Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-13, 22:39

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-05, 22:10

Dominic galėjo jį užmužti, patikėkit manim, tikrai galėjo, kadangi jis pats ganėtinai seniai energijos neišliejo tokiu būdu. Savotiškas liūdesys, pyktis ir įniršis dabar išsiliejo ant Chris ir tai bent jau minimaliai padėjo vyrui blaiviai mąstyti. Be to, vien vaizdas, kaip šis trenkia Alex, privertė Freudenberger pajausti, jog tą tipą jis galėtų sudraskyti gyvą. Ir taip, jam visiškai nerūpėjo, jis būtų persivertęs vilkolakiu ir nieko iš jo nepalikęs, tačiau sveikas protas jį sustabdė beveik laiku. Žinoma, Alex vyras nebus kvailas ir tikrai pateiks kaltinimus Dominic, tačiau jis tikėjosi išsisukti viešaisiais darbais. Juk jis gynė ne vien tiktai moterį, bet ir save, o tai bent jau minimaliai lengvinanti aplinkybė.
Atsitraukęs per pora žingsnių nuo Chris‘o, kai prie jų priėjo Dean, Freudenberger dar kartą nusivalė atbula ranka kraują, kuris dabar, kai suprato, tekėjo iš nosies. Kraujo skonis burnoje nebuvo pats maloniausias dalykas pasaulyje, tačiau buvo galima kentėti. Iš esmės, stebėtinai keista, jog Dominic susivaldė ir galutinai to vyro neužmušė, kadangi ankstesnė jo versija tai būtų padariusi be jokio virptelėjimo veide.
- Manau čia tu pasigailėsi, o ne mes. – burbtelėjęs vyras užlenkė galvą į viršų, jog kraujas taip nebebėgtų, tačiau jam reikėjo ledo ir šiek tiek ramybės. O kol Chris neišėjo iš baro teritorijos, Dominic negalėjo būti ramus. Vis dėlto, kai tas tipas dingo, jis ramiau atsikvėpė ir žvilgtelėjo į draugą.
- Reikėjo stipriau ar tiek jam užteks? – tarstelėjęs Dominic vos šyptelėjo Dean‘ui, tarsi klausdamas ar gerai pasirodė. Jie turbūt abudu trenkti, kadangi po to vos nepradėjo prunkšti iš juoko. Tiesa, tą juoką sustabdė Alex, kuri iš niekur nieko ėmė ir Freudenberger apsikabino. Šiek tiek sutrikęs jis dirstelėjo į ją, po to į Dean‘ą ir Margaritą, o jo ranka nedrąsiai ir atsargiai apsivijo moters liemenį. Tiesa, delnas liko gulėti ant viršutinės nugaros dalies, tarsi Dominic būtų apkabinęs seną draugę, o ne moterį, kuriai vis dar jautė žvėrišką trauką.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-06, 11:02

Chris nebuvo labai malonus tipas, jis neteiks kaltinimų Domui, kadangi pats turėjo problemų su teisėsauga, tačiau jis tikrai ketino pasirūpinti, kad tiek Domas, tiek Dean, tiek, ko gero, ir abi moterys, nukentėtų. Vienaip ar kitaip, Chris sugalvos kaip atkeršyti, pradedant skyrybų sustabdymu. Dėl to Alex ir nenorėjo, kad nei Domas nei brolis nesiveltų su jos vyru į konfliktą. Deja, dabar jau buvo per vėlu.
- Man atrodo jis dar ilgai nesugebės žiūrėti į savo numylėtą veidrodį, - sukrizenęs Dean tiesiog negalėjo išlaikyti to pergalės skonio burnoje. Pagaliau. Pagaliau tas tipas gavo ko nusipelnė. Tiesa, jo Alex jį gerokai išgąsdino, o dabar ir nustebino apsikabindama Domą. Dean nieko nesakė ir neketino sakyti, jis galimai suprato, ką dabar jautė sesuo, kuri per šiandien ar per velnias žino kiek metų, pakankamai su tuo asilu prasikankino. Vyras net nenorėjo, tiksliau, bijojo pagalvoti, kiek kartų Chris jai sutrenkė. Jis net nejautė kaip įsitempė it styga ir tik Margaritos dėka nenusekė paskui leisgyvį primenantį vyrą, iš kurio Domas padarė tikrą šedevrą.
Giliau įkvėpus moteris suvirpėjo ir susitvardžius atsitraukė.Reed viduje siautė tikras emocijų uraganas: išgąstis, palengvėjimas, trauka bei rūpestis Domui, baimė iš brolio reakcijos...
- Tu kraujuoji, - garsiai išreiškus faktą kaip blyną, Alex nežymiai suraukė antakius iš rūpesčio. Vėlgi, vedama instinkto, priglaudė abu delnus prie vyro skruostų, gydydama jo sužeidimus savo galiomis. Tik iš to, kad nuo delnų sklido šiluma, Domas galėjo suprasti, kad jo žaizdos buvo gydomos. Alex pirmą kartą prie šios kompanijos naudojo savo galias. Ji jau norėjo sakyti Dominic, kad šis pametė savo žiedą, kai vienintelis dalykas, kuris dabar atitraukė dėmesį, buvo Margaritos prasprūdęs juokas. Kai visos trys akių poros nusileido ant jos, ji papurtė galvą ir įkvėpė oro bandydama susitvardyti.
- Atleiskit, negalėjau susivaldyti, - sukrizenus ji apsikabino Dean ranką, - jūs abu atrodot it būtumėt išėję iš Rokio filmavimo aikštelės, - vėl prunkštelėjus iš abiejų draugų, privertė visus kikenti. Dievaži, ta moteris net tokioje tragiškoje situacijoje sugebėdavo atrasti humorą.
Po to, viskas vyko ganėtinai mechaniškai: Alex dar dešimt minučių pasėdėjo su ledu ant skruosto, jie visi išgėrė pora šotų tekilos, kurių metu Reed papasakojo visą situaciją, kadangi dabar nebuvo reikalo jos slėpti. Moteris atskleidė, kad be šiandienos, Chris jau buvo sutrenkęs vieną kartą, po kurio ji išikraustė į nuomojamą butą netoli savo buvusio restorano. Ji papasakojo, kad dokumentus jam pateikė jau prieš metus, tačiau Chris atsisakė juos pasirašyti ir papirko kiekvieną teisėją, su kuriuo ex kontaktavo, kad jų skyrybų bylos tiesiog nespręstų. Alex papsakojo ir apie išdavystes, ir apie suteitus du šansus pasitaisyti, apie pinigų plovimą restorane ir dėl ko jis buvo uždarytas. Visa istorija priminė gerai parašytą dramatinį veiksmo filmą, po kurio Reed išgėrė dvigubą šotą tekilos ir dirstelėjo į be amo sėdinčius draugus. Tačiau labiausiai ji nerimavo dėl to, kad dabar Domas žinojo visą tiesą ir baiminosi, kad nuomonė apie ją pasikeis ir ši vyro akyse kris. Dar kartą dirstelėjus į jo ranką, ant kurios turėjo būti žiedas, ji svarstė ar vyras pats nematė, kad jį pametė. Bet juk turėjo pajusti, kad trūksta tiek laiko dėvėto papuošalo, tiesa?
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-06, 11:30

- Gerai, vadinasi vis dar taikliai smūgiuoju, - plačiau šyptelėjęs Dominic pakrutino dešinės rankos pirštus, tarsi nežymiai atsipalaiduodamas, kadangi ji vis dar buvo suspausta į kumštį, tarsi bet kurią akimirką Chris galėtų grįžti, o patikėkit, vyras tikrai nepraleistų progos jam dar kartą gerai užvažiuoti.
Dirstelėjęs į Dean, kai moteris apsikabino Freudenberger, jis tarsi be žodžių tarstelėjo „I didn‘t do anything“, nes tikrai dabar nieko nepadarė, jog nusipelnytų tokios Alex reakcijos. Bet kuris vyras, net tas pats Dean, jeigu būtų pamatęs panašią situaciją, būtų tikrai ją gynęs. Žinoma, Dominic stojo prieš Chris‘ą ne vien dėl to, jog jautė pareigą apginti moterį. Tai buvo tarsi savaime aiškus dalykas, bet jis stojo prieš tą tipą ir dėl to, jog jis kėlė ranką prieš Alex. O ta moteris jam reiškė šiek tiek daugiau, nei bet kuri kita gatvėje sutikta nepažįstamoji. Tiktai, žinoma, Dominic to dar nenorėjo sau pripažinti. Vos suraukęs antakius, Freudenberger pažvelgė į moterį, vėliau vėl į jos brolį, jausdamas keistą šilumą, sklindančią nuo jos delnų. Kraujo skonio burnoje nebesijautė, kaip ir nebesijautė, jog iš nosies teka kraujas. Gerai, šitas dalykas buvo dar keistesnis, negu tai, jog Reed dabar visiškai nerūpėjo tai, ką pasakys Dean dėl jos tokio didelio rūpesčio, nukreipto jo draugo pusėn.
- Greičiau jau aš atrodau. Dean neatrodo kaip tipas, neseniai gavęs į skudurus. – gūžtelėjęs pečiais jis patraukė draugą per dantį ir dirstelėjo į Margaritą. Kai viskas šiek tiek aprimo, Dominic nuėjo nusiplauti kraujo nuo savo rankos ir veido, nes tiktai jis šiuo metu rodė, jog vyras dalyvavo muštynėse. Kai susitvarkė, jis prisijungė prie trijulės, atsisėsdamas ant kėdės bei joje savotiškai sukrisdamas. Dean'ui padavus tekilos taurelę, Freudenberger vos linktelėjo, užsiversdamas ją ir nežymiai suraukdamas antakius. Tekila nebuvo pats mėgstamiausias jo gėrimas, tačiau šiuo metu jis buvo būtinas. Klausydamasis Alex pasakojimo jis negalėjo negalvoti, jog jam iš tikrųjų jos gaila. Juk ji tiek laiko galimai gyveno su žmogumi, kuris jos paprasčiausia nemylėjo ir viską darė tiktai dėl savęs. Šiuo atveju Dean buvo teisus – moteriai reikėjo asmens, kuris ją tikrai mylėtų.
- Skyrybų procesas praeis be nesklandumų. Dean minėjo, jog šiandien įjungė bare kelias kameras. Jei jos užfiksavo tai, kad Chris priešais tave kėlė ranką, teisėjas tikrai jus išskirs per daug nesigilindamas į detales. – gūžtelėjęs pečiais Freudenberger atkreipė dėmesį į tai, jog Alex žiūri į jo ranką. Į tą pačią, ant kurios turėjo puikuotis vestuvinis žiedas. Vyras susinėrė rankas ant krūtinės, jog nukreiptų Reed žvilgsnį kitur. Ji neturėjo puoselėti kažkokių vilčių vien dėl to, jog jis nebenešiojo to žiedo. Jie juk susitarė likti draugais.
Back to top Go down
View user profile
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-06, 12:47

Dean žinojo, kad jie nusprendė likti draugais, jis taip pat suprato, kad draugai nevengia kartkartėmis apsikabinti, o Alex apskritai buvo šiltas žmogus, todėl nieko nuostabaus, kad jautė padėką Domui ir norėjo išgydyti jo žaizdas atsilyginimui. Todėl kai jų žvilgsnis susitiko, Dean tik šyptelėjo ir gūžtelėjo pečiais.
- Turėjau omeny tave ir Alex, - nusijuokus Margarita mostelėjo ranka į Reed krumplius, kurie buvo nubrozdinti nuo kontakto su Chris žandikauliu. Alex žvilgtelėjo į savo dešinę ranką ir nežymiai suraukė antakius, nes tik dabar suprato, kad ją skauda. Moteris gailėjosi, kad netrenkė į nosį, kadangi tie Chris pasakyti žodžiai ir dabar vertė pykti iš naujo. Alex palanksčius pirštus pridėjo kitą delną prie nubrozdinimo ir tuoj pat jį pašalino.
- Atsimenu kai taip mūsų žaizdas gydydavo mama, - šyptelėjęs Dean stebėjo, kaip tas nubrozinimas vis traukiasi, kol apskritai išnyksta nuo sesers rankos. Ko gero dėl to jiedu su Domu ir nebijojo susužeisti, kai žaisdavo lauke maži, kadangi žinodavo, kad Elodie visuomet jais pasirūpins.
- Bent viena gera naujiena šiandien, - tarstelėjus Alex nukreipė žvilgsnį į Margaritą, kuri pabaigė nuvalyti kraują nuo baro paviršiaus. - Ar dabar turėsiu tau pradėti mokėti atlyginimą? - kreivai šyptelėjus Alex sulaukė akių pervertimo iš Margaritos, o po to jos sarkastiškos replikos "labai juokinga".
Kuomet Domas susidėjo rankas ant krūtinės, tai savotiškai patvirtino faktą, kad vyras specialiai nenešiojo žiedo ir ji tk dabar atkreipė į tai dėmesį. Tai Reed privertė pasijusti keistai, tačiau pirmiausiai ji džiaugėsi dėl Domo, kad jis pagaliau galėjo išsivaduoti nuo savo praeities vaiduoklių. Na, bent jau pradėti tą daryti. Suskambus telefonui, Alex atsiprašė nuo kompanijos ir paėjus kiek toliau, atsiliepė. Skambino Robertas, kuris žinojo visą situaciją, tačiau nesugalvojo kaip užtvirtintai laimėti bylą, bet kuomet moteris papasakojo, kas įvyko prieš gerą valandą ir tą galima įrodyti vaizdo įrašu bei išsaugotomis balso pašto žinutėmis (grasinimais) jos telefone, Robertas užtikrino, kad bylą jie laimės šimtu procentų, kadangi teisėja bus moteris, kurios nepapirktų net ir prezidentas. Susitatę, kad susitiks 8 ryte prie teismo rūmų jiedu atsisveikino ir Reed padėjus lengviau atsiduso. Pagaliau tas košmaras baigsis.
Back to top Go down
View user profile
Zack William Murray
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
567

AGE :
24

CLAIM :
Ross Butler

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-02-06, 13:08

- Vadinasi, jei kada nors norėtų perstatyti Rokio filmą, mes su Alex galėtume pretenduoti į pagrindinius veikėjus. Gera tai žinoti, jei nepasisektų darbas autoservise, - kreivai vyptelėjęs Dominic nuėjo ir nutempė Margaritą nuo baro, nes taip blizgindama ji ten būtų palikusi skylę. Cyptelėjusi moteris pamosikavo su skudurėliu ir dėbtelėjo į Dean‘ą, tarsi sakydama „daryk ką nors“, tačiau pagalbos ji nesusilaukė, todėl jie dar su Freudenberger „pasimušė“ kaip vaikai geras penkias minutes.
Dar pasėdėję dešimt minučių ir išgėrę po vieną taurelę tekilos, Dean su draugu pakilo iš vietos bei baigė dėlioti tuos nelemtus „IKEA“ stalus. Pabaigę su jais, jie leido Margaritai juos nuvalyti skudurėliu. Kadangi Dean buvo išgėręs tekilos, tai jis leido savo rankoms kelis kartus pliaukštelėti per sužadėtinės užpakaliuką, kas privertė ją skaisčiai nurausti ir „primušti“ vyrą, nors tos muštynės greitai baigėsi, kai šis įsisiurbė moteriai į lūpas. Vos šyptelėjęs ir purtydamas galvą Dominic suburbėjo „get a room, jesus“ bei be draugo pagalbos sutvarkė dar vieną stalą. Iš lauko atnešęs naujas kėdes Freudenberger jas sustatė, o Dean, pagaliau baigęs niurkyti savo sužadėtinę, taip pat sutvarkė visą patalpą ir dabar baras atrodė kur kas geriau. Kai grindys buvo išplautos ir buvo sukabintos paskutinės lemputės ir atneštos paskutinės kėdės, vyrai su palengvėjimu atsiduso.
- Gerai, man reikia lėkti. Tikiuosi likusius daiktus susitvarkysit be manęs. – burbtelėjęs Dominic užsimetė striukę bei atsisveikinęs su trijule (kažkodėl gavosi, jog Alex apsikabinęs laikė šiek tiek ilgiau, nei turėtų) jis dar pamojo ranka bei dingo už baro durų. Žingsniuodamas gatve iki autoserviso, kuriame dirbo, Freudenberger žvilgtelėjo į savo žiedu nepapuoštą ranką ir vos suraukė antakius. Turbūt prireiks laiko, jog jis priprastų prie to.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 February-
Jump to: