Viskas gerai, niekas niekam netrukdo, tikrai. – plačiau išsišiepęs Thomas kiek tvirčiau priglaudė žmoną prie savo šono, lūpas priglausdamas prie jos vieno smilkinio, taip tarsi duodamas ženklą, jog ši nebūtų tokia įsitempusi.
- Nemanau, jog mums derėtų likti. – trumpai tarstelėjęs Jason bandė išsilaisvinti iš sesers gniaužtų, tačiau tai buvo bene neįmanoma, nes Eva vos ne nagais įsikabino į jo ranką ir papūtė lūpas. Dar panašesnė į Thomas, negu kad dabar, ji tikrai negalėjo būti.
- Jay-jay, tu ir taip retai būni čia. Pasilik. – nekantriai suzyzusi mergina timptelėjo jį į save. Supratęs, jog vienaip ar kitaip tėvai savotiškai prieš jį susimokė ir jis iš namų nebus taip lengvai išleistas, William vos atsiduso, leisdamas, jog Eva jį temptų į priekį. Visgi, tai ilgai tikrai nesitęsė, kadangi vyras labai greitai užsimetė merginą ant peties, priversdamas ją cyptelėti ir susijuokti per visą holą. Besišypsodamas Thomas paleido iš glėbio Aną Elisabeth bei patraukė vaikams iš paskos, jau kažką William pasakodamas apie kelių dainų aranžuotę. Namo viduje liko tiktai Murray motina ir Margo.
- Nagi, mieloji, eime. Kažin ar jie visi ištvers dar pora valandų be šalto limonado bei šviežių salotų, - kilstelėjusi lūpų kampučius, jog išryškėtų duobės skruostuose, moteris tarė bei mostelėjo Margo eiti paskui ją link virtuvės. Tiesa, viskas jau buvo suruošta. Ant stalo jau stovėjo milžiniškas stiklinis ąsotis su šaltu limonadu, o spalvingame dubenyje jau puikavosi sumaišytos salotos. Ana Elisabeth tikėjosi, jog Eva padės jai nunešti maistą, tačiau William ją išsinešus (to džiaugsmo ji nenorėjo trukdyti), beliko Margo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
He's contagious. A sickness I'm dying to catch.
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
543

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Eiza Gonzalez

CREDIT :
Starboy

He's contagious. A sickness I'm dying to catch.

2018-04-13, 12:50 Online

Priešingai nei William, Margo niekuomet neturėjo santykių, kurių tarpusavio ryšys apsiribojo draugyste ir seksu. Nors jos vaikystė buvo sunki ir ši neturėjo jokio moteriško autoriteto, o paauglystėje jai teko dirbti šokėja striptizo klube, Reyes neapsiėmė vienos nakties nuotykiais. Tai buvo ne jai. Nesupraskit klaidingai, ji dievino seksą ir jo teikiamą malonumą, tiesiog nesigriebė šiaudo ir negulė su kiekvienu patrauksleniu ir, iš pažiūros, padoriu vyru, kuris rodė jai išskirtinį dėmesį. Šiuo klausimu ji turėjo moralinį bloką ir nieko sau padaryti negalėjo. Taip buvo iki tol, kol Margo širdies nesudaužė Rodrigo. Nuo tos akimirkos ji prisiekė, kad daugiau neleis sau pamilti ar tuo labiau veltis į rimtus santykius. Bent jau artimiausius dešimt metų. Iki kol jos kelyje nepasimaišė Murray… Jis privertė ją norėti tiek daug… Vėl iš naujo jausti nepaiškinamas emocijas, kurių ji nenorėjo įleisti vidun, nes žinojo, kuo tai pasibaigs – dar viena tragedija.
Stebėdama Thomas ir Aną, Margo nežymiai šyptelėjo. Ji baltai pavydėjo žmonėms, kuriems pavyko atrasti savo antrą pusę, kuri galėjo patenkinti visus įmanomus poreikius : drauystę, aistrą, partnerystę, ištikimybę, pasitikėjimą… Tai buvo toks retas atvejis šiandieniniame pasaulyje, kad Reyes neliko nieko kito, kaip tik tai vertinti, nors sau to moteris ir negalėjo leisti.
Evai kreipusis į William “Jay-Jay”, Margo kreivai į jį dėbtelėjo, neslėpdama savo šypsenos ir laikydamasi nuo viduje kylančio juoko. Moteris jau nekantravo, kada gales vyrą dėl to paerzinti. “Jay-jay”…tai visiškai nepriminė rimto verslininko portreto, kokį nešiojo William. Tas vyras tikrai turėjo mylėti savo seserį, jei leido jai taip į jį kreiptis. Tą tik patvirtino Murray mielas elgesys, kuris taipogi kėlė jai šypseną. Jeigu taip ir toliau, Margo teks rimtai susimąstyti ar ne per daug leidžia sau mėgautis šiais smulkiais momentais…
- Greičiausiai, kad ne, - atsakius Anai, Margo užkišo plaukų sruogą už ausies ir kartu su moterimi, nuėjo į virtuvę. Perbėgusi patalpą akimis, moteris pagyrė jųdviejų su Thomas interjero skonį ir pasisūlė padėti nunešti maistą į terasą. Kadangi Margo teko dirbti tiek barmene, tiek padavėja, tiek barista, ji žinojo įvairias gudrybes, kaip paimti daugiau produktų vienu metu ir nepersitemti. Vienu reisu abi moterys visko nunešti negalėjo, todėl dar kartą sugrįžo į virtuvę. Tiesa, po pirmojo reiso, Margo nežymiai šypsojosi, kadangi matyti, kaip bendrauja Murray šeima, jai buvo neįprasta. Tai štai ką reiškė turėti būrį mylimų žmonių… Toks vaizdas Reyes privertė ilgėtis savo brolio.
- Kuo dar galiu padėti? – nukreipus žviglsnį į Aną pasiteiravo, kadangi padėti žmonėms buvo antrasis moters pašaukimas. Be to, Margo mėgo sukiotis virtuvėje, todėl nieko keisto, kad būtų neprieštaravusi, jeigu reikėtų Elizabeth padėti kažką pagaminti.


If love is a lie, then why do we need it?
We swear we're alive, but we're falling to pieces. We fight like lions. We howl at the moon. We should be flying, instead we bury the truth. But I know inside we're beautiful creatures
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-13, 13:44

Vieniems tai neatrodė kaip priimtinas sandėris, kitiems tai buvo neblogas būdas turėti seksualinius dalykus, tačiau neįsipareigoti. Kadangi William nė neketino kam nors vėl atverti širdies, o tam tikrų poreikių jis tikrai turėjo, tai buvo gana geras variantas jam. Tiesa, ne visos moterys su tuo sutikdavo, o jei ir sutikdavo, vėliau prasidėdavo pavydas bei kiti dalykai, kurie vesdavo prie to, jog jos jaučia daugiau, nei turėtų. Jason tokie santykiai savotiškai vargindavo, kadangi jis būdavo ganėtinai atviras ir pasakydavo, jog jokių rimtesnių santykių jis nenori, o bene didžioji dauguma moterų meluodavo ir sakydavo, jog joms tai irgi tinka. Deja, po kiek laiko paaiškėdavo, jog jos stengiasi įlįsti į jo mobilųjį, jog sužinotų ar vyras nebendrauja su kitomis moterimis, ką veikia vakarais, kai būna be jų ir kodėl jis „netyčia“ nesupažindina artimiau su savo šeima. Vienintelė mergina, kurią jis kada nors buvo atsivedęs į namus, buvo Lillian.
Ir visgi, tai pasikeitė. Žinoma, Murray tyčia nesivedė Margo į savo namus, viskas tikrai turėjo būti ne taip, tačiau dabar jie čia, jo vaikystės namuose. Ir tai jį savotiškai erzino, nes jis spėjo pamatyti Anos Elisabeth ir Thomas žvilgsnius. Jis norėjo pasakyti, jog tarp jo ir moters nieko nėra, kad šie neprisigalvotų nebūtų dalykų, tačiau tai būtų iškėlę dar didesnį ginčą, kadangi William niekada nemėgo aiškinti, kokie santykiai sieja jį su tam tikromis moterimis.
Nuleidęs Evą ant žemės terasoje, vyras susilaukė kumštelėjo į šoną, tačiau sesuo niekad per daug nepykdavo, kai šis ją nešiodavo. Turbūt atvirkščiai ir tai buvo galima įskaityti jos spindinčiose akyse. Vos šyptelėjęs Jason stebėjo kaip Eva nueina paruošti terasoje stalo ir sudeda visus įrankius bei taures į vietas. Ant to paties stalo stovėjo nešiojamasis kompiuteris. Mostelėjęs prieiti, patėvis atsisėdo ir paplekšnojo vietą šalia savęs, jog William atsisėstų. Šis išsitraukė cigaretę bei ją prisidegęs užsirūkė.
- Ar man būtina žinoti...? – nebaigęs sakinio Thomas atidarė kelias kompiuterio programas bei išmetė kito savaitgalio finalinę programą. Leidęs dūmams lėtai smelktis iš burnos bei nosies, Jason dirstelėjo į patėvį. Žinojo, jog jis paklaus kažko panašaus.
- Ne. Ką man norėjai parodyti? – tarstelėjęs jis vėl priglaudė prie lūpų cigaretę ir įtraukė nikotino į plaučius, užlaikydamas žvilgsnį ties kompiuterio ekranu. Jo „ne“ buvo šaltas ir preciziškas, todėl Thomas suprato, jog daugiau ta tema William diskutuoti nenori, kad ir kaip šiam būtų įdomu.
Tuo tarpu virtuvėje Ana Elisabeth, susilaukusi Margo klausimo, tiktai papurtė savo garbanotą galvą ir plačiau šyptelėjo. Ta mergaitė tikrai buvo miela, tačiau taip pat ji galvojo ir apie Lillian, todėl jos šypsena porai sekundžių priblėso.
- Ne, viskas gerai. Manau jau viskas. Eime į terasą, vyrai galbūt jau kepa dešreles. – pasiėmusi į rankas dar kelis dubenėlius su supjaustytais vaisiais, moteris šyptelėjo Margo. Jos abi po kelių akimirkų atsidūrė terasoje. Thomas jau buvo įkūręs malkas ir su Evos pagalba sudėjęs dešreles. Tyliai besišnekučiuodamas jis stebėjo kaip William kažką tvarko jo kompiuteryje. Turbūt eilinį kartą pertvarko finalinę programą. Nusivaliusi rankas Eva atsisėdo šalia vyro ir įsikabino jam į ranką, padėdama galvą ant peties ir stebėdama, ką šis daro. Jason buvo okupuotas iš abiejų pusių, todėl net neturėjo laiko pastebėti, jog Ana Elisabeth ir Margo atėjo.
- Kol vyrai tvarko reikalus, mes nueisim pasimėgauti saule. – plačiau šyptelėjusi moteris įsipylė sau bei Reyes limonado bei patraukė kiek toliau, prie baseino. William nežymiai nudegino motinos nugarą žvilgsniu, kadangi jis jau numanė, ką ši bus sugalvojusi, tačiau nieko nesakė.
- Nagi, mieloji, papasakok kaip tau sekasi? – nusišypsojusi Ana Elisabeth atsisėdo ant vieno sulankstomo gulto prie baseino bei parietė kojas po savimi, gurkštelėdama šalto gėrimo. Nė nebūtum pasakęs, jog jai penkiasdešimt. Ji atrodė neįtikėtinai jaunai, moters veidas tiesiog švytelėjo ramybe bei švelnumu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
He's contagious. A sickness I'm dying to catch.
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
543

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Eiza Gonzalez

CREDIT :
Starboy

He's contagious. A sickness I'm dying to catch.

2018-04-13, 14:53 Online

Margo negalėjo neigti to, kad William permiegojus su Sofija, jos viduje užvirė kraujas. Tai, žinoma, daugiausiai buvo pyktis, kadangi vyras tą padarė po TOKIO bučinio su ja ir tai moterį nervino. Stipriai. Dabar, jeigu vyro gyvenime atsirastų rimta kandidatė į jo širdį, Reyes garbingai pasitrauktų ir išlaikytų profesionalius santykius vardan taikos ir ramybės dirbant su Murray kompanija. Jų sandėris buvo šviežias, vedamas beprotiškos traukos, todėl apie jausmus kalbėti buvo dar anksti. Margo galėjo garantuoti tik tai, kad bet kokiu atveju, ji niekada nelįstų į William privatumą ir lygiai to paties tikėtųsi iš jo.
Linktelėjus su šypsena veide, Reyes suėmė dar kelias lėkštes su daržovėmis ir praleido pirma praeiti Aną. Nužvelgusios apkrautą stalą, moterys bendromis pastangomis jį nuklojo maistu taip, kad kiekviena pusė turėtų būtiniausius produktus po ranka. Jei jų santykiai būtų artimesni, ko gero, šioje vietoje jos būtų sumušusios delnais, kad sugebėjo viską sutalpinti ir sutalpinti taip, kad stalas atrodė nepriekaištingai. Teliko pasiimti telefoną ir nufotografuoti tokį vaizdelį kiekvienam švenčių katalogui.
William mamai pareiškus, kad jos eis pasilepinti saule, Margo nepatikliai žvilgtelėjo į ją, o po to į Will. Kodėl Reyes vidų pripildė keistas jaudulys? Juk ji nebuvo jo mergina...Bet kaip jų santykius reikėjo įvardinti tėvams? Saugiausias variantas buvo draugai, bet kažin ar tokie artimi žmonės kaip šeimos nariai, tuo patikėtų. Dėkingai pasiėmus šalto limonado stiklinę, Margo nusimetė švarkelį, jį pakabindama ant suoliuko atlošo, o tada kartu su moterimi nuėjo prie gultais nusėto baseino.
- Jeigu atvirai, tikrai neturiu kuo skųstis, - šyptelėjus Margo gurkštelėjo iš savo stiklinės, - Jūsų vyras suteikė man milžinišką galimybę, kuri jau padėjo išpildyti mano svajonę, nepaisant to, kad finalas dar neįvyko, - dėkingai kalbėdama Margo išlaikė kontaktą su Ana Elisabeth, - nors darbo tikrai per akis, džiaugiuosi galėdama užsiimti tuo, ką myliu, - gūžtelėjus pečiais Margo atsakė. Matėsi iš jos akių, kad muzika jai buvo visas gyvenimas ir tai, kaip ji apie ją šnekėjo, tik parodė moters dėkingumą, kadangi per visus 27 savo gyvenimo metus ji taip stipriai dėl visko kovojo, kad pamiršo, ką reiškė elementarus žmonių rūpestis, kaip kad Thomas jį suteikė. Su Ana kalbėtis buvo lengva, tačiau Margo prilaikė savo "gynybines sienas", kadangi nenorėjo per daug priartėti prie William šeimos, kadangi tai galėjo kelti keblumų, kuomet jie nuspręs nutraukti savo kontraktą.


If love is a lie, then why do we need it?
We swear we're alive, but we're falling to pieces. We fight like lions. We howl at the moon. We should be flying, instead we bury the truth. But I know inside we're beautiful creatures
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-13, 17:38

Na, buvo akivaizdu, jog William greitu metu tikrai neturės kitos moters ar tuo labiau rimtos partnerės, kadangi jis buvo ganėtinai uždaras asmuo santykių klausimu ir atsiverdavo tiktai labai specifiniu atveju. Jis pasakė, jog negali neigti traukos Margo, taip, tačiau buvo visai kitas dalykas. Jam buvo lengva kalbėti apie fizinę trauką, kadangi buvo vyras. Jeigu jį traukia graži moteris, jis tikrai tai pasakys, kadangi jis turėjo seksualinių reikmių, kurias reikėtų patenkinti ir tik ta pašnekovė galėtų nuspręsti ar sutinka jas patenkinti. Šiuo atveju Reyes buvo daugiau, negu sukalbama. Galbūt tai nuskambėjo žiauriai, tačiau tokia buvo tiesa. Jason nebuvo pasiruošęs santykiams, bent jau pats taip manė, kadangi jis nenorėjo antrą kartą likti sudaužyta širdimi ir rinkti jos šipulius. Taip, jis nebuvo didelis optimistas santykių atžvilgiu, tačiau tokia buvo tiesa. Vyrą pernelyg smarkiai įskaudino ir sužeidė paskutinieji (ir turbūt patys pirmi) santykiai, todėl daugiau į tą pačią upę jis lipti nenorėjo.
William retkarčiais vis nukreipdavo savo žvilgsnį į kiek toliau sėdinčias moteris. Buvo akivaizdu, jog Ana Elisabeth pajausdavo sūnaus aštrų žvilgsnį, kadangi ji pati savotiškai įsitempdavo. Galbūt nežymiai, tačiau tikrai įsitempdavo. Vyras nebuvo labai artimas su savo mama, bent jau paskutinius keliolika metų. Tai buvo galima matyti iš elgesio, kadangi moteris siekė kontakto, tačiau Jason net ir tada išlaikydavo atstumą. Turbūt dėl Lillian jis atstūmė absoliučiai visas moteris, net ir šeimos nares, išskyrus Evą. Su seserimi, net ir norėdamas, negalėtų elgtis atšiauriai, kadangi jis ją laikė ant rankų ligoninėje po gimdymo. Tada William mintyse pasižadėjo ją ginti nuo bet kokios žalos ar grėsmės. To pažado jis negalėtų sulaužyti.
- Thomas mato talentą žmonėse. Jeigu jis leido tau pabandyti, vadinasi jis tikrai tavyje kažką matė. Kiek žinau, jo ir Jason‘o nuomonės tuo klausimu ne visai sutapo, nors dažniausia jis atrasdavo talentus Thomas renginiams. – vos kilstelėjusi vieną antakį Ana Elisabeth gurkštelėjo savo gėrimo, pasidėdama jį netoliese. Matėsi, jog ji tarsi vertina Margo. Nors pati to nenorėjo, tačiau moteris šiuo klausimu buvo atsargi. Net jei Reyes ir nebendravo su William taip, kaip Ana manė, ji vis tiek buvo motina. Ji turėjo jį apsaugoti nuo dar vienos klaidos. Nebūtų ištvėrusi, jei antrą kartą jos vaikas taip kentėtų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
He's contagious. A sickness I'm dying to catch.
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
543

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Eiza Gonzalez

CREDIT :
Starboy

He's contagious. A sickness I'm dying to catch.

2018-04-13, 20:54 Online

Fantastiniame pasaulyje toks Margo ir William sandėris tikrai galėtų veikti. Draugai, kurie naudojasi vienas kito kūnais, kad patirtų galūnes pakertantį malonumą, niekam neįsipareigodami ir nesudaužydami širdžių. Deja, jie egzistavo realiame, žiaurumo kupiname pasaulyje, kur likimas nepagailėdavo staigmenų. Jiedu buvo panašūs. Margo ir William. Abu bet kokia kaina ketino išvengti jausmų, kadangi kartą stipriai nudegę, nenorėjo to pakartoti ir vėl iš naujo gydyti žaizdas. Jos nebuvo fizinės, tačiau emocinis sudaužytos širdies efektas buvo žiauresnis nei fizinis susižeidimas iki kaulų.
Margo nežymiai atsiduso. Anksčiau ar vėliau Ana apie tai išgirs, todėl geriau, kad išgirstų iš patikimo šaltinio lūpų. Be to, jeigu Margo pasiseks ir ši laimės konkursą, su šia moterimi jai teks matytis kur kas dažniau, o jeigu jiedu su William išliks draugais - tuo labiau. - Will ir aš susipažinome prieš konkursą, - prabilus Margo pasidėjo savo limonado stiklinę ant žemės šalia gulto ir sutelkė visą dėmesį į Aną, - prieš tai dirbau barmene pas Chose. Vieną vakarą, besitvarkydama vos neužmečiau ant Jūsų sūnaus taurės ir tą incidentą galimai dar pablogino mano burbėjimas, kurį kartais sunku sulaikyti, kai su tavim bendraujama ne taip, kaip priklauso, - kaltai šyptelėjus sąžiningai papasakojo istoriją William mamai. Margo buvo ganėtinai atvira, kas lietė tokius lengvus dalykus, dėl to žmonės mėgdavo su ja komunikuoti ir klausdavo jos patarimo. Tačiau jeigu kalba pasisukdavo apie jos meilės reikalus, Reyes užrakindavo savo širdį po devyniom spynom ir išmesdavo raktelį į bedugnę. - Tad kadangi Jūsų sūnaus ir mano santykiai prasidėjo ganėtinai tragiškai, suprantama, kodėl jis nepritarė tai idėjai, kad papulčiau į projektą, - nusišypsojus Margo žvilgtelėjo William pusėn, - tuo labiau, kai jis tą patį vakarą mane atleido, - sugrąžinus žvilgsnį ties Ana Elisabeth sukrizeno. Ta situacija dabar atrodė be proto komiška, nes buvo galima įsivaizduoti kaip William burbėjo ir kaip Margo nelaikė liežuvio už dantų komedijiniame serialo scenarijuje.
- Klausykit, Ana, - šyptelėjus Margo kreipėsi į moterį, - nežinau, kas tiksliai Will atsitiko, tačiau žinau, kad ta moteris jį siaubingai įskaudino ir galiu nuraminti, kad neturiu kažkokių slaptų kėslų jo suvilioti ir pasisavinti visus pinigus, kadangi gyvenime yra kur kas stipresnių vertybių nei jie, - nuoširdžiai šyptelėjus moteris iškart pabandė pašalinti tą kliūtį tarp jųdviejų. Kitaip tariant- pralaužti ledus. - Žinau, kad tai tik žodžiai, tačiau su laiku pamatysit pati. Mes bandome būti draugais, - nusišypsojus Margo pati nejausdama žvilgtelėjo Murray pusėn. Draugais...tas žodis atrodė toks svetimas jų situacijai apibūdinti.


If love is a lie, then why do we need it?
We swear we're alive, but we're falling to pieces. We fight like lions. We howl at the moon. We should be flying, instead we bury the truth. But I know inside we're beautiful creatures
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-13, 22:08

Ana Elisabeth iš esmės buvo toks asmuo, kuris, norėtum, jog būtų tavo vadinama „uošvienė“, kadangi ji buvo kaip antra motina. Ji juk išaugino tris vaikus ir būtų tikrai išauginusi dar kelis. Juk William visai mažą ji pasiėmė iš vaikų globos namų su Thomas. Tai buvo pirmasis jų vaikas, nors po kelių mėnesių moteris sužinojo, jog laukiasi Bryan‘o. Vienaip ar kitaip, dėl to jie Jason‘o neatidavė. Jis buvo galbūt jau dviejų metukų, todėl dar nelabai suvokė aplinką, tačiau tikrai suvokė, jog dabar gyvens ryškiai didesniuose namuose ir turės savo nuosavą kambarį. O juk prieš tai kambarį reikėdavo dalintis dar su keturiais vaikais. Ana Elisabeth buvo miela, tačiau ir griežta motina. Net jeigu berniukai nuspręsdavo jos neklausyti, galiausia sužinodavo, jog jos šypsena ne visada reiškia, jog jiems yra atleista.
Klausydamasi Margo, moteris nežymiai suraukė antakius, tačiau vėliau jie tiesiog šovė į viršų, o žvilgsnis nukrypo link William. Ta veido išraiška rodė, jog vyras labai greitai gali susilaukti motiniško moralo apie tai, kaip reikia elgtis su kitais asmenimis, tačiau jau po poros minučių Ana Elisabeth pamiršo, ką jam norėjo sakyti, kadangi Eva suspigo iš netikėtumo ir pradėjo raitytis ant minkštasuolio, kol vyras ją kuteno. Jason‘o veide spinduliavo tas pats vaikiškas džiugesys, kokio moteris nematė jau gana ilgą laiką, galbūt dėl to ji pamanė, jog dabar ne laikas būtų tai sugadinti. Ji visada mėgaudavosi tomis akimirkomis, kai matydavo William bent jau minimaliai geresnės nuotaikos, o tokios jis visada būdavo su Eva. Netoliese stovinti ir dešreles kepantis Thomas, matėsi, jog laikosi nesukrizenęs iš tokios situacijos, tačiau ir jis buvo laimingas, jog bent retkarčiais Jason gali būti toks...paprastas ir atsipalaidavęs.
Visgi, kiti Margo žodžiai privertė Aną Elisabeth grąžinti žvilgsnį prie pašnekoves. Ši karčiai šyptelėjo, nuleisdama žvilgsnį į savo stiklinę gėrimo bei pirštais užsikišo vieną plaukų sruogą, išsprūdusią pro šoną. Akylesnis stebėtojas būtų pamatęs, jog šios rankos nesmarkiai, tačiau ima virpėti, bet tikrai ne todėl, jog lauke būtų šalta. Pakėlusi žvilgsnį į merginą, Ana vos atsiduso.
- Jei viskas būtų tiktai dėl pinigų...Lillian buvo gera mergaitė. Bent jau aš taip maniau. Kai jis pirmą kartą ją atsivedė, ji buvo tokia pat sutrikusi, kaip kad tu. Turbūt pirmą kartą matė tokius didelius namus. Kaip motina išsiaiškinau, jog ji nebuvo kilusi iš pasiturinčios šeimos, tačiau ji buvo miela mergaitė. Tokio William aš nebuvau mačiusi, koks jis buvo su ja...galbūt jis niekada toks nebebus. Jis buvo toks laimingas. Per tą laikotarpį jis pirmą kartą bus su Thomas prisileido. Jis mane pavadino „mama“.... – ties paskutiniais žodžiais moters balsas vos suvirpėjo, todėl ji turėjo giliau įkvėpti. Jai tikrai buvo sudėtinga tai pasakoti, nes tai būtų bene laimingiausias laikotarpis jos gyvenime. Ana Elisabeth visada William sakydavo, jog yra jo motina, nesvarbu kas bebūtų, tačiau iki Lillian ir po to įvykio jis visada ją vadindavo vardu. Kaip kad ir Thomas. Jis niekada jų neprisileido iki tiek, jog vadintų juos savo tėvais. Jis juos gerbė ir mylėjo, tačiau tiesiog manė neturintis tam teisės. Jie juk nebuvo jo tėvai.
- Visos istorijos aš ir pati nežinau, tačiau Lillian prasitarė, jog vienas vaikinas prieš William su ja negražiai elgėsi...nedorai. Jis buvo dar tik vaikas, nesuprantantis pasaulio ir nesugebantis valdyti savo emocijų...tas vaikas atsidūrė teismo salėje už tai, jog nužudė žmogų. Mes bandė su Thomas pripaišyti jam tiesiog pykčio priepuolius, stengėmės kalbėti su gydytojais. Buvo visai nesvarbu, kad į jį žiūrės kaip į nepakaltinamą, svarbiausia tuo metu buvo, jog jo iš manęs neatimtų. Tačiau visa tai sugriovė Lillian. Ji papasakojo viską. Sudaužė jam širdį visų akivaizdoje, sakydama, jog su juo buvo dėl to, jog ši jo tiesiog bijojo. Iš baimės, buvo su juo iš baimės. Gali tuo patikėti? Tuo metu man nerūpėjo, jog ji mus su Thomas išvadino pabaisomis, tačiau tai, kaip ji kalbėjo apie William...nelinkėčiau nė vienai motinai palinkėti to, ką mačiau aš. Jis tiesiogine to žodžio prasme sutrupėjo į šipulius mano akyse. O juk jis nepadarė nieko blogo, tiktai mylėjo ją per stipriai, jog leistų, kad kažkas ją skaudintų. – žvilgtelėjusi į Margo ji parodė skausmo pripildytas akis. Anai Elisabeth skaudėjo vien prisiminus tai. Ji neįsivaizdavo, ką tuo metu patiria William, tačiau matyti kaip tavo vaikas yra įskaudinamas taip stipriai...ji iki dabar jautėsi kalta, jog jo neapsaugojo. Juk jam buvo septyniolika. Tiktai septyniolika.
Back to top Go down
View user profile
avatar
He's contagious. A sickness I'm dying to catch.
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
543

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Eiza Gonzalez

CREDIT :
Starboy

He's contagious. A sickness I'm dying to catch.

2018-04-13, 22:46 Online

Matėsi, kad Ana Elisabeth buvo geros širdies žmogus, kuris savyje nešiojo tiek meilės, kad nespėjo jos dalinti kitiems. Margo tą galėjo pamatyti iš pirmo žvilgsnio. Then again, moteris išmoko perprasti žmones, kadangi kiekvienas jų, nuo pat mažumės, buvo potencialus priešas. Kažkur viduje Reyes džiaugėsi, kad William augo tokioje meilės kupinoje aplinkoje. Jam to tikrai reikėjo. Stipriai. Žinoma, Margo to niekada jam nepasakys garsiai, kadangi jų draugystė turėjo ribas. Margo buvo tikra, kad nei vienas iš jų nesugebės atsiverti iki tokio lygio, kad kalbėtųsi apie jausmus.
Matydama Anos kartų šypsnį, Margo pasigailėjo, kad užvedė tą temą. Nors jai tikrai buvo smalsu, kas nutiko, ji nenorėjo matyti Will mamos kenčiančios bei pergyvenančios tuos pačius prisiminimus. Tačiau kai ši pradėjo kalbėti, Margo mandagiai ir kantriai ją išklausė, pati net nejausdama kaip uždėjo delną ant šios virpančios rankos, kuri nelaikė limonado. Kaip minėjau, antrasis Emilijos pašaukimas buvo išklausyti, suprasti ir padėti žmonėms, ir ji dažniausiai nejausdavo tą daranti. - Esu šimtu procentų garantuota, kad William jus su Thomas be proto myli ir paaukotų viską, kad būtumėt laimingi. - šyptelėjus Margo sugavo Anos akis, - jis tikrai amžinai vertins tą faktą, kad Jūs pasirinkote ir priėmėte jį į savo šeimą. Patikėkit manim, šiuo klausimu aš tikrai teisi, - šyptelėjus Margo nukreipė žvilgsnį į toliau besileidžiančią saulę. Jeigu Margo būtų įsivaikinus tokia šeima kaip Murray, ji iki gyvenimo galo juos garbintų. - Suprantama, kodėl jis yra toks uždaras...iš to ką papasakojot, tokia išdavystė gali visiškai sužlugdyti žmogų, - atitraukus savo vėsų delną Margo suėmė limonadą į rankas, - manau, kad jam reikia laiko. Ir jokiais būdais nereikėtų jo spausti, jis su laiku sugrįš ten, kur turi būti, - blausiai kilstelėjus lūpų kamputį Margo tarstelėjo. Dabar ji William suprato kur kas geriau nei prieš tai, lygiai taip pat suvokdama, kad ji pati elgtųsi lygiai taip pat vyro vietoje. Staiga daug kas stojo į savo vietas ir Emilijai reikėjo gerų trijų gurkšnių šalto limonado, kad prablaškytų galvoje kilusius keiksmažodžius bei pravardes, kurias ši sugalvojo Lilian. Nežinia kodėl, tačiau Margo tai moteriai norėjo gerai užvožti ir parodyti ką reiškia pajusti latinos rūstybę. Tik po akimirkos pamatė, kad per stipriai suspaudė savo stiklinę. - Ne veltui sakoma, kad tik tikros tragedijos metu pamatysi tikrą žmogaus veidą, - krenkštelėjus Margo ištuštino limonado likučius, pasukinėdama stiklinę rankoje, - bet tikiu ta filosofija, kad gyvenime viskas atsitinka taip, kaip turi atsitikti. Taip, tai gali būti neteisinga ir taip, tai gali atnešti skausmą. Bet kiekvienam yra siunčiami išbandymai, kuriuos jis gali iškęsti. Todėl ir William suras kelią atgal, - padrąsinamai šyptelėjus Margo žvilgtelėjo į seserį apsikabinusį vyrą. - Jam tiesiog reikia pastovumo...ir su laiku jis supras, kad vienas tragiškas momentas nesugadina likusio gyvenimo. Tik reikia kovoti, - tarstelėjus Margo susimąstė, kad mielai perleistų Will savo kovingą sielą tuo klausimu, kad tik šis sugebėtų šypsotis ne kartais, o visada, kiekvieną pasitaikiusią progą. Whoa, slow down, girl...Pajutusi, kad šiek tiek per ilgai užsižiūrėjo į Murray, vėl sugrąžino žvilgsnį ties Ana.


If love is a lie, then why do we need it?
We swear we're alive, but we're falling to pieces. We fight like lions. We howl at the moon. We should be flying, instead we bury the truth. But I know inside we're beautiful creatures
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-13, 23:35

Meilės Murray šeimoje niekada netrūko. Bėda tame, jog William jautėsi jos tiesiog nenusipelnęs. Jis apsistatė sienomis ir neprisileido nieko, apart Evos, arčiau savęs. Kad ir kaip Thomas su Ana Elisabeth bandė pralaužti ledus, kiekvieną kartą nesėkmingai. Jis buvo labai užsispyręs, galbūt tame buvo problema, tačiau vyras aplamai nemanė, jog yra šeimos dalis. Galbūt tik tada, kai buvo su Lillian, tuo metu ji jam įpūtė vilties. Tai turbūt buvo pirmas kartas, kai Aną Elisabeth pavadino „mama“. Iš pradžių buvo gan keista, tačiau kai antrą kartą tai pakartojo, atrodė, jog taip ir turėtų būti. Deja, ilgai tokia šeimyninė idilė nesitęsė.
Jason niekada neatsiminė savo tikrosios motinos ir jos niekada neieškojo. Tai jam atrodė bereikalingas laiko gaišimas. Galbūt ir pyktis jam to neleido padaryti, nes, kad ir koks jis atrodytų atšiaurus, jis niekada nebūtų palikęs savo vaiko likimo valiai ar leidęs, jog jo antra pusė taip pasielgtų. Vaikas jam buvo šventas reikalas ir jis niekada gyvenime nebūtų savojo apleidęs ar pamiršęs. Galbūt dėl to jis ir nenorėjo ieškoti savo tikrosios motinos, kadangi kokia tai motina, jei ši jį paliko visai mažą?
Pajautusi Margo prisilietimą, Ana Elisabeth tarsi dėkingai šyptelėjo jai. Nemanė, jog kada pasakodama visą istoriją vėl palūš. Nenorėjo to daryti prie William, kadangi net ir po visko jis neleisdavo moteriai apie tai galvoti. Jis visada sakydavo, jog su tuo susitvarkys pats ir jai nereikia dėl jo nerimauti, tačiau ji matė, jog viskas nėra taip paprasta. Vyro elgesys pasikeitė. Jis pats po truputį keitėsi ir tolo nuo šeimos, tarsi jis neturėtų joje vietos dėl to, ką padarė.
- Aš tiesiog norėčiau, jog jis grįžtų. Grįžtų tas William, kurį aš pažinojau ir užauginau, nes kartais atrodo, jog jame yra du skirtingi asmenys. Nepasakyčiau, kad dabartinis man patiktų. – atsidususi Ana Elisabeth vos šyptelėjo bei pasiėmusi savo gėrimą pakilo nuo sulankstomo gulto, vos tik pamatė bemojuojantį Thomas.
- Moterys kaip visada pernelyg užsišnekėjo. Ateikit valgyti, maistas tuoj atšals. – šūktelėjęs vyras sukrovė dailiai apkepusias dešreles į didelį indą. Tuo tarpu Jason patraukė kompiuterį nuo stalo bei padarė vietos, jog šalia jo galėtų atsisėsti patėvis. Šiek tiek pasimetęs jis žvilgtelėjo į Evą, kuri atsitraukė nuo jo, dar kartą niukstelėdama broliui į šoną ir atsisėdo priešais jį. Jis nenorėjo, jog šalia jo liktų laisva vieta, tačiau tuo pačiu ir norėjo vien dėl to, jog nenorėjo, kad Margo vėl per ilgai neužsikalbėtų su Ana Elisabeth.
- Grįžtu namo, o visi jau ruošiasi valgyti be manęs. Jaučiuosi įskaudintas. O, ir mūsų liūdnasis riteris čia. Sveikas, William. – pro terasus duris įžengęs Bryan sužaibavo akimis į brolį bei arogantiškai vyptelėjo, priversdamas Evą nežymiai pavartyti akis. Ji mylėjo savo brolius, abudu, tačiau kartais Bryan elgdavosi kaip rakštis subinėj. Pasisveikinęs su tėvu bei sukirtęs rankomis su Jason, jis smalsiai nužvelgė Margo (neslėpdamas erotiškosios potekstės) bei atsisėdo šalia Evos, nežymiai suveldamas jai plaukus ir už tai užsidirbdamas sprigtą į kaktą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
He's contagious. A sickness I'm dying to catch.
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
543

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Eiza Gonzalez

CREDIT :
Starboy

He's contagious. A sickness I'm dying to catch.

2018-04-13, 23:57 Online

Jeigu Margo žinotų, kaip jautėsi William, ji tuoj pat jam spirtų į šio dailų užpakalį, kad šis atsipeikėtų ir pamatytų, ką iš tiesų savo gyvenime turėjo. Šeima nėra tie asmenys, kurių venomis tekėjo tavo kraujas, šeima - tai tie žmonės, kurie tave užaugino ir privertė tapti tokiu žmogumi, koks esi dabar. Margo būtų galėjusi paaukoti visą savo vaikystę, jei tai reikštų, kad ši būtų turėjusi galimybę augti tokioje šeimoje kaip Murray. Vietoj to, Margo ir Mattias teko perkopti pragarą, kad išliktų. Net ir tos šeimos, kurios juodu kartu įsivaikindavo, tą darydavo tik dėl gaunamos pašalpos. Moteris negalėtų suskaičiuoti kiek kartų jos ir brolio kūną dengė mėlynės nuo smurto. Jos brolis visuomet ją gindavo, tačiau jis tuo metu buvo tiesiog per mažas, kad sugebėtų pasipriešinti suaugusiam vyrui. Stebėtina, kaip tuo metu jiedu tiesiog nepasidavė ir nepuolė į bedugnę - narkotikus, kaip daugelis kitų.
- Jis kažkur viduje vis dar yra Jūsų sūnus, tik duokit jam laiko, - šyptelėjus Margo linktelėjo užtvirtindama savo žodžius. Moteris žinojo, kad anksčiau ar vėliau, William gyvenime įvyks tas proveržis, kada jis galės priimti emocijas ir jas atiduoti atgal žmonėms, kurie jį apsupo meile. Evos ir jo bendravimas buvo to įrodymas. Jis galėjo, tik tam buvo užsispyrusiai užsiblokavęs. Žvilgtelėjus į mojuojantį Thomas, moteris su Ana kartu atsistojo ir patraukė nukrauto stalo link. Jeigu pirmai Margo jautėsi keistai bei nejaukiai, buvo galima įsivaizduoti kaip jautėsi dabar. Ana ką tik papasakojo William priešistorę, kurią atsisakė pasakoti Chose, tačiau tai nepadėjo. Reyes nenorėjo taip giliai įsitraukti. Deja, dabar buvo vėlu ir moteriai reikėjo surasti būdą, kaip tokį reikalą traktuoti paprastai, tiesiog draugiškai ir to nesureikšminti.
Atsisėdus paliktoje tuščioje vietoje šalia William, Margo nežymiai jam šyptelėjo, lyg parodydama, kad viskas gerai, tačiau jos žvilgsnis ilgai ties juo neužsibuvo, kadangi tas vyro įtemptas žvilgsnis iškart suprastų, kad jai kažkas nedavė ramybės. Margo to nenorėjo. Kol Thomas ir Ana visiems dėjo dešreles, moteris pasitikrino savo telefoną, kuriame nerado jokių žinių nuo brolio, kuriam skambino ir rašė po du kartus. Kartais jo darbas moterį versdavo nerimauti, kadangi šios viduje iškart kildavo panika, kad kažkas galėjo atsitikti lėktuvui. Nežymiai atsidusus Margo įdėjo telefoną į odinio švarko/striukės kišenę ir atkreipė dėmesį į ką tik atėjusį Bryan. Tokį žvilgsnį Emilija regėjo ne pirmą kartą. Jis dažniausiai puošdavo šunsnukius, kurie norėdavo ją įsitempti į lovą. Santūriai jam šyptelėjus, moteris sutelkė dėmesį į Aną, kuri besišypsodama dėjo dešreles jai į lėkštę. Margo turėjo blogą nuojautą. Tik nežinojo dėl ko, nes Will šeima buvo nuostabi. Bent jau trys asmenys, kuriuos ji spėjo pažinti. Iš pirmo žvilgsnio neatrodė, kad Bryan bus tas, su kuriuo ji galės taikiai sutarti.


If love is a lie, then why do we need it?
We swear we're alive, but we're falling to pieces. We fight like lions. We howl at the moon. We should be flying, instead we bury the truth. But I know inside we're beautiful creatures
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-14, 11:58

William visada mąstė, kodėl jam turėjo taip pasisekti. Jis juk gavo šeimą, apie kurią bet kuris vaikų globos namų auklėtinis galėjo tiktai pasvajoti. Jis juk nebuvo kažkuo ypatingas, jog to nusipelnytų. Galbūt Jason blogai jautėsi dėl to, jog po įvykio su Christopher, jiems tikrai reikėjo daug ką iškentėti. Bryan tuo metu irgi nelabai padėjo su savo isterišku elgesiu, kadangi jis nematė reikalo pergyventi dėl asmens, kuris nėra jo šeima. Jis daugybę kartų tai buvo pasakęs ir nebijojo prie tėvų tai pakartoti dar milijoną kartų – William nebuvo jam brolis. Vaikystėje jie sutarė kur kas geriau, tačiau augant kažkas pasikeitė. Bryan manė, jog tėvai duoda jam mažiau meilės ir rūpesčio, visas dėmesys atitenka vaikui, kuris net nėra tikrasis jų sūnus. Pavydas didėjo bėgant metams ir dabar mes turime arogantišką tipą, kuris nesupranta, ką reiškia žodis „prašau“. Tas vaikinas niekada, pakartoju, niekada nebus malonus kitiems. Jeigu Jason elgdavosi atšiauriai tiktai dėl to, jog norėjo apsaugoti pats save, tai Bryan elgėsi taip, nes taip tiesiog buvo linksmiau. Tėvai matė, jog jis taip elgiasi dėl dėmesio stokos, tačiau tikrai neketino šokinėti pagal jo dūdelę. Ana Elisabeth buvo griežta ir tiktai jos vienintelės Bryan klausydavo.
Margo žvilgsnis buvo keistas, todėl William spėjo suprasti, jog Ana Elisabeth bus jam kažką pasakiusi. Vyras nekentė to gailesčio, kurio sulaukdavo tiek iš tėvų, tiek iš aplinkinių, kurie žinodavo tikrąją istorijos versiją. Jam to nereikėjo, jis nenorėjo gailesčio. Vos suspaudęs lūpas Jason palinko į priekį, pasiremdamas viena ranka į stalą, o kitą uždėjo ant apnuoginto moters kelio. Tai atrodė kaip natūralus gestas, be to, po stalu juk niekas nematė, kur padėta jo ranka, todėl iš šono galėjo atrodyti, jog jis tiesiog ja pasirėmęs į minkštasuolį.
- Margo, ar lauki gerbėjų žinučių? – nežymiai paerzinęs merginą, Thomas plačiau šyptelėjo, atsisėsdamas į savo vietą bei praeinančiai Ana Elisabeth pliaukštelėdamas per sėdmenis. Ta, kaip visada, apdovanojo jį žudančiu žvilgsniu, nors ji tuo pačiu neslėpė plačios šypsenos. Taip, jie buvo tie tėvai, kurie darydavo gėdą savo vaikams. Tai buvo galima pamatyti Evos veide – ši dar labiau pavartė akimis ir atsiduso, lyg sėdėtų tarp gaujos nesuaugusių paauglių.
- Get a room, Jesus. – burbtelėjusi mergina pati sukrizeno iš savo pasakymo bei įsidėjo dešrelės gabalėlį į burną, pradėdama valgyti.
- Ar William čia dėl to, jog mama eilinį kartą zyzė telefonu, jog jis atvažiuotų? – kilstelėjęs antakį Bryan atsirėmė į kėdės atlošą, nudegindamas brolį ir jo viešnią žvilgsniu bei gurkštelėjo savo gėrimo.
- Atvažiavau tam, jog tave paerzinčiau. Ar dramų karalienei atsakymas tiks? – pakėlęs savo ledinį žvilgsnį Jason privertė Bryan‘ą nežymiai pasimuistyti kėdėje, tačiau jo veidas beveik pažaliavo iš pykčio. Eva, sėdinti netoli brolio, ėmė prunkšti ir vos nepaspringo salotomis.
- Nekreipk dėmesio, Margo, jie visada elgiasi kaip penkiamečiai. Geriau papasakok apie save. Kiek girdėjau, esi kilusi ne iš Amerikos? – nužvelgusi Bryan‘ą ir William įspėjančiu žvilgsniu, Ana Elisabeth atsisėdo į savo vietą bei apdovanojo merginą kerinčia šypsena.
Back to top Go down
View user profile
avatar
He's contagious. A sickness I'm dying to catch.
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
543

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Eiza Gonzalez

CREDIT :
Starboy

He's contagious. A sickness I'm dying to catch.

2018-04-14, 13:52 Online

Margo galėjo suprasti kaip William jautėsi. Jo vietoje moteris, ko gero, jaustųsi taip pat - nenusipelniusi svetimų žmonių meilės. Tuo labiau kai vyro atvejis dar buvo toks sudėtingas, kadangi šis užmušė žmogų ir tai paveikė ne tik jį patį, bet ir jo šeimą. Kita vertus, faktas, kad ši šeima jo neišsižadėjo, bet toliau velniškai palaikė tik įrodė, kad Jason turėjo stiprų užnugarį ir kad vyras yra pripažįstamas lygiai taip pat kaip Bryan ar Eva.
Emilijos žvilgsnis nebuvo pilnas gailesčio ar užuojautos, jis labiau buvo pasimetęs, kadangi moteris nežinojo ką su ta informacija daryti. Jie to neplanavo. Jų sandėris turėjo apsieiti lengva draugyste ir kūniškais malonumais, tačiau buvo akivaizdu, kad tai jau spėjo pasikeisti. Žinoma, Margo neprieštaravo tam, kad daugiau sužinojo apie William, nes tai iš dalies padėjo jį pateisinti ir geriau suprasti. Taip pat, tai iš dalies privertė jį dar labiau mėgti. Artimų draugų statusas nėra tragedija, Margo...- prabilus vidiniam balsui moteris nukreipė žvilgsnį į ant jos kojos atsiradusį William delną. Jos stuburu nuvilnijo maloni elektros srovė, kuri atsirasdavo kiekvieną kartą tarp jųdviejų užsimezgus kontaktui. Moteris trumpam uždėjus savo delną ant vyro, šį spustelėjo, lyg patikindama, kad viskas gerai, o po to jį patraukė, kad nesukeltų įtarimo, jog jųdviejų rankos įtartinai ilsisi toje pačioje trajektorijoje.
- Tiesą sakant, didžiausio savo gerbėjo, - trumpai nusijuokus atsakė, ko gero priversdama visus galvoti, kad tai buvo jos antroji pusė, - mano brolis turėjo pranešti, kad saugiai grįžo namo. Jis pilotas, todėl kartais per daug dėl jo nerimauju, - pripažinus Margo šyptelėjo paaiškindama situaciją, o po to plačiau šyptelėdama nuo Evos išsireiškimo. Tiesa, ta šypsena išblėso, kada prabilo Bryan, kuris neturėjo nė menkiausio mandagumo kaulelio savo kūne. Jeigu taip elgtųsi jos brolis, Margo jam gerai iškarštų kailį. Todėl toks William atsakas, privertė moterį paslėpti savo vos matomą, bet matomą šypsnį po limonado stikline, kurią naujai papildė Thomas.
Sutelkusi dėmesį į Aną, moteris linktelėjo. Ji jau spėjo susitaikyti su ta mintimi, kad šiandien bus išklausinėta William mamos vien dėl to, kad šiai būtų ramu, jog Reyes nėra tokia kaip Lillian ir jo sūnaus neišduos. - Teisingai. Mudu su Mattias gimėme ir augome Argentinoje, - linktelėjus moteris užkišo plaukų sruogą už ausies, - į Sietlą atsikrausčiau prieš metus, kadangi brolis gyvena Bostone ir norėjau būti arčiau jo, - papasakojus gurkštelėjo limonado. Tai buvo iš dalies tiesa, tačiau kitos pasakojimo pusės ji neketino atskleisti, kadangi kažin ar Murray šeimą ją priimtų draugiškai, kai žinotų, kad ši buvo susidėjusi su narkotikų prekeiviu ir pasikeitė savo tapatybę, kad galėtų pabėgti iš Argentinos. Taip, tai buvo kova dėl jos gyvybės, tačiau tai nekeitė fakto, kad pažeidė daugybę įstatymų. Tiesa, šioje situacijoje vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad Margo nei karto nepaminėjo savo tėvų.


If love is a lie, then why do we need it?
We swear we're alive, but we're falling to pieces. We fight like lions. We howl at the moon. We should be flying, instead we bury the truth. But I know inside we're beautiful creatures
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-14, 15:28

William nežymiai suspaudė lūpas, pajautęs Margo prisilietimą, tačiau niekas į tai pernelyg neatkreipė dėmesio, kadangi jo veido išraiška buvo tokia, kaip kad įprastai. Nebent Eva retkarčiais smalsiau dirstelėdavo tai į brolį, tai į Reyes, kadangi tai buvo antra moteris, kuri atsidūrė jų namuose. Labiau už viską sesuo norėjo, jog Jason susirastų tokią antrąją pusę, kuri tikrai jį mylėtų. Ji manė, jog būti surūgėliu jam jau užteks. Ji žinojo, jog jei jis sugeba su atsipalaiduoti ir parodyti platesnę šypseną, tai jei susirastų tinkamą moterį, išvis nenustotų šypsotis. Bent jau Eva taip manė.
Tuo tarpu vyras vos kilstelėjo ranką į viršų, todėl šio delnas jau buvo anksčiau Margo kelio. Pirštų pagalvėlės lėtai brūkštelėjo per vidinę kojos pusę. Minimaliai paerzinęs tiek ją, tiek save Jason, kad ir kaip nenorėjo, tačiau atitraukė ranką bei pasidėjo ją ant stalo, į burną įsidėdamas salotų ir elgdamasis taip, lyg prieš pora akimirkų jo ranka nebūtų buvusi praktiškai tarp Margo kojų.
- Turi brolį? Papasakok, kaip jūs sutariat. Kaip matai, William ir Bryan‘ui reikėtų šiokių tokių etiketo pamokų, kaip elgtis su savo artimaisiais. – paerzinęs abudu sūnus, Thomas plačiau šyptelėjo. Jason į tą komentarą nesureagavo niekaip, kadangi jis niekada pirmas nepradėdavo įžeidinėjimų maratono, tačiau Bryan suspaudė lūpas į vieną liniją ir dėbtelėjo į Margo, lyg ketintų į ją mesti šakutę, jei ši bent prasižios.
- Skirtumas tas, jog jis man nėra giminė. – burbtelėjęs vaikinas sužaibavo akimis į bene priešais sėdintį William. Tą akimirką iš Thomas veido šypsena dingo ir jis išraiškingai žvilgtelėjo į sūnų. Bryan nė neketino atsisukti į Aną Elisabeth, kadangi jautė jos deginantį žvilgsnį per atstumą.
- Mes jau apie tai kalbėjome milijonus kartų. Atsiprašyk Jason‘o. – tarstelėjusi moteris nenuleido žvilgsnio nuo Bryan‘o, kuris it mažas vaikas susinėrė rankas ant krūtinės, nunarino galvą ir tvirtai sučiaupė lūpas.
- Ana, nereikia kelti skandalo prie stalo. Juk tai nesvarbu. – tarstelėjęs William šįkart atsisuko į motiną, kadangi žinojo, jog jo žvilgsnis šiuo atveju padeda. Nors jis buvo bene įsakmus ir valdingas, Ana Elisabeth nežymiai papurtė galvą, taip tarsi atsisakydama nusileisti.
- Tai nėra skandalas. Tu esi mūsų sūnus, kaip ir Bryan. Apie tai kalbėta daugybę kartų, tačiau jam tai pro vieną ausį įeina, o pro kitą išeina. Bryan‘ai, atsiprašyk. – pakartojusi savo prašymą moteris nukreipė žvilgsnį į sūnų, kuris užsispyręs nė neketino praverti burnos. Matėsi, jog idiliška šeimos vakarienė tuoj baigsis katastrofa. Atsidusęs William pakilo nuo stalo, priversdamas abudu tėvus į jį nukreipti žvilgsnius.
- Ačiū už pietus. Mes su Margo jau keliausim. – trumpai tarstelėjęs vyras dirstelėjo į Thomas, tiek į Aną Elisabeth. Jo balso tonas skambėjo taip, lyg toks jo sprendimas būtų neginčytinas. Eva piktai dėbtelėjo į Bryan‘ą, nes eilinį kartą jis sugadina pasisėdėjimą. Visada, kai vaikinas kažką leptelėdavo, kad tėvai su juo nesipyktų, Jason dingdavo iš namų. Galbūt dėl to jis dažniausia ir jausdavosi taip, tarsi čia neturėtų vietos.
Back to top Go down
View user profile
avatar
He's contagious. A sickness I'm dying to catch.
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
543

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Eiza Gonzalez

CREDIT :
Starboy

He's contagious. A sickness I'm dying to catch.

2018-04-14, 22:06 Online

Kada William delnas nuslydo aukščiau ir švelnūs prisilietimai pasiekė jos vidinę šlaunų pusę, Margo reikėjo giliau įkvėpti. Visko buvo per daug. Šeimyniškai miela ir meilės apipinta aplinka, emocionalūs ir kiek per gilūs pokalbiai su Ana ir svaiginantys Jason prisilietimai, užkuriantys jos viduje ne laužą, o visą gaisrą. Kur ji papuolė? Į ką ji įsipainiojo? Visada tai galima sustabdyti, tik...kodėl Reyes to nenorėjo?
Mestelėjus žvilgsnį į Bryan, kuris į ją stebeilijosi taip, lyg ji būtų pagrobusi jo naujagimį, Margo atrėmė jo žvilgsnį, tačiau po akimirkos nukreipė akis į Thomas, - Kadangi mes niekada neturėjome tėvų, tik vienas kitą, mūsų santykiai buvo labai artimi. Gyvendami skurdžiausiame Argentinos mieste buvom priversti suaugti per anksti, todėl atsisakėme būti išskirti, net kai mus po vieną norėjo įsivaikinti, - atskleidus dalį savo vaikystės Margo nežymiai šyptelėjo, matydama užuojautą Anos ir Thomas akyse. Ji tą žvilgsnį per gerai pažinojo, kadangi kiekvienas išgirdęs moters liūdną istoriją imdavo ją su Mattias užjausti. Ko gero, vienintelis William suprato Margo situaciją ir tai, kaip tokie žvilgsniai skatindavo užsidaryti savyje. - Kadangi kartu su Mattias išgyvenom labai daug, to ryšio, turbūt niekas nesugebės nutraukti, kad ir kaip kartais mūsų nuomonės nesutampa, - šyptelėjus gūžtelėjo pečiais. Tai iš vienos pusės galėjo paaiškinti ar bent jau pradėti suprasti, ką teko Reyes išgyventi ir kodėl ji buvo tokia, kokia buvo. Kodėl ji visuomet apsistatydavo sienomis, kodėl puldavo pirma, jei pajusdavo grėsmę. Tai buvo įaugę į jos kraują būtent dėl jos gyvenimo būdo.
Išklausius Anos, Margo dirstelėjo į Bryan. Dievaži, jis atrodė kaip suaugęs vyras, tačiau elgėsi kaip netašytas paauglys. - Be to, tai, kad jūsų nesieja kraujo ryšiai, nereiškia, kad nesate šeima. Svarbiausia tai, kas tavo gyvenime buvo šalia tavęs, o ne tai, ką rodo DNR tyrimai, - tarstelėjus įsmeigė akis į Bryan, - tą žino net mano penkiametis sūnėnas, - pridūrus nežymiai šyptelėjo. Margo net pati nejautė, kaip savotiškai apgynė William jį užstodama ir Bryan sulygindama su mažu vaiku. Tai, aišku, reiškė, kad tas vyras jos nemėgs, tačiau Reyes nebuvo iš tų, kurios leis taip kalbėti su jai rūpimais žmonėmis. Tuo labiau, kai ši kuo puikiausiai žinojo Will situaciją.
Jason atsistojus, Margo padėjo savo įrankius į lėkštę ir nurijo salotų kąsnį. Pasekus vyro pavyzdžiu, ji atsitraukė kėdę ir pasiėmė savo odinę striukę. - Ačiū už viską. Buvo malonu susipažinti, - draugiškai šyptelėjus Anai ir Evai, moteris vos linktelėjo Bryan tikėdamasi, kad bent pašalinio žmogaus žodžiai jį paveiks teigiamai.


If love is a lie, then why do we need it?
We swear we're alive, but we're falling to pieces. We fight like lions. We howl at the moon. We should be flying, instead we bury the truth. But I know inside we're beautiful creatures
Back to top Go down
View user profile
avatar
I have a drinking problem, I can't afford it.
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
491

AGE :
23

CLAIM :
Cillian Murphy

CREDIT :
thisisntover

I have a drinking problem, I can't afford it.

2018-04-14, 23:39

Jie buvo savotiškai panašūs. Abudu nepažinojo arba neturėjo tėvų, abudu buvo gan dideli karštakošiai. Nors ant William to tikrai nesimatydavo, tai dar nereiškė, jog jis negali jausti tam tikrų emocijų pernelyg stipriai. Jis jau anksčiau patyrė, kaip stipriai gali jausti pyktį, todėl paskutinius keliolika metų stengėsi rodyti savo emocionalumą minimaliai arba išvis jų nerodyti, o kadangi jo veidas dažniausia būdavo it iškaltas iš marmuro, tai jau buvo galima suprasti, kuris variantas William pasirodė patraukliausias. Ir visgi, tiek Margo, tiek pats vyras buvo ir ganėtinai skirtingi. Tam tikrais aspektais tikrai būtum galėjęs rasti skirtumų, kurie tarsi papildė kito charakteristiką, jei taip galima pasakyti. Jason niekada nebūtų galėjęs užlipti ant scenos ir dainuoti tūkstantinėms minioms, kai tuo tarpu Reyes tai galėjo būti juokų darbas.
- Aš nesuprantu, kodėl dar vienas svetimas asmuo turėtų man aiškinti, ką turėčiau daryti savo šeimoje. Mergyte, apsisuk ant vieno kulno ir nyk man iš akių, kol... – nebaigęs sakinio Bryan dirstelėjo į William iš išvydęs jo žvilgsnį tą pačią akimirką nutilo. Vyras garsiai neišreiškė savo nepasitenkinimo, tačiau vien jo akių užteko, jog brolis nustotų taukšti nesąmones. Jason nebuvo Margo vaikinas, tačiau net ir tokiu atveju jis nebūtų leidęs, jog kas nors, o tuo labiau jo brolis, kažkaip negražiai apie ją kalbėtų. Tai buvo savaime suprantamas dalykas. Kadangi William leis daug laiko Emilia, kadangi jie tikrai ne vien tiktai dirbs kartu, tačiau ir „naudosis“ vienas kito kūnais, vyras turėjo bent jau minimaliai šią apginti ir parodyti savo džentelmeniškąją pusę.
- Gaila, jog negalite pasilikti ilgesniam laikui, - atsidususi Ana Elisabeth nudegino Bryan‘ą žvilgsniu, kuris dabar nuleidęs žvilgsnį knibinėjo maistą lėkštėje. Kartais jis tikrai elgėsi kaip mažametis vaikas. Liūdnai šyptelėjusi moteris mostelėjo ranka durų link, o Jason linktelėjo ir atsisukęs į Evą apdovanojo ją menkų šypsnių, į kurį ji atsakė plačiausia ir mieliausia šypsena, kokią tik būtum matęs. Ji buvo Murray šeimos angelas, savotiška šviesa, kadangi ji ne tik, kad buvo protingiausia, nors ir buvo jauniausias vaikas, tačiau ir mieliausia, kad ir kaip tai kvailai skambėjo.
Išėjęs iš savo vaikystės namų, William nieko nesakydamas įsimetė į automobilį dokumentus bei atidaręs dureles, įleido Margo atsisėsti bei prisisegti saugos diržą. Apėjęs mašiną vyras įsėdo į vairuotojo vietą bei nieko nesakydamas ją užvedė. Matėsi, jog tai, kas neseniai nutiko prie stalo, ne vien tiktai jį suerzino, tačiau savotiškai nuliūdino. Nors jo veido išraiška buvo tokia pat apatiška, tačiau žvilgsnis buvo apsiniaukęs. Be to, jis darė klaidas vairuodamas, tačiau ne tokias, dėl kurių jiedu galėtų patekti į avariją.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Murray rezidencija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» MURRAY, Blaire Kennedy

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Murray-
Jump to: