Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Registratūra/foje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 18:24

Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 19:09

Praėjo galbūt kelios savaitės ir Dominic vis dar bėgiojo rytais. Pripažinkim, tai stebino ne vien tiktai jį patį, tačiau galimai ir Dean, kuris tikrai nebuvo patenintas tuo, jog Alex praleidžia vis daugiau laiko su jo draugu. Net jei tai reiškė, kad vyras po truputį nustojo vartoti alkoholį kibirais, tai vis tiek neparodė, jog jis yra tinkamas santykiams. Ant jo rankos kaip priklijuotas vis dar laikėsi vestuvinis žiedas ir net su kiekviena diena stiprėjanti trauka nepadarė stebuklo.
Kelionę į Bostoną teko atidėti, kadangi Freudenberger turėjo sutvarkyti tam tikrus reikalus. Žinoma, jis Alex tiksliai nepasakė kokius, tačiau mieste jo nebuvo matyti geras pora dienų. Į rytinius bėgiojimus vyras taip pat nepasirodė, tačiau tai truko mažiausia tris dienas, kol šis gavo reikiamą informaciją apie savo taikinį. Jis ketino apsistoti viešbutyje, keli kvartalai nuo Dominic nusižiūrėto viešbučio, kas bus ganėtinai paranku . išsiaiškinęs visą galimą to tipo dienotvarkę jis buvo pasirengęs atkeršyti už tai, kad dabar negali stebėti kaip auga Jared arba planuoti dar vieno vaikelio su Eleonora.
Grįžęs po poros dienų vyras greitai susitarė su Michael, jog šiandien vakare gali atvažiuoti pasižiūrėti dalių automobiliui ir jei šios tiks, jas pasiims. Tuo pačiu susitaręs su Alex, kad ją pasiims už geros valandos, Dominic susimetė sportinį krepšį su ginklais į automobilio bagažinę, o kadangi vairavo pikapą, nereikėjo kabinti papildomos priekabos, jog būtų galima kur susidėti automobilio dalis. Pasiėmęs moterį nuo viešbučio jie patraukė į Bostoną.
Kelionė iš esmės buvo ganėtinai ilga, tačiau nepasakyčiau, jog Dominic ji būtų prailgusi. Šiek pasišnekučiavę jie abu su Alex galėjo kelias valandas prasėdėti tyloje, klausydamiesi muzikos. Kažkodėl šalia moters nebuvo nejauku tiesiog tylėti, kaip kad kartais būna.
Nuvykus į Bostoną jau buvo kažkur šešios valandos vakaro, todėl Freudenberger tiesiu taikymu nuvažiavo į autoservisą, kadangi Michael galėjo juos priimti iki septynių. Apžiūrėję detales, tiksliau, kol Reed apžiūrinėjo detales, o Dominic su draugu kalbėjosi apie jiems aktualias temas, jie galiausia sutarė, jog jos tiks. Kadangi vyras jau buvo sumokėjęs už jas, Alex mokėti nereikėjo. Susitarę, jog ji pinigus grąžins Dominic kad ir kitą dieną, nes tai nebuvo skubus reikalas, vyras atsisveikino su Michael bei su moterimi patraukė iki viešbučio, kurį buvo nusižiūrėjęs nakvynei. Jo skrandis jau kelias valandas grojo maršą, todėl būtų neatsisakęs didelio kepsnio.
Atvykus į viešbutį, Dominic pasiėmė iš prikrauto galo savo sportinį krepšį bei patraukė link vidų. Viešbutis buvo skoningai įrengtas, tikrai ne toks, į kurį labai dažnai registruotumeisi, tačiau ir ne toks, kuriame kas antrą savaitę miršta žmogus nuo perdozavimo.
- Prašyčiau du kambarius su langais į miesto pusę. – tarstelėjęs vyras sulaukė administratorės plačios šypsenos ir deginančio žvilgsnio, kuris akivaizdžiai jį nurenginėjo. Dėbtelėjusi į Alex, mergina linktelėjo pasisveikindama, tačiau visą dėmesį jau po poros sekundžių sukoncentravo į Dominic.
- Deja, visi vienviečiai atskiri kambariai yra užimti. Vienintelis kambarys, likęs viešbutyje, yra jaunavedžių. – maloniai iščiulbėjusi mergina vėl ketino varvinti seilę į Dominic, tačiau vos tiktai pamatė ant jo rankos besipuikuojantį žiedą, šypsena kaip mat dingo nuo veido. Su administratorės žodžiais, vyras pasisuko į Alex, tarsi klausdamas „ką dabar?“.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-21, 19:36

Taip, Dean nebuvo patenkintas tuo, kad Alex buvo tas žmogus, kuris sugebėjo Domui padėti. Ji padarė labai nedaug - tiesiog privertė jį kartu su ja bėgioti, kas automatiškai pagerino reikalus su alkoholiu ir muštynėmis. Dean nuoširdžiai džiaugėsi dėl Domo, nes jis vėl priminė tą patį šiltą žmogų, su kuriuo kadaise daug juokdavosi. Pastaraisiais metais Dominic apskritai mažai šypsojosi, todėl vėl pamatyti jį tai bedarant nuoširdžiai, buvo didelis nuopelnas seseriai. BET. Vyrui nepatiko, kad šis juose abiejuose įžvelgė trauką, kuri laikui bėgant tik stiprėjo. Alex turėjo vyrą. Chris jam nepatiko, bet jis buvo jos vyras ir pati Alex visuomet santuoką gerbė. Automatiškai, Dean nusprendė, kad Domas jai daro neigiamą įtaką. Dėl ko, beje, jiedu su Alex spėjo susiginčyti, kad puse moters darbuotojų bare tą girdėjo. Tą girdėjo ir Margarita, galimai ir Domas. Alex buvo priversta pasakyti, kad skiriasi su Chris, tačiau į detales nesileido. Tai galutinai užčiaupė Dean, tačiau dabar jis pyko dėl to, kad tik dabar tai sužinojo ir sesuo jam atsisakė pasakyti priežastį kodėl skiriasi. Tą vakarą Reed niekam nepasakė nei žodžio, kada išėjo iš kabineto, o tiesiog paliko raktus Julijai, kad uždarytų barą priklausančiu laiku, o pati pasiėmus cigarečių pakelį (ji nerūkė, tačiau kai dabar jos gyvenime buvo tiek streso ir ji du kartus per vieną vakarą spėjo susipykti su Dean, negalėjo nuginoruoti to kvailo noro užtraukt dūmą.) vos šyptelėjo Domui bei Margaritai ir pasišalino.
Nors kelionė buvo ganėtinai netrumpa, Alex atrodė, kad jie vos įsėdę į automobilį pasiekė Bostoną. Net ta tyla, kurios metu grojo muzika, roko radijo stotis, neprailgo, kadangi Alex susikaupusi ir susikėlusi kojas ant sėdynės, įtemptai rašė, braukė, vėl rašė ir kūrė planus barui. Ji buvo tokia įsitraukusi į visą procesą, kad nepajautė, kaip bepaišydama pradėjo linguoti pagal muziką ir niūniuoti pagal vieną iš mėgstamiausių 30stm cover'ių.
Kuomet moteris išvydo originalias detales, o patikėkit, ji žinojo, kaip jas atskirti, atidžiai jas apžiūrėjo ir visa laiminga it saulytė ir negalėdama nulaikyti šypsenos, suplojo delniukais. Tada iš inercijos apsikabino Domą, pakštelėjo šiam į žandą padėkodama, o tuomet plačiai besišypsodama padėkojo ir Michael. Visą kelią iki viešbučio ji negalėjo nustoti čiauškėti kaip vos tik grįžusi į Sietlą, pabaigs tvarkyti impalą. Moteris jau ilgą laiką nebuvo taip entuziastingai nusiteikusi, todėl tai buvo ganėtinai nauja spalva ant moters veido.
Alex žvilgtelėjo į Domą, kuris į ją žiūrėjo labai mielu, pasimetusio šunelio, žvilgsniu atsiduso. Moteris išsitraukusi ipad'ą įvedė dar kelis viešbučius, ketindama užsakyti kambarius kitame, netoliese esantyje viešbutyje, tačiau visi viešbučiai buvo perpildyti, kadangi mieste vyko svarbus NHL ledo ritulio čempionatas. - Visi viešbučiai perpildyti, - parodžiusi vyrui ekraną Alex gūžtelėjo pečiais ir atsisuko į administratorę, kuri vis laiką varstė ją akimis lyg ši būtų nužudžiusi jos katę, - duokit raktus, - tarstelėjus Alex palaukė kol šiems buvo paduotos dvi juodos kortelės, o tada, kai jiedu praėjo eiti, moteris atsisuko į Domą, - Esame suaugę žmonės, kad galėtumėm išbūti viename kambaryje per naktį, tiesiog nurinksim tuos visus gulbinus ir dar velniai žino ką, - prunkštelėjus paspaudė lifto iškvietimo mygtuką.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Registratūra/foje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Masačusetsas :: Bostonas :: Viešbutis-
Jump to: