Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Kotedžas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Alexa Cordilio
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Kamilė

REPUTATIONS :
626

ABOUT :
She was never crazy. She just didn't let her heart settle in a cage. She was born wild and sometimes we need people like her. For it's the horrors in her heart whitch cause the flames in ours. And she was always willing to burn for everything she has ever loved.

CLAIM :
Crystal Reed

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-05, 13:55


Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-05, 15:04

Kalėdas Jillian sutiko su Kajumi Paryžiuje, o Naujus metus – savo naujuose namuose kartu su Marku bei Elisabeth. Daug žmonių tikrai nereikėjo kviesti, jog būtų linksma, jų ketveriukė tikrai prisigalvojo įvairiausių dalykų, kaip sutikti Naujus metus. Be to, pačiai merginai reikėjo priprasti prie naujos erdvės ir namų, kadangi buvo atsikrausčiusi čia tiktai prie pora dienų, todėl deramai dar nieko nežinojo, plius, kai kurie kambariai dar nebuvo visiškai sutvarkyti bei paruošti. Kai kuriuose vis dar stūksojo dėžės su Emos daiktais arba tiesiog daiktais, kuriuos Kajus nusprendė nupirkti, jog namuose abudu jaustųsi jaukiau. Ji aplamai vis dar sunkiai patikėjo ta mintimi, jog gyvena su vaikinu, kažkaip jai atrodė, jog šiandien Jillian pas jį nakvos, o vėliau grįš į savo bendrabučio kambarį ir ruošis artėjančiai sesijai. Visgi, buvo gan akivaizdu, kad taip nenutiks, kadangi bendrabučio kambarys jau buvo iškraustytas bei atiduodas kitiems studentams. Elisabeth persikėlė su visais savo daiktais (o jų buvo dar daugiau, nei Emos) pas Marką ir ji kiekvieną dieną siuntė draugei nuotraukas, kaip tvarkosi arba juokingus video, kaip vaikinas bando padaryti vakarienę. O visi žinojo tą faktą, jog Markas nėra pats geriausias kulinaras.
Juokas juokais, bet pati Crevier pirmąją dieną milžiniškame kotedže vaikščiojo it įsibaiminusi katė. Kajui tai sukėlė labai daug juoko, bet vėliau jis taip nesijuokė, kai į jo galvą buvo paleista pagalvė. Tai vis dėlto buvo nauja vieta, todėl merginai reikėjo apsiprasti. Faktas, per kelias dienas to nepadarysi, tačiau ji bent jau gaudėsi, kur kas sudėta, todėl pusė darbo jau buvo padaryta. Aplamai, po Naujųjų metų Jillian jautėsi ganėtinai keistai, galbūt dėl viso persikraustymo ir dėl to, jog reikėjo ruoštis sesijai, tačiau ją vis aplankydavo keistas jausmas, jog kažkas...ne taip. Pora kartų tokias mintis nuvijusi šalin ji toliau leido dienas tvarkydamasi naujuose namuose bei ruošdamasi egzaminams.
Eilinį kartą nuėjusi miegoti tik tada, kai Kajus ją atitraukė nuo kompiuterio, Ema miegojo labai neramiai. Nusprendusi, jog tai dėl to, jog vis dar nepripranta prie naujos vietos, ji stengėsi užmigti, tačiau akys prasimerkė kažkur penktą ryto. Lauke vis dar buvo tamsu. Pasižiūrėjusi į telefono ekraną mergina sunkiai atsiduso ir atsisėdo lovoje, tačiau tą pačią akimirką sustingo, negalėdama nė pajudėti. Kojūgalyje stovėjo siluetas. Dievaži, kaip Jillian nekentė, kai tokiais atvejais jai nuspręsdavo pasirodyti kokia nors nepatenkinta ar ramybės nerandanti dvasia. Ji vis dar negalėjo prie to priprasti. Nors turėjo talentą, paveldėtą iš savo giminės raganavimui, tačiau to mergina niekada normaliai nesimokė ir tai, kas liko Francua mokymų, buvo viskas. Sunkiai įkvėpusi oro Jillian įsispoksojo į merginos siluetą, kuris atrodė priekaištaujantis ir netgi nepatenkintas. Jos veidas tarsi skleidė...pavydą? Suraukusi antakius Ema nieko nesuprasdama žvilgtelėjo į vis dar ramiausia miegantį Kajų, o po to dirstelėjo į vėlę. Kas, po perkūnais, ji tokia? Siluetas, pastovėjęs su „he belongs to me“ veido išraiška dar geras penkias minutes, pradingo pro uždarydamas miegamojo duris į namo gilumą, palikdamas merginą su daugybe klausimų galvoje. Pasijungusi naktinę šviesą prie savo lovos pusės ji atsirėmė nugara į pagalvę ir pasitrynė akis, vis dar bandydama save įtikinti, jog tai, ką matė, tikrai įvyko. Kaip ir minėjau, Jillian nebuvo pratusi, jog priešais ją taip netikėtai apsireikštų mirusios žmogaus vėlė.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-05, 15:21

Kadangi kai kurie kambariai dar nebuvo pilnai sutvarkyti, Kajus daugelį valandų praleido garaže, kur konstravo baldus. Jis buvo planavęs, kad pats pagamins tokį dizainą, kokį jis bei Jillian turėjo galvoje, kadangi žinojo, kad toks pats modelis "IKEA' parduotuvėje ne tik kad kainuos brangiau, bet dar ir bus nesąmoningai bei nelogiškai sutvertas. Todėl ir greičiau, ir praktiškiau buvo viską pasigaminti pačiam. Tuo labiau, kai vaikinas galėjo naudotis burtais, kurie palengvino jo darbą. Iš garažo Lindstrom išlįsdavo tik pavalgyti arba miegoti. Pastarąsias dienas nesugebėjo apie nieką kitą galvoti, net apie artėjančią sesiją. Žinoma, daugelį dalykų Kajus jau mokėjo, kadangi daugelis įstatymų nesikeitė nuo senosios konstitucijos, todėl tereikėjo išmokti bei suprasti naujus. Be teisinių leidinių kalimo, Kajus turėjo kažkaip išteisinti tam tikrą asmenį, kadangi finalinis egzaminas vyks teismo salėje. Jo dėstytojas buvo garsus advokatas šiaurinėje Amerikos dalyje, kuris kasmet išrinkdavo penkis asmenis, kurie padėdavo jam su tikromis teismo bylomis. Kajus buvo vienas iš penkių, todėl privalėjo dalyvauti įvairiuose posėdžiuose, keliauti rinkti įrodymų, bandyti išgauti informaciją iš žmonių, iš nuteistojo artimųjų,draugų ir panašiai. Tai buvo varginantis dalykas, vaikinas kartais net negrįždavo namo, kadangi dirbdavo kartu su komanda iki paryčių, po to keliaudavo į paskaitas, tada į posėdį, tada namo į garažą, o tada į lovą. Per tokius gyvenimo tempus jis spėjo pasiilgti Jillian, todėl buvo daugiau nei laimingas, kada baigė gaminti ir sustatyti reikiamose vietose baldus.
Ši naktis buvo pirma kaip vaikinas atsijungė nuo 8 vakaro ir išmiegojo iki paryčių, kol apsiversdamas neprasibudino, jausdamas, kad Jil pusėje dega šviesa. Pramerkęs vieną akį, Kajus dešine ranka apsikabino merginą per šlaunis ir atsiduso, - kas atsitiko? - iškart pasiteiravo, kadangi net ir per miegus matė, kad Jillian buvo susirūpinusi.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-05, 21:27

Kadangi vaikinas tvarkėsi su baldais, Jillian galėjo tiktai padėti juos įnešti bei sudėti kitus smulkesnius daiktus į jiems priklausančias vietas arba susidėti savo atsivežtus daiktus, ką ir padarė. Faktas, jog dėl kotedžo tvarkymo ir sesijos ji su Kajumi susitikdavo labai retai ir tai turbūt lovoje, nes visą dieną praktiškai praleisdavo universitete, grįždavo kažkur apie šeštą, kai jis būdavo garaže. Greitai pagamindavo kažką valgyti (paskutinis jos ruoštas šedevras – orkaitėje keptos krevetės, ryžiai bei paprikos ir ananasas saldžiarūgščiame padaže), o vėliau eidavo į dar nebaigtus tvarkyti kambarius bei dar pratūnodavo kokias tris valandas, tuo pačiu garsiai sau kartodama svarbius aspektus iš to dalyko paskaitų, kad per egzaminą būtų lengviau. Garsus skaitymas jai padėjo greičiau įsiminti, ne vieną kartą Kajus ateidavo patikrinti, su kuo mergina kalbasi, nes iš šono tai galėdavo atrodyti mažumėlę keistai. Baigusi tvarkyti kambarius ji dar pora valandų sėdėdavo prie kompiuterio, peržiūrėdama medžiagą kitiems egzaminams ir taip ratas sukdavo be galo. Žinojo, jog studijuoti bus sudėtinga, tačiau persikėlimas į kitą vietą šiek tiek viską sujaukė. Jillian nesakė, jog nesidžiaugia tokiu pasikeitimu, tiesiog kraustymasis per sesiją buvo daugiau ar mažiau sunkus.
Ema jau ketino keltis ir žingsniuoti iki vonios arba bent jau iki virtuvės, kad ir kaip po tokių vaizdinių jai būtų nejauku vaikštinėti tamsiuose namuose, kai pajautė Kajaus ranką ant šlaunies ir žvilgtelėjo į jį. Apsimiegojęs jis atrodė dar mieliau, negu kad įprastai, todėl tai privertė merginą nežymiai šyptelėti. Uždėjusi ranką ant jo kita ji vos perbraukė per jo susitaršiusius plaukus.
- Prižadinau tave...nieko, tiesiog pasivaideno, jog kažkas stovi kambaryje. It‘s really nothing. – gūžtelėjusi pečiais Jillian pasilenkė pabučiuodama vaikiną ir bučinį šiek tiek užlaikydama. Jos mintyse vis dar sukosi matytos merginos vėlė ir ji niekaip negalėjo suprasti, kaip ji susijusi su Kajumi. Vienintelė mergina, kuri buvo mirusi ir buvo prie jo prisirišusi, buvo Ana, tačiau Ema jos niekada gyvenime nebuvo mačiusi, todėl negalėjo pasakyti ar tai tikrai ji.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-05, 23:53

Kajus nusižiovavęs pačepsėjo ir laisva ranka patrynė abi akis paeiliuj. - Nieko, viskas gerai. Po valandos vis tiek būčiau kėlęs, - šyptelėjęs tankiau pamirksėjo, norėdamas išmirksėti visas traiškanas. - Tai greičiausiai buvo efektas po kokio nors sapno, - nuraminęs merginą, atsakė į jos bučinį, pasiremdamas alkūnėmis į čiužinį, dengtą satinine paklode. Kajui dvasios nebuvo svetimas reikalas, jis šias matydavo ir su jomis komunikuodavo, jeigu to prireikdavo, kadangi visi raganiai tą sugebėjo, nes buvo pririšti prie antgamtinio pasaulio. Jillian juk nebuvo ragana...tiesa? Kajus dar nespėjo kerais bei paslėptais simboliais apsaugoti kotedžo, todėl vėlės regėjimas buvo įmanomas dalykas. Ir Lindstrom tas nepatiko. Staiga atsiklaupęs ant kelių vaikinas susimąstė, - Jil, tavo mama ragana...tavo venomis teka jos kraujo linija, - įtariai žvelgdamas į tamsiaplaukę suvokė, kad merginai galėjo pasireikšti tokie epizodai net ir nepraktikuojant magijos. Bėda ta, kad Kajus net nenumanė, kad Jilian tai žinojo ir jam nieko nesakė.
- Rytoj apsaugiosiu namus, - pridūręs normaliai atsisėdo ant lovos, atsiremdamas į galvūgalį nugara ir apsikabindamas ją per pečius, - per visus reikalus sugebėjau pamiršti tokį dalyką, - ataiduso savimi nepatenkintas. Kaip gi jis galėjo pamiršti saugumą? Idjit.
- Gal tau padaryti kokios arbatos, kad padėtų užmigti? - pasiteiravęs Kajus rūpestingai pakštelėjo šiai į viršugalvį,nors jo niekaip neapleido mintis, kad Jil vis tik perėmė iš motinos raganos liniją. Tai buvo reta, kada tik vienas tėvas buvo raganius, tačiau įmanoma. Ir su jų sėkme gyvenime, tai greičiausiai ir buvo tas atvejis. Kitas klausimas- kokia vėlė čia galėjo nusigauti, jeigu jų artimiausi žmonės buvo gyvi ir sveiki. Juk Kajus prieš pirkdamas šį kotedžą viską apie jį išsiaiškino. Čia blogiausiu atveju galėjo numirti tik vabzdžiai...Gal tai iš tiesų tebuvo blogo sapno padariniai, nes šie irgi galėjo pasirodyti pernelyg realistiški. Sapnų pasaulis apskritai buvo sidėtingas dalykas, apie kurį Kajus laisvu laiku mėgdavo domėtis.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-06, 10:56

- Tai reiškia, jog būtum galėjęs dar valandą normaliai pamiegoti, o aš tave išbudinau. Šiandien vysiu tave pietų miego, kaip kokį darželinuką. - sukikenusi Jillian blausiai šyptelėjo, įsivaizduodama tą vaizdą, kaip ji su kokiu nors samčiu veja vaikiną miegoti. Situacija, Oskaro apdovanojimo.
- Kalbant apie tai...Francua man sakė, jog galiu susidurti su tokia problema. Teta taip pat minėjo, jog visos moterys mūsų giminėje turi tam tikrų...gebėjimų. Kitaip tariant, Francua tuos tris metus buvo mano mokytojas. Sakė, jog galėčiau būčiau labai gera mediumė, tačiau tada nesupratau apie ką jis šneka... - gūžtelėjusi pečiais mergina kaltai žvilgtelėjo į Kajų. Na, ji bent jau dabar apie tai jam užsiminė, o ne laukė kritinio momento, kai pusė miesto nenurimusių sielų pradės lankytis jų namuose vien dėl to, jog Jillian gali su jomis užmegzti kontaktą, o šiuo atveju jos tikrai mėgo komunikuoti su gyvais žmonėmis. Ypatingai mediumais, kadangi tikėjosi, jog jie perduos žinią jų giminaičiams. Šiuo atveju Ema net neįsivaizdavo, ką ta mergina norėjo jai perduoti, tačiau tai, kaip ji žiūrėjo į Kajų, pasakė daugiau, negu reikėjo.
- Viskas gerai. Juk nieko blogo neatsitiko. - blausiai šyptelėjusi mergina atsirėmė į Kajų, kai tą akimirką išgirdo, kaip virtuvėje kažkas sudūžta. Trumpam krūptelėjusi Jillian žvilgtelėjo į uždarytas kambario duris ir nežymiai pasisuko į vaikiną. Ji labai smarkiai tikėjosi, jog gal tiesiog buvo padėjusi kažką neatsargiai ir tas daiktas tiesiog nukrito ir niekas virtuvėje neslampinėja.
- Ar tai reiškia, jog reikės keliauti į virtuvę? Nes šiuo metu nenoriu net pagalvoti apie tai. - šyptelėjusi Ema nežymiai prikando lūpą. Po įvykių su Asmodeus ji labiau bijojo pomirtinio pasaulio ir vėlių, negu kad medžioti vampyrus ar kitokius padarus su teta. Komiška, tiesa? Ji galėjo ištaškyti kokiam nors piktam dėdei smegenis, tačiau ją labiau gąsdino tas faktas, jog bet kurią akimirką priešais ją gali išdygti miręs žmogus. Tiksliau, to žmogaus vėlė.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-06, 13:58

- Mažiausiai dėl to jaudinkis, mieloji, - mieguistai šyptelėjęs Kajus pasirąžė, įtempdamas kiekvieną savo raumenį, o po to visus juos atleisdamas. Tai buvo bene geriausias jausmas, kuris tetruko akimirką, tačiau kaip mat prabudindavo bei paruošdavo organizmą dienai. - Nebus kada miegoti popietukų, šiandien pusdienį praleisiu Kornvilo kabinete, - atsidusęs vaikinas delnais patrynė veidą. Jis žinojo, kad bus labai sunku mokytis teisės, tačiau reikėjo kiekvieno išlieto prakaito lašo, jeigu Kajus norėjo būti gerbiamas ir pripažintas advokatas. - O poryt egzaminas. Nuo mano užginčijimo priklausys teisėjo sprendimas, - kiek mąsliau taręs vaikinas stengėsi neparodyti kaip dėl to stipriai nervinosi. Vienas neteisingas argumentas, įrodymų trūkumas ir byla baigta, o neteisingai apkaltintas žmogus toliau praleis sekančius dvidešimt penkerius metus kalėjime.
Klausydamas sekančių Jillian žodžių Kajus nustojo kvėpuoti. Jis išgirdo tai, ko labiausiai ir bijojo. - Fransua tave mokė raganavimo ir tu nepagalvojai, kad tokią informaciją reikėjo man pasakyti, oh I don't know, prieš tris mėnesius? - matėsi, kad vaikinas susierzino. Ne, jis šiuo metu supyko. - Tikiuosi tu tam šmikiui pasakei, kad nenori to talento tobulinti? - griežtu tonu paklausęs suspaudė žandikaulius, - Jil, tu net neįsivaizduoji kaip pavojinga žaisti su pomirtiniu pasauliu...Aš galiu apsaugot tavo kūną, tačiau jeigu tavo siela iškeliautų į kitą dimensiją, jos vietą galėtų užimti bet kuri keršto ištroškusi siela ir tu liktum ten įkalinta. Geriau net nenorėk sužinoti, kas atsitinka sieloms, kurios neturėjo ten papulti, išskyrus kai numiršta...- sunkiai atsidusęs Kajus pabandė paaiškinti situacijos delikatumą. Jeigu mergina jam būtų pasakiusi tai anksčiau, jis būtų papasakojęs viską, ką jai reikėjo žinoti ir išmokęs kelis savo kurtus burtažodžius, kurie užtikrino ramybę ir leido pasirinkti ar su ta siela norėjo bendrauti.
- Bet kažkas atsitiko, - turėdamas omenyje ką tik dužusį indą ir jos regėjimą, dėl kurio vaikinas dabar neabejojo, kad tai buvo vėlė, o ne sapno padarinys. - Pasilik čia, - paliepęs Kajus atsikėlė iš lovos ir drąsiai nusileido į virtuvę. Įjungęs šviesą nukreipė žvilgsnį į pora sudužusių lėkščių. - Kad ir kas bebūtum, geriau šiuo metu manęs nesiutintum, - sumurmėjęs po nosimi vaikinas atidžiai apsidairė. Žvilgtelėjęs į stiklinę spintelę, Kajus galėjo prisiekti, kad matė jaunos merginos siluetą, tačiau jis buvo grublėtas ir susiliejęs bei tuoj pat dingo iš akiračio. - Taikiai palik šiuos namus arba nusiųsiu tave ten, iš kur niekada negrįši, - piktai burbtelėjęs vaikinas surinko šukes ir šias išmetė. Tuomet nusileido į rūsį, kur buvo jo visi raganiški dalykėliai. Pagriebęs pora žolių, Kajus padarė nedidelę puokštę ir šią padegė. Eidamas viršun ir murmėdamas senosios Šumerų kalbos žodžius, apėjo kiekvieną kambarį, kol galiausiai visi kotedžo kampai buvo "pašventinti". Palikęs likusią žolių dalį palėpėje, Kajus sugrįžo į miegamąjį, - Ta vėlė neturės galimybės pasirodyti kelias dienas, kol apsaugosiu namą, - jau ramesniu tonu paaiškinęs Lindstrom uždėjo į drabužinę ir apsirengė sportiniais šortais bei marškinėliais. - Ne už ilgo grįšiu, - sumurmėjęs trumpai žvilgtelėjo Jillian pusėn. Pyktis praėjo, tačiau susierzinimas vis dar matėsi vaikino veido bruožuose, dėl to jam reikėjo nuleisti garą. Paskubomis išlėkęs iš namų, šis įsidėjo ausinukus į ausis ir ėmė bėgti pajūriu.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-06, 22:11

- Kornvilas gan griežtas tipas. Bent jau kiek sugebėjau susidaryti nuomonę apie jį, kai man pasakojai. Manau jis nori, jog mintinai išmoktumėt kiekvieną skirsnį ir įstatymą ir dar to įstatymo pataisą. – gūžtelėjusi pečiais Jillian vos šyptelėjo. Tikrai nesakė, jog tai blogai, tačiau jai tai atrodė daugiau ar mažiau kvaila. Tu negali mintinai išmokti tiek informacijos, nebent esi antžmogis. Vienaip ar kitaip kai kurie dalykai pasimiršta, o mokytis tam, kad išmoktum tiktai egzaminui irgi nėra gerai. Tokie dėstytojai – „kirviai“ moko tiktai vadinamo „kalimo“, tačiau realybėje viskas bus kiek kitaip. Galbūt ir buvo, kadangi juk jis vis tiek visus studentus vesdavosi į teismo salę bei leisdavo jiems stebėti proceso eigą. O teismo salėje būna visko.
Supykęs Kajaus vaizdas tikrai nebuvo pats mėgstamiausias dalykas, kurį merginai teko matyti, tačiau iš dalies (net ne iš dalies, o pilnai) buvo kalta, kadangi ji iškart nepasakė visko jam apie Francua „raganavimo mokyklėlę“. Gerai, jog Ema prikando liežuvį ir nepasakė, jog padėjo šiam ne vien tiktai išsikviesti dvasias, tačiau ir prikelti žmogų iš mirųsiųjų, o tai tikrai buvo gan sudėtingi ir daug praktikos reikalaujantys burtai. Mergina, praktikos, žinoma, neturėjo, tačiau jo energija vienaip ar kitaip buvo galingesnė už Francua, kadangi ji buvo jaunesnė, todėl reikėjo tiktai vyro kelių „potepių“, jog viskas pavyktų.
- Ei, aš atsiprašau, tiesiog...aš nežinojau, kaip tai pasakyti. Be to, man pačiai nepatinka tas faktas, jog turiu „talentą“ tokiems dalykams. Aš to neprašiau. – suraukusi antakius Jillian susinėrė rankas ant krūtinės, papūsdama lūpą it mažas vaikas. Ji ne tai, kad pyko, tačiau jautėsi liūdna, kadangi galimai vėl nuvylė vaikiną.
- Žinoma, kad taip jam ir pasakiau. Tačiau jis vis dar nori mane dėl to perkalbėti, kadangi mano, jog man verta to mokytis iš pagrindų, nes aš tam turiu gyslelę. O aš to nenoriu. – atsidususi ji persibraukė rankomis veidą bei užsikišo tamsią plaukų sruogą už ausies. Žvilgsniu nulydėjusi Kajų, kada šis dingo už kambario durų, Jillian prikando apatinę lūpą. Negi ji vėl „prisidirbo“? Kambaryje kažkodėl pasidarė vėsiau, negu įprastai, todėl ji užsiklojo kojas, apsikabindama save per liemenį ir kantriai laukdama, kol vaikinas grįš.
Ilgai laukti nereikėjo, tačiau jis vis dar buvo pasiutęs. Tiksliau, susierzinęs. Tai buvo galima aiškiai įžvelgti jo veide. Linktelėjusi į jo pasakymą, jog trumpam išeina, mergina sukrito lovoje, vos tiktai išgirdo lauko duris užsidarant. Namuose pasidarė mirtinai tylu. Pagulėjusi lovoje pora minučių, Jillian galiausia atsikėlė ir nuėjo į virtuvę. Vis dar jautėsi joje nejaukiai, tačiau stengėsi į tai nekreipti dėmesio. Kaip visada padariusi Kajui lengvus pusryčius, nes jis niekad pernelyg daug neprisikemša skrandžio rytais, pati pasidarė sau vaisių kokteilį, palikdama jo šiek tiek ir vaikinui, jei visgi jis norėtų. Pasijungusi lengvo ritmo muziką, jog namuose nebūtų taip tylu, mergina nutipeno iki vonios kambario su kokteiliu. Žvilgtelėjusi į savo atvaizdą veidrodyje ji gurkštelėjo vaisių kokteilio ir atsiduso. Jautėsi šūdinai. Turbūt reikėjo kiek švelniau pasakyti Kajui, jog ji moka dalykus...arba reikėjo tai pasakyti anksčiau. Nunešusi kokteilį į miegamąją bei padėjusi jį ant naktinio stalelio, Ema grįžo iki vonios ir pasileido duše vandenį. Palaukusi, kol jis įšils, ji pasirąžė, stengdamasi neįsivaizduoti siaubo filmo scenarijų, jog veidrodyje pamato už savęs stovintį siluetą. Nusirengusi naktinius mergina palindo po vandens srove ir užsimerkusi pasidžiaugė šiltu vandeniu, kuris sugebėjo atpalaiduoti šiek tiek įsitempusius raumenis.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-07, 18:41

- Na, mums to reikia. Turi žinoti visus įstatymus ir jų apėjimus, jeigu nori būti geras advokatas, - gūžtelėjęs pečiais Kajus šyptelėjo. Taip, jis tą vyriškį keikdavo kas antrą dieną, kartais sapnuodavo kaip jį partrenkia automobilis arba šis suserga visiems likusiems studijų metams, tačiau tuo pačiu vaikinas jį be proto gerbė, kadangi šis jau nuo ankstesnių laikų buvo Kajaus autoritetas. Lindstrom turbūt turėjo kiekvieną jo parašytą knygą, straipsnius ir bylų kopijas.
- Žinau, kad neprašei, Jillian, bet būtų buvę labai malonu, jei apie tai būčiau sužinojęs anksčiau nei kad mūsų namuose pasirodė sušikta vėlė, - Kajaus tonas buvo griežtas, tačiau lygaus tembro. Jis niekuomet nešaukė, kas greičiausiai buvo dar blogiau, nes tokiu tonu pasakyti žodžiai labiau įstrigdavo pašnekovui į galvą.
Kajaus krosas buvo kiek ilgesnis nei įprastai. Jeigu šis paprastai užtrukdavo keturiasdešimt minučių, tai dabar užtruko valandą su viršum. Pradėjęs nuo greičiausio tempo ir pabaigęs lėčiausiu, vaikinas sugebėjo nusiraminti. Susierzinimas išgaravo su kiekvienu pralietu prakaito lašeliu. Ne, jis merginos tikrai neteisino, bet žinojo, kad ji ir pati suprato, kad tokių dalykų ir apskritai dalykų nuo Kajaus slėpti nebuvo galima. Taip, kiekvienas asmuo turėjo privatų gyvenimą ir paslaptis, bet tik ne apie tokią informaciją. Tai visa laimė, kad ta vėlė buvo nusiteikusi draugiškai, nes Lindstrom pats patyrė kur kas nemalonesnių situacijų, iš kurių išsikapstė tik draugo pagalbos dėka.
Sugrįžęs namo, vaikinas mestelėjo ausinukus ant minkštos sofos ir nusimovė batus. Užuodęs maistą, nežymiai šyptelėjo. Jis buvo alkanas, bet tikrai neketino valgyti visas permirkęs prakaitu. Pasukęs pečius pirmyn ir atgal, Kajus užlipo į viršų ir įėjęs į vonią, prijungtą prie jų miegamojo, tyliai nusirengė, įmesdamas sportinę aprangą į skalbinių dėžę. Nužvelgęs Jillian siluetą per užrasojusi dušo kabinos stiklą, pats sau papurtė galvą ir vos kilstelėjęs lūpų kamputį, atitraukė duris ir įlipo į kabiną, apsivydamas merginos liemenį abiem rankom ir priglausdamas vėsias lūpas prie jos kairiojo peties.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-07, 22:25

- Aš tos vėlės nepažįstu. Atėjusi ji spoksojo į tave, o ne į mane ir mano subjektyvia nuomone ji nebuvo patenkinta tuo, ką matė. Tiksliau, kad matė mane. – leptelėjusi tai, ką reikėjo gerai apgalvoti prieš pasakant, Ema suspaudė lūpas, dėbtelėdama į vaikiną. Ji neketino jo kaltinti, tačiau ji niekada gyvenime nebuvo mačiusi tos merginos. Ji net nebuvo jos sapnavusi, kad dažnai pasitaikydavo tokiu atveju, kai kokia nors vėlė nuspręsdavo jai pasirodyti. Tuo metu Jillian bent jau žinodavo, kad kažkuriuo momentu tai įvyks ir sugebėdavo tam pasiruošti, tačiau šita mergina nė neketino su ja normaliai kontaktuoti. Turbūt tiesiog ketino pretenzingai į ją spoksoti, kol Ema susivoks ir pasišalins iš namų.
Stovėdama po šilto vandens srove mergina ir pati nurimo bei apmąstė savo veiksmus. Ji pati savęs nepateisino šiuo atveju, nes jie kaip ir išsiskyrė būtent dėl to, jog Jillian su Kajumi nesikalbėjo. Ji grįžti į tą pačią situaciją tikrai neketino, tačiau faktas, jog jai visgi buvo sunku pasakyti, ką veikė per tuos trejus metus. O veikti ji veikė tikrai daug ką, neskaitant tų medžioklių su teta. Visi raganavimo pagrindai buvo išmokti be priekaištų ir turbūt jei kas nors paprašytų, ji be jokių didelių pastangų padarytų stiprų eleksyrą, kuris galėjo išnuodyti pusę miesto. Tačiau kai Francua ėmė griebtis vis sudėtingesnių kerų, kai kelis kartus užsiminė apie juodąją magiją, Ema dėjo didelį kryžių ir pasakė vyrui, jog toliau neketina to mokytis. Kad ir kiek jis kartų jai sakė, jog ji būtų gera ir talentinga ragana, kadangi tai buvo jos kraujyje, niekas nepakeitė merginos nuomonės.
Net ir per šniokščiantį vandenį bei tyliai paleistą muziką namuose Jillian galėjo girdėti, kaip į vonią įėjo vaikinas. Atsimerkusi ji persibraukė ranka per šlapius plaukus ir jau būtų ketinusi greitai išsimaudyti bei jam užleisti dušą, kai pajautė rankas, apsivejant jos liemenį. Kontrastas tarp vėsių Kajaus delnų ir šilto vandens privertė jos nugara nusiridenti virpuliukams. Atsidususi ji uždėjo savo delnus ant jam priklausančių, ką visada darydavo, jei norėjo sušildyti jo rankas.
- Žinau, jog reikėjo viską pasakyti anksčiau, tačiau nežinojau kaip. Be to, maniau, jog visa tai praėjo, kadangi kelis mėnesius man niekas nesirodė. – kalbėdama apie vėles Jillian prikando apatinę lūpą. Galiausia sukaupusi drąsą ji atsisuku į Kajų veidu, žvilgtelėdama į jį nusikaltusio šunyčio žvilgsniu.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 10:43

- Jokio skirtumo ar tu ją pažįsti ar ne, - vaikinas atsiduso, nes matomai Fransua visko jai nepapasakojo apie pasekmes. Greičiausiai tam, kad Jillian ir toliau tuo užsiimtų ir praktikuotųsi mediumo subtilybių. -  Tave bet kuriuo momentu gali aplankyti vėlė, nesvarbu kur tu bebūtum, ką darytum. Gerai, jei ta dvasia draugiškai nusiteikus, tačiau, Jil, tave jau privertė atverti duria tai galimybei...daugelis jų pas tave ateis vien dėl to, nes norės sugrįžti į šį pasaulį. Ir patikėk manim kai sakau, kad jos yra kur kas pavojingesnis reikalas nei Asmodeus...- pasistengė kuo ramiau paaiškinti, - jeigu būtum pasakiusi man tai anksčiau, būčiau anksčiau išmokęs kaip efektyviai to išvengti, - sumurmėjo. Dėl ko Kajus taip jautriai į visą šitą reikalą reagavo? Nes savomis akimis matė, kaip buvo sunaikinta nekaltos merginos siela. Vien tik dėl to, nes buvo mediumė ir nesugebėjo savęs apsaugoti, kai galingas demonas pasiglemžė jos kūną.
Jeigu prieš pusketvirtų metų Jillian būtų taip pat pasielgusi, Kajus iš tiesų būtų neracionaliai supykęs ir su ja nesikalbėjęs, tačiau vaikinas per tą laikotarpį spėjo pasikeisti. Jis be reikalo nesipyko. - Jil, prižadėk, kad tokius dalykus man pasakysi iš karto, - įsmeigęs savo žvilgsnį į jos akis prabilo, - ir ne tik tokius, o visus, kurie įtakoja tavo ir mūsų bendrą gyvenimą. Net jei tai būtų pati paprasčiausia savijauta. Nekartokim senų klaidų...- atsidusęs Kajus kilstelėjo vieną lūpų kamputį aukštyn. - Susitarėm? - perbėgęs jos veidą akimis, delnais stipriau suspaudė jos liemenį, o po to, viena ranka braukė šios stuburu žemyn, o lūpomis pamažu sėjo jos veidą smulkiais ir lėtais bučiniais.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 12:49

Faktas, jog Jillian ne viską žinojo apie tokio „delikataus“ užsiėmimo pasekmes, kadangi Francua visada paskutinę minutę pasakydavo viso to minusus. Jis buvo tas tipas, kuris labiau orientuojasi į visus pliusus, kuriuos buvo galima gauti, jei tik mergina pradėtų rimčiau praktikuoti raganavimą bei dar be kita ko užsiiminėti juodąja magija. Vyras tikrai buvo su ja susipažinęs pakankamai, tačiau niekada Emai nesakė pavojų, kurie gali lydėti, imantis tokių dalykų. Mirusio žmogaus prikėlimas prieštaravo visiems gamtos įstatymams ir galimai netgi pomirtiniams. Be to, prikeltas iš mirusiųjų ne visada būna toks, koks buvo prieš mirtį. Dažnai tokie žmonės nebūna...visai žmonės. Jų jausmai atbunka, jie ne visada supranta, ką daro ar ko daryti nederėtų. Juos sunku kontroliuoti.
- Net tokius, kurie gali atrodyti visiškai neracionalūs? – tarstelėjusi Jillian tikrai ne be reikalo šito paklausė. Tiesa, ji dar nenorėjo pilnai apie tai kalbėti ar garsiai išreikšti savo minčių, tačiau jos vidinis balsas sakė, jog ten galėjo būti Ana. Taip, tai buvo tikrai kvaila ir merginai reikėjo įsitikinti, jog galėtų garsiai pareikšti tokią nuomonę, kadangi ji juk nepažinojo Kajaus buvusios sužadėtinės. Ji net nematė, kai ši atrodė ir iškelti tokią idėją nieko pilnai nežinant būtų daugiau ar mažiau kvaila.
Trumpai linktelėjusi Jillian pati nežymiai šyptelėjo, apsivydama vaikino kaklą rankomis. Sugavusi jo lūpas į jas įsisiurbė, bet tai veikiau darė švelniai, o ne vedama aistros ar geismo. Ji taip savotiškai dar kartą atsiprašė, jog kartais elgiasi kaip mažas vaikas ir nepasako visko iki galo, nes taip ir buvo. Ema turėjo daug laiko papasakoti tiek apie Francua pamokas, tiek apie paties jo flirtavimus, nukreiptus būtent į ją, tačiau tai buvo pakankamai aišku vien iš to, kaip šis elgėsi parodos atidaryme Paryžiuje.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 16:09

- Net ir tokie, mėnuli, - patvirtinęs savo žodžius linktelėjimu, Kajus užkišo šlapią tamsių plaukų sruogą jai už ausies, - gali drąsiai sakyti man viską, net jei tai būtų pats kvailiausias dalykas pasaulyje arba informacija apie laukinukės aktoriaus sužadėtuves, - trumpai nusikvatojęs iš savęs paties, Lindstrom abiem delnais nuslydo merginos kūno kontūrais. Kartais Kajus tikrai susimąstydavo už ką jam taip pasisekė, kad turėjo Jillian. Ji, kad ir buvo su savo principais, užispyrimais ir retkarčiais vaikišku mąstymu, ji kartu buvo ir vaikino širdies savininkė.
Sulaukęs jos linktelėjimo, Kajus patenkintas šyptelėjo savo "shiteatinggrin" šypsena ir atsakė į Jillian bučinį. Žengęs žingsnį artyn, kaire ranka apsivijo jos liemenį, prispausdamas šios kūną prie savojo ir pagilindamas bučinį. Jame tikrai nepritrūko aistros, tačiau bučinys buvo švelnus, lėtas, niekur neskubantis. Tokiu būdu vaikinas norėjo parodyti, kad Jillian myli nepaisant šiandienos įvykių. Ta pačia kaire ranka suėmęs merginą už sėdmenų, kilstelėjo ją nuo žemės ir atrėmė į nuo vandens spėjusias sušilti plyteles ant sienos. Trumpam atitraukęs lūpas nuo jai priklausančių, dantimis grybžtelėjo per šios kaklo odą, su dešine ranka suimdamas jos krūtį. Palikęs pora žymių ant Jillian kaklo, Kajus tuo pačiu dėmesiu apdovanojo ir kitą krūtį, o po to jo ranka nuslydo prie jos moteriškojo organo. Bučiniais nusėjęs Jillian raktikaulius, kaklą, dviem piršais į ją įėjo, įsisiurbdamas į šios lūpas.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 17:27

- Gerai...aš manau, kad ta vėlė buvo tavo...buvo Anos. Nežinau kodėl ir neturiu tam įrodymų, tačiau jaučiu, jog ten buvo ji. Gal tai ir atrodo kvaila, tačiau manęs niekad nebuvo apgavusi mano nuojauta. – gūžtelėjusi pečiais Jillian žvilgtelėjo į Kajaus veidą. Taip, ji tam neturėjo jokių pagrindžiamų argumentų ir logiško paaiškinimo, tačiau ji tiesiog taip jautė. Vaikinas galėjo ja netikėti ar žiūrėti į tai daugiau ar mažiau skeptiškai, tačiau ji nieko negalėjo padaryti. Ema negalėjo pasakyti, kodėl tada ji pasirodė ir ką norėjo pasakyti, tačiau jei ji taip pretenzingai žiūrėjo į ją bei Kajų, vadinasi galbūt ji turėjo kažką pasakyti apie jų santykius. Taip, šita teorija skambėjo kvailai ir galbūt atrodė, jog Jillian pavydi Anai kažko, kas anksčiau juodu siejo su vaikinu, tačiau tai nebuvo tai. Ji viduje tiesiog buvo įsitikinusi, jog jo buvusi sužadėtinė grįžo tam, jog užkirstų kelią jiems būti kartu.
Ema galėjo klausti to paties. Jis pakęsdavo jos tokį elgesį, kaip kad šiandien, pakęsdavo dar didesnes nesąmones ir vist tiek tokiu pat žvilgsniu žiūrėdavo į ją. Tokiu pat pat žvilgsniu, kuris Jillian pakirsdavo kojas ir priversdavo pamiršti, kokia šiandien diena.
Prisiglaudusi arčiau Kajaus, mergina pirštus panėrė jo plaukus, juos nežymiai papešdama, kas privertė jos lūpų kampučius šoktelėti į viršų. Vos sukikenusi Jillian pajautė, jog kojos nebejaučia grindinio ir išleido duslią aimaną, jausdama kaip vaikino lūpos keliauja jos kaklu. Aiktelėjusi iš netikėtumo, kai jo pirštai įslydo į ją, ji buvo labai greitai užčiauptą, o jos rankos paliko nagų žymes ant ant Kajaus kairės nugaros pusės bei šono ir išilgai perbraukė per jo pasididžiavimą, jį suimdama į delną.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 19:25

Išgirdęs Anos vardą, Kajus kiek primerkė akis. Tai buvo įmanoma, kadangi jos kūno niekas nesudegino, o palaidojo kaip normalų, civilizuotą žmogų, tačiau kokio velnio dabar ji pasirodytų Jillian, o jam nesirodė visus šiuos metus? Kajus norėjęs neigti tokius merginos žodžius galiausiai atsiduso, - Nesakau, kad tai neįmanoma, tačiau nemanau, kad Ana taip elgtųsi, nebent jai reikėtų pagalbos...- caktelėjo liežuviu, - bet šiuo klausimu ji būtų kreipusis į mane, - patraukė pečiais. - Gal tai tiesiog paklydusi jauna mergina, kuri nori pagalbos surasti kelią į rojų arba pragarą, - tarstelėjęs Kajus pats nepatikėjo savo žodžiais. Tiesa buvo ta, kad daugelis jo buvusių merginų, galėjo jo nemėgti ir trokšti keršto arba jį pamokyti, nes prieš aštuoniasdešimt metų Lindstrom tikrai buvo bjaurus tipas.
Trumpam sulaikęs kvėpavimą, kai pajuto Jil delną ant savo pasididžiavimo, Kajus stipriau spustelėjo jos sėdmenis ir pagreitino savo pirštų judėjimo tempą. Krimstelėjęs į Crevier apatinę lūpą, vaikinas nykščiu masažavo jos klitorį ir kai jautė, kad jos raumenys kiek labiau įsitempia, iš šios išėjo. Suktai šyptelėjęs ir kiek paerzinęs merginą, netrukus į ją įėjo su savuoju organu, palikdamas jos lūpas ir nusėdamas bučiniais krūtinę. Seksas duše iš pačio ryto tikrai buvo geras sprendimas.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 19:56

Taip, gan logiškas klausimas būtų, kodėl tokiu atveju Ana pasirodė Jillian, o ne pačiam vaikinui? Šiuo atveju mergina irgi turėjo savo nuomonę – galbūt ji anksčiau stebėjo juos ir matė jų santykių peripetijas. Jei ji yra nematomas Kajaus angelas sargas, automatiškai turėjo pastebėti tai, jog jo santykiai su Ema nebuvo patys geriau ir kokius sunkumus jiems teko patirti. Taip pat ir tai, kaip vis dėlto jis išgyveno jų skyrybas ir kaip kartais nevaldomai elgdavosi. Kai Jillian vėl pasirodė jo gyvenime, Ana matomai nusprendė pasirodyti ir bandyti pagąsdinti merginą, taip ją patraukiant į šoną, kadangi ji nenorėjo, jog vaikinas vėl kentėtų. Tai skambėjo ganėtinai logiškai vien dėl to, kad Ema matė tos vėlės žvilgsnį. Ji matė, kokia ji nepatenkinta ir su kokiu pykčiu bei savotišku pavydu ji spoksojo į ją. Toks jausmas, jog ji galimai pavydėjo Jillian gyvenimo. Juk pagal visus pasakojimus, Ana mirė gana jauna ir tik dėl to, jog tuo metu Kajus dar nemokėjo pakankamai gerai burtų, kuriais galėtų išvaryti demoną iš kūno, nepakenkiant nekaltai sielai.
- Nemanai, jog ji galėtų pasirodyti dėl kitų priežasčių? – kol kas tiksliai to nežinodama ir vadovaudamasi vien tiktai moteriška intuicija, Ema nenorėjo sakyti, ką galvoja ir ką matė, tačiau giliai viduje ji lyg nujautė, kad ta mergina, buvusi Kajaus sužadėtinė, tikrai galėtų rasti daugiau, negu vieną priežastį pasirodyti, jei ji vis dar puoselėjo kažkokius jausmus jam. Kad ir kaip tai kvailai ir nelogiškai skambėjo.
Pro lūpas išsprūdusi dar viena aimana rodė, jog Jillian daugiau ar mažiau pasiruošus būti nebeerzinama, tačiau Kajus buvo erzinimo karalius over 3000. Mintyse sau priminusi, jog kitą kartą reikės jį reikės pririšti prie kėdės ir taip pat erzinančiai sušokti viliotinį, mergina giliau suleido dešinės rankos nagus į jo odą, kai jį pajautė savyje. Apsivijusi kojomis vaikino liemenį ji nežymiai atlošė galvą, jausdama kaip šio lūpos palieka pėdsakus ant jos krūtinės.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 20:48

Kajus niekada nebūtų pagalvojęs, kad Ana galėtų pavyduliauti ir bandyti kaip nors Jillian pakenkti. Juk ji matė ir žinojo, kokia svarbi Jil Kajui buvo. Kajaus sužadėtinė buvo geriausia jo draugė/sielos sesuo, su kuria jis ketino praleisti visą savo gyvenimą, nes vaikinas tuo metu tiesiog nematė geresnio žmogaus, kuris taip jį suprastų, palaikytų ir už jį kovotų. Tas supratimas buvo iki tokio lygio, kad kartais jiedu jausdavo vienas kito negalavimus, galėjo susišnekėti vien iš žvilgsnio. Šią rolę jo gyvenime dabar atliko Markas. Abu draugai vienas kitą suprato net tada, kai jų moterys to negalėjo padaryti, o kiti galvojo, kad šie pametė protą.
- Tiesą sakant ne. Ana visuomet linkėjo tik gero, todėl nemanau, kad ji pasirodys tik tam, kad pagąsdintų, - atsakęs Kajus nė akimirka nesuabejojo savo žodžiais. Na, gerai, gal šiek tiek, kai į jo galvą atslinko mintis, kad pomirtinis pasaulis stipriai pakeitė dvasios mąstyseną, jeigu ši nesugebėjo rasti ramybės tam tikroje terpėje. Anos atveju tai būtų rojuje.
Kajaus judėjimo ritmas buvo pastovus, pakankamai reiklus, tačiau neskubantis. Jis stengėsi atitaikyti jautriausią Jillian tašką, kurio vietą spėjo įsiminti jau prieš velniai žino kiek laiko, tačiau jis vis dar vylėsi, kad šiam pavyks atrasti kokią nors naują jautrią vietą, kuri atsirado per tuos tris metus, kada jie buvo išsiskyrę. Juk merginos kūnas akivaizdžiai pasikeitė, labiau subrendo bei sumoteriškėjo. Kajui tik ir norėjosi sučiupti ir niekada nepaleisti jos klubų. Pažaidęs su Jillian krūtimis, abi vaikino rankos atsidūrė ant šios užpakalio, kurį prilaikė kartu glamonėdamas, o lūpomis vėl pasiglemžė jai priklausančias kiek paraudusias nuo bučinių lūpas. Vaikinas galėjo justi, kad didėjanti įtampa ir jos viršūnė buvo jau čia pat.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 21:11

Galbūt dėl to ir galėjai pagalvoti, jog Jillian pavydi. Ji, net ir būdama Kajui tik draugė, niekada neturėjo tokio ryšio su juo, kokį jis puoselėjo anksčiau, būdamas su Ana. Jiems visada trukdė tas garsiai nepasakytas faktas, jog jie visada pirmiausia buvo žmonės, kurie patiko vienas kitam, o ne draugai. Taip, jų draugystė buvo labai tvirta ir Ema su vaikinu taip pat turėjo gana stiprų ryšį, bet jie niekada vienas kito nesuprato be žodžių ar jautė vienas kito negalavimus bei psichologines problemas. Jie pirmiau buvo žmonės, kurie savotiškai ėjo vienas dėl kito iš proto, tačiau galvojo, jog bus protingiau to vienas kitam nesakyti, kadangi jie manė, jog jų draugystė kur kas svarbesnė, negu tas faktas, jog jie vienas kitam galimai jaučia meilę, o ne tą pačią draugystę. Jei jie buvo tokie geri draugai, kodėl Kajus jai nepapasakojo apie jo tikrąją gyvenimą iš pat pradžių? Kodėl jie turėjo tam tikrų paslapčių vienas nuo kito? Teisingai – jie vienas kitam norėjo patikti, kad ir ne akivaizdžiai, tačiau pasąmoningai jie elgėsi taip, jog vienas kitam vis labiau patiktų ir vienas kitą galimai vis labiau įsimylėtų. Kvaila, kai pagalvoji.
Dėl to Ema ir jautėsi savotiškai...nesaugi. Ji galvojo, kad tas ryšys, kurį Kajus turėjo su Ana, buvo žymiai stipresnis už tai, ką jie turi. Jos vis neapleido kvaila mintis, jog jeigu vieną dieną mergina kažkokiu stebuklingu būdu prisikeltų iš mirusiųjų ir lieptų rinktis, vaikinas galimai pasirinktų ją. Ana juk jį suprato, visada jį palaikė ir tikrai nepaliko sunkiausią gyvenimo akimirką.
Atsakiusi į vaikino bučinį Jillian įpynė vienos rankos pirštus į jo plaukus, tuo pačiu krimstelėdama bei į save žaismingai patraukdama Kajaus apatinę lūpą. Kita ranka nuslydusi krūtine žemyn ji mintyse padėkojo Kalėdų Seneliui, Budai ir Vienaragiui, jog šiai taip pasisekė, kadangi jai galimai reikės visą gyvenimą su šluota vaikyti nuo vaikino gerbėjas, tačiau juk buvo verta. Dar keli įsiskverbimai ir Jillian pajautė kylančią įtampą jos papilvėje. Kartu su aimana išsprūdęs vaikino vardas, kiek stipriau jo liemenį apsivejančios kojos bei kvapą gniaužiantis orgazmas, po kurio net tas pats dušo vanduo pasirodė pernelyg šiltas.
Back to top Go down
View user profile
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 21:48

Taip, stengtis vienas kitam kuo labiau patikti, kai ir taip ta trauka buvo nežmoniška, iš tiesų buvo kvaila. Tačiau tai buvo visų porų santykių dėsnis- pasirodyti iš geriausios pusės. Tik po to, abu partneriai vienas kitą gerai pažindavo. Iš tiesų Kajus iš savo praeities papasakojo tik svarbiausius faktus bei netektis, kurie labiausiai paveikė jo gyvenimą ir tai, ką pati Jillian norėjo sužinoti. Tačiau apie savo svaigimus su kiekviena mergina jis nutylėjo, kadangi nei vienai merginai nepatiko girdėti fakto, kad jos mylimasis su kažkuo davėsi. Nesvarbu, kad tai vyko prieš aštuoniasdešimt metų. Apskritai, jiems abiems praeitis buvo ganėtinai sudėtingas dalykas, kadangi abu nenorėjo prisiminti ką reikėjo išgyventi, kada buvo atskirai. Dėl to jiedu ir koncentravosi į dabartinius momentus ir į ateitį. Nors jie nebuvo iki kaulų čiulpų artimi, Kajus merginą taip gerai pažinojo, kad užtekdavo jos išgirsto "labas" per telefoną, kad suprastų, jei kažkas blogai. Jiedu turėjo paslapčių, bet jausmai vienas kitam buvo tikresni ir tyresni nei švariausias Žemės planetos vandens telkinys. Dėl to, Jillian niekuomet nebus lyginama su kitomis merginomis, nes jai tiesiog nėra lygių. Ji buvo jo vienintelė.
Kuomet mergina baigė ištardama jo vardą, Kajui pritrūko vieno įsiskverbimo ir šis taipogi ištuštino visą įtampą Jillian viduje. Lengviau atsidusęs, nes akyse sumirguliavo nuo tokio intensyvaus orgazmo, tingiai nusėjo jos žandikaulio liniją bučiniais, o tada dar kartą ją aistringai pabučiavęs, atleido savo gniaužtus ir leido merginai atsistoti ant žemės. - Ačiū už pusryčius, - išsišiepęs Kajus paerzino Jillian, nes jis tikrai nekalbėjo apie maistą. - Dabar galima nusimaudyti ir tada reikės važiuoti į Bostoną. Tavęs niekur nereikės pavežti? - pasiteiravo išsimuiluodamas savo kūną dušo žele, kurią įnirtingai išrinko Jillian, nes sakė, kad jai tai priminė Italiją for whatever reason. Jeigu tai darė ją laimingą, tai kodėl jis turėjo prieštarauti? Nope.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-08, 22:07

Kartais mergina kvailai norėdavo sužinoti, ką Kajus veikdavo su kitomis merginomis, kaip jas mergindavo ar tiesiog, kaip su jomis kalbėdavo. Tai buvo grynų gryniausias smalsumas, tačiau to ji niekada neklausinėjo, kadangi žinojo save ir manė, jog jei ji sužinos bent dalelę viso to, Jillian vėl užlies kažkoks keistas ir nepaaiškinamas pavydas. Taip, ji vaikinu pasitikėjo ir taip, ji nemanė, jog kas nors galėtų taip sudominti, jog jis pradėtų jai meluoti ir už akių dulkinti dar kokias penkias merginas iš eilės, tačiau faktas buvo vienas – vien mintis apie tai, jog Kajus galėjo kažką taip liesti ar su kažkuo taip kalbėti, kaip kalbėjo su ja, tikrai vertė jos vidų užvirti iš aukščiausios temperatūros. Kvaila, tiesa?
Šiaip ne taip atsistojusi ant kojų Ema vos atsiduso, kadangi jos vis dar nelaikė jos taip tvirtai, kaip kad turėtų ir apskritai, buvo gan sudėtinga atsigauti po tokio orgazmo. Jie aplamai per darbus ir sesiją neturėjo kada mylėtis arba būdavo tokie nusikalę, jog dažniausia vos patepę į lovą tą pačią minutę užmigdavo, todėl nieko keisto, jog mergina buvo atpratusi nuo tokio jausmo, kaip kad tavęs nelaiko kojos. Visgi, ji tikrai turėjo energijos kumštelėti Kajui į šoną, kai šis ją bandė paerzinti.
- Dar žodis ir kitą kartą nustebsi, kokią galiu paruošti vakarienę. – kilstelėjusi antakius Jillian taip pat šelmiškai nusišypsojo, kaip kad jis prieš tai bei paėmusi dušo želė įsipylė jos į delnus bei ėmė muiluotis. Tą patį padariusi ir su plaukais, mergina palindo po vandens srove bei greitai nusimaudė.
- Elisabeth prašė, jog užsukčiau iki jos. Šiandien man laisva, todėl padėsiu jai apsitvarkyti bei pasiruošti jos egzaminui. Vėliau galbūt nueisime kur nors pasėdėti, dar nesu tuo įsitikinusi. – gūžtelėjusi pečiais mergina persimetė šlapius plaukus ant vieno peties bei lipdama iš dušo plekštelėjo į Kajaus nuogą užpakalį. Sukikenusi ji apsivyniojo milžinišku rankšluosčiu, kitu susisuko šlapius plaukus.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Kotedžas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 2018 January-
Jump to: