Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Sodyba

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 20:41

Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 21:02

Po nutikimo su Marcus verslo partneriais viskas lyg ir nurimo. Jillian galėjo būti rami, jog šios daugiau niekas nepersekioja bent jau kol kas, nes kiek tekdavo girdėti iš tėvo telefoninių pokalbių, viskas paskutiniu metu klostėsi netgi geriau, nei kad turėtų. Jos santykiai su juo nepasakyčiau, jog pagerėjo, tačiau jie atsidūrė ganėtinai neutralioje stadijoje. Jie nesipykdavo, kaip kad dažniausia būdavo, tačiau Jillian vis dar ganėtinai šaltai bendraudavo su tėvu. Na, iš esmės tai stebino visus namų darbuotojus, kadangi jie buvo pratęs girdėti vėl ir vėl pasikartojančius pykčius tarp judviejų. Dabar jie bendravo ramiai, tačiau mergina jo neįsileido taip, kaip kad Marcus norėtų. Jis bandė jai netgi pirkti dovanas. Garaže vis dar stovi Emos nepaliestas juodas Shelby automobilis.
Visgi, mergina po truputį ėmė prisileisti prie savęs vieną asmenį, to pati net nesuvokdama. Po visų įvykių su Kajumi ji ėmė bendrauti žymiai maloniau, neskaitant tų pastovių vienas kito erzinimų. Jei nesuklysiu, jie ėmė bendrauti tarsi draugai, tačiau faktas išliko gana akivaizdus – trauka tarp judviejų buvo gniuždanti. Jei jie atsidurdavo vienas šalia kito arčiau, nei derėtų (Ema kelis kartus taip pasielgė tyčia, neneigsiu), atrodė, jog oras aplink juodu pradės tuoj kibirkščiuoti. Nežinia ar kaltas buvo jų abiejų seksualinis alkis (na, mergina bent jau šiuo metu tikrai neturėjo jokio partnerio), tačiau tas jausmas su kiekviena diena darėsi vis labiau pakeliamas. Jillian nebežinojo kiek ilgai tvers tiesiog neįsisegusi vaikinui į lūpas it kokia erkė.
Kadangi Elisabeth atvažiavo į miestą, buvo proga švęsti. Susikvietusios artimiausius draugus merginos suorganizavo didelį Elisabeth gimtadienio vakarėlį. Gerai, jog važiuojant iki Marcus sodybos automobilyje buvo ir draugė, kadangi Jillian kažin ar būtų ramiai tvėrusi važiavimą kartu su Kajumi. Jai šalia jo vis norėjosi kažką glamžyti rankose: tai suknelės kraštą, tai palto sagutę. Jai reikėjo kažkokio užsiėmimo, kad galėtų bent jau savotiškai ir nepiktai vaikiną ignoruoti.
Patekusios į sodybą, merginos pirmiausia apkarstė kalėdinėmis lemputėmis balkoną bei turėklus prie durų. Vėliau šios kibo į maisto gaminimą, todėl Kajus galėjo pasigrožėti kaip dvi moterys daro maistą. Kažin ar jis žinojo, jog Ema ganėtinai neblogai gamina. Galiausia Elisabeth nubėgo persirengti ir pasiruošti, pasakydama, jog Jillian persirengti galės vėliau. Likusi patalpoje viena su Kajumi (nes svečiai dar nebuvo pradėję rinktis) ji vėl pradėjo jausti, kaip jai darosi sunku susikaupti, todėl vos kelis kartus neįsipjovė į pirštą, pjaustydama papriką.
Galiausia, kai Elisabeth grįžo bei čiauškėdama pradėjo dėlioti pagamintą maistą, Ema pakilo laiptais į antrą aukštą bei persirengė į suknelę. Užsidėjusi aukštakulnius batelius bei vos pasidažiusi ji žvilgtelėjo į save veidrodyje menkai šyptelėdama. Nusileidusi į virtuvę ji privertė draugę atsisukti, o ta švilptelėjo it jūrininkas.
- Ohoho, Jill...jei būčiau vyras, jau seniai būtum be tos suknelės. Man tikrai labai gaila tavo asmens sargybinio, kuris turės nuo tavęs vaikyti potencialius jaunikius, - sukrizenusi Elisabeth gūžtelėjusi pečiais atsiprašančiai žvilgtelėjo į Kajų. Tiesa, Elisabeth buvo tokia pat paprasta, kaip didžioji dauguma Emos draugių, todėl su vaikinu susibendrauti netruko ilgai. Ji vienintelė žinojo, jog jis čia ne linsmintis atvažiavo.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 21:36

Kajus savo darbą atliko nepriekaištingai gerai. Taip gerai, kad Marcus ėmė jį vis dažniau kviesti prisijungti prie jų bepietaujant. Nežinia kodėl, bet Kajus Jillian tėvui patiko. Ar tai betarpiškas bendravimas su jo šeima, ar faktas, kad šis puikiai saugojo jo dukterį (neskaitant to nelemto įvykio su vampyrais) ar faktas, kad kuomet jiedu du Jil pradėjo bendrauti civilizuota privertė merginą su pačiu tėvu elgtis kiek gražiau, niekas nežinojo. Tačiau Kajus neprieštaravo. Jam buvo naudinga, kad Marcus juo pasitikėjo. Vienintelis minusas šioje situacijoje buvo tas, kad vaikinas pernelyg dažnai, daugiau nei įprastai, matėsi su Jil. Jam vis sunkiau sekėsi save tramdyti begalvojant, kad norėtų ją pabučiuoti. Ir dar sunkiau buvo tą nuslėpti, kai Marcus buvo toks pastabus, kai kalba ėjo apie jo dukterį.
Universitete buvo visai kitaip, jiedu bendravo šiltai, kartu juokavo, o kai prisiliesdavo - kibirkštys. Tą pastebėjo ir Silvija, todėl neatstodama nuo vaikino klausinėjo, kas po velnių dėjosi tarp jo ir Jillian. Tiesa, Kajus taktiškai jai pasakė, kad nieko ir tos situacijos su vampyrais apskritai nepasakojo. Čia jis pasielgė grynai kaip su Jil, leido jai pačiai Silvijai apsakyti, kas buvo, jeigu ji norės. Kajus gerbė tiek vieną, tiek kitą merginą.
Susipažinęs su garsiąja Elisabeth, Kajus visiškai nenusivylė. Ji buvo puiki draugė merginai ir labai draugiška. Su ja buvo labai paprasta bendrauti ir ši dažnai jį prajuokindavo savo "nefiltruotais" bajeriais. Kajus netgi juokavo, sakydamas, kad Ema tiesiog slėpė šitą merginą nuo jo, kad šis jos nepasivogtų kaip draugės. Kol merginos gamino, vaikinai pasirūpino garso aparatūra ir baldų prastumdymu. Aišku, merginos pasakė kaip, ką ir kur statyti ar nustumti. Kada šios nuėjo ruoštis, vaikinai išgėrė alaus. Kadangi Kajaus organizmui reikėjo dvigubai daugiau nei paprastam žmogui, šis galėjo sau leisti išgerti alaus ir kelis šotus stipresnio gėrimo. Tiesa, kai pamatė, kokią suknelę apsirengė Jillian, jis tuo alaus gurkšniu, kurio nespėjo nuryti, vos nepaspringo. Kelis kartus atsikosėjęs Kajus sulaukė paplekšnojimo iš Marko, kuris taip kaip ir Silvija suprato, kas dedasi. Markas spėjo patapti ganėtinai geru Lindstrom draugu. - Ačiū, - atsigavęs tarstelėjo Kajus, nuo galvos iki kojų nužvelgdamas Jillian. Bėda tame, kad ne jam merginą reikės saugoti nuo kitų jaunikių, bet jį patį reikės saugoti, kad nepasiduotų pagundai ir nepasiguldytų merginos ant vienos iš viengulių lovų viršuje. - Nors kas nors mane užjaučia, - atsakęs Elisabeth dramatiškai atsiduso, stengdamasis po humoru paslėpti savo sutrikimą. - Atrodai pritrenkiančiai, - sugrąžinęs žvilgsnį ties Crevier tarė ir šyptelėjo. - Negalėjai kitaip kaip tik apsunkinti mano darbo krūvį, tiesa? - nusijuokęs Kajus pajuokavo.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 22:01

- Eli, apie tave galėčiau pasakyti tą patį. Jei būčiau vyras, tikrai neprieštaraučiau pabūti tavo kompanijoje, - tarstelėjusi Jillian apsikabino per pečius prie jos priėjusią draugę. Elisabeth šiuo atveju buvo vienintelis asmuo, kuris viską žinojo. Tame tarpe ji žinojo ir tai, kad draugė taip pasipuošė tikrai ne be reikalo. Mergina jai buvo užsiminusi apie tam tikrus „keblumus“ dėl to, jog Emai ėmė pernelyg patikti Kajus. Elisabeth kelis kartus jai sakė, jog viskas su laiku praeis, jei ji į tai tiesiog nekreips dėmesio, tačiau vien tai, kokia atmosfera jautėsi, kai jiedu buvo vienas šalia kito, tikrai rodė, jog viskas taip paprastai nedings.
- Kaip gerai, jog šiuo atveju aš esu visiškai ištikima Joshua. Ir nesakyk, kad jis dar du mėnesius bus Europoje, tai nekeičia fakto, jog mano drabužiai nukris tiktai prieš jį. – prisidėjusi ranką prie širdies tarstelėjo Elisabeth, priversdama Silviją ir Liliją prunkštelėti, vos nepaspringstant gertu „Sex on the beach“.
Trumpai šyptelėjusi Jillian pasisuko į Kajų, kuriam nugarą plekšnojo Markas. Silvija įvairiais ženklais abiem vaikinam už nugaros rodė, jog ši norinti įvaryti infarktą, dėl ko mergina tiktai susiaurino žvilgsnį, tarsi sakydama, jog ši nesupranta, apie ką draugė kalba. Ji vis dar Silvijai nieko nesakė, kadangi vis dar nenujautė, kur ją šitas jausmas nuneš. Tai tikrai nebuvo vienadienis dalykas, kadangi jis tęsėsi pakankamai ilgai ir tai kėlė vis didesnių rūpesčių. Jai būdavo vis sudėtingiau nešyptelėti jos ir vaikino žvilgsniams susidūrus, kada ji pietaudavo su savo tėvu ir Kajumi. Marcus buvo gan įtarus, todėl kelis kartus po to, kai mergina savotiškai užstojo Lindstrom, jis stebėjo jų bendravimą, tačiau nieko pernelyg nepastebėjus, jis juos savotiškai testuodavo prie pietų stalo. Galiausia tai tapo savotiška tradicija. Vyras jau buvo ramus, tačiau Kajus vis tiek buvo kviečiamas vakarieniauti kartu, dėl ko Emai būdavo labai sudėtinga išlaikyti šaltą fasadą.
- Tiesą sakant, nemaniau, jog tai apsunkins tavo darbo krūvį. – taip pat šyptelėjusi mergina paleido Elisabeth iš savo glėbio bei pasiėmė savo kokteilį jo gurkštelėdama. Draugė kaip visada pasistengė, kadangi jis buvo ganėtinai stiprus, kas privertė merginą nežymiai suraukti antakius.
- Jei tu nenusigeri per savo gimtadienį, tikrai nusigersi per mano, - pakštelėjusi Jillian į skruostą, Elisabeth nuėjo atidaryti durų atvažiavusiems svečiams. Per kelias valandas sodyboje susirinko per dvidešimt žmonių. Muzika automatiškai tapo garsesnė, alkoholis liejosi laisvai.
- Nagi, Ema, čia mano mėgstamiausia daina, prašau. – tempdama Jillian nuo minkšto sienmaišio zyzė Elisabeth. Mergina jau ir taip draugės išvengė, kai ši tryško didžiausiu entuziazmu gerti šotus kartu su Marku ir Steven‘u. Ji jautė, jog šiandien jai galimai užteks gerti, tačiau nuo šokių ji tikrai nepasislėps. Atsidususi ir plačiau šyptelėjusi ji leidosi nutempiama į aikštelę ir kartu ėmė šokti su Elisabeth, krizendamos bei garsiai plėšdamos „Where the Streets have no name“ priedainį.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 22:22

- Ei, mes esam vyrai ir mes galėtumėm pasakyti tą patį, - taręs Markas išsišiepė. - Žinoma, jeigu nebūtų Joshua, - pridūręs kai sulaikė merginų priekaištingų žvilgsnių, Markas pabaigė savo skardinę alaus, priversdamas Kajų susijuokti. Tas vaikis su savo liežuviu kada nors tikrai nudegs. Vaikinas net neabejojo, kad Markas šiandien pasakys ką nors, dėl ko nuo kabinamos merginos gaus per kaktą. Arba į kitą labai jautrią vyriškąją vietą.
- Žinoma, žinoma, - mirktelėjęs akimi Kajus pajuokavo ir paerzino merginą taip, kaip jie pastaruoju metu bendraudavo. Tačiau visiems aplinkiniams, kurie žinojo tikrąją situaciją, šiuo atveju Markui, Elisabeth ir Silvijai, buvo aišku, kas slėpėsi už juokelių, erzinimų, nekaltų apsistumdymų, kutenimų mūšio ir panašiai. Visa laimė, kad Kajus sulaukė skambučio iš sesers. Tiksliau, jis iš pradžių išsigando, kad kažkas atsitiko, nes jie šia telefono linija nesišnekėjo, tačiau kai išėjo į lauką pasišnekėti, vos jos neapšaukė, kad skambina tik dėl to, kad paklaustų, kur savo kambaryje jis laiko xbox pultelį žaidimams. Mat tiek tėtis, tiek brolis buvo per daug įsijautę į "Mortal kombat" turnyrą, kad patys paklaustų Kajaus. Tiesa, kai išgirdo muziką kitam laido gale, Rachel ėmė traukti Kajų per dantį, kad šis pagaliau pradėjo gyventi kaip normalus žmogus ir turėjo dėl to dėkoti Jillian. Kajus anksčiau niekuomet nedalyvavo vakarėliuose, jis vietoj savęs pasiųsdavo ką nors kitą. "Iki, Rachel" besijuokdamas iš sesers nesąmoningų replikų ir bučinių garsų, vaikinas padėjo ragelį ir vis dar besišypsodamas sugrįžo atgal į vidų. Tą šypseną tuoj pat nuo jo veido nuvalė Elisabeth ir Jillian šokis pagal vieną iš jo mėgstamiausių dainų. Ta mergina tikrai nenujautė ką jam darė. Akimis susiradęs Marką, Kajus prasitarė, kad jis mielai šiandien nusigertų. Kažkokiu būdu Markas nematė tame problemos, patikindamas, kad ši sodyba yra saugoma ir niekas čia, vidury miško, jų neieškos. Aišku, jis nežinojo apie mistines būtybes, tačiau Kajaus žiniomis, visi vampyrai lindėjo šešėliuose po paskutinio krovinio dingimo ir sprogimo sandėliuose.
- Į sveikatą, berniukai, - supilstęs velniai žino kokį birzgalą į aukštus stikliukus, Markas įdavė visas jas draugams, Kajui dvi. Vaikinas gūžtelėjęs pečiais tik kreivai šyptelėjo ir užsivertė abu stikliukus. Kada prie jų prisijungė ir Silvija su keliomis merginomis, Kajus dar kelis kartus pakartojo roundą, nenuleisdamas akių nuo Jillian. Lindstrom jautėsi šiek tiek apsvaigęs,tačiau jo protas buvo kaip niekad šaltas. Deja, jo jausmai sustiprėjo kokius tris kartus ir šiam sunkiai sekėsi Crevier nevalgyti akimis.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 22:47

- Markai, aš tau tikrai tuoj plosiu, - burbtelėjusi Lilija žnybtelėjo vaikinui į šoną, kai šis ją netikėtinai užsimetė ant peties, priversdamas cyptelėti ir vos spėti prisilaikyti viena ranka sijoną, kad nepasirodytų visu gražumu. Jiedu tikrai buvo ganėtinai miela pora. Mergina niekada nepyko dėl tokių vaikino nusišnekėjimų, nes žinojo, kad jis iki pirštų galiukų ištikimas. Jis galėjo šnekėti įvairiausias nesąmones, tačiau vakaro pabaigoje visada sėdėdavo apsikabinęs Liliją taip, tarsi ši jam atstotų visą pasaulį.
Jillian nė neatkreipė dėmesio, kai Kajus trumpam išnyko iš akiračio, kadangi Elisabeth net neleido jai atsikvėpti. Galiausia merginos nusimetė aukštakulnius, jog joms būtų žymiai paprasčiau šokti ir šokinėti į muzikos ritmą. Apsukusi aplink ašį Elisabeth, Jillian toliau traukdama dainos žodžius prisitraukė draugę arčiau, priversdamos kiekvieną vaikiną kambaryje melstis Kalėdų Seneliui, Budai ir Čakui Norisui, kad jos abi kažkada atsidurtų su jais viename kambaryje. Tiesa, Ema tiktai su tam tikrais draugais taip „prarasdavo kontrolę“. Kaip tada prieš paskaitas šoko su Silvija ir Elis ji tikrai negalėtų šokti su jokia kita pažįstama mergina. Elisabeth buvo jos ilgametė draugė, todėl nieko keisto, jog viena šalia kitos elgdavosi kaip ilgą laiką nesimačiusios lesbietės.
Pasisukusi į virtuvę Elisabeth žvilgtelėjo į ten stovinčius draugus bei šokio žingsneliu vis dar dainuodama atėjo prie Kajaus, sugriebdama jį už rankos, tą patį padarydama su Marku, į kurį buvo įsikabinusi Lilija.
- Nagi berniukai, išgėrėt, o dabar ateikit. Mums trūksta kompanijos. – tempdama visus į šokių aikštelę ji privertė Jillian prunkštelėti iš to, kaip Markas juokingai purtė galvą į muzikos ritmą. Tiesa, trumpam juokas dingo, kai atėjusi draugė įdavė merginai Kajaus ranką.
- Ko stovit, kaip pabučiuoti? Where the street have noooo name, - uždainavusi Elisabeth pradėjo šokti su Steven‘u. Vien iš to vaizdo Ema dar kartą nusijuokė ir žvilgtelėjusi į vaikiną priešais tarsi gūžtelėjo pečiais sakydama „jei šokti, tai šokti“. Tiesa, buvo labai sudėtinga dėl visą kūną tiesiog gniuždančios traukos. Kambaryje kažkaip netikėtai pritrūko oro. Jillian jautėsi kokius tris kartus labiau apgirtusi, nei iš tikrųjų buvo. O jei dar pradėtume kalbėti apie įvairias chemines reakcijas, kurios prasidėjo vien stovint taip žymiai per arti Kajaus, reiktų visos knygos.
- Kaip matau net ir toks rimtuolis pradeda po truputį atsipalaiduoti, - patraukusi vaikiną per dantį Jillian plačiau šyptelėjo pasinaudodama jo ranka ir apsisukdama aplink savo ašį.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-22, 01:10

Kajus tik nusijuokė iš Lilijos ir Marko. Jiedu tikrai buvo graži pora. Vaikinas niekaip nesuorato iš kur pas Lil tiek daug kantrybės, kadangi draugas labai dažnai leptelėdavo kokią nors nesąmonę, kuri tikrai priversdavo merginas jaustis nepatogiai arba ant jo pykti. Kitaip tariant, jis neturėjo suvokimo, ką buvo galima sakyti vienoje ar kitoje situacijoje. Bet Markas buvo laimingas šmikis, nes surado savo meilę ir Kajus dėl jų džiaugėsi, slapta pavydėdamas to, ką jie turėjo.
Jillian tikrai mokėjo šokti. Ji atrodė taip, tarsi būtų atsikračiusi visa slegiančia našta. Ji atrodė it laisvė. Nuo absoliučiai visko. Nors šioje patalpoje tikrai buvo daugybė gražių merginų, Kajaus akys nepaleido Crevier ir tai jį be proto erzino. Jis jautėsi it pernelyg susižavėjęs paauglys. Dar kai Elisa suėmė jį už rankos ir nusivedė prie Jill, kuriai įdavė šio ranką, Kajui teko giliau įkvėpti, kad save tramdytų. - Dar labai toli iki to, - atsakęs Kajus tvirčiau suėmė Jillian ranką ir leido jai apsisukti, - aš negalėsiu tol atsipalaiduoti, kol ant tavo kūno bus ta suknelė, - tartelėjęs Kajus lengvai prisitraukė merginą prie savęs. Priglaudęs jos kūną prie savojo, vaikinas nežymiai šyptelėjo, o jo akyse galėjai įžvelgti visiška karštį arba beprotystę. Jis pamažu prarado kontrolę ir Crevier buvo už tai atsakinga.
Laikydamas delnus ant jos sėdmenų, vaikinas vedė merginą pagal muzikos taktą, kol jo žvilgsnis nukrypdavo ties jos lūpomis, o po to vėl sugrįžavo ties jos akimis. Taip šokti ir negalėti nieko padaryti, buvo gryna kankynė. Bėda ta, kad Kajui ta kankynė patiko ir jis negalėjo nustoti, todėl kiek grubiau priplojęs ją prie savęs, viena ranka nuslydo jos nuagara žemyn taip, kad pirštai kliudė jos užpakalį.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-22, 08:21

Elisabeth jau sakė Jillian, kad ji pirmiausia dėl to kvapą atimančio jausmo pirmiau turėtų pasikalbėti su vaikinu, o ne viską tikrinti nuo ano galo. Mergina manė, jog visa tai tėra seksualinė įtampa ir kad po to, kai jie permiegos, viskas stebuklingai dings. Naivuolė. Jillian nenorėjo sau pripažinti, kad tokius stiprius jausmus jautė po gerų penkių metų nuo to, kai iš jos gyvenimo dingo Jonathan. Ji buvo pamiršusi, ką tai reiškia ir kaip kartais sudėtinga su jais susidoroti.
- Na, vadinasi man kažkas turės ją nurengti, kad tiktai Lindstrom būtų ramus, - paerzinusi vaikiną Ema suktai šyptelėjo, apsimestinai apsidairydama ar netoliese nėra savanorių, kurie patys pasisiūlytų tą suknelę ir nuimti. Visgi, šypsena labai greitai dingo, kai jos akys susidūrė su Kajaus, o tas karštas tiesiog perliejo ją kiaurai, priversdamas giliau įkvėpti, kadangi Jillian tikrai atrodė, jog kambaryje smarkiai per mažai oro.
- Be to, turiu pasakyti vieną labai svarbų dalyką. Šiąnakt galiu pridaryti įvairiausių kvailysčių. Manau būsite diskretiškas mano atžvilgiu ir visko neišpliurpsite mano tėvui. – viena ranka apsivijusi Kajaus kaklą, mergina visomis įmanomomis pastangomis prisivertė neperbraukti kaklo oda bei panerti pirštus į šio plaukus. Ji tikrai eina iš proto. Galbūt tiesiog bent jau minimaliai nuo vaikino atsitraukti, jog ta prakeikta trauka leistų jai bent jau įkvėpti oro? Su tomis mintimis kažkas pasakė didelį „nope“ Jillian ir Kajus tvirčiau šią prisitraukė prie savęs. Nežymiai sukikenusi iš netikėtumo mergina kilstelėjo galvą žvilgtelėdama į jo veidą. Keli centimetrai. Keli sušikti, kankinantys centimetrai. Jai arba reikėtų pasistiebti arba Kajui būtų reikėję vos palenkti galvą, kad pasisavintų jos lūpas.
- Man atrodo man reikės apsauginio, kuris saugotų mane nuo apsauginio. – kiek dusliau tarstelėjusi Jillian vis dar bandė juokauti, tačiau ji galimai sakė tiesą. Nors gal greičiau Kajui reikėtų apsauginio, jog jį saugotų nuo pačios merginos, kadangi ji nelabai kontroliavo savo veiksmų.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-22, 18:05

- Hmm...jeigu tas kažkas, būsiu aš, tada taip, man bus ramiau, - tiesiai šviesiai, be jokių užuolankų taręs vaikinas vos šyptelėjo. Ta paslaptinga šypsena visuomet priversdavo moteriškosios lyties atstoves šiek tiek sunkiau kvėpuoti. Ypatingai tada, jeigu Kajus buvo pusnuogis. Pripažinkim, jųdviejų trauka būtų pastebima su "Google" satelito lėkšte, todėl nebuvo reikalo to slėpti. Lindstrom buvo tos pačios nuomonės kaip ir Crevier- jiedu permiega, trauka pasibaigia ir šie toliau gali būti draugais. Jis bent jau bandė save įtikinti, kad šita taktika pasiteisins.
- Nesakysiu, jeigu mano atveju irgi elgsitės lygiai taip pat diskretiškai, panele Crevier, - kilstelėjęs abu lūpų kampučius viršun Kajus alkanomis akimis nužvelgė jos viršutinę kūno dalį. Dievaži, ta suknelė tobulai apglėbė kiekvieną merginos kūno liniją. Žinot, kai būna tas momentas filmuose, kada muzika sustoja ir kol pasileidžia kita daina, vyrauja tik mažas šurmulys, o vaikinas ir mergina žiūri vienas kitam į akis lyg kažką supratę. Taip buvo ir Jillian su Kajum. Jie abu suprato, kad tuoj padarys tokią kvailystę iš kurios kelio atgal nebebus. Todėl kai tik prasidėjo sekanti daina, o jų draugai buvo per daug užsiėmę, kad matytų, kas dedasi aplink, Kajus suėmė Jil ranką ir išsitempė ją į koridorių, netoli laiptų į antrąjį aukštą. Po laiptais buvo tamsi erdvė, kurioje buvo sudėtos skalbimo mašina su džiovykle. Nieko nelaukęs Kajus užkėlė merginą ant skalbimo mašinos aistringai įsisiurbdamas į jos lūpas ir atsidurdamas tarp jos kojų ir automatiškai priversdamas jos suknelę stipriai pakilti aukštyn. Kelio atgal nebebuvo.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-22, 21:51

- Per gerai apie save manote, Lindstrom. Juk sakiau anąkart, kad mano apatinio trikotažo jums neteks išvysti, apart to vieno karto. – apsimestinai rimtai tarstelėjusi mergina kilstelėjo laisvosios rankos pirštą į orą ir bakstelėjo vaikinui į krūtinę. Jillian vis dar bandė palaikyti normalų ir netgi įprastą jiems pokalbį, tačiau tai labai sunkiai sekėsi, kai galvoje sukosi mintis nutraukti nuo Kajaus kūno von visus drabužius. Ji tikrai tikėjosi, jog kitą rytą ji nejaus to vidų deginančio jausmo, nes tai išties buvo daugiau ar mažiau nepakeliama. Ypatingai, kai turi tokius jausmus slėpti nuo tėvo ar nuo draugų, nors jie vienaip ar kitaip jau matė, kas dedasi. Elisabeth tam nė velnio nepritarė, nes ji manė, jog pasikalbėjus viskas būtų kur kas aiškiau ir nereikėtų eksperimentuoti ar permiegojus viskas pasikeis. Visgi, Ema teikėsi elgtis savaip šioje situacija ir draugė jau buvo nusiteikusi jai eilinį kartą pasakyti „I was right“.
- Ar tu irgi ketini dalykų, kurie atrodo visiškai beprotiškai? – kilstelėjusi antakį Jillian vos plačiau šyptelėjo tokia šypsena, kuri galėjo sutirpdyti net ir šalčiausią asmenį. Visi sakydavo, jog jai reikia dažniau šypsotis, kadangi savo „princesės“ įvaizdžiu nubaido visus žmones, kurie tikrai norėtų su ja susipažinti. Elisabeth teigė, jog ji taip nubaido potencialius jaunikius.
Vos tiktai šiedu patraukė iš šokių aikštelės, kuri praktiškai buvo padaryta svetainėje, mergina jautė, jog kažkas nutiks. Jos širdis velniškai daužėsi krūtinėje ir kai Kajus užkėlė ją skalbimo mašinos, atrodo, vienintelis dalykas, kurį ji galėjo girdėti tai tiktai savo šokinėjantį pulsą. Šito momento ji taip kankinančiai ilgai laukė, jog vos vaikinas įsisiurbė į jos į lūpas, ji bene su tokia pat aistra į tą bučinį atsakė, apsivydama rankomis jo kaklą bei vienos rankos pirštus įpindama į jo plaukus, o kojomis surakindama jį ties liemeniu, tarsi dabar nė neketintų jo paleisti.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-22, 23:39

- Žinai, kaip man atrodo? - kilstelėjęs antakius Kajus suktai šyptelėjo, - man atrodo, kad jūs, panele Jillian, pati norite, kad tuos nėrinukus pamatytų jūsų apsauginis, - vos primerkęs akis nudegino merginą tokiu pačiu karštu žvilgsniu kaip prieš tai. Jos kūno kalba aiškiai reikalavo jo kūno dėmesio, todėl nieko keisto, kad Kajui išgėrus primaišyto gėrimo, šis pradėjo jį veikti it tiesos serumas ir Lindstrom nebijojo jos taip tiesmukai erzinti. Ji dar nežinojo kaip įklimpo jį provokuodama su ta sušikta suknele.
- Kaip tau atrodo? - kur kas rimtesniu bei žemesniu tonu perklausęs Kajus įsmeigė savo akis į Jillian. Dievaži, jis ją rijo vien tik žvilgsniu. Apskritai buvo stebėtina, kaip Kajus dar išsilaikė per pauzę, kai negrojo muzika.
Kada Jillian su tokia pačia aistra atsakė į jo bučinį, Kajus iškart suprato, kad nė velnio neklydo ir mergina jo norėjo lygiai taip pat kaip ir jis jos. Vos kilstelėjęs lūpų kampučius viršun, vaikinas abiem delnais užkilo jos šlaunimis iki kiek leido skalbimo mašina ir įtempta suknelės medžiaga. Lindstrom galėjo justi iš Jil sklindantį karštį. Taip pasirėmęs į merginą, šis nutraukė jų bučinį ir šlapiais bučiniais nusėjo merginos kaklą. Krimstelėdamas į kelias vietas, tačiau stengdamasis nepalikti žymių, kadangi jos tėvas tuo nebūtų labai patenkintas, vaikinas staigiai suėmė Jil už kojų ir užsikėlęs ant liemens, vėl įsisiurbė į jos lūpas. Dabar Kajui net nerūpėjo ar jie sutiks kažką koridoriuje, jis tiesiog pasidavė emocijos ir aistrai, kuri veikė jo smegenis ir kūną. Tvirtai laikydamas Crevier, dabar jau už užpakalio, o ne kojų, vaikinas užlipo laiptais viršun ir patraukė į patį paskutinį kambarį, koridoriaus gale. Tiesa, dar pakeliui, kažką numetė nuo komodos, bet tai tik sukėlė Kajui trumpalaikį juoką. Apgraibom atidaręs miegamojo duris, vaikinas įėjo vidun nešinas Jillian ir koja paskui save uždarė duris.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-23, 00:01

- O jūs, ponaiti Kajau, manau, jog tikrai save pervertinate. Kodėl norėčiau rodyti juos būtent jums? – kilstelėjusi vieną antakį Jillian nė kiek nepasimetė, kai vaikinas taip atvirai ją provokavo. Ne jis vienas čia buvo išgėręs ir ne jam vienam atsirišo liežuvis. Turbūt būdama blaivi mergina nė nebūtų sugalvojusi tokios visiškai absurdiškos idėjos ir net jos nebūtų galvojusi įgyvendinti. Ji tiesiog būtų kaip nors susitvarkiusi su tuo nežmonišku noru įsisiurbti Kajui į lūpas. Ji bent jau taip manė. Mergina tikrai buvo didelė optimistė taip galvodama, nes jei jau dabar vos sugebėjo nuo jo atsitraukti per kelis centimetrus, tai kas būtų buvę, jei ji būtų laukusi dar ilgiau? Turbūt vietoje būtų ant jo užšokusi kaip kokia beždžionė.
Gerai, jog muzika grojo ir niekas net nesugalvojo lipti laiptais į antrą aukštą, kadangi visi linksminosi ir niekas galimai net nepasigedo Jillian bei Kajaus. Na, bent jau mergina taip manė, nors Elisabeth tikrai atkreipė dėmesį, jog tiedu išgaravo it dūmas ir tik nežymiai pavartė akis. „Ta mergina vieną dieną tikrai prisivirs košės“ – pagalvojusi draugė stengėsi negalvoti apie tai, jog dabar tikrai galėtų viską sustabdyti ir toliau mėgavosi savo gimtadieniu. Ema sakė žinanti, ką daro, tačiau kai Elisabeth vėl jai sakys „I told you so“, ji galės jos pagiringai makaulei atskaityti moralą. Ji puikiai žinojo, jog tokie jausmai nesibaigia vienos nakties nuotykiu. Ji jau buvo mačiusi Jillian veide tas emocijas. Ji suvokė, jog draugė vėl įklimpo.
Iš lūpų išsprūdus keliems atodūsiams, kai vaikino lūpos paliko nematomą pėdsaką ant jos odos, mergina vos peštelėjo jo plaukus. Sugavusi jo lūpas dar vienam bučiniui, Ema krimstelėjo jo apatinę lūpą, patempdama ją į save. Vos atsitraukusi ji plačiau šyptelėjo bei taip pat sukikeno, kai išgirdo kažką nukrentant nuo komodos. Galimai tai galėjo būti vienas iš merginos trofėjų, kada ši lankė šokius ir mokykloje buvo futbolo komandos palaikymo šokėja. Šioje sodyboje Marcus laikė įvairiausius dalykus, susijusius su Jillian. Čia jis daugiau laikė ir savo žmonos, Helenos, nuotraukų.
Vos jiedu atsidūrė kambaryje, Ema, laikydamasi viena ranka vaikino kaklo, kita nuslinko žemyn, sugriebdama jo megztinio kraštą ir jį užkeldama į viršų kartu su marškinėliais, pirštais probėgomis braukdama per apnuogintą Kajaus pilvo presą, jausdama kaip tą pačią akimirką jos protas trumpam atsijungia.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-23, 00:20

- Manau, kad atsakymą į šį klausimą, jūs tuoj pamatysite ir netgi patirsite, todėl daugiau tokių klausimų jums tikrai nekils, - dviprasmiškai atsakęs gūžtelėjo pečiais, o ta sukta, velnių priėdus šypsenėlė niekur nedingo nuo ponaičio veido.
Su plaukų peštelėjimu, pasigirdo ir vaikino vos girdimas garsas, kuris priminė urzgimą. Kajus niekada neatsisakė kiek grubesnio sekso, todėl tai, kad Jillian nebuvo iš tų merginų, kurios norėjo vien romantiškų pasivaikščiojimų paplūdimyje, leidžiantis saulei ir perdėtai mielų bučinių, buvo didelis pliusas. Dar pora karmos taškų į Crevier sąskaitą.
Iš to, kad niekas nedužo, vaikinas galėjo atsipūsti, kad tai nebuvo vertinga vaza ar nuotraukos rėmelis. Tai buvo duslus ir kietas metalo garsas, kuris lengvai nusileido ant per visą koridorių besidriekiančio, indėniškų raštų, kilimėlio. Kajus jau spėjo apžiūrėti visą sodybos perimetrą ir pastebėjo Jillian ir jos mamos fotografijas, merginos medalius, trofėjus ir aprangas. Crevier buvo labai veikli moksleivė ir tai vaikiną privertė nusišypsoti. Šiuo bruožu jie abu buvo panašūs.
Kajus nuleidęs ją ant žemės, paklusniai kilstelėjo rankas, leisdamas merginai atsikratyti jo viršutiniais drabužiais. O kada pajuto šios pirštus ant preso, kiek įtempė raumenis, nes tas menkas judesėlis šiek tiek kuteno. Po to, Lindstrom ti kreivai šyptelėjo ir tuoj pat atrišo jos suknelės raištelius. Jeigu būtų buvusi jo valia, jis apskritai būtų tą suknelę perplėšęs pusiau, tačiau jis dar nežinojo tam tikrų limitų su Jillian, todėl pasirinko kiek saugesnį variantą. Įsisiurbęs į merginos lūpas, Kajus lengvai nurengė aptemptą drabužį, leisdamas Jillian iš jo išlipti. Kada ši tą ir padarė, vaikinas godžiai nužvelgė jos kūną. Apsaugok viešpatie. Giliau įkvėpęs jis grubiai suėmė Jillian (ne iš jėgos, žinoma) vėl pasodindamas ją sau ant liemens ir nunešdamas šią ant lovos. - Išvarysi mane iš proto, - trumpam tarstelėjęs, visiškai žemu balso tonu, Kajus begarsiai atsiduso ir vėl sugavo jos lūpas. Viena alkūne jis pasirėmė į čiužinį, kitu delnu slinko nuo Jil kaklo žemyn.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-23, 00:43

Nepasakyčiau, jog Jillian aplamai būtų mėgusi pernelyg daug romantikos. Jos gyvenimas nebuvo toks tobulas, jog ji...normaliai reaguotų į tokį dalyką. Galbūt anksčiau, kai jai buvo šešiolika, ji tikrai svajojo apie rožių žiedlapius ant lovos ir romantiškus prisipažinimus, tačiau metai bėgo ir mergina keitėsi. Dabar bent kiek perdėtas romantiškumas versdavo jos antakius susiraukti. Jai aplamai romantika jau skaitėsi tada, kai antroji pusė suteikdavo šiai dėmesio. Jai romantika buvo tai, kaip Lindstrom tėvas elgėsi su jo motina. Tai buvo paprastas ir mielas dalykas, tačiau toks romantiškas, jog Jillian tą vaizdą vis primindavo sau galvoje ir galvodavo, jog taip pat norėtų kada nors tai patirti. Tokią meilę.
Mergina nebuvo ypatingai guvi. Į mokyklos palaikymo komandą ją atsivilko būtent Elisabeth. Jos dėka Jillian ir buvo ta kiek šnekesnė bei draugiškesnė mergina mokykloje. Jos buvo neišskiriamos tais metais ir dabar. Galbūt dėl to Elisabeth ir jaudinosi dėl to, kokius kartais abejotinus sprendimus Jillian priimdavo. Juk ji viską matė iš šalies ir tikrai galėjo pasakyti, kada viskas kvepia rimtais ir vienu nuotykiu nesibaigiančiais jausmais. Ji suvokė, kad po šios nakties Jillian turės padaryti labai rimtus ir galimai širdį draskančius sprendimus.
„Apsaugok Viešpatie“ tikrai ne vienam vaikinui pasirodė mintyse. Ar jūs matėt, kaip jis atrodo be drabužių? Jillian jau buvo pamiršus kaip jo namuose vis vogčiomis leisdavo sau pernelyg ilgai į Kajų užsispoksoti, kai šis sau lyg niekur nieko vaikštinėjo po kambarį pusnuogis. Iš kitos pusės jam irgi nemenkai pasisekė – po ta suknele Ema buvo tiktai su minimaliai nėriniais puoštais apatiniais, kadangi liemenėlė būtų gadinusi vaizdą dėl per plataus kirpimo nugaroje. Todėl ji buvo su daug mažiau drabužių, negu kad vaikinas. Šiek tiek nesąžininga.
Nežymiai sukikenusi, kai šią vėl pakėlė, Jillian pajautė stuburu perbėgant virpuliukams ir geismos bangai atsimušant jos papilvėje vien nuo vaikino balso. Jis ją galutinai pražudys. Atsakydama į jo bučinį, ji vienos rankos pirštus įpynė į jo plaukus, kita keliaudama jo skruostu bei kaklu žemyn, palikdama neryškias nagų žymes ant krūtinės ir pilvo preso. Vos rankos pirštais užkabino diržo sagtį, prie darbo prisijungė ir antra ranka, ją atsegdama. Susitvarkiusi ir su džinsų užtrauktuku bei saga, jos viena ranka įsmuko už kelnių bei apatinių medžiagos, suimdama vaikino pasididžiavimą.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-23, 21:21

Kajus niekuomet nelaikė savęs romantiku. Jis nebuvo iš tų vaikinų, kurie palikdavo mažus raštelius su mielomis žinutėmis, kiekvieną rytą rašydavo "labas rytas :*", vesdavosi pasivaikščioti per saulėlydį ir maudydavo savo mylimąją šokolado fondiu. Ne, vaikinas labiau mėgo kiek ekstremalesnius pasimatymus, kurie įtraukė šiokį tokį veiksmą, pavyzdžiui čiuožinėjimą ant ledo vidury nakties. Žinoma, tai nereiškė, kad jis nemokėjo atsipalaiduoti ar kad jam nepatiko ramiai tinginiauti su savo antra puse. Ne, Kajui romantika skaitėsi ir paprastas popietės praleidimas beskaitant knygą, kur nors gamtoje. Bet nepaisant to, jis visuomet savo merginą mylėjo ir gerbė. Šis pavyzdys buvo įkaltas jam į galvą ir įaugęs į kraują tėvo dėka.
Kada po suknele vaikinas nerado liemenėlės, jo gerklę paliko labai žemos tonacijos garsas, kuris tikrai nežadėjo nieko gero. Ji rimtai per vakarėlį šmirinėjo be krūtinę slepiančio rūbo? Nieko keisto, kad merginą spėjo nurengti pusė šio vakarėlio vaikinų. Kajus šiuo momentu norėjo jai gerai trinktelėti per užpakalį, o tiems vaikinams išmalti snukelius ar išdurti akis, kad šie nužiūrinėjo Jil. Dievaži, Lindstrom tikrai pasens tokiais tempais besijaudindamas dėl Crevier...
Kuomet pajuto šios ranką ant savo pasididžiavimo, Kajus be garso atsiduso, o po to giliau įkvėpė. Šio ranka, kuri buvo pasirėmusi į čiužinį, kiek sujudėjo. Jis tikrai negalėjo atsiminti, kada paskutinį kartą jį lietė moteriškos lyties atstovė. Trumpam užmerkęs akis, pats sustabdė savo ranką, kuri pirmai keliavo jos kūnu žemyn, ties Jillian krūtimis. Suėmęs dešiniąją delnu, vaikinas lūpomis užkliudė jos kairiosios krūties spenelį. Stipriau spustelėjus ir palikus pirštų antspaudą apie šios krūtis, Kajaus ranka, nuslydo jos šonu bei pilvu žemyn. Užkabinęs pernelyg ploną medžiagą pirštais, Lindstrom laisvai ją truktelėjo, priversdamas apatinius suplyšti. Na, jis bent pasigailėjo suknelės. Rankos pavyzdžiu netrukus pasekė ir jo lūpos, kurios nusėjo merginos pilvą bei papilvę šlapiais bučiniais. Tiesa, kai kur vaikinas šiai krimstelėjo, kadangi, dėl kažkokių neaiškių priežasčių, Jillian odos skonis priminė jam arbūzo skonį. Suėmęs abi jos kojas už šlaunų, Kajus šias labiau praskyrė ir ėmė darbuotis liežuviu.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-23, 21:45

Kaip jau ir buvo minėta, liemenėlė būtų tiktai sugadinusi vaizdą, kadangi suknelės nugara buvo pernelyg atvira. Dėl to Jillian pasirinko jos tiesiog nedėvėti. Ji tikrai neatkreipė dėmesio, jog galimai pusė, o gal net daugiau vaikinų vakarėlyje ją godžiai rijo akimis, kadangi tuo momentu ji buvo pernelyg užsiėmusi karaoke bei šokiais su Elisabeth. Tiesa, dėl suknelės būtent jai ir reikėtų dėkoti, nes draugė Emai ją pasiūlė. Iš pradžių dvejojusi mergina ją užsidėjo prieš vakarėlį ir suvokė, jog ji tikrai tiks. Na, ji bent jau sulaukė atitinkamos reakcijos, todėl buvo patenkinta. Be to, Kajui nereikėjo jaudintis dėl Jillian. Na, bent jau ji taip manė. Juk po šios nakties juos sies vien tiktai „sargybinio-saugom objekto“ santykiai. Mergina buvo tvirtai įsitikinusi, jog traukos tiesiog nebeliks, tačiau su kiekviena minute tai atrodė vis mažiau įtikinima, kadangi kaip ji susitiks žvilgsniu su vaikinu ir neprisimins šios nakties?
Vos pravėrusi lūpas Jillian giliau įkvėpė, jausdama Lindstrom lūpas, keliaujančias jos kūnu. Aklai nutraukusi žemyn, kiek leido rankos, jo džinsus bei apatinius ji leido jam pačiam jais visiškai atsikratyti. Vos suraukusi antakius ji pramerkė vieną akį, kai išgirdo plyštančios medžiagos garsą. Tie apatiniai turbūt kainavo daugiau, nei kad vaikinas gaudavo mėnesinį atlyginimą, nors dėl to tikrai negalėjo ginčytis, kadangi nežinojo, kiek tiksliai Marcus moka apsauginiams. Vienaip ar kitaip, dabar tikrai nebuvo metas priekaištauti dėl suplėšytų apatinių, kadangi Jillian bijojo, jog ir suknelė po Kajaus sveika neliks, tačiau jis labai puikiai susitvardė, kas buvo pagirtina. Virpulys jos stuburu perbėgo vėl, apsistodamas ties papilve, kai vaikino lūpos toliau keliavo žemyn. Įpindama pirštus į jo plaukus, ji nesulaikė tylaus „oh God“, kuris išsprūdo iš jos, kai Lindstrom ėmė darbuotis liežuviu. Kita ranka vos prisidengusi burną ji stengėsi sulaikyti aimaną, tačiau tai sekėsi sunkiai, kadangi jau po poros akimirkų gilesnė ir garsesnė aimana paliko Jillian lūpas.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-23, 22:06

Tuomet Kajui reikės padėkoti panelei Elisabeth, kad pasiūlė tą iš medžio iškristi verčiančią suknelę. Na, gerai, ne suknelėje buvo esmė, o tai, kaip ji pabrėžė Jillian kūno formas. O jos kūno formos išties vertė seilėtis pusė universiteto vaikinų. Mergina nebuvo nei per smulki, nei per didelės ar mažos krūtinės savininkė. Jos užpakalis nebuvo per plokščias ar per daug išpūstas, kaip kad dabar buvo madoje. Ji buvo pats aukso viduriukas ir Kajus tą aukso viduriuką ketino turėti sau. Bent jau šiai nakčiai.
Staigiais judesiais nusimetęs likusius drabužius, Kajus vėl keturiom užlipo ant lovos ir patogiau priklaupęs šios kojūgalyje, tęsė savo darbą. Vaikinas galėjo justi (ir girdėti) kad pataikė ties Jillian jautriausiais taškais. Nežymiai šyptelėjęs Lindstrom pūstelėjo vėsaus oro į šios moteriškumo centrą ir grubiau suspaudė merginos šlaunis. Kada pajautė, kad jeigu toliau užsiims oraliniu seksu, privers merginą baigti greičiau nei planavo, ir pats neištvers matydamas tokį karštą vaizdą prieš akis, Kajus paskutinį kartą apdovanojęs jos apatines lūpas bučiniu, dantimis krimstelėjo į vienos ir kitos šlaunies odą, leisdamas Jillian atsikvėpti. Po to, netikėtai ir staigiai ją už kojų prisitraukęs prie savęs, įsisiurbė į šios lūpas ir į ją įėjo. Duodamas pora akimirkų apsiprasti su nauja kūno dalimi merginos viduje, Kajus paleido jos lūpas ir kiek švelnesniais bučiniais nusėjo merginos kaklą bei raktikaulius. Netrukus po to, pradėjo ritmingai, neskubančiai, tačiau giliai joje, judėti.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-23, 22:38

Pripažinkim tą faktą, jog vaikinas vakarėlio metu taip pat būtų susilaukęs merginų dėmesio, jei nebūtų nusitempęs Jillian toliau nuo žmonių. Ji tikrai girdėjo, kaip kelios pažįstamos aptarinėjo Kajų ir spėliojo, kieno tai galėtų būti draugas ir ar jis aplamai laisvas, o jei laisvas – kodėl jis, po velnių, laisvas? Todėl ne vien mergina susilaukė šiokio tokio dėmesio šį vakarą, tačiau ir Lindstrom. Žinoma, tai privertė savotiškai žvilgsniu nuplikyti kelias pažįstamas, tačiau Ema į tokius jausmus pernelyg nekreipė dėmesio. Tai vis tiek nebuvo rimta.
Aiktelėjusi ir tyliau suaimanavusi, kai vėsus oras atsimušė į jos degančią odą, Jillian peštelėjo vaikino plaukus. Nežymiai išrietusi nugarą mergina vos pravėrė lūpas, kai Lindstrom į ją įėjo. Apsivydama šio kaklą rankomis ji tikrai paliko kelias ryškesnias nagų žymes ant šio nugaros, kurios matysis net ryte. Atsakydama į jo bučinį ji tuo pačiu viena koja apsivijo jo liemenį, nors jose vis dar jautė menką virpulį po to, kokius dalykus jis darė su savo liežuviu. Vos jos lūpos atsilaisvino, pro jas išsprūdo dar viena aimana. Mergina lūpomis nuslindo Kajaus žandikaulio linija, krimstelėdama ausies lezgelį. Vėliau šlapiais bei trumpais bučiniais nukeliavusi kaklu žemyn ten tikrai paliko kelias ryškesnias žymes. Jam nereikės prieš nieką aiškintis, todėl Jillian sau leido taip „papuošti“ jo odą.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 16:21

Kajus tikrai susilaukdavo nemažai dėmesio dėl savo išvaizdos ir bendravimo, tačiau niekada tuo nesinaudojo. Apskritai, vaikinas neleido sau atsakyti į tuos saldžius ar nedrąsius žvilgsnius, kadangi buvo griežtai įsikandęs to, kad turėti merginą buvo labai labai prasta idėja. O kada po tiek metų ir niekuo neįpareigojantys santykiai neveikė, Kajus iškeitė moterišką kompaniją į sportą bei treniruotes kovojant su vampyrais.
Kada jillian ant jo liemens užkėlė vieną koją, Kajus tą patį padarė ir su kita, pagilindamas įsiskverbimų gylį ir nutaikydamas reikiamą sueities kampą. Turinėjimas liežuviu padėjo atsirinkti Crevier malonumo taškus, kurie galėjo ją išvesti iš sveiko proto ribų. Kalbant apie sveiką protą, Lindstrom jį trumpam prarado, kuomet merginos dantys pasiekė jo ausį. Kajui visuomet ausys ir tam tikros kaklo dalys buvo pačios jautriausios ir vertė odą pašiurpti. Jis net neabejojo, kad mergina tą galėjo justi. Kreivai šyptelėjęs iš merginos tokio paženklinimo ant jo odos, vaikinas vienos rankos pirštais ėmė stimuliuoti šios klitorį, o lūpomis vėl sugavo jai priklaudančias. Kajaus judėjimo greitis tapo erzinančiai lėtesnis, tačiau buvo gilus, o jo pirštai atitaikė tinkamą ritmą. Jausdamas, kad jo kulminacija sparčiai artėjo, Lindstrom krimstelėjo Jillian apatinę lūpą ir nuslinkęs prie šios kaklo, ėmė jį sėti bučiniais, - prezervatyvas? - užavęs vieno žodžio klausimą Kajus labai stipriai tikėjosi, kad Crevier vartojo kontraceptines tsbletes ir šiam nereikės eiti ieškoti apsaugos, kad galėtų užbaigti šį protą temdantį seksą.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-24, 17:38

Net jei tu ir neketini ieškoti ar tuo labiau turėti rimtų santykių, tam tikrų dalykų kartais bėgant laikui gali trūkti. Pavyzdžiui, apsikabinimų, artimo žmogaus paprasto buvimo tiesiog šalia. Net ir to paties sekso bėgant laikui gali imti trūkti, nesvarbu, kad jį galima pakeisti kiek kitokia veikla ar kiek kitokiais užsiėmimais. Vienaip ar kitaip, kažkuriuo momentu buvimas vienam gali atrodyti kaip Dievo siųsta kančia. Šiuo atveju nei draugai, nei šeima to vienišumo jausmo nenumalšintų. Jillian, kad ir kaip smarkiai tikėjosi, jog joks vaikinas jos nebetrauks po Jonathan, labai smarkiai klydo. Žinoma, mokykloje jos tikrai nė vienas vaikinas netraukė, kadangi visi atrodė pernelyg nesubrendę ir vaikiški ir tik pradėjus eiti į universitetą, atsivėrė visai kitoks pasaulis. Žinoma, mergina tikrai turėjo kelis vienos nakties nuotykius, tačiau labai smarkiai į tokius reikalus niekada nesivėlė. Kažkodėl neturėjo tokio didelio poreikio. O tai, kad ją taip nežmoniškai ėmė traukti Kajus, buvo išvis stebuklas.
Dar viena išsprūdusi aimana signalizavo apie tai, jog Jillian tikrai netoli kulminacijos. Įsisiurbdama į vaikino lūpas, tarsi nuo to priklausytų jos gyvybė, ji nežymiai atlošė galvą, leisdama jam patogiau prieiti prie jos kaklo.
- Neprireiks. Naudoju kontraceptikus. – liepusi smegenims trumpam grįžti Ema atsakė dusliu balsu, pramerkdama akis ir tamsoje kažkaip susiradus Kajaus veidą, prisitraukė jį arčiau, užčiaupdama bučiniu.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Sodyba
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 February-
Jump to: