Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apartamentai Nr. 252

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2017-12-25, 16:25

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Matthew James Warren
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-04, 19:11

- Kad skanu - tikiu, kad sotu...have you met me? - žvilgtelėjo į Jillian pusiau rimtu žvilgsniu, - gi žinai, kad čia - paplekšnojo per savo presą, - telpa daugiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, - nusijuokęs nekaltai patraukė pečiais. Mergina negalėjo jo kaltinti, kad šis ja abejojo dėl sotumu. Gi tie sriubos indeliai buvo miniatiūriniai...Tokiai coliukei kaip Crevier tai buvo pats tas, bet tokiam keksui kaip Kajus...na reikėtų trijų tokių, kad šis pavalgytų.
- Kažkada labai seniai, - pripažinęs susimąstė, - nesu didelis sriubų mėgėjas. Nežinau kodėl, - pasikasęs pakaušį suprato, kad šia Žeme vaikščiojo jau virš šimto metų ir nesugebėjo paragauti įvairiausių sriubų tiek daug keliaudamas. Tai tikrai buvo nusikaltimas, kadangi vaikinas valgydavo tik tris sriubas: šaltibarščius, čili ir daržovių. Keista, bet ta buvo tikrų tikriausia tiesa. - Ką tik atradom, ko dar nesu ragavęs, kas yra tikrai neįtikima, kadangi valgiau net ir visokiausių vabalų ir vabzdžių kai lankiausi Japonijoje, - lyg negalėdamas patikėti tokia naujiena Kajus nežymiai papurtė galvą.
- Kutenimo monstras evolvizavosi, todėl patarčiau nežaisti su ugnimi, mėnuli. Jis nelabai kantrus, - žaismingai perspėjęs Kajus sukrizeno, o kada pasijungė reklama, vaikinas išjungė kambaryje šviesą, palikdamas tik ant eglutės mirksinčias lemputes. Tuomet pabaigė savo taurę vyno ir užkando kelis sumuštinius, stebėdamas kaip marketingas šiais laikais apgaudinėjo žmones.
Back to top Go down
View user profile
Eleonora Davis Martinez
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

AGE :
24

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

The stories are real -
the monsters are here

2018-01-04, 21:40

- Visiems vaikinams be išimties telpa daugiau maisto, nei gali pasirodyti. Todėl ne, aš nesistebiu, jog pas tave vietoje skrandžio yra juodoji skylė. – pavarčiusi akis Jillian šyptelėjo. Ji juk turėjo draugų vaikinų, tas pats Phillip galėjo atrodyti gero sudėjimo, tačiau prisėdęs mokyklos valgykloje suvalgydavo tiek, kad merginai buvo sunku patikėti, kaip jam taip telpa. Žinoma, sportuojantiems ir fizine veikla užsiimantiems žmonėms toks kiekis maisto buvo niekis, ypatingai vaikinams, tačiau Emai tai buvo sunkiai suvokiama, kai pati valgydavo palyginus mažai. Mažiau, negu jai reikėtų valgyti.
- Na va, tai bus dar viena priežastis, dėl ko tu turėsi su manimi nueiti suvalgyti tos dieviškos sriubos. Ir negalvok, kad perdedu, ji tikrai tokia skani. – plačiau šyptelėjusi mergina bakstelėjo Kajui į krūtinę ir pakėlusi galvą pakštelėjo šiam į skruostą.
- Tas monstras niekada nebuvo pernelyg kantrus tipas. Keista, kad jis išvis dar egzistuoja. Galbūt jis pakeliui užkuteno dar kelias nekaltas mergeles, negaliu o žinoti. – paerzinusi vaikiną Jillian apsimestinai liūdnai atsiduso ir vėl atrėmė galvą į jo petį. Pakreipusi žvilgsnį ji trumpam užmiršo burbuliuojantį televizorių, reklamuojantį žmones, kurie nemoka elgtis su žirklėmis ir kirpdami popierių persipjauna venas, dėl ko jiems reikia „Žirklių 3000“. Stebėdama mirguliuojančias lemputes ant eglutės Jillian atsiduso, automatiškai stipriau apsikabindama Kajų. Turbūt tai buvo geriausios Kalėdos, kokias ji galėjo įsivaizduoti. Trejus metus šventės buvo niūrios ir mergina joms niekada neturėdavo nuotaikos, o dabar ji turbūt buvo pati laimingiausia, kokia tik galėjo būti.
Pasibaigus filmui, kuris kaip įprasta, buvo linksmas (jai niekada nenusibos Grinčas), Ema patogiau įsitaisė bei netrukus užsnūdo, vis dar įsisukusi į Kajaus marškinius bei apsivijusi jį rankomis bei kojomis it koks vijoklis.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apartamentai Nr. 252
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Viešbutis-
Jump to: