Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Istorija

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Take my hand, take my whole life tooFor I can't help, falling in love with you
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
490

ABOUT :
Girls like her were born in a storm.
They have lightning in their soul.
Thunder in their hearts.
And chaos in their bones.

CLAIM :
Margot Robbie

CREDIT :
Starboy

Take my hand, take my whole life too
For I can't help, falling in love with you

2018-03-04, 17:06

Once this place was our home...


Prieš tūkstančius metų, šiame geografiniame taške, egzistavo taikus, derlingas, 4000 tūkstančių plakančių širdžių miestelis, pavadinimu „Avalon“. Jame taikiai sugyveno įvairiausių rasių atstovai, kurių pagrindinis tikslas buvo išsaugoti po centriniais rūmais stūgsantį kubo formos brangakmenį „Exodus“, kuris atsirado kartu su Žemės planeta ir savyje nešiojo tokią nežmonišką galią, kuri galėjo sunaikinti visą planetos populiaciją. Ilgainiui, pasklidus žiniai apie tokį objektą, į Avalon‘ą pradėjo plūsti minios būtybių, kurios norėjo tai išvysti savomis akimis ir įsitikinti, kad  toks akmuo tikrai egzistuoja.


And then they came...Lyg iš giedro dangaus, tarp gausios populiacijos įsivyravo chaosas: vieni bandė „Exodus“ apsaugoti, kiti norėjo jį pasisavinti ir perimti jame tūnančias galias. Godumas viršijo visas įmanomas ribas ir kada mieste pasirodė tamsos būtybių armija, prasidėjo karas. Pastarojo metu, „Exodus“ buvo pažeistas ir savo ruožtu išnaikino viską, kas buvo aplinkui. Avalon‘as virto į pelenus, kartu su jame gyvenusiais gyventojais, o pats objektas skilo į tūkstančius smulkių dalelių ir pasiskirstė po visą Žemės planetą.


A new age has risen...


Apie tai, kas tą dieną nutiko, buvo kuriamos legendos, kurios virto pasakomis, istorijomis, teorijomis, iš ko atsirado Žemė. Daugelis paskyrė savo laiką ir resursus tam, kad surastų bent menkiausią skilusio objekto dalelę.  Bėgo metai, amžiai, eros; žmonių populiacija gausėjo, jie kūrė bei tobulino pasaulį, kuriame mistinėms būtybėms vietos neliko. Joms teko adaptuotis ir slėpti savo tikrąją prigimtį, kurti savo bendruomenes bei taisykles kaip geriausiai egltis. Niekas nenorėjo pakartoti tos dienos įvykių, todėl sugyveno taikiai.


It‘s always calmest before the storm...


Sietlas buvo įkurtas ant Avalon‘o žemių ir it magnetas  pritraukė daugelį rasių į vieną vietą. Jis tapo mistinių būtybių centru, kadangi šio miesto teritorija buvo pasisavinusi „Exodus“ savybių, kurios suteikė daugiau galios jo gyventojams. Vieniems sėslus gyvenimas tarp žmonių bei kitų rasių atstovų patiko, kiti planavo kaip pasinaudoti idealia geografine vieta ir sukurti savo valdžią, atsikratant visų, išskyrus savus, to niekam nenutuokiant...


Well, I'm not sure what this is gonna be, but with my eyes closed all I see is the skyline, through the window. The moon above you and the streets below. Hold my breath as you're moving in, taste your lips and feel your skin. When the time comes, baby don't run, just kiss me slowly.
Back to top Go down
View user profile
 
Istorija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: stuff :: Well, hello there :: Situacija-
Post new topic   Reply to topicJump to: