Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Pramogų ir laisvalaikio arena

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-04, 22:56

Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-04, 23:18

Kelias dienas William miegojo it užmuštas. Galbūt vakarais geriamas viskis arba visiškas nusidirbimas privedė jį prie to, jog šis krisdavo į lovą ir išmiegodavo per visą naktį, nekamuojamas jokių košmarų. Tiesą sakant, tai buvo didelis stebuklas, jog šis sugebėjo normaliai išsimiegoti kelias dienas iš eilės. Dauguma tipų, atleidę asmenį iš darbo, jaustųsi sumautai, tačiau vyras nesijautė niekaip. Margo pati to prisiprašė. Jos elgesys buvo tiesmukas ir nemalonus. Taip, jis taip pat nesielgė džentelmeniškai, tačiau jis bent jau neužmetė jai ant galvos taurės ir nenorėjo dar ir užvažiuoti į snukį. Ar tai nuskambėjo pernelyg žiauriai?
Turbūt ir šiandien būtų miegojęs iki geros devintos ryto, tačiau pusę aštuonių jau skambėjo jo telefonas. Suurzgęs William pramerkė akis ir vos krenkštelėjęs pasiėmė nuo naktinio stalelio išmanųjį, kuriame mirgėjo patėvio vardas.
- Žinai, tai būtų buvusi trečia diena, kai galiu normaliai išsimiegoti po kelių mėnesių nemigos. – burbtelėjęs vyras atbula ranka persibraukė veidą, klausydamas ragelyje neaiškių garsų. Tik vėliau suprato, jog Thomas turbūt jau išnuomuotose laisvalaikio arenos patalpose ruošiasi šiandienos filmavimui. Jis eilinį kartą sugalvojo kažkokį neįprastą atrankų būdą, jog rastų naujų talentų ir galėtų juos išpopuliarinti muzikiniame pasaulyje.
- Ar tave vėl kamuoja košmarai? Kodėl man nesakei? – vyro balse pasigirdo šioks toks priekaištas, tačiau jau buvo galima įsivaizduoti, kas bus, kai Ana išgirs apie tai, jog Jason vėl kamuoja košmarai. Ji turbūt su visa kvardija įsiverš į vyro loftą ir norės juo pasirūpinti.
- Nes tai nesvarbu. Ko norėjai? – atsidusęs jis išsirideno iš lovos bei prasitampė, padėdamas telefoną ant stalelio bei įjungdamas garsiakalbį, kol atsinešė iš virtuvės apelsinų sulčių.
- Noriu, jog šiandien atvažiuotum į atrankas. Vienaip ar kitaip, pasitikiu tavo intuicija. Anąkart išrinkai tikrai talentingą vaikinuką. Matei? Dabar jo dainos topų viršunėje. – džiūgaudamas Thomas tarstelėjo ir galėjai girdėti, kaip kažkur už jo šūkauja darbininkai.
- Atvažiuosiu kelioms valandoms. Nesiruošiu rodytis televizoriaus ekrane, kaip įprastai galėsiu patarti iš už užkulisių. – burbtelėjęs William nesulaukė patėvio atsakymo bei pabaigė pokalbį.
Galbūt praėjus gerai valandai jis jau buvo laisvalaikio arenoje. Thomas aprodė jam viską kaip niekad didžiuodamasis savo darbu. Tas vyras buvo toks charizmatiškas, kad net dvigubai jaunesnės merginos negalėjo nevarvinti į jį seilės. Toks jau buvo Thomas William Murray. Jis pritraukdavo minias, tačiau su skaičiais jam niekada nesisekė. Tam čia buvo Jason. Pasikalbėjęs su arenos darbuotojais bei suderinęs apšvietimą bei garso sistemą jis paruošė sceną jaunuoliams, kurie ketins išmėginti savo jėgas ant jos. Įsidėjęs į ausį ausinę bei pakreipęs mikrofoną prie lūpų vyras atsisėdo užkulisiuose bei viską stebėjo pro televizoriaus ekraną.
- Džiaugiuosi, jog atvažiavai. Mama klausė, kada ketini mus aplankyti. – ausyje pasigirdo Thomas balsas, kuris privertė William vos suraukti antakius. Jis niekada nemėgo „Anos kortos“, kai prasidėdavo jų pokalbis. Jis žinojo, kaip labai ji norėtų, kad šis aplankytų juos dažniau, tačiau ji jį perprasdavo it atverstą knygą, o pyktis su mama vyras nenorėjo.
- Pasikalbėsime apie tai vėliau, gerai? – tarstelėjęs kiek įmanoma švelniau, nors kažin ar tai pavyko, Jason prisidegė cigaretę bei lėtai pūsdamas dūmus ėmė stebėti pirmąjį asmenį, kuris užlipo ant scenos.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-05, 16:19

Sekančią dieną po "incidento", Chose įsiveržė į darbą it vijurkas, ketindamas išsiaiškinti, kas po velnių galėjo nutikti, kad jo draugas sugalvojo atleisti vieną geriausių jo barmenių. William versiją jis jau girdėjo, dokumentus nurodančius atleidimo datą, su nurodymu, kad kuomet Chose ras pakeitimą, Margo bare nebedirbs, taipogi gavo. - Margo! - šūktelėjęs ją į savo kabinetą, privertė moterį krūptelėti. Ji žinojo. Ji kuo puikiausiai numatė šios dienos scenarijų. Sunkiai atsidusus Reyes paliko susinervinusią Kat, kuri su Elisa rūkė rūkomajame, keikdamos Murray valdymo metodus.
- Aš čia. Žinau, ką ketini pasakyti, - iškart pradėjusi Margo krestelėjo į odinį krėslą, - taurė nuslydo nuo padėklo ir sudužo visai prie pat jo, tai atsitiko netyčia, - pabrėžė žodį "netyčia" - tavo bosas nesugeba valdyti savo pykčio, todėl, galbūt, garsiai pagalvojau, kad imčiausi kumščio, o ne taurės, jeigu norėčiau jį užmušti, - atsikrenkštus nekaltai šyptelėjo, priversdama Chose atsidusti ir pirštu pabaksnoti į nosies galą.
- Dievaži, Margo...aš žinau, kad jis gali būti su--
- Šunsnukis? Per švelniai pasakyta...- pertraukus argentinietį, moteris sučiaupė lūpas.
- Taip, bet Will daug prisikentėjo, tu net negali įsivaizduoti kaip kalėjimas pakeičia žmogų, tuo labiau, kai į tai įtraukta vyro mylima moteris, - atsiduso. Chose buvo labai abstrakčiai minėjęs, kad William sėdėjo kalėjime, tik nesivėlė į jokias smulkmenas, kad išlaikytų draugo privatumą.
- Sėdėjimas kalėjime nesuteikia teisės elgtis su žmonėmis kaip su šiukšlėmis, - tarstelėjus Margo pasiekė dekoratyvinę varlytę nuo Chose stalo ir ėmė ją vartyti tarp pirštų.
- Taip, bet faktas, kad tu augai pačioje blogiausioje vietoje, kokią įmanoma rasti Argentinoje, ir tau teko į gyvenimą kabintis nagais, nesuteikia teisės kovoti tada, kai to visiškai nereikia, - atsakęs vyras susidėjo rankas ant stalo, atskaitydamas moteriai nusipelnytą pamokslą.
- Aš atsiprašiau. Du kartus, - suraukus antakius Margo sukinėjo varlytę tarp pirštų, lyg tai būtų pats įdomiausias objektas Žemėje.
- Žinau. Dievaži, jūs abu vienodai užsispyrę, - papurtęs galvą Chose pasiėmė telefoną, - aš su juo pasikalbėsiu.
- Ne! - greitai sureagavus kiek per garsiai tarstelėjo, - tu jam neskambinsi ir jokiais būdais su juo nesišnekėsi dėl manęs. Jis pakankamai manęs nekenčia, kiekvieną kartą nenoriu jausti kaip mano galvoje gręžiama skylė. Chose, prašau, prižadėk, kad neskambinsi...- padėjus varlytę ant stalo paprašė, - juk žinai, kad turiu kitų projektų, kurie padės man išsilaikyti kol susirasiu kažką rimčiau. - tarstelėjo prašančiu tonu. Visa laimė, kad draugas pažadėjo tą klausimą palikti ramybėje ir įdavė Margo dokumentus, kuriuos ji be širdgėlos pasirašė. Galbūt atleidimas iš darbo bus postūmis rizikuoti ir labiau susikoncentruoti į savo karjerą...
Sekanti savaitė praėjo gana sklandžiai ir Margo padėjo Chose atsirinkti iš kandidačių CV, kurios vertos dėmesio, kurios ne. Atbuvusi paskutinę darbo dieną, moteris net nesijautė taip, kad būtų kažkur išėjusi, kadangi gyveno apartamentų komplekse virš baro. Ten buvo šeši butai, visi naujai sutvarkyti ir nuomojami už netgi labai prieinamą kainą. Galbūt todėl, kad jų savininkas buvo Chose draugas. Turbūt Margo visą gyvenimą liks dėkinga Chose ir Margaritai, kurie iš pat pradžių priėmė moterį pas save ant sofos, kol ši atsistojo ant kojų, tik atvykusi iš Argentinos. Todėl jos net nenustebino toks dalykas, kaip abiejų draugų (nors labiau jie priminė tėvus, kurių Margo niekuomet neturėjo) poelgis, užrašyti ją į atrankas. Tokią naujieną ji sužinojo tik šiandien, todėl galite įsivaizduoti, kokia buvo ugningos argentinietės reakcija...
Konkurso dalyviams vienam po kito einant į sceną, moteris akylai stebėjo jų pasirodymus per TV ekraną pastatytą laukimo salėje. Ji nervinosi. Margo Emilia Reyes nervinosi ir tai stebino tiek Chose, tiek Margaritą su Kat, kurios atėjo palaikyti tamsiaplaukės. Nieko keisto, Margo niekada nedalyvavo televizijos projektuose ir nors ji filmavosi "Youtube", "Instagram" ir "Facebook" kanaluose, tai buvo visiškai kitas reikalas. - Kokio velnio jūs negalėjo man tokią naujieną pranešti anksčiau? Būčiau galėjus labiau pasiruošti, pažiūrėkit kiek čia talento, - nervingai atsidusus Margo žvilgtelėjo į trejetuką, sėdintį priešais ją. Dar du žmonės ir jos eilės. Jėzau, Marija, Juozapas šventas...
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-05, 18:42

Apie kalėjimą ir tai, jog jame William išbuvo vienuolika metų žinojo tikrai nedaugelis. Thomas pasistengė, jog jo įsūnio istorija nebūtų aprašoma kiekviename laikraštyje, kai šis pradėjo kurti verslą ir išpopuliarėjo kaip sėkmingiausias verslininkas Sietle. Žinoma, tas, kas norėjo, tikrai galėjo iškasti tokias sultingas naujienas, tačiau tiek jo partneriai, tiek konkurentai galėjo būti užtikrinti, jog daugiau jie nieko nesužinos. Taip, jie manė žinantys dėl ko Jason sėdėjo kalėjime, tačiau tai buvo paskalos ir nugirstos kalbos. Tiesos nežinojo niekas, apart Murray šeimos. Tuo metu jo netikra sesuo Eva buvo dar maža, todėl tėvai nenorėjo jos traumuoti. Jie pasakė jaunąjai šeimos narei, jog jos brolis tiesiog išvyko keliems metams. Vėliau tą melą buvo ganėtinai sudėtinga išlaikyti, kadangi Ana Elisabeth bene kiekvieną mėnesį važiuodavo aplankyti sūnaus. Kiekvieną kartą ji negalėdavo sulaikyti ašarų grįžus namo, todėl, kai mergina buvo pakankamai suaugus, jai buvo papasakota istorija apie William. Tiesa, net ir tada sesuo nenustojo savo netikro brolio mylėti ir garbinti, tarsi jis būtų geriausias asmuo Žemėje. Toks ir buvo, tačiau tik ji tą vyro pusę matė. Nežinia kodėl, tačiau prie vienintelės Evos William galėjo nusišypsoti ar jaustis ne taip, lyg jį ji vertintų žvilgsniu. Ana visada buvo ir bus nuostabi motina, ką jau kalbėti apie Thomas, tačiau jie iki dabar, atrodo, žvilgsniu seka Jason veiksmus, tarsi bijotų, jog šis nepalūžtų ir visiškai nesubyrėtų į šipulius. Jie žinojo, kaip stipriai vyrą paveikė žmogžudystė ir Lillian atstūmimas ir jie suvokė, jog nuolatinis darbas visą laiką Jason neišgelbės.
Sėdėdamas ir rūkydamas jis klausėsi kiekvieno atlikėjo ir vis pasakydavo savo nuomonę Thomas, kuris veido išraiška net neparodė, jog jam į ausį kas nors šneka. Sulaukus trumpos pertraukos, kamera buvo palikta įjungta ir atsukta į teisėjų stalą. Atsistojęs ir pramankštinęs kojas William išlindo iš savo vietos bei patraukė link stalo prie Thomas. Laukiantiems savo eilės galėjo atsiverti vaizdas, kaip vyras it koks paauglys užbėga laipteliais iki teisėjų stalo bei paspaudžia dviems iš jų rankas. Jis juos pažinojo, kadangi tai buvo Thomas geri pažįstami. Jie visada lankydavosi Murray namuose. Vyras pasitaisė savo mikrofoną prie veido, persimetė keliais žodžiais su jais, o vėliau atsisuko į patėvį. Nors televizorius ir negalėjo perteikti visos emocijos ar tuo labiau to, ką visi šnekėjosi, tačiau William atrodė kur kas labiau atsipalaidavęs, jei išvis taip buvo galima sakyti. Jo apranga nebuvo formali, todėl jis atrodė kur kas laisviau, veido nebekaustė ta įtampa ir abejingumas. Dirbdamas jis visada užsimiršdavo. Kažkam toliau vyras iškėlė nykštį į viršų bei prisėdo prie Thomas.
- Kaip tau dalyviai? – neslėpdamas džiugesio Murray vyresnysis atsisuko į sūnų, nusišypsodamas jam ir atsiremdamas nugara į kėdės atlošą.
- Juk jau girdėjai mano nuomonę. Kol kas dar neišgirdau to, kas galėtų patraukti mano dėmesį, - tarstelėjęs William žvilgtelėjo į patėvį. Nors jis ir atrodė laimingas, jo žvilgsnis buvo rimtas ir tai jam sukėlė susierzinimą. Jis perprato tėvą, Thomas kaip visada jį tyrinėjo, norėdamas suprasti ar jam viskas gerai.
- Louis ir Silvija nusižiūrėjo Conor‘ą. Jis jiems atrodo turintis potencialą. – gūžtelėjęs pečiais Murray tušinuko galu pabaksnojo į vieno vaikino nuotrauką.
- Jis geras, tačiau jo tembras primena anų metų nugalėtojo. Reikia kažko naujo. – vos suraukęs antakius Jason apsižvalgė ir kai darbuotojai parodė, jog tuoj prasidės tiesioginė transliacija, pakilo iš savo vietos.
- Gerai, tada dairysimės kažko naujo. Tikiuosi sulauksi pabaigos. – pakilęs iš savo vietos Thomas uždėjo ranką sūnui ant peties šį vos spustelėdamas. William nieko neatsakė, tiesiog linktelėjo bei greitai nusileidęs laipteliais vėl kažkur dingo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-05, 19:53

- Ar jau apsisprendei kurią dainą dainuosi? - paklausus Margarita gurkštelėjo iš vienkartinio kavos puodelio, nužvelgdama besijaudinančią Margo. - Nusiramink, širdele, viskas bus gerai, - šyptelėjus moteris suėmė tamsiaplaukės plaštaką.
- Apsisprendžiau, tačiau šiuo metu nesu tikra dėl jokio savo sprendimo, - pripažinus Margo pasitaisė nematomas raukšles ant savo suknelės. Daugelis merginų buvo prisidažę, apsirengę vakarinėmis suknelėmis, lyg eitų į aukštuomenės vakarėlį, todėl tarp tokios kiekybės Reyes tikrai išsiskyrė savo paprastumu. Moteris jautėsi lyg nesavam kailyje, todėl nervingai atsigėrus vandens, vėl susitelkė į monitorių. Pora žmonių sudainavus, nei vienas nepateko į sekantį roundą, nors balsai buvo ganėtinai neblogi ir komisija buvo nusiteikus gerai. Margo seniai svajojo patekti į Murray rengiamą šou, kadangi jį laimėjus, iškart metams užsitikrinai sutartį su kompanija bei albumo išleidimą. Vedėjams paskelbus pertrauką, Margo lengviau atsiduso ir trumpam užmerkus akis, giliau įkvėpė. You got this. Kaip tik tuo momentus prie jos priėjo vaikinas, kuris nusivedė ją į filmavimo "kampelį", kuriame buvo atliekami kiekvieno dalyvio mini interviu. Atsakius į visus klausimus nuoširdžiai ir su humoru, moteris kiek labiau atsipalaidavo, tačiau jaudulys niekur nedingo. Prie to paties, Margo žvilgsnis užkliuvo už monitoriaus, kuriame puikavosi William. Ar jai vaidenosi? Iš nuostabos spoksodama į ekraną, Reyes susiprato, kad jis bus muzikos industrijoje garsiojo Murray sūnus. Koks mažas pasaulis...Ir...jai šakės. Juk William jos nemėgo. Mestelėjus žudikišką žvilgsnį Chose pusėn, sulaukė iš jo nekalto šyptelėjimo. Jis žinojo ir nieko nesakė. Kartais tam vyriškiui norėjosi trinktelėti per pakaušį... Suskambus signalui, tiesioginis eteris tęsėsi toliau. Pamačiusi kažkur nueinantį Jason, Margo pagalvojo, kad be formalios aprangos jis vis tiek atrodo velniškai seksualiai. Rimtai? Čia skaitos jo nemėgsti? Ant scenos užlipus vaikinui, kuris prajuokino visą auditoriją savo viščiuko šokiu ir nusidainavimu, Margo nežymiai papurtė galvą. Per visą dieną moteris prisižiūrėjo tokių žmonių, kad buvo sunku suvokti, iš kur jie ateina ir kodėl mano, kad turi šansą tokiame šou. Po vaikino sekė mergina, kuri atlikusi akustinę Bieberio dainą, per plauką pateko į kitą roundą. Teisėjai neatrodė labai patenkinti ir netgi nusivylę, lyg būtų ieškoję kažko kito. Kol mergina lipo nuo scenos, Margo buvo trumpai apklausta vedėjų, o visa jos palaikymo komanda, nusigavo tarp žiūrovų. Kada buvo laikas, moteris giliau įkvėpė ir žengė į sceną, kur ją pasitiko palaikymo plojimai ir šūktelėjimai. Šūkavo vaikinai ir...Kat. Visiems susijuokus, Margo žvilgtelėjo ton pusėn ir nežymiai papurtė galvą nusijuokdama.
- Dar net nepradėjai dainuoti, o jau turi fanų grupę, - nusijuokus komisijos narė tarstelėjo, - nagi, prisistatyk, kuo užsiimi ir atskleisk ką dainuosi, - tarstelėjus nusišypsojo.
- Margo Emilia Reyes, esu iš Argentinos, tačiau jau nemažai laiko gyvenu Sietle. Dainuoju, ko gero, anksčiau nei išmokau šnekėti, - atsakius nusijuokė, - atliksiu kiek kitokią "Titanium" versiją, - pasakius šyptelėjo.
- Oho. Sudėtinga daina...- nutęsė vyriškosios lyties atstovas sėdėjęs šalia prieš tai kalbėjusios moters, - Kaip matau, grosi su pianinu, sėkmės, - tarstelėjęs kitas komisijos narys šyptelėjo ir visiems kolegoms prasitarė: "god i hope she's good".
Tuo tarpu Margo linktelėjo padėkodama ir nupėdino prie pianino prie jo atsisėsdama. Įstačius mikrofoną į jo vietą, giliau įkvėpė ir sugrojo kelis akordus patikrindama ar viskas buvo suderinta. Salėje įsivyravus tylai, Reyes pradėjo groti:
- You shout it out, but I can't hear a word you say. I'm talking loud not saying much. I'm criticized but all your bullets ricochet. You shoot me down, but I get up.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-05, 20:25

Grįžęs į savo vietą William sukrito į krėslą bei paprašė taurės viskio su ledukais. Išgirdęs Thomas atodūsį šis tiktai pavartė akis, tačiau šiam nieko nesakė. Patėvis nemėgo, jog šis taip dažnai gerdavo. Jis suprato, jog tai vyro būdas pabėgti nuo streso arba košmarų, beveik taip pat, kaip ir rūkymas. Tų dviejų blogų savybių niekas nesugebėjo iš Jason iškrapštyti, kai šis išėjo iš kalėjimo. Kad ir kaip Ana Elisabeth stengėsi, viskas baigėsi durų trankymais ir sūnaus išsikraustymu, kadangi šis nenorėjo kiekvieną dieną dėl to paties su ja pyktis. Be to, jam buvo dvidešimt aštuoneri, buvo tinkamas metas išsikraustyti. Žinoma, nei Thomas, nei tuo labiau motina tam nepritarė, kadangi jis neseniai buvo grįžęs iš kalėjimo, tačiau pasižadėjęs juos aplankyti į savaitę kelis kartus, gavo jų sutikimą. Vienaip ar kitaip net ir be jo būtų apsigyvenęs kitur, tiesiog Jason, kad ir kaip šaltai bendraudavo su įtėviais, giliai viduje juos mylėjo ir dėkojo už tai, ką šie jam suteikė. Dėl to jis nenorėjo su jais pyktis.
Gavęs savo gėrimą, Murray prisimerkė ir gurkštelėjo alkoholio, tačiau vos jo neišspjovė, kai televizoriaus ekrane pamatė Margo. Tai juk buvo ta pati moteris, kuris vos jam į pakaušį nesudaužė vyno taurės. Užlaikęs gėrimą burnoje, jog šis nudegintų gomurį, William veidas vėl įgavo tą šaltumą, tačiau žvilgsnio nuo ekrano jis nenutraukė.
- Tikrai ne šita. – burbtelėjęs į mikrofoną jis pats nesuprato, kodėl taip pasielgė. Margo tikrai turėjo įspūdingus duomenis ir tai būtų aukso grynuolis Thomas ir jo komandai, tačiau principai valdė Jason ir šis tikrai neketino dažnai matyti šios moters savo akiratyje. Vienaip ar kitaip, jis visada lankosi dalyvių repeticijose bei peržiūri visą procesą iki galo, jog žinotų, kokį asmenį ir kokį talentą jis finansuoja. Vienaip ar kitaip, didžioji dauguma akcijų Thomas muzikinės industrijos priklausė būtent William‘ui.
- Ji dar net nepradėjo dainuoti. Duok merginai šansą. – išgirdęs patėvio balsą, vyras to pats nepajusdamas tyliai nusikeikė. Prakeikimas. Ji galėtų bent jau neatrodyti taip velniškai patraukliai. Pasitrynęs pirštais akis Jason prisidegė cigaretę bei išpūtė dūmus užsimerkdamas. Žinojo, koks poveikis būna išgirdus jos balsą, tačiau bent jau trumpą akimirką jis nenorėjo, jog taip nutiktų. Jos dainavimas jį savotiškai gydė nuo praeities žaizdų arba bent jau priversdavo akimirkai tai pamiršti. O tai jau buvo didelė bėda. Dar nė viena moteris neturėjo tokio poveikio jam.
Margo pradėjus dainuoti, William tyliai atsiduso ir rūkydamas stebėjo visą pasirodymą. Jis jau žinojo, ką pasakys Thomas, kadangi ir pats tai puikiai žinojo – šita moteris verta laimėjimo ir verta šlovės, kurią jai gali patiekti Murray pavardė.
- Tu esi nuostabiausias dalykas, kokį tik esu girdėjęs. Manau visi man pritars, jog esi verta scenos. – plačiai šypsodamas moteriai baigus dainuoti prakalbo Thomas, o jam linksėdami pritarė kiti teisėjai. Visa salė ėmė ošti, kai šie pasakė, jog Margo patenka į kitą etapą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-05, 20:57

- I'm bulletproof nothing to lose, fire away, fire away. Ricochet, you take your aim, - pačiu laiku žvilgtelėjus į kamerą šyptelėjo puse lūpų, - fire away, fire away. You shoot me down, but I won't fall, I am titanium. You shoot me down but I won't fall I am titanium, - be priekaištų ištraukus falcetą, Margo atliko pragrojimą pianinu, absoliučiai susiliedama su muzika ir juntama emocija. Ta daina padėjo moteriai išgyventi tokį staigų santykių nutrūkimą su Rodrigo. Kadangi ji augo tik su broliu, keliavo iš vienų vaikų namų į kitus, tas vaikinas buvo saulė jos naktiniame pasaulyje. Rodrigo padėjo jiems su Mattias atsistoti ant kojų, nors tai ir nebuvo patys švariausi darbeliai, jiedu išgyveno. Tai padėjo Matui įstoti į pilotų mokyklą ir pasibaigti mokslus, o tuo metu Margo jautėsi pati mylimiausia moterimi pasaulyje. Deja, viskas baigėsi labai liūdnai ir Reyes teko paaukoti visą savo gyvenimą, kad pabėgtų iš Argentinos. - Cut me down, ut it's you who has further to fall. Ghost town, haunted love. Raise your voice, sticks and stones may break my bones. I'm talking loud not saying much, - trumpam užmerkus akis Margo galvoje iškilo vaizdiniai, kai Rodrigo nesusivaldo, tačiau ši neišleidžia nei vienos ašaros. - I'm bulletproof nothing to lose, fire away, fire away. Ricochet, you take your aim. Fire away, fire away. You shoot me down but I won't fall, I am titanium, - kelis kartus išdainavus priedainį, paskutinius dainos akordus atliko labai švelniai, o šios balsas iš emocijos netgi "užlūžo". Sugrojus paskutinį akordą ir giliau kvėpuodama, lyg būtų ką tik nubėgusi maratoną, pasisuko į teisėjus. Akimirką salėje buvo visiška tyla ir Margo spėjo prisigalvoti, kad stipriai nusidainavo, tačiau pasigirdus plojimams, moteris lengviau atsipūtė. Pasiėmus mikrofoną ji visiems padėkojo ir išklausė teigiamus komentarus. Ji pati negalėjo patikėti, kad pats Thomas jai ištarė tokius žodžius. Ar ji mirė ir pateko į rojų? Dar kartą padėkojus ir plačiai besišypsodama Margo paliko sceną, pamojuodama publikai.
Užkulisiuose ją pasveikino vedėjai, o kada moteris dingo nuo kameros, ją atbėgo pasveikinti atlydėjusioji trijulė. Negalėdama patikėti, kad visi taip teigiamai sureagavo į jos pasirodymą, Reyes pirmiausiai paskambino broliui, informuodama jį apie tokius pakitimus. Mattias riebiai nusikeikė, kadangi tuo metu buvo oro uoste ir ruošėsi skrydžiui, todėl negalėjo pažiūrėti jos pasirodymo, tačiau prisižadėjo, kad kuomet nusileis Vašingtone, tai bus jo pirmas atliekamas dalykas. Po to, prie tamsiaplaukės priėjo jauna mergina, kuri nurodė kelią pas kitus į kitą roundą laimėjusius dalyvius, kadangi jiems visiems turėjo būti suteikta informacija, kas bus toliau. Margo buvo girdėjusi, kad tuose susitikimuose visuomet pasirodo ir Thomas.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-05, 21:24

Vos sugriežęs dantimis, kai išgirdo Thomas komentarą, William pabaigė rūkyti savo cigaretę bei iki dugno išgėręs viskį, pakilo nuo kėdės. Kadangi pirmosios antrankos pasibaigė, jis turėjo sulakstyti bei darbuotojams pasakyti, kada ir kur vyks kitos tiesioginės transliacijos, nes jų dar tikrai turėjo būti nemažai. Patėvis niekada tokiais dalykais nesirūpino, galbūt dėl to, jog gyveno visai kitame pasaulyje. Jis nebuvo dainininkas, greičiau nuostabių tekstų autorius, o tai buvo galima sulyginti su savotiška meno forma. Kaip žinoma, menininkai visada būna šiek tiek „priplaukę“, todėl su skaičiais bei rimtesniais dalykais visada tvarkydavosi William, kadangi jis šeimoje buvo tiksliukas bei dažniausia vadovaudavosi šaltu protu. Žinoma, tik ne tada, kai įsimylėdavo. Kai jo širdį okupuodavo kokia nors moteris, jis panašėdavo į savo patėvį, nes šis, būdamas jaunas, pridarė visokiausių kvailų dalykų dėl Anos Elisabeth. Tie pasakojimai vis dar prajuokindavo Evą.
Atsisveikinęs su keliais pagrindiniais darbuotojais bei susitaręs dėl kitų filmavimų, Jason dar spėjo pasikalbėti su Louis bei Silvija. Jie buvo maloniai nustebinti, jog susirinko tiek daug žmonių. Kaip visada, Murray projektas buvo labai smarkiai pasisekęs. Jie teigė nekantraujantys vėl pradėti darbus bei vėl dalyvauti perklausose. Kaip ir Thomas, jie abudu buvo menininkai, tiktai Silvija buvo labiau patyrusi muzikinėse industrijoje, nei kad Louis. Ji buvo pirmoji William patėvio pastebėta mergina, kuri iki dabar turėjo krūvas koncertinių turų bei minias gerbėjų. Ji vis dar buvo dėkinga Thomas už tai, jog šis ja patikėjo, kai daugiau niekas kitas to nesugebėjo padaryti.
Paskambinęs bei suderinęs patalpas bei kitas perklausas, William pasisuko kaip tik tą akimirką, kai Thomas priėjo bei stipriai šį apsikabino. Vyras to paties nepadarė, kadangi jis niekada neapsikabindavo patėvio ar tuo labiau Anos Elisabeth. Pradžioje jiems tai buvo gana skaudus gestas, tačiau vėliau suprato, jog Jason tiesiog toks yra. Kalėjimas iš tiesų pakeičia žmones.
- Ta mergina buvo nuostabi. Net neįsivaizduoju kaip, tačiau šįkart tavo intuicija prašovė pro šalį. – paerzinęs sūnų Murray vyresnysis, rodydamas dantis, kelis kartus paplekšnojo per jo pečius bei linktelėjo galva link patalpos, kuriose buvo susirinkę visi dalyviai. Kad ir kaip William raukėsi, patėvis tiesiog nekreipė į tai dėmesio, todėl po kelių akimirkų jis įžengė į patalpą, sulaukdamas ovacijų. Iš paskos su ta pačia žudančia veido išraiška įžengė Jason, priversdamas kelias merginas priekyje tiesiogine to žodžio prasme išsiviepti „trys ant keturių“ šypsena.
- Malonu regėti jaunus ir talentingus asmenis. Esu maloniai nustebintas, jog jūsų tiek daug. Nuo kitos savaitės nusiteikite smarkiai dirbti ir išnaudoti visą potencialą, kokį tiktai turite. Kaip ir minėjau, labai džiaugiuosi, jog man teks su jumis visais dirbti. Mano sūnus, Jason, papasakos apie kitus laukiančius etapus. – matėsi, jog Thomas nežmoniškai didžiuojasi William‘u. Jo žvilgsnis sužibo, vos tik jis pasisuko į vyrą. Keista, kaip kartais žmonės gali taip stipriai mylėti svetimus vaikus. Murray vyresnysis, išgirdęs, jog Jason nėra jo vaikas, tikrai būtų kam nors užvažiavęs, kad ir koks kultūringas ir ramus atrodė. Jis jį matė kaip savo vaiką ir nepriėmė jokių kitų nuomonių.
- Pirmąjį etapą jau praėjote. Antrasis susidės ir tiesioginių transliacijų bei žiūrovų balsavimo. Laimės tas, kuris susilauks daugiausia dėmesio. Trečiasis etapas, žinoma, bus tada, kai jau laimėsite. Su jumis dirbs „Murray records“. Tame etape koncentruosimės į išpopuliarinimą bei jūsų muzikos išleidimą. Tai bene svarbiausias etapas, todėl turėsite pasistengti, kadangi nuo jūsų priklausys ar jūsų dainos iškils į topus. – trumpai tarstelėjęs William vis dar išlaikė tą pačią veido išraišką, kuri galėdavo išgąsdinti bet kurį asmenį. Žinoma, didžiąją dalį ji tikrai išgąsdino, tačiau merginos priekyje, galima prisiekti, dūsavo nuo kiekvieno šiurkštesnio jo balso tembro. Juk visoms patiko blogi berniukai, o Jason tuo tiesiog buvo pagarsėjęs vien dėl to, jog jo vardas buvo apipintas gandais ir paskalomis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-05, 22:06

Atsidūrus patalpoje su laiminguoju penkiasdešimtuku, Margo net nustebo, kokia šilta atmosfera salėje vyravo. Visi ją pamačiusieji, pasveikino apsikabindami ir girdami jos pasirodymą. Moteris atsakė tuo pačiu, nekantriai laukdama, kas bus toliau. Jos venomis vis dar tekėjo adrenalinas, o rankos šiek tiek virpėjo. Reyes dėkojo švenčiausiajai mergelei, kad šios pirštai neprasprūdo ir ji nepadarė lemtingos klaidos begrodama pianinu. Toks atvejis amžinai užsiliktų interneto platybėse, nors, ko gero, nepakenktų jos reputacijai, kadangi į pirmąją atranką buvo žiūrima švelniau nei į sekančias.
Entuziastingai besišnekėdama su be galo draugiška, už ją pora metų jaunesne mergina, Keira, kuri taip pat buvo latina, tik iš Meksikos, Margo dėmesį nutraukė praviros durys, pro kurias įėjo vaikinas su kamera, kad per sekančią laidą būtų nufilmuotos visų atrinktųjų reakcijos į sekančias žinias ir paimtas dar vienas mini interviu po informacijos išdavimo. Kol durys buvo praviros, Margo galėjo matyti besikalbančius Thomas ir William. Moteris vien iš vyro veido matė, kad šis nebuvo patenkintas tuo, kad jo įtėvis ją išgyrė. Tą tik patvirtino nugirstas komentaras.
Besiklausydama ką abu vyrai šneka, Margo negalėjo sau padėti kaip jos žvilgsnis vis nukrypdavo ties jaunesniuoju Murray. Gatvės stilius jam tiko nemažiau nei formalūs apdarai. Deja, kuomet suprato, kad užlaikė žvilgsnį, jos smegenys priminė vyro elgesį ir moters galvą paliko visos teigiamos mintys. Tiksliau, jos principai neleido toms mintims prasiveržti į paviršių. Turbūt Chose buvo teisus, jie abu buvo principingi ir užsispyrę. Tik mergina, stovėjusi šalia Margo, nežymiai baksnojo jai į pašonę, bandydama pasakyti, kad tas vyrukas buvo be protiškai karštas. Pačiu laiku Reyes mintyse suskambo Chose moralas ir ši susilaikė nepavarčius akių, kas būtų galėję sukelti neigiamas emocijas ir ši būtų suprasta klaidingai.
Margo staiga susimąstė, kad jiems reikės dažnai matytis. Ne gana to, kad konkursas ir taip bus sunkus bei įtemptas, papildomus keblumus galėjo sukelti ir jųdviejų su William nesutarimai. Na, Margo jo atsiprašė už tą betvarkę bare, tačiau pagal idėją turėjo atsiprašyti ir už savo aštrų liežuvį. Deja, visam tam trukdė vyro šaltas bendravimas, kuris galėjo atbaidyti net siaubingai sekso ištroškusią nimfomanę. Ta situacija buvo labai komplikuota. Kada buvo pasakyta visa informacija ir paimtas antrasis Margo interviu, ši išėjo į koridorių, laukdama kol prie jos prisijungs Chose su Margarita, kadangi Kat turėjo išskubėti į darbą, nes Elisa apsinuodijo maistu. Reyes turėjo pripažinti, kad tokių momentų visiškai nepasiilgo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-05, 22:34

Atrinktų asmenų buvo per daug. William nuomone jų galėjo būti ir mažiau. Jis buvo gan pastabus detalėms, todėl kai kurie atrinkti asmenys jam pasirodė neverti scenos ir tiek. Galbūt po kelių metų, kai išmoktų normaliai kontroliuoti savo jaudulį ir balsą jie pasiektų viršūnę, tačiau dabar jiems čia nebuvo vietos. Vyro nuomone į tokį konkursą derėjo ateiti jau būnant smarkiai pasiruošus ne vien tiktai balsine prasme, tačiau ir emocine, kadangi Jason žinojo, kad Thomas miela šypsena neparodo, koks jis griežtas gali būti. Kiekvienoje repeticijoje jis reikalauja tobulumo, todėl ne visi gali atlaikyti spaudimą. Žinoma, tuo metu paaiškės, kas tikrai gali išsilaikyti viršūnėje ir kas rimtai žiūri į šitą svajonę, o kas tiesiog tai laiko lengva pramoga.
Baigęs kalbėti William pasitraukė į šoną ir nugara atsirėmė į sieną, stebėdamas, kaip patėvis vis dar entuziastingai drąsina visus čia esančius ir kalba savo „pep-talk“, jog juos nuteiktų kitiems etapams. Jis jautė kažkieno žvilgsnį, įsmeigtą į jį, o kai pasisuko ir išvydo Margo, jo lūpos nežymiai susispaudė, sudarydamos tiesią liniją. Šviesių akių žvilgsnis tiesiog degino moterį ir nepaleido jos kelioms akimirkoms, kol prie vyro nepriėjo keli darbuotojai pasiklausti, ką daryti su filmuota medžiaga. Kadangi jis pažinojo pažįstamą specialistą, kuris galės tą medžiagą sutvarkyti ir tobulai pateikti, Jason pasakė, jog viską atsiųstų jam, o kitais dalykais jis pasirūpins pats. Paspaudęs keliems darbuotojams rankas jis stebėjo kaip minia žmonių pajuda link išėjimo.
- William‘ai, nepabėk. Turėsim grįžti namo. Mama tavęs pasiilgo, - besisukančiam eiti vyrui Thomas pamojo ranka. Šis, eidamas pro duris ir trumpai linktelėdamas patėviui neatkreipė dėmesio, jog bene priešais jį stovi Margo ir vos į ją neįsirėžė. Sustojo pernelyg arti jos, vos palenkdamas galvą ir susidurdamas su jos žvilgsniu. Nepaaiškinamas karštis perbėgo jo nugara, žvilgsnyje galėjai pastebėti kažkokias ugneles, tačiau jos greitai buvo numalšintos.
- Margo. Kokia netikėta staigmena. – sarkazmas kaip visada buvo jo geriausias draugas. Žengęs žingsnį į šoną ir atsitraukdamas nuo moters per kelis žingsnius jis žvilgtelėjo į ateinantį Chosė, o jo lūpų kamputis vos pakilo į viršų.
- Kodėl nenustebau tave čia išvydęs? – sukirtęs rankomis su draugu, vyras pasisuko į Margaritą bei suėmęs jos ištiestą ranką, pabučiavo į delno išorinę pusę. Chosė dėl tokio gesto visada William erzindavo, nors Margarita niekada tuo nesiskundė.
- Kaip visada priverti mane pasijausti taip, lyg gyvenčiau viduramžiuose, - sukikenusi moteris plačiau išsišiepė vyrui bei šį motiniškai apsikabino. Šįkart William sugebėjo viena ranka apsikabinti Margaritą per pečius, tačiau atstumas vis tiek buvo išlaikytas, matėsi jo stovėsenoje. Norėjęs kažką dar pasakyti Jason pajautė, jog jo telefonas intensyviai vibruoja kišenėje. Išsitraukęs jį ir pamatęs mirgantį Evos vardą bei besišypsantį jos veidą, buvo galima pastebėti kaip jo žvilgsnis tą pačią akimirką pasidarė švelnesnis.
- Atsiprašysiu, svarbus skambutis. Labas, nutrūktgalve... – atsiliepęs William paėjo į šoną, kad galėtų netrukdomas pasikalbėti su seserimi. Ji buvo neseniai grįžusi iš Italijos ir greitakalbe bėrė žodžius, kas privertė – neįtikėtina – vyrą nuoširdžiai šyptelėti. Tai buvo bene keisčiausias dalykas, kokį tiktai buvo galima matyti, kadangi Jason buvo tas asmuo, kuris praktiškai niekada nesišypso.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 14:33

Gavusi tokį šansą, Margo neketino jo švaistyti. Moteris galvoje jau pynė planą kiekvienam savaitiniam pasirodymui, kadangi kaip ir kiekvienas šou gerbėjas, ne vieną kartą save įsivaizdavo ant tos scenos, atliekant teminius cover'ius. Tiesa, Reyes ketino įpinti ir savo originalią muziką, kas buvo rizikinga, tačiau pasiteisinus, atnešė labai gerus bei sultingus vaisius.
Margo žvilgsniui susitikus su William, jos nugara nubėgo keista šiurpuliukų banga. Tokia jos kūno reakcija Margo protui visiškai nepatiko. Kokio velnio, moterie? Nukreipus akis į Thomas, kuris pabaigė "pep-talk" ir liepė pagalbininkams išdalinti spausdintus tvarkaraščius, kurie bus dar atsiųsti ir elektroniniu būdu, permetė juos akimi ir nežymiai šyptelėjo. Praktiškai visos dienos nuo 9 ryto iki 8 vakaro buvo užkimštos repeticijomis, renginiais ir fotosesijomis. Staiga moters viduje sukirbo džiaugsmas ir suvokimas, kad pagaliau ji pildo savo svajonę.
Taip įdėmiai beskaitydama tvarkaraštį net nepajautė kaip atsidūrė koridoriuje, o po poros akimirkų į ją vos neatsitrenkė William. Vėl susirėmus jų žvilgsniams, Margo sulaikė kvėpavimą. Dievaži, tai jau darėsi nekontroliuojama. - William...- nutęsus tarstelėjo nepamesdama žvilgsnio nuo jo akių, kuris buvo gynybinis kaip ir per kontaktą su kiekvienu vyru. Tai buvo moters natūrali reakcija, apsistatyti sienomis ir būti pasiruošusiai kovoti. Visada. Ir tai vargino.
Horizonte pasirodžius Chose ir Margaritai, moteris lengviau atsikvėpė, kadangi įtampą tarp jos ir Murray galėjai justi penkių metrų atstumu. - Reikėjo įsitikinti, kad šita čikita pasirodys atrankoje, - pasisveikinęs su draugu Chose permetė vieną ranką per Margo pečius.
- Argi ji pasirodė ne puikiai? -šyptelėjus Margarita plačiau nusišypsojo, kuomet Murray paleido šios ranką. Tuo tarpu Margo norėjo palįsti po žeme, kadangi buvo įsitikinusi, kad William greičiau išmoks skraidyti nei kad pripažins tokį teiginį. Pačiu laiku suskambo jo telefonas, o kai šis pradėjo šnekėti, Reyes stipriai nustebo. Jis turėjo merginą? Jausmas viduje buvo kažkoks keistas...
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 15:25

Tą jausmą, vos pažvelgęs į Margo, vyras atpažino. Jis galėjo jį atpažinti net ir po tiek laiko, kai neturėjo stabilių ir rimtų santykių su moterimis, ką tas jausmas galėjo reikšti. Ji buvo jo skonio, ji jį traukė, kad ir kaip William to nenorėjo. Keista, tačiau lyginant su Lillian ji buvo visai kitokia, o galbūt jis tiesiog kitaip ją matė savo akimis. Taip, Lillian irgi buvo gana karingo būdo. Jų susitikimas pirmą kartą irgi baigėsi nelabai sėkmingai, kadangi jie susipyko. Turbūt Jason traukiančios moterys ant jo pastoviai dėl kažko pyksta, kas ganėtinai keista. Tą kartą Lillian supyko ant jo dėl to, jog šis tiesiog pasinaudojo savo socialiniu stoviu bei pasigyrė nusipirkęs pirmus bilietus į populiarios grupės koncertą. Tą kartą juos jam suorganizavo Thomas, kadangi jis glaudžiai bendradarbiavo su ta grupe. Lillian buvo pagrindinio vokalisto fanė, be to, irgi buvo ne ta, kurios tėvai turėtų krūvas pinigų. Galbūt visa tai susidėjo, kaip ir faktas, jog ji buvo jau seniau William įsižiūrėjusi, kad ir koks jis „sumautas pasipūtėlis“ jai atrodė.
Ganėtinai ilgą laiką tokios traukos vyras vengė. Po kalėjimo jam tai sekėsi lengvai, kadangi jis aplamai nejautė jokio noro būti su moterimi. Keista, ar ne? Vis dėlto, prabėgus keliems metams bei įkūrus savo verslą, moterų dėmesio Jason neišvengė, todėl vienintelis būdas buvo juo pasinaudoti. Nepasakytum, kad jis nemėgo sekso ar nemėgo suartėti su moterimi, ne. Jis tiesiog nenorėjo santykių vystyti, o buvo daug tokių, kurios to troško vien dėl to, jog jis buvo pasiturintis ir sėkmingas verslininkas. Jam užteko tų vienintelių rimtų santykių paauglystėje, jog suvoktų, jog daugiau tos pačios klaidos jis nedarys. Daugiau neatsivers, daugiau nepames galvos. Neįsimylės.
Ir visgi, patį pirmą vakarą, kai išgirdo Margo balsą, vyras liko nuginkluotas. Jam nereikėjo jos matyti, jos balsas ir tai, kaip ji daina išreiškė jausmus, jį tiesiog pakerėjo. Jos dainavimas gydė jo nespėjusias po tiek metų sugyti žaizdas.
- William‘ai, prašau, pasakyk, jog tu neužsiėmęs. Bryan prisižadėjo mane paimti iš oro uosto, tačiau tas šmikis vėl su Amber ir aš jam negaliu prisiskambinti. – iš Evos balso tono buvo galima nuspręsti, būtent kurią akimirką ji patempia lūpą iš nepasitenkinimo, kas privertė vyrą plačiau šyptelėti.
- Kaip supranti man reikės parvežti tavo princesišką sėdynę, - burbtelėdamas Jason taip sulaukė sesers juoko kitame telefono gale.
Tuo tarpu prie Chosė ir Margo prisijungė Thomas. Jis atrodė kaip niekad patenkintas savo pasirinkimu, nes būtent jis išsirinko šią žavią moterį į kitą etapą.
- Atradau aukso grynuolį. Margo, vis dar esu apžavėtas jūsų balso. – plačiau nusišypsojęs vyras nukreipė žvilgsnį į artėjantį sūnų ir jo akys nušvito, pastebint, jog William nebe toks niūrus, kaip kad prieš pora akimirkų.
- Skambino Eva. Ji grįžo iš Italijos. Nori, kad nuvažiuočiau ją pasiimti, – trumpai tarstelėjęs jis įsidėjo telefoną į džinsų kišenę ir žvilgtelėjo į patėvį.
- Tikrai? Maniau Bryan ją pasiims. Na, nesvarbu. Galėsime visi drauge parvažiuoti namo. – linktelėjęs Thomas nusišypsojo atsisveikindamas Chosė bei Margo ir patraukė išėjimo link. Jason paspaudė ranką draugui bei atsisvekindamas vėl trumpai, tačiau ne pilnai apsikabino Margaritą. Žvilgtelėjęs į Emilia jo žvilgsnis tarsi vėl prarado tą šilumą. Linktelėjęs jis vos kilstelėjo lūpų kamputį bei patraukė tėvo pusėn, o vėliau jie abudu dingo iš pastato.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-04-06, 19:07

Margo buvo "blogų berniukų" magnetas. Arba jie buvo magnetas moteriai. Nuo pat mažų dienų, mergina turėjo polinkį įsivelti į bėdą. Tai buvo talentas, bent jau taip teigė jos visi ugdytojai. Jeigu vaikų namuose įvykdavo koks nors incidentas, tarkim, muštynės, Margo būdavo su jomis susijusi dviem būdais: arba gynė puolamą asmenį arba pati puolė kažką gindama. Kumštis į nosį vaikinui jai nebuvo naujiena, pabėgimai naktimis iš internato, kai visi miegojo - taipogi. Jiedu su broliu išnaršydavo visas įmanomas policijos nuovadas, bandydami susekti savo biologinius tėvus, kadangi netikėjo jiems pasakojama istorija. Tik augant, tas jausmas pamažu blėso, tačiau Margo maištinga siela tik įsiaudrino. Apskritai, Reyes į viską teko kabintis nagais: kad būtų neišskirta su broliu, mergina su Mattias gal savaitę šlaistėsi gatvėmis, kad parodytų, jog jeigu juos išskirs, šie pabėgs ir gyvens gatvėje; kiekvienas uždirbtas skatikas dirbant padavėja paauglystėje, taipogi reikalavo darbo naktimis, o tas privedė prie striptizo klubo, kuriame ji sutiko Rodrigo, kuris ją iš to gyvenimo ištraukė, apipildamas merginą pinigais, tačiau pririšdamas ją prie savęs it šunelį. Nors, kita vertus, jeigu ne jis, Margo niekada nebūtų pabaigusi universiteto...
Viena ausim klausydama pokalbio, Margo linktelėjo Chose, kuris pasiūlė tokią progą pažymėti jų su Margarita namuose, kur galės pašauti kepsnius ant griliaus ir atsigerti tekilos. Margarita jau buvo bepradėjusi erzinti Reyes, kad šiai teks išgerti velnio tuziną šotų, kad pasisektų konkurse, kuomet prie jų prisijungė Thomas, - Esu be proto dėkinga už tokią galimybę parodyti ką galiu, - šyptelėjus William tėčiui atsakė. Margo jautėsi lyg sapnuotų, kadangi niekuomet nemanė, kad būdama dvidešimt šešerių su puse, ji kalbėsis su tokia legenda kaip Thomas Murray.
Atgal linktelėjus William, Margo lengviau atsikvėpė, kada šis pradingo už durų. Pastebėjusi tą Margarita tiesiog šyptelėjo, tačiau nieko nesakė, lyg būtų kažką pamačiusi, ko ji pati nesugebėjo. Po to, Margo apsikeitė kontaktais su keliais šou laimingaisiais, su kuriais spėjo susidraugauti kambaryje, ir kartu su Chose bei jo žmona, išėjo iš pastato švęsti.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Pramogų ir laisvalaikio arena
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Great Arena Patches
» Your dream arena
» Stick Arena Balistic
» The Secret of the Dragon Wave
» Persona REM Deep Sleep

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Centras-
Jump to: