Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Davis kabinetas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-13, 20:38

Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-13, 21:04

Ateinančias kelias savaites Eleonora vaikščiojo it sapne. Viskas buvo per gerai, jog atrodytų tikra. Ji vis dar negalėjo išmesti iš galvos praėjusių dienų įvykių. Nors savo darbą ji atliko kaip visada nepriekaištingai, dalyvaudavo susirinkimuose ir ieškodavo vis kitų krypčių, į kurias galėtų investuoti „Martinez Corporation“, dauguma darbuotojų pastebėjo, jog mergina nebe tokia paniurusi ir tikrai žymiai geresnės nuotaikos, negu kad dažniausia būdavo. Niekas, apart jos, negalėjo žinoti tos geresnės nuotaikos priežasties. Jei visi galėjo nutuokti, jog Davis blogos nuotaikos kaltininkas dažniausia būdavo Hiriam, tai šiuo atveju visi spėliojo, kas galėjo Eleonorai nutikti, jog ši buvo tokia laiminga.
Tiesa, laimė ilgai netruko. Paskutinėmis dienomis ji grįždavo į ištaikingus tėvo namus retai. Ši diena nebuvo išimtis, tiktai grįžusi ji nesitikėjo Hiriam pamatyti tokio įsiutusio. Slampinėdamas iš kampo į kampą svetainėje jis dėbtelėjo į dukrą tokiu žvilgsniu, kad jos kojos taip ir liko įkaltos į grindis.
- Pagaliau sugebėjai grįžti. Nežinau, ką paskutinėmis savaitėmis veikei, tačiau turiu tau gerų žinių. Tas menkysta nusipirko mūsų dukterines įmones. Kur buvo tavo galva, Nora? – ramiai, tačiau lediniu balso tonu tarstelėjęs vyras dėbtelėjo į dukrą su nusivylimu ir pykčiu akyse. Vos suraukusi antakius mergina bandė suvokti, kas vyksta, tačiau tikrai sekėsi sunkiai.
- Nesuprantu...apie ką tu kalbi? Žinojau, jog išlaikyti jas bus sudėtinga dėl to, jog atsisakiau per jas perpardavinėti narkotikus ir tavo ginklus, tačiau jos negalėjo tiesiog bankrutuoti. Kas jas nusipirko? – priėjusi arčiau Hiriam ji žvilgtelėjo į ant svetainėje stovinčio stalo sumestus popierius ir ėmė juos vienas po kito peržvelgti. Vien pamačiusi Warren‘o pavardę jai kraujas tarsi nustojo cirkuliuoti venose.
- Nora, aš tavęs nekaltinu. Tu dar jauna ir nežinojai, jog taip gali nutikti, tiksliau, nesitikėjai. Šiandien iš pačio ryto nuvažiavau pasikalbėti su Warren‘u. Manau geriausia, jog nutrauktum su juo bendradarbiavimą. Jei jis nusipirko mūsų dukterines įmones, vadinasi jis gviešiasi visos „Martinez Corporation“. Jis mato, jog dar nesi tokia apsukri. Turbūt prišnekėjo įvairiausių dalykų. Tas parazitas visada mokėjo malti liežuviu. Prisiekiu Dievu, aš jį nudėsiu...- suburbėjęs po nosimi Hiriam vaikščiojo ratais po svetainę, kol mergina peržvelgė visus dokumentus. Nors jis sakė, kad dukros nekaltina, jo akyse buvo galima įžvelgti aiškų priekaištą. Kaip taip galėjo nutikti?
- Aš viską išsiaiškinsiu, - sausai tarstelėjusi ji pakilo nuo sofos ir nieko nesakiusi greitu žingsniu išėjo iš namo bei sėdusi į automobilį, iškart nuvažiavo iki įmonės. Viduje jau sukinėjosi visi darbuotojai bei ruošė pardavimo dokumentus bei sutartis. Vos tiktai išvydę Eleonorą jie nusišypsojo, tačiau matė, jog šįkart ji tikrai nenusiteikusi bendrauti su žmonėmis.
Įėjusi į savo kabinetą mergina iškart paskambino vyriausiąjai buhalterei bei liepė pas ją ateiti su paskutiniais dukterinių įmonių dokumentais, kurie žymėjo, kada jos pasiekė kritinę ribą. Paskambinusi sekretorei pasakė, jog atšauktų visus susitikimus. Ji juk negalėjo nepastebėti ir nesužiūrėti, kada Hiriam valdomos įmonės bankrutavo. Jos tėvas vadovavo dukterinėms įmonėms, kai Eleonora visas pastangas dėjo į pagrindinę veiklą. „Martinez Corporation“ laikėsi aukštumose, tačiau ji negalėjo prarasti papildomo lėšų šaltinio. Kažkodėl žinia, jog jas nusipirko būtent Warren atrodė daugiau, nei sunki. Gal tėvas buvo teisus? Na, Hiriam nežinojo, ko tiksliai James galėjo prišnekėti merginai, tačiau ji ėmė mąstyti, jog galbūt visas tas jo elgesys, prisilietimai...viskas buvo gerai apgalvoto plano dalis. Juk jam nebūtų sunku suvilioti jaunesnią už jį merginą, tiesa? Prikandusi apatinę lūpą, jog ši nesuvirpėtų Eleonora susitvardė bei perskambino dukterinių įmonių vadovams, jog išsiaiškintų detalesnę situaciją.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-14, 20:38

Warren nežinojo kokiu stebuklingu būdu jam taip nusišypsojo laimė, jog šis sugebėjo atverti vartus į savo širdį. Jis niekuomet netikėjo, kad jo gyvenime atsiras moteris, kuri vėl privers jį jaustis it hormonų veikiamą paauglį ir vers krėsti kvailiausius dalykus. Po audringos nakties jo miesto apartamentuose (James dažniausiai gyveno užmiestyje savo paties statytame name, tačiau po tokių renginių dažniausiai likdavo mieste, tad ten turėjo ir butą), vyras negalėjo atsižiūrėti į miegančią Eleonorą. Matt praleido gal puse ryto stebėdamas jos kūno formas, kol galiausiai nesusilaikė ir nusėjo jos odą bučiniais. Nuo to ryto, viskas pasikeitė. Jiedu suartėjo, geriau vienas kitą pažino, netgi pasiekė tokį lygį, kur galėjo užbaigti vienas kito sakinius. Matt bent kelis kartus į savaitę surasdavo laiko išsivesti moterį pavakarieniauti arba kažką nuveikti. Filmas, baletas, koncertas, verslo susitikimai- buvo visai nesvarbu, kai po to Warren galėjo Eleonorą bučiuoti ir apsikabinti. Po truputį ta moteris užėmė labai svarią vietą jo suakmenėjusioje širdyje.
Tvarkydamas reikalus savo firmoje, James susilaukė penkių skambučių. Iš pradžių jis tikrai pagalvojo, kad tai buvo kažkoks nesveikas Hiriam planas jį apmauti, kadangi vienu metu juk negalėjo bankrutuoti penkios įmonės, tiesa? Pasirodo, kad ir dar kaip galėjo. Tad atidėliojęs nebūtinus susitikimus, jis susitiko su tų įmonių savininkais, išklausydamas jų pasiūlymus bei projektų idėjas. Matthew sumokėjo nemažą sumą pinigų tam, kad įsitikintų, jog tie savininkai nemeluoja ir iš tiesų palieka Martinez korporaciją. Būdamas tikru verslininku ir vyru, kuris pirmiausiai žiūri į situaciją iš šalies, sutiko bendradarbiauti su trijomis iš penkių dukterinių firmų. Warren jas galėjo išgelbėti finansiškai, o šios galėjo įdiegti kelias naujoves į vyro nekilnojamojo turto plėtrą. Win/win situacija. Tiesa, jis tikrai galvojo, kad Eleonora buvo informuota, kadangi bent jau iš mandagumo, tų įmonių savininkai turėjo ją pačią pirmą informuoti apie tokį didelį savo įmonės nuosprendį. Deja, jie tikriausiai taip stipriai nekentė Hiriam, kad šiems mažiausiai rūpėjo Davis įdėtas darbas, kuomet galėjo pereiti pas vieną geriausių verslininkų rytinėje Amerikos dalyje.
Rytą pradėjęs nuo šeštos, Matthew susitiko su keliais partneriais ir uždėjęs parašus ant įvairiausių dokumentų, nusigavo iki "Entercom". Pakeliui paėmęs mėgstamiausių Eleonoros keksiukų bei kavos, užkilo liftu viršun ir pasibeldė į jos kabineto duris. Ar taip, ar taip, jiems reikėjo aptarti vieno sandėrio sąlygas, todėl prie to paties galėjo ir užkąsti.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-14, 21:58

Pripažinkim, po to, kai jiedu grįžo iš tos parodos meno galerijoje, jau automobilyje vos sugebėjo nulaikyti rankas vienas nuo kito ir taip galutinai nepašiurpinti vairuotojo, nors kažin ar Warren‘o darbuotojai jam ką nors sakytų dėl jo pasirinkimo bendrauti (ir dar taip) su Eleonora. Aš nekalbu apie tai, jog vos atsidūrus jo bute, krito įvairūs daiktai nuo lygių paviršių, kol jie galiausia pasiekė gulimą poziciją. Mergina vis dar stebėjosi, kaip jos suknelė liko sveika, tačiau ji buvo išties graži, todėl jai tikrai būtų liūdna, jeigu ji būtų nukentėjusi per tą susidūrimą su James ir jo nekontroliuojama aistra. Jai pačiai buvo ganėtinai neįprasta, kaip greitai Eleonora prisirišo prie to vyro ir kaip greitai tas jausmas, kurį ji jautė, užpildė ją visą. Ji dar nenorėjo svaidytis stambiomis frazėmis apie meilę, tačiau taip išprotėti dėl vyro gerąja prasme buvo merginai kiek neįprasta. Ji juk visada buvo gan logiškai mąstanti asmenybė, stengdavosi nesivadovauti jausmais, nors iš prigimties buvo labai empatiška.
Deja, dabar tėvo kalbos, it nuodai, pasklido jos galvoje, ir ji ėmė kurti įvairiausius scenarijus. Ir jie nebuvo tokie geri. Eleonora iš tikrųjų ėmė svarstyti, jog galbūt Matthew jai prikalbėjo įvairiausių dalykų, jog ją nukreiptų nuo to, ką planavo ganėtinai seniai – kaip gauti Hiriam priklausančias akcijas, o dukterinės įmonės jų tikrai turėjo. Aplamai, jos nešė pagrindinei „Martinez Corporation“ nemažą pelną. Aną savaitę, kai kalbėjosi su visais vadovais, jie šypsojosi merginai ir teigė, jog viskas einasi kuo puikiausia ir šie su Hiriam puikiai sutaria. Pasirodo taip net nebuvo, kadangi jau ganėtinai ilgą laiką jos tėvas negalėjo gauti ataskaitų apie įmonių veiklą, o jų vadovai kategoriškai atsisakė bet kokio vyro įsikišimo. Galiausia, jie suklastojo bankrotą, jog galėtų atrasti geresnius partnerius verslui, o kas gali būti geriau, nei kad Warren? Jie net neapsvarstė galimybės pasikalbėti su Eleonora, kuri tikrai būtų sugalvojusi kitą išeitį. Ne, jie aplamai nenorėjo turėti bendrų reikalų su Martinez, nors ji jiems nieko blogo nepadarė.
Baigusi kada grubų ir nemalonų pokalbį su vienos dukterinės įmonės savininkų ji padėjo išmanųjį telefoną ant stalo viena ranka persibraukdama veidą ir dirstelėdama į savo vyriausiąją buhalterę, kuri užjaučiamai šyptelėjo.
- Aš tikrai nesukurta šitai mėsmalei, - burbtelėjus mergina atsiduso, vis dar stengdamasi nuvyti neigiamas mintis šalin, nors tai sunkiai sekėsi, žinant tai, kaip Hiriam mokėjo manipuliuoti tokiais dalykais ir kaip įtikinamai kalbėti.
- Viskas gerai, Nora. Visiems pasitaiko tokių dalykų, - tarstelėjusi trisdešimt penkerių metų moteris šyptelėjo, vėl nuleisdama akis į dokumentus, išdėstytus ant merginos stalo. Jos abi analizavo paskutinius dukterinių įmonių duomenis bei ataskaitas, tačiau tai buvo beprasmis laiko švaistytas. Buvo akivaizdu, jog jie suvaidino bankrotą, jog ištrūktų iš Hiriam gniaužtų. Moteris nutraukė durų beldimas. Pakėlusi akis Eleonora padėjo dokumentus į jau peržiūrėtą krūvą ir atsilošė kėdėje.
- Užeikit, - monotonišku balsu tarstelėjusi ji vos pasitrynė akis, nes jau geras pora valandų tikrino šūsnis popierių. Tie tipai išmoko klastoti dokumentus beveik taip pat gerai, kaip kad mergina, kai reikėdavo nuslėpti Hiriam nešvarius darbelius.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-14, 22:29

Šioje situacijoje, Warren buvo pastatytas į ganėtinai keblią situaciją, kadangi jam tos firmos tikrai atneš labai daug kapitalo, jau neskaitant to, kad padės įsprausti Hiriam į kampą. Bėda buvo tame, kad dabar korporaciją valdė Eleonora ir dukterinių kompanijų perėjimas jo pusėn, reiškė minusą moters verslui. James pilnai galėjo pateisinti vadovų sprendimą, sprukti pas jį, kai Hiriam galutinai perėjo į juodąją rinką ir tapo nevaldomas, kadangi tas vyras gyveno "nešvariai" ir protingi žmonės su tuo nenorėjo turėti jokių reikalų. Matthew verslas buvo stabilus it po žemėmis išsikerojusios ąžuolo šaknys, todėl nieko keisto, kad prieglobsčio verslininkai norėjo ieškoti jo kompanijoje. Tiesa, tai galėjo padaryti kitokiu būdu, tačiau James suprato pasirinkimą klastoti dokumentus tam, kad išvengtų Hiriam bandymo juos perkalbėti arba dar blogiau - jiems prigrasinti.
Išgirdęs pakvietimą, Matt įžengė vidun, pasisveikindamas su "Entercom" finansininke. Pasiteiravęs kaip laikosi jos vaikai ir ar vyrą jau išleido iš ligoninės po traumos, kuomet paprašė Lauros duoti jam ir Eleonorai pora minutėlių aptarti svarbius reikalus. Žinoma, buhalterė tik supratingai šyptelėjo, kadangi maišelis, kuriame buvo sudėti kepiniai ir du kavos puodeliai rodė, kad tai bus ne vien tik verslo pokalbis. Warren nejučiom susimąstė, kad galbūt reikėjo apskritai jųdviejų santykių nebeslėpti.
Kuomet jie liko vieni, James pasilenkęs per stalą, pakštelėjo moteriai į viršugalį, o tada padėjo kavą bei keksiukus ant jos stalo, - Labas rytas, - pasisveikinęs šilčiau nusišypsojo, - kava ir keksiukai stiprybei, kadangi mums reikia išspręsti konfliktą tarp architektų ir Sebastiano vyrų, kadangi jie atsisako statyti verslo centrą toje vietoje, kur puikuojasi istorinis pastatas, - atsidusęs James sulenkė koją ties keliu ir uždėjo ją sau ant kito kelienio ties čiurna. - Manyčiau, kad reikėtų išsaugoti istorinio pastato motyvus ir jį tiesiog patobulinti, kad abi pusės liktų laimingos. Ką manai? - pasiteiravęs James perbėgo akimis Eleonoros veidą ir gurkštelėjo kavos. - Kažkas negerai. Kas atsitiko? - rūpestingu tonu paklausęs Matt gurkštelėjo kavos, padėdama puodelį ant stalelio tarp dviejų fotelių, skirtų klientams.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-14, 23:15

Na, „Martinez Corporation“ tikrai atlaikė žymiai sunkesnius laikus, nei kelių dukterinių įmonių perėjimas pas kitą verslininką. Tokį dalyką ji pajus labai menkai, tačiau tai vienaip ar kitaip buvo pelnas bei tam tikros lėšos, kurias Eleonora būtų galėjusi skirti kai kuriems projektams, kuriuos norėjo įvykdyti. Visgi, turbūt reikės sulaukti geresnio meto, kadangi dabar ji negalėjo apsiimti keliomis dešimtimis projektų iškart, kadangi tam tikrai nebūtų užtekę pinigų. Dauguma merginos apsiimtų veiklų ėjosi sklandžiai ji finansavo į mažesnius verslininkus, kuriais patikėjo ir tikėjo jų vizija. Jau dabar jie atsipirko, todėl Eleonora galėjo dėl to džiaugtis, tačiau vienaip ar kitaip, tos dukterinės įmonės reiškė ne vien tiktai pelną, tačiau ir patalpas. O patalpų merginai visada reikėjo. Aplamai, jų reikia, norint plėstis.
Kiekvienas iš čia dirbančių asmenų turbūt tyliai padiskutuodavo apie Eleonoros ir Matthew santykius, kadangi jie tikrai susitikdavo pernelyg dažnai, kaip verslo partneriai ar tuo labiau, kaip konkurentai. Juk vis dėlto, mergina nešiojo Martinez pavardę ir visi manė, jog Warren turėtų jos neapkęsti taip pat stipriai, kaip kad neapkenčia šios tėvo. Visiems buvo keista ir neįtikėta, jog vyras taip maloniai bendrauja su Davis. Nuslėpusi „the look“, kuris būtų išdavęs Lauros nuomonę Eleonoros ir James santykių klausimu, moteris linktelėjo ir palinkėjusi geros dienos, susirinko dalį dokumentų bei dingo iš kabineto. Tuo tarpu nežymiai suraukusi antakius mergina toliau analizavo dokumentus ir tiktai pajutusi vyro lūpas prie savo viršugalvio, ji pakėlė akis į jį. Jis juk negalėjo apsimesti...tiesiog negalėjo jai sumeluoti visų tų emocijų, tiesa? Juk negalėjo.
- Apie tai jau buvau užsiminusi Jason‘ui, tačiau jie kaip užsispyrę ožiai nenori nusileisti ir net nenori pagalvoti apie tai, jog reikia palikti istorinius motyvus. Kaip architektas jis tikrai neblogas, tačiau kaip žmogus Jason tikra rakštis subinėj, - burbtelėjusi mergina dirstelėjo į kavos puodelį ir pasiėmusi jį atsigėrė. Užmerkusi akis ji mąstė. Turbūt mąstė pernelyg daug, kadangi jos veidas kelias akimirkas atrodė taip, lyg iškaltas iš akmens.
- Hiriam šiandien iškėlė skandalą. Manau numanai dėl ko. Jis teigia, jog tavo planas yra perimti visą „Martinez Corporation“ veiklą į savo rankas, - atsimerkusi Eleonora atsiduso ir dirstelėjo į įjungtą kompiuterį, kuriame mirksėjo jos elektroninis paštas, pranešdamas, jog ji neperskaitė visų gautų laiškų. Kokio velnio ji apskritai tikėjo Hiriam? Kodėl leidosi jo apnuodijama? James tikrai negalėtų taip pasielgti. Jis negalėjo taip su ja pasielgti.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-15, 01:04

Warren sunkiai atsiduso. Jis nemėgo rezultatų pasiekti grasinimais, tačiau kartais tiesiog nebuvo kitos išeities. Jason buvo vienas geriausių architektų mieste, tačiau tai nereiškė, kad James negalėjo surasti geresnio, kad ir mažai žinomo architekto, kuris pasirūpintų, kad istorinė vieta ir liktų istorine, tačiau modernizuota. Juk talentingų žmonių buvo krūvos, jie tik ir telaukė, kada bus atrasti. Matthew ne vienam jaunam talentui padėjo, jis netgi tam turėjo specialias programas, nes tai buvo pravartu dirbant su nekilnojamuoju turtu. - Puiku, vadinasi, jeigu neina susitarti gražiuoju, tarsimės kitaip, - kiek rimtesniu tonu, mąsliai atsakė, žvelgdamas į moterį, kurios akyse buvo galima įžvelgti dvejones bei susierzinimą.
James nesusilaikęs kreivai šyptelėjo. Jam patiko faktas, kad tas šliužas nervinosi. Šiuo atveju vyrui net nereikėjo stengtis, kadangi minėtų firmų vadovai patys pats jį atkeliavo. - Tas šunsnukis pats kaltas, kad nemoka išsaugoti savo partnerių. Jie atėjo, nes nenorėjo turėti reikalų su Hiriam ir aš jų nekaltinu, - tarstelėjęs Matthew gurkštelėjo kavos, - maniau, kad tuo klausimu buvai informuota, bet kaip matau tavo tėvo reputacija neleidžia kitiems blaiviai mąstyti, - apsilaižęs lūpas nurijo seiles. - Nežinau, ką Hiriam pripaistė, tačiau man Martinez korporacija yra nereikalinga. Prieš tai trukdžiau jam vykdyti projektus, nes jis jai vadovavo, bet kada vadžias perėmei tu, suradau kitų būdų kaip toliau gadinti to asilo gyvenimą, - truktelėjo pečiais. Galbūt tai iš vyro pusės skambėjo kiek nejautriai, tačiau Warren verslo klausimais buvo griežtas, - suprantu, kad nuostolį patyrė tavo kompanija, tačiau tai buvo protingas verslo sprendimas tiek vienai, tiek kitai pusei. Negalėjau jų tiesiog paleisti dėl to, kad mūsų santykiai yra ne tik profesionalūs, - atsitiesė kėdėje, - man tik kyla klausimas kaip tu gali tikėti tuo, ką sako Hiriam, kai visą šį laiką aš tau stengiuosi padėti, kad greičiau įsitrauktum į teisingą ritmą, - kiek suraukęs antakius James žvilgtelėjo į Eleonorą.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-15, 08:16

Pripažinkim, kad net kai kurie darbuotojai buvo labiau principingi, negu kad pati Eleonora. Jason tikrai buvo vienas geriausių architektų, jo darbas buvo įvertintas ne vien tiktai Amerikoje, tačiau ir už jos ribų ir galbūt dėl to tas vaikinas pasipūtė it povas. Jis buvo kažkur merginos metų ir elgėsi taip, lyg šioje srityje būtų tiesiog nepakeičiamas. Jau anksčiau jis leido suprasti, jog su juo Davis galės susitarti kiek kitokiu būdu, pavyzdžiui, vakarienė tikrai būtų neblogas variantas. Tiesa, jos tiesiog tas vaikinas netraukė ir galbūt ji tai pernelyg akivaizdžiai pademonstravo, kadangi dabar Jason net neidavo su Eleonora į kalbas. Kartais versle būti moterimi buvo vienas didelis, riebus minusas, nes visi galvodavo, jog tu nusileisi arba su jais permiegosi, jog sandėris pavyktų. Šiuo atveju vyrai buvo vyrai ir nieko tame nepakeisi. Žinoma, to ji neaptarė su Warren‘u, kadangi vienaip ar kitaip, šiuo atveju reikėjo žiūrėti į Jason‘o darbus, o ne į jo labai nesukalbamą charakterį.
- Aš tave pateisinu ir pateisinu visus kitus, kurie nenori turėti reikalų su Hiriam, tačiau vis dėlto, jis mano tėvas. Už kabineto durų gali jį vadinti visaip, kaip širdis leidžia. Nesakau, jog kartais pati taip negalvoju, tačiau jis yra vienintelė mano šeima, kuri yra Sietle, - tarstelėjusi Eleonora vos susiaurino žvilgsnį, atsidarydama vieną iš elektroninių laiškų. Užsidėjusi akinius ji greitai permetė jo turinį, tačiau tai nebuvo niekas, kas reikalavo greito atsakymo, todėl ji akis nukreipė į vyrą. Taip, ji visada savotiškai gindavo savo tėvą, kad ir koks jis subingalvis bebūtų. Tiesa, būdama jaunesnė gindavo jo vardą žymiai smarkiau, kadangi tada dar nesuprato, jog Hiriam ne visada būna teisus. Vieną kartą ji netgi susimušė mokykloje dėl to, jog kažkuris iš vaikų negražiai apie jį šnekėjo. Tada vyras išsiprašė kalėjime, jog galėtų nufilmuoti video laišką ir jame pasakė Eleonorai, jog jis ja didžiuojasi ir be proto myli, tačiau taip dama elgtis negali. Turbūt tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kada mergina matė jo nuoširdžias emocijas, skirtas būtent jai.
Mergina jau būtų klaususi James apie tuos „kitus būdus“, tačiau susilaikė, kadangi tai būtų absurdiškas klausimas. Jis tiesiog jai nesakys, o ir kodėl turėtų? Tiesa, tai tik dar labiau privertė nemalonias mintis kilti į paviršių ir trukdyti Eleonorai sumąstyti logišką paaiškinimą, jog viskas tikrai nėra, kaip jai minėjo Hiriam.
- Aš nesakau, kad juo tikiu, tačiau pripažinkim akivaizdų faktą, jog jūs vienas kito nekenčiat ir padarytumėt bet ką, kad vienas kitam pakenktumėt. Nesvarbu ar nukentės aplinkiniai asmenys, ar ne. – tarstelėjusi Davis susinėrė rankas ant krūtinės. Šiuo atveju ji buvo pernelyg arti tiesos, nors pati to nežinojo. Juk Hiriam tikrai anksčiau pasielgė taip ir tada nukentėjo James žmona.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-15, 15:26

Trumpam sučiaupęs lūpas Warren linktelėjo. Palyginus tai, kaip vyras Hiriam vadino savo mintyse, išsireiškė labai švelniai, tačiau Eleonora buvo teisi. James reikėjo laikyti liežuvį už dantų, kai kalba ėjo apie jos tėvą. Tai vis tiek buvo jos biologinis tėvas ir moteris buvo nekalta, kad jai teko augti to vyro šeimoje. - Atleisk, kartais sunku susivaldyti, - atsiprašęs Matthew vos šyptelėjo. Jis galėjo tiesiai šviesiai pasakyti, kad norėjo, jog tas vyras mirtų iš pykčio bei skausmo, kurį pats kadaise jam sukėlė, tačiau tai priverstų Eleonorą klausinėti kas tarp jų nutiko, o James to nenorėjo. Galbūt nebuvo toks šaltakraujis kaip kad apsimetė prieš daugelį savo verslo partnerių?
Besiklausydamas moters, Matt jau žiojosi kažką sakyti, tačiau supratęs, kad šiuo metu tai bus beprasmiška, šyptelėjo viena lūpų puse. - Taip, Nora, mes vienas kito nekenčiam, tačiau tarp mūsų yra esminis skirtumas, kurio, kaip matau, tu nepastebėjai arba nenori pastebėti, nes esi "tėčio mergaitė". Aš niekada nedarysiu to, kas gali pakenkti nekaltiems žmonėms, priešingai nei tavo tėvas. Tuo labiau, niekada nepriimsiu sprendimo, kuris galėtų pakenkti tau, - tarstelėjęs atsigėrė kavos, nenutraukdamas akių kontakto su Davis. Negi ji tikrai galvojo, kad visos jo emocijos buvo apsimestinės tiktai tam, kad pakenktų Martinez korporacijai? - Tokio paties tipo kompanijas kaip kad išėjusios trys, aš palikau tau, kada sudarėme sandėrį dėl "Entercom", jeigu jaudiniesi dėl nuosavybės, žinai, kad visuomet gali ją nuomotis arba pirkti iš manęs, - kur kas šaltesniu tonu pridūrė, - sakiau, kad galiu ir noriu tau padėti, kas liečia verslą, tačiau jeigu tu tos pagalbos nenori, nes galvoji, kad turiu didįjį planą kaip sunaikinti Hiriam, na, tada nebeturime apie ką daugiau kalbėti, - pabaigęs sakinį Warren nužvelgė moterį. Kažkodėl jam buvo skaudu girdėti nebylų faktą, kad Nora juo nepasitikėjo ir abejojo jo jausmais jai vien dėl to, kad tas abejones pasėjo jos tėvas.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-15, 23:09

Dauguma žmonių vadino Hiriam įvairiausiais žodžiais. Jiems nesutrukdydavo netgi tai, jog kartais toje pačioje patalpoje būdavo Eleonora. Ji nieko nesakydavo savo darbuotojams, kadangi vien žvilgsnio užtekdavo, jog šie suprastų mažumėlę persistengę. Tiesa, kitų žmonių ji nutildyti negalėjo, o ir bėgant metams nebenorėjo. Mergina puikiai suvokė visų pyktį, kuris buvo nukreiptas būtent į Hiriam. Vyras labai daug kartų apgaudinėjo, privertė netgi kai kuriuos prarasti paskutinius pinigus dėl jo machinacijų. Jis plėšikavo ,plovė pinigus ir grasino, todėl nieko keisto, jog jis nebuvo pats mėgstamiausias asmuo. Tiesa, jį visada mėgo jo kolegos ar verslo partneriai, nes jie vienas kitą suprasdavo. Jie žinojo, ką reikia daryti, jog verslas klestėtų. Kartais to kaina būdavo pernelyg žiauri ir didelė, tačiau negi jie būtų galėję atsisakyti tiek daug dėl tiek mažai? Dauguma tokių kaip kad Hiriam nesuprasdavo, kaip daug tas vienas neteisingas žingsnis gali pakeisti. Šiuo atveju jis nė nenutuokė, kaip tai iš esmės pakeis Eleonoros gyvenimą ir kokius sunkumus ji patirs, vadovaudama įmonei, kuriai tikrai buvo sunku nusikratyti Hiriam užklijuotos reputacijos.
- „Tėčio mergaitė“? Rimtai? Visada manei, jog aš tokia ar taip sugalvojai tiktai dabar, kai tau pradėjo nepatikti mano nuomonė? – kilstelėjusi vieną antakį mergina dėbtelėjo į James, sužaibuodama akimis. Taip, ji gynė Hiriam (to jis visiškai nenusipelnė), tačiau tiktai iki tam tikro lygio. Jei vyras dabar nusprendė dėl to kai prikaišioti, tai vadinasi jis tikrai nežino, ką reiškia žinoti, jog tavo tėvas elgiasi blogai, tačiau vis tiek bent jau minimaliai jį gerbti, kadangi jis rūpinosi tavimi kaip tiktai mokėjo. Žinoma, kad nežino, kaip jis žinos? Warren‘ui niekada neteko atsidurti tokioje situacijoje. Eleonorai, kita vertus, tai reikia išgyventi kiekvieną dieną. Ji supranta, jog Hiriam yra blogas žmogus. Jis ne tai, kad yra geras asmuo, tiesiog elgiasi netinkamai, ne. Jis iš esmės yra blogas žmogus. Galimai vyras net nepasikeis, tačiau jis augino merginą kaip tiktai išgalėdamas. Jam buvo sudėtinga, kai neturėjo šalia moters, kuri sakytų, ką Hiriam daro gerai ir ką blogai, galbūt dėl to jo santykiai su dukterimi tokie komplikuoti. Bet jis stengėsi, minimaliai, tačiau stengėsi.
„Just don‘t be extra, elkis kaip suaugęs žmogus“ – tyliai sušnabždėjęs loginis balsas liko smarkiai perrėktas emocionaliosios Eleonoros pusės, kuri tiesiog manė, jog James elgiasi kaip subingalvis. Tuo labiau kelia savo principus, lyg jo pagalbos verslo klausimais maldautų visi aplinkiniai, o ji net nepasivargina jos priimti ir yra tokia nedėkinga. Jai nereikėjo tėviško pamokslo iš vyro, su kuriuo miegojo.
- Ak, atsiprašau, o didysis meistre, jog esu tokia siaubinga ir blogų manierų. Aš visiškai nevertinu Jūsų pastangų ir laiko man padėti. Žinai, iš šono skambi kaip susireikšminus boba, - užvertusi nešiojamąjį kompiuterį mergina pakilo iš savo kėdės, apsivilkdama striukę bei užsimesdama rankinę ir pasiimdama į ranką išmanųjį telefoną, dirstelėjo į laiką. Tikrai neketino būti vienoje patalpoje su dar vienu tipu, kurio ego didesnis, nei šitas sušiktas kabinetas.
- Na, jeigu daugiau neturim apie ką kalbėti, tai man belieka padėkoti už kavą. Manau, sugebėsi pats save išsilydėti, tu juk didelis berniukas, - išmetusi pustuštį kavos puodelį Eleonora sarkastiškai vyptelėjo bei nė nedirstelėdama išėjo pro duris, jas uždarydama.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-16, 14:51

Kuomet Eleonorą užplūdo principai, kurie veržėsi it nuodai pro šios lūpas, Warren kantriai jos klausėsi. Kartais jis nesuprasdavo moterų, nors, atrodė, kad Davis buvo kitokia ne kitos- o ir buvo- tačiau turėjo tą pačią tendenciją prisikabinti prie žodžių ir iš to padaryti labai didelį "boom", kuris prilygo didžiajam sprogimui. - O tu it nesubrendus paauglė, - atkirtęs atgal James nupliekė Norą žvilgsniu. Dievaži, gal jai buvo "tos dienos", kad ji taip jautriai reagavo į paprastą pagalbos pasiūlymą? Juk per dalykinius pietus ji tik padėkojo ir nusišypsojo, tai kas pasikeitė dabar? Atsidusęs Matthew perbraukė delnais sau per veidą, - Prašom, - šaltai taręs James sekė tamsiaplaukę akimis, stebėdamas kaip ši apsirengia, - sutvarkysiu reikalus su Jason, - pridūręs jis pabaigė savo kavą ir išgirdęs kaip užsidaro kabineto durys papurtė galvą. Jis visiškai ne taip įsivaizdavo rytinį jų susitikimą, tačiau dabar jau buvo per vėlu. Warren nesijautė kaltas dėl to, kad nusipirko tris firmas, kurios prieš tai priklausė Martinez korporacijai, jis jautėsi kvailai nebent dėl to, kad sugebėjo atsiverti moteriai, kuri iš tiesų jo nepažinojo, tačiau dėjosi, kad pažįsta ir žino geriau, koks James buvo, nei kad jis pats. Tiesiog šaunu. Išmetęs kartoninį puodelį į šiukšlinę šis paliko Davis kabinetą.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Davis kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lexi Davis
» * Feeling Special, Aren't Ya? *~Create And/Or Pick Your Own Music Band~
» Davis Katrina R.
» Lexi's interview thread
» Patty Cake, Patty Cake! [Private, Averia Frost & Toriera, Alexander Davis Gets Last Post]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ENTERCOM ADVERTISING-
Jump to: