Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-13, 22:31

First topic message reminder :Last edited by Alex Reed on 2018-01-14, 17:07; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-29, 23:23

- Ir greičiausia būtum išjudinęs pustuzinį apsauginių, kurie sukinėjasi aplink namą. Labai protingas žingsnis, Romeo. – turbūt ta pravardė vaikinui garantuotai prilips, kadangi Jillian negalėjo to vardo nepasakyti plačiau neišsišiepusi ir su šiokia tokia erzinančia gaidele balse.
- O kas jei ir grasinu? Prašyčiau, Lindstrom, bet kuris asmuo, vaikščiojantis šia žeme bijo kutenimo arba žnaibymo, todėl nemanau, kad esate tas, kuris tokių dalykų nebijo. – kilstelėjusi antakį mergina sukrizeno, kai pajautė, kaip Kajus spusteli rankomis ties jos blauzdomis. Keista, kad Ema nesijautė nejaukiai dėl to, jog Lindstrom jos kambaryje. Ji tik kelis žmones įsileisdavo į šitą kambarį, nes jis žymiai daugiau papasakodavo apie ją, negu kad ji galėtų papasakoti apie save su ta ledine veido išraiška.
- Taip, kadangi, jei būčiau jo neužsidėjus ir tiesiog taip atėjus atidaryti lango, galimai būtum per ilgai užsispoksojęs ir nusivertęs žemyn galva. Be to, lauke vėsu, o aš turėjau per tave atidarinėti langą, - tyliai sukrykštusi it vaikas, Jillian paslėpė savo veidą jo kaklo linkyje, kai šis pliaukštelėjo jai per užpakalį, jausdama kaip šios papilvėje dilkstelėjo labai pažįstamas jausmas. Tie pasiteisinimai tikrai nebuvo labai geri, nes ji ir pati suprato, kaip jie absurdiškai skamba iš šono. Tačiau šiuo atveju ji tiktai juokavo. Jau geriau Kajus nepamatytų, kaip ji dažniausia slampinėja po savo kambarį, nes tada jį tikrai ištiktų lengvas smūgis.
- Aš visai pati norėčiau tokios ateities. Žinoma, jei Marcus nesugalvos manęs pristatyti prie „Crevier Industries“ vadovavimo...ei, aš juk ne beždžionė, - vėl pamačiusi Kajaus veidą priešais save ji nusijuokė, tačiau tas juokas labai greitai buvo užtildytas bučiniu. Į kurį, beje, mergina sudėjo kiek daugiau, nei vien tiktai aistrą, kuri dabar tekėjo jos venomis. Kiek labiau prisiglausdama prie vaikino ji vos kilstelėjo lūpų kampučius į viršų, kai nesmarkiai krimstelėjo jam apatinę lūpą.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-29, 23:46

- Apsauginiai savi, viskas normaliai, - išsireiškęs plačiai išsišiepė, - kita vertus, tavo tėvas...galėtum rengti mano laidotuves, - sukrizenęs vaikinas nežymiai papurtė galvą, nujausdamas, kad ta pravardė jam prilips, - įtariu, kad šitos pravardės neatsikratysiu net jei papirksiu tave, sakykim, pakartotais Elisabeth gimtadienio veiksmais? - sukčiau šyptelėjęs Kajaus akyse galėjai įžvelgti šokančius velnius. Kai norėjo, vaikinas galėjo įjungti absoliutaus vėjavaikio rėžimą.
- Nope. Nei kutenimo, nei žnaibymo aš nebijau, - pergalingai išsišiepęs Kajus būtų sukryžiavęs rankas ant krūtinės, jeigu nereikėtų laikyti merginos sau ant nugaros. Nors vaikinas apskritai, nejautė, kad laikytų žmogų ant savo kūno. Šiu atveju, buvo kaltas jo sudėjimas, priežiūra ir genetika. Medžiotojai buvo keturgubai stipresni, greitesni ir ištvermingesni nei žmonės. - Nepatikėsi, bet didžiausia mano baimė yra klounai. Garbės žodis, nekenčiu tų padarų, - nežymiai suraukęs antakius pripažino. Taip, teisingai supratot, šitas vaikis nebijojo stoti akistaton su vampyru, bet bijojo klounų ir jeigu prieš jį gatvėje toks atsirasdavo, Kajus pereidavo į kitą gatvės pusę.
- Tuoj tave sušildysim, - žaismingai pavartęs akis Kajus sulaikė ant veido bepasirodančią šypseną, - kvaili pasiteisinimai, mieloji, - trumpai nusijuokęs Lindstrom tyčia vos patempė chalatą žemyn.
- Na, jis negali kontroliuoti tavo gyvenimo, Jil, turi tai suprasti, - šyptelėjęs vaikinas parodė liežuvį, kada ji išsireiškė, kad yra ne beždžionė, - nope, tu būsi mano beždžionėlė, - paerzinęs merginą Kajus sulaikė gerklėje bekylantį kvatojimą, už kurį tikrai gautų per galvą. - Turi nebijoti jam to pasakyti, man atrodo jis ganėtinai supratingas, kad suprastų, jog nori kitokio gyvenimo sau, - truktelėjęs pečiais kiek leido jo užimtos rankos pridūrė.
Kajus betęsdamas bučinį nužingsniavo merginos lovos link, ant kurios ją paguldė, iškart ją užguldamas. Palikęs jos lūpas ramybėje, vaikinas bučiniais nukeliavo jos žandikauliu, kaklu žemyn, viena ranka patraukdamas chalatą nuo vieno peties, kurį krimstelėjo ir vėl pabučiavo, lyg ištaisydamas žalą ir tą patį pakartojo su kitu pečiu.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-30, 00:04

- Jei mano tėvas bent nujaustų, kad kas nors be manęs dar yra šitame kambaryje, jis pereitų kiaurai sieną. Džiaugiuosi tuo, jog jis eina miegoti anksti, kadangi jo kasdienis ritualas prasideda nuo pusės penkių ryto pasibėgiojimo po apylinkes. – šyptelėjusi Jillian nežymiai pavartė akis. Jis tikrai būtų perėjęs kiaurai sienas, jei būtų norėjęs ir tai nebuvo tik iš piršto laužtas juokas. Tačiau mergina jau buvo taip perpratusi tėvo dienotvarkę, jog žinojo, kad šiuo metu jis ramiausia sau miega visai kitame namo gale. Jo miegas visada būdavo kietas, todėl jis negirdėjo, kaip Jillian kartais slampinėja naktimis po namus. Tiesa, kai šis keldavo pusę penkių, galit tikėti, jog mergina tai aiškiai girdėdavo, kadangi tas vyras niekad tyliai nesugebėdavo susiruošti pasibėgiojimui. Bėgiodavo jis kažkur valandą arba dvi. Grįžęs nusimaudydavo, papusryčiaudavo ir kai Ema jau būdavo atsikėlusi (o tai būdavo kažkur dešimta valanda ryto) tėvo nebebūdavo namuose, kadangi pusę dienos jis kaip minimum praleisdavo įmonėje, o kitą pusę vykdavo į susitikimus su verslo partneriais.
- Turėsite priminti tuos veiksmus, kadangi mano atmintis kiek miglota šiuo klausimu. Be to, kodėl Jums nepatinka pravardė, Romeo? – paerzindama vaikiną Jillian vos sulaikė bekylančią juoko bangą.
- Gerai, tada nesiūlysiu tau žiūrėti filmo „It“. – sukrizenusi mergina jau bandė įsivaizduoti Kajaus veido išraišką, jei šis pamatytų tą filmą. Po jo vaikino baimė klounams dar labiau išaugtų.
Tas pasakymas „mano beždžionėlė“ skambėjo tikrai mielai, todėl privertė Emą vos plačiau šyptelėti, o skruostus nežymiai parausti. Pajautusi minkštą pagrindą po savimi mergina tiktai šyptelėjo velnių priėdusia šypsenėle, išleisdama nežymų atodūsį, kai vaikino lūpos keliavo jos kaklu žemyn. Dievaži, jis tikrai išvarys ją iš proto. Rankomis apgraibomis suradusi jo švarkelio skvernus, ji nutraukė drabužį nuo Lindstrom pečių žemyn, taip sakydama, jog jis negali pasilikti ant jo kūno.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-30, 17:24

- Jeigu nežinočiau, kad mes saugūs, nes tavo tėvas galėtų pramiegoti susišaudymą, čia nebūčiau, - nusijuokė. Nors...- gerai, būčiau, tik tyliau, - sukrizenęs pakštelėjo merginai į skruostą. Kajaus darbas buvo žinoti Marcus dienotvarkę, jo norus, užgaidas, reikalavimus, atspėti nuotaiką iš pusės žodžio ar nuspėti kaip baigsis tam tikras sandėris. Lindstrom dirbo it šuo, tačiau jis žinojo ką daro ir dėl ko tai daro, todėl nė trupučio to nesigailėjo. Jam netgi buvo įdomu analizuoti kiekvieną partnerį ir atrasti jo "gaidelį" dėl kurio šis pasiduoda Marcus įtakai. Daug kas galėjo Kajaus teisinius sugebėjimus skaityti nešvariais, tačiau tiesa buvo ta, kad vaikinas viską darė pagal įstatymą, jis tiesiog per daug gerai skaitė žmonių kūno kalbą ir mokėjo gaudysi tarp eilučių pasiklydusią esmę.
- Su malonumu, panele Crevier, - plačiau ir kiek šelmiškiau nusišypsojęs Kajus pakilnojo antakius. O taip, jis tikrai privers Jillian virpėti po jo paties kūnu, priverčiant pamiršti savo gimimo datą. Ji net neįsivaizduoja kaip be vargo Lindstrom tai galėjo padaryti. Šiuo klausimu jo fantazija buvo plati. - Ir ne, Romeo asocijuojasi su tragiška pabaiga ir neskaniu alkoholiniu gėrimu, - susiaurinęs akis garsiai pagalvojo. Kajus nebuvo Šekspyro mėgėjas.
- Girdėjau, kad jis geras, - atsiduso, - gal kaip nors ištversiu. Jeigu kas, pasislėpsiu už tavęs, - plačiau nusišypsojęs Kajus žvilgtelėjo į Jillian krūtinę, o tada jos veidą, leisdamas suprasti kur jis slėpsis. Boys will be boys, ką aš galiu daugiau pasakyti.
- There she is, - nežymiai sukrizenęs Kajus lūpomis perbraukė per Crevier paraudusį skruostą. Dieve, jis net pats nežinojo, kodėl jautė jiems tokią priklausomybę. Turbūt jei būtų jo valia, visuomet stengtųsi priversti merginą raudonuoti. Pabaigęs nuo rankų nusitraukti švarką, Kajus mestelėjo jį ant žemės, trumpam palikęs Jillian lūpas. Pasinaudojęs akimirka, kada buvo ją užgulęs, tačiau visą matė, vaikinas alkanomis akimis nužvelgė ją nuo dubens srities iki galvos ir nežymiai šyptelėjo. Kajui ši prilygo deivę, o patikėkit, jis per tiek gyvenimo metų matė labai daug gražių moterų. Abiem delnais suėmęs jos chalatą, be vargo jį truktelėjo žemyn taip, kad merginai net nereikėjo pasikelti, kas išsinertų iš satininių rankovių glėbio. - Beje, ar tau kas nors sakė, kad šito apdaro negali vadinti pižama? - darydamas pauzes tarp mažų bučinių, kuriuos paliko ant merginos kaklo, pečių ir raktikaulio srities paklausė, - tai beveik tas pats, kas miegoti nuogai, - kreivai šyptelėjęs žaismingai krimstelėjo į Jillian petį ir dantimis suėmęs jos palaidinės petnešėlę, nutraukė ją nuo peties, - man atrodo tau teks išbandyti miegojimą gimtadienio kostiumu, - vyptelėjęs Kajus kairės rankos pirštais pakartojo tą patį su kita petnešėle ir timptelėjęs palaidinę žemyn, išlaisvino jos vieną krūtį, kurią tuoj pat apžiojo.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-30, 22:01

- Ar įmanoma būti dar tyliau, negu kad dabar esi? – tarstelėjusi Jillian kilstelėjo vieną antakį, tarsi bandydama šiek tiek Lindstrom paerzinti. Nors faktas ganėtinai akivaizdus, kad jei kam nors ir sunkiai seksis išbūti tyliai, tai tiktai jai, nes tas velnių priėdęs vaikinas tikrai vienaip ar kitaip padarys kažką, kas privers ją sunkiai susivaldyti.
Marcus šiuo atveju buvo pernelyg geras oratorius, jog neprisiviliotų daug verslo partnerių. Praktiškai pusė Sietlo verslininkų bendravo su „Crevier Industries“, nes jie ne vien užsiiminėjo pervežimais, tačiau ir kai kuriomis papildomomis verslo šakomis. Be savo gebėjimo idealiai įkalbėti žmones vyras nebūtų toks populiarus ir toks geras šitoje srityje, kurioje dirba. Jis praktiškai „išsišnekėdavo“ iš labai sudėtingų situacijų, jei kalbėsime apie jo papildomą uždarbį juodojoje rinkoje. Todėl taip, Marcus buvo savotiškai įdomi asmenybė.
- Pirmą kartą girdžiu, jog Romeo vardu pavadintas alkoholinis gėrimas. Aš žinojau tiktai knygą, kuris buvo pavadinimu „Romeo“ ir pasakojo apie serijinį žudiką, - tarstelėjusi mergina nežymiai suraukė antakius susimąstydama. Tas detektyvas tikrai buvo viena jos mėgstamiausių knygų anksčiau ir turbūt vis dar yra, kadangi detektyvai niekada nebuvo jos skaitomas knygų žanras.
- Tada labai gali būti, jog jo filmo mes tiesiog nebaigtume žiūrėti. – sukrizenusi mergina jau bandė įsivaizduoti, kaip jie bando žiūrėti filmą, kai viskas baigiasi tuo, jog jiem filmas lieka paskutinėj vietoj. Pliusas bent jau tas, kad Kajus dar labiau nebijotų klounų, nes nelabai ką atsimintų iš to filmo.
- Na, jei mane ir matė koks apsauginis su šita pižama, tai nemanau, kad jis buvo labai dėl to nusiminęs, - paerzinusi Lindstrom Jillian plačiau išsišiepė, vos primerkdama akis, kuriose sukibirkščiavo geismas, jaudulys bei savotiškas džiugesys. Apsivijusi kojomis vaikino liemenį, mergina rankomis nuslydo jo krūtine bei pilvo presu žemyn, užkišdama jas po marškinėliais bei taip kildama į viršų, tuo pačiu keldama ir marškinėlius, taip sakydama, jog jų taip pat neturi likti ant jo kūno. Vos jo lūpos atsidūrė ant jos apnuogintos krūties, Ema išleido negarsų atodūsį, įpindama vienos rankos pirštus į Lindstrom plaukus, o kita slysdama jo apnuoginta nugara, kojomis jį priglausdama arčiau savęs.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-31, 16:53

- Įmanoma, - vienareikšmiškai tuo įsitikinęs vaikinas linktelėjo ir plačiau išsišiepė, kadangi jo galvoje jau sukosi keli variantai kaip prasmingai ir tyliai praleisti vakarą. Na, gerai, gal ne visiškai tyliai, bet tikrai prasmingai.
- Yra šampanas, paremtas Šekspyro veikėjais, - nusijuokęs vaikinas nežymiai papurtė galvą. Jam teko ragauti "Romeo" ir "Juliet" šampano, kuris beveik nesiskyrė nuo įprastų brandų, tačiau kadangi su šiais maišė alkoholinius kokteilius (čia reikėjo dėkoti Sofijai, kadangi tik jos dėka ir buvo nupirktas būtent tas šampanas), vakaras baigėsi nelabai maloniai ir net Kajaus atsparumas neapsaugojo nuo apsinuodijimo.
- Įsivaizduoju, kad ne, - vos susiaurinęs akis Kajus nusijuokė. Jeigu Marcus būtų pastebėjęs bent vieną apsauginį, kuris varvino akis į Jillian, tikrai pasirūpintų, kad šis netektų darbo ne tik jo namuose, bet ir kitur.
Dėmesiu apdovanojęs jos vieną krūtį, vaikinas tą patį padarė su kita, kol abiem rankom galutinai nutempė viršutinę pižamos dalį iki antrosios dalies. Tuomet, viską greitai pašalino nuo jos kūno, viena ranka nesunkiai kilstelėdamas merginą nuo lovos. Kajus nebuvo nusiteikęs laukti. Ir taip savaitę vaikiui reikėjo iš tolo stebėti Crevier ir šis negalėjo prie jos net prisiliesti, kadangi Marcus nedavė tam progos. Dabar, kai ši buvo visa jo, Kajus nedelsdamas nusivilko ilgarankovius marškinėlius, kurie nuskrido prie kitų jųdviejų rūbų, tuomet atsikratė džinsų bei apatinių. Vėl užgulęs Jillian, sugavo jos lūpas savosiom, o viena ranka nuslydo jos pilvu žemyn, kol surado moteriškąjį organą ir atitaikęs tinkamą spaudimą, ėmė jį stimuliuoti.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-31, 22:53

- Tu esi tuo visiškai įsitikinęs? – perklaususi dar kartą Jillian kilstelėjo vieną antakį, skeptiškai šyptelėdama. Jie dabar ir tai buvo pakankamai tyliai (klausimas kiek ilgai tiek išbus), todėl būti dar tyliau būtų fiziškai neįmanoma, ypatingai jei jie negalėtų kokį mėnesį normaliai susitikti ir pabūti dviese. O toks variantas irgi buvo galimas, nes anksčiau Marcus savo teisininką veždavo į įvairiausias keliones po užsienį ir kitas šalis, todėl mergina galimai tikėjosi, jog Kajaus laukia tas pats. O Crevier tvarkydavo reikalus tol, kol nebūdavo galima prie nieko prisikabinti. Tokiose kelionėse jis išbūdavo po mėnesį ar du.
Faktas, jog tie apsauginiai turėjo kitokių priemonių apžiūrėti namą. Juk pagrindinėse bendrose patalpose buvo kameros bei judesio davikliai. Bet kurie, sėdėdami apsaugos kambarėlyje, galėjo per kameras stebėti, kas vaikščioja po namus. Todėl galimai ne vienas ir tikrai ne du apsauginiai galėjo matyti kaip Jillian naktimis kartais neužmiega ir slampinėja po svetainę ar virtuvę ir dar su tokia apranga. Pripažinkim, ta pižama buvo vienas didelis dirgiklis, ypatingai vyrams.
Nežymiai sukrizenusi, kai vėl atsidūrė ant patalų ji gan godžiai nužvelgė po truputį atsiveriantį vaizdą. Jei būtų jos valia, Ema tikrai kelias paras neleistų Lindstrom apsirengti ir jie tikrai trumpam apsigyventų lovoje. Nieko nepadarysi, jog jo sudėjimas varė iš proto ne vien tiktai paprastas merginas už universiteto, tačiau ir tokias „princeses“, kaip kad Jillian. Atsakydama į bučinį ji apsivijo jo kaklą rankomis, vienos iš jų pirštus panardindama į jo plaukus bei vos papešdama, o viena koja apsivydama šio liemenį. Vaikinui pradėjus stimuliuoti jos jautriausius taškus, Ema išleido tylią aimaną į Lindstrom lūpas ir taip susivaldydama, jog ji nebūtų garsesnė. Lūpomis nuslydusi jo žandikaulio linija ji krimstelėjo Kajui į ausies lezgelį, nukeliaudama kaklu žemyn ir palikdama ten kelias žymes, kol jos viena ranka nuslydo tvirta krūtine bei pilvo presu žemyn, suimdama jo pasididžiavimą ir juo braukdama aukštyn žemyn.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Namas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 February-
Jump to: