Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-06, 17:23

Home sweet home:
 
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-08, 20:56

Tiesą sakant, į ligoninę važiuoti jie negalėjo. Tai būtų pernelyg įtartina vien dėl to, jog jie ganėtinai žinomi asmenys, o per visur jau kalbėjo apie vieną didžiausių susišaudymų. Visi tiktai ir spėliojo apie įvairiausius gaujų karus ir dar velniai žino ką, nors tiesa buvo ta, jog ten tiesiog susitiko keli nepatenkinti verslininkai. Tiksliau, vienas nepatenkintas rusas. Jei Eleonorai dar kartą teks pamatyti jo kreivą marmūzę, turbūt tą pačią minutę išdaužys jam dantis su savo trylikos centimetrų aukštakulniu bateliu.
Taigi, į ligoninę važiuoti jie negalėjo, todėl mergina nė nepajuto, kaip jos automobilis sustojo prie jos studijos. Vienaip ar kitaip, namuose nakvoti šiandien ji tikrai neketino, tuo labiau vežtis Warren‘o tenai ir matyti Hiriam patenkintą šypsenėlę. Jos tėvas plotų rankomis, jei pamatytų, kad James bent minimaliai sužeistas.
Kai abudu išlipo iš automobilio ir užkilo liftu į reikiamą aukštą, mergina išsitraukė iš rankinės raktus bei atrakino duris, įeidama pati bei įleisdama vyrą.
- Turėčiau pasakyti „jauskis kaip namie“, bet turbūt čia ne ta situacija, - vos šyptelėjusi Eleonora uždarė ir užrakino duris. Neatitraukusi roletų nuo langų, ji pajungė šviesą visoje patalpoje, išsileidusi plaukus ji viena ranka jos pataršė, jog jie nebūtų visiškai balti nuo tinko po susišaudymo. Patraukusi per svetainę ji iškart papuolė į miegamąjį. Atsitempusi iš vonios kiek aukštesnę kėdę, mergina pasidėjo ant lovos pirmosios pagalbos rinkinį bei kitus būtinus reikmenis. Atsidariusi spintelę, kurioje dažniausia laikė alkoholį, Eleonora ištraukė butelį romo ir butelį tekilos. Atsisukusi į James ji žvilgtelėjo į abudu butelius.
- Leidžiu rinktis, kuris, tavo nuomone, labiau numalšins norą iškeikti visus necenzūriniais žodžiais, kol knaisiosiuosi su pincetu tavo petyje, - padėjusi ant stalelio buteliu, kuris buvo netoli paruoštos kėdės, jog James atsisėstų, mergina dezinfekavo įrankius bei pasisuko profiliu į vyrą.
- Nusirengsi pats ar tau padėti? – tarstelėjusi ji nusisuko nugara į Matthew, jog šis nepastebėtų, kad Eleonora kreivai vyptelėjo. Jei situacija nebūtų tragiška, dabar ji tikrai pradėtų krizenti.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-08, 21:44

Warren mintyse jau kurpė planą kaip išraus rusui liežuvį, nukapos jo galūnes ir supakavęs kūno dalis į atskiras kartoninės dėžes, nusiųs jo motinai į Maskvą. Kad ir kaip bebūtų keista, Borisas buvo "mamyčiukas" ir kol jo motina valdė verslą Rusijoje, sūnus tvarkėsi Amerikoje. Tiesa, ne ilgam. Kol jiedu su Nora keliavo velniai žino kur, nes moteris ketino sutvarkyti jo žaizdą, James telefonu susisiekė su savo vyrukais, kurie glaistė tokius viešus incidentus. Paaiškinęs situaciją, jis stengėsi neatleisti spaudimo nuo kraujuojančio pečio. Po to skambučio sekė sekantis asistentei, kuriai pasakęs, kad atidėtų visus susitikimus į rytojų ir kiekvienam akcininkui nusiųsti po dovaninį krepšį, kuriame dažniausiai buvo Warren'ui priklausančios viskio kompanijos stiprieji gėrimai su specialiomis taurėmis bei užkandžiais. Padėjęs ragelį vyras nežymiai žvilgtelėjo į Eleonorą, kuri net ir aptaškyta krauju bei tinku atrodė labai mielai ir moteriškai žaviai.
Atsidūręs jos studijoje, Matthew apsidairė stengdamasis labai nejudėti, kadangi ir taip neteko daug kraujo ir jeigu moteris tuoj nepašalins tos kulkos, jam prasidės vidinis kraujavimas, kuris sukeltų kur kas didesnių problemų nei kad įstrigusi kulka. - Nustebtum sužinojus, kur man teko gyventi, - šyptelėjęs viena lūpų puse vyras atsisėdo ten, kur jam buvo nurodyta. - Studija tikrai jauki, įsivaizduoju tave čia begyvenant, - tarstelėjęs vyras akylai stebėjo Martinez, - Romas, žinoma, - ranka pasiekęs butelį Matt jį drąsiai užsivertė nė kiek nesusiraukdamas, kadangi tas deginantis spiritas gelbėjo jį nuo savotiško skausmo. - Eleonora, ar jūs su manimi flirtuojate? - paerzinęs moterį James nusirengė jau nebe baltus marškinėlius ir nusimetė juos šalin. Kaip keturiasdešimt trijų metų vyras, Warren tikrai atrodė labai gerai išsilaikęs. - Na, daktare, greičiau pradėsime, greičiau baigsime, - dar kartą atsigėręs pora gurkšnių romo tarstelėjo.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-08, 22:15

Loftas buvo erdvus. Tiesą sakant, jame būtų buvę dar mažiau baldų, nes Eleonora vertino laisvą erdvę. Tiek svetainėje, tiek miegamajame buvo nutiestas vielutė nuo vieno sienos kampo iki kito bei ant jos sukabintos nuotraukos. Kadangi čia mergina lankydavosi retai, tai jos galėdavo taip iškabėti visą mėnesį nė nepaliestos. Dabartinės nuotraukos, darytos Davis, buvo iš pietinės Meksikos dalies, kadangi neseniai buvo nuvykusi ten aplankyti tetos bei močiutės kapo. Vaizdai tikrai buvo kvapą gniaužiantys. Vieną nuotrauką Eleonora buvo pasidariusi šiaip sau. Ten ji sėdėjo apšviesta saulės, su milžiniška kepure bei akiniais nuo saulės plačiai šypsojosi, prilaikydama viena ranka galvos apdangalą. Tai buvo vienintelio jos nuotrauka tarp daugybės gamtos bei kitų Meksikos vietovių peizažų. Kadangi niekad čia nesivedžioja nepažįstamų žmonių, niekas tų nuotraukų nepamato, apart artimiausių asmenų. Arba Allen‘o. Jis visada įsirauna į jos loftą nekviestas ir prašo alaus.
- Čia aš negyvenu, deja. Tai mano tarpinė stotelė. Mėgstu čia leisti laiką. Arba pernakvoti, jei namuose darosi daugiau ar mažiau nepakenčiama. – gūžtelėjusi pečiais Eleonora užsidėjo vienkartines gumines pirštines, kurias operacijų metu užsideda gydytojai bei pasiėmusi pincetą atsisuko į James. Nupūtusi vieną plaukų sruogą, kuri buvo užkritusi jai ant veido, mergina žengė pora didelių žingsnių, priartėdama prie vyro. Vos pasilenkusi ji nežymiai prisimerkė, laisvąja ranka prisiliesdama prie vyro peties. Susikaupk.
- Abejoju ar apie tai galvosite ateinančias pora minučių, - šyptelėjusi taip ir neatsakydama į Warren‘o klausimą ji be perspėjimo bedė pincetą į žaizdą, bandydama užčiuopti kulką. Reikėjo gerų poros minučių, jog Eleonora ją užčiuoptų. Ištraukusi kulką ji ramiau atsikvėpė ir įmetė ją į metalinį indelį, kurį buvo pasidėjusi ant stalo. Pasiėmusi švirkštą su vandeniu mergina praplovė žaizdą netoli jos priglausdama rankšluostėlį, jog vanduo nenutekėtų žemyn.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-09, 13:17

Kadangi Warren skausmas peties srityje vis augo, jis nespėjo atkreipti dėmesio į pačias fotografijas. Vyras matė, kad jos yra sukabintos, bet jų neanalizavo, kadangi jo dėmesys buvo prikaustytas prie skausmo tvardymo viduje, nes James niekuomet neparodydavo tokių emocijų prie kitų žmonių. Eleonora nebuvo išimtis, kadangi prie moters jis apskritai stengėsi pasirodyti stiprus, lyg ta kulka jį tik pakuteno. - Turiu pasakyti, kad čia tave įsivaizduoju labiau nei tavo tikruose namuose, - sąžiningai pripažinęs nusišypsojo. Martinez rezidencija buvo prabangi, o Nora buvo per daug paprasta, kad toks ekstravagantiškas interjero dizainas jai tiktų. Moteris buvo labiau meninės sielos žmogus, ir tai matėsi iš šios studijos ir tai, kažkodėl, Warren patiko. Vienintelis minusas Eleonoroje buvo tas, kad ji buvo jo didžiausio priešo dukra.
- Nustebtumėte, kiek daug minčių dabar sukasi mano galvoje, - šyptelėjęs Matthew patyliukais suurzgė nuo to nelemto skausmo ir vėl užsivertė romo butelį. Šiuo metu pincetas jam prilygo didžiausią priešą, a.k.a. Hiriam. Kol moteris knaisiojosi tarp jo mėsų, Matt nukreipė žvilgsnį į už jos sukabintas fotografijas. Išanalizavęs kiekvieną jų, nežymiai šyptelėjo, - Ar jas darei pati? - pasiklausęs primerkė akis, kad geriau matytų smulkiausias jų detales, - nes jos tikrai padarytos labai profesionaliai, - pridūręs įsižiūrėjo į plačiai besišypsančią moterį vienoje iš nuotraukų.
Kada kulka buvo ištraukta, James apsidžiaugė, kad ji buvo pilna, o ne išsiskaidžiusi į dalis, kurių reikėtų ieškoti dar mažiausiai valandą. Lengviau atsidusęs vėl išgėrė romo, kuris po truputį pradėjo svaiginti, kadangi vyras neteko ganėtinai nemažai kraujo. Nusprendęs, kad gana, Warren stumtelėjo butelį tolyn nuo savęs ir sutelkė dėmesį į Martinez.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-09, 13:53

Apvaliusi odą aplink žaizdą ir ją išplovusi, mergina pasiruošė sterilią adatą bei siūlo. Aplamai, atrodė, jog Eleonora tai daro jau ne pirmą kartą. Ir tas buvo tiesa. Ji neatsimena, kiek kartų reikėdavo traukti kulkas iš Allen‘o ar Chosė galūnių. Kažkodėl jie visada papuldavo į didžiausius susišaudymus ir gaudavo mažiausia vieną kulką į koją ar ranką. Per tokį nelemtą darbą tie vaikinai kažin ar galės sukurti normalią šeimą. Nors, kiek Eleonora kalbėdavosi su Allen‘u, ji suprato, jog jam neypatingai tai rūpi. Jis atsirado šitame darbe, nes jam trūko adrenalino. Po kažkiek laiko jis tapo nuo to savotiškai priklausomas. Ir jis tikrai nežadėjo atsisakyti savo darbo dėl kažkokios moters ar tuo labiau vaiko.
- Kažkodėl nesistebiu, nes tai išgirstu ne pirmą kartą, - šyptelėjusi mergina viską paruošė, kad galėtų žaizdą susiūti. Apsižvalgiusi ji pasiėmė savo akinius, kurie per kažkokį stebuklą, liko sveiki per susišaudymą. Užsidėjusi juos ant nosies, Eleonora vos prisimerkė bei pradėjo atsargiai lopyti James.
- Ar man verta klausti, kas tai per mintys? – paklaususi ji vos šyptelėjo, tačiau žvilgsnio neatitraukė nuo savo dabartinės veiklos, o šiuo atveju, žaizdos siuvimo. Jai ir pačiai būtų neprošal išgerti, tačiau Eleonora pagalvojo, jog kai baigs šitą „darbščiųjų rankų būrelį“, tada galės atsipalaiduoti ir tada išgerti gerus kelis didelius gurkšnius to romo.
- Ką? Tu apie nuotraukas? Taip, kai turiu laisvo laiko, mėgstu fotografuoti. Paskutinį kartą laisvo laiko turėjau tiktai tada, kai dviem savaitėm buvau išvykusi. – atsidususi Davis bemaž svajingai šyptelėjo, baigdama lopyti Warren‘o žaizdą. Išvažiavusi iš Sietlo ji visada jausdavo žymiai geriau. Ypatingai, kai būdavo su artimaisiais, kurie lygiai taip pat galvojo, jog Hiriam elgiasi neprotingai.
Atsitraukusi nuo vyro per kelis žingsnius ji tarsi vertinančiai nužvelgė savo darbą, o vėliau nusiėmė pirštines bei po truputį ėmė tvarkytis. Sudėjusi viską iš ten, kur paėmė, Eleonora pasiėmė romo butelį bei pati gurkštelėjo to gėrimo. Jai tikrai to reikėjo.
- Vonia yra už tavęs, jei nori nusimaudyti. Šiuo metu tai vienintelis dalykas, ką galiu pasiūlyti už tai, kad ta kulka neatsidūrė mano viduje. – šyptelėjusi mergina taip savotiškai padėkojo už išgelbėtą jos kailį. Padėjusi romo butelį ant stalo ji nuėjo prie sukabintų nuotraukų bei jas nuėmė, sudėdama jas ant stalelio.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-09, 17:09

- Tai kodėl, būdama pakankamai suaugusi vis dar gyveni to kirmino namuose? - pasidomėjęs James kilstelėjo antakį. - Ar nebūtų lengviau apsigyventi savo erdvėje, kur gali jaustis savimi? - šyptelėjęs Warren susimąstė, kad, greičiausiai, išvydusi jo namus Eleonora siaubingai nustebtų, kadangi tokio kalibro verslininkai kaip Warren taip negyveno. Gerai pagalvojus, tikrasis Matthew charakteris nustebintų daugelį jo partnerių ir pažįstamų, tik vienas kitas laimingasis turėjo šansą pažinti kiek kitokią vyro pusę.
Kentėdamas adatos įdūrimą per du odos sluoksnius, Matt akimirkai pasigailėjo, kad per toli nustūmė tą romo butelį. Skaudėjo taip, lyg jį iš naujo pašautų. Tik šešis kartus. Stengdamasis nesijudinti ir sukoncentruoti dėmesį į moters veido bruožus, atidžiai jos klausėsi. - Kada buvai išvažiavusi dviems savaitėms? - nežymiai šyptelėjęs James sulaikė kvapą, kada buvo užveržtas paskutinis mazgas ir nukirptas siūlas. Be garso ir lėtai išleidęs orą, palaukė, kol ant jo buvo uždėtas bintas, užtvirtintas dideliu kvadratiniu pleistru. - Nepaisant to, tos nuotraukos tikrai geros. Visa laimė, kad kartu perimsim Boriso reklamos kompaniją, nereikės samdytis fotografo, - nusijuokęs vyras tarstelėjo. Jie taip iš tiesų sutaupytų nemažą sumą pinigų, nes tie vagišiai "freelanceriai" užsiprašydavo nežmoniškai daug. Warren kartais susimąstydavo, kad geriau pačiam apsimokėjo pereiti kursus ir išmokti fotografuoti.
- Buvau sužeistas baisiau. Čia, palyginus, pakutenimas, - šyptelėjęs puse lūpų, Matthew stengdamasis kuo geriau imobilizuoti savo ranką, nupėdino į vonią, kurioje nusiplovė visą sudžiuvusį kraują. Apsitaškęs veidą šaltu vandeniu vyras sunkiai atsiduso ir trumpam užmerkė akis. Jis norėjo padaryti tai, kas buvo tikrai labai prasta idėja ir galėjo baigtis labai blogai, tačiau kažkodėl jam šiuo metu tai nerūpėjo, todėl išėjęs iš vonios, Matthew drąsiai patraukė prie Eleonoros, pirmiausiai atimdamas iš jos romą, kurio gurkštelėjo, o tada nurijęs taip staigiai ją prie savęs prisitraukė, kad privertė tamsiaplaukę prarasti pusiausvyrą. Puse sekundės į ją žvilgtelėjęs, Warren nežymiai šyptelėjo ir įsisiurbė į jos lūpas, pastatydamas butelį ant spintelės, ant kurios pasodino ir pačią Eleonorą.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-09, 17:57

- Hiriam kiek kitaip supranta „asmeninės erdvės“ sąvoką. Be to, nemanai, jog jei jis nebūtų pernelyg prieraišus, jis mane būtų anksčiau pristatęs visiems savo verslo partneriams ir netgi priešams? Būtent. Po to, kai atsėdėjo kalėjime, jam užgimė tėviški jausmai ir jis nusprendė, jog manimi reikia rūpintis. – sarkastiškai vyptelėjusi Eleonora nežymiai papurtė galvą. Tam vyrui nerūpėjo jo dešimtmetė dukra, kai jai teko regėti, kaip jos tėvą išsiveda FTB agentai. Staiga jis nusprendė, jog reikia būti tėvu, kai šiai buvo aštuoniolika metų. Tuo metu jai nereikėjo tėvo, tuo metu jai reikėjo laisvės, kurios, žinoma, Hiriam nesuteikė. Jis sakydavo, jog ši negalinti gyventi kitur vien dėl to, jog šis nesugebės jos apsaugoti. Galbūt tai ir buvo tiesa, tačiau ji juk puikiai mokėjo apsiginti pati. Ilgainiui Eleonora tiesiog pradėjo mąstyti, jog galbūt, tik galbūt jos tėvas nenori likti vienas tuose milžiniškuose namuose, kurie rodo jo valdžią, tačiau ne šeimos vienybę. Vienaip ar kitaip, ji buvo vienintelė svarbi moteris, likusi jo gyvenime. Dėl to Eleonorai jo galimai pagailo ir ji nusprendė dar šiek tiek su juo pagyventi. Juk vis dėlto, jis juk buvo jos tėvas.
- Esate ganėtinai smalsus, Warren‘ai. Ar Jums to niekas nesakė? Prieš mėnesį. Pietinėje Meksikos dalyje gyvena mano teta, be to, ten palaidota mano močiutė. Norėjau jas aplankyti. – šyptelėjusi mergina trumpam žvilgtelėjo į James veidą. Turbūt tik dabar, neskaitant tų dalykinių pietų, ji vėl susidūrė su jo žvilgsniu ir kelias akimirkas to savotiškai pasigailėjo. Kas tau darosi, Nora?
- Dėkoju už...komplimentą? Tiesa, profesionaliai fotografija neužsiimu, tačiau bus galima pabandyti. Mėgstu iššūkius, - kiek plačiau nusišypsojusi ji pasisuko profiliu į benueitį vyrą. Nežymiai atsidususi ji žvilgsniu grįžo prie savo nuotraukų. Nusiėmusi akinius ji jas sudėjo į vieną krūvelę ant staliuko, vėl pasiimdama romo butelį ir gurkštelėdama šįkart mažesnį gurkšnį. Tiesa, vyrui taip staiga grįžus iš vonios ir prie jos priartėjus, mergina kelis kartus sumirksėjo, žiūrėdama kaip šis nugeria dar kelis gerus romo gurkšnius. Jis jį gėrė kaip vandenį. Eleonora niekad nesuprato tokių vyrų.
- Taip...? – tarstelėjusi, nes nesuprato tokios staigios James elgesio pasikeitimo priežasties, ji vos spėjo ranka atsiremti į šio krūtinę, kai buvo taip staigiai pritraukta prie jo. Suraukusi antakius mergina jau žiojosi kažką sakyti, kai buvo tiesiog užčiaupta bučiniu. Jos antakiai taip ir liko suraukti, kadangi pirma – ji absoliučiai nesuprato, kas vyksta ir antra – jai kažkodėl tas bučinys pernelyg patiko. Burnoje mergina vis dar galėjo jausti romo skonį. Ranka, likusi ant vyro krūtinės, trumpam atplėšė ją nuo James.
- Čia taip atsidėkoji už sulopytą žaizdą? – kiek giliau įkvėpusi oro, Eleonora nesitraukė toliau, tačiau paliko tą erzinančiai mažą atstumą tarp judviejų.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-09, 18:15

- Supratau, - tarstelėjęs Matthew pasilaikė savo nuomonę sau, kadangi jeigu ją išreikštų garsiai, skambėtų kaip tėvas. Arba autoritetas, kurio reikėjo klausyti, todėl Warren tik supratingai šyptelėjo. Jis neturėjo jokios teisės Eleonorai kažką aiškinti, nebent patarti, bet jie juk nebuvo draugai, todėl tai irgi atrodytų kiek keistai. Todėl vyras tik pagalvojo, kad Nora buvo per daug gailestinga savo tėvo klausimu. Įdomu kaip moteris reaguotų, jeigu sužinotų priežastį kodėl jiedu su Hiriam buvo mirtini priešai. Nors, iš vienos pusės, Matt džiaugėsi, kad Davis neperklausė, kas jai atsitiko, kai Borisas bandė tuo faktu jį išvesti iš kantrybės.
- Aš tiesiog stengiuosi nukreipti savo dėmesį, nes šita procedūra, net ir atliekama tokios švelnios moteris kaip Jūs, Eleonora, yra ganėtinai skausminga ir jeigu per daug leisiu sau atsipalaiduoti, bijau, kad susigadinsiu savo, kaip vyro, reputaciją, - kreivai vyptelėjęs James mirktelėjo akimi moteriai. - Ir be to, reikia pažinti savo būsimą partnerę, argi ne? - šioje situacijoje būtų patraukęs pečiais, bet kadangi vis dar buvo bintuojamas, tiktai kilstelėjo lūpų kamputį.
- Manau tau tai puikiai seksis, - šyptelėjo, - atpažįstu talentingą žmogų, kai jį pamatau, - savotiškai suteikęs jai dar vieną komplimentą James tarstelėjo ir nupėdino į vonią.
Kuomet Eleonora jį atitraukė po bučinio, vyras nusprendė, kad už tai antausio negaus, kadangi ji į jį atsakė. Kad ir trumpai, bet atsakė, o tai reiškė, jog jai tas gestas patiko lygiai taip pat kaip ir jam, - greičiausiai, - tarstelėjęs Warren nežymiai šyptelėjo ir rodomuoju pirštu bei nykščiu kilstelėjo moters kaklą viršun, - ačiū, - švelnesniu tonu pasakęs, vyras žvilgtelėjo į Eleonoros akis, o tada lūpas, po to vėl akis, lyg klausdamas leidimo dar kartą ją pabučiuoti. Warren visuomet gerbė moteris ir jeigu pirmą kartą pasielgė instinktyviai, antrą kartą siekė jos sutikimo.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-09, 18:36

Na, ji tikrai sureaguotų nelabai maloniai, čia faktas. Eleonora žinojo labai daug apie Hiriam, tačiau tam tikrų svarbiausių dalykų ji taip ir nesugebėjo atkasti, kadangi jis juos slėpė it didžiausią paslaptį. Viena iš jų ir buvo jo santykis su Matthew. Mergina daugybę kartų to klausė tėvo, nes visada norėjo išgirsti jo versiją. Ji vis dar norėjo kažkaip tėvą pateisinti, kad ir kokį siaubingą dalyką jis būtų padaręs. Visgi, bėgant metams, o Hiriam taip ir nepasakant, kas nutiko su Warren‘u, ji tiesiog pasidavė. Eleonora buvo tas žmogus, kuris pernelyg įkyriai neklausinės kito asmens, kas nutiko. Ji galvojo, jog jeigu žmogus norės, jis pasipasakos. Hiriam atveju net po tiek metų taip nenutiko. Galbūt vyras žinojo, kaip mergina vertino šeimą, kadangi normalios ji niekada neturėjo, o sužinojusi, jog tėvas iš kito žmogaus ją atėmė, visai nuo jo nusisuktų? Turbūt didžiausia bausmė jam tuo metu būtų ne nuo James, o nuo Eleonoros. Juk giliai širdyje jis ją mylėjo, tai buvo jo dukra. Jeigu ši imtų jo nekęsti dar labiau, negu nekenčia dabar, kažin ar su tuo jis galėtų susitaikyti.
- Ar įmanoma, jog susigadintumėte savo reputaciją? – kilstelėjusi antakį mergina savotiškai vyrą paerzino bei tuo pačiu davė šiam komplimentą. Ji bendravo su daugybe vyriškos lyties asmenų. Versle visada vyraudavo tokia kompanija. Tiesa, jei jie ir buvo verslininkai, tai dar nereiškė, jog jie turėjo geras manieras ir Eleonorai teko tuo įsitikinti. Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, James buvo vienas iš nedaugelio asmenų, kurie turėjo geras manieras bei buvo džentelmenai.
- Visada prašom, - tyliau tarstelėjusi, tarsi bijotų, jog kažkas gali juos išgirsti, mergina vos kilstelėjo lūpų kampučius į viršų. Ar ji elgėsi taip, kas prilygo savižudybei? Galbūt. Ar ji nepagalvojo, kad iš viso šito gali išeiti tikrai kažkas labai blogo? Galbūt. Tai buvo Hiriam didžiausias priešas, jei neskaitysime to fakto, jog merginai tiesiog nebuvo galima juo pasitikėti. Visgi, iš kitos pusės, kas sakė, jog su juo negalima tiesiog...permiegoti? Tiesa, kažkas giliai viduje jai sakė, jog viskas tuo tikrai neapsiribotų, tačiau nuvijusi tokias kvailas mintis į šalį mergina, žvilgtelėjusi į Matthew, galutinai sumažino tarp jų esantį atstumą, jį pabučiuodama.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-09, 19:37

Matthew žinojo, kad lengviausias būdas sužlugdyti Hiriam buvo pasakyti Eleonorai ką jis padarė, kadangi moteris iškart jo imtų nekęsti. Tačiau dėl kažkokių nepaaiškinamų priežasčių James nenorėjo ja naudotis, kad pasiektų savo vendetos tikslą. Ar jam buvo jos gaila? Galbūt. Ar ji buvo neverta tokio tėvo? Garantuotai. Ar ji buvo kalta, kad Hiriam buvo jos tėvas? Ne. Todėl Matthew neketino atskleisti tokios tiesos moteriai, nors Hiriam, garantuotai dėl to šiko į kelnes, kas Warren tik privertė šypsotis. Tegul tas sliekas vaikšto ant adatų.
- Viskas įmanoma, - šyptelėjęs James žvilgtelėjo į Noros akis, - nors yra kur kas svarbesnių dalykų nei reputacija, - vos savąsias primerkė lyg bandydamas kažką įskaityti Eleonoros veide. Ir galbūt bandė, tačiau jose matė tik švelnumą ir gerumą. Dievaži, ką Hiriam galvojo, leisdamas jai perimti valdžią jo kompanijoje, kai joje sukosi tiek nešvarių tipų?
Nežymiai bei trumpai nusijuokęs vyras vėl susikoncentravo ties Davis lūpomis, kurios po poros akimirkų prisilietė prie jam priklausančių. Kaire ranka apsivijęs moters liemenį, Matthew pritraukė ją arčiau savęs, pagilindamas jų bučinį ir vėl paversdamas jį reikliu. Kita ranka nuslydo jos kūno formomis iki užpakalio, už kurio suėmęs Davis, pakėlė ją nuo spintelės. Užsiūtą žaizdą šiek tiek skaudėjo, bet tai buvo antraeilis planas, lyginant su tuo, kas vyko. Pasiekęs Eleonoros sofą, Matt ją ant jos paguldė, pats užguldamas jos kūną ir nė akimirkai nenutraukdamas jų lūpų kontakto. Jo dešinė ranka tuoj pat ėmė vieną po kitos atsegti marškinių sagas, o kai tai padarė, vyro šiltas delnas tuoj pat suėmė Eleonors krūtį, per liemenėlės medžiagą. Ji idealiai tilpo jo delne ir tai Warren privertė vos vos šyptelėti.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-09, 20:51

Bet kuris kitas asmuo tik ir naudotųsi Eleonora, jog pasiektų Hiriam. Galbūt dėl to jis taip ilgai ir neparodė dukros visai verslo „grietinėlei“. Nė vienu iš jų, net tais pačiais verslo partneriais, nebuvo galima pasitikėti. O tai, kad Warren taip maloniai bendravo su jo dukra vyrui nė kiek nepatiko. Hiriam jau tada, kai šis atsisveikindamas pabučiavo merginos plaštaką, norėjo jam gerai išmalti dantis. Jis leistų bet kuriam kitam vyrui, net tam pačiam Allen‘ui liestis prie Eleonoros, tačiau James tokio dalyko nenusipelnė. Turbūt, jei dabar sužinotų, kas vyksta, jos tėvas atvažiuotų su visa kariuomene ir tą niekšą suvarpytų it rėtį. Jam ir taip nepatiko ta „dalykinių pietų“ idėja, tai ką kalbėti apie tai, jei jis iš kažkur sužinotų, jog Matthew pabuvojo Eleonoros lofte, kuriame net pats Hiriam nėra buvęs?
- Pavyzdžiui? Kokie dalykai svarbūs tau, James? – kilstelėjusi vieną antakį mergina vos šyptelėjo. Galbūt ji tik truputį bandė pažinti asmenį, kurio taip nekentė jos tėvas. Eleonora vis dar manė, jog Warren pats išsiduos ir parodys, dėl kokių priežasčių jo taip nekenčia Hiriam. Tiesa, ji nepamiršo to fakto, jog vyras buvo užimtas, bent jau anksčiau. Juk Borisas ne be reikalo būtų paminėjęs tą faktą. Galbūt Matthew netgi buvo vedęs. Ta mintis kiek ilgiau liko jos mintyse. Juk jis buvo už ją vyresnis, žinoma, kad jis galėjo būti vedęs.
Merginos ranka, buvusi ant jo krūtinės, dabar pakilo link jo kaklo, ką padarė ir kita. Abiejomis rankomis apsivijusi vyro kaklą, vienos iš jų pirštus panardindama į jo plaukus, kojomis Eleonora apsivijo jo liemenį. Vos sulaikiusi kvapą ir kilstelėjusi lūpų kampučius ji pajautė, kaip jos dislokacijos vieta šiek tiek pasikeičia, o tiksliau, kaip ji atsiduria ant sofos. Kaire ranka ji nuslydo James krūtine žemyn, tarsi tyrinėdama ir susipažindama su nauju objektu virš jos. Jei paklausite, kiek laiko mergina nebuvo su kokiu nors vaikinu, tai Davis turėtų ilgiau pagalvoti, kad į šitą klausimą atsakytų. Per visus darbus bei pykčius su Hiriam ji neturėjo laiko net apie tai pagalvoti, todėl dabar gal ir gerai, jog viskas taip vyksta. Juk tą kibirkštę vyrui pusėn ji jaučia tiktai dėl to, jog jai, kaip ir kiekvienam asmeniui, reikia „nuleisti garą“. Eleonoros pirštams užkliuvus už vyro kelnių medžiagos, ji mikliai jas atsegė.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-09, 21:11

- Na, panale Davis, savo reputaciją net nemirktelėdamas galėčiau paaukoti dėl artimųjų arba moters, kuri kažkokiu būdu sugebėtų suminkštinti šio seno krieno širdį, - šyptelėjęs nuoširdžiai pasakė. Žinoma, James tikrai nepaliktų kompanijos likimo valiai, tačiau pamirštų karą, kuris galėtų sukelti jo šeimai pavojų ir atsisakytų bet kokių ryšių su žmonėmis, kurie jam padėdavo iškasti juodosios rinkos atstovus. Šioje situacijoje buvo gerai tai, kad Warren verslas buvo visiškai švarus, o jo partneriai apie juodąją rinką nusimanė tik filmų pagalba. Tiesa, vienintelė Eleonora dabar buvo išimtis, kadangi jos tėvas tuose požemiuose praleisdavo didžiąją laiko dalį ir ant jos pamatų buvo pastatyta Martinez korporacija.
Palepinęs dėmesiu jos vieną krūtį ranka, Matthew pirštais patempė liemenėlės medžiagą žemyn ir lūpomis apžiojo spenelį. Po kelių akimirkų tą patį padarė su kita Noros krūtimi, o tada apskritai atsikratė tuo dangalu, kuris slėpė tikrąjį moters grožį. Nuslydęs delnu per visą viršutinę moters kūno dalį, jis užkabino džinsų sagą ir ją atsegė tuo pat metu kaip tą padarė ir Davis. Nutraukęs kontaktą, James atsistojo ir valdingu bei godžiu žvilgsniu nužvelgdamas moters kūną, nutraukė jos džinsus, tą patį padaręs su savais. Vėl atsidūręs ant sofos, vyras suėmė dešiniąją moters koją ir pradėjo bučinių kelią nuo blauzdos. Jis apdovanojo kiekvieną jautresnį tašką šlapiais bučiniais, po truputį slinkdamas į viršų, pasiekdamas vidinę šlaunies dalį, dubens kaulą, papilvę, tada pilvą, krūtinę ir galiausiai kaklą. Kita Matt ranka meistriškai truktelėjo apatinius žemyn, pirštais pasiekdama Eleonoros moteriškąjį organą. Perbraukęs išilgai jo, Warren nežymiai šyptelėjo, kadangi ši buvo susijaudinus taip, kaip ir jis pats, kas matėsi ir jautėsi pro jo juodų apatinių medžiagą.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-09, 21:33

- Turbūt ta moteris turėtų būti labai ypatinga, jog tai sugebėtų padaryti, kadangi iš Jūsų kalbos drįstu teigti, jog tai nėra taip paprasta padaryti, - plačiau šyptelėjusi Eleonora žvilgtelėjo į Warren‘ą. Jei jis tiek metų nepamiršo neapykantos jos tėvui, tai bet kuri, besistengianti pakliūti į šito vyro išrinktosios poziciją, turėjo nemažai pasistengti, jog jis pamirštų visus karus ir visus pykčius bei koncentruotųsi į kiek kitokius dalykus. Po Helenos mirties, merginos tėvas juk taip ir nesurado kitos moters, kuri galėtų atitirpinti ledus jo širdyje. O juk tuo metu Hiriam buvo dar palyginti jaunas. Jis juk galėjo tai padaryti. Nežinia ar dėl to, jog tiesiog nejautė tam noro, ar dėl to, jog nė viena kandidatė nesugebėjo prisikasti prie vyro sielos, tačiau jis taip ir nesusituokė antrą kartą. Buvo labai daug moterų, kurios anksčiau šildė vyro lovą, bet nė viena neprisikasė prie jo širdies. Jis minimaliai suminkštėdavo tiktai Eleonorai esant šalia.
Išleidusi duslų atodūsį, mergina vos peštelėjo vyro plaukus, prikąsdama apatinę lūpą. Nuo jo prisilietimų nugara nuvilnijo nežymūs virpuliukai, kas tiktai skatino pagreitinti visą procesą. Jau nekalbu, kad nuo James žvilgsnio mergina pajautė kaip papilve žemyn perbėgo geismo banga. Pajautusi, kaip jo ranka nuslydo žemyn, ji tikrai būtų krimstelėjusi vyrui į petį, tačiau pačiu laiku prisiminė, jog to daryti negalima. Lūpomis sugavusi jam priklausančias apdovanojo James trumpu, bet ne ką aistringesniu bučiniu, vėliau nuslysdama jo žandikaulio linija. Sučiupusi dantimis jo ausies lezgelį, vos krimstelėjo, o vėliau smulkiais bučiniais nusėjo vyro kaklo linkį, kol jos rankos nutraukė žemyn jo apatinių medžiagą bei viena iš jų apglėbė vyro pasididžiavimą, perbraukdama per jį išilgai.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-09, 22:12

- Galbūt, bet niekada negali žinoti, kas gali netikėtai pakliūti į tavo akiratį, - gūžtelėjęs pečiais vyras metė ganėtinai akivaizdžią užuominą, kad moteris jį savotiškai domino. Ir tikrai ne vien kaip būsima partnerė ar būdas, kaip sunervinti Hiriam. Žinoma, net grasinamas ginklu, Matthew to niekam nepripažintų, kadangi jo širdyje vis dar gyvavo Sara ir ją iš ten paleisti galėjo tik moteris, kur meilė jai turėjo pranokti  protu nesuvokiamas ribas. Žinoma, tai nereiškė, kad vyras bijojo vėl paimilti, tiesiog per dešimt metų jis nebuvo sutikęs moters, su kuria matytų savo ateitį. Tiesą sakant, Eleonora buvo pirma moteris po tiek laiko, kuri sugebėjo patraukti Warren dėmesį.
Kuomet James pajuto Eleonoros delną ant savo pasididžiavo, sunkiau atsiduso ir iš jo gerklės pabėgo primityvus urzgimas. Jis seniai taip nenorėjo moters, kaip kad norėjo Noros. Krimstelėjęs į jos apatinę lūpą, ją šiek tiek grubiau patempė, o po to vėl švelniai pabučiavo, liežuvio galiuku perbraukdamas per viršutinę jos burnos dalį. Be jokių didesnių užuolankų, kadangi abu buvo ganėtinai stipriai susijaudinę, Warren perkėlė savo ranką ant jos, kuri vis dar laikė jo vyriškąjį organą, ir nukreipė tinkama linkme, pamažu įeidamas į Eleonoros vidų. Leisdamas jai apsiprasti su nauja kūno dalimi, vyras lėtais bučiniais nusėjo jos krūtis, kaklo sritį, ir krimstelėjęs į žandikaulį pradėjo judėti vidutiniu tempu. Sugavęs moters lūpas vėl jas ėmė aistringai bučiuoti, liežuviu kovodamas dėl dominacijos.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-09, 22:36

Eleonora nežinojo visos situacijos, todėl teigti, jog suprato vyrą, buvo ganėtinai absurdiška. Ji neseniai pasibaigė magistro studijas ir dar gavo tokias rimtas pareigas, tiksliau, visą įmonę. Jos galvoje tikrai nebuvo minčių apie vaikinus arba apie meiles. Anksčiau ji galbūt, tiktai galbūt jautė kažką panašaus į meilę vienam vaikinui pirmame kurse. Tiesa, judviejų ryšys labai greitai nutrūko. Pati mergina nelabai suprato, kodėl, kadangi viskas lyg ir buvo gerai. Tiktai po kažkurio laiko ji sužinojo, jog tas vaikinas permiegojo su kita bei su ta pačia mergina dabar yra kartu. Tai nebuvo labai maloni naujiena, nes tai galbūt buvo jos pirmasis rimtas susižavėjimas, tačiau ji tai ištvėrė. Vėliau vaikinai jos gyvenime pasirodydavo ir dingdavo, kadangi Eleonora tiesiog neturėdavo jiems laiko. Be to, jos bendraamžiai dažnai elgdavosi it vaikai, o tai ją šiek tiek erzindavo, nes ji neturėjo laiko žaisti katę ir pelę.
Vos tiktai pajautė vyrą savyje, iš jos lūpų išsprūdo aimana, kai ji rankomis aklai apsivijo jo kaklą, nagais kiek grubiau perbraukdama per sveikąjį petį. Eleonora protu sunkiai suvokė, kaip galima jausti tokią aistrą. Turbūt prie to prisidėjo adrenalinas po susišaudymo, ne kitaip. Kitu atveju ji būtų pamaniusi, jog netyčia rimtai simpatizuoja Matthew, kas tikrai buvo prasta idėja. Net ne prasta, o tiesiog siaubinga. Apsivijusi kojomis jo liemenį mergina vyrą prisitraukė arčiau, atsakydama į bučinį su bemaž tokia pat aistra.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-09, 23:02

Warren nestebino faktas, kad jį bandė "nukabinti" dvigubai už jį jaunesnės moterys. Didžioji jų dalis, žinoma, tai darė dėl to, nes jis buvo sėkmingas verslininkas, turintis nepriekaištingą reputaciją ir nežmonišką kiekį pinigų. Kitai daliai tiesiog norėjosi rimto pašnekovo, kuris nusimanė apie gyvenimą ir turėjo daug patirties. Matthew tas moteris tikrai pateisino, kadangi daugelis jų amžiaus vaikinų buvo tiesiog kvaili ir naivūs, neišsilakstę, blevyzgos, daugiau apsimetė, nei kad iš tiesų žinojo, ką kalba. James spėjo pažinti moterį ir Eleonora tikrai žinojo savo vertė ir turėjo savų tikslų, į kuriuos nebūtų įmanoma įpaišyti ką tik baigusių studijas vaikinų veidų. Ne, šiai moteriai reikėjo vyro, kuris ją toliau skatintų tobulėti ir padėtų išpildyti tas svajones, o ne jauno šmikio, kurios per savo nesuvokimą pridarytų daug klaidų ir trukdytų atskleisti tikrąjį potencialą.
Sweet baby Jeesus that sound. Warren moters aimanų galėjo klausytis kiekvieną dieną, jeigu tai būtų įmanoma. Apskritai, vyro jokie garsiniai "efektai" sekso metu neveikė, nebent jie buvo nekontroliuojami ir visiškai natūralūs, kas buvo šiuo atveju, todėl faktas, kad ta aimana sklido iš Eleonoro lūpų, buvo tik didžiulis pliusas. Vadinasi jis teisingai atliko savo pareigą. Kaire ranka suėmęs Noros šlaunį, vyras kiek pakeitė judėjimo kryptį ir pagreitino tempą. Bučiniai tapo dar reiklesni, tačiau juos vis pertraukdavo tai vieno, tai kito iškvėpimas ar išleistas malonumo atodūsis. Akimirkai palikęs moters lūpas ramybėje, James nukeliavo jos žandikauliu žemyn ir ėmė lūpomis glamonėti šios kaklą.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-09, 23:22

Galbūt tie faktoriai, kurie nutiko per visą gyvenimą, privertė Eleonorai pernelyg greitai pamiršti, ką reiškia vaikystė ar paauglystė. Juk ji praktiškai visus tuos metus iki pilnametystės tėvo arba nematė, nes jis dirbo, arba nematė, kadangi jis sėdėjo griežto rėžimo kalėjime. Nors namų darbuotojai visais įmanomais būdais palaikydavo jai kompaniją ir stengdavosi jaunąją Davis pralinksminti, ji vis tiek jausdavosi kažko netekusi. Tiktai močiutė, kuri tuo metu dar buvo gyva, visada teigdavo, jog ji turi šeimą, tiesiog ją reikia įžvelgti kitur. Iš pradžių to Eleonora nesuprato, bet vėliau viskas ėmė dėliotis į savo vietas. Tie patys namų darbuotojai jai buvo tarsi šeima. Netikra, tačiau šeima. Apsaugos darbuotojai išmokė ją žaisti futbolą, pasakodavo apie tai, kaip kartais berniukai kvailai elgiasi, jei jiems patinka priešingos lyties atstovė ir net paaugę jie kartais gali pridaryti kvailysčių. Virtuvės darbuotojos buvo tarsi mamos ir klausydavosi visų merginos nusiskundimų, kas įvyko mokykloje. Tačiau kiekvienas iš jų ją skatino tobulėti. Kiekvienas iš jų duodavo brandžius patarimus. Kiekvienas tuose namuose dirbantis asmuo užaugino Eleonorą tokią, kokia ji yra dabar. Ir tai nėra Hiriam nuopelnas, jog ji mato pasaulyje kiek kitaip. Tiksliau ji mato pasaulį tikrai ne taip, kaip kad norėtų jis.
Šiuo atveju buvo galima duoti pliusą jų amžiaus skirtumui, kadangi vyras žinojo, ką daro. Jis ne tai, kad žinojo, o tai ir darė, kas privertė iš merginos lūpų išsprūsti dar vienai, šiek tiek garsesniai aimanai, kas rodė, jog trūksta labai nedaug iki to aukščiausio taško. Vos išlenkusi kaklą, Eleonora taip padarė geresnį priėjimą prie šios kaklo, kol jos rankos klaidžiojo po Warren‘o kūną.
Back to top Go down
View user profile
Misery loves company
avatar
Misery loves company
REPUTATIONS :
360


2018-02-09, 23:47

Pagilinęs įsiskverbimų gylį ir pagreitinęs ritmą, Warren kiek švelniau moterį pabučiavo, jausdamas, kad šios malonumo viršūnė jau čia pat. Lygiai kaip ir jo paties. Aukščiau kilstelėjęs jos koją, Warren atsitiesė ir priglaudęs lūpas prie jos vidinės šlaunies pusės, paskatino Eleonorą pasiekti orgazmą. Netrukus ir pats pasiekė savo malonumo viršūnę. Giliai kvėpuodamas vyras atleido savo gniaužtus nuo moters kojos ir liemens, ir bučiniais nusėjęs jos kaklą, žandikaulį bei veidą, atsigulė šalia, kad atsigautų. Kuomet abu išsišiepę it maži vaikai pradėjo juoktis, iš velnias žino ko, James, kaip tikras džentelmenas, padavė Eleonorai jos marškinėlius ir pats užsidėjo apatinius bei džinsus. Po to, jie aptardami būsimus reikalus, lyg ką tik nebūtų mylėjęsi, užsisakė kinietiško maisto į namus, pavalgė ir pabaigė savo dalykinius pietus, kurie buvo grubiai sutrukdyti Boriso. Laikrodžiui sumušus pirmai valandai nakties, Matt padėjo Eleonorai pakloti lovą ir kuomet jie atsigulę praleido dar pora valandų tiesiog kalbėdami apie savo gyvenimus ir pažindami vienas kitą, James net nepastebėjo kaip per kažkurią jo istoriją, moteris užmigo. Nežymiai šyptelėjęs sau po nosimi, jis pasitikrino savo telefoną ir radęs praleistą skambutį nuo žmogaus, kuris pasirūpino, kad susišaudymas būtų užglaistytas renovacijos nelaime, kadangi viskas vyko uždarame kieme, atsiduso. Žvilgtelėjęs į moterį, šis nykščiu perbraukė išilgai jos skruosto ir apklojęs tamsiaplaukę antklode, apsirengė paltą, susirinko kruvinus marškinėlius bei tyliai išėjo iš pastato. Paskambinęs savo vairuotojui, kad atvažiuotų jo pasiimti, surūkė per stebuklą likusį sveiką cigarą, Warren sulaukė Trento ir atsisėdęs priekin, išvažiavo namo, galvodamas kas prieš geras keturias valandas įvyko.
Back to top Go down
View user profile
Why does free love cost so much?
avatar
Why does free love cost so much?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
310

AGE :
23

CLAIM :
Lily Collins

CREDIT :
mano


2018-02-10, 00:06

Šiuo atveju Eleonora turėjo džiaugtis, jog mokyklos laikais lankė gimnastiką, kadangi kažin ar būtų galėjusi pasigirti tokiu lankstumu lovoje. Tiesa, Warren nė pusės negalėjo įsivaizduoti (na, įsivaizduoti gal ir galėjo), kaip labai mergina buvo lanksti, tačiau tokius dalykus dažniausia ji pasilikdavo sau. Kiek garsiau suaimanavusi ji pajautė kūną sudrebinantį orgazmą ir kelias akimirkas leido sau atsikvėpti, po ko, žinoma, sekė isteriškas juokas. Jai tikrai su galva negerai. Eleonora išėjo iš proto. Joks normalus žmogus nesimyli su savo verslo partneriu. Ir dar tokiu, kuriuo ne visiškai galima pasitikėti. Visgi, nustūmusi tokias mintis į šoną, mergina leido sau pasimėgauti James draugija dar šiek tiek laiko.
Kai kitą rytą ji nubudo nuo telefono skambučio, Davis vos suniurzgė ir atsiliepė nepramerkdama akių. Kaip visada, skambino Hiriam. Jis nebuvo labai patenkintas jos esminiais pokyčiais korporacijoje, kaip ir nebuvo patenkintas tuo, jog ši nenakvojo namuose. Suniurnėjusi, jog vienaip ar kitaip greitai grįš ir pergyventi nėra ko, Eleonora atmerkė akis, vos atsidairydama po patalpą. Joje buvo mirtinai tylu. Vadinasi Matthew kažkurią akimirką išėjo, kai ji užmigo. Kažkodėl tai privertė merginą pasijausti...keistai. Ji nebuvo ta, kuri kaip paauglė svaičiodavo apie meilę, tačiau...vis dėlto, tokios būsenos nesugebėjusi paaiškinti logiškai, ji išlipo iš lovos ir nuvijusi bet kokias mintis šalin, pasirąžė bei nuėjo į vonią. Išsimaudžiusi Eleonora papusryčiavo bei susitvarkė loftą. Sudėjusi jau nukabintas nuotraukas į albumą, ji apsižvalgė ar nieko nepalieka. Jos marškiniai vis dar kvepėjo James kvepalai. Suraukusi antakius mergina persirengė į kiek laisvesnę palaidinę bei susirinkusi daiktus dingo iš lofto.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Loftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Davis-
Jump to: