Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Intensyvios priežiūros palata

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-03-05, 14:57

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 11:56

Alexa stebėdama miegantį Zack laikėsi nepalūžusi. Ji nežinojo ar labiau norėjo verkti iš baimės bei išgąsčio ar iš vaizdo, kaip vaikinas dabar atrodė dėl jos kaltės. Na, gerai, tai buvo Sam darbas, tačiau jeigu ne ji, viso šito net nebūtų atsitikę. Blogiausiu atveju, jiedu būtų apsistumdę futbolo aikštelėje ir to priežastis būtų buvusios varžybos. Zack nebūtų susikirtęs su Marku, jiedu vienas kitą būtų palaikę ir galbūt, galbūt netgi laimėję prieš Niujorko milžinus. Kelis kartus spustelėjusi vaikino ranką, Alexa ją paleido ir atsirėmė fotelyje, galvodama kaip toliau elgtis. Ji negalėjo tiesiog sėdėti ir nieko nedaryti, todėl išsitraukusi telefoną giliai įkvėpė ir surinko žinutę Sam, kurio numerį vis dar mokėjo mintinai nuo tų laikų, kada jie vis dar draugavo.
Mergina buvo drąsios ir maištingos sielos žmogus, todėl nieko keisto, kad tokioje situacijoje ji dantimis ir nagais gynė Zack. Marko pavardė buvo žinoma sporto pasaulyje ir šiai mokyklai, kadangi jo tėvai nuolatos ją rėmė pinginėmis labdaromis. Galbūt todėl vaikinas buvo toks užtikrintas, nes žinojo, kad niekas jo neišmes nei iš komandos, nei iš mokyklos. Direktorius sėdėjo jo tėvų kišenėje ir tai buvo bėda. Deja, nepakankama, kad išgąsdintų Cordilio. Jos motina buvo gerai žinoma advokatė teisėsaugos pasaulyje, todėl darbų pasiūlymų susilaukdavo bene kasdien. Alexa žinojo, kad teisme visiems reikėtų pasistengti, kad ją parklupdytų. Kol kas Melisa per keturiolika darbo metų nebuvo pralaimėjusi nei vienos bylos. Tamsiaplaukė žinojo, kad turėjo stiprų užnugarį bet kokiu atveju. Ji taip pat suvokė, kad jeigu pasakytų apie Sam, Melisa pati susisiektų su Zack motina, klausdama kuo gali padėti, kad tik sužlugdytų tą šunsnukį, kuris bandė išprievartauti jos dukterį ir kuris tą padarė greičiausiai ne vienai merginai.
Merginos mintis bei rezgamus planus sutrukdė į palatą įėjusi jauna mergina. Iš bruožų panašumo ir merginos amžiaus, Alexa spėjo, jog tai jo sesuo. – Gydytojas, - atsakiusi Cordilio blausiai šyptelėjo stebėdama jaunąją Murray, - Tu turbūt Zack sesuo. Aš Alexa,. Jis daug apie tave pasakojo, - tikėdamasi, kad vaikinas buvo minėjęs seseriai, kad toks žmogus kaip ji apskritai egzistavo, tarstelėjo. Cordilio galėjo matyti nepasitikėjimą vaikino sesers akyse ir visiškai jos dėl to nekaltino, nes jos atveju elgtųsi taip pat. – Gaila, kad teko susipažinti tokiomis aplinkybėmis, - sausai tarstelėjus mergina sugrąžino dėmesį ties įmigusiu William. Ji dabar padarytų viską, kad atsuktų laiką atgal. Ji tikrai nebūtų ėjusi į tą sumautą vakarėlį. Ji apskritai nebūtų prasidėjusi su Sam...
Dirstelėjus į Jason, mergina kilstelėjo lūpų kamputį ir paspaudė jo ranką, - Alexa, - prisistačius mergina įtraukė delną į megztinio rankovę, nusekdama vaikiną žvilgsniu. Zack kažkuriuo momentu buvo paminėjęs ir šio vaikino vardą, tačiau nieko daugiau apie jų draugystę Cordilio nežinojo, bet vien iš jo elgesio ir šiltos šypsenos ji matė, kad Jason buvo geras žmogus.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 12:21

Kol ponia Murray visą dieną kankino mokyklos direktorių ir trenerį, jei neminėsime New York‘o komandos, Teresa nusprendė, jog po pamokų pirmiausia nukeliaus pas Zack su Jason‘u, pabus pora valandų, kol motina grįš, o vėliau važiuos namo. Mergina žinojo, kad jos motina dažniausia yra rami asmenybė, tačiau jeigu kas nors bent pirštu prisiliečia prie jos vaikų, tai ji gali tapti aršesnė už gaują vilkų. Be to, Teresa nemėgo klausytis, kaip motina kalba tuo oficialiu, tačiau gąsdinančiu balso tonu, todėl pasistengė, jog visą dieną nebūtų namuose. Kartais ją džiugino faktas, jog ji taip juos su Zack saugoja, tačiau ji nemanė, jog Misaki pavyks priversti New York‘o milžinų komandos narius prisipažinti. Iš brolio pasakojimų mergina žinojo, jog futbolo komandoje visi yra kaip vienas, todėl nė vienas neišduos savo komandos nario.
- Alexa? Tu ta mergina, kurią jis apgynė. Ar jį dėl to taip sumušė? – griežtesnis, į tėvo panašus žvilgsnis, pasirodė Teresos veide, nors jos balsas šiek tiek suvirpėjo tai sakant. Kiek Zack kalbėjo, o apie merginas ir santykius jis retai kalbėjo, tai sakė, jog Alexa yra gera mergina ir aplamai nė viena nėra nusipelniusi to, ką Cordilio teko patirti tame vakarėlyje. Ji žinojo, jog jos brolis, nors ir padaro kartais neteisingus sprendimus, yra geros širdies. Tiktai kartais jis šiek tiek pasimetęs. Teresa žinojo, kaip jis išgyveno tėvo mirtį, kadangi jiedu buvo labai artimi. Artimesni vienas kitam, negu jiedu su motina. Galbūt tai vaikiną paveikė ir jis norėjo pradėti elgtis geriau. Pirmiausia tai prasidėjo nuo Jason‘o, o dabar Alexa. Juk William galėjo nepadėti Jason‘ui atsigauti, galėjo nepadėti su treniruotėmis, kadangi jie abudu buvo išgėrę ir jie abudu nusprendė, jog gera mintis yra vairuoti išgėrus, tačiau Zack jautė, kad turi vaikinui padėti. O tai juos suartino.
- Tere, nekaltink žmonių be reikalo. Will padarė teisingai, tačiau niekas negali žinoti, kaip elgsis kitas asmuo. Tas Sam tikras subingalvis, - šyptelėjęs Alexai Jason spustelėjo Teresos ranką, o šiai atsisukus, plačiau šyptelėjo. Mergina ir pati, pamačiusi tokią šypseną nesusiturėjo nekilstelėjusi lūpų kampučių į viršų.
Tuo tarpu William narkozė ėmė po truputį sklaidytis, todėl per miegus jis nežymiai tvirčiau sugniaužė dešiniąja ranka paklodės kraštą ir giliau atsiduso. Kol kas skausmas dar nebuvo toks deginantis, tačiau kai jis sustiprės, jis bus priverstas prabusti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 13:19

Alexa stebėdama tai Zack, tai rodomus jo būklės parametrus aparate, sulaukė Sam atsako telefone. Jis nebuvo kvailas, tekstinėje žinutėje nieko nepaminėjo apie praeitą vakarą, kad Cordilio tai galėtų prieš jį panaudoti, tačiau džiugiai sutiko su Alexa susitikti sekantį savaitgalį, kada ji planavo vykti į Niujorką. Mergina jau turėjo planą: ji aplankys Eleonorą ir dar vieną merginą, kurią kažkada pažemino ir kuri galimai buvo jos buvusiojo auka, ir ištrauks iš jų pakankamai informacijos, kad atribotų Sam nuo Sietlo ir priverstų gerai pagalvoti, ar jis gali naudoti prievartą prieš merginas. Ji negalėjo jo kontroliuoti Niujorke, tačiau galėjo atriboti jį nuo Marko. Kažkodėl Alexa net neabejojo, kad Sam buvo tas, kuris darė siaubingą įtaką Zack draugui. Nepaisant to, kad ši žiauriai pykosi su Marku, ji tikėjosi, kad jo viduje kažkur slėpėsi sąžinės graužatis. Galbūt ji jo akyse pamatė tai, ką kadaise matė savosiose, kai ilgą laiką nesugebėjo palikti savo turimo titulo ir reputacijos. Ir tai, Cordilio suvokė, kad tai buvo kvaila idėja su tuo tvarkytis vienai, tuo labiau, kai buvo didelė tikimybė, jog tas šunsnukis vėl bandys ja pasinaudoti, tačiau ji privalėjo tai padaryti. Dėl Zack. Dėl visų nekaltų merginų ir, žinoma, dėl savęs.
- Deja, - giliau įkvėpusi atsakė Teresai. Turbūt nei vienas žmogus dabar negalėjo Aleksos priversti jaustis sumaučiau, negu ji pati save bekaltindama, - nežinau, kas įvyko po varžybų, bet numanau, kad tai galėjo būti dalis priežasties, - tarstelėjus Cordilio žvilgtelėjo į Tesą, kurios balsas sudrebėjo. Galėjai matyti, kad mergina norėtų tą faktą pakeisti, bet negalėjo. Ji galėjo pakeisti tik ateitį. Tiksliau, galėjo pabandyti ją pakeisti. – Norėčiau atsukti laiką atgal, tikrai, bet negaliu ir man dėl to labai gaila, - tarstelėjus tamsiaplaukė atsiprašančiai žvelgė į penkiolikmetę, kuriai buvo taip sunku matyti brolį tokioje būsenoje.
- Per švelniai pasakyta, - suspaudus lūpas iš naujai užėjusios pykčio bangos, Alexa trumpam užmerkė akis. Sam buvo jos galvos skausmas. Lyg koks auglys, atsisakantis palikti savo vietą ir norintis plisti toliau tol, kol galutinai sužlugdys Aleksą iš vidaus dėl to, kad ji su juo nepermiegojo. Nuraminus savo nestabilias ir nuolat besikeičiančias emocijas, mergina pastebėjo kaip Jason paveikė Teresos nuotaiką ir šios lūpų kamputis vos sukrutėjo. Ji džiaugėsi, kad jiedu turėjo vienas kitą.
Pastebėjusi Zack nevalingus rankų judesius Aleksa įsmeigė žvilgsnį į vaikiną, tikėdamasi, kad šis pagaliau nubus, kadangi jai reikėjo įsitikinti, kad vaikinas nukentėjo tik fiziškai. Nors, kuo toliau apie tai Alexa galvojo, tuo labiau ji bijojo, kad William apskritai norės ją matyti. Ir be to, ką ji galėjo pasakyti vaikinui, kurį perspėjo, kad bėda iš esmės ją persekioja ir dabar atsitiko taip, kaip Alexa nenorėjo, kad atsitiktų ir bandė to išvengti.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 13:44

Turbūt jeigu William žinotų, ką mergina planuoja daryti ir kad susitiks su Sam viena, išvadintų ją visiška kvaile. Nė viena mergina negalėjo jaustis šalia to tipo saugi, tuo labiau Alexa, kuri dėl kažkokių priežasčių taip traukė Sam ir buvo jam tarsi koks nors sportinis interesas. Bent jau Zack kitaip ir apibūdinti negalėjo to, kaip tas tipas norėjo permiegoti su mergina. Tai tiesiog buvo keistas sportinis interesas, kurio jis negalėjo pamiršti net ir būdamas su kitomis merginomis, kurios turbūt laisva valia atsiguldavo po Sam. Nes tokiu tikrai turėjo būti ne viena ir ne dvi. Galbūt tokios pačios, kaip kad Kate susižavėdavo jo statusu ir nekreipdavo dėmesio į kalbas, kurias jis galiausia pasukdavo savo naudai.
- Viskas gerai. Nesi kalta dėl to, kas nutiko. Tie tipai tiesiog nežino, kada sustoti. – atsidususi Teresa liūdnai šyptelėjo ir kai aparatas, rodęs vaikino pulsą, šoktelėjo į viršų, mergina krūptelėjusi dirstelėjo į rodmenis, o vėliau į Jason‘ą.
- Jis atsigauna iš po narkozės. Tuoj turėtų pabusti. Reikėtų pakviesti seselę arba gydytoją. – tarstelėjęs Jason paaiškino Teresai bei vos šyptelėjo. Tokius dalykus jis žinojo, kadangi pats žinojo, ką reiškia pabusti iš po narkozės ir jausti kaip visą kūną tarsi traiško nematomas volas. Linktelėjusi Teresa žvilgtelėjo į brolį bei paleidusi Jason‘o ranką dingo už palatos durų. Ta proga pasinaudojo Tyler ir įėjo į vidų. Kol kas jis stovėjo prie durų, po to nedrąsiai žengė į priekį. Jason pirmasis jį pastebėjo, todėl nukreipė žvilgsnį į vaikiną. Tik dabar buvo galima pastebėti jo veide šiokį tokį įtarumą.
- Kaip jis jaučiasi? Gydytojai dar nieko nepranešė? – tarstelėjęs Tyler vos žvilgtelėjo į Alexą, tačiau neaišku, nes tai buvo taip trumpai, jog atrodo, galėjo ir pasivaidenti. Visas jo dėmesys buvo koncentruotas į Zack ir Jason‘ą.
- Kol kas dar niekas neaišku. Jis netrukus turėtų nubusti, tada galbūt sužinosime kažką daugiau. – tarstelėjęs Jason išliko rimtas ir netgi šiek tiek šaltas Tyler‘io atžvilgiu. Turbūt Zack buvo pasakojęs jam, jog Tyler nors ir neakivaizdžiai, tačiau per visą tą laiką palaikė Marko pusę. Tiesa, pats Murray tik prabudęs sužinos, jog būtent Tyler ir Jess rado jį stovėjimo aikštelėje be sąmonės.
Dar pora minučių ir William kažką neaiškiai sumurmėjo per miegus. Skausmas po truputį darėsi aiškesnis, todėl jo akių vokai nežymiai suvirpėjo. Į palatą tą pačią akimirką grįžo Teresa su sesele.
- Nagi, juk sakėme ne daugiau, nei trys asmenys palatoje. Duokite man prie jo prieiti. – vidutinio amžiaus moteris nežymiai susiraukė,kai pastebėjo daugiau žmonių palatoje, negu buvo leista, tačiau žinojo kaip būna su tuo jaunimu. Patikrinusi aparato rodmenis bei suėmusi dešinės rankos riešą ji paskaičiavo pulsą.
- Vaikinas turėtų greitai pabusti. Ar paskambinti jūsų mamai? – dirstelėjusi į Teresą ir sulaukusi linktelėjo, moteris dar kartą šiek tiek nepatenkinta nužvelgė susirinkusius palatoje bei išėjo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 14:48


Alexa žinojo, kad tai buvo velniškai pavojingas planas, tačiau noras pasielgti teisingai ir visam laikui išmesti Sam iš savo ir, tuo labiau, Zack gyvenimo, buvo pagrindinis prioritetas. Jeigu prie to paties ir Murray geriausias draugas atsipeikės, to pakaks, kad mergina bent dalinai išpirktų savo kaltę dėl šio incidento, kurio metu taip smarkiai nukentėjo William. Niekam to nereikėjo žinoti – mamai ji pasakys, kad skrenda aplankyti Monikos, o visiems kitiems, kad aplankys pora draugų, kurių spėjo pasiilgti. Kadangi niekas nežinojo apie Aleksos praeitį ir tai, kaip ji paliko savo buvusią mokyklą, tai buvo pakankamai įtikima. Su Sam ji susitiks dienos metu, viešoje vietoje ir pasakys tai, ką buvo būtina pasakyti. Aleksa vienaip ar kitaip buvo pasiryžusi pasiekti savo.
- Galbūt, bet tai nekeičia fakto, kad dėl tos priežasties jis guli čia, - kaltai šyptelėjus Aleksa pažvelgė į Teresą, kuri buvo tokia nekalta, tokia trapi ir besijaudinanti dėl brolio. Juk ji taip pat pereis į vidurinę, jai taip pat gali iškilti tokios pačios problemos ir staiga Cordilio pasidarė silpna. Kas jei Teresą būtų ištikęs jos scenarijus? Zack tą šunsnukį greičiausiai būtų užmušęs. Vien tik toks faktas skatino imtis veiksmų. Juk ką galėjai žinotų, jeigu Cordilio šį reikalą paliktų ramybėje, Sam ir toliau kalbintų Marką atlikti jo juodą darbą ir Teresa galėjo būti jų sekanti auka.
Supratusi, kas vyksta, kad Zack pagaliau prabunda iš po narkozės, Alexa atsitiesė kėdėje vaikiną stebėdama, laukdama, kol jis pramerks akis, kai šios dėmesį pertraukė į patalpą įėjęs Tyler. Aleksos reakcija atspindėjo paties Jason. Jai nepatiko, kad Markas atsiuntė savo šnipą, tačiau mergina nesiruošė kelti scenos. Į patalpą įsiveržus seselei, kuri ruošėsi skambinti Murray mamai, ji atsistojo nuo fotelio, leisdama seselei geriau Zack apžiūrėti. Kadangi Cordilio nenorėjo, jog Murray jaustųsi užspeistas į kampą, ji pasinaudojo proga ir išėjo į koridorių paskambinti Anai, kuri nenustojo jai rašyti ir teirautis kaip laikosi Zack. Palikusi kuprinę, nes vis tiek vėliau ketino grįžti, Alexa praėjo pro Tyler į šį net nežvilgtelėdama, kadangi dėl savo besikeičiančios nuotaikos, negalėjo savęs prognozuoti. – Tuoj grįšiu, - žvilgtelėjus į Jason su Teresa mergina blausiai šyptelėjo ir dar kartą dirstelėjus į Zack giliau įkvėpė.
Išėjus į koridorių ji iškart paskambino Anai, kuri po pirmo pyptelėjimo atsiliepė, - Lex, pagaliau, mes čia kraustomės iš proto, - subėrus žodžius į ragelį Ana net neleido Cordilio įsiterpti, - kaip jis? Kas vakar nutiko? Kaip tu? Po tavo šou valgykloje, visi nenustoja apie tai šnekėti. Markas vaikšto lyg pardavęs žemę, - greitakalbe save išreiškus draugė giliau įkvėpė.
- Ana, kvėpuok, - tarstelėjus Alexa vos šyptelėjo, kai už jos akių užkliuvo vandens aparatas, - jis atrodo siaubingai, Ana, - giliau įkvėpus Cordilio apkabino save per liemenį laisvąja ranka, nueidama atokiau nuo palatos, - kodėl jis turi turėti tokią gerą širdį? Kodėl jis negalėjo pro tą situaciją tiesiog praeiti? Dabar viskas būtų kitaip, - uždavus netiesioginius klausimus draugei ji leido sau kelioms akimirkoms parodyti silpnumą, nusivalydama kelis vandens lašelius, nutekėjusius
- Pati pasakei, Lex, jis turi gerą širdį ir be to...kitas scenarijus būtų nemažiau tragiškas... – tarstelėjus draugė atsiduso, - mes su Joshua atvažiuosime po pamokų, atvešim gal šūsnį atviručių ir kortelių, nes pasirodo, Zack palietė visą mokyklą, todėl, kad visi neužpultų, mokytojai įpareigojo mokyklos prezidentę atstovauti visiems mokiniams, - šyptelėjus pranešė.
- Dar kol kas niekas neaišku, bet kai atvažiuosit ir pasišnekėsim, - atsakius Alexa pečiu prispaudė telefoną prie ausies ir ėmė pilti vandenį į vienkartinę stiklinę. – Kas liečia Marką...gerai, gal supras, kad Sam nevertas to, ką per jį Zack teko iškentėti, - pridūrus Cordilio dar pasišnekėjo su drauge dėl pamokų, kad Ana tuo pačiu atsivežtų ir juos ir Alexa galėtų juos nurašyti tiek sau, tiek Murray.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 15:20

William džiaugėsi, jog bent jau kol kas Teresa leidžiama į privačią mokyklą, kurioje tokių dalykų nėra, o jei ir buvo, mokytojai reaguodavo labiau, negu ten, kur mokėsi vaikinas. Tiesa, motina norėjo, jog abudu vaikai mokytųsi privačioje mokykloje, tačiau Zack iškart tam užprotestavo, be to, tėvas visada buvo įsitikinęs, jog jis sugebės apsiginti bet kokiu atveju. Murray niekada nepavydėjo, jog Teresa mokosi privačioje mokykloje, gal greičiau džiaugėsi. Nors žinojo, kad mergina tikrai gali už save pastovėti, jam vis tiek būtų buvę neramu, jei ji eitų į valstybinę mokyklą. Tokiu atveju jai tektų susidurti su tokiais, kaip Markas. Zack nenorėjo, jog Teresą sugadintų kvailos palaikymo komandos šokėjos ar dar kvailesni futbolo komandos nariai, nes tokių tikrai buvo. Pati mergina buvo pareiškusi norą mokytis vienoje mokykloje kartu su broliu, tačiau tiek motina, tiek tėvas, tiek tuo labiau Zack tam nepritarė. Ji ir privačioje mokykloje galėjo matyti pakankamai mėšlo, kažin ar būtų susitvarkiusi su tuo,ką būtų išvydusi valstybinėje mokykloje. Be to, tą pačią mokyklą lankė Jason, todėl William galėjo žinoti, jog turi bent jau vieną tikrą draugą.
Kai Alexa išėjo iš palatos, Murray vos suraukė antakius ir vėl kažką neaiškiai sumurmėjo. Teresa priėjo arčiau brolio. Kai šis atsargiai pramerkė vieną akį, tiek Jason, tiek Tyler taip buvo prisiploję prie lovos kojūgalio ir su didžiausia įtampa laukė to momento. Vaikinas nesuprato, ką regi, kadangi jo kambario lubos tikrai neatrodė taip. Pasitrynęs dešinia ranka akis jis garsiai išleido orą iš plaučių, kai norėjo pajudinti kairę ranką. Skausmas peties srityje nudiegė taip, jog atrodė, kad tuoj vėl atsijungs.
- Kvailiuk, nejudink rankos. Juk neseniai turėjai operaciją. – suraukusi antakius Teresa jau kaip visada norėjo duoti sprigtą Zak‘ui į kaktą, tačiau susilaikė, nes ant jo kaktos ir taip nebuvo sveikos vietos. Apsilaižęs lūpas vaikinas kelis kartus sumirksėjo ir vos kilstelėjo galvą, jog išvystų kojūgalyje stovinčius Jason‘ą ir Tyler‘į.
- Kas nutiko? Kokia operacija? – nežymiai pats suraukęs antakius William dėbtelėjo į Tyler‘į, kuris atrodė taip, tarsi žinotų tai, ko pats Murray nežinojo.
- Po varžybų tave galimai užpuolė ir sumušė New York‘o komanda. Mes su Jess tave radom vidury stovėjimo aikštelės su išnarinta kaire ranka ir žiauriai sumuštą. Treneris meldėsi, jog tavo dešinė ranka nebūtų sužalota. – gūžtelėjęs pečiais vaikinais kaltai šyptelėjo, kai ir pats Zack dėl tų žodžių išspaudė šypseną. Treneris visada rūpinosi juo ir tuo, kad jis galėtų žaisti. Net kai buvo pasitempęs raiščius anais metais, jis stengėsi, jog William atsigautų.
- Tikiuosi mama neketina pakelti dėl to vėjo? – dirstelėjęs į Teresą vaikinas suprato, jog kaip tik tai dabar motina ir daro.
- Pripažink, kad jie tave sulupo kaip obuolį. Žinai, kad jei jie būtų taip išnarinę tau dešinę ranką, tu būtum visai negalėjęs žaisti? Niekada. Mama elgiasi teisingai. Pernelyg žiauriai, tačiau teisingai. – tarstelėjus Teresa švelniai šyptelėjo broliui, kuris sunkiai atsiduso ir užmerkė akis. Vienintelis dalykas, kurio jis norėjo, kad motina nesikištų. Turbūt jau per vėlu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 16:35

Alexa niekada neturėjo sesers ar brolio (na, gal įseserę ar įbrolį iš tėčio pusės, kadangi nebuvo aišku, ar šis sukūrė šeimą, kai paliko mergaitę su Melisa dėl savo muzikinės karjeros), tačiau vien tik pagalvojus, kad Teresai, su kuria ką tik susipažino, galėjo taip nutikti, Cordilio pakirto kojas. Prieš tą vakarėlį ji nieku gyvu nebūtų susimąsčiusi apie merginas, kurios jau buvo tokių prievartautojų aukos. Juk visame pasaulyje, gal netgi šią minutę kas nors galėjo apsvaiginti niekuo dėtą merginą ir ja pasinaudoti. Vien nuo tos minties buvo galima suvokti, kokiame žiauriame pasaulyje mes iš tiesų gyvenome.
Vos tik atsisveikinus su Ana, Aleksa deramai net nespėjo atsigerti vandens, kai jos telefono ekrane pasirodė mamos vardas. Giliau įkvėpus ji atsiliepė.
- Skambino mokykla, ar dėl incidento, įvykusio vakar po varžybų tu ne pamokose, o ligoninėje? – net nepasisveikinus Melisa pasiteiravo, - Alexa, ar žinai kas įvyko?
- Taip, buvo sumuštas vaikinas iš mano klasės, - stengdamasi neparodyti emocijų Alexa atsakė, mergina žinojo, kad jau seniai nebereikėjo klausti mamos, iš kur ji taip greitai traukdavo įvairią informaciją. Tai buvo viena iš priežasčių dėl ko Melisa buvo tokia puiki teisininkė, - nežinau visos situacijos, jis dar neatsibudo.
- Zack William Murray, tiesa? Tai tas pats vaikinas, kuris parveždavo tave namo? – pasiteiravus, Melisos dalykiškumas tuoj pat virto empatija dukros pusėn, - Kaip suprantu pasidarbavo Niujorko komandos žaidėjai. Alexa...ar tai ne ta pati komanda iš tavo buvusios mokyklos?
- Tas pats... – padarius pauzę Alexa atsisėdo ant kėdės laukiamajame, kadangi viską daryti ir meluoti mamai buvo sunku net netiesiogiai. – Ta pati.
- Ar su ta situacija, kaip nors susijęs Sam? – atsargiai paklausus Melisa jau ieškojo Zack mamos telefono numerio, kadangi žinojo, kad kaip Marko tėvų kišenėje sėdėjo Sietlo vidurinė, taip Sam tėvų kišenėje sėdėjo praeita Alexos mokykla. Be to, Melisa matė kokia buvo jos duktė, kada jiedu išsiskyrė. Ji niekada tam vaikinui neatleis, kad sudaužė merginai širdį. – Ar kažkas nutiko? Turi man pasakyti, jeigu kažkas nutiko, Alexa. Ar jis tau ką nors padarė?
- Nežinau, mama, Visko gali būti, jie per varžybas susikirto, - meluodama pro sukąstus dantis Alexa neatskleidė visos situacijos, tačiau atkreipė dėmesį, kad iš palatos pagaliau išėjo Tyler. – Man viskas gerai, mama, nesijaudink...klausyk, pasikalbėsim namuose, gerai?
- Gerai ir nesijaudink, mieloji, šiai situacijai rasim sprendimą, - patikinus Aleksos mama šyptelėjo ir kada abi pasakė „myliu“, Alexa padėjo ragelį trumpam užmerkdama akis. Kvėpuok, viskas bus gerai, tik...kvėpuok. Pabaigus savo stiklinę vandens Cordilio išmetė puodelį į netoliese buvusią šiukšlinę ir morališkai save padrąsinus, sustojo ties palatos durimis. Dabar arba niekada. Palenkus durų rankeną, mergina pravėrė palatos duris ir vos tik jos ir Zack žvilgsniai susitiko, Alexai reikėjo labai daug pastangų, kad iš tų pavandenijusių akių neišriedėtų jokia ašara. Kadangi vyko pokalbis tarp daktaro ir Zack, kurį kartais papildydavo ir Teresa su Jason, Aleksa nieko nesakė, tačiau jos žvilgsnis nenustojo tikrinti vaikino būklės.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 16:56

- Kaip manai, nenumirsi, kol aš nuvažiuosiu ir pranešiu komandai, jog prabudai? Markas tikisi, jog galės pas tave užsukti. – atsargiai tarstelėjęs Tyler stebėjo, kaip Zack veidas šiek tiek įsitempia, vos tiktai paminimas geriausio draugo vardas. Nors Tyler suvokė, kad Markas blogai pasielgė, jis vis tiek bandė jam tarpininkauti, kadangi matė, jog vaikinas vienaip ar kitaip yra nuliūdęs. Ne vien dėl to, kas nutiko šią dieną tarp jo ir Alexos, tačiau aplamai dėl visko.
- Man viskas bus gerai, gali važiuoti. – pasakęs, tačiau taip ir neįvardijęs ar Markas galės pas jį užsukti, Murray paspaudė draugo ranką ir apsikeitę šypsenomis, jis išlydėjo Tyler‘į žvilgsniu. Buvo labai sunku įsivaizduoti jo susidūrimą su Marku, kadangi bent jau šiuo metu Zack tikrai nenorėjo jo matyti. Jis puikiai atsiminė, dėl ko įvyko muštynės aikštelėje per rungtynes ir dėl ko Sam vėliau palaukė Zack‘o po jų.
- Jeigu jis ateis tavęs aplankyti, geriau tegul ateina, kai manęs nebus, nes kitaip užvanosiu jį savo lazdele. – tarstelėjęs Jason privertė prunkštelėti Teresą. William taip pat bandė nusijuokti, tačiau nuo muštynių jam vis dar skaudėjo visą kūną, todėl pasistengė labai smarkiai nejudėti.
Po Tyler‘io į palatą įėjo gydytojas bei padarė įprastinę apžiūrą. Pasižiūrėjęs ar vaikinas reaguoja į šviesą, koks yra jo pulsas jis tiktai patvirtino, jog jokio smegenų sutrenkimo nėra, kuris galėjo būti nuo tokio spyrio į galvą.
- Bent jau tris mėnesius turėsi nešioti langetę, jog ranka pailsėtų ir atsigautų. Vėliau jau po truputį galėsi ją pratinti prie įprasto krūvio, tačiau palengva. Nė vienas čia esančių nenorėtų, jog tokia nelaimė vėl pasikartotų. – su gydytojo žodžiais palatos durys prasivėrė ir į ją įžengus Alexai, Zack žvilgtelėjo į ją, šiek tiek nustebdamas. Jis tikrai nesitikėjo jos čia pamatyti. Jie buvo draugai, tačiau ne tokie artimi, bent jau jis taip manė.
- Paliksiu jus dar pabūti. Jūsų mamai jau paskambinta, ji sakė, jog bus už pusvalandžio. – tarstelėjęs gydytojas šyptelėjo Teresai bei atsisveikinęs su kitais asmenimis palatoje, dingo už durų.
- Manau, jog man reikėtų atsigerti. Teresa, palydėsi mane iki kavos aparato? – tarstelėjęs Jason žvilgsniu tarsi pasakė merginai nesipriešinti, todėl ši tiktai linktelėjo. Priėjus ir trumpai pataršius Zack plaukus Teresa šyptelėjo bei įsikabinusi Jason‘ui į parankę, taip jam tuo pačiu padėdama eiti, dingo už palatos durų.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 18:28

Alexa klaidžiojo savo apmąstymuose, galvodama kaip tokioje situacijoje reikėtų elgtis. Nežymiai šyptelėjus vaikinui, tarsi su juo pasisveikino, o tada viena ausim klausydama, ką sakė daktaras lengviau atsipūtė. Jokios vidinės žalos – tai buvo labai geros žinios. Vienintelis blogas dalykas buvo tas, kad Zack negalės dalyvauti jokiuose sportiniuose užsiėmimuose ir jam tris mėnesius teks visą veiksmą stebėti nuo atsarginių suolelio arba tribūnų. Nors visą žalą padarė Sam, toks faktorius tik prisidėjo prie tamsiaplaukės kaltės jausmo. Beveik neišleisdama jokio garso mergina priėjo prie savo kuprinės, į kurios priekinę kišenę įsimetė telefoną. Kaip tik tuo momentu Jason sugalvojo pretekstą, kaip šiems su Teresa pasišalinti iš palatos, kadangi vaikinas norėjo juodu palikti dviese. Cordilio net neįsivaizdavo ką vaikinas apie ją girdėjo, kad pakankamai ja pasitikėtų ir galėtų palikti su savo geriausiu draugu. Jiems išėjus, Alexa palydėjo jaunuolius žvilgsniu, o po to sutelkė dėmesį ties Zack.
- Vienas incidentas, ir tu jau mokyklos žvaigždė, - nežinodama kaip kitaip pradėti pokalbį mergina pradėjo kiek linksmesne nata, kad nesuskystų. Nors jiedu ir negalėjo skaitytis artimais draugais, merginai vaikinas be proto rūpėjo, todėl ji buvo čia, su juo. Todėl gerai vožtelėjo Markui, todėl norėjo viską ištaisyti. – Vėliau užsuks Ana su Joshua, atveš krūvą atviručių ir dar velniai žino ko nuo visų mokinių. Šiandien buvo tikras subruzdimas valgykloje antrai pamokai net neprasidėjus, - informavus vaikiną Alexa prisėdo ant to paties fotelio prie lovos, ant kurio sėdėjo ir pirmai, nužvelgdama Murray nuo galvos iki kojų. Ir tas vėl privertė Aleksą surimtėti. Pora akimirkų žiūrėjus į Zack akis, - Žinai, šiandien pagalvojau, kad jeigu nebūtum man padėjęs, dabar nebūtum tokioje situacijoje, - tartelėjus mergina prikando lūpą ir nuleido akis į savas kojas, ant kurių buvo susidėjusi savo rankas. Nervingai lupdama nagų odelę, ji papurtė galvą. - Aš taip atsiprašau, Zack...atleisk, kad per mane papuolei čia...- pakėlus ašarotas akis į Murray ji atsiduso. Merginos akyse galėjai matyti tiek kaltės, kad rodėsi, jog ji nešė naštą už visas Sam nuskriaustas merginas. O tas kaltės jausmas dar maišėsi su begaliniu rūpesčiu. Aleksa sakė, kad jai Zack rūpėjo, tačiau dabar jis tai galėji pamatyti faktiškai.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 18:53

Išgirdęs tokias naujienas Zack veidas išliko ramus, tačiau akyse užgeso ta ugnelė. Žinoma, jis tikrai džiaugėsi, jog rimtesnė žala nepadaryta ir tokios „linksmybės“ jam atsipirks trijų mėnesių langete ir dar trijų mėnesių treniruotėmis, kad jis vėl galėtų grįžti į aikštelę, tačiau ką jis veiks pusę metų? Vienintelis dalykas, kuris jam tikrai gerai sekėsi, buvo futbolas. Zack sekėsi ir kiti dalykai kaip matematika, fizika ir kiti tikslieji mokslai, tačiau didžiausią užsidegimą jis atrasdavo aikštelėje, pelnydamas taškus ir laimėdamas rungtynes. Vaikinas nėra pratęs tiesiog....nieko neveikti? Jis buvo pratęs prie aktyvios dienos, prie daugkartinių treniruočių ir vakarinio raumenų maudimo nuo per didelio krūvio. Ką jis dabar veiks tą pusmetį?
Kai draugas lyg tyčia išsitempė Teresą ir pats išėjo, palikdamas William su Alexa, jis pajautė, kaip delnai ėmė nežymiai prakaituoti. Ar jam tikrai nebuvo diagnozuotas smegenų sutrenkimas, nes jis gal tiktai vieną kartą jautė panašų jausmą ir tai, būdamas su Hannah.
- Norėjau, kad mane žinotų visa mokykla. Ar man pavyko? – šyptelėjęs puse lūpų Murray ir pats stengėsi papokštauti, kad Alexa nesijaustų dėl jo blogai. Kadangi viena akimi jis matė nepilną vaizdą, spėjo, jog jo vienas skruostais siaubingai užtinęs. Šiuo metu Zack net nenorėjo pasižiūrėti į veidrodį, nes turbūt atrodė kaip Kvazimodas su langete.
- Atviručių? Man? Dabar tikrai jausiuosi kaip antras Adam Levine. – sukikenęs vaikinas staigiai surimtėjo, kai pastebėjo merginos nuotaikos persimainymą. Jis tikrai nenorėjo, jog ji dėl jo taip pergyventų, kadangi ji nėra kalta dėl to, kas atsitiko. Zack padarė tai, ką turėjo padaryti, deja, Sam nėra supažindintas su elementariausias žmogiškaisiais faktoriais.
- Eeei, nagi...tu nesi dėl nieko kalta. Tiesiog vienaip ar kitaip tai turėjo nutikti. Šiuo atveju viskas nutiko greičiau, nei tikėjausi ir Sam nepasirodė kaip asmuo, kuris galėtų pastovėti už save. Juk gi nemirštu, tau nėra dėl ko nors pergyventi. – vos šyptelėjęs vaikinas ištiesė savo „letenišką“ dešinę ranką, kad Alexa įdėtų savo delną į jam priklausantį. Kadangi labai prie lovos krašto slinktis jis negalėjo, nes vis dar maudė kairį petį nuo bet kokio judesio, Zack gulėjo ramiai.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 19:48

- Taip pavyko, kad niekad negalvojau, jog pas mus mokykloje mokosi toks kiekis mokinių, - šyptelėjus Alexa apsidžiaugė tuo faktu, kad Zack su ja kalbėjo draugiškai ir nepasiuntė į visas keturias puses. Arba į tą miniatiūrinę vietą žemėlapyje, kurią šiuolaikinis jaunimas trumpino iki dviejų raidžių. - Prieš man išeinant vyko nutarimai, ko tau palinkėti, - šyptelėjus Alexa nutylėjo apie pagrindinį valgyklos įvykį. Mergina mažiausiai norėjo, kad Zack rūpintųsi mokyklos reikalais, kol gulėjo ligoninėje. Kaip tik todėl suorganizavo pamokų užrašus, kuriuos galės nukopijuoti ir Zack, kai šis bus išleistas iš ligoninės.
- Taip. Balionai, kortelės, atvirutės, erotinės nuotraukos...žinai kaip būna toms žvaigždėms, - nutęsus mergina žaismingai pavartė akis ir trumpai sukikeno. Turbūt Murray buvo vienintelis žmogus, kuris sugebėjo ją priversti pakeisti nuotaiką į gerąją pusę per puse sekundės. Su juo buvo taip lengva, Alexa jautėsi tokia laisva, kad visai nenuostabu, kodėl William taip greitai užsitarnavo vietą jos artimiausių žmonių sąraše.
- Taip neturėjo nutikti, Zack, tu neturėjai trims mėnesiams gauti langetės ir tikrai neturėjai atsidurti ligoninėje dėl žmogaus, kuris galvoja, kad jam negalioja jokie įstatymai, - šniurkštelėjus Alexa atsiduso ir piktai nusivalė pabėgt bandančią ašarą. - Tiesiog...aš jaučiuosi už tai atsakinga ir nežinau kaip tai ištaisyti, - tarstelėjus mergina žvilgtelėjo į vaikiną, o tada į jo ištiestą delną. Palinkus į priekį, ji įdėjo savo delną į Zack priklausantį ir lengviau atsiduso, lyg tik dabar būtų supratus, kad jis tikrai gyvens ir labai rimtos žalos vaikinui pavyko išvengti. Kelias akimirkas Alexa tiesiog akimis analizavo vaikino veido bruožus, kuriuos slėpė tinimas, kol galiausiai jos laisvoji kairė ranka pasiekė Zack kaktą, nuo kurios nubraukė jo išsitaršiusius plaukus, - ar labai skauda? - kiek ramesniu bei švelnesniu tonu pasiteiravus Alexa apsidairė nuskausminamųjų vaistų mygtuko. Tai turbūt buvo geriausia medicininės įrangos dalis. Ji pati tuo įsitikino, kai buvo susilaužiusi koją vienos treniruotės metu, pačiais pirmais vidurinės metais ir merginai teko pragulėti pus - trečio mėnesio lovoje, o iki tualeto nusigauti varlytės eisena. Ji galėjo įsivaizduoti, koks vargas laukė vaikino, kuriam teks trims mėnesiams atsisveikinti su futbolo aikštele.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 22:04

- Sietlo vidurinėje tikrai nemažai mokinių. Jeigu jie visi neapsimeta sergantys arba nebėga iš pamokų, galėtum netgi pamatyti pilnas klases. – norėjęs gūžtelėti pečiais vaikinas dar kartą pergalvojo šitą planą ir tiesiog pasitenkino paprastu šypsniu. Ir Zack šiuo atveju nemelavo. Jei visų mokinių lankymas būtų buvęs šimtaprocentinis, Sietlo vidurinė galėtų varžytis su geriausiomis apylinkės mokyklomis arba netgi privačiomis mokyklomis. Deja, didžioji dauguma bėgo iš pamokų. Dėl to juos palikdavo po pamokų, aiškindavo apie lankymo naudingumą ir tai, kaip tai gali paveikti jų pažymius, tačiau tokiems kaip William tai nelabai rūpėjo. Jie grįždavo praleidę gal kokias tris pamokas iš eilės dėl treniruočių arba rungtynių, tačiau imlesni gebėdavo pasivyti klasės draugus ir netgi geriau pasirodyti per testą. Kadangi vaikinui gerai sekėsi tikslieji mokslai, tų pamokų dažniausia jis ir nelankė, tačiau mokytojos jam nieko nesakydavo, nes žinojo, jog Zack mokosi papildomai po pamokų. Nors jis ir nelankė privačios mokyklos, motina dažnai prašydavo iš ten mokytojo, jog papildomai užsiimtų su sūnumi.
- Erotinės nuotraukos? Bus įdomu pamatyti. – sukikenęs William nutaisė „not bad“ veido išraišką ir sveikąja ranka persibraukė per smakrą, kuris šiuo atveju vienintelis buvo sveikas visame veide.
- Aš žinau, jog nori būti už tai atsakinga, tačiau šiuo atveju mes su Sam, tiksliau aš prieš jo komandą, nesimušėm dėl tavęs. Tai daugiau buvo žinutė, jog niekam nepasakočiau apie jo „žygdarbius“. – tarstelėjęs Murray blausiai šyptelėjo. Tiesa, būtų keista muštis būtent dėl Alexos. Juk ji jam yra draugė. Žinoma, dėl draugų vaikinas nesibaimina pasimosikuoti kumščiais, tačiau jei jau mušiesi dėl merginos, vadinasi ta mergina nėra vien tiktai draugė. Tokia buvo Zack‘o nuomonė.
- Dar galiu ištverti. Nenoriu, jog vėliau seselė supyktų ir paliktų mane visai nakčiai kentėti skausmų, - trumpam spustelėjęs Alexos delną savajame, perbraukė per jo paviršių nykščiu.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-01, 23:29

- Tiesa. Nors turbūt daugelis mokyklų būtų pilnut pilnutėlės, jeigu mokiniai pavyzdingai lankytų pamokas, - šyptelėjus mergina patraukė pečiais pažvelgdama į Zack ir akimirkai pamiršdama kaip jiedu priėjo prie šios temos apskritai.
- Net neabejoju, - turbūt pirmą kartą per šiandien nuoširdžiai prunkštelėjus mergina pavartė akis. Kažkodėl buvo juokinga įsivaizduoti kaip vaikinas atidžiai apžiūrinėja nuogų gerbėjų nuotraukas, jas išanalizuodamas su ta pačia veido išraiška ir gestais kaip kad dabar. Jeigu ne jo būklė, mergina dabar jam būtų davusi "hi5" ir kumštelėjus į petį.
- Aš nenoriu būti už tai atsakinga, tačiau tas įvykis Sam ir išprovokavo, - liūdnai šyptelėjus mergina stebėjo Zack. Ji gerai nesuprato, kodėl tas asilas ant jos nepyko, o kaip tik norėjo su ja permiegoti po to, kai ji su juo išsiskyrė ir visoje mokykloje sklandė įvairios kalbos kodėl. Bet pagrindinis šokas visiems buvotas, kad Alexa su juo išsiskyrė, o ne atvirkščiai, kadangi daugelis merginų jį tiesiog idealizavo.
- Ji tikrai atrodo gana griežta. Nors čia gal dėl to, kad vienu metu mūsų buvo daugiau nei trys, - šyptelėjus Cordilio pasirėmė į lovą alkūne, patogiau įsitaisydama, tačiau vis dar palikdama savo ranką vaikino delne. Kai mergina jau žiojosi kažką sakyti, pro duris it vijurkas įsiveržė Joshua, priversdamas Alexą krūptelėti.
- Ar laukėt svečių? - nuotaikingai pareiškęs vaikinas palaikė duris Anai, kuri savo rankose nešė dvi dėžes, kurios buvo prikrautos atvirukų ir įvairiausių kortelių nuo mokinių. Iš po pažasties kyšojo krūva balionų.
- Sveiki sveiki, kur ta mūsų žvaigždė? - iš po balionų palenkusi galvą mergina nužvelgė Zack ir Aleksą, kurie buvo susikabinę rankomis, ties kuriomis šviesiaplaukės akys ir nusileido, tačiau labai trumpam, - visa mokykla tau siunčia linkėjimus, - perkėlus savo dėmesį ties Zack Ana draugiškai nusišypsojo, - kaip jautiesi? – atnešusi visus daiktus į palatą, Ana padėjo juos ant staliuko, kad atlaisvintų rankas. Tuo tarpu Aleksa nesusilaikė nesusijuokus.
- Ta prasme ant tiek Joshua džentelmenas, kad palaikė duris, bet nepadėjo Anai atnešt daiktų, - nusijuokus Cordilio papurtė galvą, o Joshua tik nekaltai gūžtelėjo pečiais plačiau nusišypsodamas.
- Atrodai taip, lyg būtum susirungęs MMA ringe, kaip laikaisi? - nusijuokęs vaikinas atsisėdo ant vienos iš kėdžių šalia Zack lovos.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-02, 00:16

Turbūt William būtų smarkiai nustebęs, jei būtų gavęs erotinių nuotraukų, kaip linkėjimą greičiau pasveikti. Nors tiesa, Kate tikrai negalvotų antrą kartą ir jam telefonu tokią nuotrauką atsiųstų. Vos tiktai Zack apie tai pagalvojo, suvibravo jo telefonas ant stalelio, kurį buvo palikęs Tyler, kadangi dabar, kai buvo atėjęs, jį atnešė. Dešine ranka kažkaip jį pasiėmęs nuo stalo vaikinas atsidarė žinutes ir ten buvo ne kas kitas, o nusifotografavusi Kate, siunčianti oro bučinį ir linkinti jam sveikti bei greičiau grįžti į mokyklą.
- Man atrodo dėl tų nuotraukų tu buvai teisi, - tarstelėjęs William atkreipė ekraną į Alexą, jog ši pamatytų, su kokio didumo iškirpte Kate nusifotografavo ir jam atsiuntė nuotrauką. Greitai sumaigęs žinutę atgal Zack padėjo telefoną ant stalelio vėl ištiesdamas delną merginai. Buvo visai malonu taip laikyti jos ranką.
- Netgi daugiau, negu trys žmonės? Turbūt ji juodai perpyko ir išvaikė visus su šluota, - sukikenęs Murray vos prisimerkė, kadangi jam buvo šiek tiek sumušti šonkauliai, todėl labai smarkiai juoktis jis negalėjo. Jį erzino tokia padėtis ir tai, jog jis galimai dar vieną dieną turės praleisti ligoninėje. Turbūt motina kaip visada išprašys gydytojų, jog jis bent parą ilgiau pabūtų ilgiau ligoninėje, po to geras tris savaites bandys William atkalbinėti nuo mokyklos ar siūlys paieškoti kokios nors kitos mokyklos, kur galėtų pasibaigti paskutiniu metu ramiai, be tokių susirėmimų.
Pro duris įsiveržus Anai ir Joshua, jis vos šyptelėjo, o jo ranka taip ir liko laikyti Alexos delną. Nužvelgęs kelias dėžutes, pilnas atvirukų bei įvairiausių spalvotų kortelių ir gerą „puokštę“ balionų, William kilstelėjo vieną antakį ir vos papurtė galvą besišypsodamas. Jis nė nebūtų tikėjęsis tokių dalykų iš mokyklos ar tuo labiau didžiosios daugumos mokinių.
- Ar esi tikra, jog nepavogei visko iš kitos palatos? Nes atrodo kiek neįtikėtina gauti tiek atvirukų iš mūsų mokyklos, - vyptelėjęs vaikinas dirstelėjo tiek į Aną, tiek į Joshua, kadangi jie turėjo suprasti apie ką jis kalbėjo. Visa mokykla galimai nekentė futbolo komandos narių vien dėl to, jog kai kurie elgdavosi su kitais nepagarbiai ir naudodavo savo „titulą“ ne pagal paskirtį.
- Jaučiuosi, lyg būčiau susikovęs MMA ringe, ačiū už palyginimą, - plačiau išsišiepęs Zack nutaisė visiem žinomą šypseną, kuri ištirpdydavo visų širdis, kadangi jis nelabai norėjo kalbėti apie visas muštynes. Nenorėjo, jog pasklistų gandai ir nenorėjo, jog būtų susigalvota dar viena istorija. Užteko tos, kuri pora savaičių sklido apie jį ir Alexą.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-02, 00:50

Kada Zack nusprendė patikrinti atėjusias žinutes, Aleksa padarė tą patį, perskaitydama Joshua žinutę, kad jie jau pakeliui ir jeigu Ana nevairuos kaip vėžlys, jie ligoninėje pasirodys dešimties minučių bėgyje. Nusišypsojus nuo tokios draugės pravardės, Alexa uždėjo besijuokiančią šypsenėlę ir užrakino telefoną, sutelkdama dėmesį į Murray rodomą foto, kurioje pirmiausiai akys krito ant Kate krūtinės. - Velnias, man atrodo mano garderobas neatitinka šiuolaikinių pacientų slaugymo ir palaikymo madų, - timptelėjus už savo megztinio, kuris nedengė tik vieno merginos peties, Alexa apsimestinai susirūpino. Reikėtų paminėti, kad ji paslėpė trumpai, bet keistai durstelėjusį jausmą. Jai nepatiko, kad ta višta atsiuntė Zack tą nuotrauką, tačiau tuo pačiu ji suprato, kad Kate bijojo pasirodyti jo palatoje dėl jos, kas privertė Aleksą viduje pikdžiugiškai sau pačiai sumušti delnais. O kai William vėl ištiesė jai delną, mergina šyptelėjus vėl įdėjo savąjį. Buvo keista kaip toks didelis delnas derėjo su jos tokiu mažu.
- Neišvaikė, bet tikrai buvo nepatenkinta, - sukikenus Aleksa atsakė, - bet tuo metu man ar taip ar taip reikėjo susisiekti su Ana, antraip ji būtų išprotėjus, kad nieko negirdėjo iš manęs nuo antros pamokos, - nusijuokus Cordilio pripažino, kad dėl Zack praleido pamokas. Nors tai nebuvo kažkas stebuklingo, tačiau tai rodė Aleksos rūpestį, kurį ji paveldėjo iš savo mamos,o ši iš močiutės.
- Nagi, Murray, ne visi žmonės akli, - šyptelėjus Ana prisėdo prie Joshua, netoli Zack, - visi supranta, kad tu ne toks kaip kiti. Net gimnazijos naujokai turėjo ką tau pasakyti, - plačiau šyptelėjus Ana palinksėjo, - na, balionai nuo manęs ir Joshua, nes mes ne tokie kūrybingi su žodžiais kaip kai kurie iš mūsų, - žvilgtelėjus į Alexą ji reikšmingai šyptelėjo.
- Visos panos dėl tavęs alps, jei turėsi kokį seksualų randą, - prunkštelėjęs Josh šelmiškai pakilnojo antakius, o tada palinksėjo pritardamas Anai, - That reminds me, ar tikrinai savo Instagram'ą? - plačiau išsišiepęs Joshua taipogi sukoncentravo dėmesį į Alexą, kuri vos suraukė antakius, nesuprasdama apie ką jie abu kalbėjo. - Tavo rytinis šou patapo mokyklos trend'u,  jau yra trys versijos, - nusijuokęs vaikinas jau jungė parodyti, buvusį "live stream", kuris virto "boomerang" ir "rewind" antausio versijomis kai Alexa susiprato apie ką jiedu čiauškėjo ir nežymiai papurtė galvą, perspėdama draugus.
- Nemanau, kad reikėtų varginti mūsų žvaigždę nereikšmingais mokyklos reikalais, - atsakius Alexa numojo laisva rankele, plačiau šyptelėdama. Kaip minėjau, mergina nenorėjo Zack apkrauti naujienomis, kai jam reikėjo poilsio. Žinoma, ji negalėjo vaikinui uždrausti pasižiūrėti pačiam, apie ką ėjo kalba, tačiau Cordilio bent jau pabandė jį atriboti nuo šiandieninių įvykių. Ir be to, Markas buvo Zac draugas, nepaisant to, kad išdavė, todėl mergina nenorėjo apie tai vaikinui priminti, kadangi nežinojo kokios reakcijos reikėtų tikėtis. Alexa buvo emocionalus ir ganėtinai temperamentingas žmogus, kuris savo emocijas reiškė atvirai, todėl kai Marko marmūzė pasirodė tada, kai ši sužinojo, kad Zack dėl Sam papuolė į ligoninę ir šis dar drįso jai grasinti, kažkas merginos viduje tiesiog trūko.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-02, 12:42

Išgirdęs merginos komentarą William nusijuokė, šįkart pamiršdamas, jog to daryti jam nereikėtų ir tą pačią minutę to pasigailėjo. Iškošdamas orą pro dantis jis juos sukando, išryškėjo žandikaulio linija.
- Na, vadinasi Jums derėtų pasimokyti, kaip iš tikrųjų derėtų slaugyti tokius baisius ligonius. Kai kurie jų būna netgi labai inoringi, - palinksėjęs galva kelis kartus Zack šyptelėjo, kai skausmas atslūgo.
Kate galimai jo šiandien tikrai neaplankys, tačiau ras laiko kitą dieną ir tada tikrai pasirodys su savo trumpiausiu sijonu arba aptemptais džinsais, kadangi jos garderobas susidėjo iš palyginti prigludusių rūbų, gal tik kelios palaidinės buvo laisvesnės.
- Nežinau dėl rando, tačiau turėsiu labai seksualią langetę, ant kurios bus galima pasirašinėti, - pakilnojęs antakius William išsišiepė Joshua. Išgirdęs kitą sakinį vaikinas vos kilstelėjo antakį nesuprasdamas, apie ką eina kalba.
- Kas vyksta? Ko aš nežinau ir kur galiu tai pamatyti? - tarstelėjęs jis žvilgtelėjo į Aną ir Joshua.
- Nereikšmingais? Toje mokykloje visą laiką nutinka kažkas tokio, kas priverčia atvipti žandikauliui. Nagi, parodykit man. - žvilgtelėjęs į Alexą, o vėliau ir į Aną su Joshua, Murray patogiau įsitaisė lovoje. Tai irgi reikalavo super lėtų judesių ir sukąstų dantų, tačiau jis bent jau patogiai atsisėdo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-02, 13:27

Stebėdama Zack, kurį aiškiai persmelkdavo skausmas kas kartą pasijudinus, Alexa vos susigūždavo pati. Mergina taip troško jam kaip nors padėti, tačiau žinojo, kad šiuo atveju jam galėjo padėti tiktai vaistai. Padrąsinamai šyptelėdama ir kartodama mintyse, kad tai laikina ir galėjo baigtis kur kas baisiau, Cordilio vos prikando apatinę lūpą. - Atleisk, daugiau nebejuokinsiu, - šyptelėjus mergina atleido apatiniąją lūpą ir atsiduso. Ji būtų pridūrusi "skauto garbės žodis", bet tai vėlgi galėjo sukelti juoką.
- Kaip tik turiu pora variantų, kurie pranoktų tų įnoringų ligonių lūkesčius, - plačiau šyptelėjus mergina vos kilstelėjo antakius, leisdama savo akyse sužibti ugnelėms. Tiesa, nors Alexos spintoje galėjai rasti trumpų suknelių, sijonų ar atviresnių palaidinių, jos visuomet atspindėjo Niujorko eleganciją, o ne Las Vegas'o striptizo stilių kaip kad panelės Kate, kuri per daug stengėsi suvilioti Zack.
- Tokiu atveju reikės gerai pagalvot, ką ant jos parašyt, - valiūkiškai išsišiepęs vaikinas pakilnojo antakius. Buvo aišku, kad iš Joshua galėjai tikėtis kažko šmaikštaus ir originalaus, ir kad draugo šypsena nežadėjo nieko gero.
- Šiandien valgykloje Alexa susidūrė su Marku, - atsakius Ana žvilgtelėjo į draugę, o tada į Zack nusišypsodama, o tuo tarpu Cordilio nežymiai atsiduso, kadangi jos planas apie tai nutylėti nepavyko. Aleksa jau pradėjo pastebėti kaip dažnai jos planai sugriūva...Ji nesigailėjo, kad pastatė Marką į vietą, tačiau vien mintis, kad visa mokykla apie tai kalbėjo, vėl privertė ją pasijusti keistai. Nors mergina jau turėjo būti pripratusi prie žvilgsnių, kadangi vidurinėje nuolatos sklandė kažkokie gandai, kurie vienaip ar kitaip buvo susiję su ja ir Zack arba su ja ir Kate, dabar ir su Marku.
- Susidūrė? Aš tą apibūdinčiau kiek kitokiomis sąvokomis, - pridūręs Joshua atsirakino savo telefoną, surasdamas buvusią "live" versiją ir duodamas telefoną Zack. Aleksa pati nežinojo, kas vyko mokykloje ir kas dėjosi socialinėje erdvėje, todėl paleidusi Murray ranką, kad šis galėtų pasiimti telefoną, ji pasiėmė savąjį. Kai Zack ėmė patogiau taisytis, ji atsistojusi patvarkė jam pagalves, kas privertė Aną nepastebimai kumštelėti Joshua. Kada William buvo įsipatoginęs, Alexa vėl atsisėdo į savo vietą, pakišdama kojas po užpakaliu ir įsijungdama savo paskyrą. Pranešimų skaičius ją gerokai nustebino ir ji ėmė skaitinėti komentarus, bei pora atsiradusių mėmių. Komentaras, susilaukęs daugiausiai "like" ir pasilikęs pirmoje vietoje, privertė Alexą šyptelėti "Alexa goes full on Mexican mode". Iš dalies tai buvo tiesa, kadangi meksikiečių temperamentas nebuvo stereotipas, tai buvo tiesa. Video ji nežiūrėjo, kadangi ir taip puikiai prisiminė, ką Markui sakė, tad pasidėjus telefoną ant kelių, ji nukreipė žvilgsnį į Aną, kuri atsakė tuo pačiu, šyptelėdama, lyg bandydama draugę padrąsinti, kad tai, jog Zack pamatys tą video, turės teigiamą postūmį jų santykiams, kadangi Cordilio ne tai, kad apgynė save, bet ir saugojo Zack užnugarį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-02, 18:11

William žinojo, jog piknaudžiauti nuskausminamaisiais jam niekas neleis. Jei būtų paprašęs jų dabar, tai garantuotai vėliau būtų prabudęs vidury nakties ir iki ryto kentėjęs skausmus, kol neateitų rytinės pamainos seselė. Anksčiau , kai dar buvo mažas, buvo susilaužęs kairę ranką ties alkūne. Tai nebuvo nei atviras lūžis, nei labai sudėtingas, tačiau skausmas būnant mažam vienaip ar kitaip rodėsi milžiniškas. Tuo metu vaikino motina buvo nežmoniškai išsigandusi ir prašė gydytojų palaikyti jį ligoninėje per parą, nors jį būtų išleidę tą pačią dieną namo.
- Džiugu girdėti. Gaila, kad nesu labai inoringas pacientas. – išsišiepęs Zack vos susivaldė nenusijuokęs, tačiau nenorėjo dar kartą sukandęs dantis atkentėti tą skausmą. Giliai viduje Murray būtų buvę įdomu pamatyti Alexą apsirėdžiusią tokiam atvejui. It‘s for science.
- Aš labai tikiuosi, kad tu nepripaišysi svastikos ar dar velnias žino ko ir manęs nepašalins iš mokyklos už tokią originalią langetę, - vos susiaurinęs žvilgsnį William nutaisė piktą veidą, nors jis vienaip ar kitaip atrodė kaip įpykęs penkiametis. Tiesa, kai jis rimtai supykdavo, tą būdavo galima aiškiai pastebėti. Jie abudu su Teresa paveldėjo tėvo žvilgsnį, kai pykdavo. Kažkas tame žvilgsnyje buvo tokio, kad visi norėdavo trauktis atatupsti.
Išgirdęs draugo vardą, Zack veido išraiška automatiškai pasikeitė. Jis surimtėjo ir nors buvo galima teigti, jog jis bando išlikti tokios pat pozityvios nuotaikos, jo žvilgsnis buvo kitoks. Jame buvo galima įžvelgti kažką panašaus į nuoskaudą. Vaikinas ant Marko vis dar pyko ir jautėsi jo išduotas, tačiau tuo pačiu jis juk buvo jo geriausias draugas, todėl toks „draskymąsis“ į dvi puses nebuvo labai malonus, bent jau Murray. Paėmęs Joshua telefoną jis žiūrėjo video, įdėmiai sekdamas kiekvieno žodžius. Vis dėlto, jam nepatiko tai, kaip Markas išsireiškė, tačiau jam nepatiko ir Alexos reakcija. Šiuo atveju jie abudu pernelyg pasikarščiavo ir aplamai, niekas dėl nieko nebuvo kaltas. Bent jau ne Markas ar Alexa. Kaltas buvo Sam, nes jis pirmasis pradėjo šitą mėsmalę ir bandė į ją įkišti ir Marką. Padavęs Joshua telefoną, Zack nutaisė šypseną, tačiau ji nebuvo tokia linksma, kaip prieš tai.
- Tik nebūk dieną mokykloje ir praleidi tokius įvykius, - tarstelėjo vaikinas, tačiau jis jautėsi nei šiaip, nei taip. Jis nenorėjo pykti ant Marko, tačiau pyko. Jis nenorėjo ir ant Alexos, tačiau šiek tiek pyko. Tai kas, kad ji gynė Zack pusę, tačiau jai to daryti nereikėjo. Tuo labiau, dabar Markas galėjo suvokti, jog visą situaciją Alexa kaip ir žino, todėl draugas Zack‘u nepasitikės, kaip kad jis nepasitikės Marku.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-02, 19:02

- Tikrai taip. Labai gaila, - nusijuokus Alexa nežymiai papurtė galvą, užlaikydama žvilgsnį ties vaikino akimis. Ji negalėjo savęs įsivaizduoti puošiantis seksualiais drabužiais prieš Zack, prieš ateinant jį aplankyti. Vien ta mintis vertė merginą jaustis kukliai ir nepatogiai. Jų draugystė buvo dar labai šviežia, todėl net nepaisant juntamos simpatijos Murray pusėn, ji, ko gero, pasipuošusi dėl jo, po to perkuistų visą spintą ir apsirengtų paprastai. Iš esmės tai buvo paradoksalu, turint omenyje tai, kad Alexa buvo drąsus žmogus. Ji galėjo aiškiai išreikšti savo nuomonę žmogui į akis, ką ir darydavo, kaip jau visi spėjo pastebėti, tačiau kas lietė santykius...Aleksa juose buvo tokia nekalta ir nedrąsi, kad buvo galima susimąstyti ar tai tas pats žmogus, kuris gina nekaltus žmones nuo skaudžių patyčių.
- Nu jau...aš dar ne toks žiaurus, - plačiai besišypsodamas Joshua pasikasė pakaušį, - gerai, ne toks, kad dėl to tave išvytų iš mokyklos, - pridėjęs vaikinas prunkštelėjo.
Alexa nesididžiavo rytinu įvykiu, tačiau tuo pačiu jo nesigailėjo. Mergina tiesiog nemokėjo reaguoti į tokias situacijas, kuriose ją tiesiogiai užsipuldavo. Tuo labiau, jei ta tema buvo jautri kaip kad šiandien. Markas ją sustabdė ne laiku ir ne vietoje, kai visa, ką mergina norėjo padaryti, tai pamatyti Zack ir įsitikinti, kad jam viskas gerai, kadangi ji tuo metu žinojo tik tiek, kad jis ligoninėje. Cordilio nekentė grasinimų, todėl kai viskas susidėjo į vieną, jos viduje kažkas trūko. Jai buvo pikta, kad Markas prisidėjo prie jos apsvaiginimo per vakarėlį, jai buvo pikta, kad jis naudojosi ir neužstojo Zack, kai to labiausiai reikėjo. Markas buvo paskutinis žmogus, kuris turėjo teisę ką nors Alexai sakyti, todėl tas antausis buvo kaip skaudus priminimas, kad geriau jis prie jos nelįstų, kai kalba ėjo apie merginai rūpimą žmogų. - Tokio įvykio išvis buvo galima išvengti, - kaltai šyptelėjus Alexa žvilgtelėjo į Murray, kurio akys pasakė daugiau nei jo patinęs veidas. Būtent dėl tokios reakcijos mergina nenorėjo, kad Joshua parodytų tą nelemtą momentą, kurio ji iš adrenalino neprisiminė, iki kol jai nebuvo priminta.
- Tiesa, kol nepamiršau, atvežiau jūsų užrašus, - bandydama nukreipti temą Ana ėmė krapštytis savo kuprinėje ir ištraukė penkis sąsiuvinius, - negavau tik fizikos, kadangi niekas nėra toks beprotis kaip Murray, kad tą nelemtą pamoką pasiimtų, - šyptelėjus mergina perdavė sąsiuvinius Alexai, kuri pirmiausiai atsivertusi matematiką sunkiai atsiduso.
- Nesuprantu kam reikalinga šita nesąmonė, - stebėdama į A4 lapo ilgio lygtis Cordilio vos suraukė kaktą, - neįsivaizduoju kaip reikės išlaikyti rudens pusmečio testą, - užvertus sąsiuvinį Aleksa atsivertė sekančios pamokos užrašus.
- Visada gali mokytis mano mokomoje grupelėje, - priminus Ana gūžtelėjo pečiais.
- Ne ne, užteko paskutinio karto kai vos negavau iš knygos per galvą nuo Donato, - nusijuokus Alexa pasidėjo užrašus šalia fotelio, - ką nors sugalvosiu, bet jeigu kartais nepamatysit manęs mokykloje, žinokit, kad mane nužudė matematika, - pernelyg dramatiškai išsireiškus mergina prunkštelėjo iš Anos veido išraiškos.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-06-02, 19:54

Be Kate buvo dar kelios merginos, kurios rodė dėmesį Zack‘ui, tačiau ne taip aršiai. Su jomis jis stengėsi bendrauti palyginti normaliai, tačiau tuo pačiu neparodyti, jog tai kažkur veda. Jos tikrai buvo mielos merginos ir mokančios už save pastovėti, todėl neišsigando Kate grasinimų. Jis galvojo, jog kažkurią tikrai pasikvies į pirmuosius mokyklos šokius šiais metais, nes vienaip ar kitaip Markas jam būtų tikrai kažką suradęs, jog pripažinkim, jo draugas nėra geras piršlys šiuo klausimu.
- Buvo galima, tačiau nė vienas neišvengėt. – tam tikra priekaišto gaidelė nuskambėjo Zack‘o balse, tačiau nežymiai suraukęs antakius jis krenkštelėjo bei dirstelėjo į Aną, kuri iš lėto ėmė traukti sąsiuvinius, kas privertė vaikiną nežymiai pavartyti akimis.
- O aš tikėjausi lengvų atostogų, tačiau ne, būsiu priverstas nepamiršti užrašų. Galėsiu juos pasiimti namo? Ligoninėje nesusikaupsiu jų nusirašyti, - kaltai šyptelėjęs William dirstelėjo į Aną bei Joshua, kadangi nežinojo, kurie užrašai kam priklausė.
Vos tik Murray sveikąja ranka ėmė vartyti užrašus, palatos durys plačiai atsivėrė ir įžengė Misaki Murray. Tai buvo keturiasdešimties sulaukusi daili, japonų tautybės moteris. Nors buvo smulkutė, beveik tokia pat smulkutė kaip Alexa, galėjai pastebėti, jog jos žvilgsnis plieninis, atspindi kovinę jos dvasią. Šiandien jai reikėjo nemažai nuveikti, o rytoj laukia dar daugiau. New York‘o milžinų komanda taip ir neplanuoja prisipažinti, kurie suorganizavo Zack‘o sumušimą, tačiau Misaki neketino nusileisti. Tai galbūt buvo jos kraujyje, kadangi ji iš esmės buvo kovinga asmenybė, nors dažniau būdavo miela ir sukalbama. Prie William ji visada sužydėdavo it rožės žiedas. Savo vyrą ji nežmoniškai mylėjo, kadangi dėl jo paliko savo gimtinę ir persikėlė į Sietlą. Jos tėvai tam nepritarė, tačiau metams bėgant jie turėjo su tokiu dukters sprendimu susitaikyti. Jie juk norėjo pamatyti savo anūkus.
- William, palik užrašus kitai dienai. Turi ilsėtis, - švelnus, tačiau įsakmus balsas pasigirdo palatoje ir priėjusi prie vaiko ši skausmingai atsiduso. Turbūt jai sunkiausia buvo matyti tokį sumuštą savo vaiką. Dirstelėjusi į jo amžiaus jaunuolius, Misaki vos prisimerkė, tarsi juos visus nuskenuodama, tačiau jos veide pasirodė maloni šypsena.
- Ačiū už tai, jog pabuvote su Zack‘u ir atvežėte jam užrašus. – perbraukusi per kiek susiraukusio Murray plaukus, moteris atsiduso. Atrodė, jog šiandien ji turėjo intensyvią kovą su vėjo malūnais.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Intensyvios priežiūros palata
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ligoninė-
Jump to: