Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Sodyba

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 20:41

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 19:28

Na, Kajus šiuo atveju buvo pernelyg užsispyręs. Jam nei sekso, nei apsikabinimų, nei bučinių netrūko. Kol Lindstrom šeima buvo su juo, tol jis nesijautė vienišas. Jie žinojo vienas kito paslaptis, pažinojo vienas kitą iki kaulų čiulpų. Jis turėjo savo geriausią draugę, kuri prieš tai buvo jo mergina, todėl artumo, apsikabinimų ar veiklos, kuri prilygo pasimatymams, Kajui netrūko. Jeigu jam prireikdavo kūniškų malonumų, jis tą nesunkiai gaudavo su merginomis, kurių kitą rytą nebepamatydavo. Arba pasimatydavo pakartotinai ir jos pačios nenorėjo nieko rimčiau nei seksas. Tokia rutina ir toks nusiteikimas vaikinui visą šį laiką buvo idealus variantas. That is until jo gyvenime nepasirodė Crevier. O pastaroji viską taip sujaukė, kad Lindstrom širdis iš naujo pradėjo plakti tiek metų merdėjusi.
Kuomet mergina patvirtino, kad jie saugūs, vaikinas vos kilstelėjo lūpų kampučius. Tiek Kajui tetrūko, kad šis šiek tiek pagreitintų tempą ir suėmęs vieną merginos ranką savąja, supintų jų pirštus. Atsakydamas į jos bučinį vaikinas krimstelėjo į Jillian liežuvį ir spustelėjo jos ranką, kurią pirmai sujungė. Kajus jautė, kad šio pabaiga nebetoli, todėl atleidęs Jil ranką, savąją nuslydo jos šlaunimi aukštyn, iki kol pasiekė blauzdą, kuri buvo užsikabinusi už jo liemens. Lindstrom kažkuomet sesuo sakė, kad atlikus kažkokius tyrimus "cosmopolitan" žurnale, buvo ištirta, kad blauzdos taipogi buvo viena iš jautresnių moterų vietų.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 19:44

Na, visi sako, jog jiems to ar kito dalyko netrūksta, praėjus trumpam laiko tarpui, o vėliau, po gerų dešimties metų jie pradeda mąstyti, kodėl iš tikrųjų jiems taip liūdna ir kodėl jie jaučiasi tokie vieniši. Jillian tie penki metai galbūt ir padėjo, kadangi ši subrendo, suprato, jog jai tikrai nereikia vaikino šalia, jog galėtų savimi pasirūpinti ar kad jaustųsi mylima. Visgi, matant tai, kaip bendravo Markas ir Lilija, mergina negalėjo neigti, jog ji norėtų tokių santykių. Tarp jų santykiai atrodė tokie paprasti. Viskas jiems buvo paprasta. Jie turėjo mylinčias šeimas, jie studijavo tai, ką tikrai norėjo ir turėjo vienas kitą. Ko daugiau buvo galima norėti? Taip, Markas kartais konkrečiai nusišnekėdavo ir sulaukdavo niukso į šoną iš Lilijos, tačiau vienaip ar kitaip ji priprato prie to, kaip ir jis priprato, jog ji klauso kitokios muzikos arba kad valgo ledus su bulvių traškučiais, nors tai atrodo visiškai nederantis maistas. Ar Jillian kažkada irgi norėjo tokių santykių? Taip. Ar ji manė, jog ji norėtų jų dabar ir su vaikinu, kuris dabar ją bučiavo taip, kad jai trumpam atsijungdavo protas? Mergina labai atmetinėjo šitą tikimybę, kadangi žinojo, kad viskas tikrai baigtųsi labai blogai. Ir ji tikrai tikėjosi, jog vienu nuotykiu tarp judviejų viskas ir apsiribos.
Tas pirštų supynimas tarpusavyje atrodė pernelyg romantiškai. Taip, Ema tai užfiksavo galvoje, kadangi ji buvo mačiusi pernelyg romantinių filmų, kad žinotų arba bent jau sakytų, kad žino, ką tai reiškia. Vis dėlto, jausmas buvo geras. Kaip ir kylanti malonumo banga, kuri privertė jos nugarą išsiriesti. Su aimana išsprūdęs vaikino vardas pranešė, jog Jillian patyrė gniuždantį orgazmą. Kodėl gniuždantį? Nes dar po to jos širdis, atrodo, ketino iššokti iš krūtinės, o ranka, kurios pirštai buvo susipynę su Kajaus, tik dabar po truputį atsileido.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 20:15

Kajus taipogi galvojo, kad šita naktis padės jiems abiems išvaryti tą nepaaiškinamą trauką ir šiedu toliau galės būti draugais, kokiais spėjo patapti per pora savaičių nuo to baisaus įvykio su vampyrais. Kajus dabar neprivalėjo slėpti tikrojo savęs su mergina, todėl tai situaciją žymiai palengvino. Deja...jeigu prieš tai vaikinas manė, kad tai tik kvaila užgaida, kuri buvo kontroliuojama jo vyriškojo impulso, dabar suprato, kad seksas su Jillian tik dar labiau visus jausmus pagyvino. Jis pavertė juos realiais ir abipusiais.   Šūdas. Tikrų tikriausias šūdas.
Jo vardas, dusliu tonu palikęs merginos lūpas buvo tas kertinis taškas, kuris privertė jį atleisti visus gniaužtus ir pabaigti merginos viduje. Kartu patirti orgazmą buvo reta ir dar labiau suartino, todėl jausmas buvo išties nepakartojamas. Giliai kvėpuodamas vaikinas tingiai, tačiau plačiai nusišypsojo, savo berniukiška, velnių priėdusia šypsena. - Ar tai pirmai ir turėjai omenyje, sakydama, kad pridarysi kvailysčių ir ko neturiu pasakoti tavo tėvui? - klausiamai kilstelėjęs antakį, besišypsodamas, vaikinas išėjo iš merginos, tačiau pasiliko ją pusiau užgulęs. Tik, aišku, ne visu svoriu, nes priploti Jil visiškai nesinorėjo. Dešinės rankos pirštais braukdamas per jos vis dar nuogą krūtį, Kajus stebėjo merginos veidą. Ne ne, jeigu jie turėjo vieną naktį, Lindstrom neketino jos taip greitai paleisti arba leisti šiai eiti miegoti. Bent jau ne artimiausią valandą.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 21:02

Tiesą sakant, Jillian vis dar stebėjosi, kaip viena akimirka kardinaliai galėjo pakeisti jų bendravimą. Taip, vaikinas išgelbėjo jos gyvybę ir taip, ji jautėsi jam skolinga. Galbūt dėl to vienintelis dalykas, kurį šiuo atveju galėjo padaryti, tai bent jau kiek normaliau su juo bendrauti. Be to, galimai tam įtakos turėjo ir tai, jog mergina matė jo šeimą. Nors tai buvo vieną kartą ir turbūt ji jų daugiau gyvenime nebepamatys, tačiau tai privertė kažką jos viduje pasikeisti. Ir tai savotiškai buvo Kajui naudinga, kadangi ji nesielgė kaip kaprizinga princesė didžiąją laiko dalį. Žinoma, kartais ji vis dar sugebėdavo tokia būti.
Giliai įkvėpusi vėsesnio oro, ji nežymiai atleido pirštus, kurie buvo susipynę su vaikino ir atmerkusi akis blausiai šyptelėjo, nors jie taip ir liko susikabinę. Būtų galėjusi tikrai prie to priprasti, tačiau negalėjo. Laisvąja ranka mergina nerūpestingai pavėlė Kajaus plaukus, prikąsdama apatinę lūpą.
- Gal. Ar dėl to paties man irgi reikia būti diskretiškai, kaip pats sakei? – platesnei šypsenai pasirodžius veide Ema vos sulaikė krizenimą. Dievaži, jie abudu padarė tokią kvailystę, kad turbūt jos nebus įmanoma pamiršti ar ignoruoti. Vien tai, kad jo prisilietimai vis dar kėlė virpulį rodė, jog trauka niekur nedingo. Tiesa, mergina tai pateisino tuo, jog ryte viskas bus kitaip. Ryte viskas turėjo būti kitaip.

***

Ryte merginą pažadino balsai netoli kambario durų ir laiptų bildėjimas, kai žmonės iš lėto leidosi į pirmą aukštą. Jillian galėjo prisiekti, jog girdėjo, kaip Markas prisižadėjo daugiau tiek nebegerti. Atmerkusi akis ji pasuko galvą, jog išvystų vis dar miegantį Lindstrom. Ji nesulaikė šypsenos, kuri papuošė jos veidą, tačiau labai greitai pasąmonė priminė praeitos nakties įvykius, einančius chronologine tvarka ir mergina suspaudė lūpas, o džiugesys jos akyse dingo. Tas jausmas niekur nedingo, jis tik dar labiau sustiprėjo. Juk taip neturėjo būti. Juk tai tik fizinė trauka. Paprasta fizinė trauka. Nieko ypatingo. Tačiau kodėl ji jautėsi taip, lyg tai nebūtų tiesa? Atsargiai išlipusi iš lovos Jillian prikando lūpą, pamatydama ant grindų išmėtytus drabužius ir perplėštus apatinius. Tik nesusijuok.
Viską aptvarkiusi Ema vos pasiraukydama, nes galvą nuo pagirių vis dar skaudėjo, be garso atsidarė stalčių, kuriame dažniausia laikė savo drabužius, kuriuos nešiodavo sodyboje, jei čia atvažiuodavo su tėvu. Greitai apsirengusi ji persimetė ant vieno peties plaukus ir dar tyliau atidarė kambario duris. Pasisukusi į vaikiną ji jautė, kad tai nebus vienintelis nemalonus sprendimas, kurį jai teks padaryti vardan to, jog tuos jausmus užgesintų.
Nusileidusi laiptais žemyn į virtuvę ji jau rado tenai bevadovaujančią Elisabeth. Vos tiktai draugė pamatė Jillian veidą, suprato, kad ji buvo teisi. Juk ji visada tokiais atvejais buvo teisi.
- Aš tau sakiau, jog pradedi ne nuo to galo, Jill. – tarstelėjusi ji susilaukė merginos deginančio žvilgsnio. Turbūt būtų vietoje Elisabeth priplojusi, jei ne tai, jog ši tikrai buvo teisi. Prakeikimas.
- Įklimpau. Ką man dabar daryti? – tyliau tarstelėjusi, kad visa kompanija, sėdinti svetainėje neišgirstų jų pokalbio, tarė. Atrėmusi galvą į Elisabeth petį Ema giliai atsiduso.
- Turi su juo pasikalbėti. Jill...nežiūrėk į mane taip. Tu negali nuspręsti už jus abu, kas jums geriausia. Prižadėk, jog nepridarysi dar daugiau kvailysčių ir pirmiau su juo pasikalbėsi, imdamasi kažką daryti. – pamosikavusi pirštu ore Elisabeth kiek griežčiau žvilgtelėjo į merginą, tačiau ši jau turėjo planą, ką reikia daryti.
- Nėra apie ką kalbėti. Tai nėra...bent jau esu įtikinusi, kad tai nebus abipusis jausmas. – kaip visada Jillian nusprendė pasikliauti savo nelogiškuoju vidiniu balsu, kuris nenorėjo tikėti, kad tai, ką ji jautė Kajui, yra abipusis dalykas ir vaikinas jaučiasi taip pat. Pasidariusi arbatos Ema su vis dar nepatenkinta Elisabeth prisijungė prie draugų, kurie vis dar kalbėjo, kad tai paskutinis kartas, kada jie taip geria.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 21:32

Kodėl visos merginos mėgo velti jo plaukus? Žaismingai pavartęs akis, kada Jillian tą padarė, vaikinas nežymiai pasipurtė ir linktelėjo. - Taip, garantuotai apie šitai ir kalbėjau, - kreivai šyptelėjęs Kajus palinkęs arčiau šios kaklo, šį kelis kartus krimstelėjo. - Man atrodo gyvas nelikčiau, - sumurmėjęs ir vis dar lūpomis glamonėdamas jos kaklą tarstelėjo. Iš tiesų Kajus tikrai netektų savo vyriško pasididžiavimo, jei Marcus sužinotų, kad jiedu permiegojo. Šita situacija tikrai kada nors jam atsieis ir taip stipriai įkas į užpakalį, kad Kajus mels, jog apskritai nebūtų priėmęs šio tėvo pasiūlymo imtis apsauginio darbo pas Marcus.
Kajus gerai neatsiminė, ką jiedu šnekėjosi po to, kadangi beglostant merginos šoną, ji tiesiog užmigo ant jo krūtinės. Ir tai buvo pats gražiausias vaizdas, kokį jam teko regėti per tiek gyvenimo metų. Nežymiai šyptelėjęs Kajus pats užmerkė akis ir užmigo, tikėdamasis, kad rytoj viskas bus šviesiau. Viskas bus kur kas aiškiau, kai tos traukos nebeliks.

***

Kajus nebuvo pailsėjęs bent kelias paras, todėl po tokios iškrovos su Jillian, jis išmiegojo iki dešimtos ryto. Pramerkęs vieną akį, kada į langą atsimušė akmenukas, vaikinas abejomis alkūnėmis pasirėmė į čiužinį. Jis lovoje buvo vienas. Įsiklausęs į gretima prijungtą vonios kambarį, Kajus suprato, kad jis tuščias. Nejau tai reiškė tai, ką jis dabar pagalvojo? Nejau tai, kas buvo vakar naktį, jai tebuvo eilinis žaidimas? Ne ne. Kajus ta žaidimo dalimi nebus. Suspaudęs lūpas vaikinas atsikėlė iš lovos ir išėjęs iš kambario, perėjo į tą, kuris buvo jam skirtas ir kur buvo jo daiktai. Greitai nusiprausęs, Kajus persirengė ir pertvarkė savo dar drėgnus plaukus. Už diržo užsikišęs ginklą, ką visuomet darydavo, jis giliai įkvėpė ir nusileido laiptais žemyn, kur vyko visas veiksmas. Pasisveikinęs su draugais ir Silvija, kurie prie jo prisistatė lyg žinodama, kad jis sutrikęs ir susierzinęs. Gerai, ji ir žinojo. Ji buvo fėja, ji jautė kitų nuotaikas ir gebėjo jas keisti. Apsikabinęs šią per pečius Kajus pakštelėjo šiai į smilkinį klausdamas kaip praėjo jos vakaras, - Aš? Anksti smigau, nežinau ko ten primaišei į tą gėrimą, Markeli, - atsakęs draugui, kuris paklausė kur Kajus dingo po šokių, susirado Jillian akimis lyg bandydamas įskaityti jos veido išraišką. Jiems reikėjo pasišnekėti. Ir kuo skubiau.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 21:50

Jūs galit įsivaizduot, kaip iš tikrųjų buvo sunku sėdėti ir bandyti klausytis draugų pokalbių ir kvailų juokelių, kai oda vis dar jautei patinkančio vaikino prisilietimus, tarsi jie būtų įsirėžę taip giliai, tarsi peilis? Sunkiai atsidususi ji atsigėrė arbatos, sugaudama Elisabeth žvilgsnį, kuris aiškiai rodė, jog ši viską mato. Buvo daugiau, negu akivaizdu, kad Jillian skrajoja padebesiais, o jei net ir neskrajoja, tai tikrai apie kažką intensyviai galvoja.
- Jill, ar buvai pasižiūrėti fejerverkų? Nemačiau tavęs lauke, - tarstelėjusi Lilija prisėdo šalia su puodeliu vandens ir žvilgtelėjo į abi merginas, kurios tarsi nebyliai kalbėjosi akimis.
- Fejerverkų? Ak taip...ne, pasijaučiau prastai, todėl nuėjau miegoti anksčiau. Ar jie buvo gražūs? – pasistengusi skambėti kaip įprastai, mergina šyptelėjo draugei, kai ši išsitraukė iš kišenės telefoną bei jį atsirakinusi įjungė darytą įrašą. Fejerverkai tikrai buvo įspūdingi, tik kodėl ji jų net negirdėjo? Galimai tuo metu ji buvo pernelyg užsiėmus. Nors atsimena, kad kai kalbėjosi su Kajumi apie velniai žino ką, kol šis ritmingai klostė jai šoną, lyg ir girdėjosi šalia namo sproginėjimai, tačiau į juos Jillian tada nekreipė dėmesio, nes vaikino glėbys buvo kur kas patogesnis, o noras pasižiūrėti, kas vyksta, tikrai žymiai mažesnis.
- Jill pasidarė savo asmeninius fejerverkus nusitempdama kokį vaikiną į sandėliuką. – paerzindamas Markas kreivai vyptelėjo, kaip tik tuo momentu, kai laiptais nusileido Lindstrom ir šie pasilabino. Merginai pasirodė, jog skrandis susitraukė tris kartus ir ši vos sugebėjo nuryti arbatą. Tiesa, jos veidas išliko ramus ir atsipalaidavęs, nors žvilgsnyje buvo galima įžvelgti įvairiausių jausmų kratinį. Žvilgtelėjusi į Elisabeth ji tarsi maldavo, jog ši jos nepaliktų vienos, nes ji tikrai nebuvo pasiruošus su Kajumi kalbėtis. Be to, juk tai jam turėtų būti įprasta. Jis juk nenori nieko rimto. Jis turėtų nenorėti nieko rimto.
- Žinoma, kad smigai. Su dėle ant kaklo, kuri dar ir žymes spėjo palikti. – patraukęs draugą per dantį Markas pakilnojo antakius. Dievaži, net ir besiblaivydamas jis buvo idealios nuotaikos ir sugebėjo šnekėti įvairiausias nesąmones, kai ir jo paties kaklas buvo mėlynesnis už šilauogę.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 22:22

Taip, Kajus nenorėjo nieko rimto. Jis tiesiog negalėjo įsivelti į jokius santykius, kadangi tai galėjo smarkiai bei skaudžiai kainuoti. Juk jau kartą jis paleido merginą, kurią mylėjo...Tas ryšys, kurį jis vėl iš naujo pajuto Jillian, turėjo pasibaigti su jų "iškrova" praeitą naktį. Tik kodėl Kajus vis dar jutos merginos odos pėdsakus ant savo lūpų? Kodėl vis dar jautė jos kvapą? Kodėl vis dar norėjo impulsyviai glamonėti jos odą ir šnekėtis iki paryčių kiekvieną mielą suknistą naktį?
- Kam kalbėti, kam patylėti, - primerkęs akis ir mostelėjęs pirštu į draugo bučinių žymėmis nusėtą kaklą, Kajus dirstelėjo į Liliją, kuri išraudo it burokas. - Nesigėdyk, Lil, viskas gerai, - prunkštelėjęs Kajus pasirėmė smakrą į Silvijos pakaušį.
- Pala...nejaugi jūs su Silva...? - pakilnodamas antakius Markas nužvelgė abu draugus šelmišku žvilgsniu, tačiau Lilija tuoj pat trinktelėjo šiam per pakaušį.
- Kvailiuk, Silvija buvo su Riko, - plačiai nusišypsodama draugei ir Kajui, kuris švilptelėjo Silvijos pusėn, tarstelėjo. Dabar buvo Silvijos eilė išrausti. Riko buvo geras vaikis, už ją metais vyresnis, latino rasės atstovas.
- Nesąmonė, tai vis tiek nepaaiškina iš kur atsirado Kajaus žymė, - protestuodamas Markas sukryžiavo rankas ant krūtinės. Kažkodėl jam buvo labai svarbu įrodyti, kad Kajus buvo su mergina. Kajus tik meldė, kad šis nepasakytų Jillian vardo garsiai.
- Gal pats prisigėręs palikai, - patraukęs vaikiną per dantį Kajus sukrizeno galutinai priversdamas tą temą draugui užbaigti. O tada paleidęs Silviją, nupėdino į virtuvę, praeidamas pro Jillian, tačiau specialiai pernelyg arti jos, - Jil, mums reikia pasišnekėti apie tą reikalą, - apsimesdamas, kad jiedu turi asmeninių reikalų susijusių su jų paprasta draugyste, tarstelėjo ir ėmė taisytis sau kavą.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 22:47

Jei jai buvo sudėtinga apie tai negalvoti, kai vaikino net nebuvo kambaryje, tai ką kalbėti apie tai, kai šis nusileido laiptais žemyn. Jillian erzino tai, jog ji iki kaulų smegenų atsimena kiekvieną prisilietimą. Kas svarbiausia, tas jausmas jos net dabar nepaleido. Ji įklimpo taip stipriai, jog tai buvo daugiau ar mažiau nei akivaizdu – ji buvo įsimylėjusi Lindstrom. Po tiek laiko įsimylėti buvo gana neįprasta ir baisu. Juk mergina eilinį kartą kartoja klaidą ir įsimyli tą vaikiną, kurio įsimylėti ji neturėjo. Ji net nenorėjo įsivaizduoti, kaip tėvas sureaguotų į dar vieną jos „kvailą ir absurdišką“ meilę. Jillian jau aiškiai žinojo, jog šis įvairiais būdais vėl stengtųsi ją atskirti nuo Kajaus, kas sukeltų didesnį skausmą, negu dabar ji jautė pati stengdamasi elgtis taip, lyg nieko neįvyko. Jai reikėjo tą jausmą užgesinti ir ji jau žinojo, kaip tai buvo galima padaryti. Jai tiesiog reikėjo Kajaus nebematyti. Iš pradžių bus sudėtinga, tačiau vėliau viskas vėl grįš į savo vėžias. Ji jau parašė Marcus, jog grįžus norės su juo pasikalbėti ir jis sutiko, nes akivaizdu, Ema niekada neišreikšdavo didelio noro su juo kalbėtis.
Net nesigėdydamas, su tam tikru pasididžiavimu, Markas pasisukinėjo, ištempdamas kaklą, tarsi visi matytų, jog šis buvo daugiau, negu tiesiog pažymėtas keliomis mėlynėmis. Aišku, tai privertė Liliją slėptis už puodelio arbatos ir mąstyti, kodėl ji aplamai susidėjo su tuo kvailiu, tačiau ji tą kvailį mylėjo.
- Jill...su kuo tu buvai per visą naktį? – tarsi prisiminęs, jog kambaryje yra daugiau merginų, Markas apsikabino ją per pečius, kai ši vos nepaspringo arbata.
- Ar patikėsi, jei pasakysiu, kad miegojau viena? – nežymiai šyptelėjusi mergina dėbtelėjo į vaikiną, kuris kelis kartus tiktai papurtė galvą, tarsi laukdamas, ką Jillian pasakys. O ji tikrai nenorėjo sakyti, jog visą naktį buvo su Lindstrom, todėl pasisuko į Elisabeth, kuri reagavo greičiau, negu greito reagavimo būrys.
- Ji buvo su Steven‘u. – ramiausia atsakiusi mergina neakivaizdžiai kumštelėjo vaikinui į šoną, o tas atsisukęs klausiamai dėbtelėjo į merginą, o vėliau linktelėjo galva, tarsi bandydamas įsilieti į pokalbį. Plačiau išsišiepęs Markas linktelėjo, galiausia užvesdamas su tuo pačiu Steven‘u temą apie kitos savaitės ledo ritulio varžybas bei nuėjo atsisėsti į svetainę.
Vos pajautė Kajaus buvimą arčiau, negu reikėtų, Jillian giliau įkvėpė. Ji su mielu noru dabar pat būtų užsikasusi po žemėmis.
- Apie ką tiksliai? – apimesdama lyg iš medžio iškritusi, mergina gurkštelėjo arbatos, vos žvilgtelėdama į vaikiną, tačiau jau po poros minučių ieškojo Elisabeth akimis, jog ši ją gelbėtų iš situacijos. Ji tikrai nebuvo tam pasiruošusi.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 23:34

Kajus nežinojo ar tai buvo meilė. Jis nesuprato ar tai buvo tik trauka ar susižavėjimas. Vaikino viduje virė tokie konfliktiškai jausmai, kad apskritai buvo ganėtinai keista ir pažangu iš jo pusės, kad jis prisijungė prie draugų, o neliko lauke, kur galėtų prižiūrėti bei saugoti Crevier niekeno netrukdomas. Vaikinas tiek metų buvo vienas ir jam nereikėjo jokios antros pusės. Jis tvarkėsi kuo puikiausiai. Viskas buvo gerai. Kas pasikeitė, kad dabar jis tiesiog negalėjo atsitraukti nuo merginos lyg prie jos būtų pastatytas didžiausias magnetas, o jis pats būtų padarytas iš metalo. Tai buvo grynų gryniausias absurdas ir Lindstrom nežinojo kaip su tuo tvarkytis. Jis nesuvokė kaip reikia dorotis su tokiu stipriu ryšiu, kurio nejautė net Sofijai, kai jiedu draugavo. O jie draugavo gerą šimtmetį...
Išgirdęs Elisabeth atsakymą su kuo buvo Jil, Kajus vos pats nepaspringo savo kava. Elisa žinojo, tai buvo aišku kaip diena. Iš dalies Kajus buvo dėkingas, kad jie nebuvo išaiškinti, kadangi jiems reikėjo pasikalbėti apie visą tą reikalą privačiai ir tada spręsti ką su tuo daryti. Dėbtelėjęs į Styveną Kajus nežymiai pakreipė galvą, tačiau leido jam suprasti, kad realių minčių būti su Jil, jis net negali turėti. Nu-uh. No way, Jose.
- Apie vakarykštę veiklą, - ganėtinai subtiliai tarstelėjęs Kajus nežymiai šyptelėjo, - reikėtų aptarti būdus kaip viską išspręsti, nes tai ganėtinai sudėtinga, - lyg kalbėdamas apie matematines užduotis Lindstrom gurkštelėjo savo kavos, nužvelgdamas Jillian , o po to dirstelėdamas į Elisabeth, kuri kreivai besišypsodama stengėsi nesusijuokti iš jų situacijos. Na, taip, iš šono, ko gero, viskas iš tiesų atrodė paprasčiau nei kad buvo iš tikrųjų ir nei kad Jil ir Kajus galvojo.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-25, 00:02

Na, Jillian tai buvo gana akivaizdu, kaip kad tai iš pat pradžių atrodė akivaizdu Elisabeth. Ne be reikalo ji sakė, jog kažką panašaus ji jau buvo mačiusi. Prieš gerus penkis metus, kai mergina buvo iki beprotybės įsimylėjusi Jonathan. Tiesa, šito jausmo nebuvo galima lyginti su anksčiau minėtų, kadangi Jonathan ir Kajus buvo du skirtingi individai, kurie veikė Emą skirtingai. Jonathan niekada jos neerzino iki tiek, jog ši norėtų jam gerai užvažiuoti. Jis niekada nevertė jos jaustis taip, jog kambaryje būtų likę perpus mažiau oro, o širdis norėtų iššokti iš krūtinės. Jis neprivertė jos nuo savo prisilietimų perbėgti nemenkiems virpuliukams ar tuo labiau bučiniais tarsi įspausti pėdsaką ant jos odos. Ji nekentė to, kaip jautėsi būdama šalia Kajaus, tačiau negalėjo to sustabdyti.
Elisabeth tai žinojo daug greičiau, negu kad Jillian sugebėjo išsiaiškinti, kas tai per jausmai. O tai išsiaiškinti jai prireikė tikrai nemažai laiko. Galbūt dėl to draugė jai ir sakė kelis kartus, jog galbūt geriausia būtų tiesiog pasikalbėti su Kajumi. Jei jis nejaučia to paties, tai bus dar lengviau tai pamiršti, o jei vaikinas irgi jaučia kažką panašaus, reikėjo nuspręsti, ką daryti. Elisabeth, būdama Emos vietoje, tikrai antrą kartą nebūtų taip lengvai nebūtų paleidusi tokios progos. Juk tikrai ne kiekvieną kartą jauti tokius jausmus kitam žmogui. Jei jis jaučia tą patį, tai draugė manė, jog mergina turėtų skraidyti padebesiais.
- Jill, nebūk užsispyrus ir nerodyk principų ten, kur jų rodyti nereikia. – tyliai tarstelėjusi Elisabeth pasilenkė, žvilgtelėdama į Kajų, taip tarsi sakydama, kad bando padėti. Šiuo atveju ji tikrai bandė, nes ji jau nežinia kiek laiko sakė merginai tą patį, tačiau Ema buvo užsispyrusi it mažas asiliukas ir elgėsi taip, kaip jai atrodė geriau.
- Ar tu prieš mane susimokei? Thanks a lot. – burbtelėjusi mergina akimis sužaibavo į draugę, pernelyg garsiai padėdama puodelį ant stalo. Pripažinkim, ji nebus tas žmogus, kuri dažnai reikšdavo emocijas, o tai, jog jai reikės kalbėti apie savo jausmus su Kajumi, ją vertė išvis panikuoti.
- Nematau tame nieko sudėtingo. Neprisimenu, jog ta „veikla“ būtume vienas kitam kažką pasižadėję, - tarstelėjusi Jillian sulaikė bandančią prasprūsti šypseną, kai žvilgsnis užkliuvo už tų mėlynių ant vaikino kaklo. Tiesa, lūpų kampučiai nežymiai virptelėjo. Kad ir kaip paskutiniais žodžiais ji bandė pasakyti, jog tai tikrai nieko nereiškia, jos žvilgsnis sakė kur kas daugiau, nei reikėtų.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-25, 19:19

Kajus dėkingai šyptelėjo, kada Elisabeth jo idėjai pritarė. Karmos taškai jai. Kajus tenorėjo pasikalbėti, jis norėjo išsiaiškinti kaip normalus, brandus žmogus. Deja, rodėsi, kad Jillian negalvojo taip pat. Ji jau turėjo savo nuostatas ir neketino leistis į kalbas. Na, taip, iš vienos pusės suprantama - ji negyveno tiek tūkstantmečių ir nematė tiek, kiek matė vaikinas. Jam reikėjo apsišarvuoti kantrybe arba tiesiog paleisti šitą reikalą vėjais. Iš pradžių bus sunku- taip, tačiau jeigu jam netektų kiekvieną dieną jos matyti...galbūt reikėjo pasišnekėti su jos tėvu arba apskritai išeiti iš darbo?
- Nesakau, kad prižadėjom, - kiek primerkęs akis Kajus susilaikė nuo jų pavartymo. Kodėl visos merginos galvoja, kad po sekso kalba ėjo tik apie jausmus? Jillian jau turėjo suprasti, kad vaikinas nebuvo iš tų, kuris juos apskritai reikšdavo. - Tačiau reikėtų pasikalbėti ir išsiaiškinti ar toliau tęsime tą veiklą, - gūžtelėjęs pečiais Kajus gurkštelėjo kavos. Savotiškai bandė išprovokuoti Crevier ir įsitikinti, kad labai klydo galvodamas, kad tai nebuvo dar viena ledinės karalienės užgaida. Tiksliau - ji juo nepasinaudojo kaip "iškrovos" lizdu. Tokiu atveju Kajus tikrai supyktų ir greičiausiai turėtų praeiti neblogas laiko tarpas, kad sugebėtų su ja bendrauti neutraliai, o ne piktai. - Nebent galvoji, kad ji nebuvo verta pokalbio? - kilstelėjęs antakį vaikinas pats susilaikė nenusišypsojęs, kadangi kaip dabar atsiminė, kaip ši aimanavo, kuomet jis darbavosi tarp jos kojų.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-25, 21:12

Jillian tikrai buvo subrendus, tačiau kartais, kai pokalbis persikeldavo į rimtesnę plotmę ir kai kas nors paliesdavo jausmų temą, ji tiesiog pradėdavo elgtis it mažas vaikas. Taip, šiuo atveju niekas apie jausmus net nekalbėjo, tačiau merginai buvo sudėtinga jų neįpainioti, kadangi jautė, jog jei toliau tęstų tokius santykius su Kajumi, kurie apsiribotų tiktai seksu, ji vienaip ar kitaip nukentėtų. Juk ji jaučia kur kas daugiau, nei kad vaikinas. Jis turbūt aplamai nenori merginos ar kažko panašaus į santykius, kuriuose būtų ir pokalbių, ir apsikabinimų, ir įdomios veiklos.
- Pala, tu nori tai tęsti? – mostelėjusi ranka tarp judviejų Jillian susilaikė sarkastiškai neišsiviepusi. Kitu atveju galbūt netgi jaustųsi pamaloninta, jog toks vaikinas vis dar jos nori (bent jau ji taip manė), tačiau dabar ji nenorėjo nudegti. Kajus, pripažinkim, neatrodė kaip tipas, kuris norėtų veltis giliau, nei seksas. O Jillian jau bijojo tų jausmų, kuriuos jis jai sukėlė. Jei jie ir toliau „tai“ darys, kažkuriuo momentu ji tikrai nesusilaikys ir pasakys žodį iš „m“ raidės. O to mergina nenorėjo, kadangi buvo įsitikinusi, jog tai tikrai nėra tai, ko dabar Lindstrom reikia. Ema dar kartą žiojosi kažką sakyti, kai džemperio kišenėje ėmė vibruoti išmanusis. Išsitraukusi jį mergina atsiduso ir atsiliepė, pridėdama jį prie ausies.
- Labas. Taip...ne...ir taip, ir ne. Tiksliai negaliu pasakyti. Už valandos? Sakei, jog...gerai, nesvarbu. Taip, susitvarkysiu ir grįšiu. – tarstelėjusi Jillian baigė pokalbį, įsimesdama telefoną į kišenę ir persibraukdama ranka veidą.
- Atsiprašau, bet...bent jau šiuo metu aš nenoriu šios temos nagrinėti. Chebra, rinkitės daiktus, mano tėvas atvažiuos už geros valandos su savo draugais, todėl liepė iš čia pasišalinti iki to laiko. – sulaukusi didelio baubimo iš Marko pusės, Ema patraukė prie draugų bei su jų pagalba ėmė lėtai tvarkytis. Tuo tarpu Elisabeth prisiartino prie Kajaus, atsigerdama arbatos.
- Su Jill sudėtinga. Atstumdama žmones ji bando apsisaugoti. Nelabai laiminga santykiai su vyriškąja gimine, supranti? Vienaip ar kitaip, kažkuriuo momentu ji su tavim pasikalbės. Duok jai laiko suprasti, kur visa tai veda. – paplekšnojusi vaikinui per petį Elisabeth mirktelėjo plačiau nusišypsodama bei išplovusi puodelį jį padėjo, patraukdama kartu su visais tvarkytis ir rinktis daiktų.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-25, 21:28

Taip, Kajus nežinojo ko norėjo ir ką jautė. Apskritai, jis turbūt pirmą kartą gyvenime jautėsi toks pasimetęs ir neužtikrintas savo jausmuose. Jo galvoje sukosi šimtai variantų kaip šitas reikalas galėtų baigtis. Visi scenarijai baigdavosi tuo, kad kažkuris iš jų nukentėdavo. Dažniausiai Jillian dėl jo antros profesijos. Kajus to nenorėjo. Jis nenorėjo ir jos paleisti. Ką daryti? Kaip su tuo tvarkytis, kai ši net nenori su juo šnekėtis?
Lindstrom tik suspaudė lūpas, kada mergina principingai atsisakė. Jo viduje kažkas trakštelėjo ir jis buvo įsitikinęs, kad kažkuriuo momentu perkais. Nejau jis buvo teisus ir ši juo pasinaudojo? Kajus juk matė jos tikrąjį veidą...to veido savininkė taip niekuomet nepasielgtų, nepaisant to, ar jam reikėjo antros pusės ar ne. Jillian neturėjo teisės galvoti ir nuspręsti už jį. Jie mylėjosi abu. Tai buvo jų abiejų sprendimas. Atsigėręs pora gurkšnių kavos, kad ko nors neleptelėtų prie visų draugų, kadangi tai buvo paprasčiausiai nediskretiška, vaikinas nukreipė dėmesį kitur. Tiksliau į Silviją, kuri ramino jo susierzinimą. Dėkingai šyptelėjęs draugei, Lindstrom pabaigė kavą ir išsiplovė puodelį. - Laiko aš turiu, tik nesu tikras ar turėsiu noro kalbėtis tada, kai princesei patogu, - tarstelėjęs Kajus nežymiai atsiduso ir papurtė galvą. Jeigu ji nenori kalbėtis, jis prie jos nelįs. Netgi apskritai pasitrauks iš apsauginio pozicijos-tuo vaikinas buvo garantuotas. Prisijungęs prie kitų draugų, padėjo visiems susitvarkyti. Kada sodyba atrodė it nepaliesta, Kajus palaukė Jillian ir Elisabeth mašinoje (kadangi Jil atsisakė pasilikti viena su Kajum), vaikinas užkūrė variklį ir be žodžių išvežė merginas namo.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Sodyba
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 February-
Jump to: