Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 

Meno galerija

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
If I said you had a nice body, would you hold it against me?
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

2017-12-16, 22:09

First topic message reminder :

Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
My sin was greatYour love was greater
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

My sin was great
Your love was greater

2017-12-23, 22:19

- Deja kostiumai nėra tokie patogūs kaip suknelės, - nusišypsojęs Kajus atsakė. Jis turėjo tikrai nemažą kiekį formalių drabužių, kurie ant jo atrodė gerai, tačiau dažnai jų vilkėti nemėgdavo, kadangi jie varžė judesius ir buvo ganėtinai nepraktiški. Galbūt todėl ir buvo siuvami labiau progoms ar verslo susitikimams, o ne kasdieniniam naudojimui.
- Ha ha, juokis juokis, - primerkęs akis Kajus apsimetė baisiausiai įsižeidusiu, - Jil, aš rimtai, mes neturėjom normalaus pasimatymo, - kiek savimi nusivylęs ir mintyse trenkęs sau per kaktą vaikinas vėl rpadėjo judėti šokio žingsneliu ir vesti merginą paskui, - Italija nesiskaito, nes ten buvo staigmena ir plius namuose, - prisimerkęs paaiškino lyg tai būtų pats aiškiausias dalykas pasaulyje, - nuspręsta. Rytoj aš tave nusivesiu į normalų tikrą pasimatymą, - plačiau išsišiepęs, nes jam ką tik galvoje gimė geniali idėja pasakė dar linktelėdamas pats sau. - Ruoškis. Laukia visos dienos planas, nuo pat dešimtos ryto, - perspėjo, - atsigriebsim už visus metus ir praleistus pasimatymus, - išsišiepęs pakštelėjo į Jillian nosies galiuką. Galėjai matyti, kad Kajaus akyse degte degė entuziazmas. Jis tiek daug norėjo merginai parodyti, tiek daug kur nusivesti, kad negalėjo nutildyti savo minčių, kurios pačios už jį planavo jų dieną. - Gerai, gali būti, kad mums prireiks dviejų dienų, - balsiai nusijuokęs mirktelėjo akele, - arba netgi daugiau tik jau ne Paryžiuje, - nusišypsojęs pakilnojo antakius. Jap. Kajus tikrai buvo apsigimęs romantikas ir to iš jo negalėjo išmušti net ir tamsa, tūnanti jo sieloje.
Back to top Go down
View user profile
NAME :
Unicorn

REPUTATIONS :
366

CLAIM :
Anna Kendrick

CREDIT :
thisisntover

2017-12-23, 23:16

- Nagi, ar tikrai manai, jog formalios suknelės yra patogios? Mano teta prakeikdavo kiekvieną renginį, kuriame tekdavo dalyvauti, nes ji negalėjo pakęsti tų suknelių. Ji aplamai per savo gyvenimą buvo apsirengusi suknele du kartus. Šitas trečias. Aš irgi anksčiau negalėjau pakęsti tokių suknelių. Jau žinau, kad pirmas dalykas, ką padarysiu, grįžusi į viešbučio kambarį, tai nusirengsiu ją ir užsimesiu tavo marškinius...turbūt šituos, - bakstelėjusi pirštu į vaikino krūtinę Jillian tyliai nusijuokė, o jos akys sužibo ta pažįstama šelmiška liepsnele. Labai tikėti, jog dėl grožio dar ir užsimes ant kaklo Kajaus kaklaraištį, jei tokį ras.
- Na, kaip matai, aš nesu dėl to pernelyg nusivylusi, supykusi ar nuliūdusi. Nesijaučiu praleidusi kažkokio neįtikėtinai svarbaus dalyko, tačiau, jei nori mane nusivesti į pasimatymą, aš negaliu nieko kito padaryti, kaip tiktai sutikti. Žinau, jog vienaip ar kitaip mane ištemptum iš lovos, net jei sakyčiau „ne“. – burbtelėjusi mergina žaismingai pavartė akis ir vos šyptelėjo trumpam prisimerkdama, kai gavo trumpą pakštelėjimą į nosies galiuką. Tas vaikino entuziazmas kėlė Emos veide plačiausią šypseną, kadangi jai buvo smagu jį matyti geros nuotaikos. Visgi, po tiek įvairiausių įvykių ji galvojo, jog bus labai sudėtinga Kajų prablaškyti, tačiau galimai šita kelionė ir pasibuvimas Paryžiuje jam padės.
- Ar man reikia žinoti, ką tu ten tiek prigalvojai? Nes man jau darosi neramu, - sukrizenusi Jillian apsižvalgė po galeriją, judėdama šokio žingsneliu. Žmonių po truputį mažėjo. Jau buvo gilus vakaras. Žinojo, jog grįžusi į viešbučio kambarį, tik tada pajaus, kad tie aukštakulniai, kuriais dabar buvo apsiavusi, pražudė jos kojas.
Back to top Go down
View user profile
My sin was greatYour love was greater
REPUTATIONS :
422

ABOUT :
And like the moon
he had a side of him
so dark, that even the stars
couldn't shine on it;
he had a side of him
so cold, that even the sun
couldn't burn on it.

CLAIM :
Chace Crawford

CREDIT :
countmysins/starboy

My sin was great
Your love was greater

2017-12-25, 16:18

- Jos atrodo ganėtinai patogios, - atsakęs Kajus linktelėjo galvele kiek susimąstydamas, - bet nedrįsiu ginčytis, kadangi pačiam neteko jų dėvėti, - nusijuokęs vaikinas nejučiom pagalvojo, kad užsidėtų Jillian vakarinę suknelę, jeigu kas nors jam mestų iššūkį vien tik iš azarto. Kažin ar jo raumenys sutilptų į S dydį. Nors, jis buvo ganėtinai smulkaus sudėjimo, tad jei Kajus nesportuotų, jis atrodytų it šakaliukas.
- Kai mes grįšime į viešbutį, tu nedėvėsi mano marškinių, - suktai šyptelėjęs vaikinas spustelėjo Jil liemenį, - tu nedėvėsi visiškai nieko, - kiek žemesniu tonu sušnabždėjęs, nosies galiuku perbraukė per merginos skruostą, o tada lyg niekur nieko, toliau vedė ją šokio žingsneliu. Jis žinojo kaip Crevier veikė jo sakomi žodžiai ir tonas. Turbūt taip pat, kaip ji veikė jį dėvėdama tą iš proto varančią suknelę.
- Puikiai mane pažįsti, - nusijuokęs Kajus tik pritariamai linktelėjo. Jis tikrai Jil persimestų per petį, numaudytų ir aprengtų, jei prireiktų, o tada išsitemptų į pasimatymų kupiną dieną. Lindstrom jau buvo sugalvojęs veiksmų planą ir ketino susiskambinti su keliais pažįstamais, kurie pasirūpins, kad vaikinui pavyktų nustebinti merginą taip, kaip šis planavo.
- Su laiku sužinosi, mėnuli, kantrybės, - šelmiškai mirktelėjęs akele, vaikinas dar kartą apsuko ją apie jos ašį, o tada grakščiai palenkę žemyn, pabučiuodamas šią į lūpas. Taip, tai buvo panaši akimirka, kurią galima matyti filmuose. Po dar poros šokių, kada galerija ištuštėjo, o Jillian niekas daugiau nebekalbino, Kajus padavė jai šios paltą, pats užsivilko savo ir iškvietęs jiems taksi, parvažiavo į viešbutį.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

Back to top Go down

Meno galerija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2